Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-22, 23:44   #601
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Schwarzkopf Perfect Mousse dobrą farbą?

Cytat:
Napisane przez keejts Pokaż wiadomość
Hej! Chciałabym zasięgnąć porady od was dziewczyny, bo nabrałam do was zaufania . Wracając do wcześniejszego wątku bardzo dziękuje, odstawiłam 'ciężkie' kosmetki i opieram się tylko teraz na ziołowych, i cud normalnie!! Prawie nie wypadają, jakoś zaczęły szybciej rosnąć ( a przynajmniej tak mi się wydaje :P) . No ale wracając do tematu, jak włosy mi jeszcze bardziej odżyją to chciałabym je jednak zafarbować. Miałam postanowienie, żeby dać im spokój, ale mam coś takiego w sobie, że co jakiś czas muszę coś zmienić, a w sumie wiadomo - kobieta zmienną jest przecież! ;> Czytałam opinie na wizażu na temat tej farby, jest dużo plusów jak i minusów ( jak chyba przy każdym produkcie, przecież wiadomo, że jeden produkt nie przypasuje każdemu) jednak chodzi mi o to czy ktoś, kto ma podobny typ włosów do moich czyli cienkie, minimalnie przesuszone przy końcach, ciągle lekko zniszczone (jak to moja fryzjerka powiedziała - taka ich natura NIESTETY ) ze skłonnością do wypadania i trudne do utrzymania w pielęgnacji próbował tej farby i jakie są jego wrażenia, bo wiadomo w komentarzach pod produktem mało dziewczyn opisuje swój typ włosów . Bardzo podoba mi się kolor, który ma dziewczyna na fotce (znalazłam przypadkiem w internecie).Coś jakby pralina z tej serii I w taki kolor najprędzej bym 'uderzyła'. Chciałam farbę w piance, ponieważ w końcu nie musiałabym się prosić, żeby ktoś mi ją nałożył (oczywiście jak zwykle niedokładnie, ale pali licho :P) i nie zawiera amoniaku. Więc jakie macie odczucia po tej farbie? Liczę na odpowiedź i jak zwykle dobrą poradę. Buziak
ja dałam recenzje na KWC. Wybrałam tą farbe skuszona pozytywnymi opiniami,że wlosy sa miekkie, lśniace i wgl oh i ah. Kupiłam orzech laskowy, kolor wyszedł jak na opakowaniu tylko ze... Po tygodniu nie było śladu... A stary odrost sie uwidocznil i teraz mam wielkie odrosty naturalnego i tego starego...
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 12:57   #602
semila
Przyczajenie
 
Avatar semila
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 23
GG do semila
Dot.: Schwarzkopf Perfect Mousse dobrą farbą?

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
ja dałam recenzje na KWC. Wybrałam tą farbe skuszona pozytywnymi opiniami,że wlosy sa miekkie, lśniace i wgl oh i ah. Kupiłam orzech laskowy, kolor wyszedł jak na opakowaniu tylko ze... Po tygodniu nie było śladu... A stary odrost sie uwidocznil i teraz mam wielkie odrosty naturalnego i tego starego...
przyłączam się do koleżanki - miałam odcień zarówno praline jak i orzech laskowy oba po 1,5 - 2 tygodniach wypukały się do zera a nawet zostawiły rudawy odcień.
Mój typ włosa - cienkie i delikatne, trudne do rozczesania.
__________________
Never look back...
semila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 01:16   #603
keejts
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Dot.: Schwarzkopf Perfect Mousse dobrą farbą?

Jak tak czytam to trochę lipa, że się tak szybko spłukuje, boje się zrobić też teraz tą farbą, bo mam dość spore odrosty, bo farbowałam włosy początek czerwca '11 u fryzjera na ciemny brąz z czego teraz zostały mi moje odrosty w kolorze mysim (nienawidzę tego koloru ! ) w połowie rude a końcówki blond, ta farba się kompletnie zmyła, za to pytam czy nie zniszczę włosów tą farbą, że będą mi leciały strasznie a końcówki będą na cztery strony świata się rozszczepiać i czy w miarę wyjdzie mi równy kolor, a nie jakieś 'kongo' . I czy pasuje do tego odcienia co dałam załącznik pralina ?
keejts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 11:29   #604
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Schwarzkopf Perfect Mousse dobrą farbą?

