Białe włosy - wątek zbiorczy - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-24, 12:56   #361
mystery
Przyczajenie
 
Avatar mystery
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

elegancko
__________________
Love Fashion
mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 14:51   #362
milcia2802
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Bardzo jasny popielaty blond lub platynowy

Mój naturalny kolor wlosow to taki "mysi brąz" od kilki lat robiłam u fryzjerki pasemka blond rozjasniaczem. Teraz spróbowalam farby bardzo jasny blond popielaty superrozjasniajacy i miałam jakies 4cm odrostów. odrosty mi sie pomalowały na pożadany kolor a tam gdzie miałam wczesniej robiony balejaż farba nie wzięla kolorku. Wiec jak ty masz naturalne takie jak na zdjeciu to uwazam ze kolorek powinien Ci wyjsc.
milcia2802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 13:56   #363
exceptionalgirl
Raczkowanie
 
Avatar exceptionalgirl
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 155
Exclamation Przejście na jasny blond ???

Hejka,chciałabym przejść z moich włosów na jasny blond prawie że białe ale jednak blond.Nie chce iść do fryzjera ponieważ przy mojej długości by mnie to wykosztowało niestety Jaką farbe polecacie i czy musze zrobic to stopniowo dolaczam zdjecie wloskow

Edytowane przez exceptionalgirl
Czas edycji: 2010-06-29 o 13:57
exceptionalgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 14:09   #364
baldissima
Raczkowanie
 
Avatar baldissima
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Polnocny Zachod
Wiadomości: 127
Dot.: Przejście na jasny blond ???

Cytat:
Napisane przez exceptionalgirl Pokaż wiadomość
Hejka,chciałabym przejść z moich włosów na jasny blond prawie że białe ale jednak blond.Nie chce iść do fryzjera ponieważ przy mojej długości by mnie to wykosztowało niestety Jaką farbe polecacie i czy musze zrobic to stopniowo dolaczam zdjecie wloskow
nie szkoda Ci takich ladnych wlosow?
baldissima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 14:49   #365
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Przejście na jasny blond ???

doładnie, nie szkoda Ci takich ładnych długich włosów??
ale skoro już tak bardzo chcesz ten bardzo jasny blond, to myslę, że bez fryzjera się nie obejdzie, bo sama w domu ich nie traktuj rozjaśniaczem, bo je zniszczysz, a samą farbą nie rozjaśnisz ich do takiego koloru, który chcesz uzyskac...idź ze 2-3 razy do fryzjera na pasemka i potem powinno już wyjśc farbą powodzenia
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 15:04   #366
Bielizniarka
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 127
Dot.: Przejście na jasny blond ???

Ja bym na Twoim miejscu poczekała z tą koloryzacją, albo przynajmniej zastanowiłabym się z wybranym przez Ciebie odcieniem, gdyż bardzo jasny blond do Twojej urody po prostu nie pasuje. Szkoda, żebyś sobie zniszczyła włosy.
Bielizniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 16:38   #367
exceptionalgirl
Raczkowanie
 
Avatar exceptionalgirl
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 155
Dot.: Przejście na jasny blond ???

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
doładnie, nie szkoda Ci takich ładnych długich włosów??
ale skoro już tak bardzo chcesz ten bardzo jasny blond, to myslę, że bez fryzjera się nie obejdzie, bo sama w domu ich nie traktuj rozjaśniaczem, bo je zniszczysz, a samą farbą nie rozjaśnisz ich do takiego koloru, który chcesz uzyskac...idź ze 2-3 razy do fryzjera na pasemka i potem powinno już wyjśc farbą powodzenia
Chyba zdecyduje się na fryzjera.Sama nie będę paćkać nie wiadomo co wyjdzie na tej głowie.Przemyśle jeszcze kwestie farbowania.Dzięki Wam
exceptionalgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-07, 16:43   #368
beyOurillUsiOn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 19
Dot.: Farbowanie na biało

Cytat:
Napisane przez raissa69 Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie jak zafarbować sobie włosy na biało?
Tzn pasemka białe na czarnych włosach...
czym?
ile trzymać?
dzięki

ja mam takie pytanie. mam bardzo zniszczone blond wlosy. juz je farbowalam kilka razy. za kazdym razem rozjasniaczem. wypadaja mi , lamia sie ,rozdwajaja :/ teraz chce isc do fryzjerki i jeszcze raz je rozjasnic na blond a pozniej pomalowac bielym tonerem czy to dobry pomysl ? czekam na odpowiedz. dziekuje

