Essence cz. IX - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-17, 16:25   #3481
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. IX

Obgryzanie to nie wiem(musiałoby być mega ekstremalne) - ale dzikie wycinanie skórek i inne zabiegi mogą uszkodzić macierz paznokcia i się potem fałduje. Gorzej że wtedy już nie wiele da się zrobić.
Najlepiej sie przejść do specjalisty z tym ale można łatwo sprawdzić czy to macierz uszkodzona - brać witaminki, coś na pazury i zobaczyć jak rośnie. Jak będzie dalej rosło, wiecie przy "wyjściu" paznokcia, pofalowanie to tyłek blady - macierz się zpsóła. Nie mam pojęcia co sie wtedy robi :P


A co do oczu - to do brązowej tęczówki dałabym czarny. Zazwyczaj brązowe oczy mają i tak trochę ciemniejszą oprawę więc nie ma się co szczypać. Tylko pamiętać żeby nie "zamykać" oka eyelinerem. Broń boże jakies obramowania dookoła czarną kredką. Prosta krecha (mój trick na małe oczy to nie zaczynanie krechy od wewnętrznego kacika tylko trochę dalej, wyglądam mega okropnie jak zacznę od razu od wewnętrznego kącika, bo mam blisko i głęboko osadzone oczy), trochę jasnego cienia przy wewnętrznym kąciku, rozświetlić środek powieki i łuk brwiowy plus długie rzęsy - powinno zadziałać :P

wiecie - mania essence mi przechodzi. Źle mi z tym. Nawet limitki mnie nie jarają.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 16:30   #3482
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

A to są może takie poprzeczne bruzdy czy wzdłuż paznokcia? Bo jak są poprzeczne to przyczyną może być złe odżywianie, dieta, braki w diecie albo problemy z wchłanianiem substancji odżywczych z układu pokarmowego.
racja, może tak być. Ja wyczytałam jeszcze, że takie fale wszerz paznokcia oznaczają brak żelaza. Ja miałam własnie takie fale zwłaszcza na kciukach, jadłam żelazo i faktycznie zniknęły, ale nie wiem czy za jego sprawą wtedy zaczęłam dbac intensywnie o paznokcie, może to też to...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 16:54   #3483
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

A to są może takie poprzeczne bruzdy czy wzdłuż paznokcia? Bo jak są poprzeczne to przyczyną może być złe odżywianie, dieta, braki w diecie albo problemy z wchłanianiem substancji odżywczych z układu pokarmowego.
Właśnie takie bruzdy mam. Co dziwne brak ich na serdecznych i małych palcach. Możliwe jest to co piszesz, ale chodziłam z tym do lekarza, brałam witaminki, odżywiam się też normalnie, może bez szału ekologiczno-zdrowotnego, ot normalnie i nic. Włosy moje też mają tendencję do niszczenia się ale dopóki nie trafię na sensownego lekarza to chyba nie mam sama co zrobić.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 17:29   #3484
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
To pewnie od wycinania skórek. A co do paznokci, to skrzyp i odżywki do wcierania i kiedyś w końcu się uda Ja w to wierzę głęboko, chociaż dla moich już chyba nie ma ratunku

uuu... Boziu, ja mogę śmiało powiedzieć, że zjadłam niezliczoną wprost ilość skrzypu innych beliss i falvitów, do tego mnóstwo odżywek w formie lakierowej itp., a i tak nic nie pomogło. Ostatnio liczyłam jeszcze na osławionego nail teka, ale i ten nie dał rady Dobrze, że chociaż Ty masz głęboką wiarę, życzę Ci żebyś dopięła swego i mogła się cieszyć ślicznymi pazurkami.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 17:48   #3485
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Może któraś z Was ma taśmę mocującą do ubrań essence i jej nie używa lub nie jest z niej zadowolona?
ja używam, przynajmniej do tej pory uzylam raz na weselu i byla ok. NIe znam drugiego takiego produktu, nie jest tania, wiec mi pasuje, ale chyba juz ja wycofali.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 17:57   #3486
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
ja używam, przynajmniej do tej pory uzylam raz na weselu i byla ok. NIe znam drugiego takiego produktu, nie jest tania, wiec mi pasuje, ale chyba juz ja wycofali.

