Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-08, 10:18   #1771
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

nie ma to jak wygladac niczym skwarek zima


oj i ktos tu postow nie zauwaza! i to moich! a tak sie staram, zeby nie zniknac z tego truskawkowego spoleczenstwa!

a tak na serio to daliby znowu jakas promocje! znowu zaczyna nuda wiac, szczegolnie teraz jak juz balsamow nie ma!
Mnie to dopiero ignoruja, a tak sie starałam fotki ładne zrobic barnsa
Wczoraj byłam Norweżką, kliknęłam sobie Cacharel Liberte
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 10:28   #1772
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

ale jestesmy cwaniary
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 10:37   #1773
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
a jakiżto błyszczyk Mariola kupiła ??
A taki Dior Addict Ultra Gloss Reflect - # 757 Red Stockings Wyglądałam bardzo ładnie w pomadce o tym kolorze, ale truskawa nie ma tej pomadki, wczoraj więc "przymierzyłam" w Douglasie jeszcze błyszczyk o tym samym numerze i jest na moich ustach śliczny

Robię dzisiaj remament w swoim kufrze i 3 pomadki MAC-a i 2 błyszczyki będę musiała puścić w świat, a zapolować jeszcze na pomadkę EL i Shiseido w moich kolorach Ale się cieszę, że wczoraj trafiłam w Douglasie na znającą się w doradzaniu dziewczynę. Nawet mój wąż uznał, że w tych wybranych wyglądam bomba Tylko gdzie je znaleźć ?

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Niezbędny
O tak, bardzo niezbędny
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 10:43   #1774
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Mnie to dopiero ignoruja, a tak sie starałam fotki ładne zrobic barnsa
Wczoraj byłam Norweżką, kliknęłam sobie Cacharel Liberte
ja Ciebie nie ignoruje!
ja kliknelam sobie mgielke do opalania scotta i z biothermu taka wode niby do opalania twarzy tam gdzie poromocja na kosmetyki do opalania
chociaz nie wiem czy bede placic bo w sumie znowu sobie krzywde zrobie tymi samoopalaczami!

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
ale jestesmy cwaniary
nooo nic tylko podziwiac!

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A taki Dior Addict Ultra Gloss Reflect - # 757 Red Stockings Wyglądałam bardzo ładnie w pomadce o tym kolorze, ale truskawa nie ma tej pomadki, wczoraj więc "przymierzyłam" w Douglasie jeszcze błyszczyk o tym samym numerze i jest na moich ustach śliczny

Robię dzisiaj remament w swoim kufrze i 3 pomadki MAC-a i 2 błyszczyki będę musiała puścić w świat, a zapolować jeszcze na pomadkę EL i Shiseido w moich kolorach Ale się cieszę, że wczoraj trafiłam w Douglasie na znającą się w doradzaniu dziewczynę. Nawet mój wąż uznał, że w tych wybranych wyglądam bomba Tylko gdzie je znaleźć ?

O tak, bardzo niezbędny
eee to zaszalalas ja z diora klikne sobie dior addict ultra reflect 517 chyba ten rozowy jasny mysle tez nad tym 002 z tych lakierow niby do ust
Ty sie pozbywasz a ja wlasnie gromadze pomadki MACa i teraz chce z YSL bo to opakowanie to mnie dobija! takie piekne a ja go nie mam!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 12:43   #1775
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaa a jaka walute ma ten kraj na 5% znizki?
wbilam sobie zamowienie na chinskiej stronie i masz gratis z Bourjoisa
do wyboru:
same blyszczyki 3D
Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość

to jak się zdecydować nie możesz, to załóż dwa konta, jedno z kartą, drugie z wpłatami
bo nie wiem, czy można mieć 2w1



zrobiłam symulację nie wiem, czy przy każdym zamówieniu ale na pewno powyżej 100zł dodają błyszczyk bourjois
Eee tam, nie lubię burżuja

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Kliknelam norweskie kulkowe mythic i nie wiem czy płacić
Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Mnie to dopiero ignoruja, a tak sie starałam fotki ładne zrobic barnsa
Wczoraj byłam Norweżką, kliknęłam sobie Cacharel Liberte
Te którym się już znudziła Norwegia mogą się wybrać na wycieczkę do Azerbejdżanu albo Kazachstanu, tam też dają dodatkowe 5%
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 12:49   #1776
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

No ale norwegia ma ten błyszczyk na dzień ojca jeszcze

A ja nadal nie wiem czy płacić..
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 13:05   #1777
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Eee tam, nie lubię burżuja


