Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-09, 19:30   #31
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają.

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
chyba muszę do okulisty
Tak też można. Chociaż okulista to da mocniejsze okulary, i tyle. A oczy można wyćwiczyć. I warto je wzmocnić luteiną
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 19:31   #32
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają.

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Tak też można. Chociaż okulista to da mocniejsze okulary, i tyle. A oczy można wyćwiczyć. I warto je wzmocnić luteiną
ja nie noszę okularów, a chyba powinnam
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 19:50   #33
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają.

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
mariamarysienka, a myślałaś o odczulaniu?
tak szczerze to nie. nie myślałam. nie odczuwam jakichś ogromnych dyskomfortów związanych z moimi alergiami, zwłaszcza że trądzik już mi prawie zniknął (chociaż ostatnio cera mi się psuje), a jeśli chodzi o pyłki to katar trwa zawsze równy tydzień i się kończy jakoś zraziłam się do odczulania jak moja przyjaciółka chciała się pozbyć alergii na sierść, bo od zawsze marzy o kocie, ale nie daje rady, nawet u mnie po kilku minutach musi sięgać po chusteczki. niestety zamiast odczulenia objawy się nasiliły znowuż druga koleżanka jeździła na to odczulanie i jeździła i jeździła i nic, aby się namęczyła i wykosztowała wiem, że u mnie nie musi się nic takiego wydarzyć, ale i tak jestem trochę uprzedzona.

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Widzę, że hucznie obchodzicie Walentynki Ja zawsze mówiłam, że nie chcę zadnych prezentów w ten dzień i szaleć na pewno nie będę, ale kupiłam mu śmieszną piżamę i chcę jeszcze coś słodkiego dokupić Drobiazgi, ale myślę, że będzie mu miło.
ja nie obchodzę walentynek nie podoba mi się to święto bo mało w nim prawdziwej miłości, więcej na pokaz, często kłótnie bo 'bla bla bla kupiłeś mi tylko różę bla bla bla', 'bla bla bla ja ci kupiłem to to i to, a ty mi nic???' itd. my z tż raczej żadnych prezentów dla siebie nie szykujemy, jeśli już to zrobię mu jakiś wypasiony deser

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
ja nie noszę okularów, a chyba powinnam
tak jak mówi Chatul, lepiej zacznij od ćwiczeń wzrokowych, bo jak już nałożysz okulary to rozleniwisz oczy i tylko trzeba będzie mocniejsze i mocniejsze szkła dokładać. ja kiedyś o mały włos i bym nosiła na stałe, ale dostałam do komputera plus ćwiczenia rozciągające mięśnie gałki ocznej i teraz nie mam żadnych problemów
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 20:03   #34
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają.

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
tak szczerze to nie. nie myślałam. nie odczuwam jakichś ogromnych dyskomfortów związanych z moimi alergiami, zwłaszcza że trądzik już mi prawie zniknął (chociaż ostatnio cera mi się psuje), a jeśli chodzi o pyłki to katar trwa zawsze równy tydzień i się kończy jakoś zraziłam się do odczulania jak moja przyjaciółka chciała się pozbyć alergii na sierść, bo od zawsze marzy o kocie, ale nie daje rady, nawet u mnie po kilku minutach musi sięgać po chusteczki. niestety zamiast odczulenia objawy się nasiliły znowuż druga koleżanka jeździła na to odczulanie i jeździła i jeździła i nic, aby się namęczyła i wykosztowała wiem, że u mnie nie musi się nic takiego wydarzyć, ale i tak jestem trochę uprzedzona.
Rozumiem. Skoro nie przeszkadzają Ci te alergie, to nie ma co cudować
Ja wszystkie swoje alergie pokonałam zwiększoną dawką alergenu. Alergie się poddały. TŻ robi tak samo. Dzięki temu nie ma już uczulenia na futrzaki
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 20:19   #35
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają.

