Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV. - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-29, 17:26   #2281
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Moje małe nowości z tego miesiąca (mleczko do ciała Wellness&Beauty dostałam od TŻ-a )

będąc dzisiaj w rossie czailam sie na te chusteczki z altery ale balam sie czy by nie zapychały, daj znać jak się spisują.

żel synegren dla mnie sie nie spisal bardzo wysuszal mi skóre, ma w sobie sporo chemi.

ziaja nuno ma bardzo jasny odcien? kryje cos ?

jak krem pod oczy?




zapomniałam jeszcze o 2 zdjęciach

mgiełki i peeling


Bunifikatorek


jak spisuje sie ta odrzywka z Marion w różowym opakowaniu bez spłukiwania? co robi z włosami? nie sa po niej tłuste? oklapniete?

jak spisuje sie seria niebieska z joanny ?

jak spisuje sie maska ze sleek line?

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03956.jpg (49,2 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03957.jpg (25,8 KB, 63 załadowań)
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/

Edytowane przez wantxme
Czas edycji: 2011-08-29 o 18:28
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 07:43   #2282
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Bunifikatorek Pokaż wiadomość
Daszka:

Natura Silk- moim zdaniem jest to najlepszy jedwab (najbardziej mi odpowiada), aczkolwiek z Joanny również jest godny polecenia.

Krem nagietkowi mi nie odpowiada- jest za tłusty jak dla mnie, długo się wchłania, a jakiegoś dobrego nawilżenia cery też nie ma.

Preparaty Swedish Spa uwielbiam. Są naprawdę znakomite. Cera po ich użyciu jest gładka, delikatna i naprawdę widać jej poprawę (trzeba stosować regularnie). Z tym, że ja mam cerę suchą, ale do cery tłustej również się sprawdzą (tak myślę ).

Pozdrawiam
Bardzo dziękuję. Akurat mam ten Natura Silk w zapasach i widać, ze był to dobry zakup

Cytat:
Napisane przez wantxme Pokaż wiadomość
już dawno mialam wkleic fotki ale ze postanowilam przestac uzywac kosmetyków testowanych na zwierzętach zaczęłam akcje denko czyli wykańczam to co mam testowane.. a sporo tego.. wiecej nie kupie choć troche żal paru rzeczy.

1) pielęgnacja twarzy
2)żele pod prysznic [ brak jednego..w łazience ]
3)odrzywki
4)szampony
5)maski
6)balsamy
7)stylizacja włosy [ brak lakieru też w łazience ;p ]
8)dezo
9)zagubione
Ładnie, ładnie Jak oceniasz serię Ziaji Tintin i krem ogorkówy? Proszę też o opinie nt. szamponu Ziaji.
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 09:43   #2283
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Pokaż co tam u siebie masz
pewnie większość jest do włosów
dokladnie

a z niewłosowych rzeczy to mam to :

z tym ze 2 po lewej nie uzywam :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8301099.jpg (95,3 KB, 190 załadowań)
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 10:36   #2284
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
dokladnie

a z niewłosowych rzeczy to mam to :

z tym ze 2 po lewej nie uzywam :P
Coś mi się zdaję, że dzielę z Tobą podobne problemy skórne: wypryski i naczynka. Polecasz te preparaty, które stosujesz?

I proszę o pielęgnację "włosową" - nie martw się ilością - my tu jesteśmy przyzwyczajone
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 11:00   #2285
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję. Akurat mam ten Natura Silk w zapasach i widać, ze był to dobry zakup



Ładnie, ładnie Jak oceniasz serię Ziaji Tintin i krem ogorkówy? Proszę też o opinie nt. szamponu Ziaji.

ziaja tin tin to moja ulubiona seria. Fajnie oczyszcza ale nie przesusza. Nie ma sls. Zel nie pieni się a tonik daje uczucie takiej czystosci. Bardzo polecam tą serie każdemu.. dobra za niską cenę

krem ogórkowy bardzo dobrze nawilża jednoczesnie matując i nie zapycha. Wiele kremów matujących za słąbo mnie nawilzala i mialam sciągnietą skórę, tu tego problemu nie mam.. pojemnosc 100 ml za 8 zl..

szampon uzylam narazie raz. Chcialam kupic cala serie jeszcze odrzywke i maske ale tak sie ludzie rzucili ze w ciagu jednego dnia juz nie bylo ale rozmawialam ze sprzedwca i maja dostawe w czwartek wiec sie udam po reszte. Po samym szamponie włosy mialam puszyste,szampon bardzo malo sie pieni przez co wydaje mi sie ze za malo go uzylam. Pojemnosc az 400 ml za cene 3.60 ? Ogolnie jest ok ale narazie zbyt wiele nie moge powiedziec. Poczekam na odrzywke i maske i uzyje ich razem ze 2 razy i wtedy sie wypowiem




