Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-03, 20:10   #1051
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: blizny po pryszczach :(

Cytat:
Napisane przez alex-no Pokaż wiadomość
Faktycznie, musze sprostować- dziewczyna na beauty w Polsce zapłaciła za 1 zabieg dermabrazji 4000zł (polecam odwiedzić galerię otwartą na owytm portalu, niewiasta dodała, ze jeden zabieg bardzo niewiele jej pomógł), natomiast inna, na Kafeterii, 6500 dla odmiany (ta była nieco bardziej zadowolona, ale i tak zafundowała sobie kolejny)
U mnie dermatolog estetyczny wycenił policzki na 2000zł, bo reszty i tak nie byłoby sensu zdrapywać, z racji, że nie jest w najgorszym stanie.
Tak więc poprawiam- ceny wahają się od trzech-czterech do siedmiu tysięcy polskich złotych, choć zdaje się na prodermie było kiedyś 5, dlatego może mi tak utkwiło
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 20:20   #1052
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: blizny po pryszczach :(

Cytat:
Napisane przez alex-no Pokaż wiadomość
Tak więc poprawiam- ceny wahają się od trzech-czterech do siedmiu tysięcy polskich złotych, choć zdaje się na prodermie było kiedyś 5, dlatego może mi tak utkwiło
Nie tego sie spodziewalam...
Jesli jednak efekty sa swietne Skutecznosc=cena?
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 20:42   #1053
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: blizny po pryszczach :(

Przede wszystkim cierpienie.
Widziałam zdjęcia jednego przypadku przed i po. Były głębokie i szpecące blizny po trądziku, są - płytsze blizny. Ale nadal bardzo widoczne. Nie wiem, czy to jest warte takich pieniędzy i bólu...
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 21:01   #1054
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: blizny po pryszczach :(

wedlug mnie nie warte.lepiej postawic na tansze specfiki (kosmetyki, polprodukty) za to stosowane konsekwentnie i dlugo.
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 23:01   #1055
Kurczak23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10
Dot.: blizny po pryszczach :(

A czy to dziala tez na powiekszone pory????Bo to moja zmora.Mam ich coraz wiecej i nie wiem co robic...
Kurczak23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 07:12   #1056
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: blizny po pryszczach :(

Dermabrazja to nie jest zabieg na powiększone pory To usuwanie skóry "do mięsa". Ostateczność.
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 18:47   #1057
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Wink Dot.: Blizny Potrądzikowe Redukcja Przez Kosmetyki

Emilia 1, jest jest - na biochemi też założyłąm ten wątek ale tam się bardziej rozwiną

Dla zainteresowanych tym tematem skopiuje pare informacji a chętnych zapraszam na sprawdzenie tego wątku na biochemii tam dużo dziewczyn podzieliło się wiadomościami na ten temat
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 18:49   #1058
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Blizny Potrądzikowe Redukcja Przez Kosmetyki

Zastosowanie retinoidów w dermatologii

Tretynoina - Retin-A, AtreDerm, Aknemycin-Plus
Tretynoina - powszechnie rozpowszechniony i skuteczny retinoid cech*jacy sie gorsza toleracnja w porownaniu z lekami 3 generacji. Niewatpliwym atutem jest potwierdzone dzialanie na gruczoly lojowe (nawet ich zmniejszenie) - polecany do stosowania dla skory tlustej. Cech*je go takze duza skutecznosc antybakteryjna - czesto jest przepisywany do srednio-nasilonej postaci ropowiczej tradziku. Pomaga takze w odzyskaniu gladkiej faktury powierzchniowej skory - splyca blizny

także znalazłam inny artykół z maściami i ich cenami:

Preparaty alantoinowe, które można wykorzystać do usuwania przebarwień i małych blizn

1. Alansil (Terpol) aerozol 200 ml, składniki Dexpantenol o działaniu przeciwzapalnym i przyśpieszającym regenerację naskórka. - na Przebarwienia, małe blizny

