Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-08, 11:58   #91
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Witam w nowej części, daaawno temu tu zabierałam głos

I od razu się pożalę. Mam smaka na Bourjois Healthy Mix nr 51 lub 52 i chciałam zdobyć próbkę. Na all ponoć podróby więc dałam spokój. Poszłam do 2 rossmanów, powiedzieli że nie dają próbek i nie sprzedają testerów (na wątku rossa spotkałam się z taką procedurą ) niezależnie czy robiłam zakupy czy weszłam tylko po próbkę.

Ostatnio robiąc zakupy w Super Pharm poprosiłam o próbkę tego podkładu. Szczęśliwa że Pani wrzuciła mi próbkę do siatki nawet na nią nie spojrzałam. W domu okazało się że dostałam Bourjois Detox nr 53

Oczywiście za ciemny, w ogóle nie krył... Mam nadzieję że dorwę niedługo HM.

A BB cremy mnie zapchały
Mam Bourjois Healthy Mix 52,mogę Ci trochę odlać za olej tamanu
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 12:02   #92
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Witam w kolejnej części wątku
Znowu dawno mnie nie było, ale czytam codziennie. Muszę podziękować little witch za polecenie Benefita(jeśli pomyliłam osobę to mnie popraw, przepraszam). Marka do mnie przemawia, bo wariuje nawet jak widzę słowo vintage. Kupilam wreszcie boi-inga i get even. I jestem zachwycona, bo są świetne. Boi-ing faktycznie sam sie dopasowuje do skóry, bo w opakowaniu jest trochę ciemny, a get even dla mnie jest fenomenalnie żółty, ale wiem że to własnie moze komuś nie pasować, jest bardziej żołty niz ten matujące sensique
A druga rzecz to ciągle chodzą za mną podkłady plynne, ale nadal nie wiem co kupić. Skoro panie w Promenadzie są mile, to pójdę i nauczę sie prosić o próbki Ostatnio chwaliłyście Photo Perfexion Givenchy, widzę że właśnie w kwc parę osób chwali ten odcień 3, także zastanawiam się jak wyglada 0 i 1, które są dostępne na truskawie
http://pl.strawberrynet.com/makeup/g...Id=13484#13484
Jakby któraś znalazłam swatchyki to podzielcie się, strasznie jestem ciekawa jak bardzo jasne mogą być, ale z tego co piszecie to nawet ta 3 byłaby dobra

nie ma sprawy cudowne sa te kosmetyki, prawda?
wiecie co, ja w ogóle sephor już nie lubię, zawsze trafiam tam na jakieś takie niemiłe babki co czasu nie mają i próbują wcisnąc coś, czego wcale nie chcesz.
za to babki w Douglasie są naprawdę fajne. czy może ja tak jakoś trafiam. w tej mojej Promenadowej nawet prosić o próbki nie musisz, mi od razu zaproponowała sama z siebie próbny makijaż i zrobiła próbkę bez pytania. no w szoku byłam.

ale z próbnych makijazy nie korzystam od czasów Sephory właśnie. Pani załatała mi twarz pomarańczowym podkładem, poprawiła bronzerem, po czym spojrzała krytycznie na swe dzieło i dodała: "Pani to musi podkładu tez na szyję używać, bo się pani odznacza".
Po czym ciach mnie pomarańczką po gardle.

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Mam Bourjois Healthy Mix 52,mogę Ci trochę odlać za olej tamanu
52 jest ciemne! nawet HM 51 do tych megabladziochów nie należy, ale 52 to już normalny podkład do średniej cery, na pewno nie do jasnej.

czy przynajmniej tak to się przedstawia na mojej twarzy.
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 12:04   #93
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Witam w nowej części, daaawno temu tu zabierałam głos

I od razu się pożalę. Mam smaka na Bourjois Healthy Mix nr 51 lub 52 i chciałam zdobyć próbkę. Na all ponoć podróby więc dałam spokój. Poszłam do 2 rossmanów, powiedzieli że nie dają próbek i nie sprzedają testerów (na wątku rossa spotkałam się z taką procedurą ) niezależnie czy robiłam zakupy czy weszłam tylko po próbkę.