Te którym się już znudziła Norwegia mogą się wybrać na wycieczkę do Azerbejdżanu albo Kazachstanu, tam też dają dodatkowe 5%
ja tez nie bardzo ale tak pomyslalam, ze zawsze moge mamie dac akurat jej kolorki sa

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
No ale norwegia ma ten błyszczyk na dzień ojca jeszcze

A ja nadal nie wiem czy płacić..
nadal jest
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 13:09   #1778
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
No ale norwegia ma ten błyszczyk na dzień ojca jeszcze

A ja nadal nie wiem czy płacić..
Płacić

Ilios kusicielko i specjalistko meteorytkowo-guerlainowa- czy według Ciebie Nacre można nakładać bezpośrednio na podkład zamiast pudru sypkiego albo prasowanego czy jednak puder musi być a meteorytki jako taki ostatni szlif?
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 13:47   #1779
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Płacić

Ilios kusicielko i specjalistko meteorytkowo-guerlainowa- czy według Ciebie Nacre można nakładać bezpośrednio na podkład zamiast pudru sypkiego albo prasowanego czy jednak puder musi być a meteorytki jako taki ostatni szlif?
no i zaplacilam

ja tam specjalistka nie jestem od 2 miesiecy dopiero sie meteorytkuje i truskawkuje. w ogole dzieki wizazowi moj make up ewoluuje [w dodatku dzieki szczegolowym opisom i zachwalaniom dziewczyn w zasadzie wszystkie kosmetyki, ktore kupilam byly strzalem w 10 sama z siebie, bez zareklamowania kupilam tylko prasowane motylki, bo sie w nich zakochalam ]
najpierw, od razu po tym jak kupilam meteorytki uzywalam ich na podklad od razu. i efekt byl bardzo dobry potem Mejkapownia i Kujawianka zachwalaly Blended face clinique i tez sie skusilam. i wydaje mi sie, ze efekt jeszcze lepszy jest - przynajmniej na mnie. [ja mam cere mieszana i blended swietnie matuje czolo i nos i ogolnie wygladza skore tez]
na pewno nie wyobrazam sobie samego podkladu i blended - meteorytki musza byc niby ich nie widac, a jak ostatnio po 2 miesiacach uzywania ich postanowilam sprawdzic jak to jest bez - to stwierdzilam, ze moze ich samych nie widac, ale ich brak juz tak

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

[ale mysle, ze dla kogos, kto nie potrzebuje mega matu pod spodem - ma skore normalna albo sucha - meteorytki wystarcza ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 14:02   #1780
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
no i zaplacilam

ja tam specjalistka nie jestem od 2 miesiecy dopiero sie meteorytkuje i truskawkuje. w ogole dzieki wizazowi moj make up ewoluuje [w dodatku dzieki szczegolowym opisom i zachwalaniom dziewczyn w zasadzie wszystkie kosmetyki, ktore kupilam byly strzalem w 10 sama z siebie, bez zareklamowania kupilam tylko prasowane motylki, bo sie w nich zakochalam ]
najpierw, od razu po tym jak kupilam meteorytki uzywalam ich na podklad od razu. i efekt byl bardzo dobry potem Mejkapownia i Kujawianka zachwalaly Blended face clinique i tez sie skusilam. i wydaje mi sie, ze efekt jeszcze lepszy jest - przynajmniej na mnie. [ja mam cere mieszana i blended swietnie matuje czolo i nos i ogolnie wygladza skore tez]
na pewno nie wyobrazam sobie samego podkladu i blended - meteorytki musza byc niby ich nie widac, a jak ostatnio po 2 miesiacach uzywania ich postanowilam sprawdzic jak to jest bez - to stwierdzilam, ze moze ich samych nie widac, ale ich brak juz tak

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

[ale mysle, ze dla kogos, kto nie potrzebuje mega matu pod spodem - ma skore normalna albo sucha - meteorytki wystarcza ]
a ja to moze nie zachwalalam blendeda? w koncu to przeze mnie mejkapownia go kupila, a Ty mnie tutaj tak ignorujesz!
heh czyli wychodzi na to, ze musze sie smarowac meteorytkami jak wsciekla, a pozniej przestac moze tez mi bedzie ich brakowalo? poki co rozwazam, czy nie puscic w swiat pasteli
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 14:05   #1781
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a ja to moze nie zachwalalam blendeda? w koncu to przeze mnie mejkapownia go kupila, a Ty mnie tutaj tak ignorujesz!
heh czyli wychodzi na to, ze musze sie smarowac meteorytkami jak wsciekla, a pozniej przestac moze tez mi bedzie ich brakowalo? poki co rozwazam, czy nie puscic w swiat pasteli
przepraszam
to pewnie musialo byc za czasow kiedy mnie jeszcze na watku tru nie bylo bo ja pierwsze wspomnienie blended widzialam jak mejkapownia kupila jego i cos benefitu i potem sie zastanawiala co jej nie sluzylo