2. Alantan (Unia) – maść 2%Ok. 5 zł
Alantan Plus – krem ok 6 zł
Alantan Plus – maść ok 6 zł
Cepan – krem 1% ok 11 zł
-składniki
Dekspantenol
Dekspantenol
Wyciąg z cebuli, wyciąg z rumianku, heparyna – działanie przeciwzapalne, poprawiające ukrwienie miejscowe skóry

na przebarwienia i małe blizny

  • Alantavit (Coel) – maść 1% ok 8 zł składniki dodatkowe Witamina A, witamina D
    Witamina A i D działają również rozjaśniająco na cerę, przeciwzaskórnikowo, zapobiegają zmianom ropnym, przyśpieszają regenerację skóry na przebarwienia i małe blizny

    4.Alcepalan (Herbapol Poznań) – żel 1%, ok 6 zł , składniki dod Wyciąg z cebuli, heparyna
    Heparyna działa przeciwzapalnie, polepsza ukrwienie skóry, działa przeciwzakrzepowo. Wyciąg z cebuli przyśpiesza regenerację, działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie, poprawia ukrwienie skóry. na przebarwienia i małe blizny
5. Tointex – (GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.) – krem 2% ok.7 zł , skł Wyciąg z nagietka i rumianku, heparyna. na małe blizny i przebarwienia
6. Linoeparol (Agropharm) – krem 2%, ok 6 zł , skład Olej z wiesiołka, tokoferol = witamina E.na Małe blizny i przebarwienia
Działa przeciwtrądzikowo dzięki witaminie E, witaminie FF zawartej w oleju wiesiołkowym
7. Dernilan (Herbapol Wrocław) – maść 3% ok 5 zł, skład Kwas salicylowy 1%, kamfora 1%, witamina PP 2,5%
Poprawia krążenie, działa złuszczająco, wybielająco, przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie.
na Blizny i przebarwienia
8. Alliogel (Herbapol Poznań)żel 1%, ok 6 zł skład Wyciąg z czosnku, heparyna, rutyna. na Blizny i przebarwienia, teleangiektazje, wysięki w bliznach, trądzik różowaty, trądziki nietypowe (zawodowe, kosmetyczne, sterydowe, polekowe)

wszystkie skłądniki w tych preparatach podane przezemie są to składniki dodatkowe




. Rezorcyna – 1,3-dihydroksybenzen – związek fenolowy o silnych właściwościach redukujących, keratolitycznych i złuszczających naskórek. Niszczy bakterie, grzyby, pierwotniaki, roztocze. Działa przeciwłojotokowo, przeciwgnilnie, przeciwzaskórnikowo. Usuwa przebarwienia i małe blizny. Maksymalne stężenie w preparatach do samodzielnego użycia w domu wynosi 15%. Substancja może wywołać ostrą reakcję alergiczną. Najczęściej stosowana w formie roztworu alkoholowego i wodno-alkoholowego. Miejscowo może być stosowana w postaci maści. Do zwalczania łojotoku i zakażeń grzybiczych, roztoczowych czy bakteryjnych w roztworach wodno-alkoholowych 5%. Rezorcyna jest składnikiem płynu Adonis-Afrodyta o działaniu antyseptycznym, przeciwłojotokowym i przeciwzapalnym. Zbyt mała zawartość rezorcyny nie zapewnia jednak skutecznego złuszczenia naskórka. Adonis-Afrodyta długotrwale stosowany powoduje jednak rozjaśnienie plam potrądzikowych
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 18:54   #1059
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Blizny Potrądzikowe Redukcja Przez Kosmetyki

