Pędzle - zbiorczy - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Lancrome
bardzo dobre 10 19,61%
dobre 15 29,41%
średnie 9 17,65%
słabe 10 19,61%
fatalne 7 13,73%
Głosujący: 51. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-28, 11:28   #1231
justaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 589
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

Mam (narazie) 2 pędzelki z sephory do cieni - jestem zadowolona. Teraz poszukam jakiegoś do rozcierania i malowania kresek na oku potem do ust i na końcu do różu (skośny czy pół okręgły??!!) oraz do pudru i myślę, że jak na moją domową toaletkę to mi zupełnie wystarczy a w razie zachcianek znowu coś dokupię Takie zbieranie "na raty" może być dobrym rozwiązaniem dla osoby która nie potrzebuje sterty nie potrzebnych pędzli i pędzelków które będą zbierały kurz. Dzięki Doris
justaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 10:25   #1232
tymczak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 127
GG do tymczak
Dot.: zestaw pędzli do makijażu...

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
2 mi jakos bardziej pasuja, wydaje mi sie ze one wszystkie jakos krzywe wlosie maja sciete ...ale daj znac jak juz kupisz,jezeli sie okaza dobre to moze i ja sie skusze
Dzięki
Jak tylko wypróbuję, to dam znać
__________________
The true way to a man's heart is six inches of metal between his ribs." - Anita Blake

http://www.gaiaonline.com/forum/real...vy/t.37340801/


tymczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 11:39   #1233
milka_kamilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 137
Dot.: zestaw pędzli do makijażu...

Cytat:
Napisane przez tymczak Pokaż wiadomość
Witam wizażanki! Zastanawiam się nad dwoma zestawami pędzli z allegro i baaardzo proszę was o pomoc w wyborze
1. http://allegro.pl/item785583543_prof...a.html#gallery
2. http://allegro.pl/item792194827_prof...c.html#gallery
Ja posiadam ten drugi zestaw pędzli. Używam ich na codzień, tylko do swojego makijażu i jak dla mnie są ok, nie narzekam
milka_kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 20:51   #1234
NadIia
Rozeznanie
 
Avatar NadIia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 707
Dot.: zestaw pędzli do makijażu...

dziewczyny a coo myslicie o tych ? http://www.allegro.pl/item793593455_...igi_15szt.html mam ochote je kupic i nie wiem czy warto
NadIia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 20:58   #1235
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: zestaw pędzli do makijażu...

Wyglądają bardzo dobrze, ja bym je kupiła. I cena jest bardzo niska.
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 08:10   #1236
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez tymczak Pokaż wiadomość
Witam! Mam pytanko: czy kiedyś któraś z was próbowała pędzli z Body Shop? Sprawdzałam na KWC i nie widziałam cen, więc jeśli ktoś je zna to bardzo proszę o odp Opinie też miło widziane =*
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-6610.htm
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-6605.htm
Ja mam 2. Najpierw kupiłam do różu - nie jestem zadowolona, dla mnie za miękki i za długie włosie. Po czym kupiłam następny na takiej krótkiej nóżce brązowej, cos jak kabuki i też na nic. Chciałam nim nakładać meteoryty. Poza tym te pędzle mimo, że bardzo miękkie chyba podrażniają mi skórę.Kupiłam pod wpływem opinii na wizażu, przynajmniej pierwszy, więc każdemu pasuje coś innego.
Czy ktoś może pelecić mi dobry pędzel do meteorytów dostępny w sklepie, nie przez internet.
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 19:27   #1237
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Pędzle

Mam komplet pędzli francuskiej firmy Numeric Proof ( jest to marka o podobnym charakterze jak Kryolan, Mehron czy Ben Nye) i jestem zawiedziona ich jakością. Owszem -są mięciutkie - szczególnie te do cieni.
Ale - z pędzli do pudru i różu wypadają włoski, tak, że kilka zawsze zostaje na twarzy modelki (aż wstyd kogoś malować), a po drugie - przy drugim myciu zaczęły puszczać czarną farbę

Edytowane przez tenarr
Czas edycji: 2009-11-03 o 19:28
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 20:46   #1238
tymczak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 127
GG do tymczak
Dot.: Pędzle