ale w takim razie dziekuje, ze namowilas mejkapownie, ktora namowila mnie

ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 14:11   #1782
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
eee to zaszalalas ja z diora klikne sobie dior addict ultra reflect 517 chyba ten rozowy jasny mysle tez nad tym 002 z tych lakierow niby do ust
Ty sie pozbywasz a ja wlasnie gromadze pomadki MACa i teraz chce z YSL bo to opakowanie to mnie dobija! takie piekne a ja go nie mam!
Ale dobrze, że jednak nie znalazłam się na tym -36 miejscu do Biothermu A może Zenek stanął do michy i zamieszał tę brakującą ilość balsamiku ?

Mi już miłość do MAC-a jakoś minęła
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 14:15   #1783
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Mariolu, OT, ale jakich kolorów pomadek z MAC będziesz się pozbywać?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 14:15   #1784
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ale dobrze, że jednak nie znalazłam się na tym -36 miejscu do Biothermu A może Zenek stanął do michy i zamieszał tę brakującą ilość balsamiku ?

Mi już miłość do MAC-a jakoś minęła
na pewno pod piwnica z magazynem maja druga piwnice, gdzie zenek tworzy special offersy, ktorych zabraklo
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 14:40   #1785
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
no i zaplacilam

ja tam specjalistka nie jestem od 2 miesiecy dopiero sie meteorytkuje i truskawkuje. w ogole dzieki wizazowi moj make up ewoluuje [w dodatku dzieki szczegolowym opisom i zachwalaniom dziewczyn w zasadzie wszystkie kosmetyki, ktore kupilam byly strzalem w 10 sama z siebie, bez zareklamowania kupilam tylko prasowane motylki, bo sie w nich zakochalam ]
najpierw, od razu po tym jak kupilam meteorytki uzywalam ich na podklad od razu. i efekt byl bardzo dobry potem Mejkapownia i Kujawianka zachwalaly Blended face clinique i tez sie skusilam. i wydaje mi sie, ze efekt jeszcze lepszy jest - przynajmniej na mnie. [ja mam cere mieszana i blended swietnie matuje czolo i nos i ogolnie wygladza skore tez]
na pewno nie wyobrazam sobie samego podkladu i blended - meteorytki musza byc niby ich nie widac, a jak ostatnio po 2 miesiacach uzywania ich postanowilam sprawdzic jak to jest bez - to stwierdzilam, ze moze ich samych nie widac, ale ich brak juz tak

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

[ale mysle, ze dla kogos, kto nie potrzebuje mega matu pod spodem - ma skore normalna albo sucha - meteorytki wystarcza ]
Dzięki za odpowiedź, właśnie przyleciałam z Norwegii bogatsza o Nacre des Mers

Walczyłam ze sobą odkąd Nacre pojawiły się na Tru ale ta dodatkowa zniżka praktycznie przeważyła
Poza tym Meteoryty Guerlain to chyba jedyny w swoim rodzaju kosmetyk, żadna inna firma nie ma czegoś takiego w swojej ofercie.
Często jest tak że nakładam podkład, puder sypki i mimo iż modeluję policzki bronzerem i rozświetlaczem to na reszcie twarzy puder tworzy mi taki płaski mat (siostra się śmieje że mam tynk ). Dlatego po pudrze będę nakładać meteorytki i wtedy już będzie cud, miód i orzeszki
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 14:44   #1786
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

kurcze, to az dziwne, ze sie w tej Norwegii nie spotkalysmy, bo ja tez tam bylam, ale wrocilam z kulkowymi Mythic juz dosc dlugo sie na nie czailam ... no i uznalam, ze dodatkowe 5% znizki + mazidlo stili jest wystarczajacym uzasadnieniem tego szalenstwa

ale zmarzlam

ja moj obecny make up kocham ... kiedys uzywalam podkladu vichy i on sam robil tapete. teraz uzywam tyyyyyyylu warstw ale kazda z nich jest w sumie mgielka i wyglada to naprawde fanie [ach, jaka jestem skromna ] - zawsze mi sie podobal taki makijaz, ze niby go nie widac, a on jednak jest
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 14:55   #1787
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
przepraszam
to pewnie musialo byc za czasow kiedy mnie jeszcze na watku tru nie bylo bo ja pierwsze wspomnienie blended widzialam jak mejkapownia kupila jego i cos benefitu i potem sie zastanawiala co jej nie sluzylo

