kosmetyki Alterra - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-03, 13:18   #1351
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: kosmetyki Alterra

Trzeba trochę poczekać, żeby zobaczyć efekty stosowania olejków. Ja stosuję je już ok. 2,5 miesiąca przed prawie każdym myciem i dopiero teraz zaczynam dostrzegać jakie moje włosy są piękne
Zdecydowanie najlepiej jest nakładać te oleje wieczorem, a rano umyć włosy. Szczerze mówiąc, to po 4 godzinach czekania nie zauważyłam żadnych efektów i stwierdziłam, że gdy chcę sobie "na szybko" umyć głowę, to lepiej w ogóle dać sobie spokój
Nie wspomnę już jak wyglądały moje włosy, gdy zostawiłam olejek na ponad dobę

Czas trzymania na włosach jest według mnie kluczem do sukcesu

Nie łudźcie się, że po jednorazowym czy dwukrotnym zastosowaniu wasza fryzura zmieni się do poznania. Trzeba zmienić całą pielęgnację, pozbyć się tych okropnych, łamiących włosy plastikowych grzebieni etc. i dopiero zobaczycie wspaniałe efekty.

Edytowane przez babcia_miecia
Czas edycji: 2012-07-03 o 13:21
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 13:43   #1352
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Irreplaceable Pokaż wiadomość
wczoraj pierwszy raz użyłam olejku Alttery na włosy, wsmarowałam go dokładnie w skórę głowy i we włos, zawinełam w recznik i tak chodziłam z jakies 4 godziny potem umyłam dwa razy szmponem. Niestety nie zauważylam jakieś rewelacyjnego efektu, może zrobiłam cos nie tak, albo za krótko trzymałam, nie wiem, ale włosy mam bardziej miekkie i nawilżone po użyciu odżywki do włosów z Alterry niz po tym olejku.
Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
ja tak samo .dwa razy spróbowałam olej na włosy (papajowy) i żadnego super efektu nie ma.wykorzystam go na ciało bo przeslicznie pachnie.chętnie też bym spróbowała na twarz ale obecnie nie mam żadnego żelu hialuronowego a tak solo to boję się że za tłusto będzie.
Dziewczyny nie zniechęcajcie się u mnie po pierwszym użyciu też było jakiś spektakularnych efektów - tu trzeba poczekać trochę na efekty A poza tym nie wiem jak u Was, ale moje włosy wolą olejek na całą noc Wypróbujcie może taki sposób
__________________
Najgorsza walka wewnątrz mnie -
to walka mojego poczucia humoru z moim wychowaniem.

koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 15:55   #1353
Blind
Raczkowanie
 
Avatar Blind
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 83
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Czas trzymania na włosach jest według mnie kluczem do sukcesu
ojj to prawda, niedawno nalozylam olej na noc na wlosy a rano nie mialam czasu umyc wlosow i poszlam z takimi "tlustymi"(w sumie wygladalo jakby byly mokre od wody wiec luuzik ^^) nad wodę gdzie slonce mega przypiekalo a po przyjciu gdy umylam byly takie mieciutkie

U mnie w rosmanie tylko olejek antycelulitowy i odzywki są wymiecione,wszystko inne z promocji jest Dawalam olejek altery na twarz ale samodzielnie jest jednak za tlusty dla mnie..
Blind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 16:39   #1354
fredka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 93
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Blind Pokaż wiadomość
ojj to prawda, niedawno nalozylam olej na noc na wlosy a rano nie mialam czasu umyc wlosow i poszlam z takimi "tlustymi"(w sumie wygladalo jakby byly mokre od wody wiec luuzik ^^) nad wodę gdzie slonce mega przypiekalo a po przyjciu gdy umylam byly takie mieciutkie
O rany, ja ostatnio mam właśnie jakieś obawy przed nakładaniem olejku na włosy na noc z obawy, że rano np. nie zdążę umyć włosów albo że będzie jakaś awaria i zabraknie wody Nad wodę może jeszcze bym poszła z takimi, ale do pracy raczej nie bardzo, niezręcznie bym się czuła Wcześniej nakładałam właśnie na noc, mniej więcej 2 razy w tygodniu i naprawdę już po pierwszych użyciach zauważyłam że końcówki były mięciutkie i wygładzone Teraz niestety przystopowałam

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

A co do tych szybkich efektów - ja ogólnie nie mam jakichś większych problemów z włosami, są proste, cienkie, nigdy nie farbowane. Jeśli ktoś ma np. grube, suche, zniszczone to wiadomo że od razu nie zauważy różnicy.
fredka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 16:57   #1355
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: kosmetyki Alterra