Jeszcze zobaczymy co z tymi pędzlami. A jakie poleciłybyście mi płyny do mycia pędzli? W artykule o pędzlach jest podanych pięć marek: Sephora, MAC, Smashbox, Clinique i Isa Dora. Na wizażu znalazłam jeszcze Inglota. Wiem, że ten z MAC jest genialny, ale MAC to MAC, czyli wysokie ceny. Co byście poleciły?
__________________
The true way to a man's heart is six inches of metal between his ribs." - Anita Blake

http://www.gaiaonline.com/forum/real...vy/t.37340801/


tymczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 20:55   #1239
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pędzle

delikatny żel to twarzy daje radę;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 21:04   #1240
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Pędzle

ja ze swojej strony do domowego uzytku polecam serdecznie pedzle z Sephory (naturalne wlosie i syntetyki), Essence of beauty oraz Donegala (syntetyczne mam 3 plaskie cudowne do sypkich cieni i pigmentow), mam tez Inglota ale tylko do ust
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 21:29   #1241
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pędzle

a ja nadal sobie chwale komplety z allegro, jeden ma rok drugi 3 (albo 4?) lata i naprawde swietnie sie sprawuja
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 21:37   #1242
tymczak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 127
GG do tymczak
Dot.: Pędzle

Może faktycznie zostanę na razie przy żelu, chociaż trochę długo schną.
Tak z innej beczki, to co powiecie na ten komplet: http://www.allegro.pl/item796022741_...p.html#gallery
Moim zdaniem wygląda całkiem porządnie, ale wy się lepiej znacie
__________________
The true way to a man's heart is six inches of metal between his ribs." - Anita Blake

http://www.gaiaonline.com/forum/real...vy/t.37340801/


tymczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 21:53   #1243
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Pędzle

A ja mam taką prośbę, mogłaby jakaś miła osóbka wkleić zdjęcie pędzla Sephory nr 13 ?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 16:32   #1244
tymczak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 127
GG do tymczak
Dot.: Pędzle

No i mam jeszcze inne pytanko
Moja znajoma szuka jakiegoś dobrego pędzla do pudru brązującego i pomyślałam, że zrobię jej niespodziankę i kupię. Tylko jak patrzyłam na KWC to wiem, że ten z Sephory ma dobre recenzje, ale jest za drogi, ja dla mnie. Czy możecie mi polecić jakiś pędzel niekoniecznie przeznaczony do nakładania pudru brązującego, ale taki, który się do tego nadaje, a jego cena jest w granicach 40/max50 zł?
Z góry dzięki za pomoc =*
__________________
The true way to a man's heart is six inches of metal between his ribs." - Anita Blake

http://www.gaiaonline.com/forum/real...vy/t.37340801/


tymczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 18:16   #1245
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez tymczak Pokaż wiadomość
No i mam jeszcze inne pytanko
Moja znajoma szuka jakiegoś dobrego pędzla do pudru brązującego i pomyślałam, że zrobię jej niespodziankę i kupię. Tylko jak patrzyłam na KWC to wiem, że ten z Sephory ma dobre recenzje, ale jest za drogi, ja dla mnie. Czy możecie mi polecić jakiś pędzel niekoniecznie przeznaczony do nakładania pudru brązującego, ale taki, który się do tego nadaje, a jego cena jest w granicach 40/max50 zł?
Z góry dzięki za pomoc =*
........
może coś z Everyday Minerals? ja kupiłam je na allegro..w cenie chyba 35zł za sztukę.są świetne na bambusowej rączce,nadają sie tez idealnie do kosmetyków mineralnych...mają rózną budowę-typowe zaokrąglone albo płaskie typu flat.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 18:19   #1246
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pędzle

24SS z inglota na ma napisane na kwc ze kosztuje 59 (nie wiem czy dalej tak kosztuje) i jest do brązera.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 18:25   #1247
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez wiola233 Pokaż wiadomość
Drogie dziewczęta. Niebawem chcę kupić pędzle z CS. Natomiast mam takie pytanie. Zawsze przy makijażu palcami nakładam podkład. Nie używałam żadnego pędzla, natomiast wiele zachwytów widziałam nad pędzlem do podkładu tym płaskim takim oraz taki okrągły duży (czarny z białym włosiem na końcu) - wybaczcie za brak jakiś konkretnych nazw, ale nie pamiętam I tak zastanawiam się co jest najbardziej wygodne i jak najszybciej nałożyć podkład. Czy warto kupić i który? Doradzicie?
........
ja mam 2 takie pędzle..flat top z EM i Duofiber MAC ...a i jeszcze duofiber z EM<ale tego nie lubię jest wiotki i ma za długie włosie>Zasadniczo pędzel dobieram do rodzaju podkładu,ten płaski z EM nadaje sie do płynnych i kremowych podkładów,ten biało czarny jest idealny do nakładania baaardzo płynnych fluidów,oraz rozświetlaczy i sypkich rózów.Oba są fajne,zależy co chcesz nimi nakładać.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 19:53   #1248
tymczak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 127
GG do tymczak
Dot.: Pędzle