ale w takim razie dziekuje, ze namowilas mejkapownie, ktora namowila mnie
heh mejkapownie namowilam krotka przed tym jak Ciebie skusila widac pojawilam sie w tym czasie albo nie bylas jeszcze zainteresowana puderkami teraz mejkapownie skusilam na diamonda ze scotta wiec uwazaj ja jestem do tej pory pod wrazeniem, ze scott tak drobno zmielony, ze clinique przy nim taki ubity jakis

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ale dobrze, że jednak nie znalazłam się na tym -36 miejscu do Biothermu A może Zenek stanął do michy i zamieszał tę brakującą ilość balsamiku ?

Mi już miłość do MAC-a jakoś minęła
hehe, ja tam sie modle, zeby jednak dali znowu balsamiki wzielabym ze 4 po 1 dla mamy, taty i siostry i jeden sobie na zapas chociaz moze Tzt by tez chcial?
moja milosc do MACa przejawia sie tylko w szminkach i to tylko dlatego, ze maja takie jasne kolorki jak ja lubie chociaz troche mi usta wysuszaja:/ i tansze z NYXa uwazam za ciut jednak lepsze a biorac pod uwage, ze jedna z NYXa kosztuje cos 2$ to wiadomo co uwazam za lepiej wydany pieniadz teraz na ebayu znalazlam sprzedawce, u ktorego moge kupic 6 szminek za mniej niz 1 z MACa wiec chyba zaryzykuje i wezme w ciemno kolorki
a Ty chyba bylas glowna kusicielka na watku MACa?
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
kurcze, to az dziwne, ze sie w tej Norwegii nie spotkalysmy, bo ja tez tam bylam, ale wrocilam z kulkowymi Mythic juz dosc dlugo sie na nie czailam ... no i uznalam, ze dodatkowe 5% znizki + mazidlo stili jest wystarczajacym uzasadnieniem tego szalenstwa

ale zmarzlam

ja moj obecny make up kocham ... kiedys uzywalam podkladu vichy i on sam robil tapete. teraz uzywam tyyyyyyylu warstw ale kazda z nich jest w sumie mgielka i wyglada to naprawde fanie [ach, jaka jestem skromna ] - zawsze mi sie podobal taki makijaz, ze niby go nie widac, a on jednak jest
no ten blyszczyk i znizka to mila rzecz zreszta zawsze to fajnie dostac taki gratisik ja patrze wtedy na cene ile ten gratis normalnie kosztuje i sie ciesze, ze tyle zaoszczedzilam!
heh ja tez troche tego nakladam bo pierw revlona beyond (choc to bardziej krem koloryzujacy niz podklad), clinique blended i na to brazer z borghesa (po raz pierwszy w jakims kosmetyku mi sie taka juz dziura zrobila od uzywania!) i wszyscy, ze mam taka sliczna cere nawet nie widac, ze tyle tego inni naloza podklad i juz ok jest, ciesza sie, ze tak malo na twarzy maja a to, ze podklad robi im maske z twarzy i widac go na odleglosc to juz malo wazne
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 15:00   #1788
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh mejkapownie namowilam krotka przed tym jak Ciebie skusila widac pojawilam sie w tym czasie albo nie bylas jeszcze zainteresowana puderkami teraz mejkapownie skusilam na diamonda ze scotta wiec uwazaj ja jestem do tej pory pod wrazeniem, ze scott tak drobno zmielony, ze clinique przy nim taki ubity jakis


hehe, ja tam sie modle, zeby jednak dali znowu balsamiki wzielabym ze 4 po 1 dla mamy, taty i siostry i jeden sobie na zapas chociaz moze Tzt by tez chcial?
moja milosc do MACa przejawia sie tylko w szminkach i to tylko dlatego, ze maja takie jasne kolorki jak ja lubie chociaz troche mi usta wysuszaja:/ i tansze z NYXa uwazam za ciut jednak lepsze a biorac pod uwage, ze jedna z NYXa kosztuje cos 2$ to wiadomo co uwazam za lepiej wydany pieniadz teraz na ebayu znalazlam sprzedawce, u ktorego moge kupic 6 szminek za mniej niz 1 z MACa wiec chyba zaryzykuje i wezme w ciemno kolorki
a Ty chyba bylas glowna kusicielka na watku MACa?