Hej dziewczyny
Widzę ,że trafiłam na odpowiedni temat , bo właśnie zakupiłam parę kosmetyków tej firmy, w tym olejek z limonką i mam zamiar używać na włosy
Kiedyś używałam oleju kokosowego, nakładałam na całą noc , ale chyba moje włosy jakoś specjalnie go nie polubiły, mam nadzieję ,że z tym olejkiem będzie inaczej.
Dziś pierwsza próba na całą noc, jestem ciekawa

Mam zamiar używać go również do demakijażu, sprawdza się?
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 17:31   #1356
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Ciburaszka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Widzę ,że trafiłam na odpowiedni temat , bo właśnie zakupiłam parę kosmetyków tej firmy, w tym olejek z limonką i mam zamiar używać na włosy
Kiedyś używałam oleju kokosowego, nakładałam na całą noc , ale chyba moje włosy jakoś specjalnie go nie polubiły, mam nadzieję ,że z tym olejkiem będzie inaczej.
Dziś pierwsza próba na całą noc, jestem ciekawa

Mam zamiar używać go również do demakijażu, sprawdza się?
Olejki z Alterry dobrze zmywają tusz do rzęs
Odnośnie oleju kokosowego - zależy od porowatości włosa, czy się sprawdzi czy nie
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 17:34   #1357
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Olejki z Alterry dobrze zmywają tusz do rzęs
Odnośnie oleju kokosowego - zależy od porowatości włosa, czy się sprawdzi czy nie
Mnie najbardziej przeszkadzało straszne elektryzowanie się włosów po tym oleju.
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 19:03   #1358
fredka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 93
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Ciburaszka Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej przeszkadzało straszne elektryzowanie się włosów po tym oleju.
Nie wiem jakie jest doświadczenie reszty dziewczyn na temat olejków Alterry, ale mnie po nich też się włosy elektryzują bardziej niż normalnie.
fredka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 20:27   #1359
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Blind Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny,jestem tu nowa nie uzywalam nigdy kosmetykow alterry a przy okazji ostatnich promocji skusilam sie aż na 4 produkty, kupilam :
olejek: limonka i oliwa z oliwek, papaja i migdaly [oczywiscie na wlosy ]
odżywka: pszenica i morela
szampon: biotyna i kofeina
Olejeku z papają i odzywke z pszenicą i morelą urzekły mnie zapachami,[oba produkty juz wyprobowane],ponadto w odzywce zaskoczyla mnie konsystencja ,wszystkie odzywki alterry są takie geste?i czy maseczka do wlosow granat i aloes tez jest taka gesta? i co myslicie o zelu pod prysznic dla mezczyzn,? bo tez w promocji i nie wiem czy swojemu nie sprezentowac bo fajnie pachnie
moim zdaniem granat jest bardziej rzadki- zarówno maska jak i odżywka

Cytat:
Napisane przez Irreplaceable Pokaż wiadomość
wczoraj pierwszy raz użyłam olejku Alttery na włosy, wsmarowałam go dokładnie w skórę głowy i we włos, zawinełam w recznik i tak chodziłam z jakies 4 godziny potem umyłam dwa razy szmponem. Niestety nie zauważylam jakieś rewelacyjnego efektu, może zrobiłam cos nie tak, albo za krótko trzymałam, nie wiem, ale włosy mam bardziej miekkie i nawilżone po użyciu odżywki do włosów z Alterry niz po tym olejku.
nałożyłaś po umyciu włosów odżywkę/maskę?
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 21:31   #1360
Katrinnnn
Raczkowanie
 
Avatar Katrinnnn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 393
Dot.: kosmetyki Alterra

Alterre chwalę sobie. Lubie ich kosmetyki za to jak działają na moich nędznych, rozjaśnianych włosiskach Póki co miałam w użytku maskę granat i aloes- włoski po niej cud miód, a także olejek granat i avocado- również świetnie radził sobie z moimi włosami
__________________
Zapraszam na mój kanał na YOUTUBE

https://www.youtube.com/channel/UCCl..._as=subscriber

To dopiero początek, jeśli Ci się spodoba zostaw łapkę w górę i daj suba

Katrinnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 08:07   #1361
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez fredka86 Pokaż wiadomość
Nie wiem jakie jest doświadczenie reszty dziewczyn na temat olejków Alterry, ale mnie po nich też się włosy elektryzują bardziej niż normalnie.
Mnie się elektryzowały po oleju kokosowym (nie Alterra) i właśnie dlatego kupiłam Alterrę i testuję

Cytat:
Napisane przez Katrinnnn Pokaż wiadomość
Alterre chwalę sobie. Lubie ich kosmetyki za to jak działają na moich nędznych, rozjaśnianych włosiskach Póki co miałam w użytku maskę granat i aloes- włoski po niej cud miód, a także olejek granat i avocado- również świetnie radził sobie z moimi włosami
Ja też kupiłam tą maskę z granatem , ciekawe jak sprawdzi się na moich włosach.