Musze wam polecic odrzywke bez spłukiwania Joanna Naturia Miód i Cytryna. Super jest!!! nawilza..wlosy sa lsniace gładkie, odrzywione i ładnie sie ukladaja . Mam troche problem z puszeniem koncowek..po tej odrzywce nic takiego nie ma.. a kosztuje chyba 5 zl.. i Nie testowane na zwierzętach!




karmazynka99

jak oceniasz SVR i Avene?

Dlaczego nie uzywasz kremu tin tin i dermacos? cos z nimi nie tak? mozesz cos o nich powiedziec? wczoraj w drogeri zainteresowala mnie ta seria dermacos
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/

Edytowane przez wantxme
Czas edycji: 2011-08-30 o 11:04
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 11:14   #2286
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Coś mi się zdaję, że dzielę z Tobą podobne problemy skórne: wypryski i naczynka. Polecasz te preparaty, które stosujesz?

I proszę o pielęgnację "włosową" - nie martw się ilością - my tu jesteśmy przyzwyczajone
triceneal mnie nie piecze mimo ze m kwas, uzalm go jakis czas temu i teraz znów zaczynam kurcje, niezle sie zapowiada chcialam zeby mnie zluszczyl, ale na razie nic z tyh rzeczy :P

ziaje odrzuciłam bo ma silikony i ogólnie kiepski skałd

lysalpha nawet nie najgorszy ale sie wałkuje, ale chociaz tyle że nie swiece sie po nim np jak po biodermie ale mam bile plamy, żel aloesowy jest fajny nie zapycha porów

co o tego kremu na naczynk to wczesniej mialam iwostin a ten ładnie podtrzymuje efekt

a tego kremu matujacego juz nie uzywam bo uzywam filtrów na dzien
ładni matował ale troche wyuszał

a to wlosowa kolekcja :

oprócz tego mam jeszcze jantara
i nie wiem czy oleje tgez was interesuja :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8301100.jpg (73,1 KB, 186 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8301101.jpg (65,9 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8301102.jpg (115,2 KB, 150 załadowań)
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2011-08-30 o 11:17
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 11:18   #2287
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Moje małe nowości z tego miesiąca (mleczko do ciała Wellness&Beauty dostałam od TŻ-a )
Jak spisuje się krem tonujący Ziai? Kryje w ogóle?

Cytat:
Napisane przez wantxme Pokaż wiadomość
już dawno mialam wkleic fotki ale ze postanowilam przestac uzywac kosmetyków testowanych na zwierzętach zaczęłam akcje denko czyli wykańczam to co mam testowane.. a sporo tego.. wiecej nie kupie choć troche żal paru rzeczy.

1) pielęgnacja twarzy
2)żele pod prysznic [ brak jednego..w łazience ]
3)odrzywki
4)szampony
5)maski
6)balsamy
7)stylizacja włosy [ brak lakieru też w łazience ;p ]
8)dezo
9)zagubione
Co to za rzepowy kosmetyk z Joanny? Odżywka do wcierania? Jak się spisuje?

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
dokladnie

a z niewłosowych rzeczy to mam to :

z tym ze 2 po lewej nie uzywam :P
Co możesz powiedzieć o koncentracie redukującym naczynka Farmony i o żelu z aloesem?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 11:26   #2288
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość

Co możesz powiedzieć o koncentracie redukującym naczynka Farmony i o żelu z aloesem?

farmona podrzymuje efekt który uzyskałam iwostinem, mialam czerwoy nos, a teraz ogóle ie reaguje na zmiany temperatury, nie wiem jak by było z sama frmona, ale na razie nosek sie nie czerwieni.