Cytat:
Napisane przez keejts Pokaż wiadomość
Jak tak czytam to trochę lipa, że się tak szybko spłukuje, boje się zrobić też teraz tą farbą, bo mam dość spore odrosty, bo farbowałam włosy początek czerwca '11 u fryzjera na ciemny brąz z czego teraz zostały mi moje odrosty w kolorze mysim (nienawidzę tego koloru ! ) w połowie rude a końcówki blond, ta farba się kompletnie zmyła, za to pytam czy nie zniszczę włosów tą farbą, że będą mi leciały strasznie a końcówki będą na cztery strony świata się rozszczepiać i czy w miarę wyjdzie mi równy kolor, a nie jakieś 'kongo' . I czy pasuje do tego odcienia co dałam załącznik pralina ?
mi wyszedł troche nierównomierny ale to za to że było za mało farby i nie wszystko zostało po prostu pokryte. Moje raczej sie nie zniszczyły, są zniszczone ale zawsze takie były odkad pamietam No pasuje ta pralina.
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 16:05   #605
Ssylwka3
Raczkowanie
 
Avatar Ssylwka3
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 85
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Witam, planuję w najbliższym czasie kupić farbę, tylko nie mogę się zdecydować na kolor Chciałabym Orzech laskowy 668 lub Jasny złocisty brąz 665. Mój obecny kolor włosów to do połowy głowy ciemny blond (odrost), reszta jaśniejszy. Włosy mam cienkie (dołączam zdjęcie). Chciałabym przyciemnić włosy, lecz nie za bardzo (coś a'la jasny brązik) nadać im ciepłe refleksy. Wybrałam odpowiednie farby? Która waszym zdaniem będzie lepsza?

Edytowane przez Ssylwka3
Czas edycji: 2012-09-22 o 21:05
Ssylwka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 10:40   #606
Andzelina
Raczkowanie
 
Avatar Andzelina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 145
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Ssylwka3 Pokaż wiadomość
Witam, planuję w najbliższym czasie kupić farbę, tylko nie mogę się zdecydować na kolor Chciałabym Orzech laskowy 668 lub Jasny złocisty brąz 665. Mój obecny kolor włosów to do połowy głowy ciemny blond (odrost), reszta jaśniejszy. Włosy mam cienkie (dołączam zdjęcie). Chciałabym przyciemnić włosy, lecz nie za bardzo (coś a'la jasny brązik) nadać im ciepłe refleksy. Wybrałam odpowiednie farby? Która waszym zdaniem będzie lepsza?
Nie wiem czy obie farby nie będa za ciemne dla Ciebie, na 14 podstronie jest moje zdjecie po jasnym złocistym brązie 665, ale ja mialam ciemniejszy niz Ty kolor wyjsciowy wiec na Twoich jasnych wlosach kolor moze bardziej zlapac. Wychodzi raczej sredni braz, a nie jasny. Lepiej najpierw wziac jasniejszy kolor i nastepnym razem ewentualnie ciemniejszy, bo moze sie okazac o wiele ciemniejszy niz na opakowaniu. Ja tak mialam wychodzac z blondu, na moich włosach nawet jasny braz wychodził prawie czarny. Proponuje na poczatku zaczac od ciemnego blondu lub praliny (700;750).
Andzelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 12:37   #607
Ssylwka3
Raczkowanie
 
Avatar Ssylwka3
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 85
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Dziękuję za odpowiedź Parę miesięcy temu farbowałam na Złoty, bursztynowy blond (czy jakoś tak) i kolorek fajny wyszedł, taki rudawy, ale chciałabym coś ciemniejszego. A nie wiesz czy Pralina nie da na włosach zimnych refleksów? Nie znam się na tych numerkach przy farbach...
Ssylwka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-06, 19:55   #608
Andzelina
Raczkowanie
 