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez julia fryzjer dla ciebie Pokaż wiadomość
kosmiczna,mam propozycję,może wyśłij mi maila z foto,a ja sprubuję w swoim programie rozjaśnić ci te włosy,tak,żebyś zobaczyła w jakich ic będzie najlepiej
ja mam takie pytanie. mam bardzo zniszczone blond wlosy. juz je farbowalam kilka razy. za kazdym razem rozjasniaczem. wypadaja mi , lamia sie ,rozdwajaja :/ teraz chce isc do fryzjerki i jeszcze raz je rozjasnic na blond a pozniej pomalowac bielym tonerem czy to dobry pomysl ? czekam na odpowiedz. dziekuje
beyOurillUsiOn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 16:59   #369
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Farbowanie na biało

Cytat:
Napisane przez beyOurillUsiOn Pokaż wiadomość

ja mam takie pytanie. mam bardzo zniszczone blond wlosy. juz je farbowalam kilka razy. za kazdym razem rozjasniaczem. wypadaja mi , lamia sie ,rozdwajaja :/ teraz chce isc do fryzjerki i jeszcze raz je rozjasnic na blond a pozniej pomalowac bielym tonerem czy to dobry pomysl ? czekam na odpowiedz. dziekuje
Chcesz zostac lysa?Na twoim miejscu wlosy bym regenerowala i sciela koncöwki wlosöw tak z 5cm zeby odzyly.Nie myslalas zeby na farbe sie przezucic bez amoniaku.Poczytaj wätki Najllepsze farby blond i pielegnacja wlosöw.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 17:32   #370
beyOurillUsiOn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 19
Dot.: Farbowanie na biało

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Chcesz zostac lysa?Na twoim miejscu wlosy bym regenerowala i sciela koncöwki wlosöw tak z 5cm zeby odzyly.Nie myslalas zeby na farbe sie przezucic bez amoniaku.Poczytaj wätki Najllepsze farby blond i pielegnacja wlosöw.

dzieki wielkie za informacje nie spodziewalam sie ze bedzie az tak zle. :/ dzieki.

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Chcesz zostac lysa?Na twoim miejscu wlosy bym regenerowala i sciela koncöwki wlosöw tak z 5cm zeby odzyly.Nie myslalas zeby na farbe sie przezucic bez amoniaku.Poczytaj wätki Najllepsze farby blond i pielegnacja wlosöw.
kasiu ja jeszcze mam do ciebie takie pytanie. bo ja dopiero dzisiaj zalozylam to konto i nie moge sie w nim polapac jak mam np. napisac jakies pytanie do wszystkich i zeby kazdy mogl na nie odpowiedziec. :/:/ czekam na odpowiedz.
beyOurillUsiOn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 10:43   #371
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Farbowanie na biało

Chodzi pewnie Tobie o zalozenia wätka na forum.
Zaläczam zaläczniki.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-08, 20:27   #372
beyOurillUsiOn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 19
Dot.: Farbowanie na biało

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Chodzi pewnie Tobie o zalozenia wätka na forum.
Zaläczam zaläczniki.


zalozylam juz watek z pytaniem i nigdzie nie moge teraz tego znalezc tych wszytskich odpowiedzi :/:/:// :/:/ nie wiem gdzie to jest, pomoz mi (
beyOurillUsiOn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 21:02   #373
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Farbowanie na biało

Poläczylam z wätkiem najlepsze farby blond,poniewaz wätki sä podobne to läcze ze zbiorczym lub inny Moderator.Nie mozna zakladac wätköw ktöre sie powtarzajä na tym forum czy innym.Musisz na poczätku zapoznac sie zasadami tego forum jakie obowiäzuje.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 19:18   #374
bohika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 21
Red face Rozjasnianie włosów - co ile?

Witam!
Mam problem, bo byłam u fryzjerki i wyfarbowała mi wlosy "jasny" blond. To było z półtora miesiaca temu. Ja zawsze chciałam mieć platynowe poprostu srebrzyste włoski ale nigdy mi takie nie wychodziły :/ a fryzjerki bały się robić mi tak włosow bo mowily ze nie wiedza czy przed tem mialam rozjasniaczem czasem robione. Ale teraz miałam farbe. Bardzo bym chciała mieć takie platynowe, czysto platynowe włosy. I nie wiem, czy moge teraz po 1,5 miesiąca użyć tak rozjasniacza na całe włosy czy sie nie zniszcza czasem? Moje włosy wogole cieżko zafarbować, są bardzo jakies tempe i wytrzymale.
Z góry dziękuje za odpowiedzi
bohika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 20:07   #375
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Rozjasnianie włosów - co ile?

