Palety cieni Sleek - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-31, 20:59   #3721
Grace O Malley
Raczkowanie
 
Avatar Grace O Malley
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 290
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez zaslonka Pokaż wiadomość
Ta baza jest dobra, faktycznie, ale u mnie sprawdza się trochę gorzej niż np. Lumene (--> recenzja).



U mnie trzymają się dobrze



Też tego nie rozumiem Cieni mam strasznie dużo, samych paletek Sleeka już dziewięć i ciągle mi mało
Mam 3 bazy pod cienie i ta z Essence (I Love) jest z nich najsłabsza... cienie na dwóch pozostałych utrzymują się calutki długi dzień, a na Essence niestety zbierają mi się po czasie w załamaniu...

A co do ilości kosmetyków, to ja w sumie poradziłabym sobie bez niczego, no ale po co


Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
Właśnie z początku reklamowano tę paletkę z różem, na który przyznam się szczerze, że bardzo się napaliłam, a tu bęc - szary wsadzili ;p

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------



9 Zazdroszczę
Baza dobra na zbieranie się w załamaniach, gorzej u mnie troszkę z utrzymaniem koloru. Chyba jak ją skończę zapoluję na Hean ^^
Polecam, cienie trzymają się calutki dzień bez naruszenia, przynajmniej u mnie. Co prawda nie noszę żarówiastych kolorów na powiekach, więc nie wiem jak z utrzymaniem takich odcieni, ale szaroburobrązocosie wyglądają ładnie do zmycia makijażu


Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Hean jest fajna, ładnie podbija kolor jaśniejszych cieni i faktycznie są na niej niezniszczalne Tylko trzeba ją nakładać bardzo cienką warstwą, przy grubszej robią się takie "kluchy" nie do rozsmarowania.
Mi się kluchy przy nakładaniu nie zdażyły, ale faktycznie nie nakładam jej dużo. Moim zdaniem im mniej nałożymy wszystkiego, tym lepiej się nam makeup utrzyma


Cytat:
Napisane przez chmurka80 Pokaż wiadomość
faktycznie może czas zmienić baze już od roku męczę sie z virtual joko, teraz mam zamiar wyprobować tą sławną z Hean ale tą z essence też wpiszę na listę, obydwie są tanie na szczęście
Zamiast tej z Essence polecam lepszy (moim zdaniem) odpowiednik - bazę z elfa. Cenowo wychodzi (chyba) podobnie, tylko że jest minus taki że trzeba zamawiać przez net...


Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
Może połącz te brązy i beże z jakimiś fajnymi kolorami? Ja próbowałam z turkusem i bardzo fajnie wyszło A oczka mam szaro-niebieskie.
Ja bardzo lubię połączenie brąz + turkus i brąz + brudny zgaszony róż, nie tylko w makijażu. Jeszcze odpowiednio dobrane odcienie zieleni pasowałyby do brązu
__________________
Ślubne szaleństwo

Edytowane przez Grace O Malley
Czas edycji: 2011-10-31 o 21:01
Grace O Malley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 21:21   #3722
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Palety cieni Sleek

Dla mnie najlepsza na świecie baza pod cienie to UDPP. Mam już 3 tubkę i nie zamienię jej na inną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2102549.jpg (6,5 KB, 4 załadowań)
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 23:37   #3723
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dla mnie najlepsza na świecie baza pod cienie to UDPP. Mam już 3 tubkę i nie zamienię jej na inną
popieram! daję ją pod wszystko!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 23:52   #3724
karottkaa
Raczkowanie
 
Avatar karottkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 206
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
No i z tego wszystkiego zrobiłam kolejny kolorowy, a wszystko przez to, że mnie natchnęłaś i teraz tak będę "kolorowić" przez okrągły miesiąc ^^
ten ostatni makijaż na Twoim blogu jest naprawdę bardzo, bardzo ładny! aż żałuję, że mi zupełnie nie pasują zielenie... mam zielone oczy (wpadające w brązowe) i jak tylko próbuję cokolwiek podziałać jakimkolwiek odcieniem zieleni, to wyglądam tragicznie

no i przyłączam się do zachwytów nad rzęsami!