chyba już zacznę regularnie odwiedzać ten wątek [jakbym do tej pory tego nie robiła =p], bo mam coraz więcej pytań.
a skoro już o pytaniach mowa ... kochane wizażanki, mój pędzel do pudru już jest trochę po przejściach, więc zaczynam robić mały rekonesans... szukam pędzla o .... hm .... dużej średnicy włosia ? nie wiem jak to nazwać =p włoski nie muszą być długie. no i jest też sprawa cenowa: nie chce, żeby był droższy niż 50zł. byłam w sephorze, ale tam są raczej malutkie pod względem średnicy. czy możecie mi coś doradzić?
__________________
The true way to a man's heart is six inches of metal between his ribs." - Anita Blake

http://www.gaiaonline.com/forum/real...vy/t.37340801/


tymczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 22:21   #1249
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Pędzle

Dziewczyny, blagam o pomoc! Jestem na etapie kompletowania zestawu pedzli, wlasnie znalazlam na allegro rzekomy pedzel Chanel:
http://allegro.pl/item788015144_chan...l_do_rozu.html

Myslicie, ze oryginalny?
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-14, 07:22   #1250
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Pędzle

Ja tak do końca się nie znam, ale czytałam np. o pędzlach Maca, i wiem,że w duzych zestawach ich nie sprzedają. Co do Chanela, to musialabyś poszukac zdjęcia może z jakiś blogów,w KWC jest też pędzel np do podkładu : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-16-Chanel.htm
,można porównać ze zdjęciem z tej aukcji, sprawdzić czcionkę, nie wiem, czy Chanel miał tyle rodzai pędzli, ale jeżeli tak , to chyba ok, ale dlaczego Chanel? Dziewczyny chwalą Inglota, Sephorę.
magtru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 09:33   #1251
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Pędzle

Jestem na etapie kompletowania pedzli - chce kupic rozne pedzle (np w zaleznosci od opinii na KWC) zeby zobaczyc na ktorych bedzie mi sie najlepiej "pracowalo", posiadam juz jeden z sephory (do bronzera nr 44, teraz planuje kupic jeszcze sciety do rozu z serii Platinium), 3 do cienii Kozlowskiego, do podkladu TBS, kabuki Everyday minerals. Pozniej bede rozszerzala kolekcje o te pedzle, które beda mi najlepiej pasowac dlatego wlasnie tez czaje sie na chanel, tylko az nie chce mi sie troche wierzyc, ze za taka cene to bylby oryginal
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 09:42   #1252
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Pędzle

Trudno stwierdzić, pędzle podrabiają nagminnie, moze lepiej kupić w sklepie jakiś inny i mieć pewność, że kupilo się odpowiedni i oryginalny
magtru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 09:50   #1253
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Pędzle

Moze i racja. Aczkolwiek kusi mnie strasznie
I mam jeszcze jedno pytanko odnosnie pedzli - chodzi mi o pedzel tzw "wachlarz" do usuwania osypanego cienia itp - czy warto sie zaopatrzyc w takie cudo? Robie makijaz uzywajac rowniez czarnego cienia, ktory osypuje mi sie okropnie - dotychczas nadmiar usuwalam "mokrymi" chusteczkami i w "naruszone miejsca" wklepywalam podklad i przypruszalam pudrem. Czy naprawde te wachlarze spelniaja sie w tej roli?
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 16:16   #1254
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: Pędzle

