Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-11, 20:58   #1651
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Własnie poczta przyniosła mi miniaturke tuszu Lancome Star, od razu umalowałam rzęsy - efekt na zdjeciu.
Szczoteczka super - bo jest identycznie spłaszczona, jak Armaniego, wiec sie swietnie operuje
fajnie wyglada )

a masz porownanie do armaniego eyes to kill?
nie wiem juz w sumie ktory wybrac, ale ten givenchy o ktorym piszecie to mi nie pasuje ze wzgledu na ta szczotke z tych kulek..
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 20:59   #1652
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Święte słowa, ja czasem mam ochotę trochę moje przyciąć, bo mi o okulary chaczą.
Ja już po zakupach
W końcu znalazłam genialny balsam do ust, oczywiście z JMO, testowałam ten nowy tusz z lancome i mi się nie podoba tzn. Efekt taki jak po tuszu za 5 zł.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 21:01   #1653
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Zamawialyscie kiedys cos z amazon.co.uk? Jak wrazenia? Dlugo trzeba czekac?
Ja zamawialam tylko jak mieszkalam w uk i nie mam doswiadczen, a chce zamowic pare szmat
Ja dość często kupuję, ubrań nie, ale różne inne rzeczy. Wysyłka albo z Niemiec Dhl, albo pocztą z UK, do tygodnia. Zawsze bez problemów, a ceny często ciekawsze niż u nas.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 21:02   #1654
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Własnie poczta przyniosła mi miniaturke tuszu Lancome Star, od razu umalowałam rzęsy - efekt na zdjeciu.
Szczoteczka super - bo jest identycznie spłaszczona, jak Armaniego, wiec sie swietnie operuje
U ciebie świetnie wygląda
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 21:13   #1655
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
fajnie wyglada )

a masz porownanie do armaniego eyes to kill?
nie wiem juz w sumie ktory wybrac, ale ten givenchy o ktorym piszecie to mi nie pasuje ze wzgledu na ta szczotke z tych kulek..
Mam porównanie Dopiero skończyłam całe opakowanie Armaniaka.
Jesli sie wahasz, to wybierz Armaniego, bo to tusz absolutnie świetny, praawie bez wad. Prawie, bo jednak po ok. 3 miesiacach jego wydajnosc zaczyna słabnąć. Tutaj lepszy lancome, który otwarłam na wiosnę, a jeszcze teraz w grudniu był mokry.
Ale zawsze jest jakies "ale"

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
U ciebie świetnie wygląda
Dzięki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 21:18   #1656
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja osobiście przekonałam sie do pudru La Prairie (mam kolor 02, ten ciemniejszy). W zeszłym roku latem wolałam kanebiaka, bo sypaniec Kanebo lepiej matuje, ale teraz lepszy jest LP. Mam wrażenie, że on jest bardzo delikatny dla skóry. Dobrze utrwala makijaż i tak jakby pielęgnuje ? może nie jest to zbyt dobre określenie, ale lepiej wpływa teraz na moją cerę niż sypany Kanebo i sypaniec Bobbi Brown.
Moim zdaniem LP tłuste cery może za słabo matowić.


RBR za bardzo się nie reklamuje, ale w Polsce jest już z 5-6 lat jak nie więcej. Firma powstała w Moskwie jako rosyjska marka, a teraz nie wiem, chyba została wykupiona, albo przenieśli ją do UK.
Miałam kiedyś ich podkład Migdałową Mleczną Doskonałość. Wspominam dobrze, aczkolwiek dziwiło mnie, że nie podawali składu na opakowaniu. Teraz może się to zmieniło.
ale coś tam matuje? a jak z kolorem? bo chyba tylko 2 mają... ja sama nie wiem czego potrzebuję, bo niby mam skórę tłustą, problemową, ale "leczę się" i np dziś żadnego pudru nie nałożyłam na podkład. więc u mnie to zależy jaki mam czas ten sam puder jednego dnia robi mi idealny całodzienny mat, a innym razem świecę się po 2 godz

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja osobiście przekonałam sie do pudru La Prairie (mam kolor 02, ten ciemniejszy). W zeszłym roku latem wolałam kanebiaka, bo sypaniec Kanebo lepiej matuje, ale teraz lepszy jest LP. Mam wrażenie, że on jest bardzo delikatny dla skóry. Dobrze utrwala makijaż i tak jakby pielęgnuje ? może nie jest to zbyt dobre określenie, ale lepiej wpływa teraz na moją cerę niż sypany Kanebo i sypaniec Bobbi Brown.
Moim zdaniem LP tłuste cery może za słabo matowić.