Cytat:
Napisane przez bohika Pokaż wiadomość
Witam!
Mam problem, bo byłam u fryzjerki i wyfarbowała mi wlosy "jasny" blond. To było z półtora miesiaca temu. Ja zawsze chciałam mieć platynowe poprostu srebrzyste włoski ale nigdy mi takie nie wychodziły :/ a fryzjerki bały się robić mi tak włosow bo mowily ze nie wiedza czy przed tem mialam rozjasniaczem czasem robione. Ale teraz miałam farbe. Bardzo bym chciała mieć takie platynowe, czysto platynowe włosy. I nie wiem, czy moge teraz po 1,5 miesiąca użyć tak rozjasniacza na całe włosy czy sie nie zniszcza czasem? Moje włosy wogole cieżko zafarbować, są bardzo jakies tempe i wytrzymale.
Z góry dziękuje za odpowiedzi

jest pelno tego typu wątków zkorzystaj z wyszukiwarki a tu masz link do forum o fabach blon poczytaj moze znajdziesz cos ciekawego https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post20703715
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 16:35   #376
stanowczobuziaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

jezeli chodzi o biale wlosy napisze wam jedno gdyz od 10 lat farbuje wlosy i naprawde wiele razy zaczepiaja mnie dziewczyny i pytaja gdzie robilam wlosy poniewaz nie sa one ani zółte ani niebieskie!!!! platyna postarza i sprawia wrazenie niebieskich siwych wlosow a bialy to bialy!!! NIGDY NIE KUPUJCIE FARB Z PALETTE!!!! strasznie zniszczyly mi sie wlosy a przy tym wygladaly jak farbowany kask!!! w sklepach fryzjerskich trzeba kupic rozjasniach z woda 9% i trzymac na odrostach ok 50-55min ale ktos najlepiej zeby patrzy jak nie mamy doswiadczenia juz na wlosach widac jak beda biale pozniej po calosci na jakies 15 min (pod warunkiem jak ma sie sredni blond) jak ciemniejszy mozna do godz najlepiej potem kupic tacz w sklepach fryzjerskich sa ze 2 odcienie blondu tach kladziemy zaraz po rozjasniaczu i jest super efekt wlosy nie beda ani zolte ani niebieskie tylko BIAŁE!!! ps po palett włosy strasznie sie niszcza i wypadają!!!!!!
stanowczobuziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 19:10   #377
stanowczobuziaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Bardzo podoba mi si,e kolor KOTKA 17 bo jest sliczny bialy i wyglada naturalniej a Mystery nie obraź sie za bardzo masz wlasnie niebieskawe a nie białe sa strasznie sztuczne jakbys peruke nosila za szarawe moim zdaniem. oczywiscie jesli czujesz sie w nich dobrze to ok.
stanowczobuziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 23:40   #378
GrassIsGreener
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 444
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Mystery: Jakiego rozjaśniacza używasz? Najpierw nakładasz rozjaśniacz a później Palette C9? Na ile minut to i to? Od razu po rozjaśnianiu nakładasz C9, czy po iluś dniach? Jaki masz naturalny kolor włosów?
__________________

Edytowane przez GrassIsGreener
Czas edycji: 2010-07-28 o 23:44
GrassIsGreener jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 12:05   #379
mystery
Przyczajenie
 
Avatar mystery
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Nie obrazam sie taki kolor lubie u siebie poniewaz daze do takiegos zarawego odcienia (wole takie szarosci niz zółcie

Rozjasniacz rozny najlepiej ze sklepu kosmetycznego-nakladam na 40 minut na odrosty a potem 10 minut farba.
Moj naturalny kolor to taki "mysi" brąz heh

Jednakze zgadzam sie ze PALETTE strasznie niszacza wlosy z ciezkim sercem musze wam sie przyznac ze po 4 latach ciaglego jednakowego koloru zmieniam go- mimo iz kocham ten odcien wlosy sa tak stachrane ze masakra( ale to pewnie dodatkowo te 4 lata rozjasnainia)!!!