Ostatnio robiąc zakupy w Super Pharm poprosiłam o próbkę tego podkładu. Szczęśliwa że Pani wrzuciła mi próbkę do siatki nawet na nią nie spojrzałam. W domu okazało się że dostałam Bourjois Detox nr 53

Oczywiście za ciemny, w ogóle nie krył... Mam nadzieję że dorwę niedługo HM.

A BB cremy mnie zapchały
Isi - jaki mi przykro, że BB kremy Ciebie zapchały

czuję się winna

ale mogę się zrehabilitować HM w kolorze 51
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 12:41   #94
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
A druga rzecz to ciągle chodzą za mną podkłady plynne, ale nadal nie wiem co kupić. Skoro panie w Promenadzie są mile, to pójdę i nauczę sie prosić o próbki Ostatnio chwaliłyście Photo Perfexion Givenchy, widzę że właśnie w kwc parę osób chwali ten odcień 3, także zastanawiam się jak wyglada 0 i 1, które są dostępne na truskawie
http://pl.strawberrynet.com/makeup/g...Id=13484#13484
Jakby któraś znalazłam swatchyki to podzielcie się, strasznie jestem ciekawa jak bardzo jasne mogą być, ale z tego co piszecie to nawet ta 3 byłaby dobra
Jeśli już kupować, to tylko perfect ivory. Perfect sand jest jasny, ale ciemniejszy niż ivory revlona. Linen jest zaś bardzo żółty
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 12:47   #95
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
nie ma sprawy cudowne sa te kosmetyki, prawda?
wiecie co, ja w ogóle sephor już nie lubię, zawsze trafiam tam na jakieś takie niemiłe babki co czasu nie mają i próbują wcisnąc coś, czego wcale nie chcesz.
za to babki w Douglasie są naprawdę fajne. czy może ja tak jakoś trafiam. w tej mojej Promenadowej nawet prosić o próbki nie musisz, mi od razu zaproponowała sama z siebie próbny makijaż i zrobiła próbkę bez pytania. no w szoku byłam.

ale z próbnych makijazy nie korzystam od czasów Sephory właśnie. Pani załatała mi twarz pomarańczowym podkładem, poprawiła bronzerem, po czym spojrzała krytycznie na swe dzieło i dodała: "Pani to musi podkładu tez na szyję używać, bo się pani odznacza".
Po czym ciach mnie pomarańczką po gardle.
Pewnie nie dla wszystkich, ale dla naszych twarzy cudowne jeszcze raz dziękuję za polecenie
Ja lubię sephorę tylko za benefita i za obniżki poświąteczne(-25%)
Nawet dzisiaj moze podskoczę do Promenady, to moje najbliższe CH. Jest tam i Givenchy i Armani? Bo te mnie najbardziej interesowały, chociaż Bobbi też nie pogardzę na spróbowanie


quench widziałaś gdzieś linen na żywo czy na zdjęciu? "bardzo żółty" mnie raczej zachęca

Edytowane przez marta179
Czas edycji: 2011-01-08 o 12:51
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 12:49   #96
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja wczoraj w minerałach LM- Pale Olive i sporo białego.
Fajne jest tutaj krycie i kolor, ale lepiej czuję się w bb. Tym bardziej, że w bb lepiej wyglądam po upływie kilku godzin niż w minerałach.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 13:54   #97
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

uff nie było mnie kilka dni i już tyle stron napisałyście, muszę więc trochę nadrobić.