RBR za bardzo się nie reklamuje, ale w Polsce jest już z 5-6 lat jak nie więcej. Firma powstała w Moskwie jako rosyjska marka, a teraz nie wiem, chyba została wykupiona, albo przenieśli ją do UK.
Miałam kiedyś ich podkład Migdałową Mleczną Doskonałość. Wspominam dobrze, aczkolwiek dziwiło mnie, że nie podawali składu na opakowaniu. Teraz może się to zmieniło.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam porównanie Dopiero skończyłam całe opakowanie Armaniaka.
Jesli sie wahasz, to wybierz Armaniego, bo to tusz absolutnie świetny, praawie bez wad. Prawie, bo jednak po ok. 3 miesiacach jego wydajnosc zaczyna słabnąć. Tutaj lepszy lancome, który otwarłam na wiosnę, a jeszcze teraz w grudniu był mokry.
Ale zawsze jest jakies "ale"



Dzięki
u mnie każdy tusz po 3 tyg traci właściwości
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 21:22   #1657
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Święte słowa, ja czasem mam ochotę trochę moje przyciąć, bo mi o okulary chaczą.
Ja już po zakupach
W końcu znalazłam genialny balsam do ust, oczywiście z JMO, testowałam ten nowy tusz z lancome i mi się nie podoba tzn. Efekt taki jak po tuszu za 5 zł.
po Nowym Roku skuszę się na niego, na razie tylko się przyglądałam
Ostatnio kupiłam żel do stylizacji JMO Słodka pomarańcza & proteiny jedwabiu KLIK - stosuje dosłownie minimalna ilość na mokre włosy. Bardzo fajnie mi się po nim układają włosy.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 21:29   #1658
pumka_83
Raczkowanie
 
Avatar pumka_83
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 63
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zyta_1982 Pokaż wiadomość
A druga sprawa Dzisiaj w Dougim w Pasażu Grunwaldzkim we Wro jedna z Pań próbowała mi wcisnąć podkład nawilżający Rouge Bunny Rouge w kolorze 026. Moje pytanie, macie jakieś doświadczenia z tymi podkładami? Bo chyba raczej nie są one zbyt popularne w Polsce , sama pierwszy raz natknęłam się na tą firmę
hej, ja kupiłam za namową konsultantki z Douglasa http://en.rougebunnyrouge.com/catalo...er/category/3/ i żałuję bardzo chciałam kupić BB Clinique'a jednak konsultantka twardo namawiała mnie na ten "podkładzik" twiedząc że ma wysokie filtry itd...jak Clinique. Jednak nigdzie nie znalazłam jaki dokładnie ma filtr (chyba SPF 15) nawet na opakowaniu. To był ostatni mój zakup tej firmy
pumka_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 21:31   #1659
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
ale coś tam matuje? a jak z kolorem? bo chyba tylko 2 mają... ja sama nie wiem czego potrzebuję, bo niby mam skórę tłustą, problemową, ale "leczę się" i np dziś żadnego pudru nie nałożyłam na podkład. więc u mnie to zależy jaki mam czas ten sam puder jednego dnia robi mi idealny całodzienny mat, a innym razem świecę się po 2 godz
W Polsce dostępny jest i ten jaśniejszy odcień # 01. Dwójka jest dosyć ciemna, dobra do średniej karnacji.
Matuje , ale wg mnie nie jest mistrzem w matowieniu. Kanebo był lepszy.
Co do kapryśnej cery, współczuje. U mnie wiele zależy od ilości snu...
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 21:39   #1660
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
W Polsce dostępny jest i ten jaśniejszy odcień # 01. Dwójka jest dosyć ciemna, dobra do średniej karnacji.
Matuje , ale wg mnie nie jest mistrzem w matowieniu. Kanebo był lepszy.
Co do kapryśnej cery, współczuje. U mnie wiele zależy od ilości snu...
to będę musiała strzelać już w Sephorze, bo nie jestem bladziochem wybitnym, ale ciemna też nie taki sredniak bym powiedziała, na poziomie 180 revlonu w zimie (wcześniej 250) i desert beige w Double Wear (chociaż też nie jest idealnie dobrany) , w Lucidity 03 medium, - czyli plasuję się po środku w przypadku szerszego wyboru odcieni