preparaty alantoidowe są na blizny typu pooepracyjnego, po jakichś skaleczeniach, cięciach, oparzeniach. Blizna potrądzikowa jest specyficzna, to raczej ubytek, dziura, a nie blizna w klasycznym tego słowa rozumieniu. Alantoina, heparyna, wyciągi z czosnku czy cebuli mają za zadanie zmiękczyć tkankę blizny, zmniejszyć jej zaczerwienenie, nie dopuścić do zrostów i keloidów. Na ślady po trądziku raczej nie pomogą Złuszczanie to jest generalnie dobry kierunek, z tym że akurat rezorcyna jest bardzo silnie działająca substancją, można sobie zrobić krzywdę. Teraz np. w gabinetach dermatologicznych czy kosmetycznych rzadko kiedy zaproponuje złuszczanie rezorcyną, raczej kwasami hydroksylowymi (AHA, BHA). Retinoidy - jak najbardziej tak, tretinoina (Retin A, Atrederm), tazaroten (Zorac), albo łagodniejszy i do kupienia w kosmetykach, a nie w lekach - retinaldehyd (Diacneal Avene).
Bardzo głębokie blizny potrądzikowe, mające postać wgłębień w skórze, bardzo trudno usunąć, nawet głębokimi peelingami, ponieważ to jest ubytek tkanki. Takie głębokie doły można spróbować wypełniać, stosuje się do tego podobne preparaty jak do wypełniania zmarszczek. Ale w większości te blizny nie są aż tak duże, i można sobie z nimi radzić za pomocą metod domowych. ( na biochemii napisała Erato)
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 18:56   #1060
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Blizny Potrądzikowe Redukcja Przez Kosmetyki

exoderm lift

Cel
Zabieg ma na celu usunięcie: przebarwień skóry powstałych na różnym tle, łagodnych blizn oraz pierwszych zmarszczek.
Przebieg zabiegu
Exoderm Lift stosuje się w następujących przypadkach:
- starzenie się skóry
- głębokie i płaskie zmarszczki
- przebarwienia skóry, nierówna pigmentacja, plamy na skórze,
- łagodne blizny.
Istota zabiegu polega na chemicznym złuszczeniu naskórka i wierzchnich warstw skóry aż do warstwy rozrodczej, od której następuje jej odbudowa. Exoderm składa się z 12 składników tak dobranych, aby nie tylko usunąć wierzchnią warstwę skóry, ale także stymulować w niej kolagen i włókna elastyczne do rozrostu, powodując efekt większego napięcia i jędrności skóry.
Zabieg jest dwuetapowy i każdorazowo trwa około 30 minut.
Przebieg pooperacyjny
Po zabiegu, twarz do następnego dnia pozostaje pod specjalnym opatrunkiem. Po zdjęciu opatrunku twarz jest obrzęknięta, zostaje też pokryta zielonkawym proszkiem, który zmywa się po 8 dniach.
Pełny efekt zabiegu można obserwować po 6 tygodni.
Możliwe powikłania
Powikłania i złe wyniki zdarzają się niezwykle rzadko, czasami jednak mogą się pojawiać. Najczęściej spotykana jest infekcja, której łatwo uniknąć stosując się do zaleceń lekarza.
Znieczulenie
Zabieg odbywa się po premedykacji (lek przeciwbólowy i uspokajający).
Warunki przeprowadzenia zabiegu
Skóra twarzy bez czynnego procesu ropnego.
Wymagane badania
Nie są wymagane.
Czas pozostawania w klinice/Absencja
Czas przebywania w klinice wynosi zwykle 1 dobę.
Absencja wynosi zwykle około 10 dni.

Koszt: 4500 PLN - całkowita cena zabiegu
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 09:39   #1061
gosia_maja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Question blizny potrądzikowe

Chciałabym się dowiedzieć co mogę stosować, aby moje blizny potrądzikowe zniknęły. Chodzi o takie miejsca jak: czoło, nos, broda. Blizny spowodowane są wygniataniem Czy jest jakaś skuteczna maść na takie blizny??
gosia_maja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-17, 13:06   #1062
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: blizny potrądzikowe

spójrz łaskawie 3 posty wyżej
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 14:45   #1063
placebo_girl777
Raczkowanie
 
Avatar placebo_girl777
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 361
GG do placebo_girl777
Dot.: blizny potrądzikowe

Soraya= krem na blizny przeciwtrądzikowy
DLA MNIE CUDO
__________________
Feeling unknown
And you're all alone
Flesh and bone
By the telephone
Lift up the receiver
I'll make you a believer


