au pair - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-20, 08:44   #1
zetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
GG do zetka
Smile

au pair


Cześć, dwa tygodnie temu wróciłam z Anglii, pracowałam tam jako au pair, moimi sąsiadami byli właściciele agencji au pair, którzy przed moim wyjazdem do Polski zaproponowali mi abym została ich przedstawicielką w Polsce.
Jeśli, któraś z was chciałaby wyjechać do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Hiszpani lub Francji jako opiekunka do dzieci na minimum pół roku niech napisze.
Warunki
-wiek 18-30 lat
-stan wolny
-bezdzietność
-niekaralność
-dobra znajomość języka obcego
Nie pobieram żadnych opłat.
Serdecznie zapraczam
zetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 19:13   #2
motorolka88
Raczkowanie
 
Avatar motorolka88
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 49
Dot.: au pair

A czy można na wakacje? jeszcze nie mam 18 lat, dopiero będę miała w grudniu. Bardzo interesuje mnie taki wyjazd, może nie znam angielskiego perfekcyjnie, ale jakoś sie dogaduje. Ile trzeba zapłacić za taki wyjazd?
motorolka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 19:14   #3
motorolka88
Raczkowanie
 
Avatar motorolka88
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 49
Dot.: au pair

a sorki nie zwróciłam uwagi ,,na min.pół roku,,
motorolka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 20:33   #4
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: au pair

Cytat:
Napisane przez motorolka88
Ile trzeba zapłacić za taki wyjazd?
Mnie również interesowałaby odpowiedź

Prosiłabym o więcej szczegółów
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 10:22   #5
zetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
GG do zetka
Dot.: au pair

Wszystkie formalności są bezpłatne, musisz tylko załatwić zaświadcze o niekaralności (nie wiem ile to kosztuje) i pokryć koszt dojazdu do rodziny ( chociarz zdarza się że to rodzina kupuje bilet)
Jeśli jesteś zainteresowana napisz mi maila ( xenka2000@interia.pl) a ja Ci prześlę formularz do wypełnienia.
pozdrawiam
zetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 10:28   #6
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: au pair

Zetka, a jak sie nazywa ta agencja w Anglii? Podaj tez, prosze, jakis telefon kontaktowy tam, zeby (juz po pierwszym kontakcie z Toba) mozna bylo tam zadzwonic.
(mam nadzieje, ze nie zabrzmialo to nieuprzejmie... ale mysle, ze trzeba zawsze takie rzeczy dokladnie sprawdzac)
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 13:35   #7
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: au pair

Cytat:
Napisane przez Sylwia***
Zetka, a jak sie nazywa ta agencja w Anglii? Podaj tez, prosze, jakis telefon kontaktowy tam, zeby (juz po pierwszym kontakcie z Toba) mozna bylo tam zadzwonic.
(mam nadzieje, ze nie zabrzmialo to nieuprzejmie... ale mysle, ze trzeba zawsze takie rzeczy dokladnie sprawdzac)
Popieram przedmówczynię-strzeżonego Pan Bóg strzeże .
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-24, 19:26   #8
zetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
GG do zetka
Dot.: au pair

Agencja nazywa się au pair search. wszystkie wiadomości znajdziecie na www.aupairsearch.co.uk
Telefon do mnie to 0-600-772-882. Na stronie pod moim nazwiskiem (Katarzyna Zena) podany jest stacjonarny do Warszawy ale on chwilowo nie działa, więc wszelki kontakt ze mną albo na komórkę albo na maila.
Jeśli chcecie zadzwonić do biura w Anglii to telefon jest podany na stronce, tylko pamiętajcie oni tam mówią tylko po angielsku.
pozdrawiam
zetka
zetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 13:56   #9
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: au pair

Dzieki, teraz to inaczej wyglada i moge o Tobie powiedziec kilku moim chetnym znajomym
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 17:57   #10
stowka
Rozeznanie
 
Avatar stowka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: HH/Stargard
Wiadomości: 753
GG do stowka
Dot.: au pair

Dobra znajomosc jezyka ? Pierwsze slysze Moja siostra juz dlugo pracuje jako au pair,zaprzyjaznilismy sie z mezem z rodzina u ktorej ona pracuje.Siostra nie jest ich pierwsza nianka i od nich wlasnie wiemy ,ze przede wszystkim rodzina wysyla dziewczyne do szkoly jezykowej. Koszty dojazdu tez powinni pokryc
stowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 18:03   #11
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 958
Dot.: au pair

