T£USTE w³osy po FARBOWANIU :( POMOCY!!! - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-03-24, 21:49   #1
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 4 725
Unhappy

T£USTE w³osy po FARBOWANIU :( POMOCY!!!


Mam taki w³asnie problem, ¿e po zafarbowaniu w³osów robi± siê t³uste Strasznie t³uste, jakby mi kto¶ je wysmarowa³ smalcem
Wcze¶niej nie mia³am takiego problemu i na ogó³ bywa³o tak, ¿e po zafarbowaniu w³osy mia³am przesuszone, ale ju¿ drugie farbowanie z rzêdu w³a¶nie tak siê zakoñczy³o. Za pierwszym razem gdy mnie to spotka³o my¶la³am, ¿e to wina farby, dlatego drugim razem u¿y³am innej. (farby których u¿y³am to Garnier i Londa) ale sytuacja siê powtórzy³a. Najdziwniejsze jest to, ¿e w³osy nie s± t³uste u nasady, ale t³usty pas zaczyna siê tak 5 cm od czubka g³owy po koñcówki. Efekt ten utrzymuje siê ok. tygodnia. Myjê w³osy codziennie wiêc to nie przez nie mycie w³osów. Na prawdê strasznie wygl±daj±, nic siê z nimi nie da zrobiæ, dos³ownie jakby mi kto¶ olej wyla³ na g³owê Nigdy wcze¶niej mnie to nie spotka³o dlatego nie wiem w czym mo¿e tkwiæ problem. Bojê siê kolejnego farbowania Proszê o pomoc
Dodam, ¿e farbujê w³osy sama w domu co ok. 4 miesi±ce.
azzis jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-24, 22:05   #2
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 2 535
Dot.: T£USTE w³osy po FARBOWANIU :( POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez azzis Poka¿ wiadomo¶æ
Mam taki w³asnie problem, ¿e po zafarbowaniu w³osów robi± siê t³uste Strasznie t³uste, jakby mi kto¶ je wysmarowa³ smalcem
Wcze¶niej nie mia³am takiego problemu i na ogó³ bywa³o tak, ¿e po zafarbowaniu w³osy mia³am przesuszone, ale ju¿ drugie farbowanie z rzêdu w³a¶nie tak siê zakoñczy³o. Za pierwszym razem gdy mnie to spotka³o my¶la³am, ¿e to wina farby, dlatego drugim razem u¿y³am innej. (farby których u¿y³am to Garnier i Londa) ale sytuacja siê powtórzy³a. Najdziwniejsze jest to, ¿e w³osy nie s± t³uste u nasady, ale t³usty pas zaczyna siê tak 5 cm od czubka g³owy po koñcówki. Efekt ten utrzymuje siê ok. tygodnia. Myjê w³osy codziennie wiêc to nie przez nie mycie w³osów. Na prawdê strasznie wygl±daj±, nic siê z nimi nie da zrobiæ, dos³ownie jakby mi kto¶ olej wyla³ na g³owê Nigdy wcze¶niej mnie to nie spotka³o dlatego nie wiem w czym mo¿e tkwiæ problem. Bojê siê kolejnego farbowania Proszê o pomoc
Dodam, ¿e farbujê w³osy sama w domu co ok. 4 miesi±ce.
Powiem Ci,ze dziwne pierwszy raz o czyms takim slysze az samam jestem ciekawa dlaczego tak Ci sie dzieje
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha siê tak d³ugo, az cz³owiek zapragnie mieæ flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-24, 22:23   #3
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 4 725
Dot.: T£USTE w³osy po FARBOWANIU :( POMOCY!!!

Widzisz soft jaki mam cie¿ki problem
Mam nadziejê, ¿e kto¶ s³ysza³ o czym¶ takim i jest mi w stanie jako¶ pomóc
azzis jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-08, 22:54   #4
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 4 725
Dot.: T£USTE w³osy po FARBOWANIU :( POMOCY!!!

czy jest tu w ogóle jaki¶ fryzjer, który móg³by udzielic profesjonalnej odpowiedzi na moje pytanie???
azzis jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-09, 09:00   #5
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 2 052
Dot.: T£USTE w³osy po FARBOWANIU :( POMOCY!!!

Azzis, mnie spotka³o cos podobnego, lecz po u¿yciu szamponu (Fructis , te¿ Garniera). Po umyciu w³osów z przera¿eniem stwierdzia³am, ¿e mam je pokryte jaby smarem, którego nie da sie zmyæ. Taka jak piszesz, utrzymywa³o siê to przez ok. tydzieñ i ust±pi³o po zmianie szamponu.
Nie mam pojêcia, czym taka reakcja jest spowodowana. Alergia odpada, bo przecie¿ w³os jest martw± tkank±, je¶li ju¿ co mia³oby siê uczulaæ, to skóra, a ze skór± wszystko by³o ok.
Wydaje mi siê, ¿e byæ mo¿e jaki¶ ze sk³adników szampony (czy tak jak w Twoim przypadku - farby) "nie ³±czy" siê z czym¶, co ju¿ mamy na w³osach (resztki innej farby, jaki¶ sk³adnik od¿ywki itp.). Pozostaje Ci albo spróbowac z farb± innej firmy (proponujê L'oreala, s± dro¿sze, ale wg mnie najlepszej jako¶ci z farb dostêpnych na rynku) lub ca³kowiecie zrezygnowaæ z farbowania.
__________________

ewka.mnk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-03, 07:21   #6
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 2 743
Dot.: T£USTE w³osy po FARBOWANIU :( POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez azzis Poka¿ wiadomo¶æ
czy jest tu w ogóle jaki¶ fryzjer, który móg³by udzielic profesjonalnej odpowiedzi na moje pytanie???
Silikony zawarte w samej farbie lub do³±czonej od¿ywce daj± taki efekt. Trzeba u¿yæ szamponu z sls i zmyæ je. Po farbie w³os jest wysuszony zazwyczaj(amoniak, woda utleniona) i po to zeby niby sprawic ze farba dzia³a od¿ywczo i w³oski po niej s± miêkkie i g³adkie wal± do niej furê silikonów i efekt wychodzi w³asnie takich t³ustych str±ków.
majreg jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-03, 23:16   #7
justipe
Raczkowanie
 
Avatar justipe
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 138
Dot.: T£USTE w³osy po FARBOWANIU :( POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez majreg Poka¿ wiadomo¶æ
Silikony zawarte w samej farbie lub do³±czonej od¿ywce daj± taki efekt. Trzeba u¿yæ szamponu z sls i zmyæ je. Po farbie w³os jest wysuszony zazwyczaj(amoniak, woda utleniona) i po to zeby niby sprawic ze farba dzia³a od¿ywczo i w³oski po niej s± miêkkie i g³adkie wal± do niej furê silikonów i efekt wychodzi w³asnie takich t³ustych str±ków.
Ja mia³am ten sam problem! okropne po prostu i niczym sie nie dawa³o zmyæ i te¿ szuka³am pomocy na wiza¿u...dziewczyny poradzi³y mi ¿ebym zaczê³a myæ w³osy szamponem bez silikonów- w sk³adzie szamponu oznaczony jest jako dimethicone. Kupi³am w sephorze szampon z ich serii ekologicznej a potem u¿ywa³am szamponu Joanny- naprawdê pomaga i to zaraz
justipe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:59.