Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-06-27, 21:34   #3001
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 1 122
Dot.: Szamponetka

szamponetki baaaardzo niszcz± w³osy - wiem to z autopsji... a moja fryzjerka mówi³a, ¿e czêsto s± gorsze od farb

A tak w ogóle to wybra³a¶ niew³a¶ciwy dzia³.
_Roksi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-28, 00:32   #3002
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Szamponetka

Cytat:
Napisane przez _Roksi Poka¿ wiadomo¶æ
szamponetki baaaardzo niszcz± w³osy - wiem to z autopsji... a moja fryzjerka mówi³a, ¿e czêsto s± gorsze od farb

A tak w ogóle to wybra³a¶ niew³a¶ciwy dzia³.
Rozbi³a¶ sobie sekcjê zw³ok? (I ju¿ na okoliczno¶æ potencjalnej odpowiedzi - tak siê NIE mówi).


Od kiedy szamponetki niszcz± w³osy, nie wnikaj±c praktycznie w ogóle w ich strukturê, co robi± farby? Dej pan spokój. Szamponetk± nic nie zrobisz, wiêc do fryzjera zapraszam.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZÊ - Jimmy'ego rozdzia³ 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-28, 10:11   #3003
Ciotka_Klotka
Przyczajenie
 
Avatar Ciotka_Klotka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 28
Joanna, aromatyczne cappuccino

Ostatnio Joanna wypu¶ci³a na rynek nowe szamponetki. U¿ywa³ kto¶ mo¿e aromatyczne cappuccino? Jaki kolor wychodzi? Podobny do tego na opakowaniu? Mam w³osy ciemny blond ze s³onecznymi refleksami, ale odrosty jakby trochê ciemniejsze. Chcia³abym je trochê wyrównaæ, ale bojê siê, ¿e wyjd± mi ¶rednio br±zowe w³osy:/
__________________

21.02.2008
<= Razem

01.01.2013 <= Zarêczeni

21.06.2014 <= ¦lub
Ciotka_Klotka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-28, 11:32   #3004
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 1 122
Dot.: Szamponetka

Cytat:
Napisane przez dillingerine Poka¿ wiadomo¶æ
Rozbi³a¶ sobie sekcjê zw³ok? (I ju¿ na okoliczno¶æ potencjalnej odpowiedzi - tak siê NIE mówi).


Od kiedy szamponetki niszcz± w³osy, nie wnikaj±c praktycznie w ogóle w ich strukturê, co robi± farby? Dej pan spokój. Szamponetk± nic nie zrobisz, wiêc do fryzjera zapraszam.
Autopsja to jak podaje S³ownik jêzyka polskiego wyd. PWN to nie tylko sekcja zw³ok, ale tak¿e «naoczne stwierdzenie czego¶, w³asna obserwacja». Zatem wyra¿enie przeze mnie u¿yte, jest jak najbardziej zasadne.

Ale je¿eli wolisz, to wiem to z do¶wiadczenia.


I owszem, szamponetki niszcz± w³osy. Po szamponetce przez kilka miesiêcy mia³am szorstkie, podatne na wysuszanie w³osy. W pierwszym miesi±cu wypada³y mi gar¶ciami. Pocz±tkowo my¶la³am, ¿e to jakie¶ os³abienie organizmu, ale moja fryzjerka potwierdzi³a, i¿ szamponetka niszczy w³osy i nigdy siê ca³kowicie nie wyp³ukuje.
_Roksi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-28, 11:37   #3005
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 948
Dot.: Szamponetka

Cytat:
Napisane przez dillingerine Poka¿ wiadomo¶æ
Rozbi³a¶ sobie sekcjê zw³ok? (I ju¿ na okoliczno¶æ potencjalnej odpowiedzi - tak siê NIE mówi).


Od kiedy szamponetki niszcz± w³osy, nie wnikaj±c praktycznie w ogóle w ich strukturê, co robi± farby? Dej pan spokój. Szamponetk± nic nie zrobisz, wiêc do fryzjera zapraszam.
znaczenia:
rzeczownik, rodzaj ¿eñski
(1.1) sekcja zw³ok; zob. te¿ autopsja w Wikipedii
(1.2) w³asne do¶wiadczenie
odmiana:
(1.1–2) lp autopsj|a, ~i, ~i, ~ê, ~±, ~i, ~o; blm
przyk³ady:
(1.2) Znam to z autopsji.