Napiszę tylko krótko o BB creamach. Używam od miesiąca więc już wyrobiłam sobie zdanie. Mam 3 rodzaje Misshy, PC, RS i jakiś Matt. Dwa pierwsze w kolorze #13, trzeci bb jest bez numeracji
Na początku nie byłam do nich przekonana, ale teraz zdecydowanie u mnie się sprawdzają.
Kolory mogły by być jaśniejsze - ale jak sie nie ma co się lubi to...itp. Nałożone na krem nie są takie złe. Kładzione na czystą skórę wyglądają nienaturalnie. Daje więc lekki krem i momentalnie - to ważne - wsmarowuje bb cream. Krycie nie jest zachwycająca, przyznam szczerze spodziewałam się w tej kwestii czegoś więcej, ale na mojej raczej bezproblemowej cerze krycie jest wystarczające. Ładnie ujednolica odcień, maskuje zaczerwienienia i co najważniejsze - Nie CIEMNIEJE.
Matowego efektu u mnie nie daję się dzięki nim uzyskać, ale też tego nie wymagałam bo od tego jest puder.
Skóra zaraz po nałożeniu podkładu wygląda przeciętnie, ale po 2-3 godzinach jest super. Najbardziej lubie powrót do domu po 10 godzinach pracy - spojrzenie w lustro i piękny photoshop. Twarz delikatna, naturalna i jednolicie blada.
Ja w ciągu dnia poprawiam makijaż pudrem, ale lubie matt idealny, zapewne osoby, które tego nie wymagają, wytrzymają cały dzień bez poprawek.
ogólnie ocena to 5.
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 14:04   #98
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
quench widziałaś gdzieś linen na żywo czy na zdjęciu? "bardzo żółty" mnie raczej zachęca
To tak jak mnie

Bede w takim razie czekac na Twoja relacje z wizyty w promenadzie, mi sie tam chyba nie chce jechac, bo jednak najblizej mam galerie mokotow...

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2011-08-09 o 11:07
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 14:48   #99
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Używała, ktraś z Was MAC Mineralize Foundation (oczywiście najjaśniejszy odcień) i jest w stanie coś więcej powiedzieć o tym podkładzie? Czy zapycha, jak wygląda w ciągu dnia itp.?

Potrzebuję czegoś co zdecydowanie nie zapycha i w miarę dobrze kryje na gorsze dni, kiedy BB nie wystarcza

Wypróbowałam dzisiaj błękitny cień do powiek. Nie próbować- zdecydowanie nie podkreśla jasnej cery.

EDIT:
Już nie potrzebuję opini, znalazłam na KWC wypowiedź quench i odpowiada na wszystkie moje pytania

A z tej samej beczki. Macie jakiś swój podkładowy KWC, czy nadal poszukujecie tego jedynego?
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2011-01-08 o 14:52
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 15:21   #100
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=OYpwAtnywTk
przerzucone z innego wątku, musiałam wam pokazać
oooo boskie jest haha, niezła ta laska
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 15:23   #101
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
O mamo To jestem trupem z japońskiej malowanki
a co to jest japońska malowanka???
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 15:46   #102
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
a co to jest japońska malowanka???
Taka gdzie są bardzo blade i żółte osoby Takie jak z świata Japonii (btw widziałam w Sephorze japonkę - jasną )

Czyli "nie jestem z świata solarnych pań" - zawsze mają oczy jak spodki gdy widzą, że podkład jest za ciemny = "idź stąd i nie wracaj lub wróć tutaj jak się opalisz". Za to powiem nie patrzą na mnie w MAC jak na ufo jak mówię o jasnym podkładzie.
Jak ktoś się pytał to najjaśniejsza seria w MAC to Select - tam są najjaśniejsze NC15 i NW15. Seria mineralna jest już ciemniejsza. I w serii pro (niedostępnej na Polskę ) mają biały podkład do rozbielania.