Tak, rodzina wysyła au pair do szkoły bo z tego co mi wiadomo to chyba "odgórny wymóg". A co do znajomości języka, to przepraszam,ale jak nie znając go można być opiekunką w obcym kraju, czy wogóle pracować? No przecież trzeba jakoś się porozumiewać,a rodziny chcą w miarę kontaktowe osoby. Acha i jeszcze jedno, rodzina do której się jedzie wcale nie musi pokrywać kosztów przejazdu.
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-28, 14:24   #12
zetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
GG do zetka
Dot.: au pair

Wszystko zależy od agencji. Moja akurat wymaga dobrej znajomości języka.
Poza tym mało kto by przyjął kogoś bez znajomości, bo przecierz z dziećmi trzeba się jakoś dogadać. Oczywiście posyłamy do szkoły, ale jak ktoś się uprze,że nie chce chodzić to nie ma problemu.
A jeśli chodzi o koszty podróży, to są rodziny, które płacą za bilet ale nie są to zbyt częst przypadki.
zetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 19:52   #13
stowka
Rozeznanie
 
Avatar stowka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: HH/Stargard
Wiadomości: 753
GG do stowka
Dot.: au pair

Nie zrozumcie mnie zle,nie chcialam nikogo urazic. Poprostu napisalam to co wiem na ten temat. A co do znajomosci jezyka-moja siostra przyjechala do Niemiec praktycznie z zerowa znajomoscia jezyka.I nadal tu jest.Jakos sobie poradzili.
stowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 13:24   #14
Carrie
Zadomowienie
 
Avatar Carrie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: WM
Wiadomości: 1 003
Dot.: au pair

Cytat:
Napisane przez zetka
Cześć, dwa tygodnie temu wróciłam z Anglii, pracowałam tam jako au pair, moimi sąsiadami byli właściciele agencji au pair, którzy przed moim wyjazdem do Polski zaproponowali mi abym została ich przedstawicielką w Polsce.
Jeśli, któraś z was chciałaby wyjechać do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Hiszpani lub Francji jako opiekunka do dzieci na minimum pół roku niech napisze.
Warunki
-wiek 18-30 lat
-stan wolny
-bezdzietność
-niekaralność
-dobra znajomość języka obcego
Nie pobieram żadnych opłat.
Serdecznie zapraczam
Napisałam do Ciebie na maila Prosze o odpowiedz!
__________________
Mówisz-masz, chcesz-dostajesz...*
*czasem tylko płacisz.
Carrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 23:03   #15
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 471
Dot.: au pair

Kurcze... fajna sprawa, ale szkoda, że na pół roku. My z TŻem właśnie się zastanawiamy nad jakąś pracą, ale na wakacje tylko, bo jeszcze nam rok studiów został Anglia by mi bardzo pasiła, bo to w zasadzie po Czechach jedyne panstwo, gdzie byłabym w stanie się "dorozmawiać" Nie ma możliwości pracy wakacyjnej??
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


Było cudownie...
kilka zdjęć...


Isia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 07:48   #16
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: au pair

Nie znam tej agencji bo ja zalatwialam sobie robote przez polska firme i jezykw stopniu komunikatywnym byl potrzebny bo niby jak dogadac sie z dzieckiem ktory nie dosc ze nie mowi prawidlowo to ma swoje powiedzonka,zdrobienia ,itp pozattym w razie czego trzeba umiec sie dogadac z policjantem ,lekarzem ,itp
brak jezyka i opieka nad dzieckiem to szczyt głupoty i nie odpowiedzialnosci.

moja agencja chcial jezyk w stopniu komunikatywnym ,tzn. płynna mowa ,pismo raczej tez ,czytanie obowiazkowe,pozatym przed wyjazdem rodzina dzwoni do dziewczyny i jakos dogadac sie trzeba, rodzina pokrywala wszelkie koszty podrózy ,ubezpieczenia,kursu językowego lub innych kursów wybranych przez dziewczyne.

dodatkowo trzeba bylo miec rekomendacje przynajmniej 3 rodzin w ktorych sie pracowalo .

Ja rozmawialm z moja rodzina chyba 5 razy ,pozaty pisalismy maile ,fotki,itp kontakt byl na 3 miesiace przed moim wyjazdem.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 18:36   #17
Lalitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 91
Dot.: au pair

Witam!! Mam BARDZO pilną sprawę. Znalzałam sobie prace w niemczech jako au pair ale przez internet na stronie aupair-world.at. Nie jest to załawione przez żadną agencje..
jestem zdana tylko na swoja intuicje, zdjecia i rozmowe z ta rodziną. Wszystko wydaje sie w porządku ale jak mam ich sprawdzić? 2 dzieci, ładne zdjęcia. obawiam sie że taka forma jest nie do sprawdzenia. Mozecie mi jakoś pomóc? Jest to wyjazd na 4 miesiące, jesteśmy w stałym kontakcie e-meilowym.