Tak siê mówi

Ja te¿ siê zastanawia³am swego czasu nad szamponetkami ale w³a¶nie opinie mnie trochê wystraszy³y.
NioseWamPicie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-28, 13:21   #3006
peggypeggy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Szamponetka

Czyli lepiej nie próbowaæ zmieniæ odcienia w³osów szamponetk±? Tzn. a je¶li po prostu na³o¿y³abym bardzo jasny blond? W ogóle odcieñ by siê nie zmieni³? Chodzi mi generalnie o to, ¿e chcia³abym zmieniæ go tylko trochê.
Chocia¿ trochê przerazi³am siê tymi opiniami o niszczeniu w³osów, i teraz to sama nie wiem :<
peggypeggy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-28, 16:43   #3007
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 504
Dot.: Szamponetka

Szamponetka nawet trochê nie zmieni koloru w³osów na ja¶niejszy, ew nawet niezauwa¿alnie.
Nawet farby bez rozja¶niaczy ciê¿ko sobie z tym radz±. Z farbowaniem na ja¶niejszy odcieñ proponuje i¶æ do fryzjera, inaczej mo¿na sobie zniszczyæ w³osy.

Osobi¶cie uwa¿am, po latach farbowania, ¿e sta³e farby bardziej niszcz± w³osy ni¿ szamponetki. A ju¿ najbardziej szkodzi farbowanie samemu w domu rozja¶niaczem. Nie do¶æ, ¿e kolor zazwyczaj wychodzi zupe³nie niechciany, to ja osobi¶cie ponad miesi±c walczy³am o jako-tak± odbudowê w³osa. Po rozja¶niaczu w³osy by³y szorstkie, jak umyte szarym myd³em, pl±ta³y siê, bez od¿ywek i masek ani rusz. Na szczê¶cie z kolorem poratowa³a mnie fryzjerka, kupi³am te¿ w salonie parê kosmetyków do pielêgnacji.

By³o to rok temu, a kolor nadal zmywa mi siê do blondu... nawet po farbowaniu na ciemny, g³êboki br±z.
Noodle Soup jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-06-28, 18:07   #3008
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomo¶ci: 2 486
Dot.: Szamponetka

Je¿eli chcesz rozja¶niæ, to szamponetka nie da rady. Musia³abyæ albo wybraæ siê do fryzjera, albo zastosowaæ jaki¶ rozja¶niacz / dekoloryzator. Mo¿e kup ten spray - ma w wiêkszo¶ci bardzo dobre opinie, jest wygodny w stosowaniu, wydajny, tani, a i efekt bêdzie lepszy ni¿ po szamponetce.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8372,joanna-reflex-blond.html&next=1

Co do wp³ywu szamponetki na kondycjê w³osów.. Z moich do¶wiadczeñ wynika, ¿e szamponetki te¿ mog± niszczyæ w³osy, w taki sam sposób jak niektóre szampony, produkty do stylizacji i tak dalej. Niby tego typu specyfiki nie wnikaj± do ¶rodka w³osa, ale mog± w³osy przesuszyæ, pozbawiæ blasku, sprawiæ, ¿e k³aki s± bardziej podatne na ³amanie. Po jakiej¶ szamponetce Joanny mia³am w³osy w gorszym stanie ni¿ po trwa³ej farbie (nie wiem jakim cudem, szczerze mówi±c - robi³am wszystko dok³adnie wed³ug instrukcji), w³osy mi siê dos³ownie sypa³y, a rozdwojonych koñcówek mia³am tysi±ce..
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupujê nowych zanim nie zu¿yjê starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-28, 21:42   #3009
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 1 122
Dot.: Szamponetka

Cytat:
Napisane przez v-x-n Poka¿ wiadomo¶æ
Je¿eli chcesz rozja¶niæ, to szamponetka nie da rady. Musia³abyæ albo wybraæ siê do fryzjera, albo zastosowaæ jaki¶ rozja¶niacz / dekoloryzator. Mo¿e kup ten spray - ma w wiêkszo¶ci bardzo dobre opinie, jest wygodny w stosowaniu, wydajny, tani, a i efekt bêdzie lepszy ni¿ po szamponetce.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8372,joanna-reflex-blond.html&next=1

