Praga - ciekawe sklepy ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-26, 17:06   #1
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988

Praga - ciekawe sklepy ?


Wybywam odwiedzic Pragę - wiecie może coś o fajnych sklepach z ciuchami które łatwo tam znalezc ??
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 18:15   #2
Poppet
Zadomowienie
 
Avatar Poppet
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 298
Dot.: Praga - ciekawe sklepy ?

myślę, że wiele jest takich jak mamy w Polsce - ale nam Polakom podobno nie opłaca się tam kupować ubrań. Nie wiem ile w tym prawdy, bo nie orientuję się jak ma się nasza waluta do czeskiej i czy akurat tymi zależnościami jest to uwarunkowane.

Ale jak znajdziesz jakiś ciekawy sklep to koniecznie napisz bo i ja się do Czech chcę wybrać.
__________________
lewa jest już zajęta.

Poppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 18:34   #3
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: Praga - ciekawe sklepy ?

Wiekszosc sklepow jest w okolicach starego miasta. Najwiecej przy Vaclavske Namesti, i przy bocznej od niej Na Prikope jest centrum handlowe. Polecam tez Lidovy Dum przy Hybernska.
Ceny podobne albo troche wyzsze niz w Polsce (np. Zara, H&M), a towar prawie ten sam bo wysylaja na cała Europe Centralna. Ale mozna trafic na przeceny wiec jak bedziesz miec czas...
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 19:12   #4
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Praga - ciekawe sklepy ?

Też byłam w pradze jakiś czas temu ale jeden dzień to zdecydowanie za mało na zakupy I ceny były wyższe niz u nas. Na placu Wacława jest bardzo duzo sklepów, mango, H&M, zara oraz wielki promod.
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 20:52   #5
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: Praga - ciekawe sklepy ?

w wakacje byłam w Pradze i naprawdę polecam udać się tam na zakupy. trafiłam na kilka fajnych promocji m in. w h&m, terranovie czy promodzie. nie daleko starówki jest super centrum handlowe- FLORA- 3piętra fajnych sklepów.

poza tym właśnie na starym mieście jest dużo innych sklepów i fajne piętrowe tesco gdzie jedno piętro jest z samą damską odzieżą- ciuszki F&F są tam zdecydowanie tańsze niż w Polsce.

jest też wiele mniejszych sklepików- głównie obuwniczych- w lato można było kupić pełno fajnych bucików w cenach- 30-50 zl (jak dla mnie to buty nigdzie nie są takie tanie jak właśnie w Czechach- sama nie wiem czemu??? a tak a propos to właśnie nie dawno na allegro kupiłam podejrzanie tanio fajne butki no i jak je dostałam to się okazało, że są z Czech- nawet pudełko było takie samo

a co do cen- tak ogólnie- to są porównywalne z tymi u nas a nawet i niższe.
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 11:25   #6
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: Praga - ciekawe sklepy ?

Nie wiem norana na jakie sklepy Ty trafiasz, moj maz jest z Wroclawia i wprawdzie wszyscy stamtad jezdza do Czech po artykuły spozywcze i alkohol, ale nikt po ciuchy i buty bo jest drozej! W wakacje wszedzie sa promocje bo sa wyprzedaze to i ceny sa niskie, w Polsce tez a teraz nie jest okres wyprzedazowy. W normalnych cenach ciuchy w Czechach sa drozsze niz w Polsce. Np. w Zarze cena na ciuchach w koronach jest po przeliczeniu o jakies 5-10% wyzsza niz w Polsce, metki w polsce tez maja czeska cene wiec mozna porownac. Dodatkowo trzeba pamietac o tym, że sieciowe sklepy w Polsce nie przyjmuja zwrotow ani reklamacji na towary kupione za granica, co w przypadku torebek, butow czy kurtek ma znaczenie...
Oczywiscie sa tam sklepiki z tanimi rzeczami ale jakosc jest nie najlepsza, taki odpowiednik naszych bazarowych, i oczywiscie wszystko made in china...
Natomiast stosunkowo tani jest Swarovski i ta marke Ci polecam, w okolicy starego miasta i glownych zabytkow jest chyba z 5 sklepow wiec na pewno znajdziesz.
__________________



Edytowane przez Jeanette83
Czas edycji: 2008-03-27 o 12:06
Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.