a do mnie dzisiaj dotarły moje kolejne paletki: PPQ (zamówiona przede wszystkim przez Twoje makijaże cathie!) i Bad Girl, już się nie mogę doczekać malowania

swoją drogą dodam, że swoje paletki zamówiłam na allegro od sklepu urodomania i dostałam je tak pancernie opakowane, że nie wiem co by się musiało stać, żeby paletki jakkolwiek zostały uszkodzone! były zapakowane w kopertę bąbelkową, każda paletka z osobna była zawinięta w folię bąbelkową (zamawiałam 3, jedna ppq dla przyjaciółki), oprócz tego były obłożone tekturkami i styropianem! wow! a ja myślałam, że to poprzednio zamawiane palety były dobrze zabezpieczone! :P

kusicie tą bazą z essence, ja jakiś czas temu kupiłam bazę z kobo i mam wrażenie, że cienie dużo dłużej utrzymują mi się bez bazy niż z nią... zresztą ja w ogóle nie mam w zwyczaju używać bazy, bo trwałość cienie, zwłaszcza Sleeka jest naprawdę całkiem niezła, ale pomyślałam, że zawsze może być lepiej... a jak Wam się sprawdza ta baza z cieniami z paletek Sleek?
karottkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 00:04   #3725
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Palety cieni Sleek

Dawno nic się nie odzywałam, chociaż czytam wszyściutko na bieżąco . Ach, gdyby tak sleek wypuścił jakąś paletkę z fioletami, to byłabym wniebowzięta
__________________
Jeśli się cofam, to tylko po to, żeby wziąć rozbieg
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 08:06   #3726
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez ThinkOrange Pokaż wiadomość
Dawno nic się nie odzywałam, chociaż czytam wszyściutko na bieżąco . Ach, gdyby tak sleek wypuścił jakąś paletkę z fioletami, to byłabym wniebowzięta
ja również
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 09:39   #3727
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Palety cieni Sleek

Idę sobie zrobić jakiś delikatny makijażyk moją Oh So Special
__________________
Jeśli się cofam, to tylko po to, żeby wziąć rozbieg
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-01, 10:10   #3728
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez chmurka80 Pokaż wiadomość
faktycznie może czas zmienić baze już od roku męczę sie z virtual joko, teraz mam zamiar wyprobować tą sławną z Hean ale tą z essence też wpiszę na listę, obydwie są tanie na szczęście
Może duraline z Inglota? Albo baza Kobo? Essencową mam - podbija kolor, ale nie przedłuża trwałości u mnie,
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 21:12   #3729
cathiebaj
Rozeznanie
 
Avatar cathiebaj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 519
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
ten ostatni makijaż na Twoim blogu jest naprawdę bardzo, bardzo ładny! aż żałuję, że mi zupełnie nie pasują zielenie... mam zielone oczy (wpadające w brązowe) i jak tylko próbuję cokolwiek podziałać jakimkolwiek odcieniem zieleni, to wyglądam tragicznie

no i przyłączam się do zachwytów nad rzęsami!

a do mnie dzisiaj dotarły moje kolejne paletki: PPQ (zamówiona przede wszystkim przez Twoje makijaże cathie!) i Bad Girl, już się nie mogę doczekać malowania

swoją drogą dodam, że swoje paletki zamówiłam na allegro od sklepu urodomania i dostałam je tak pancernie opakowane, że nie wiem co by się musiało stać, żeby paletki jakkolwiek zostały uszkodzone! były zapakowane w kopertę bąbelkową, każda paletka z osobna była zawinięta w folię bąbelkową (zamawiałam 3, jedna ppq dla przyjaciółki), oprócz tego były obłożone tekturkami i styropianem! wow! a ja myślałam, że to poprzednio zamawiane palety były dobrze zabezpieczone! :P