Avatar Andzelina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 145
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Ssylwka3 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Parę miesięcy temu farbowałam na Złoty, bursztynowy blond (czy jakoś tak) i kolorek fajny wyszedł, taki rudawy, ale chciałabym coś ciemniejszego. A nie wiesz czy Pralina nie da na włosach zimnych refleksów? Nie znam się na tych numerkach przy farbach...
Nie wiem, z tego co czytałam i widziałam kiedys na zdjeciach na forum to pralina wychodzi taka karmelowa z rudymi akcentami. Może w necie znajdziesz gdzies zdjecia, ale to tez zależy od włosów i koloru wyjściowego.
Andzelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 23:24   #609
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Farbowałam dwa razy, dla mnie super.
Miałam praline i amber blond.
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 10:36   #610
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

ja do tej pory farbuje na praline super a wyjsciowy mialam ciemny popielaty blond jasny braz nie wiem jaki juz czy to blond czy brąż był.. w kazdym razie ciemny;p a chwycilo ta farbą.. moze kolor nie jak na opakowaniu ale mi sie bardzo podoba
shiza91xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 19:11   #611
Ssylwka3
Raczkowanie
 
Avatar Ssylwka3
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 85
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Użyłam praliny, kolor super Taki jakby jasny brąz z rudymi refleksami.
Ssylwka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 11:08   #612
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

wstawcie zdjecie tej pralinki
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 13:07   #613
Ssylwka3
Raczkowanie
 
Avatar Ssylwka3
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 85
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Jutro postaram się wstawić


Chciałam tylko dodać, że kolor szybko się wypłukuje, myłam włosy zaledwie dwa razy, a końcówki już mam jaśniejsze, szkoda...
Ssylwka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 16:27   #614
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Ssylwka3 Pokaż wiadomość
Jutro postaram się wstawić


Chciałam tylko dodać, że kolor szybko się wypłukuje, myłam włosy zaledwie dwa razy, a końcówki już mam jaśniejsze, szkoda...
ok czekam
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 17:11   #615
Ssylwka3
Raczkowanie
 
Avatar Ssylwka3
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 85
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Niestety, nie wstawię fotki, bo gdzieś mi się zapodział kabelek od aparatu, a czytnik kart w laptopie mi nie działa :/ Ale to żadna strata, bo kolor z dnia na dzień blednie, zmywa się, jeszcze kilka dni i już chyba całkiem go nie będzie Nie polecam farby...
Ssylwka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 21:16   #616
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Ssylwka3 Pokaż wiadomość
Niestety, nie wstawię fotki, bo gdzieś mi się zapodział kabelek od aparatu, a czytnik kart w laptopie mi nie działa :/ Ale to żadna strata, bo kolor z dnia na dzień blednie, zmywa się, jeszcze kilka dni i już chyba całkiem go nie będzie Nie polecam farby...
mówiłam wczesniej, po tygodniu nie bylo śladu po farbie
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 21:38   #617
Fluy
Raczkowanie
 
Avatar Fluy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 91
GG do Fluy
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Chyba zależy od włosów, zawsze kolor trzymał mi się conajmniej 1,5 miesiąca a myje codziennie... Ciemniejsze kolorki trzymały nawet do 3.
__________________
Per aspera ad astra...
------------------------------------------------
Moja str: http://www.fluy.republika.pl/
Fluy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 23:31   #618
Querida5
Przyczajenie
 
Avatar Querida5
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 10
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Miesiąc temu farbowałam włosy tą farbą, na kolor Ciemny czerwony brąz. Wcześniej farbowałam włosy henną, ale chciałam mieć trochę bardziej czerwone włosy. Od tamtego czasu nie mogę zahamować wypadania włosów. Jestem zła na siebie, że w ogóle wzięłam się za chemiczne farby. Przecież mogłam zmieszać brązową i czerwoną farbę, kolor pewnie byłby taki sam lub podobny. Oprócz zwiększonego wypadania farba wysuszyła mi włosy. Szczególnie końcówki i musiałam je obciąć. A szkoda, bo kolor był ładny.
Querida5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 17:51   #619
Ssylwka3
Raczkowanie
 
Avatar Ssylwka3
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 85
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Co do wysuszenia włosów to się zgodzę - też zauważyłam, że mam je w gorszym stanie, niż przed farbowaniem.
Ssylwka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 20:57   #620
Hosio
Przyczajenie
 
Avatar Hosio
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Send a message via Skype™ to Hosio
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Ja chyba mam coś pecha do tej farby.

Za pierwszym razem jak farbowałam, miałam sprany różowy toner na włosach z turkusowymi pasemkami i szatynowe odrosty - użyłam farby 750 Praline i była super - świetnie się nakładała, idealnie pokryła całe włosy na jednolity kolor i nie zauważyłam by jakoś szczególnie włosom zaszkodziła. Sęk w tym że kolor wyszedł praktycznie miedziano-rudo-blond coś i byłam mega nieszczęśliwa, bo jak na innych mi ten kolor nie przeszkadza to na sobie samej nienawidziłam go z pasją. Tu należy pochwalić również farbę za to że po ~2 miesiącach kolor się nie sprał na mojej głowie ani trochę.