Reach out and touch faith!
placebo_girl777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 16:11   #1064
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: blizny potrądzikowe

Cytat:
Napisane przez placebo_girl777 Pokaż wiadomość
Soraya= krem na blizny przeciwtrądzikowy
DLA MNIE CUDO
Miałąm próbkę i też tak sądzę.Ile kosztuje?
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 08:12   #1065
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: blizny potrądzikowe

A gdzie ten krem soraya mozna kupić?Apteka?a ja ponawiam moje pytanie z przed jakiegoś czasu -krem brzozowy.Ma ktoś jakies doświadzcenia?

pozdrowionka
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 10:38   #1066
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: blizny potrądzikowe

Acne derm bardzo ladnie mio rozjasnil cere, ale moje odkrecie to domowa mikrodermabrazja z L'Oreal..jkest niesamowita...uzylam tylko 2 razy, a cere mam niesamowicie gladka, no, ale troche wczesnie mowic o rezultatach na blizny, poniewaz wiaze sie to z dluzsza kuracja. Obawialam sie bardzo tego peelingu, bo mam bardzo wrazliwa cere. Jednak zareagowala ona bardzo dobrze, zniknely bruzdy, zmniejszyly sie pory, nie uzywam juz podkladu, a cera po acne derm nie blyszczy sie juz jak wczesniej. Polecam oba
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 13:55   #1067
placebo_girl777
Raczkowanie
 
Avatar placebo_girl777
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 361
GG do placebo_girl777
Dot.: Blizny potrądzikowe - wątek zbiorczy

Sorayę kupiłam w drogerii po prostu. I widuję w sklepach z kosmetykami. Kosztuje ok. 15 zł.
__________________
Feeling unknown
And you're all alone
Flesh and bone
By the telephone
Lift up the receiver
I'll make you a believer


Reach out and touch faith!
placebo_girl777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 17:07   #1068
julcia_89
Przyczajenie
 
Avatar julcia_89
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 9
Unhappy Przebarwienia po pryszczach...

Jak się pozbyć przebarwień po pryszczach?? Mam z tym problem bo nie chce juz uzywac podkłdów... Słyszałam o róznych sposobach typu mikrodermobrazja ale sa to bardzo drogie zabiegi (trzeba robić je wieceej razy) Bardzo prosze o radę!!
julcia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 19:56   #1069
anuchaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 28
GG do anuchaaaa
Dot.: Przebarwienia po pryszczach...

może spróbuj u dermatologa...jakieś mascie?? laserowe zabiegi??
anuchaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-26, 19:58   #1070
_dorota_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 63
Dot.: Przebarwienia po pryszczach...

Bylo juz duzo topicow na ten temat. Poszukaj. Miedzy innymi w topicu o Differinie
_dorota_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 22:25   #1071
Nyau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 28
Przebarwienia :(

Witam

Mam 21 lat i czerwone przebarwienia po trądziku :/
Oczywiście coś mi jeszcze wyskakuje od czasu do czasu, ale chciałbym chociaż te przebarwienia zlikwidować :/
Najgorzej jest gdy umyję twarz wodą :/ wtedy robią się jeszcze bardziej czerwone i dużo bardziej widoczne :/
Help
Nyau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 23:41   #1072
kamisol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 86
Send a message via Skype™ to kamisol
Dot.: Przebarwienia :(

witam!
najwazniejsze, zebys nie podrazniala ochronnej bariery skory. na poczatku upewnij sie ze masz dobry, delikatny zel do mycia twarzy..
Jesli chodzi o zabiegi w salonie to polecam mikrodermabrazje, jesli nie masz ropnych wykwitow,aby "zedrzec" stara skore i stymulowac produkcje nowych komorek. cera sie odswiezy i ladnie "zblednie".
Inny zabieg to piling powierzchowny kwasem tj glikolowym, mlekowym czy migdalowym..albo na calego i TCA...
do codziennej pielegnacji,oprocz kremu odpowiedn do typu twojej skory, polecam stosowac 2 razy dziennie jakis krem wybielajacy, zeby ujednolicic koloryt skory. takie kremy zazwyczaj maja w skladzie kw. azelainowy, glikolowy i inne AHA, retinol, kw.askorbinowy i inne, ktore rowniez ureguluja proces zluszczania skory i pobudza caly metabolizm skory.
no i musisz uzbroic sie w cierpliwosc. takie pozapalne przebarwienia niestety goja sie miesiacami..no i pamietaj-nie podrazniaj
musze leciec. dokoncze jutro.hej!
kamisol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 23:53   #1073
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Przebarwienia :(