zel z loesu fajnie nawilża i ma prosty skład to mnie skusiło do kupna

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Wantxtime jak tam glyco-a?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 11:44   #2289
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez wantxme Pokaż wiadomość
szampon uzylam narazie raz. Chcialam kupic cala serie jeszcze odrzywke i maske ale tak sie ludzie rzucili ze w ciagu jednego dnia juz nie bylo ale rozmawialam ze sprzedwca i maja dostawe w czwartek wiec sie udam po reszte. Po samym szamponie włosy mialam puszyste,szampon bardzo malo sie pieni przez co wydaje mi sie ze za malo go uzylam. Pojemnosc az 400 ml za cene 3.60 ? Ogolnie jest ok ale narazie zbyt wiele nie moge powiedziec. Poczekam na odrzywke i maske i uzyje ich razem ze 2 razy i wtedy sie wypowiem
Dziękuję. Właśnie się zastanawiam nad tymi szamponami/odżywkami Ziaji, bo w miejscowej drogerii wypatrzyłam takie zestawy szampon + odżywka za 6,30. Tylko nie wiem który wybrać
Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
triceneal mnie nie piecze mimo ze m kwas, uzalm go jakis czas temu i teraz znów zaczynam kurcje, niezle sie zapowiada chcialam zeby mnie zluszczyl, ale na razie nic z tyh rzeczy :P

ziaje odrzuciłam bo ma silikony i ogólnie kiepski skałd

lysalpha nawet nie najgorszy ale sie wałkuje, ale chociaz tyle że nie swiece sie po nim np jak po biodermie ale mam bile plamy, żel aloesowy jest fajny nie zapycha porów

co o tego kremu na naczynk to wczesniej mialam iwostin a ten ładnie podtrzymuje efekt

a tego kremu matujacego juz nie uzywam bo uzywam filtrów na dzien
ładni matował ale troche wyuszał

a to wlosowa kolekcja :

oprócz tego mam jeszcze jantara
i nie wiem czy oleje tgez was interesuja :P
Dziękuję Co do olei, to oczywiście - ja miałam kiedyś Vatikę i chętnie podglądam co jeszcze dziewczyny stosują. Zadowolona jesteś z tego oleju z czarnuszki? Gdzie go dostałaś?
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 12:32   #2290
Bunifikatorek
Raczkowanie
 
Avatar Bunifikatorek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 153
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

wantxme: Odżywka z Marion jest godna polecenia, nie obciążą włosów, nie sprawia, że szybciej się przetłuszczają, ma ładny zapach, daje połysku włosom, ułatwia rozczesywanie, ale póki co właściwości regenerujących nie zauważyłam.

O niebieskiej linii z Joanny już pisałam więc skopiuje z całej tej serii najlepsza jest zdecydowanie odżywka do włosów bez spłukiwania. Szampon też jest dobry jednak szybko się kończy i plącze włosy. Natomiast maseczka z tej serii ogólnie rzecz biorąc bardziej sprawdza się jako zwykła odżywka, nie zauważyłam rewelacyjnych efektów, nie poprawiła kondycji moich zniszczonych włosów.

Maska sleek line jest jedną z moich ulubionych: zapach jest boski, starcza na długo, jest tania, ułatwia rozczesywanie, a co najważniejsze naprawdę regeneruje moje zniszczone włosy. Polecam
Bunifikatorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 14:49   #2291
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez wantxme Pokaż wiadomość
będąc dzisiaj w rossie czailam sie na te chusteczki z altery ale balam sie czy by nie zapychały, daj znać jak się spisują.

żel synegren dla mnie sie nie spisal bardzo wysuszal mi skóre, ma w sobie sporo chemi.

ziaja nuno ma bardzo jasny odcien? kryje cos ?

jak krem pod oczy?
Więc tak... chusteczek na razie nie użyłam wielu, ale nie zapychały mnie na szczęście. Mam nadzieję, że tak pozostanie, bo spodobał mi się zapach i chętnie bym do nich wróciła.

Ziaja nuno aż taka jasna znowu nie jest. Ja jestem straszną bladzioszką i jednak trochę się odznacza. Ale jaśniejszy puder i nie widać różnicy

Krem pod oczy dla mnie bardzo dobry. Używałam też tego z serii "kozie mleko", ale mnie uczulił. Ten na szczęście nie. Trzymam go w lodówce przez co działanie jest jeszcze lepsze
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 15:40   #2292
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Jak spisuje się krem tonujący Ziai? Kryje w ogóle?



Co to za rzepowy kosmetyk z Joanny? Odżywka do wcierania? Jak się spisuje?



