Sztuczne rzęsy - zbiorczy - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-06, 20:06   #1231
Wirtualka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Dziewczyny mam pytanie. Wiele osób mówi, że trzeba uważać przy pielęgnacji sztucznych rzęs. Mówią, że nie można używać płynów dwufazowych i uważać na tłuste kremy - przez zawartość tłuszczu. Podobno źle wpływa na klej, którym dokleja się rzęsy.
Chciałabym zagęścić i dokleić sobie rzęsy 1:1, ale od lat używam do pielęgnacji całego ciała olej arganowy. Smaruję nim też całą twarz, oczy i rzęsy też.
Czy stosowanie oleju arganowego będzie miało wpływ na utrzymanie moich sztucznych rzęs?
Jak sądzicie?
__________________
"If you don't know where you want to go, then it doesn't matter which path you take."
Wirtualka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 09:04   #1232
sunsun1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 109
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Wirtualka Nie wiem jak to jest z olejkieem arganowym, bo nie uzywam, ale bielenda ma fajny plyn do demakijazu oczu z zageszczonymi rzesami (expert czystej skóry), uzywam jego i jestem zadowolona, nie rozpuszcza kleju wiec jest bezpieczny nawet na kwc ma dobre opinie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...nych-rzes.html
sunsun1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 20:59   #1233
Nieanna90
Raczkowanie
 
Avatar Nieanna90
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 41
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Uwielbiam sztuczne rzęsy, ale muszę się bardzo ograniczać. Zazwyczaj mam od nich bardzo podrażnione oko. Na co dzień tylko tusz do rzęs.
Nieanna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 19:14   #1234
hebanowalala
Raczkowanie
 
Avatar hebanowalala
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 44
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nieanna90 Pokaż wiadomość
Uwielbiam sztuczne rzęsy, ale muszę się bardzo ograniczać. Zazwyczaj mam od nich bardzo podrażnione oko. Na co dzień tylko tusz do rzęs.
Doklejasz sama, czy w salonie kosmetycznym?
__________________
Człowiek jest liną rozpiętą między zwierzęciem a nadczłowiekiem. Liną nad przepaścią.
hebanowalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 15:35   #1235
Nieanna90
Raczkowanie
 
Avatar Nieanna90
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 41
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Rzęsy na pasku, albo kępki doklejam sama w domu. Ale tak jak piszę tylko na specjalne wyjścia bo to mi nie służy. Na co dzień wolę efekt sztucznych rzęs stworzony tuszem
Nieanna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 08:01   #1236
truskama
Raczkowanie
 
Avatar truskama
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez hebanowalala Pokaż wiadomość
Doklejasz sama, czy w salonie kosmetycznym?
ja miałam zeszłego lata doklejane. Pierwsze klejenie skończyło sie spuchniętymi oczmi, drugie juz z delikatniejszym klejem triche lepiej. Teoretycznie wygląda to ładnie, ale na jesień była maskara, całą jesień i zimę odżywiałam rzęsy ,żeby urosły ... teraz tylko tusze...
truskama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 09:29   #1237
Ennien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 4
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Witajcie dziewczyny
Zalogowałam się tutaj bo chciałam podzielić się moim doświadczeniem z rzęsami.
Wczoraj zdjęłam moje ''piękne, cudowne rzęski'' i to co zobaczyłam trochę mnie przeraziło ale do rzeczy!