No teraz inwestuje w te nowe odcienie blondu L'oreal zobaczymy jak sie zdecyduje i co mi wyjdzie
buź
__________________
Love Fashion
mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 22:42   #380
GrassIsGreener
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 444
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mystery Pokaż wiadomość
Nie obrazam sie taki kolor lubie u siebie poniewaz daze do takiegos zarawego odcienia (wole takie szarosci niz zółcie

Rozjasniacz rozny najlepiej ze sklepu kosmetycznego-nakladam na 40 minut na odrosty a potem 10 minut farba.
Moj naturalny kolor to taki "mysi" brąz heh

Jednakze zgadzam sie ze PALETTE strasznie niszacza wlosy z ciezkim sercem musze wam sie przyznac ze po 4 latach ciaglego jednakowego koloru zmieniam go- mimo iz kocham ten odcien wlosy sa tak stachrane ze masakra( ale to pewnie dodatkowo te 4 lata rozjasnainia)!!!

No teraz inwestuje w te nowe odcienie blondu L'oreal zobaczymy jak sie zdecyduje i co mi wyjdzie
buź
Dziękuję za odpowiedz Bardzo mi się podoba Twój kolor włosów
__________________
GrassIsGreener jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 12:00   #381
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stanowczobuziaczek Pokaż wiadomość
Bardzo podoba mi si,e kolor KOTKA 17 bo jest sliczny bialy i wyglada naturalniej a Mystery nie obraź sie za bardzo masz wlasnie niebieskawe a nie białe sa strasznie sztuczne jakbys peruke nosila za szarawe moim zdaniem. oczywiscie jesli czujesz sie w nich dobrze to ok.
ja tez mam sporo udręki żeby taki kolorek osiągnąć! teraz używałam brilance skandynawski blond... ale na grzywce musiałam dać z parę pasemek rozjaśniaczem,a pomiędzy je brilance
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 23:44   #382
maryjanehack1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

hej, ja też właśnie zamarzyłam sobie białe wlosy i rzeczywiście wyszedl mi taki kolor, swoje wlosy mialam ciemny blond, farbowane na ciemny orzech pozniej przeszłam do blondu, ale takiego typowego zóltego, na włosy nałozyłam rozjasniach ze scandic line silver plus woda 9%, (rozjasniacz profesjonalny do kupienia w sklepie z art. fryz. ok 5zł saszetka 50g plus woda ok. 5zł) a po rozjasniaczu nałożyłam farbę delia - białe złoto (koszt ok 6zł), wlosy myje szamponem z joanny professional porzeczkowym do wlosow blond (szampon rewitalizujący ok. 14zł 500ml) i nakladam odzywke do splukiwania z chantal do wlosów blond (koszt ok. 15zł) plus co drugie mycie maske do wlosów loreal repair (koszt ok. 70zł)
i powiem ze jestem bardzo zadowolona, wloski mam takie srebrno biale ze swietnym polyskiem i to za niewielkim kosztem, ta odzywka z chantala daje duzo, przed ich wysuszeniem nakladam troche jedwabiu zeby byly jeszcze bardziej blyszczące, można sobie kupic brylantyne w wosku do ukladania wlosow z joanny jest po niej swietny blask ale szybko sie wlosy przetluszczaja ale na impreze wlosy wygladaja szałowo
maryjanehack1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 22:07   #383
mystery
Przyczajenie
 
Avatar mystery
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

poka foootyyy
__________________
Love Fashion
mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 12:36   #384
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

mnie sie marzy czysto białe pasmo przy grzywce (mam raczej długą), a włosy mam czarne farbowane
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 22:05   #385
Nathalie_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
GG do Nathalie_
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Witam. Jestem niezwykle szczęśliwa, że natrafiłam na ten wątek i chciałam zadać parę pytań, bo wygląda na to, że jest tu sporo osób z doświadczeniem, którego ja, jeśli chodzi o zmianę koloru włosów, zwłaszcza na tak radykalny, nie mam.
Przeczytałam wszystkie posty ale jednak wolę się upewnić.

Kolor moich włosów to zdaje się średni brąz (zresztą zdjęcie jest w załączniku) i po prostu chciałam spytać, czy rozjaśnienie najpierw ultraintensywnym rozjaśniaczem Palette (tym: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-242846) powiedzmy dwukrotnie, a potem nałożenie na to farby również Palette XXL Mroźny blond ewentualnie Popieraty blond da mi biały kolor.

Oczywiście wiem - do tego potrzeba odżywek, fioletowego szamponu usuwającego żółty odcień etc. Ale w moim przypadku chodzi tylko o jedno pasemko, więc...

A może po prostu spróbować iśc do fryzjera? Moja ciocia jest fryzjerką, więc nie wzięłaby nawet za to jakiejś horrendalnej sumy, ale z drugiej strony nie ufam jej aż tak, aby powierzyć jej białość (lub nie) moich włosów.