kusicie tą bazą z essence, ja jakiś czas temu kupiłam bazę z kobo i mam wrażenie, że cienie dużo dłużej utrzymują mi się bez bazy niż z nią... zresztą ja w ogóle nie mam w zwyczaju używać bazy, bo trwałość cienie, zwłaszcza Sleeka jest naprawdę całkiem niezła, ale pomyślałam, że zawsze może być lepiej... a jak Wam się sprawdza ta baza z cieniami z paletek Sleek?
Oojjj, dziękuję Ci Aż się zarumieniłam Niech Sleeki Ci się dobrze spisują!
Ja tam myślę, że do zielonych oczu pasują zielenie, ale te intensywniejsze, albo ciemniejsze.
__________________
Gray
cathiebaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 21:15   #3730
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
Oojjj, dziękuję Ci Aż się zarumieniłam Niech Sleeki Ci się dobrze spisują!
Ja tam myślę, że do zielonych oczu pasują zielenie, ale te intensywniejsze, albo ciemniejsze.
do zielonych to najlepiej fiolety, brązy, złoto
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 21:33   #3731
cathiebaj
Rozeznanie
 
Avatar cathiebaj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 519
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
do zielonych to najlepiej fiolety, brązy, złoto
Myślę, że się da dopasować każdy kolor, byle trafić w odcień Właśnie mi się przypomniało, że moja koleżanka ma podobne oczy - zielone wpadające w brąz czy odwrotnie, i jej właśnie takie ciemne zielenie, butelkowe pasują
__________________
Gray
cathiebaj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-01, 22:58   #3732
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
Myślę, że się da dopasować każdy kolor, byle trafić w odcień Właśnie mi się przypomniało, że moja koleżanka ma podobne oczy - zielone wpadające w brąz czy odwrotnie, i jej właśnie takie ciemne zielenie, butelkowe pasują
Dokładnie, też mam zielono-brązowe i jedyne zielenie, jakie wchodzą w grę, to butelkowe albo wściekła limonka z paletki Monaco. Takie zwykłe albo zgaszone wyglądają tragicznie (zresztą podobnie jak brązy).
__________________

Edytowane przez mbamboo
Czas edycji: 2011-11-01 o 23:01
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 13:17   #3733
ewa mimi
Raczkowanie
 
Avatar ewa mimi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 80
Dot.: Palety cieni Sleek

Przyszła paczuszka z paatala i chyba miałam orgazmsunset cudna po prostu, kolory magia, curacao-piękne zielenie, lekko powiela circus, która mam ale nic nie szkodzipoza tym brałam też róż,lakiery sally hansen i perfumy no i jestem przeszczęsliwa. Teraz tylko trzeba skitrać to po kątach zeby facet nie widział ilościSzkoda ze nie moge wrzucać makijaży jak wy (cathiebaj i jamapi regularnie podpatruję, no ale nie mozna miec wszytskiego
ewa mimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 14:03   #3734
cathiebaj
Rozeznanie
 
Avatar cathiebaj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 519
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez ewa mimi Pokaż wiadomość
Przyszła paczuszka z paatala i chyba miałam orgazmsunset cudna po prostu, kolory magia, curacao-piękne zielenie, lekko powiela circus, która mam ale nic nie szkodzipoza tym brałam też róż,lakiery sally hansen i perfumy no i jestem przeszczęsliwa. Teraz tylko trzeba skitrać to po kątach zeby facet nie widział ilościSzkoda ze nie moge wrzucać makijaży jak wy (cathiebaj i jamapi regularnie podpatruję, no ale nie mozna miec wszytskiego
Hehehe Znam to, znam! Zazdroszczę szalenie sunset, chyba poproszę o nią Mikołaja Jaki róż kupiłaś? Coś ze Sleeka może?
No i znowu się rumienię Miło mi strasznie, że odwiedzasz mój blog Szkoda, że nie masz swojego, chętnie zobaczyłabym te Twoje makijażowe szaleństwa
__________________
Gray
cathiebaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 14:45   #3735
ewa mimi
Raczkowanie
 