Co do wp³ywu szamponetki na kondycjê w³osów.. Z moich do¶wiadczeñ wynika, ¿e szamponetki te¿ mog± niszczyæ w³osy, w taki sam sposób jak niektóre szampony, produkty do stylizacji i tak dalej. Niby tego typu specyfiki nie wnikaj± do ¶rodka w³osa, ale mog± w³osy przesuszyæ, pozbawiæ blasku, sprawiæ, ¿e k³aki s± bardziej podatne na ³amanie. Po jakiej¶ szamponetce Joanny mia³am w³osy w gorszym stanie ni¿ po trwa³ej farbie (nie wiem jakim cudem, szczerze mówi±c - robi³am wszystko dok³adnie wed³ug instrukcji), w³osy mi siê dos³ownie sypa³y, a rozdwojonych koñcówek mia³am tysi±ce..
Mia³am tak samo jak Ty po szamponetce Marion. I naprawdê sporo czasu minê³o zanim w³osy wróci³y do poprzedniej kondycji
_Roksi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-29, 13:56   #3010
peggypeggy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Szamponetka

Czyli je¶li u¿yjê jasnej szamponetki do moich ciemnych blond w³osów, to nie bêdzie ¿adnego efektu? I tylko je zniszcz±, tak?
peggypeggy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-29, 16:57   #3011
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 504
Dot.: Szamponetka

najprawdopodobniej. nie musz± siê zniszczyæ, ale efektu nie bêdzie, bo szamponetk± nie da siê zafarbowaæ w³osów na ja¶niejszy odcieñ. nie ma wiêc po co ryzykowaæ
Noodle Soup jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 19:36   #3012
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez peggypeggy Poka¿ wiadomo¶æ
Z góry przepraszam, je¶li wybra³am z³y dzia³.

Witajcie
Mam w³osy ciemny blond, i chcia³abym je przefarbowaæ szamponetk± na jaki¶ ja¶niejszy odcieñ blondu. Tyle, ¿e czyta³am du¿o o tym, ¿e po szamponetkach w³osy s± zniszczone, a kolor do koñca siê nie zmywa. I - co jest moim g³ównym problemem - ¿e przy "rozja¶nianiu" blondu na ja¶niejszy odcieñ, w³osy robi± siê wrêcz ¿ó³te. Czy to prawda? Mo¿na tego jako¶ unikn±æ? Jakie szamponetki polecacie? (I czy w ogóle je polecacie?)
PS. Kolor w³osów po zastosowaniu szamponetki naprawdê bardzo siê ró¿ni od naturalnego, na który zosta³a po³o¿ona?
Szamponetka NIE rozja¶nia w³osów. Wiêc na ciemnym blondzie nie otrzymasz ¿adnego ja¶niejszego koloru.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-01, 21:22   #3013
mlekowita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 60
Exclamation Szamponetka, jaki kolor wyjdzie?! POMOCYY!!

Witajcie! Mam zamiar u¿yæ szamponetki, lecz mam ma³y problem.
Mój naturalny kolor hmm..widaæ tu https://wizaz.pl/szafa/pics/26923_2n.png a chcia³abym uzyskaæ taki http://3.bp.blogspot.com/-X5QcbhFbjL...7usx_large.jpg
Czy to w ogóle jest mo¿liwe, skoro chcê u¿yc szamponetki? Jakie mam szanse? I jakie firmy polecacie? Proszê o radê
mlekowita jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-01, 21:45   #3014
devil inside
Raczkowanie
 
Avatar devil inside
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 88
Dot.: Szamponetka, jaki kolor wyjdzie?! POMOCYY!!

Szanse sa
Mi kiedys po czarnej szamponetce wyszly wisniowe :P Swietny kolor byl
devil inside jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-01, 22:23   #3015
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Szamponetka, jaki kolor wyjdzie?! POMOCYY!!

my¶le ¿e szanse s±, ale wiem ¿e istnia³y i mo¿e nadal istniej± takie pianki koloryzuj±ce w³osy, które utrzymywa³y siê do kolejnego mycia w³osów, na pewno by³y niebieskie, czerwone i chyba platynowe, ja mia³am kiedy¶ niebiesk± i kiedy nosi³am irokeza farbowa³am go t± piank±, wiêc mo¿e kup sobie czerwon± i zobacz jak bêdziesz wygl±da³a a potem umów siê do fryzjera bo to jednak zdecydowana zmiana koloru, lepiej j± wykonac u fryzjera
rinoa_woman jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-01, 23:30   #3016
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mlekowita Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie! Mam zamiar u¿yæ szamponetki, lecz mam ma³y problem.
Mój naturalny kolor hmm..widaæ tu https://wizaz.pl/szafa/pics/26923_2n.png a chcia³abym uzyskaæ taki http://3.bp.blogspot.com/-X5QcbhFbjL...7usx_large.jpg
Czy to w ogóle jest mo¿liwe, skoro chcê u¿yc szamponetki? Jakie mam szanse? I jakie firmy polecacie? Proszê o radê
Tak, co¶ takiego mo¿e wyj¶æ. Mo¿e byæ te¿ minimalnie ciemniejsze i mniej intensywne. Ale powinno wyj¶æ.
Ja polecam szamponetki Marion i Joanna Szamponetki Delia te¿ s± fajne, ale nie widzia³am w ich palecie ¿adnej czerwieni... Mo¿e s±, nie wiem, ale nie widzia³am.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-02, 11:46   #3017
Flavienn
Zakorzenienie
 