Od 6 miesięcy przedłużałam rzęsy najpierw metoda 1:1 fajna sprawa ale moje własne bardzo szybko rosły i po ok 2 tyg mialam tak długie swoje, że sztuczne po prostu zaczeły nieładnie się kręcić i opadać a co za tym idzie też troche szybciej wypadały i po ok 3-4 tyg maszerowałam żeby szybko uzupełnić. Po 2 miesiącach przerzuciłąm się na rzęsy 3D. W tych to się po prostu zakochałam. No rewelacja! Moja samoocena wzrosła z 3 poziomu na 6 niewiarygodne ile takie rzęsy mogą dodać uroku.
Byłam zachwycona aż do wczoraj.
Moja kosmetyczka, która działała cuda poszła na długi jak nie wieczny urlop i przyszła inna Pani.. myślę sobie raz się żyje w końcu ktoś dał jej tę pracę to ja dam jej szansę. Żałuję tego oj i to jak... poprosiłam o 3D dostałam 2:1... przed zabiegiem juz mi sie nie podobało to, że nie przemyła ani nie odtłuściła oka... myśle może się nie znam to nie ja przecież robię w tym fachu... i tak leżałam 2 godz... po 2 godz oznajmia mi, że bedzie bardzo bolało ponieważ klej przykleił się razem z moimi rzęsami do plastra który chronił rzęsy dolne... Panika mnie ogarnęła nieziemka... dziewczyny bolało jak cholera! mysłama, że nie mam juz ani jednej swojej rzesy no ale jakoś poszło wstałam i tak mi się kręciło w głowie, że ledwie zobaczyłam w lusterku co mam na oku i poszłam. W domu okazał się horror. Miałam tak dużo kleju,że rzęsy stały mi jakby były wystrugane z drewna w dodatku były tak przyklejone blisko powieki, że automatycznie bardzo mi spuchły oczy. Dramat... Na drugi dzień udałam się do innej kosmetyczki i powiedziała mi to co sama zauważyłam. W sktócie rzęsy były zrobione źle... Poszłam do kobiety, która mi zrobiła taki syf i kategorycznie kazałam jej to ściagać... miałam tyle kleju, że ściagała to ponad godzinę... ech
Obecnie na oku mam tylko maskarę a rzęsy wyglądają fatanie...
Są krótsze niż były przynajmniej o połowę, jedne ledwie urosły inne długie ale ''pogniecione''. Również jest ich znacznie mniej niz było. Dolne rzęsy są o wiele dłuższe od górnych... Co chwile patrze w lusterko czy możę polepszyło się w ciągu tych kilku minut (wiem, że to niemożliwe ;D)
Dlaczego to napisałam? Bo mam nadzieję, że komuś ten wpis pomoze... nie chcę nikogo zniechęcac do rzes bo sama byłam zniechęcana a wychodzę z założenia, że jak się samemu nie sprobuje to się po prostu nie wie ale chcę żeby ta decyzja była przemyślana i żeby bacznie obserwować co dzieje się z powiekami po założeniu. Jeśli coś Was niepokoi, ilośc kleju, ilość rzęs cokolwiek to od razu zgłaszajcie to i poproście o poprawę. Moje oczy od tego kleju były spuchnietę, popekały mi krwinki na powiece i bolało. Po prostu pamiętajcie, że dobrze załozone rzęsy nie powinny mieć skutków ubocznych na pewno nie aż takich...
Moja miłośc do doczepianych rzęs nie przeszła i kiedyś na pewno do nich wrócę.
Dziękuję wytrwałym za przeczytanie mojej długiej historii a może akurat komuś przydadzą się te wypociny
Pozdrawiam
En

Edytowane przez Ennien
Czas edycji: 2016-06-15 o 09:32
Ennien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 12:38   #1238
miszuna
Raczkowanie
 
Avatar miszuna
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 106
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Ennien, trzymaj się dzielnie! Sama mam ochotę, ale sztuczne rzęsy na pasku w zupełności zaspokajają moje zachcianki.
miszuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 16:05   #1239
Ennien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Dziękuję kochana staram sie trzymać jak moge. Zaraz ide po odżywki na rzesy i regenerujemy!
Ennien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 14:45   #1240
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Witajcie, to mój pierwszy dzień na wizażu.
Zakładałam rzęski przez kilka miesięcy i jeden jedyny raz poszłam do innego salonu bo moja stylistka miała urlop... Zaraz po zabiegu oczy mnie swędziały, ale Pani powiedziała że tak może być. Ale jak mi oczy spuchły, to się przestraszyłam
Po konsultacji telefonicznej z moją starą stylistką, natychmiast kazała mi przyjść na zdjęcie. Wysłała mnie do okulisty, dostałam steryd do smarowania i kropelki. Już nigdy nie będę eksperymentowała. Piszę to żebyście nie eksperymentowały z oczami.
Dopiero teraz wiem ze są kleje które zawierają jakiś składnik sadzy który uczula. Nigdy już sama nie zaryzykuję u innej stylistki. To chyba była kara za zdradę
Efekt jest taki że teraz muszę troszkę odczekać żeby znowu założyć, a tak mi było z nimi wygodnie....
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 10:52   #1241
Ennien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 4
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Kaczorrek znam ten bol! Sama teraz czekam bo moje rzesy okazaly się krotkie i polamane a tak chcialam miec spokoj z malowaniem na lato! Trzymaj się dzielnie
Ennien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-19, 19:51   #1242
Nieanna90
Raczkowanie
 
Avatar Nieanna90
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 41
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez truskama Pokaż wiadomość
teraz tylko tusze...
Jakiś fajny możesz polecić?