znaczy dobrej jakości?
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 18:07   #3487
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
ja używam, przynajmniej do tej pory uzylam raz na weselu i byla ok. NIe znam drugiego takiego produktu, nie jest tania, wiec mi pasuje, ale chyba juz ja wycofali.
dziękuję za odpowiedź, właśnie się pytałam, bo szukam kogoś kto by chciał się jej pozbyć, dlatego taki format pytania
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 18:13   #3488
Habrova
Raczkowanie
 
Avatar Habrova
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: moje 4 ściany
Wiadomości: 71
Dot.: Essence cz. IX

Dziewczyny co myślicie o Blossoms EDT?? Dziś psiknęłam nadgarstek w Naturze i o dziwo po 8h nadal czuje zapach... co do samego zapachu to coś mi przypomina tylko nie wiem co
Habrova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 18:23   #3489
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Essence cz. IX

kojarze z dyskusji, ze dziewczyny porownywaly ja do Heat by Beyonce

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
uuu... Boziu, ja mogę śmiało powiedzieć, że zjadłam niezliczoną wprost ilość skrzypu innych beliss i falvitów, do tego mnóstwo odżywek w formie lakierowej itp., a i tak nic nie pomogło. Ostatnio liczyłam jeszcze na osławionego nail teka, ale i ten nie dał rady Dobrze, że chociaż Ty masz głęboką wiarę, życzę Ci żebyś dopięła swego i mogła się cieszyć ślicznymi pazurkami.
a badalas sobie tarczyce? czasem to wlasnie ona moze byc winowajca wypadania wlosow i slabych paznokci - ja mam niedoczynnosc i wlasnie wlosy mi leca garsciami i paznokcie nadal w kiepskiej kondycji mimo ze od miesiaca je Nail Tekiem traktuje
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 18:26   #3490
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość

a badalas sobie tarczyce? czasem to wlasnie ona moze byc winowajca wypadania wlosow i slabych paznokci - ja mam niedoczynnosc i wlasnie wlosy mi leca garsciami i paznokcie nadal w kiepskiej kondycji mimo ze od miesiaca je Nail Tekiem traktuje
Łączę się w bólu - mam to samo.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 18:35   #3491
Habrova
Raczkowanie
 
Avatar Habrova
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: moje 4 ściany
Wiadomości: 71
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
kojarze z dyskusji, ze dziewczyny porownywaly ja do Heat by Beyonce
hmmm nie znam tego zapachu, zastanawiam sie nad zakupem tego Blossoms cena jest niziutka a na wiosne bedzie jak znalazł na codzienne psikanie.
Habrova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 18:50   #3492
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: Essence cz. IX

właśnie, ja też potrzebuję czegoś na 'wiosenne psikanie'
może się skuszę na blossoms... skoro długo trzyma i jest tani
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 19:02   #3493
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość


a badalas sobie tarczyce? czasem to wlasnie ona moze byc winowajca wypadania wlosow i slabych paznokci - ja mam niedoczynnosc i wlasnie wlosy mi leca garsciami i paznokcie nadal w kiepskiej kondycji mimo ze od miesiaca je Nail Tekiem traktuje

Leczyłam się na tarczycę do 17 r. ż. i mam ją ponoć zaleczoną. Miałam nadczynność. Co do włosów to są ok, waga też nie szaleje tylko stoi w miejscu, problemów z oddychaniem też nie mam tak jak przedtem więc myślę że to nie to, ale czasami mnie nachodzi żeby się zbadać pod tym katem bo mam już ładnych parę lat na karku, a od ostatniego badania upłynęło sporo wody w Wiśle.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 20:30   #3494
MirellamKoko
Rozeznanie
 