Avatar Flavienn
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 3 766
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Witajcie
mam zamiar u¿yæ szamponetki, ostatnio nawet bylam w sklepie, ale jak zobaczylam tyle roznych firm to nie wiedzialam ktora bedzie z nich najlepsza?.
Moglybyscie polecic mi jakas?. Zaznaczam ze musze myc codziennie/ co dwa dni wlosy. S± mo¿e na rynku jakie¶ szamponetki ktore utrzymi± kolor dluzej niz 3 dni ?
__________________



proszê kliknij
Flavienn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-02, 12:31   #3018
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

te¿ marzy mi siê krótkotrwa³a zmiana koloru, no i mam os³abione w³osy, wiêc nie chce farbowaæ, bo po rozja¶nianiach i tak kazdy kolor szybko schodzi,wiêc po co na si³e farbowaæ farb±...my¶lê o jakim¶ ¶rednim br±zie, tyle ¿e mam teraz rudo-malinowe w³osy, nierównomiernie, ciekawe,czy sie da...
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-02, 14:35   #3019
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Flavienn Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie
mam zamiar u¿yæ szamponetki, ostatnio nawet bylam w sklepie, ale jak zobaczylam tyle roznych firm to nie wiedzialam ktora bedzie z nich najlepsza?.
Moglybyscie polecic mi jakas?. Zaznaczam ze musze myc codziennie/ co dwa dni wlosy. S± mo¿e na rynku jakie¶ szamponetki ktore utrzymi± kolor dluzej niz 3 dni ?
Marion, Delia.

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
te¿ marzy mi siê krótkotrwa³a zmiana koloru, no i mam os³abione w³osy, wiêc nie chce farbowaæ, bo po rozja¶nianiach i tak kazdy kolor szybko schodzi,wiêc po co na si³e farbowaæ farb±...my¶lê o jakim¶ ¶rednim br±zie, tyle ¿e mam teraz rudo-malinowe w³osy, nierównomiernie, ciekawe,czy sie da...
Jak masz zniszczone w³osy, to mo¿e odpu¶æ sobie na razie szamponetkowanie?
Je¿eli chodzi o delikatne szamponetki to chyba Joanna jest najdelikatniejsza. Nie niszczy w³osów, ale i kolor szybko siê zmywa. No i nie ³apie bardzo mocno. Mnie ciemny br±z nie wyszed³ na ¶rednim rudym.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-03, 09:10   #3020
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

nie mo¿e trochê przesadzi³am, nie s± mocno zniszczone, tylko z jednej strony koñce mam sianowate, ale nie moge ich ¶ci±æ, bo s± jeszcze za krótkie.
szamponetkowaæ muszê, bo w tym kolorem, który mam teraz, nie wyjdê z domu ja nie lubiê byæ md³a, nijaka, szara - muszê mieæ oczo***ebny kolo na g³owie
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-03, 16:17   #3021
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
nie mo¿e trochê przesadzi³am, nie s± mocno zniszczone, tylko z jednej strony koñce mam sianowate, ale nie moge ich ¶ci±æ, bo s± jeszcze za krótkie.
szamponetkowaæ muszê, bo w tym kolorem, który mam teraz, nie wyjdê z domu ja nie lubiê byæ md³a, nijaka, szara - muszê mieæ oczo***ebny kolo na g³owie
No to mo¿esz próbowaæ z szamponetkami. Ale ja nie wiem co z tego wyjdzie
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-04, 16:38   #3022
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

spieraj± siê szybko
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-05, 02:13   #3023
schizofreniczka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 15
Kolor szamponetki