Co możesz powiedzieć o koncentracie redukującym naczynka Farmony i o żelu z aloesem?
to szampon spisuje sie ok. wlosy sa mile w dotyku puszyste..wydaje sie jakby bylo ich wiecej dla moich wlosow ok

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
farmona podrzymuje efekt który uzyskałam iwostinem, mialam czerwoy nos, a teraz ogóle ie reaguje na zmiany temperatury, nie wiem jak by było z sama frmona, ale na razie nosek sie nie czerwieni.

zel z loesu fajnie nawilża i ma prosty skład to mnie skusiło do kupna

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Wantxtime jak tam glyco-a?
glyco-a kupilam jak zakonczy sie najwieksze slonce.. mysle ze za pol miesiace miesiac zaczne stosowac. musze jeszcze kupic jakis dobry filtr do skory z problemami tradzikowymi i przetluszczajacej sie. po po kazdym filtrze pryszcze mi wyskakuje potrzebuje czegos odpowiedniego co nie zapcha. jak bede uzywac zdam relacje

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Dziękuję. Właśnie się zastanawiam nad tymi szamponami/odżywkami Ziaji, bo w miejscowej drogerii wypatrzyłam takie zestawy szampon + odżywka za 6,30. Tylko nie wiem który wybrać

Dziękuję Co do olei, to oczywiście - ja miałam kiedyś Vatikę i chętnie podglądam co jeszcze dziewczyny stosują. Zadowolona jesteś z tego oleju z czarnuszki? Gdzie go dostałaś?
ja mam troche zniszczone wlosy daltego wzielam to z ceramidami warto sprobowac

Cytat:
Napisane przez Bunifikatorek Pokaż wiadomość
wantxme: Odżywka z Marion jest godna polecenia, nie obciążą włosów, nie sprawia, że szybciej się przetłuszczają, ma ładny zapach, daje połysku włosom, ułatwia rozczesywanie, ale póki co właściwości regenerujących nie zauważyłam.

O niebieskiej linii z Joanny już pisałam więc skopiuje z całej tej serii najlepsza jest zdecydowanie odżywka do włosów bez spłukiwania. Szampon też jest dobry jednak szybko się kończy i plącze włosy. Natomiast maseczka z tej serii ogólnie rzecz biorąc bardziej sprawdza się jako zwykła odżywka, nie zauważyłam rewelacyjnych efektów, nie poprawiła kondycji moich zniszczonych włosów.

Maska sleek line jest jedną z moich ulubionych: zapach jest boski, starcza na długo, jest tania, ułatwia rozczesywanie, a co najważniejsze naprawdę regeneruje moje zniszczone włosy. Polecam
dziekuje

wiesz gdzie kupie ta odrzywke Marion? i maske sleek line? allegro zapewne?

a ta odrzywka bez splukiwania co robi?
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 20:19   #2293
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Dziękuję Co do olei, to oczywiście - ja miałam kiedyś Vatikę i chętnie podglądam co jeszcze dziewczyny stosują. Zadowolona jesteś z tego oleju z czarnuszki? Gdzie go dostałaś?
w sklepie zielarskim w kołobrzegu
jestem po 2 uzyciach i włoski milu sie po nim, chociaz stosuje go z wiekszym niaciskiem na skórę głowy o podobno przyspiesza porost

Cytat:
Napisane przez wantxme Pokaż wiadomość


glyco-a kupilam jak zakonczy sie najwieksze slonce.. mysle ze za pol miesiace miesiac zaczne stosowac. musze jeszcze kupic jakis dobry filtr do skory z problemami tradzikowymi i przetluszczajacej sie. po po kazdym filtrze pryszcze mi wyskakuje potrzebuje czegos odpowiedniego co nie zapcha. jak bede uzywac zdam relacje


rozumiem, to czekam na recenzje, mozesz spróbowac tej lysalphy może na twojej skórze nie bd sie wałkowac
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 20:47   #2294
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość

a to wlosowa kolekcja :

oprócz tego mam jeszcze jantara
i nie wiem czy oleje tgez was interesuja :P
Co powiesz o masce elseve? dużo dobrego o niej czytałam i jest na mojej liście

I jak oceniasz olej z czarnuszki?
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 21:02   #2295
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Co powiesz o masce elseve? dużo dobrego o niej czytałam i jest na mojej liście

I jak oceniasz olej z czarnuszki?

bardzo gładkie włosy sa po niej, i takie milusie, lubię ta maskę

olej po 2 uztkach łanie ię spsał, i tez wygładził troche włosy, licze jeszce ze przyspieszy porost
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 21:18   #2296
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
bardzo gładkie włosy sa po niej, i takie milusie, lubię ta maskę

olej po 2 uztkach łanie ię spsał, i tez wygładził troche włosy, licze jeszce ze przyspieszy porost
dzięki za odp.
ta maska na pewno będzie moja czekam tylko na jakąś promocję
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 09:30   #2297
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
dzięki za odp.
ta maska na pewno będzie moja czekam tylko na jakąś promocję
ja wlasnie kupiłam na promocji w realu za 15.99
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 09:33   #2298
Bunifikatorek
Raczkowanie
 