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Ennien Pokaż wiadomość
Dziękuję kochana staram sie trzymać jak moge. Zaraz ide po odżywki na rzesy i regenerujemy!
Jakim tuszem do rzęs będziesz się ratować?
Nieanna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 21:21   #1243
hebanowalala
Raczkowanie
 
Avatar hebanowalala
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 44
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez truskama Pokaż wiadomość
ja miałam zeszłego lata doklejane. Pierwsze klejenie skończyło sie spuchniętymi oczmi, drugie juz z delikatniejszym klejem triche lepiej. Teoretycznie wygląda to ładnie, ale na jesień była maskara, całą jesień i zimę odżywiałam rzęsy ,żeby urosły ... teraz tylko tusze...
Ja nie mogę mieć sztucznych rzęs, bo mam bardzo wrażliwe oczy. Jak chcesz uzyskać podobny efekt tuszem, to polecam Falsies Push Up Drama - bardzo fajny efekt uniesienia, pogrubienia i jest diabelnie czarny
__________________
Człowiek jest liną rozpiętą między zwierzęciem a nadczłowiekiem. Liną nad przepaścią.
hebanowalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 14:31   #1244
truskama
Raczkowanie
 
Avatar truskama
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nieanna90 Pokaż wiadomość
Jakiś fajny możesz polecić?

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------



Jakim tuszem do rzęs będziesz się ratować?
Chciałabym od tuszu ,żeby mi unosił i podkręcał tak jak wyglądają sztuczne. Maybelline robi dobre

Cytat:
Napisane przez hebanowalala Pokaż wiadomość
Ja nie mogę mieć sztucznych rzęs, bo mam bardzo wrażliwe oczy. Jak chcesz uzyskać podobny efekt tuszem, to polecam Falsies Push Up Drama - bardzo fajny efekt uniesienia, pogrubienia i jest diabelnie czarny
Widziałam, ciekawy, przyciaga uwagę ;] diabelnie czarrrny ?
truskama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 17:51   #1245
kusinka13
Raczkowanie
 
Avatar kusinka13
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 52
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Dziewczyny, a czy to mozliwe zeby to konkretny typ rzes uczulał albo klej ? bo mi kiedys robila dziewczyna jakaś tam z fb i miałam niezłą jazdę... nie chciałabym miec znowu takich oczu, a przy moim trybie zycia - sztuczne rzesy to mega ułatwienie.
kusinka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 09:11   #1246
martina13
Przyczajenie
 
Avatar martina13
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 7
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Jasne, że jest mozliwe. Niektóre dziewczyny mają uczulenie np po kilkakrotnym założeniu lub uzupełnieniu. Albo tylko na jednym oku, rozwiązanie to sprawdzona lingeristka i klej dla alergików taki nie powinien powodować opuchnięcia czy zaczerwienienia. Kto Ci robił te rzesy na wizazu jest watek o nieudanym doczepianiu. Może warto zamieścić tam takie uwagi ? I z jakiego miasta ?
martina13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 15:16   #1247
olamona80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 155
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

A czy któraś z Was spotkała się z kolorowymi sztucznymi rzęsami? Czy to tylko później kwestia tuszu?
olamona80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 09:50   #1248
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ennien Pokaż wiadomość
Kaczorrek znam ten bol! Sama teraz czekam bo moje rzesy okazaly się krotkie i polamane a tak chcialam miec spokoj z malowaniem na lato! Trzymaj się dzielnie
Dziękuję.
Jest już co raz lepiej.... teraz jak założę to zacznę znowu używać odżywki Revita Lashe. Kiedyś już używałam i efekt był super.
Aplikowałam ją również na brwi na których prawie nie miałam włosków. Minęły już chyba ze dwa lata jak nie używam i włoski na brwiach sa nadal czarne i mocne. Rzęsy nie są już tak piękne ale całkiem fajne... Moja stylistka mnie namówiła na tą odzywkę bo sama ją na sobie testowała i nie żałuję. Super efekt.