Ostatnio kupiłam też chusteczki do demakijażu z aloesem i są rewelacyjne. Bardzo dobrze nasączone, świetnie usuwają makijaż.
__________________
Magda

Edytowane przez Ciburaszka
Czas edycji: 2012-07-04 o 08:09
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 21:13   #1362
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez koniczynka15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie zniechęcajcie się u mnie po pierwszym użyciu też było jakiś spektakularnych efektów - tu trzeba poczekać trochę na efekty A poza tym nie wiem jak u Was, ale moje włosy wolą olejek na całą noc Wypróbujcie może taki sposób
Możliwe, ze zbyt krótko trzymałam, ale boję się, że jak posmaruję na noc to będzie mi spływał z głowy (na szyję, poduszkę itp) ja mam bardzo dlugie wlosy i dość geste i muszę sporo tego olejku użyć więc boje się że mi będzie uciekał z tych włosów przez noc, no ale postaram się poświęcić którejś pięknej nocy i spróbować

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość


nałożyłaś po umyciu włosów odżywkę/maskę?
nie, nie nakładałam już żadnej odżywki, chciałam zobaczyć jaki będzie efekt po samym oleju, a jak powinno się robić nakładać odżywkę po, czy nie?
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 06:48   #1363
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Irreplaceable Pokaż wiadomość
Możliwe, ze zbyt krótko trzymałam, ale boję się, że jak posmaruję na noc to będzie mi spływał z głowy (na szyję, poduszkę itp) ja mam bardzo dlugie wlosy i dość geste i muszę sporo tego olejku użyć więc boje się że mi będzie uciekał z tych włosów przez noc, no ale postaram się poświęcić którejś pięknej nocy i spróbować



nie, nie nakładałam już żadnej odżywki, chciałam zobaczyć jaki będzie efekt po samym oleju, a jak powinno się robić nakładać odżywkę po, czy nie?
Olej nie będzie spływał jeśli nie nałożysz go zbyt dużo (powinno się, w zależności od długości włosa nakładać od łyżeczki do łyżki oleju) a potem zwiążesz włosy w warkocza lub wysoki koczek
Lepiej nałożyć odżywkę po olejowaniu, zafundujesz im wtedy OMO
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 08:12   #1364
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Irreplaceable Pokaż wiadomość
Możliwe, ze zbyt krótko trzymałam, ale boję się, że jak posmaruję na noc to będzie mi spływał z głowy (na szyję, poduszkę itp) ja mam bardzo dlugie wlosy i dość geste i muszę sporo tego olejku użyć więc boje się że mi będzie uciekał z tych włosów przez noc, no ale postaram się poświęcić którejś pięknej nocy i spróbować



Ja mam włosy za pas i nic mi nie spływa.
Nie nakładaj zbyt dużo
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 09:05   #1365
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: kosmetyki Alterra

Ja kupiłam szampon Volume i odżywkę z morelą. Z obu rzeczy nie jestem zadowolona. Mam strasznie splątane włosy, szorstkie, a poza tym mi wypadają. Wróciłam z podkulonym ogonem do Babydream i się poprawiło.
Fajne są chusteczki do twarzy z aloesem - ładnie oczyszczają, są delikatne i łagodne.
Do wypróbowania czeka też olejek z limonką.
U mnie w Rossmanie jest tylko ten jeden olejek. Zapytałam o to obsługi i się dowiedziałam, że ten schodził najlepiej, więc został, a całej reszty już nie będzie i mam szukać w większych Rossmanach.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 18:18   #1366
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Irreplaceable Pokaż wiadomość
Możliwe, ze zbyt krótko trzymałam, ale boję się, że jak posmaruję na noc to będzie mi spływał z głowy (na szyję, poduszkę itp) ja mam bardzo dlugie wlosy i dość geste i muszę sporo tego olejku użyć więc boje się że mi będzie uciekał z tych włosów przez noc, no ale postaram się poświęcić którejś pięknej nocy i spróbować



nie, nie nakładałam już żadnej odżywki, chciałam zobaczyć jaki będzie efekt po samym oleju, a jak powinno się robić nakładać odżywkę po, czy nie?
ja zawsze nakładam maskę albo odżywkę i chyba tak powinno się robić olej sam w sobie nie nawilża tylko zatrzymuje nawilżenie, które można osiągnąć właśnie maskami/odżywkami
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 21:38   #1367
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Olej nie będzie spływał jeśli nie nałożysz go zbyt dużo (powinno się, w zależności od długości włosa nakładać od łyżeczki do łyżki oleju) a potem zwiążesz włosy w warkocza lub wysoki koczek
Lepiej nałożyć odżywkę po olejowaniu, zafundujesz im wtedy OMO
dzięki za radę, rzeczywiście splątanie włosów np. w warkocz to dobry pomysł