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Rozumiem. Skoro nie przeszkadzają Ci te alergie, to nie ma co cudować
Ja wszystkie swoje alergie pokonałam zwiększoną dawką alergenu. Alergie się poddały. TŻ robi tak samo. Dzięki temu nie ma już uczulenia na futrzaki
oo masakra, jakbym miała uczulenie na zwierzęcą sierść to do upadłego bym się odczulała, bo za bardzo kocham koty i psy
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 20:29   #36
Maryjamie
Zakorzenienie
 
Avatar Maryjamie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków/Tarnów
Wiadomości: 3 910
GG do Maryjamie
Dot.: Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają.

a oto moja Hanusia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1090199.jpg (61,8 KB, 24 załadowań)
Maryjamie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 20:36   #37
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają.

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
Behind, a ktoś z tej pracy o którą się ubiegasz odezwał się?
Niestety jeszcze nie Już na nic nie liczę.

Jutro o 9.30 mam kolejną rozmowę

Ale śliczna ta Twoja córusia! Dziś się widziałam z kumeplą z pracy i mi oznajmiła,że jest w 2miesiącu ciąży
__________________

Edytowane przez behindblueeyes
Czas edycji: 2012-02-09 o 20:38
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 20:47   #38
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają.

Cytat:
Napisane przez Maryjamie Pokaż wiadomość
a oto moja Hanusia
bardzo ładna córeczka

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Niestety jeszcze nie Już na nic nie liczę.

Jutro o 9.30 mam kolejną rozmowę
nie łam się, jak już znajdziesz pracę to będzie biła na głowę te wcześniejsze oferty
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 21:03   #39
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają.

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
nie łam się, jak już znajdziesz pracę to będzie biła na głowę te wcześniejsze oferty
Pewnie tak
Chociaż praca w tej firmie byłaby miłą odmianą

Mam doła Nie wiem czy to tylko mój facet jest taki.. Przez ten okres mam ochotę wszystkich pozabijać;/
__________________

Edytowane przez behindblueeyes
Czas edycji: 2012-02-09 o 21:38
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 22:12   #40
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają.

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość

Estell pamiętam Cię dobrze ;P co u Ciebie? gdzie pracujesz,nadal w kawiarni?
Melduję się w kolejnej części

HejA spoko, jakoś leci.. taaa dalej tam pracuję niedługo będzie rokale dobrze mi tam
A u Ciebie?

U mnie też nasypało śniegu dzisiaj... masakra spóźnilam się do pracy..zima zaskoczyła kierowców

Zmęczona jestem dziś jak nie wiem.. ale jutro wolne mam. A na weekend chyba Tż przyjedziew końcu...
Maryjamie - pamiętam jak pisałaś, że w ciąży jesteś a tu Hania taka duża już ... szok :d
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015



Edytowane przez EsTeLL25
Czas edycji: 2012-02-09 o 22:14
EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 22:23   #41
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają.

Cytat:
Napisane przez Maryjamie Pokaż wiadomość
a oto moja Hanusia
Śliczna i chrupka jak zajada
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 22:31   #42
Maryjamie
Zakorzenienie
 
Avatar Maryjamie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków/Tarnów
Wiadomości: 3 910
GG do Maryjamie
Dot.: Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają.

Cytat:
Napisane przez EsTeLL25 Pokaż wiadomość

U mnie też nasypało śniegu dzisiaj... masakra spóźnilam się do pracy..zima zaskoczyła kierowców
hehe chocby nie wiem jakie były zapowiedzi to zawsze kierowcy są zaskoczeni

kochane dzięki za komplementy na temat Hani jest okropnie nieznośna przez tego zęba...oby szybko wyszedł!!
Maryjamie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 22:36   #43
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają.