Dzisiaj kupiłam kolejny raz Perfect Mousse bo było, nie było, farba jakościowo spisała się świetnie (pomijając kolor) i tym razem wzięłam 800 Middle Blonde. Spodziewałam się że może wyjść troche ciemniej niż na opakowaniu, tak jak ostatnio ale to co mam teraz na głowie ni jak nie przyponina blond włosów.

Zdjęcie po farbowaniu

Powiedziałabym że farba się zachowała jakby praktycznie wcale nie złapała, ale kolor jest jednolity na całej głowie z odrostami włącznie, więc wychodzi na to, że poprostu paleta kolorów nie pokrywa się z tym co jest na opakowaniu, a tym co wyjdzie na włosach. A przynajmniej w moim przypadku. (I dalej uważam, że jakościowo farba jest świetna)
__________________
hosio.deviantart.com
hosio.tumblr.com
Hosio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 21:51   #621
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

No ale poziom 8. nie jest wcale taki jasny (nie dziwi mnie efekt na załączonym przez Ciebie zdjęciu), w dodatku wcześniej miałaś odcień o ton ciemniejszy, a farba nie rozjaśnia farby. No, chyba, że jest rozjaśniająca

A z tego co widziałam na różnych farbach to 750 czy 850 to często blondy truskawkowe, z pigmentem czerwonym
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 22:30   #622
Inez_93
Przyczajenie
 
Avatar Inez_93
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Jestem mega zachwycona farbą Schwarzkopf Perfect Mousse ! Wybrałam odcień 400 ciemny brąz. I mimo, że zmiana była duża, bo z blondynki robiłam się na brunetkę to kolor wyszedł mi przepiękny, wymarzony wręcz ! ;-) a co najważniejsze wcale nie odbiegał od koloru na opakowaniu. Aplikacja jest bardzo prosta, farba nie ścieka z włosów, aczkolwiek muszę przyznać, że byłam nią ostro wybrudzona na uszach czy czole, ale winę biorę na siebie, bo nie posmarowałam tych partii tłustym kremem jak to radzą eksperci. Brak amoniaku - kolejny plus ! Plus szczególnie dla moich włosów po przejściach. Jeśli chodzi o wypłukiwanie koloru nie wiem czy tylko ja tak mam, ale za każdym razem kiedy farbuje się na ciemno (a przypominam naturalnie jestem blondynką) kolor przy samej skórze głowy jakoś 2-3 cm bum ! Znika po hmm 2 tygodniach.. Czy któraś z Was kochane też tak ma? Minusem jest mała ilość odżywki, mam na prawdę bardzo grube włosy i potrzebuje jej jednak trochę więcej. I niestety do każdej farby jest dołączona taka mała odżyweczka, a moim zdaniem mogli by dać jej nie co więcej ; )
Inez_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 20:11   #623
elkasiwa1978
Przyczajenie
 
Avatar elkasiwa1978
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 17
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Farbuje włosy już od 20 lat, zawsze były to jasne blondy wiec włosy miałam dosyć zniszczone . Troszkę je podkurowałam olejowaniem i stwierdziłam że czas skończyć z blondami. Na początek kupiłam Perfect Mousse kolor Bursztynowy złoty blond. Kolor wyszedł dosyć ciemny ale mi się podobał, potem się wypłukał do takiego jak na opakowaniu i też mi się podobał. Dzisiaj stwierdziłam że czas znów położyc farbę, niestety wygląda na to że ten kolor został wycofany bo nigdzie go nie mogłam znaleźć. Stwierdziłam raz kozie śmierć i kupiłam Perfect Mousse kolor Pralina. Dopiero potem poczytałam komentarze i się przeraziłam bo dużo z was ma niemiłe doświadczenia z tym kolorem... Ale co mi tam położyłam farbę jakąś godzinkę temu i jestem zachwycona!!! kolor na moich jasnych włosach wyszedł dosyć kontrastowy- ciemny ale jest cudny. Taki jasny ciepły brązik z rudawą poświatą, poprostu piękny. Ciekawa jestem czy jutro w świetle dziennym tez będę taka zachwycona ;-) No i ciekawe jak się będzie wypłukiwał ale póki co jestem zadowolona
__________________
"Prawdziwy przyjaciel nie będzie ci zawsze przytakiwał, nie raz się pokłócicie, może nawet wystawi ci buty za drzwi ale zawsze będzie przy tobie, czy go potrzebujesz czy nie"
elkasiwa1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 21:54   #624
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

wstaw jak mozesz zdjecie tego koloru
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 11:08   #625
elkasiwa1978
Przyczajenie
 