Cytat:
Napisane przez Ciburaszka Pokaż wiadomość
Ja mam włosy za pas i nic mi nie spływa.
Nie nakładaj zbyt dużo
ok dzięki

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
ja zawsze nakładam maskę albo odżywkę i chyba tak powinno się robić olej sam w sobie nie nawilża tylko zatrzymuje nawilżenie, które można osiągnąć właśnie maskami/odżywkami
no to już teraz wiem, że następnym razem tak zrobię, potestuję ten sposób parę razy i wtedy napiszę czy się sprawdza, dzięki
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 01:36   #1368
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: kosmetyki Alterra

Mam takie pytanie, od kilku dni , może tygodnia (?) używam do mycia twarzy różanej alterry. Od tego czasu na mojej twarzy pojawiaja sie nowe niespodzianki, pomijam już fakt, że skora po paru godzinach od mycia jest tłusta i no niefajna. Z kolei policzki są chropowate. Zastanawiam się, czy istnieje opcja żeby alterra mnie wysuszała? Na nawilżenie moja skóra reagowała do tej pory świetnie, nie sądzę, żeby TO było dla niej 'za wiele'.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 10:50   #1369
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie, od kilku dni , może tygodnia (?) używam do mycia twarzy różanej alterry. Od tego czasu na mojej twarzy pojawiaja sie nowe niespodzianki, pomijam już fakt, że skora po paru godzinach od mycia jest tłusta i no niefajna. Z kolei policzki są chropowate. Zastanawiam się, czy istnieje opcja żeby alterra mnie wysuszała? Na nawilżenie moja skóra reagowała do tej pory świetnie, nie sądzę, żeby TO było dla niej 'za wiele'.
Wg mnie nie powinien wysuszać, myję tym kremem twarz 2 razy dziennie i nic się nie dzieje, ale może dlatego że poza kremem używam innych specyfików
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-06, 11:09   #1370
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: kosmetyki Alterra

U mnie po 1wszym zastosowaniu olejku z limonką na cała noc mogę stwierdzić ,że włosy są puszyste i miękkie, końcówki mniej suche.
Tak jak piszę użyłam raz a efekt zauważyłam , więc mam nadzieje ,że im dłużej tym lepiej będzie Nie nakładałam nic po spłukaniu olejku. Następnym razem nałożę maskę nawilżającą z granatem
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 12:51   #1371
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie, od kilku dni , może tygodnia (?) używam do mycia twarzy różanej alterry. Od tego czasu na mojej twarzy pojawiaja sie nowe niespodzianki, pomijam już fakt, że skora po paru godzinach od mycia jest tłusta i no niefajna. Z kolei policzki są chropowate. Zastanawiam się, czy istnieje opcja żeby alterra mnie wysuszała? Na nawilżenie moja skóra reagowała do tej pory świetnie, nie sądzę, żeby TO było dla niej 'za wiele'.
Twoja opinia skutecznie mnie odwiodła od decyzji spróbowania tego żelu. Chciałam spróbować, bo trudno jest znaleźć naturalny żel w takiej cenie, a do tego wszyscy chwalą. Niestety Alterra jakoś mi nie służy na twarzy. Ich krem z dziką różą mnie pozapychał- takie mam podejrzenia. A tak lubię jego zapach...