no ten blyszczyk i znizka to mila rzecz zreszta zawsze to fajnie dostac taki gratisik ja patrze wtedy na cene ile ten gratis normalnie kosztuje i sie ciesze, ze tyle zaoszczedzilam!
heh ja tez troche tego nakladam bo pierw revlona beyond (choc to bardziej krem koloryzujacy niz podklad), clinique blended i na to brazer z borghesa (po raz pierwszy w jakims kosmetyku mi sie taka juz dziura zrobila od uzywania!) i wszyscy, ze mam taka sliczna cere nawet nie widac, ze tyle tego inni naloza podklad i juz ok jest, ciesza sie, ze tak malo na twarzy maja a to, ze podklad robi im maske z twarzy i widac go na odleglosc to juz malo wazne


ja tez tak robie i co z tego, ze np wcale nie planowalam blyszczyka akurat, a jak nawet to niekoniecznie taki. i tak sie ciesze, ze zaoszczedzilam i jak potem mama mnie pyta za ile cos kupilam, to mowie, ze wprawdzie za iles, ale w zasadzie to powinnam odjac od tego kwote blyszczyka, bo byl za darmo
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 15:04   #1789
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

tak wczoraj na nas jechały, że się rzucamy na jakieś byle gratisy i kombinujemy ze zniżkami a dzisiaj już wszyscy chętni
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 15:07   #1790
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

ja na nikogo nie jechalam, tylko pelna podziwu chwalilam Twa zaradnosc
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 15:17   #1791
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Mariolu, OT, ale jakich kolorów pomadek z MAC będziesz się pozbywać?
Craving, Lustering i Up The AMP.

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
na pewno pod piwnica z magazynem maja druga piwnice, gdzie zenek tworzy special offersy, ktorych zabraklo
Tak, tam zapewne powstają specjalsy

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hehe, ja tam sie modle, zeby jednak dali znowu balsamiki wzielabym ze 4 po 1 dla mamy, taty i siostry i jeden sobie na zapas chociaz moze Tzt by tez chcial?
moja milosc do MACa przejawia sie tylko w szminkach i to tylko dlatego, ze maja takie jasne kolorki jak ja lubie chociaz troche mi usta wysuszaja:/ i tansze z NYXa uwazam za ciut jednak lepsze a biorac pod uwage, ze jedna z NYXa kosztuje cos 2$ to wiadomo co uwazam za lepiej wydany pieniadz teraz na ebayu znalazlam sprzedawce, u ktorego moge kupic 6 szminek za mniej niz 1 z MACa wiec chyba zaryzykuje i wezme w ciemno kolorki
a Ty chyba bylas glowna kusicielka na watku MACa?
Biothermy według moich obserwacji na pewno jeszcze się w jakiejś ilości pojawią. Na pewno były takie osoby co kliknęły i nie zapłaciły, więc na pewno jeszcze powrócą

Tak ? A już nie pamiętam Faktem jest, że kiedyś byłam zakochana w MAC-u ale mi przeszło. Pomadki jak się okazuje źle dobrałam, a raczej źle mi dobrano we wrocłąwskim MAC-u kolorystycznie i xle się czułam w tych kolorkach. Jak się zobaczyłam w tych dobranych mi wczoraj to jakbym inną osobę zobaczyłą w lustrze Dlatego na bo ksentymenty i pomadki MAC wystap z kufra
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2009-11-08 o 15:18
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 15:22   #1792
mag11111111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: s
Wiadomości: 141
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

co myślicie o tych kremach? Chciałabym coś na dzień z filtrami bo używam wit c na noc a kończy mi się avene i w ogóle taka jakaś biała jestem po tym kremie.
http://pl.strawberrynet.com/skincare...nsitive/55440/
http://pl.strawberrynet.com/skincare...kle-sun/37039/
a także myślałam o sztycie na zime:http://pl.strawberrynet.com/skincare...en-ip20/14328/ lub http://pl.strawberrynet.com/skincare.../88992/#DETAIL
A tak poza tym: balsam też w piątek kliknęłam "owczy pęd" i artliner - mejkapownia mnie skusiła i pomadkę YSL 16. Może coś komuś sprezentuję
mag11111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 15:22   #1793
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość


ja tez tak robie i co z tego, ze np wcale nie planowalam blyszczyka akurat, a jak nawet to niekoniecznie taki. i tak sie ciesze, ze zaoszczedzilam i jak potem mama mnie pyta za ile cos kupilam, to mowie, ze wprawdzie za iles, ale w zasadzie to powinnam odjac od tego kwote blyszczyka, bo byl za darmo
no wlasnie! tak jak byla akcja z tymi naszyjnikami nie bylo co klikac, ale sie klikalo bo naszyjniki dawali i 5% znizki

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
tak wczoraj na nas jechały, że się rzucamy na jakieś byle gratisy i kombinujemy ze zniżkami a dzisiaj już wszyscy chętni
oni to teraz pewnie ladnie na nas klna za to kombinowanie i wyludzanie gratisow!
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Craving, Lustering i Up The AMP.