Cytat:
Napisane przez Maryjamie Pokaż wiadomość
hehe chocby nie wiem jakie były zapowiedzi to zawsze kierowcy są zaskoczeni

kochane dzięki za komplementy na temat Hani jest okropnie nieznośna przez tego zęba...oby szybko wyszedł!!
zawsze tak jest no ale na szczęście nic się nie stało z mojego spóźnienia

No śliczna jest co tu kryćhehe
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 10:53   #44
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają.

melduję się w kolejnej części fajny tytuł
i...melduję, że żyję chyba :P

Cytat:
Napisane przez Maryjamie Pokaż wiadomość
Hanusi wyżyna się pierwszy ząbek !!!! jak to zobaczyliśmy z tżtem to ucieszyliśmy się jak dwa głupki haha później wrzucę jakąś fotkę Hani bo udało mu się zrobić jej kilka fajnych ostatnio
śliczna Twa Córcia ale co się dziwić...skoro ma śliczną mamę

a co do alergii w czasie zimy mi nic nie wyskakuje ale za to....strasznie mi łapki się przesuszają, czasami wręcz skóra przypomina papier ścierny czy łuski :/ ostatnio zaczełam smarować te moje dłonie na zmianę to kremem do łapek, to maścią witaminową...niech te mrozy się skończą :/
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 11:09   #45
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają.

Wpadłam się pożalić,że się nie dostałam do tej firmy
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 11:12   #46
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają.

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Wpadłam się pożalić,że się nie dostałam do tej firmy
znam ten ból kiedy rozmowa kwalifikacyjna nie przyniesie rezultatu pozytywnego...aż za dobrze
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 11:22   #47
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają.

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
znam ten ból kiedy rozmowa kwalifikacyjna nie przyniesie rezultatu pozytywnego...aż za dobrze
Trzecia rozmowa w tej firmie i trzeci raz odpadłam przez angielski. Jestem zła na siebie bo mogłam się zabrać za naukę już po 1szym nieudanym razie. No nic, trudno się mówi. Ale dzięki temu zmieniłam swój kurs językowy z 1 na 2 razy w tyg. Stawiam na języki, nawyżej będę jeść chleb ze smalcem
__________________

Edytowane przez behindblueeyes
Czas edycji: 2012-02-10 o 11:23
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 11:27   #48
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają.

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Trzecia rozmowa w tej firmie i trzeci raz odpadłam przez angielski. Jestem zła na siebie bo mogłam się zabrać za naukę już po 1szym nieudanym razie. No nic, trudno się mówi. Ale dzięki temu zmieniłam swój kurs językowy z 1 na 2 razy w tyg. Stawiam na języki, nawyżej będę jeść chleb ze smalcem
dasz rade do 4rech razy sztuka

ja też stawiam...a że krucho z kasą więc próbuję się sama uczyć...tylko, że mam ostatnio znów lenia na francuski
może powinnam spróbować innego języka - a nuż widelec będzie mi łatwiej wchodzić do tej mej pustej makówki
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 11:34   #49
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają.

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
dasz rade do 4rech razy sztuka
Nie mam wyjścia, szukam dalej
Trochę się zdołowałam. Raz,że znów porażka, a dwa że w końcu mam już jakieś dośw., jestem po studiach, robię kolejne i jeszcze źle
Cytat:
Napisane przez emanko
ja też stawiam...a że krucho z kasą więc próbuję się sama uczyć...tylko, że mam ostatnio znów lenia na francuski
może powinnam spróbować innego języka - a nuż widelec będzie mi łatwiej wchodzić do tej mej pustej makówki
Też planowałam sama przysiąść ale motywacji brak. Więc zdecydowałam się na szkołę językową. Myślałam o francuskim jako o drugim języku, kiedyś się go uczyłam, fajny jest Ale po tym jak przeglądam oferty pracy i prawie wszędzie oprócz ang. chcą niemiecki..wybrałam właśnie niemiecki.Chociaż tak go nie lubię
__________________

Edytowane przez behindblueeyes
Czas edycji: 2012-02-10 o 11:36
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 11:42   #50
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają.