Hej dzieki

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez mystery Pokaż wiadomość
Ja mam znajomą fryzjerke i powiedziala mi jak mam osiagnac taki kolorek włosów - JAK KTOS CHCE TO PISAC NA PRIV DO MNIE
moj kolorek ejst taki

I DZIEWCZETA PAMIETAJCIE ZEBY DO ROZJASNIACZA DODAWAC TROCHE ODZYWKI TO WAM OCHRONI WLOSY

ZASTRZEGAM SOBIE PRAWO DO KOPIOWANIA TYCH ZDJEC - sa moja wlasnoscia



Świetne włosy zdardź ich sekret~!!!
Nathalie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 13:44   #386
mystery
Przyczajenie
 
Avatar mystery
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

PAlette C9 jednak strasznie palette nisza wlosy, wiec teraz sobie ide na jasny blond
__________________
Love Fashion
mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 17:53   #387
nast55
Przyczajenie
 
Avatar nast55
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 14
platynowe włoski

hej chciałabym rozjaśnić włosy do platynowego blondu ,wręcz takiego bielutkiego lecz niewiem jak mam się za to zabrać. Tleniłam już włosy trzema rozjaśniaczami z Joannny ,farbą Garnier ,,Naturalny Blond" i Palette ,,A10" (ale chyba tą ostatnią za krótko trzymałam" . Moje włosy mają odcieć zbliżony do karmelowego blondu .Nie jestem zadowolona z efektu ..Może polecicie mi jakąś farbę lub coś innego ? Z góry byłabym bardzo wdzięczna
nast55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 18:02   #388
1988Marlena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 835
Dot.: platynowe włoski

A jaki był wyjściowy kolor włosów? Na moim naturalnym średnim blondzie palette a10 wychodziła jak na opakowaniu, więc albo masz ciemniejsze albo tak oporne na rozjaśnianie. Może spróbuj pasemkami u fryzjerki?
1988Marlena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 18:16   #389
nast55
Przyczajenie
 
Avatar nast55
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 14
Dot.: platynowe włoski

Cytat:
Napisane przez 1988Marlena Pokaż wiadomość
A jaki był wyjściowy kolor włosów? Na moim naturalnym średnim blondzie palette a10 wychodziła jak na opakowaniu, więc albo masz ciemniejsze albo tak oporne na rozjaśnianie. Może spróbuj pasemkami u fryzjerki?
wejściowy kolor włosów to średni brąz - a efekt końcowy (po tych wszystkich zabiegach) to tak jak pisałam karmelowy blond

Edytowane przez nast55
Czas edycji: 2010-09-29 o 18:19 Powód: chciałam coś dopisać do wypowiedzi mojej
nast55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 14:10   #390
Marta12121217
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Platynowe włoski

moje włoski są piękne platynowe super kolorek jednak droga do tego blondu była długa swoje wloski mam bardzo ciemn brąz praktycznie czarne wiec najpierw uzywam rozjasniacza i to nie tandetnej joanny ktora tylko niszczy włosy ! rozjasniacz profesjonalny blonder na alegro 450g okolo 90 zl rozjasniacz starczy na kilkanascie farbowan takze na pare dobrych lat na rozjasnione włoski daje farbe palette czysta platyna kolor rewelacyjny wloski nie zniszczone spokojnie na rozjasniacz mozna dawac farbe i nic sie nie dzieje farbuje juz 5 latek i mam sliczna platynke nie próbojcie same w domu rozjasniac wlosów może byc tragedia! tylko fryzjer i to taki ktory zna sie na rzeczy!

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez nast55 Pokaż wiadomość
hej chciałabym rozjaśnić włosy do platynowego blondu ,wręcz takiego bielutkiego lecz niewiem jak mam się za to zabrać. Tleniłam już włosy trzema rozjaśniaczami z Joannny ,farbą Garnier ,,Naturalny Blond" i Palette ,,A10" (ale chyba tą ostatnią za krótko trzymałam" . Moje włosy mają odcieć zbliżony do karmelowego blondu .Nie jestem zadowolona z efektu ..Może polecicie mi jakąś farbę lub coś innego ? Z góry byłabym bardzo wdzięczna
spróboj rozjasniacza w kremie od 4-6 tonów powinno wystarczyc trzmaj okolo 30 min na wloskach jesli to nie pomoze polecam na to po tygodniu farbe pallete mrozny blond efekt murownay
Marta12121217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-29 18:58:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.