Tak, tam zapewne powstają specjalsy

Biothermy według moich obserwacji na pewno jeszcze się w jakiejś ilości pojawią. Na pewno były takie osoby co kliknęły i nie zapłaciły, więc na pewno jeszcze powrócą

Tak ? A już nie pamiętam Faktem jest, że kiedyś byłam zakochana w MAC-u ale mi przeszło. Pomadki jak się okazuje źle dobrałam, a raczej źle mi dobrano we wrocłąwskim MAC-u kolorystycznie i xle się czułam w tych kolorkach. Jak się zobaczyłam w tych dobranych mi wczoraj to jakbym inną osobę zobaczyłą w lustrze Dlatego na bo ksentymenty i pomadki MAC wystap z kufra
hehe no ja pamietam, ze wszedzie cie bylo pelno i mi sie wydawalo, ze Twoja kosmetyczka to glownie rzeczy z MACa
no i patrz niby specjalistka a nawet koloru szminki dobrac nie potrafila! ale za to moze cos fajnego sobie kupisz, albo dostaniesz zalezy czy sprzedasz czy dasz na targowisko ja sie tam zawsze ciesze, ze jak sie czegos pozbede tyle nowosci i tyle fajnych rzeczy wszedzie!
oby sie pojawily! chociaz gdyby nie ten boom na nie to pewnie bym sie nawet nimi nie zainteresowala
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 15:26   #1794
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja na nikogo nie jechalam, tylko pelna podziwu chwalilam Twa zaradnosc
wiem, że Ty nie
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 15:35   #1795
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
kurcze, to az dziwne, ze sie w tej Norwegii nie spotkalysmy, bo ja tez tam bylam, ale wrocilam z kulkowymi Mythic juz dosc dlugo sie na nie czailam ... no i uznalam, ze dodatkowe 5% znizki + mazidlo stili jest wystarczajacym uzasadnieniem tego szalenstwa

ale zmarzlam

ja moj obecny make up kocham ... kiedys uzywalam podkladu vichy i on sam robil tapete. teraz uzywam tyyyyyyylu warstw ale kazda z nich jest w sumie mgielka i wyglada to naprawde fanie [ach, jaka jestem skromna ] - zawsze mi sie podobal taki makijaz, ze niby go nie widac, a on jednak jest
Nie spotkałyśmy się w tej Norwegii bo kiedy ja stałam w kolejce do odprawy Ty pewnie za długo siedziałaś w toalecie poprawiając swój make-up

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh mejkapownie namowilam krotka przed tym jak Ciebie skusila widac pojawilam sie w tym czasie albo nie bylas jeszcze zainteresowana puderkami teraz mejkapownie skusilam na diamonda ze scotta wiec uwazaj ja jestem do tej pory pod wrazeniem, ze scott tak drobno zmielony, ze clinique przy nim taki ubity jakis

hehe, ja tam sie modle, zeby jednak dali znowu balsamiki wzielabym ze 4 po 1 dla mamy, taty i siostry i jeden sobie na zapas chociaz moze Tzt by tez chcial?
moja milosc do MACa przejawia sie tylko w szminkach i to tylko dlatego, ze maja takie jasne kolorki jak ja lubie chociaz troche mi usta wysuszaja:/ i tansze z NYXa uwazam za ciut jednak lepsze a biorac pod uwage, ze jedna z NYXa kosztuje cos 2$ to wiadomo co uwazam za lepiej wydany pieniadz teraz na ebayu znalazlam sprzedawce, u ktorego moge kupic 6 szminek za mniej niz 1 z MACa wiec chyba zaryzykuje i wezme w ciemno kolorki
a Ty chyba bylas glowna kusicielka na watku MACa?