Avatar Bunifikatorek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 153
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

wantxme: te 2 odżywki kupiłam w takiej malutkiej hurtowni kosmetycznej.
Bunifikatorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 05:39   #2299
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
w sklepie zielarskim w kołobrzegu
jestem po 2 uzyciach i włoski milu sie po nim, chociaz stosuje go z wiekszym niaciskiem na skórę głowy o podobno przyspiesza porost
Dziękuję, no i życzę żeby ten olej się sprawdził także na porost - jak nie zapomnisz o daj znać o efektach po jakimś czasie
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 16:42   #2300
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Dziękuję, no i życzę żeby ten olej się sprawdził także na porost - jak nie zapomnisz o daj znać o efektach po jakimś czasie
ozywiscie poinformuje o efektch
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 20:29   #2301
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Moja aktualizacja z akcentem na pielęgnację włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 001.jpg (65,4 KB, 217 załadowań)
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 21:06   #2302
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Moja aktualizacja z akcentem na pielęgnację włosów
mam pytanie o ten jantar? czy to jakaś inna wersja tej odżywki do włosów i skóry głowy? Bo moja jest w ciemnej butelce? Chyba że źle odczytałam i to inny produkt niż myślę...
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 22:44   #2303
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
mam pytanie o ten jantar? czy to jakaś inna wersja tej odżywki do włosów i skóry głowy? Bo moja jest w ciemnej butelce? Chyba że źle odczytałam i to inny produkt niż myślę...
To odżywka do włosów z bursztynem
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 11:32   #2304
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Moje nowe nabytki lipiec- sierpień Niestety o żelach AA i masłach Flos Leku nic jeszcze nie powiem, bo dziś dopiero będą miały premierę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF4707.jpg (42,9 KB, 228 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4709.jpg (40,7 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4714.jpg (67,4 KB, 224 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4716.jpg (67,6 KB, 190 załadowań)
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 11:51   #2305
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

te zele pod prysznic z AA wygladaja smakowicie! dobrze ze za kilka dni jade do PL to sobie zakupie bo sie fajnie prezentuja. a ten perfum z 2 foty ostatni to mialam: cudnie pachnie
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 11:52   #2306
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Moje nowe nabytki lipiec- sierpień Niestety o żelach AA i masłach Flos Leku nic jeszcze nie powiem, bo dziś dopiero będą miały premierę
ale świetna kolekcja Flosleku
daj znać jak te żele z AA gdy już wypróbujesz
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 12:13   #2307
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Moje nowe nabytki lipiec- sierpień Niestety o żelach AA i masłach Flos Leku nic jeszcze nie powiem, bo dziś dopiero będą miały premierę
Świetny zbiorek żeli z AA i maseł/balsamów z Flosleku - nawet nie wiedziałam,że mają takie w swojej ofercie
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 12:24   #2308
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez axxxa Pokaż wiadomość
te zele pod prysznic z AA wygladaja smakowicie! dobrze ze za kilka dni jade do PL to sobie zakupie bo sie fajnie prezentuja. a ten perfum z 2 foty ostatni to mialam: cudnie pachnie
I tak samo pachną Perfumy Lanvina lubię, właśnie skończyłam setkę fioletowych Eclat i dlatego skusiłam się na te

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
ale świetna kolekcja Flosleku
daj znać jak te żele z AA gdy już wypróbujesz
Dzięki, na pewno dam znać Kupiłam je b. okazyjnie, więc żal było nie wziąć wszystkich 3

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Świetny zbiorek żeli z AA i maseł/balsamów z Flosleku - nawet nie wiedziałam,że mają takie w swojej ofercie
Maseł jeszcze nie próbowałam, ale balsamy wielbię Zużyłam już po 1 tubce z obu zapachów i kupiłam kolejne, bo promocja w SP była bardzo korzystna
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 20:48   #2309
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Moja aktualizacja z akcentem na pielęgnację włosów
myłaś włosy już tym szamponem Himalaya ? Dobrze myje? Zmywa oleje, o ile nakładasz i najważniejsze: nie wysusza?
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 22:24   #2310
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Moje nowe nabytki lipiec- sierpień Niestety o żelach AA i masłach Flos Leku nic jeszcze nie powiem, bo dziś dopiero będą miały premierę
Jak się sprawuje micel z yves rocher? Ostatnio Pani próbowała mnie na niego namówić, ale jakoś nie jestem przekonana.
__________________
Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi.


Uczę się cierpliwości
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-04 19:36:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.