u mnie się sprawdza jakikolwiek duży pędzel jak nałożę dużo pudru pod oczy to zmiatam go razem z tym co się osypie. Ale ostatnio wolę robić najpierw oczy a później podkład, więc po prostu zmywam płynem do demakijażu
Jak dla mnie wachlarz jest zbędny, wolę kupić zamiast niego kolejny pędzel do oczu
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 17:24   #1255
tymczak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 127
GG do tymczak
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez serena.avon Pokaż wiadomość
Moze i racja. Aczkolwiek kusi mnie strasznie
I mam jeszcze jedno pytanko odnosnie pedzli - chodzi mi o pedzel tzw "wachlarz" do usuwania osypanego cienia itp - czy warto sie zaopatrzyc w takie cudo? Robie makijaz uzywajac rowniez czarnego cienia, ktory osypuje mi sie okropnie - dotychczas nadmiar usuwalam "mokrymi" chusteczkami i w "naruszone miejsca" wklepywalam podklad i przypruszalam pudrem. Czy naprawde te wachlarze spelniaja sie w tej roli?
Ja osobiście sądzę, że taki wachlarz to dobra sprawa. Można go używać do "zmiatania" osypanych cieni. Ja na przykład używam go pod koniec makijażu i lekko omiatam. Usuwa nadmiar pudru, różu, itp.
__________________
The true way to a man's heart is six inches of metal between his ribs." - Anita Blake

http://www.gaiaonline.com/forum/real...vy/t.37340801/


tymczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 18:57   #1256
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Pędzle

Jeszcze bym miala jedno pytanko - zadrecze was:P
Zastanawiam sie nad kupnem scietego pedzla do rozu Sephory z tej serii Platinium. Czy posiadacie pedzle z tej serii? Troche mnie przerazaja ceny (pedzel do rozu - 109 zl) i kolor wlosia, a konkretnie jego brak - pedzle sa bialutkie, nie wiem czemu odnosze wrazenie, ze beda wygladac bardzo nieestetycznie "ubrudzone", a wiadomo, ze takiego pedzla do rozu nie bede prala codziennie...
Czy ktos moze sie wypowiedziec na ich temat? Niestety na KWC nic nie znalazlam o serii Platinium. Bede bardzo wdzieczna
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 22:27   #1257
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez serena.avon Pokaż wiadomość
Jeszcze bym miala jedno pytanko - zadrecze was:P
Zastanawiam sie nad kupnem scietego pedzla do rozu Sephory z tej serii Platinium. Czy posiadacie pedzle z tej serii? Troche mnie przerazaja ceny (pedzel do rozu - 109 zl) i kolor wlosia, a konkretnie jego brak - pedzle sa bialutkie, nie wiem czemu odnosze wrazenie, ze beda wygladac bardzo nieestetycznie "ubrudzone", a wiadomo, ze takiego pedzla do rozu nie bede prala codziennie...
Czy ktos moze sie wypowiedziec na ich temat? Niestety na KWC nic nie znalazlam o serii Platinium. Bede bardzo wdzieczna
.........
a czemu upierasz się na Platinum? podstawowa wersja tego pędzla jest tansza,a równie dobra.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 23:01   #1258
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez cetrizini Pokaż wiadomość
u mnie się sprawdza jakikolwiek duży pędzel jak nałożę dużo pudru pod oczy to zmiatam go razem z tym co się osypie. Ale ostatnio wolę robić najpierw oczy a później podkład, więc po prostu zmywam płynem do demakijażu
Jak dla mnie wachlarz jest zbędny, wolę kupić zamiast niego kolejny pędzel do oczu
a ja lubię wachlarze - nakładam nim bronzery i rozświetlacze, a że jestem dosyć jasna, to muszę być ostrożna z ilością, a wachlarzem jakoś nigdy nie przesadzę
ale co komu pasuje - ja nie znoszę pędzli do podkładu, wiecznie maziam palcami, żeby poprawiać po nich
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 01:40   #1259
MoccACaffE
Rozeznanie
 
Avatar MoccACaffE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: W pomieszczeniu pełnym kolorowych cieni ;)
Wiadomości: 535
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
24SS z inglota na ma napisane na kwc ze kosztuje 59 (nie wiem czy dalej tak kosztuje) i jest do brązera.
Ojj dalej, dalej sabbathko nie odnotowałam jak byłam na zakupach spadku cen a szkoda
MoccACaffE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 08:26   #1260
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.........
a czemu upierasz się na Platinum? podstawowa wersja tego pędzla jest tansza,a równie dobra.
Nie upieram sie jakos szczegolnie na Platinium, chce kupic pedzle "raz a dobrze", tzn zainwestowac w nie, ale miec swiadomosc, ze kupilam cos naprawde dobrego. Niestety nie mam pojecia, czy seria Platinium Sephory jest "az tak" dobra, jak sugerowalyby ceny Stad moje pytanie
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-08 22:59:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.