Cytat:
Napisane przez Irreplaceable Pokaż wiadomość
Możliwe, ze zbyt krótko trzymałam, ale boję się, że jak posmaruję na noc to będzie mi spływał z głowy (na szyję, poduszkę itp) ja mam bardzo dlugie wlosy i dość geste i muszę sporo tego olejku użyć więc boje się że mi będzie uciekał z tych włosów przez noc, no ale postaram się poświęcić którejś pięknej nocy i spróbować



nie, nie nakładałam już żadnej odżywki, chciałam zobaczyć jaki będzie efekt po samym oleju, a jak powinno się robić nakładać odżywkę po, czy nie?
Nie ma opcji żeby olej spłynął. Musiałabyś wylać na głowę wiadro oleju
Ja na swoje suche, kręcone włosy nakładam sporą ilość, a one w mig wchłaniają ten olej. Włosy u nasady wyglądają tylko na lekko nieświeże/przetłuszczone
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 12:58   #1372
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: kosmetyki Alterra

hej, hej kobietki. Wiecie może czy jest jeszcze w promocji ten uniwersalny, magiczny żel do mycia babydream? wiem, że może to tak nie za bardzo w temacie alterry ale pewnie jesteście obeznane w rossmanowskich promocjach i któraś może coś o tym wie ;P
aah, mam w domu pełno odżywek a czaje się na kolejną. niedobrze z moją z siłą mojej woli jest ;P
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 13:10   #1373
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: kosmetyki Alterra

Chyba nie ma, ale najlepiej jak zapytasz się na tym wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=623137&page=58
On jest specjalnie dla rossmaniaczek i one lepiej się orientują.
__________________
Najgorsza walka wewnątrz mnie -
to walka mojego poczucia humoru z moim wychowaniem.

koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 13:15   #1374
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: kosmetyki Alterra

A ja siedzę z olejkiem z papają na włosach. Raz dałam na noc ale tylko na długości i efekt był całkiem niezły
aż kusi mnie żeby kupić jeszcze buteleczkę na zapas jakoś mało wydajny ten olejek mi się wydaje. 3x smarowałam nim nogi i 2x włosy i już 1/3 nie ma.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 13:22   #1375
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Martiza3346 Pokaż wiadomość
hej, hej kobietki. Wiecie może czy jest jeszcze w promocji ten uniwersalny, magiczny żel do mycia babydream? wiem, że może to tak nie za bardzo w temacie alterry ale pewnie jesteście obeznane w rossmanowskich promocjach i któraś może coś o tym wie ;P
aah, mam w domu pełno odżywek a czaje się na kolejną. niedobrze z moją z siłą mojej woli jest ;P
Najlepiej zapytać w wątku Rossman dziewczyn Ale dziś byłam i chyba nie był w promocji.

A ja kupiłam papaję i migdał oraz limetę.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 21:05   #1376
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: kosmetyki Alterra

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 22:47   #1377
karolinahw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7
Dot.: kosmetyki Alterra

Witam Was serdecznie Niedawno odkryłam kosmetyki z Alterry, gdy szukałam jakiejś dobrej maski do włosów i obecnie moja półka w łazience się ugina pod ciężarem Alterry. Rozpoczęłam również dwa tygodnie temu olejowanie włosów, udało mi się dostać jedynie jeden olejek Papaja i Migdały, a bylam w 5 Rossmanach chyba, wszędzie puste półki Zastanawiam się, czy to stały problem z olejkami, czy chwilowy, związany z tym, że są w promocji. mamy mi się Pomarańcza i Brzoza.
Mam pytanie, czy u którejś z Was po rozpoczęciu stosowania szamponów i odżywek alterry wystąpił problem z wypadaniem włosów? Bo mi ostatnio wypadają, nie jakoś drastycznie, ale dużo więcej, niż normalnie... Nie wiem, czy to może być w jakiś sposób spowodowane Alterrą.
karolinahw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 11:45   #1378
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: kosmetyki Alterra

Ja u siebie nie zauważyłam takiego problemu, ale słyszałam że u niektórych dziewczyn pojawiło się to spróbuj może innego szamponu (tzn. też Alterry tylko inną wersję) ?
__________________
Najgorsza walka wewnątrz mnie -
to walka mojego poczucia humoru z moim wychowaniem.

koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 00:09   #1379
Literka M
Raczkowanie
 
Avatar Literka M
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
GG do Literka M
Dot.: kosmetyki Alterra

A ja mam takie pytanie na szybko - szukałam specjalnie olejku z granatem i awokado na promocji, udało mi się dostać ostatni w jednym z Rossmannów w moim mieście. Jednak zmartwiło mnie, że w większości są tylko przygotowane miejsca na limonkę, migdał/papaja oraz pomarańcza/brzoza (nie, że granat jest wykupiony, wygląda na to że po prostu go nie ma). Chodzą jakieś słuchy o wycofaniu tego olejku?
__________________

Without music, life would be a mistake.
LAST.FM - Middledream



keep calm and respawn

Literka M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 10:04   #1380
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: kosmetyki Alterra

Literka M nic nie słyszałam o wycofywaniu tego olejku, może słabo się sprzedawał w Twoim rossmannie i już go nie zamawiają ?
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-08 02:02:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.