Avatar ewa mimi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 80
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
Hehehe Znam to, znam! Zazdroszczę szalenie sunset, chyba poproszę o nią Mikołaja Jaki róż kupiłaś? Coś ze Sleeka może?
No i znowu się rumienię Miło mi strasznie, że odwiedzasz mój blog Szkoda, że nie masz swojego, chętnie zobaczyłabym te Twoje makijażowe szaleństwa
Róż brałam z Wet'n'Wild-nic mi to nie mówiło ale jest miekki, aksamitny, łatwy w użyciu. Sunset kosztował 28zł minus zniżka więc nie tak drogoja mam zamiar prosic mikołaja o rower, bo mi ukradli już jakiś czas temu:/a odwiedziam, bo lubie sie inspirowaćprowadzenie bloga to zbyt czasochłonne zajecie jak dla mnie a wiadomo jak juz cos robic to porządnie wiec zostane tylko widzem. Już dziś nic mi humoru nie zepsuje p.s. moge tez polecic cień w musie z rimmel za całe 2,50, baardzo łatwy w użyciu, wystarczy tylko palec
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 944a095fa32a2453e60f333cbad3dc2c.jpg (58,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 25b5f72d8efce230cb6c9106f5845c1c.jpg (65,4 KB, 4 załadowań)
ewa mimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 14:46   #3736
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez ewa mimi Pokaż wiadomość
Przyszła paczuszka z paatala i chyba miałam orgazmsunset cudna po prostu, kolory magia, curacao-piękne zielenie, lekko powiela circus, która mam ale nic nie szkodzipoza tym brałam też róż,lakiery sally hansen i perfumy no i jestem przeszczęsliwa. Teraz tylko trzeba skitrać to po kątach zeby facet nie widział ilościSzkoda ze nie moge wrzucać makijaży jak wy (cathiebaj i jamapi regularnie podpatruję, no ale nie mozna miec wszytskiego


ale możesz tu wrzucić zdjęcia
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 15:23   #3737
ewa mimi
Raczkowanie
 
Avatar ewa mimi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 80
Dot.: Palety cieni Sleek

nie mam odwagi porównać sie ze starymi wyżeraczami popatrzę na Was
ewa mimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 15:39   #3738
cathiebaj
Rozeznanie
 
Avatar cathiebaj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 519
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez ewa mimi Pokaż wiadomość
nie mam odwagi porównać sie ze starymi wyżeraczami popatrzę na Was
Od razu starymi Ja dopiero zaczęłam swoją przygodę z blogiem, z początku baaardzo się obawiałam reakcji, a tu wychodzi na to, że jakimś cudem się komuś podoba to co robię ) Nie wstydź się
Fajny ten róż jest, z chęcią go zakupię przy następnej okazji A Sunset wpisuję na listę gwiazdkową, i jeszcze Acid, Original... xd
__________________
Gray
cathiebaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 15:47   #3739
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Palety cieni Sleek

a ja na liste mikołajowo-gwiazdkową wpisuje Storm z dostępnych teraz paletek to ta mnie najbardziej kusi :P

ewa mimi a prowadzenie bloga fajna sprawa, i nie pochłania aż niewiadomo ile czasu - zależy jak czesto masz zamiar wpisy umieszczać, przecież nie trzeba codziennie
ja z moim na początku też tak trochę się obawiałam, ze jak to wyjdzie, czy ktoś w ogole bedzie odwiedzał i czy mi sie nie znudzi ale warto zawsze spróbować

Edytowane przez Hazel_Eyed
Czas edycji: 2011-11-02 o 15:48
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 17:51   #3740
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Palety cieni Sleek

kolejne podejście do mojej pierwszej paletki - Storm
cienie kładzione na bazę Hean (jest rewelacyjna w porównaniu do Joko, która ma konsystencję twardej modeliny )



btw. - dziewczyny jaki pędzel polecacie żeby malować dolną powiekę?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko1.jpg (64,4 KB, 81 załadowań)
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 18:37   #3741
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
kolejne podejście do mojej pierwszej paletki - Storm
cienie kładzione na bazę Hean (jest rewelacyjna w porównaniu do Joko, która ma konsystencję twardej modeliny )



btw. - dziewczyny jaki pędzel polecacie żeby malować dolną powiekę?
To bardzo zależy od tego jaki efekt chcesz uzyskać... Ja np. lubie mieć taką lekką "pandę" zrobioną, lubię jak na dole cienia jest więcej niż tylko cienka kreska, to wtedy używam przeważnie mojego Essence kulki. Jak chcę cieniej to używam małego płaskiego do cieni z krótkim włosiem z Inglota 13P (chyba )
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 18:42   #3742
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez ThinkOrange Pokaż wiadomość
Dawno nic się nie odzywałam, chociaż czytam wszyściutko na bieżąco . Ach, gdyby tak sleek wypuścił jakąś paletkę z fioletami, to byłabym wniebowzięta
Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
ja również
ja tez, ja tez
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 18:48   #3743
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Palety cieni Sleek

