Dzień próbny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-18, 20:43   #1
babkaale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2

Dzień próbny


witam!
Mam pytanie odnośnie tego jak wygląda dzień próbny (chodzi mi o Reserved), czytałam wiele wątków jednak wszystkie sprowadzają się do dyskusji na temat płatności za takie godziny itp itd. To wszystko już wiem jednak na prawdę bardzo zależy aby się dowiedzieć jak wygląda taki dzień. Czy mówią co mam po kolei robić czy pozostawiona sama sobie i mam się wykazać po prostu i robić to co uważam że powinnam?
babkaale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 17:11   #2
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dzień próbny

Na pewno powiedzą Ci co masz robić.
Przede wszystkim zorientuj się czy dzień próbny jest płatny, jeśli nie, to nie idź, bo najczęściej to wyzysk i tyle.
Próbny dzień najczęściej polega na wszelkich pracach porządkowych (co też wchodzi w zakres pracy w sklepie odzieżowym).
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 19:24   #3
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Dzień próbny

Na miejscu powiedza Ci co masz robic, poinstruują, nic się nie stresuj
Mój dzień próbny trwał 8 godzin z czego 4 spędziłam na dziale damskim, 2 na męskim i 2 na dzieciecym. Na każdym dziale po prostu porządkowałam ubrania, układałam na półkach, poprawiałąm na wieszakach, segregowałam, wbrew pozorom na każdym dziale musieli mnie osobno przeszkolić bo inaczej skłąda się np dżinsy, koszule męskie a inaczej śpioszki itd. Do każdego z działów są osobne wymogi VM i tak z grubsza mnie z tym zapoznali.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.