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Nie mam wyjścia, szukam dalej
Trochę się zdołowałam. Raz,że znów porażka, a dwa że w końcu mam już jakieś dośw., jestem po studiach, robię kolejne i jeszcze źle

Też planowałam sama przysiąść ale motywacji brak. Więc zdecydowałam się na szkołę językową. Myślałam o francuskim jako o drugim języku, kiedyś się go uczyłam, fajny jest Ale po tym jak przeglądam oferty pracy i prawie wszędzie oprócz ang. chcą niemiecki..wybrałam właśnie niemiecki.Chociaż tak go nie lubię
ja w czasach podstawówki się uczyłam sama niemca, ale...jakoś mi się odechciało i wolałam się zając grą na pianinie:P ale...kto wie może wrócę do niego bo...podobało mi się
ja francuskiego uczyłam się w LO, więc teraz w teorii to jedynie odswieżenie ale..po wielu latach nie używania go to mi sporo z głowy zwiało :/
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 11:55   #51
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają.

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
ja w czasach podstawówki się uczyłam sama niemca, ale...jakoś mi się odechciało i wolałam się zając grą na pianinie:P ale...kto wie może wrócę do niego bo...podobało mi się
ja francuskiego uczyłam się w LO, więc teraz w teorii to jedynie odswieżenie ale..po wielu latach nie używania go to mi sporo z głowy zwiało :/
Dokładnie. moje 3 lata niemieckiego z LO też gdzieś uleciały. Podstawa to systematyczność
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 12:06   #52
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają.

Martusia na pewno mu się spodobają prezenty pochwalisz się ciuszkami?
Maryjamie widziałam już to samo albo podobne na fb u Ciebie śliczniutka jest coraz bardziej podobna do Ciebie, według mnie
el amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 12:10   #53
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają.

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
a co do alergii w czasie zimy mi nic nie wyskakuje ale za to....strasznie mi łapki się przesuszają, czasami wręcz skóra przypomina papier ścierny czy łuski :/ ostatnio zaczełam smarować te moje dłonie na zmianę to kremem do łapek, to maścią witaminową...niech te mrozy się skończą :/
Ja tak pierwszy raz w tym roku mam... Ale kremy zaczęły w końcu działać Już mam dłonie w lepszym stani
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 12:27   #54
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają.

Dzień dobry wszystkim
U mnie oczywiście mróz -10 więc rewelacja W sumie niedawno wstałam musiałam się wyspać..
W końcu mam dzień wolnyA wam jak dzień mija?

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Wpadłam się pożalić,że się nie dostałam do tej firmy
Oj szukanie pracy to okres o ktory wolałabym zapomnieć
nie ma co się poddawać


Chatul
ja swoje też jakimś cudem doprowadziłam do porządku... miałam tak zmasakrowane , że wstyd mi było przed ludźmi kiedy takie popękane i strupy a ja kelnerką jestem
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 12:31   #55
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają.

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Wpadłam się pożalić,że się nie dostałam do tej firmy


Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Trzecia rozmowa w tej firmie i trzeci raz odpadłam przez angielski. Jestem zła na siebie bo mogłam się zabrać za naukę już po 1szym nieudanym razie. No nic, trudno się mówi. Ale dzięki temu zmieniłam swój kurs językowy z 1 na 2 razy w tyg. Stawiam na języki, nawyżej będę jeść chleb ze smalcem
i słusznie, zamiast się użalać popraw błędy które uniemożliwiają Ci zdobycie pracy, a jak będziesz gotowa to zablyśniesz angielskim na rozmowie i wtedy na pewno Ci się uda

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Nie mam wyjścia, szukam dalej
Trochę się zdołowałam. Raz,że znów porażka, a dwa że w końcu mam już jakieś dośw., jestem po studiach, robię kolejne i jeszcze źle

Też planowałam sama przysiąść ale motywacji brak. Więc zdecydowałam się na szkołę językową. Myślałam o francuskim jako o drugim języku, kiedyś się go uczyłam, fajny jest Ale po tym jak przeglądam oferty pracy i prawie wszędzie oprócz ang. chcą niemiecki..wybrałam właśnie niemiecki.Chociaż tak go nie lubię
teraz nie trafisz z tym, parę lat temu wystarczyło doświadczenie i studia i pracę łatwiej było zdobyć niż teraz, bo obecnie języki są chyba ważniejsze niż studia.