no ten blyszczyk i znizka to mila rzecz zreszta zawsze to fajnie dostac taki gratisik ja patrze wtedy na cene ile ten gratis normalnie kosztuje i sie ciesze, ze tyle zaoszczedzilam!
heh ja tez troche tego nakladam bo pierw revlona beyond (choc to bardziej krem koloryzujacy niz podklad), clinique blended i na to brazer z borghesa (po raz pierwszy w jakims kosmetyku mi sie taka juz dziura zrobila od uzywania! i wszyscy, ze mam taka sliczna cere nawet nie widac, ze tyle tego inni naloza podklad i juz ok jest, ciesza sie, ze tak malo na twarzy maja a to, ze podklad robi im maske z twarzy i widac go na odleglosc to juz malo wazne
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość


ja tez tak robie i co z tego, ze np wcale nie planowalam blyszczyka akurat, a jak nawet to niekoniecznie taki. i tak sie ciesze, ze zaoszczedzilam i jak potem mama mnie pyta za ile cos kupilam, to mowie, ze wprawdzie za iles, ale w zasadzie to powinnam odjac od tego kwote blyszczyka, bo byl za darmo
Dobre dobre
Ja wzorem niedoszłej teściowej, kiedy ktoś się mnie pyta ile coś kosztowało odpowiadam - Nie wiem, leżało obok śmietnika, akurat tamtędy przechodziłam to sobie wzięłam
Mina wścibskiej osoby - bezcenna
EDIT: właśnie zobaczyłam że ten błyszczyk Stili kosztuje 51 zł
co oznacza że Nacres wyniosły mnie 70 zł z groszami

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
tak wczoraj na nas jechały, że się rzucamy na jakieś byle gratisy i kombinujemy ze zniżkami a dzisiaj już wszyscy chętni
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja na nikogo nie jechalam, tylko pelna podziwu chwalilam Twa zaradnosc
Ja też nie powiedziałam złego słowa tylko głośno się zastanawiałam że co najwyżej nam zamówienia anulują, ale to takie moje czarnowidztwo na wyrost było
Jeżeli jednak moja wypowiedź w którymś miejscu Cię uraziła to bardzo przepraszam, nie było to moim zamiarem

Za to znajomi się wczoraj ze mnie śmiali że nie dość że wariatka (z powodu liczby posiadanych kosmetyków) to kombinatorka i złodziejka (że niby Tru z tych dodatkowych 5% okradłam) a kiedy wspomniałam o gratisowym błyszczyku dodali: A to jeszcze do tego błyszczyk wyłudziła

Edytowane przez dennyrose
Czas edycji: 2009-11-08 o 15:38
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 15:49   #1796
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Ja też nie powiedziałam złego słowa tylko głośno się zastanawiałam że co najwyżej nam zamówienia anulują, ale to takie moje czarnowidztwo na wyrost było
Jeżeli jednak moja wypowiedź w którymś miejscu Cię uraziła to bardzo przepraszam, nie było to moim zamiarem

Za to znajomi się wczoraj ze mnie śmiali że nie dość że wariatka (z powodu liczby posiadanych kosmetyków) to kombinatorka i złodziejka (że niby Tru z tych dodatkowych 5% okradłam) a kiedy wspomniałam o gratisowym błyszczyku dodali: A to jeszcze do tego błyszczyk wyłudziła
przecież zastanawiałam się razem z Tobą
ależ ja się na nikogo nie gniewam
bo jeśli ktoś uważa za kombinatorskie, a może i nawet za oszustwa przeciwko truskawkowcom wyszukiwanie zniżek, czy też gratisów na innych wersjach językowych, to niech po prostu w ten sposób nie kupuje
ja i tak będę Wam tu pisać, jak coś znajdę - w końcu trzeba się wspierać

widzisz, teraz nawet Twoi znajomi będą Cię uważali za wyłudzacza i kombinatora
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 15:50   #1797
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
wiem, że Ty nie
ja??
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Nie spotkałyśmy się w tej Norwegii bo kiedy ja stałam w kolejce do odprawy Ty pewnie za długo siedziałaś w toalecie poprawiając swój make-up

Dobre dobre
Ja wzorem niedoszłej teściowej, kiedy ktoś się mnie pyta ile coś kosztowało odpowiadam - Nie wiem, leżało obok śmietnika, akurat tamtędy przechodziłam to sobie wzięłam
Mina wścibskiej osoby - bezcenna
EDIT: właśnie zobaczyłam że ten błyszczyk Stili kosztuje 51 zł
co oznacza że Nacres wyniosły mnie 70 zł z groszami

Ja też nie powiedziałam złego słowa tylko głośno się zastanawiałam że co najwyżej nam zamówienia anulują, ale to takie moje czarnowidztwo na wyrost było
Jeżeli jednak moja wypowiedź w którymś miejscu Cię uraziła to bardzo przepraszam, nie było to moim zamiarem