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez olamona80 Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was spotkała się z kolorowymi sztucznymi rzęsami? Czy to tylko później kwestia tuszu?
Moja stylistka zakłada kolorowe rzęsy. Kiedyś i mi założyła...
Fajny efekt, bo pomieszała z czarnymi i nie było w sumie bardzo widać koloru ale moja tęczówka była bardzo wyraźna. Taki trik wizażysty ...
Ale później już nie zakładałam ich...., ale mi przypomniałaś i chyba znowu to zrobię.... Kolor stylistka dopasowuje do koloru tęczówki... Ja miałam zakładane fioletowe
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 17:53   #1249
hebanowalala
Raczkowanie
 
Avatar hebanowalala
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 44
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez truskama Pokaż wiadomość
Widziałam, ciekawy, przyciaga uwagę ;] diabelnie czarrrny ?
Oj tak. Bardzo intensywna czerń. Nie wiem, czy Czarna Dziura ma intensywniejszy kolor

Cytat:
Napisane przez olamona80 Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was spotkała się z kolorowymi sztucznymi rzęsami? Czy to tylko później kwestia tuszu?
Jasne, że robią takie rzęsy ale inne kolory, niż czerń/brąz to chyba tylko na jakieś specjalne wyjścia.

Cytat:
Napisane przez Kaczorrek Pokaż wiadomość
Kolor stylistka dopasowuje do koloru tęczówki... Ja miałam zakładane fioletowe
Fioletowe? To jaki masz kolor tęczówki?
__________________
Człowiek jest liną rozpiętą między zwierzęciem a nadczłowiekiem. Liną nad przepaścią.
hebanowalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-25, 19:21   #1250
SylwiaMalwa
Przyczajenie
 
Avatar SylwiaMalwa
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 24
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez hebanowalala Pokaż wiadomość
Ja nie mogę mieć sztucznych rzęs, bo mam bardzo wrażliwe oczy. Jak chcesz uzyskać podobny efekt tuszem, to polecam Falsies Push Up Drama - bardzo fajny efekt uniesienia, pogrubienia i jest diabelnie czarny
U mnie to samo, sztuczne rzęsy by się nie sprawdziły. Mam dość rzadkie rzęsy, obawiam się, że jakbym dokleiła to nic by mi nie zostało później A tusze typu sztuczne rzęsy dają u mnie radę. Ten Push Up też kupiłam i jest ok.
__________________
Kocham was kwiaty mej ojczyzny, nad Narwią, Odrą i Pilicą, kaliny, malwy białostockie...
SylwiaMalwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 11:13   #1251
Nieanna90
Raczkowanie
 
Avatar Nieanna90
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 41
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kusinka13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy to mozliwe zeby to konkretny typ rzes uczulał albo klej ? bo mi kiedys robila dziewczyna jakaś tam z fb i miałam niezłą jazdę... nie chciałabym miec znowu takich oczu, a przy moim trybie zycia - sztuczne rzesy to mega ułatwienie.
Oczywiście, że tak. Każdy produkt jest inny, może masz uczulenie na jakiś konkretny składnik o którym nie wiesz.
Nieanna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 17:59   #1252
truskama
Raczkowanie
 
Avatar truskama
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olamona80 Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was spotkała się z kolorowymi sztucznymi rzęsami? Czy to tylko później kwestia tuszu?
Rany... malujesz doklejane rzęsy? Taki ciężar na oczach,że powiek nie można pewnie podnieść.Doczepienie kolorowych jeszcze ujdzie ... Nie, nie nie,,, to dla mnie zbyt dużo-tylko tusze, max dwie warstwy

Cytat:
Napisane przez SylwiaMalwa Pokaż wiadomość
U mnie to samo, sztuczne rzęsy by się nie sprawdziły. Mam dość rzadkie rzęsy, obawiam się, że jakbym dokleiła to nic by mi nie zostało później A tusze typu sztuczne rzęsy dają u mnie radę. Ten Push Up też kupiłam i jest ok.
Tutaj masz racje, do skromnych rzęs nie ma co doklejać, nawe 3:1by nie pomógł . Jednak dobrze ,że się przerzuciłaś na maskarę
truskama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 19:55   #1253
SylwiaMalwa
Przyczajenie
 