a z tym niemieckim też różnie. jak w zeszłe wakacje szukałam pracy to też był wymagany angielski i niemiecki, a ja miałam w CV angielski i francuski i między innymi dlatego wybrali mnie na rozmowę i później do pracy, bo im się wyróżniłam tym francuskim szef mówił, że w gąszczu takich samych CV moje było oryginalniejsze, bo trzy zatrudnione osoby umiały niemiecki, a ja mogłam zaoferować coś więcej. dlatego nie rób nic na siłę, bo jak na siłę uczysz się jakiegoś języka to gorzej do głowy wchodzi

ja ostatnio myślę o nauce jakiegoś trzeciego języka, bo szybko mi wchodzą do głowy a jak za te 5-6 lat będę szukała stałej pracy, to na pewno przyda mi się znajomość trzech języków obcych. chciałabym podszkolić francuski, żebym mówiła płynniej, głównie chodzi o rozbudowanie słownictwa, bo gramatykę umiem w stopniu który pozwoli mi na bezproblemowe dogadanie się, reszta czasów czy trybów których jeszcze nie poznałam to takie, których żaden Francuz na co dzień nie używa. i nie wiem co, hiszpański, włoski, rosyjski? przez niemiecki chyba nie przebrnę bo uczyłam się go w gimnazjum i tak się zraziłam że szok bo mieliśmy 5 nauczycieli w ciągu trzech lat i nic się tak naprawdę nie nauczyłam
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 12:33   #56
elle17
Raczkowanie
 
Avatar elle17
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 187
Dot.: Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają.

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Nie mam wyjścia, szukam dalej
Trochę się zdołowałam. Raz,że znów porażka, a dwa że w końcu mam już jakieś dośw., jestem po studiach, robię kolejne i jeszcze źle
Szukasz nowej pracy? chcesz zmienić obecną?
Wybacz, ze pytam, trochę mnie tu nie było, nie zdążyłam jeszcze nadrobić zaległości
W kazdym bądź razie życzę powodzenia i wierzę, że Ci się uda

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
ja w czasach podstawówki się uczyłam sama niemca, ale...jakoś mi się odechciało i wolałam się zając grą na pianinie:P ale...kto wie może wrócę do niego bo...podobało mi się
Mi też niemiecki się strasznie podoba
od zawsze mi ten język lepiej wchodził do głowy i kiedyś go umiałam, ale zrobiłam sobie przerwę i zapomniałam.
Francuskiego bardzo chciałabym się nauczyć. Obiecałam już sobie, że jak będę mieć trochę wolnej kasy, idę na kurs

Maryjamie
, śliczna jest Twoja córa, taka słodka i urocza aż samemu chce się mieć takiego brzdąca
elle17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 12:38   #57
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają.

Cytat:
Napisane przez EsTeLL25 Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim
U mnie oczywiście mróz -10 więc rewelacja W sumie niedawno wstałam musiałam się wyspać..
W końcu mam dzień wolnyA wam jak dzień mija?
Ale Ci dobrze
U mnie też ziiimno. Jak jechałam do pracy było - 17
Cytat:
Napisane przez EsTeLL25
Oj szukanie pracy to okres o ktory wolałabym zapomnieć
nie ma co się poddawać
Wiem wiem


Parole - świętujecie dziś?