Za to znajomi się wczoraj ze mnie śmiali że nie dość że wariatka (z powodu liczby posiadanych kosmetyków) to kombinatorka i złodziejka (że niby Tru z tych dodatkowych 5% okradłam) a kiedy wspomniałam o gratisowym błyszczyku dodali: A to jeszcze do tego błyszczyk wyłudziła
ee to patrz jakie te meteoryty tanie byly!
mnie kolezanki juz o ceny nie pytaja nawet
truskawa taka bogata, ze dla nich te 5% znizki nie ma znaczenia a jak juz rozdaja gratisy to przeciez trzeba korzystac w koncu dolar nie jest juz po te piekne 2 zl wiec musimy sobie to jakos odbic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 16:14   #1798
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja??

ee to patrz jakie te meteoryty tanie byly!
mnie kolezanki juz o ceny nie pytaja nawet
truskawa taka bogata, ze dla nich te 5% znizki nie ma znaczenia a jak juz rozdaja gratisy to przeciez trzeba korzystac w koncu dolar nie jest juz po te piekne 2 zl wiec musimy sobie to jakos odbic
oj tam, już nawet nie pamiętam kto

mnie jak ktoś się pyta co ile kosztuje, to najpierw mówię że to mega promocja, bo U NAS w sephorze np. kosztuje coś tyle i tyle i względem tych cen naprawdę coś wydaje się tanie
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 16:16   #1799
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
przecież zastanawiałam się razem z Tobą
ależ ja się na nikogo nie gniewam
bo jeśli ktoś uważa za kombinatorskie, a może i nawet za oszustwa przeciwko truskawkowcom wyszukiwanie zniżek, czy też gratisów na innych wersjach językowych, to niech po prostu w ten sposób nie kupuje
ja i tak będę Wam tu pisać, jak coś znajdę - w końcu trzeba się wspierać

widzisz, teraz nawet Twoi znajomi będą Cię uważali za wyłudzacza i kombinatora
Dla nich zamawianie czegokolwiek z HK to czysta abstrakcja
Chociaż raz usłyszałam że okradam państwo tym że nie płacę vatu za każdy zakup i jeszcze się cieszę jak mi paczka w ręce UC nie wpadnie. To ja odpowiedziałam , że nie moja wina że celnicy nie zatrzymują wszystkich przesyłek spoza UE bo to poprostu nierealne Pewnie by się UC ucieszył gdybym dzwoniła do nich za każdym razem z pretensjami że znowu mi paczki nie zatrzymali i mają mi vat naliczyć żebym mogła spełnić obowiązek obywatelski
Ale najczęściej to znajomi mi w żartach wypominają, że takie wariatki jak ja przyczyniają się do tego, że biedne chińskie dzieci są wykorzystywane i muszą pracować po 14 godz pakując paczuszki, wiążąc wstążeczki i targając te ciężkie wory z paczkami na pocztę, a to wszystko za miskę ryżu. Na co ja im odpowiadam że dzięki takim osobom jak ja te dzieci mają pracę i mają te jedzenie, a tak to by musiały się prostytuować na ulicy
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 16:20   #1800
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
oj tam, już nawet nie pamiętam kto

mnie jak ktoś się pyta co ile kosztuje, to najpierw mówię że to mega promocja, bo U NAS w sephorze np. kosztuje coś tyle i tyle i względem tych cen naprawdę coś wydaje się tanie
hehe no ja tez przewaznie mowie, ze w sklepie normalnie to kosztuje np te 130zl a ja zaplacilam tylko 55 ze znizka
zreszta patrzac na te ceny w sklepach to jak kupimy cos na tru i nam sie to nie spodoba to zawsze latwiej sie tego pozbyc i mniej stracic
chociaz teraz niektore rzeczy bardziej oplaca sie kupic na ebayu czy allegro niz na truskawie chyba, ze promocja jest
u mnie na poczatku roku, pamietam, kolezanka jak zobaczyla moja kosmetyczke to ciagle komentowala, ze po co takie drogie, ze chyba nie mam co z pieniedzmi robic itd ale oczywiscie chetnie sie malowala u mnie i uzywala tych cudow dopiero po jakims czasie sie przyznala, ze jednak widac roznice miedzy tymi drozszymi kosmetykami a tanszymi (nie wszystkimi no ale jednak niektorymi tak) najbardziej sie jej spodobal tusz YSL
wlasnie....musze tusz kupic bo moj juz sie powoli konczy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.