Ja też nie wytrzymałam i dokupiłam kolejne 2 paletki :< Storm i Sunset. Sunset zapomniałam u TŻta, więc praktycznie jej nie testowałam, natomiast Storm stała się z miejsca moim nr.1. Zakochałam się w tych dwóch beżowo - złotych odcieniach. Szczególnie w najjaśniejszym Nie da się go dokupić osobno? :P
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 21:24   #3744
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
kolejne podejście do mojej pierwszej paletki - Storm
cienie kładzione na bazę Hean (jest rewelacyjna w porównaniu do Joko, która ma konsystencję twardej modeliny )



btw. - dziewczyny jaki pędzel polecacie żeby malować dolną powiekę?
Ja używam pędzelka do eyelinera z essence, kreska wychodzi w sam raz jak dla mnie
__________________
Jeśli się cofam, to tylko po to, żeby wziąć rozbieg
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 22:30   #3745
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
To bardzo zależy od tego jaki efekt chcesz uzyskać... Ja np. lubie mieć taką lekką "pandę" zrobioną, lubię jak na dole cienia jest więcej niż tylko cienka kreska, to wtedy używam przeważnie mojego Essence kulki. Jak chcę cieniej to używam małego płaskiego do cieni z krótkim włosiem z Inglota 13P (chyba )
właśnie mam kulkę Essence i jest wg mnie za duża ale dziękuję za odpowiedź


Cytat:
Napisane przez ThinkOrange Pokaż wiadomość
Ja używam pędzelka do eyelinera z essence, kreska wychodzi w sam raz jak dla mnie

dziękuję
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 22:41   #3746
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
kolejne podejście do mojej pierwszej paletki - Storm
cienie kładzione na bazę Hean (jest rewelacyjna w porównaniu do Joko, która ma konsystencję twardej modeliny )



btw. - dziewczyny jaki pędzel polecacie żeby malować dolną powiekę?

Ja do dolnej powieki uwielbiam małą kulkę z maestro lub z essence of beauty
Moim zdaniem kulki się lepiej sprawdzają bo można rozetrzeć a pędzlem do linera nie osiągnie się takiego efektu
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 23:11   #3747
sweetieSS
Zakorzenienie
 
Avatar sweetieSS
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 709
Dot.: Palety cieni Sleek

ja używam mini języczka z elfa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 404-1230-thickbox.jpg (9,3 KB, 36 załadowań)
sweetieSS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 01:06   #3748
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
kolejne podejście do mojej pierwszej paletki - Storm
cienie kładzione na bazę Hean (jest rewelacyjna w porównaniu do Joko, która ma konsystencję twardej modeliny )



btw. - dziewczyny jaki pędzel polecacie żeby malować dolną powiekę?
ja używam pędzelka z Sephory do cieniowania nr 14
Wcześniej używałam skośnego z Essence który drapał mi dolną powiekę. Ten z Sephory jest świetny
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 09:08   #3749
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
ja używam pędzelka z Sephory do cieniowania nr 14
Wcześniej używałam skośnego z Essence który drapał mi dolną powiekę. Ten z Sephory jest świetny
też własnie tego najcześciej używam do dolnej powieki
próbowałam też kulki z Essence ale jest za duża, muszę pomyśleć o kupnie kuleczki z Maestro
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 10:50   #3750
aniasmok
Rozeznanie
 
Avatar aniasmok
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 556
Dot.: Palety cieni Sleek

Ostatnio się bardzo zaprzyjaźniłam z sunset

Bałam się niebieskiego odcienia, ale dziś zaszalałam i stwierdziłam, że tragedii nie ma

Wrzucam moje oko, proszę o wyrozumiałość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fffffffffffffffff.jpg (131,9 KB, 66 załadowań)
__________________
Real life only comes in shades of grey.


"Your life is a gift. Accept it.
No matter how screwed up or painful it seems to be.
Some things are going to work out as if they were destined to happen.
As if they were just meant to be."

aniasmok jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.