PROSZE O POMOC BO MUSZE SIE OKREŚLIĆ.
Pozdrawiam
Lalitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 20:27   #18
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: au pair

Lalitka, a w jakim miescie jest ta rodzina?
Cyz podali Ci swoj nr telefonu, pod ktory w kazdej chwili mozesz z wlasnej inicjatywy zadzwonic? Masz ich adres? I jakie warunki Ci zaproponowali (bo warunki sa zwykle mniej wiecej takie same). Czego od Ciebie wymagali, jak Cie sprawdzili?

Pozdrawiam.
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 23:21   #19
Lalitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 91
Dot.: au pair

Ta rodzina jest w Norymbergii tzn opisali że jest to mała miejscowośc jakieś 10 min jazdy autobusem do centrum. mam ich nr telefonu i e-meil. Adresu jeszcze nie mam no bo takie info podaje sie chyba jak juz ma dojśc do przyjazdu.

A warunki są super.. Dzieciaczki 3,5, blizniaki. Pytałam o prace domowe jakie musze to ewent jakies odkurzanie, scielenie łóżek, porządek wokół blizniaków i obsługa zmywarki Dali mi do zrozumienia że nie szukaja Kogoś do sprzatania tylko do dzieci.

A sprawdzili mnie tak jak ja ich... czyli wcale.
Dziewczyny naprawde nie da sie sprawdzic przez strone internetową. Myslałam żeby poprosić o telefon czy emeil wcześniejszej au pair ale zawsze <jeśli to są oszuści> mogą podać nr kogoś podstawionego kto mi naściemnia.
Albo może wziąść adres i zadzwonić do biura numerów, czy rzeczywiście taka rodzina tam mieszka.
Rodzice jak to rodzice boją sie mnie puścić, bo maja troche racji.
Lalitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-08, 07:08   #20
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: au pair

trudna sprawa ,najlepiej byloby pojechac tam z kims i sprawdzic jak to wyglada,najlepiej bez uprzedzenia ,pojechac dzien wczesniej i przyjrzec sie im ,troche to nie fair ale chodzi o twoje bezpieczenstwo.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 11:48   #21
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: au pair

Wiesz co, podobno w zyciu trzeba czasem ryzykowac, ale w tym wypadku ja bym nigdzie nie pojechala, szczerze mowiac, bo po prostu za malo informacji mam o nich Nie wiem, jak ich sprawdzic. Mozesz zadzwonic do biura numerow i faktycznie zapytac o te rodzine i ten adres. A rozmawialas przez tel. z kim - matka, ojcem, dziecmi? I ile Ci chca zaplacic? Normalna stawka to ok. 250 Euro miesiecznie plus szkola jezykowa. Czy bedziesz oficjalnie zatrudniona jako au pair, czy zarejestruja Cie? Nie wiem, jakie sa formalnosci do takiej rejestracji au pairki w domu, ale cos na pewno musza zrobic w tym kierunku, wiec moze mogliby Ci wyslac jakis dokument poswiadczajacy czy cos takiego? Powiedz im lub agencji, ze rodzice Cie nie puszcza, dopoki nie beda pewni, ze bedziesz bezpieczna, ale Ty bardzo chcialabys pojechac, no i dalej to niech oni sie martwia, jak mozna zapewnic rodzicow o Twoim bezpieczenstwie.

Dla mnie to bardzo dziwne, ze dzialaja a takich zasadach, i jeszcze kaza Ci sie tak bardzo spieszyc z decyzja. Jezeli sa powazna firma, to na pewno wiedza, ze dziewczyny boja sie jechac, bo roznie to bywa, i powinni miec na to jakis sposob.