Avatar MirellamKoko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cały swiat:)
Wiadomości: 888
Dot.: Essence cz. IX

Dziewczyny a tak krótko to jaki bronzer z essence jest NAJ wg Was?
MirellamKoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 20:34   #3495
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Habrova Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o Blossoms EDT?? Dziś psiknęłam nadgarstek w Naturze i o dziwo po 8h nadal czuje zapach... co do samego zapachu to coś mi przypomina tylko nie wiem co
Ja kocham Dla mnie zapach wiosenny i na prawdę długo się trzyma Zrobiłam ostatnio porównanie z Beyonce Heat w sklepie. Wiece z jednej strony psiknęłam nimi na pasek, a z drugiej Blossom.Ś podobne, ale nie identyczne. Heat są bardziej ostre i drapieżne

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź, właśnie się pytałam, bo szukam kogoś kto by chciał się jej pozbyć, dlatego taki format pytania
U nas w GŁ chyba jeszcze je sprzedają

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez MirellamKoko Pokaż wiadomość
Dziewczyny a tak krótko to jaki bronzer z essence jest NAJ wg Was?
Duży, matowy z Sun Club dla blondynek. Codziennie jest w ruchu
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/

Edytowane przez mejaczek
Czas edycji: 2011-05-17 o 20:32
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 20:37   #3496
Azazel1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 104
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie sugestie Chyba jednak zrezygnuję z essence skoro są nietrwałe - szkoda Z Catrice Ultimate Colour mam upatrzoną pomadkę nr 14o, ale niestety u mnie nie ma szafy z tymi kosmetykami, a w mieście, w którym się w nie zaopatruję będę dopiero po wspomnianej imprezie Zatem bliżej przyjrzę się szminkom z Manhattan - niestety 8o zł za szminkę MAC czy inną, którą użyję max 3 razy to nie zapłacę
Jeżeli masz jeszcze trochę czasu do tej ważnej imprezy to polecam przejrzeć allegro. Można tam kupić testery świetnych mega trwałych pomadek np. z Loreala. Sama kupiłam sobie dwa kolorki INFALLIBLE po 7 zł.
Azazel1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 20:54   #3497
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
A co do oczu - to do brązowej tęczówki dałabym czarny. Zazwyczaj brązowe oczy mają i tak trochę ciemniejszą oprawę więc nie ma się co szczypać. Tylko pamiętać żeby nie "zamykać" oka eyelinerem. Broń boże jakies obramowania dookoła czarną kredką. Prosta krecha (mój trick na małe oczy to nie zaczynanie krechy od wewnętrznego kacika tylko trochę dalej, wyglądam mega okropnie jak zacznę od razu od wewnętrznego kącika, bo mam blisko i głęboko osadzone oczy), trochę jasnego cienia przy wewnętrznym kąciku, rozświetlić środek powieki i łuk brwiowy plus długie rzęsy - powinno zadziałać :P
Podpiszę się obiema rękami i nogami, bo robię tak samo. Beżowawym cieniem, kreska eyelnerem ale nie od samego kącika, lekko zakręona do góry pod koniec (ale nie wyjeżdzam bardzo na co dzien), do tego rzęsy tuszuję mocno czarnym tuszem - u mnei sprawdza się Collosal
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 21:51   #3498
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Łączę się w bólu - mam to samo.

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Leczyłam się na tarczycę do 17 r. ż. i mam ją ponoć zaleczoną. Miałam nadczynność. Co do włosów to są ok, waga też nie szaleje tylko stoi w miejscu, problemów z oddychaniem też nie mam tak jak przedtem więc myślę że to nie to, ale czasami mnie nachodzi żeby się zbadać pod tym katem bo mam już ładnych parę lat na karku, a od ostatniego badania upłynęło sporo wody w Wiśle.
lekarzem co prawda nie jestem, ale moze warto jednak sprawdzic tarczyce, skoro kiedys mialas z nia problem? tak dla wlasnego spokoju, czy wszystko jest ok
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 21:57   #3499
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. IX