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka
i słusznie, zamiast się użalać popraw błędy które uniemożliwiają Ci zdobycie pracy, a jak będziesz gotowa to zablyśniesz angielskim na rozmowie i wtedy na pewno Ci się uda
Nie ma co siedzieć i czekać na cud. Odłożyłam trochę kasy także wszystko właduję w kursy.
Cytat:
Napisane przez mariamarysienka
a z tym niemieckim też różnie. jak w zeszłe wakacje szukałam pracy to też był wymagany angielski i niemiecki, a ja miałam w CV angielski i francuski i między innymi dlatego wybrali mnie na rozmowę i później do pracy, bo im się wyróżniłam tym francuskim szef mówił, że w gąszczu takich samych CV moje było oryginalniejsze, bo trzy zatrudnione osoby umiały niemiecki, a ja mogłam zaoferować coś więcej. dlatego nie rób nic na siłę, bo jak na siłę uczysz się jakiegoś języka to gorzej do głowy wchodzi
Hmm może i masz rację. Bo jednak po angielskim niemiecki jest najbardziej popularny.
Chciałam się zapisać na francuski albo hiszpański ale wybór niemieckeigo był właśnie pod kątem ofert pracy.
Cytat:
Napisane przez mariamarysienka
teraz nie trafisz z tym, parę lat temu wystarczyło doświadczenie i studia i pracę łatwiej było zdobyć niż teraz, bo obecnie języki są chyba ważniejsze niż studia.
Zdecydowanie języki górują. 2 trzeba znać, to takie minimum, a najlepiej więcej

Jak masz możliwość to korzystaj z okresu studenckiego na szkolenie języków
Cytat:
Napisane przez elle17
Szukasz nowej pracy? chcesz zmienić obecną?
Wybacz, ze pytam, trochę mnie tu nie było, nie zdążyłam jeszcze nadrobić zaległości
W kazdym bądź razie życzę powodzenia i wierzę, że Ci się uda
Szukam innej pracy odkąd tą dostałam Myslałam,że zaczepię się tu i szybko znajdę coś innego. I tak już mija prawie 1,5 roku odkąd dzień w dzień przeglądam portale z ofertami...

Własnie, Parole jak najwięcej wspólnych rocznic
__________________

Edytowane przez behindblueeyes
Czas edycji: 2012-02-10 o 12:51
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 12:47   #58
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają.

Gratulacje Parole Wszystkiego najlepszego Tobie i Tż z okazji drugiej rocznicy Kolejnych lat Wam życzę
el amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 12:50   #59
elle17
Raczkowanie
 
Avatar elle17
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 187
Dot.: Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają.

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Szukam innej pracy odkąd tą dostałam Myslałam,że zaczepię się tu i szybko znajdę coś innego. I tak już mija prawie 1,5 roku odkąd dzień w dzień przeglądam portale z ofertami...
Nie łam się, dasz radę jak już znajdziesz pracę, to taką co będzie spełnieniem Twoich marzeń

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
i nie wiem co, hiszpański, włoski, rosyjski?
ja bym stawiała na hiszpański to jeden z najpowszechniej używanych języków na ziemi. Albo rosyjski, sama kiedyś chciałam się go nauczyć
tylko pozazdrościć takiej chłonności języków obcych
elle17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 13:20   #60
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Od 2010 roku kochają, złym humorom się nie dają. Po raz 3 swój wątek mają.

Cytat:
Napisane przez EsTeLL25 Pokaż wiadomość
Chatul
ja swoje też jakimś cudem doprowadziłam do porządku... miałam tak zmasakrowane , że wstyd mi było przed ludźmi kiedy takie popękane i strupy a ja kelnerką jestem
Rozumiem
Ja muszę jeszcze coś ze swoimi stopami zrobić. Mam je w koszmarnym stanie. Nawet jak codziennie po prysznicu je pumeksowałam i kremowała, to były w stanie beznadziejnym

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
:ja ostatnio myślę o nauce jakiegoś trzeciego języka, bo szybko mi wchodzą do głowy a jak za te 5-6 lat będę szukała stałej pracy, to na pewno przyda mi się znajomość trzech języków obcych. chciałabym podszkolić francuski, żebym mówiła płynniej, głównie chodzi o rozbudowanie słownictwa, bo gramatykę umiem w stopniu który pozwoli mi na bezproblemowe dogadanie się, reszta czasów czy trybów których jeszcze nie poznałam to takie, których żaden Francuz na co dzień nie używa. i nie wiem co, hiszpański, włoski, rosyjski? przez niemiecki chyba nie przebrnę bo uczyłam się go w gimnazjum i tak się zraziłam że szok bo mieliśmy 5 nauczycieli w ciągu trzech lat i nic się tak naprawdę nie nauczyłam
Ja lubię rosyjski
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.