A czy bylaby szansa, zeby ktores z rodzicow pojechalo z Toba na jeden dzien? Bilet na samolot mozna kupic juz za 50 Euro w obie strony, autobusy tez nie sa drogie, tyle, ze niewygodne.
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 19:24   #22
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: au pair

ja mam wyjechać jako au pair w niemczech ale bardzo się boję ponieważ musze zrobić prawojazdy aby dowozić dzieci do szkoły i przedszkola...
wiem że sobie z tym nie poradze niestety
mimo wszystko chciałabym jakieś informacje dotyczące au pair jak to wygląda ile płacą dlaczego na rok
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....


mav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 19:28   #23
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: au pair

Cytat:
Napisane przez mav
ja mam wyjechać jako au pair w niemczech ale bardzo się boję ponieważ musze zrobić prawojazdy aby dowozić dzieci do szkoły i przedszkola...
wiem że sobie z tym nie poradze niestety
mimo wszystko chciałabym jakieś informacje dotyczące au pair jak to wygląda ile płacą dlaczego na rok
skoro sobie z tym nie poradzisz to po co ?z drugiej strony dlaczego mialabys sobie nie poradzic?

z trzeciej strony to osobiscie wolalabym aby osoba ktora ma w obcym kraju wozic moje dzieci miala conajmniej 5 lat praktyki bezmandatowo-wypadkowej w jezdzi autem a nie byla wystraszona świeżynką.

przeczytaas ten watek ?
zalatwiasz to sama czy przez agencje? agencje wszytsko wyjasniaja itp.
jelsi sama to juz sam musisz dogadac sie z rodzina co do warunkow, skzoly,ubezpieczenia ,obowiazków ,itp.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 09:41   #24
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: au pair

jak ktos powiedział na tym wątku w życiu trzeba czasem ryzykować...w końcu do odważnych świat należy...

prace załatwia mi ciocia ma jakiś znajomych z dziećmi (dwóch chłopców w wieku 7,8 lat) obecnie jest tam mołdawianka (która chyba nie jest gorsza odemnie co nie?) i rozwaliła auto tym ludziom

ogólnie wiem narazie tyle że będę pracować 5 godzin w tygodniu robić tym małym śniadania i zaprowadzać lub zawozić do szkoły jedzenie i spanie mam darmo no i kasa - 200 euro na dzień dzisiejszy
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....


mav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 09:49   #25
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: au pair

To chyba nie chodzi o odwage,ale o odpowiedzialnosc i opieke nad dziecmi a z tego co sie orientuje,wypadki,gdzie poszkodowane sa dzieci,sa zawsze bardzo surowo karane...
Pozdrawiam
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 10:58   #26
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: au pair

Cytat:
Napisane przez *majka*
To chyba nie chodzi o odwage,ale o odpowiedzialnosc i opieke nad dziecmi a z tego co sie orientuje,wypadki,gdzie poszkodowane sa dzieci,sa zawsze bardzo surowo karane...
Pozdrawiam
zgadzam się z Tobą...tyle że ta mołdawianka miała też świeże prawko a oni ją douczali...
co do dzieci to mam pewne doświadczenie (niestety tylko z dziewczynkami tak to jest że u mnie same baby się rodzą) mam małe kuzynki którymi bardzo często sie zajmuję więc w sumie zero problemu, o język też się nie martwię bo zdawałam mature z niemieckiego i sporo się uczyłam dogadać sie umiem jak by co pozatym zawsze może mi pomóc rodzina w niemczech
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....


mav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 07:34   #27
kamilkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 336
Dot.: au pair

ja chce wyjechac na dluzej do Anglii jako Au-pair ale interesuje mnie Polska rodzina jak masz szukac?? pomóżciewyjazd planuje po maturze w lipcu
kamilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 22:50   #28
sky1980
Rozeznanie
 
Avatar sky1980
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 724
Dot.: au pair

zgadzam sie z niektorymi na tym forum ze znajomosc jezyka nie musi byc super ani dobra,znam kilka auperek nie tylko z polski ktore umialy kilka slow po angielsku i tak i tak byly przyjmowane. Co do pieniedzy ta praca nie zalicza sie do zarobkowej,przeciez z tego kieszonkowego nic nie oszczedzisz!!??
doswiadczenie tez nie jest potrzebne,oczywiscie mowi sie ile to dzieci pilmowalo,a w rzeczywistosci to 99 %dziewczyn nigdy nie przbralo dziecka,albo go pilnowalo....
..nie wiem czym tu sie tak ekscytowac-zwykly wyzysk
sky1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 16:00   #29
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: au pair

mam pytanko,czy któras z wizażanek wyjechała za pośrednictwem Zetki gdziekolwiek jak au-pair? Zgadzam sie że to nie jest praca zarobkowa,raczej wymiana kulturowa.
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 16:57   #30
aniahoneybunny1982
Raczkowanie
 
Avatar aniahoneybunny1982
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 471
Dot.: au pair

http://www.ewiza.com/forum2/forum23....d570c3b174c150
__________________
bcbg
aniahoneybunny1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.