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-01-08 o 15:48
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 15:52   #103
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
no one są zwykle na silikonach więc mogą zapychać
)
Oczywiście przeoczyłam to info

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Mam Bourjois Healthy Mix 52,mogę Ci trochę odlać za olej tamanu
Zgłoszę się jeśli nie wydębię we Wrocku w SP

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość

52 jest ciemne! nawet HM 51 do tych megabladziochów nie należy, ale 52 to już normalny podkład do średniej cery, na pewno nie do jasnej.

czy przynajmniej tak to się przedstawia na mojej twarzy.
serio poszukam swatchy jeszcze, dzięki za info

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Isi - jaki mi przykro, że BB kremy Ciebie zapchały

czuję się winna

ale mogę się zrehabilitować HM w kolorze 51
Ze mnie gapa że nie doczytałam składów, przestań
HM chętnie przyjmę i pamiętasz że masz u mnie maskę do włosów?
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 16:12   #104
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja też kocham Clarins Everlasting nr 103 - ideał dla mnie
Dla mnie też! Jestem strasznie ciekawa innych kosmetyków tej firmy, musze koniecznie wypróbować

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
ja mam Lumene (fuj, zapychacz podły!), HM 51 (calkiem się lubimy) i moją nową miłość - Bobbi Brown 00 Alabaster. on jest naprawdę prawie biały, a słyszałam ze często Bobbi Brown zaczynają się w sprzedaży od 0 Porcelain, więc cieszę się ze tak bez problemu trafiłam na 00
Dla mnie obydwa kolory są nietrafione, na początku stosowania niby ok, ale po jakimś czasie kolor w butelce mi ciemniał. Pomijam fakt kiepskich właściwości kryjących i średnią trwałość. Nie wątpię, że są cery którym mogą odpowiadać. Do mojej problematycznej niestety się nie nadają. Ale np róże do policzków Bobbiego i rozświetlacze uwielbiam Teraz się czaję na kremowy eyeliner, Fluidline z MAC'a okazał się bublem

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
w ogóle, polecam Douglasa w Promenadzie w Warszawie, jak coś. ekspedientki cudowne, milusie, kompetentne, sklep nowiutki i wielgachny. dają próbki bez proszenia nawet, odkładają podkład czy lakier jak to juz ostatnia sztuka... nie wiem czy si etak na starcie starają, ale cudownie tam jest, jak w bajkowej Krainie Pięknych Kosmetyków.
i mają całe kolorówki, zauważyłam. nie tylko Bobbi 00, ale tez 001 Chanel (? chyba, patrzyłam w przelocie) i YSL, co nie zawsze jest standardem.
Ja też! Mieszkam 15min od Promy, nigdy nie byłam fanką Douglasów, a wizyta w tym działa na mnie terapeutycznie. Szkoda, że nie na mój portfel Kobietki są cudowne, tak sobie wyobrażam profesjonalną obsługę. Skoro mam tyle płacić za kosmetyki to oczekuję, że zostanę potraktowana z najwyższą starannością. Jak wybierałam podkład ostatnio, spędziłam tam ze dwie godziny dobierając wszelkie możliwe odcienie, faktury, nakładano mi na twarz WSZYSTKIE wybrane podkłady, babki zastanawiały się ze mną nad alternatywami, poplotkowałyśmy o pędzlach, zrobiły mi multum próbek... no bajka. Z dziką rozkoszą wróciłam tam po kilku dniach by kupić mojego Clarinska Skusiłam się też na krem No kocham to miejsce!
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 16:35   #105
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
quench widziałaś gdzieś linen na żywo czy na zdjęciu? "bardzo żółty" mnie raczej zachęca
Widziałam go tylko na swatchach bo ten kolor celowany był w rynek azjatycki. W polskich drogeriach kolorówka zaczyna się od odcienia 03 perfect sand.
Sam linen nie jest ekstremalnie żółty, ale widać różnicę między sand a nim. Sand przy nim wypada zdecydowanie chłodniej.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 16:35   #106
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Haha ja mam 20 min do Promy Byłam przed chwilą i też mile wspominam wizytę, w Douglasie rozmawiałam z miłym panem, powiedziałam, ze interesuje mnie armani rozświetlający i dostałam dwie próbki 2 i 3(niestety jego propozycją od razu była 3, powiedział że lepsza na zaczerwienienia, w sumie póki nie mam na twarzy w ogóle nie widzę różnicy między odcieniami), a potem jeszcze wskoczyłam do sephory po givenchy photo, pani też była miła, tyle że chciała dać mi 4, według niej 3 by mnie niepotrzebnie wybieliła postawilam na swoim i wzięłam 3. Także ciesze się jak dziecko, bo w wieku 20 lat nauczylam się prosić o próbki