Mejaczku, a będziesz może tam niebawem?
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 23:00   #3500
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Mejaczku, a będziesz może tam niebawem?
Jest szansa, że jutro, a jeśli nie to w poniedziałek Ile Ci kupić?
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 07:37   #3501
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: Essence cz. IX

a ile kosztują te perfumy Blossoms?
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 08:03   #3502
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
a ile kosztują te perfumy Blossoms?
30 zł
__________________
BLOG: http://badzynka.blogspot.com/

If you don't live for something, you'll die for nothing

Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 08:13   #3503
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
racja, może tak być. Ja wyczytałam jeszcze, że takie fale wszerz paznokcia oznaczają brak żelaza. Ja miałam własnie takie fale zwłaszcza na kciukach, jadłam żelazo i faktycznie zniknęły, ale nie wiem czy za jego sprawą wtedy zaczęłam dbac intensywnie o paznokcie, może to też to...
Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Właśnie takie bruzdy mam. Co dziwne brak ich na serdecznych i małych palcach. Możliwe jest to co piszesz, ale chodziłam z tym do lekarza, brałam witaminki, odżywiam się też normalnie, może bez szału ekologiczno-zdrowotnego, ot normalnie i nic. Włosy moje też mają tendencję do niszczenia się ale dopóki nie trafię na sensownego lekarza to chyba nie mam sama co zrobić.
Mi znajoma zajmująca się paznokciami powiedziała, że to może być też przyczyna zbyt głębokiego wycinania skórek. Ja mam tak na kciuku prawej ręki, bo jak się denerwuję, to mam odruch skubania skórek wokół niego
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 08:40   #3504
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Essence cz. IX

urazy mechaniczne też jak najbardziej mogą być przyczyną, jeśli się uszkodzi macierz to niestety może to być trwały defekt...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 09:07   #3505
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. IX

Mejaczku, opakowanko, bo potrzebuję na raz tylko ile ona kosztuje? zrobić Ci już przelewik?
Będę CI baaardzo wdzięczna
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 09:15   #3506
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Mejaczku, opakowanko, bo potrzebuję na raz tylko ile ona kosztuje? zrobić Ci już przelewik?
Będę CI baaardzo wdzięczna
Nie ma sprawy, ale czy jak zakupie w poniedziałek to nie będzie za późno, bo chyba się dziś jednak nie wyrobie. Kosztują 4,99 zł. Przelew możesz zrobić później
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 09:26   #3507
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Duży, matowy z Sun Club dla blondynek. Codziennie jest w ruchu
Też go uwielbiam głównie za to że drobinek nie ma- szukalam takiego dłuuuugo. Mam go już rok, używam codzień i prawie zużucia nie widać.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 10:39   #3508
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IX

Przez te Wasze debaty o paznokciach śniło mi się, że miałam wielkie, poprzeczne bruzdy i już się zastanawiałam, jak to wyleczyć

Duży maciak blondynkowy zawsze ma miejsce w moim sercu
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 11:47   #3509
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy, ale czy jak zakupie w poniedziałek to nie będzie za późno, bo chyba się dziś jednak nie wyrobie. Kosztują 4,99 zł. Przelew możesz zrobić później
nie będzie potrzebuję dopiero na 4.06
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 12:07   #3510
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Essence cz. IX

Głupie pytanie, ale myjecie po każdym użyciu ten pędzelek z Essence do żelowego eyelinera?
Kurczę, brzydko zasycha ten eyeliner na pędzelku.

Na pędzelku z włosia naturalnego jest inny efekt i spokojnie można malować do kilku dni.
A to niebieskie włosie z Essence robi się jakieś dziwne :/

Chyba jedyna rada to myć pędzle codziennie, ale nie jestem taka ortodoksyjna i myję zazwyczaj 1 raz w tygodniu, do podkładu co 2 dni, bo mam z wlosiem antybakteryjnym
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.