Hej drogie Wiza¿anki Mam do was pro¶bê, chcê pofarbowaæ w³osy na taki kolor jak na zdjêciach poni¿ej. Jak± szamponetkê wybraæ? Nie chcê mieæ takiego koloru na sta³e bo nie wiem czy bêdzie mi pasowa³, no ale ciekawo¶æ mnie z¿era wiêc muszê spróbowaæ Mam jasne blond w³osy wiêc chyba nie bêdzie problemu ¿e siê nie zafarbuj±

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...jpg?1309823355

http://kwejk.pl/obrazek/167789

PS. Wiecie takie co¶ pod czerwone, trochê rude
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Rudee - .jpg (26,2 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg c9eebca28cf4f2ec4c6f7abf1c463c5f.jpg (19,1 KB, 30 za³adowañ)
__________________
W Prawie Idealnym ¦wiecie Ale Za To z Idealnymi Ludzmi^^ Kocham Was .

Edytowane przez schizofreniczka13
Czas edycji: 2011-07-05 o 02:27
schizofreniczka13 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-05, 12:12   #3024
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 1 262
Dot.: Kolor szamponetki

Na Twoim miejscu wybra³am bym jednak farbê. czerwony kolor i tak utrzymuje siê statystycznie krótko .. 4-5 myc i po kolorku.
Szamponetki chyba bardziej niszcz± w³osy ..

Ojj . Doczyta³am ze jeste¶ blondynk± ;p Po farbie moze zostaæ rude prze¶wity. Nie wiem jak to jest z S bo stosowa³am je jak mia³am z 16 lat ;p i juz nie pamietam czy tak fantastycznie ca³kowicie kolor schodzi³ jak obiecuje nam producent.
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.



Edytowane przez GagaFace
Czas edycji: 2011-07-05 o 12:15
GagaFace jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-05, 15:00   #3025
tragusx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wro
Wiadomo¶ci: 31
Szamponetka

Witam wiza¿anki
Chcia³abym siê Was zapytaæ - wiecie mo¿e jakiej firmy i gdzie mogê dostaæ szamponetkê, uwaga, uwaga:
-fioletowe opakowanie
-z amoniakiem
Baaaardzo proszê o pomoc
__________________
Ciep³y szept rozs±dku i orgazmiczny wrzask szaleñstwa.
tragusx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-05, 21:38   #3026
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez GagaFace Poka¿ wiadomo¶æ
Szamponetki chyba bardziej niszcz± w³osy ..
Nieprawda

Cytat:
Ojj . Doczyta³am ze jeste¶ blondynk± ;p Po farbie moze zostaæ rude prze¶wity. Nie wiem jak to jest z S bo stosowa³am je jak mia³am z 16 lat ;p i juz nie pamietam czy tak fantastycznie ca³kowicie kolor schodzi³ jak obiecuje nam producent.
Mnie nigdy nie schodzi ca³y kolor Ale generalnie nie mam problemów z szamponetkowaniem w³osów na czerwony, a naturalnie jestem blondynk±. Trzymam szamponetkê tyle, ile wynosi maksymalny czas proponowany przez producenta
Marion ma ¶wietn± czerwieñ "winna czerwieñ"
Lubiê jeszcze ró¿ne czerwienie Joanny, ale s± bardzo ma³o trwa³e.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-06, 06:17   #3027
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

tez nie zgadzam siê,¿e szamponetki niszcz± w³osy bardziej ni¿ farba
u mnie z naturalek spiera siê do koñca,ale mo¿e to i lepiej
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-06, 12:03   #3028
tragusx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wro
Wiadomo¶ci: 31
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Ojj, blondynki, uwa¿ajcie z tymi szamponetkami. Moje dwie przyjació³ki, obie blondynki - jedna ja¶niejsza, druga ciemniejsza - u¿y³y szamponetek Palette. Jednej nie chce zej¶æ z w³osów czerwieñ, a druga ma ju¿ odrosty do po³owy d³ugo¶ci w³osów.
__________________
Ciep³y szept rozs±dku i orgazmiczny wrzask szaleñstwa.
tragusx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-06, 13:05   #3029
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Bo Palette to bardzo silne szamponetki. Wielu osobom po nich w ogóle nie schodzi kolor. Do tego sporo osób ma po tych szamponetkach suche w³osy. I czêsto do tego te w³osy wypadaj±...
Ale ogólnie szamponetki s± fajne I delikatne. Ja u¿ywam Marion, Delii i Joanny. Lubiê jeszcze balsamy koloryzuj±ce Venita
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-07, 16:02   #3030
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

ooo tak - Venita!!!
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.