Jeśli sand będzie za mało żółty to może zaryzykuje i kupię linen na truskawie

Edytowane przez marta179
Czas edycji: 2011-01-08 o 16:43
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 16:46   #107
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Haha ja mam 20 min do Promy Byłam przed chwilą i też mile wspominam wizytę, w Douglasie rozmawiałam z miłym panem, powiedziałam, ze interesuje mnie armani rozświetlający i dostałam dwie próbki 2 i 3(niestety jego propozycją od razu była 3, powiedział że lepsza na zaczerwienienia, w sumie póki nie mam na twarzy w ogóle nie widzę różnicy między odcieniami), a potem jeszcze wskoczyłam do sephory po givenchy photo, pani też była miła, tyle że chciała dać mi 4, według niej 3 by mnie niepotrzebnie wybieliła postawilam na swoim i wzięłam 3. Także ciesze się jak dziecko, bo w wieku 20 lat nauczylam się prosić o próbki

Jeśli sand będzie za mało żółty to może zaryzykuje i kupię linen na truskawie
3 to najjaśniejsza, która jest u nas dostępna.
Niestety wpada bardziej w róż/ beż niż w żółty. Jest raczej chłodnym odcieniem.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 16:55   #108
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Jakby któraś znalazłam swatchyki to podzielcie się, strasznie jestem ciekawa jak bardzo jasne mogą być, ale z tego co piszecie to nawet ta 3 byłaby dobra
Ja mam 1, jutro wrzucę swatcha, jak nie zapomnę
Ale nie jest jakiś super rewelacyjny wg. mnie, z tej półki cenowej Parure Pearly White Guerlain dużo bardziej mi się podobał- i kolorystycznie i pod każdym innym względem
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 17:12   #109
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Wysiadałam dzisiaj z autobusu z dziewczyną "heban" czarne wlosy, spalona skóra, dres adidasa, rózowe cyrkonie i torebka 'piesek" ze sztucznego futra pod pachą. Idąc obok mnie obebrała rózowy telefon i mówi"hejka Jolka", ta chyba zapytała dlaczego nie odbierała telefonu-odpowiada "na solarium byłam. bo blada jestem jak ten trup co idzie obok mnie!" Myślałam ze padnę...ze smiechu

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Wypróbowałam dzisiaj błękitny cień do powiek. Nie próbować- zdecydowanie nie podkreśla jasnej cery.
ja mam takie niejasne wrażenie, że błękitny cień to takie cudo, które nikomu nie pasuje - chyba że w niewielkich ilościach bardziej 'złożonego' makijażu
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 17:18   #110
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Mnie na szczeście silikony nie zapychają Lumene to same silikony chyba




Elemongu, bądź już przy mnieeeee!

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Tz mój kochany się śmiał dzisiaj, z takim zapałem opowiadam o "kremie z Korei"
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 17:31   #111
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Ja mam 1, jutro wrzucę swatcha, jak nie zapomnę
Ale nie jest jakiś super rewelacyjny wg. mnie, z tej półki cenowej Parure Pearly White Guerlain dużo bardziej mi się podobał- i kolorystycznie i pod każdym innym względem
A jaka jest 2? Mnie też wkurza to, że nie widziałam w Polsce pudru - pryzm sypkich nr 5 - ideału dla mnie
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja mam takie niejasne wrażenie, że błękitny cień to takie cudo, które nikomu nie pasuje - chyba że w niewielkich ilościach bardziej 'złożonego' makijażu
Ja raz próbowałam z niebieskim (takim baby blue) i wyglądałam jak pani z warzywniaka z głębokiego PRL-u
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 18:06   #112
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Mnie na szczeście silikony nie zapychają Lumene to same silikony chyba




Elemongu, bądź już przy mnieeeee!