Avatar SylwiaMalwa
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 24
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez truskama Pokaż wiadomość
Tutaj masz racje, do skromnych rzęs nie ma co doklejać, nawe 3:1by nie pomógł . Jednak dobrze ,że się przerzuciłaś na maskarę
Ja się nie musiałam przerzucać, bo nie doklejałam
__________________
Kocham was kwiaty mej ojczyzny, nad Narwią, Odrą i Pilicą, kaliny, malwy białostockie...
SylwiaMalwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 11:19   #1254
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez hebanowalala Pokaż wiadomość
Oj tak. Bardzo intensywna czerń. Nie wiem, czy Czarna Dziura ma intensywniejszy kolor



Jasne, że robią takie rzęsy ale inne kolory, niż czerń/brąz to chyba tylko na jakieś specjalne wyjścia.


Fioletowe? To jaki masz kolor tęczówki?
No tak, fioletowe, tak podbiły moje szaro- piwne tęczówki, a rzęs nie było widać

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez SylwiaMalwa Pokaż wiadomość
U mnie to samo, sztuczne rzęsy by się nie sprawdziły. Mam dość rzadkie rzęsy, obawiam się, że jakbym dokleiła to nic by mi nie zostało później A tusze typu sztuczne rzęsy dają u mnie radę. Ten Push Up też kupiłam i jest ok.
Może powinnaś odżywić rzęski, albo jakieś witaminki pobrać...
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 19:32   #1255
Ennien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 4
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Tez mam zamiar kupic odzywke revitalash ale dopiero na jesien bo mimo polamanych rzes poszlam do kosmetyczki zeby mi je ratowala. Powiedziała wprost ze rzesy sa wyrwane ale pocieszyla mnie ze odrosna. Jesienią zaczynam pelna kuracje. Co do tuszu nie mam pojęcia. Posiadam maybelline volum express i jak mialam swoje piękne rzesy bylam z niego bardzo zadowolona. Dodatkowe przed nalozeniem tuszu na rzesy dawalam odżywkę advance volumiere z eveline tez bardzo ladnie wydluzala. Sztuczne rzesy to latem mega wygoda. Uwielbiam wstawac rano i wyjsc bez zbędnego malowania a jeszcze bardziej uwielbiam chodzic w upale i nie martwić sie ze sie rozmarze a u mnie to bylo notorycznie ale cos za cos. Mimo wszystko bez inwestycji w revitalash sie nie obejdzie. Słyszałam ze efekry sa zadziwiająco dobre takze na pewno zainwestuje w to cudo
Ennien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 05:41   #1256
olamona80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 155
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Pewnie, że takie sztuczne rzęsy to wygoda na lato.
olamona80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 16:24   #1257
kusinka13
Raczkowanie
 
Avatar kusinka13
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 52
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Wiesz, że u mnie ta odżywka nie podziałała ? Ja jestem jakaś inna chyba...

Umówiłam się na rzęsy właśnie, wczoraj....
kusinka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 00:57   #1258
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kusinka13 Pokaż wiadomość
Wiesz, że u mnie ta odżywka nie podziałała ? Ja jestem jakaś inna chyba...

Umówiłam się na rzęsy właśnie, wczoraj....

U mnie trochę wydłużyła, ale też bez mega szału
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 13:27   #1259
Nieanna90
Raczkowanie
 
Avatar Nieanna90
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 41
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez truskama Pokaż wiadomość
Rany... malujesz doklejane rzęsy?
Z tego co ja wiem, doczepek się nie maluje w żadnym wypadku.
Nieanna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 16:32   #1260
alabio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 56
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kusinka13 Pokaż wiadomość
Wiesz, że u mnie ta odżywka nie podziałała ? Ja jestem jakaś inna chyba...

Umówiłam się na rzęsy właśnie, wczoraj....
odżywkę do rzęs warto używać intensywnie,np zimą ,bo ich działanie widać dopiero po ok 3mcach. Dopiero jak odrosną nowe


Odradzam sztuczne doklejane rzęsy jakakolwiek by to nie była okazja. Chyba ,że taki pasek rzęs na lekki klej , dosłownie na kilka godz... ale to z dużym ALE . Wolę ładnie wytuszować , teraz tyle fajnych maskar jest , nawet ten co piszecie push up drama robi o wiele ładniejszy efekt jak doklejanie
alabio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-01 14:50:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.