Avatar elkasiwa1978
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 17
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

W dniu dzisiejszym muszę niestety troszkę zrewidować swój pogląd, farba zmywa się z głowy z prędkością światła. Wczoraj po nałożeniu miałam piękny jasny brązik z rudymi refleksami a dziś po pierwszym myciu już włosy są dużo jasniejsze. Kolor nadal mi się podoba ale wolałam żeby ten ciemny utrzymał mi się na głowie na dłużej, ale z tego co widzę pod koniec tygodnia chyba znów będę blondynką ;-). Duży minus za to ale chociaż mam pogląd na to jak wyglądam w ciemniejszych włosach i następnym razem chyba poprostu zafarbuję na jasny brąz ale inna farbą bo ta jest mega nietrwała.
Załączam zdjęcie z dnia dzisiejszego w świetle dziennym, zdjęcie nie oddaje prawdziwego koloru, jest on sporo ciemniejszy a tu wygląda poprostu jak złoty blond. Nie jestem niestety dobrym fotografem ;-) może bez sensu zrobiłam zdjęcie z lampą błyskową ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (56,6 KB, 119 załadowań)
__________________
"Prawdziwy przyjaciel nie będzie ci zawsze przytakiwał, nie raz się pokłócicie, może nawet wystawi ci buty za drzwi ale zawsze będzie przy tobie, czy go potrzebujesz czy nie"
elkasiwa1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 12:17   #626
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

dzieki za fotke, faktycznie jasnny ten kolor, ale ladny, chyba tez sie na niego skusze, nie preszkadza mi to ze sie zmyje szuybko, bo tez che sprawdzic siebie w tym odcieniu, jak sie okaze ze za ciemny to nie bedzie problemu
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 12:55   #627
anulka13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 153
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

a może wiecie gdzie będzie w promocji "cud perfect mousse"?
anulka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 18:26   #628
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Potrzebuję porady od Dziewczyn, które już używały tego produktu. Jaki kolor wybrać, jeśli chcę osiągnąć ciemny brąz, nie rudy i nie czarny? Wiem, że farba wychodzi ciemniej niż na opakowaniu, ale nie wiem o ile ciemniej. Obecnie mam dość ciemny brąz po lekkim przyciemnianiu henną, nigdy nie farbowałam chemicznie.
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 16:57   #629
Joa_Aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 78
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Czy pralina 750 ma odcień złoto-miedziany czy czerwony? Miałam ostatnio pofarbowane perfect mousse czekoladowy brąz ale chciałam jaśniejsze i nałożyłam na to farbę blond. Włosy wyszły karmelowy bardzo jasny brąz, ale odrosty złapało mi na blond i muszę je jakoś zrównać z resztą. Czy ta pralina będzie dobra? Bo nie chcę jakiegoś czerwonego refleksu tylko złocisty a nie wiem jak ona wychodzi.
Joa_Aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 10:16   #630
Andzelina
Raczkowanie
 
Avatar Andzelina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 145
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Potrzebuję porady od Dziewczyn, które już używały tego produktu. Jaki kolor wybrać, jeśli chcę osiągnąć ciemny brąz, nie rudy i nie czarny? Wiem, że farba wychodzi ciemniej niż na opakowaniu, ale nie wiem o ile ciemniej. Obecnie mam dość ciemny brąz po lekkim przyciemnianiu henną, nigdy nie farbowałam chemicznie.
Ja bym proponowała nr 500. Farbuje nim gdy nie farbuje henna i jestem zadowolona.
Na 16 str tego watku wklejałam zdjecie po 500, ewentualnie nr 665 (chyba na 14 stronie jest) ale on juz jest bardziej rudawy.

Edytowane przez Andzelina
Czas edycji: 2012-12-11 o 10:19
Andzelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-05 11:25:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.