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Tz mój kochany się śmiał dzisiaj, z takim zapałem opowiadam o "kremie z Korei"

czyli zamawianie z ebaya przebiegło pomyślnie?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 18:31   #113
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Taka gdzie są bardzo blade i żółte osoby Takie jak z świata Japonii (btw widziałam w Sephorze japonkę - jasną )
myślałam, że chodzi ci o taką malowankę (kolorowankę) dla dzieci
Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Mnie na szczeście silikony nie zapychają Lumene to same silikony chyba




Elemongu, bądź już przy mnieeeee!

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Tz mój kochany się śmiał dzisiaj, z takim zapałem opowiadam o "kremie z Korei"
ja też nie mogę się doczekać mojego Elemonga kurczę - pierwszy podkład
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 19:15   #114
Vittelka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Hej! Nie wiem gdzie to napisać, wiec napisze tutaj Mam taki problem: zawsze jak pomaluję powieki cieniem to za 2 godziny juz mi się robi taka kreska na powiece, która nieładnie wygląda i muszę to rozcierać.. Poradźcie co mam zrobić!! Pozdrawiam

Edytowane przez Vittelka1
Czas edycji: 2011-01-08 o 19:19
Vittelka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 19:22   #115
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Vittelka1 Pokaż wiadomość
Hej! Nie wiem gdzie to napisać, wiec napisze tutaj Mam taki problem: zawsze jak pomaluję powieki cieniem to za 2 godziny juz mi się robi taka kreska na powiece, która nieładnie wygląda i muszę to rozcierać.. Poradźcie co mam zrobić!! Pozdrawiam
Używać bazy pod cienie do powiek...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 19:50   #116
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Używać bazy pod cienie do powiek...
albo jeżeli masz tłustą/mieszaną cerę, możesz przynajmniej najpierw przypudrować powiekę matującym pudrem
Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
A jaka jest 2? Mnie też wkurza to, że nie widziałam w Polsce pudru - pryzm sypkich nr 5 - ideału dla mnie

Ja raz próbowałam z niebieskim (takim baby blue) i wyglądałam jak pani z warzywniaka z głębokiego PRL-u
no właśnie - z błękitem na oczach widuję głównie młode plastikowe dziewczyny w różu, z blond włosami oraz niedobitki z PRL-u, najlepiej w kwiaciastym fartuszku
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 19:52   #117
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Wiecie co, dziewczyny, jestem z siebie dumna W końcu odważyłam się zmalować moje blond włosy na ciemny brąz!
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 20:18   #118
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Wiecie co, dziewczyny, jestem z siebie dumna W końcu odważyłam się zmalować moje blond włosy na ciemny brąz!
a można zobaczyć efekt?
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 20:44   #119
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Vittelka1 Pokaż wiadomość
Hej! Nie wiem gdzie to napisać, wiec napisze tutaj Mam taki problem: zawsze jak pomaluję powieki cieniem to za 2 godziny juz mi się robi taka kreska na powiece, która nieładnie wygląda i muszę to rozcierać.. Poradźcie co mam zrobić!! Pozdrawiam
Błagam używaj wyszukiwarki Ten temat był rozpatrywany kilkanaście razy
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
no właśnie - z błękitem na oczach widuję głównie młode plastikowe dziewczyny w różu, z blond włosami oraz niedobitki z PRL-u, najlepiej w kwiaciastym fartuszku
Fartuszek w kwiatki - podstawa
Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Wiecie co, dziewczyny, jestem z siebie dumna W końcu odważyłam się zmalować moje blond włosy na ciemny brąz!
Ja w wiśniowych włosach wyglądam na jeszcze bardziej bladą
P.S. Znacie farby nie szybko spieralne w kolorze wiśni - takiej ciepłej i dojrzałej?
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 21:28   #120
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
a można zobaczyć efekt?
postaram się zrobić w miarę ogarnięte zdjęcie w tym tygodniu
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.