Cytat:
Napisane przez Nyau Pokaż wiadomość
Witam

Mam 21 lat i czerwone przebarwienia po trądziku :/
Oczywiście coś mi jeszcze wyskakuje od czasu do czasu, ale chciałbym chociaż te przebarwienia zlikwidować :/
Najgorzej jest gdy umyję twarz wodą :/ wtedy robią się jeszcze bardziej czerwone i dużo bardziej widoczne :/
Help
zajrzyj na forum Biochemia - są tam wątki o metodach walki z bliznami i przebarwieniami.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 07:35   #1074
evvex125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21
GG do evvex125
zaczerwienienie po wyciskaniu pryszczy... pomocy

Witam! Mam "czerwony" problem: wyciskałam pryszcze i mam po tym przykrą niespodzianke stan zapalny ( chyba tak to się nazywa). Na noc posmarowałam twarz Tormentiolem ale całe zaczerwienienie nie zeszesżło. Wczoraj dostałam zaproszenie na impreze (będzie we wtorek). Więc błagam drogie Wizażanki zdradźcie mi sekret jak się pozbyć tych punkcików. Z góry dziękuję ;*

Edytowane przez evvex125
Czas edycji: 2007-01-28 o 08:02
evvex125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 08:56   #1075
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: zaczerwienienie po wyciskaniu pryszczy... pomocy

Ja dokładnie tak jak ty stosuję tormentiol i mnie on pomaga. Tylko już nie można tego dotykać ani drapać ani wogle szperać przy tym i do tego krem nawilżający. Nie znam żadnego lepszego sposobu, ale jakbys nadal miała zaczerwienienia to pozostaje użycie korektoru bądź Dermacolu (ostatnio własnie kryje nim to co trzeba i buzia jest gładziuchna)
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 15:01   #1076
evvex125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21
GG do evvex125
Dot.: Coś gojacego krostki, przyspieszające gojenie ran po wyciśnięciu

Niedawno oświeciła mnie koleżanka i to naprawdę dobrze dziła : krem regenerujący z magnezem czekoladowy lub kakaowy z "Biedronki". Pięknie pachnie aż chce się go zjeść i co najważniejsze działa.
evvex125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 12:20   #1077
niunia211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Unhappy przebarwienia skory

dzien dobry.
Mam pewien problem ktory zwiazany jest z przebarwieniami skory. Skora na policzkach, kolo nosa i na brodzie jest rozowa Co zrobic zeby moja cera sie wyrownala?? Zeby wygladala na zdrowa i wypoczeta??
niunia211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 13:06   #1078
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: przebarwienia skory

Nie napisałaś jakiego rodzaju są to przebarwienia.

Polecam kwasy, retinoidy, filtry (!) -> wyszukiwarka, podpięte wątki na Biochemii Kosmetycznej.
Artykuł: http://www.wizaz.pl/images/sikora/przebarwienia/
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 14:26   #1079
niunia211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: przebarwienia skory

te przebarwienia to takie ciemniejsze plamy. Wystepuja glownie na polczkach!! pomocy!!
niunia211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 15:05   #1080
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: przebarwienia skory

Cytat:
Napisane przez niunia211 Pokaż wiadomość
te przebarwienia to takie ciemniejsze plamy.
Potrądzikowe? Posłoneczne? Hormonalne?

Cytat:
Napisane przez niunia211
pomocy!!
Patrz -> post 2.
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-22 13:51:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.