a najgorsze, że zamówiłam kiedyś z truskawy puder i za cholerę nie pamiętam jaki to był a chciałabym powtorzyc zakup. A opakowanie jakieś próbkowe było czy coś (nie pamiętam) i jest bez żadnych nadruków
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 21:43   #1661
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
ale coś tam matuje? a jak z kolorem? bo chyba tylko 2 mają... ja sama nie wiem czego potrzebuję, bo niby mam skórę tłustą, problemową, ale "leczę się" i np dziś żadnego pudru nie nałożyłam na podkład. więc u mnie to zależy jaki mam czas ten sam puder jednego dnia robi mi idealny całodzienny mat, a innym razem świecę się po 2 godz


Ja mam LP w kolorze 2 i jestem z niego bardzo zadowolona. Tutaj mała recenzja La Prairie

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
W Polsce dostępny jest i ten jaśniejszy odcień # 01. Dwójka jest dosyć ciemna, dobra do średniej karnacji.
Matuje , ale wg mnie nie jest mistrzem w matowieniu. Kanebo był lepszy.
Co do kapryśnej cery, współczuje. U mnie wiele zależy od ilości snu...
01 ma różowy a 02 ma zółty pigment
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 21:57   #1662
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam porównanie Dopiero skończyłam całe opakowanie Armaniaka.
Jesli sie wahasz, to wybierz Armaniego, bo to tusz absolutnie świetny, praawie bez wad. Prawie, bo jednak po ok. 3 miesiacach jego wydajnosc zaczyna słabnąć. Tutaj lepszy lancome, który otwarłam na wiosnę, a jeszcze teraz w grudniu był mokry.
Ale zawsze jest jakies "ale"

no moze skusze sie na tego armaniego, nic nie mialam z tej firmy jeszcze i jestem ciekawa
kiedys najfajniejszy wydawal mi sie dior show. ale stwierdzilam ze znajde lepszy i tak szukam

ale starcza on na troche dluzej niz ysl efc?
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 22:05   #1663
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
no moze skusze sie na tego armaniego, nic nie mialam z tej firmy jeszcze i jestem ciekawa
kiedys najfajniejszy wydawal mi sie dior show. ale stwierdzilam ze znajde lepszy i tak szukam

ale starcza on na troche dluzej niz ysl efc?
Tego Ci nie powiem, bo ja ysl efc z powodzeniem używałam zawsze około 6m miesięcy i nic mi się z nim nie działo. Ale wiem, ze inni skarża sie na wysychanie. Ja tego nie potwierdzam, a miałam ich chyba 4 opakowania.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 22:12   #1664
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tego Ci nie powiem, bo ja ysl efc z powodzeniem używałam zawsze około 6m miesięcy i nic mi się z nim nie działo. Ale wiem, ze inni skarża sie na wysychanie. Ja tego nie potwierdzam, a miałam ich chyba 4 opakowania.
to mozliwe?
codziennie go uzywalas?
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 22:23   #1665
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
to mozliwe?
codziennie go uzywalas?
Owszem codziennie. Dlatego mnie dziwią opinie o wysychaniu.To był mój pierwszy górnopółkowy tusz, z którego tak byłam zadowolona, ze został ze mna na dłuzej, no i miałam wersje kolorowe też.
Do dzisiaj dla mnie on jest numero uno
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 22:33   #1666
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Owszem codziennie. Dlatego mnie dziwią opinie o wysychaniu.To był mój pierwszy górnopółkowy tusz, z którego tak byłam zadowolona, ze został ze mna na dłuzej, no i miałam wersje kolorowe też.
Do dzisiaj dla mnie on jest numero uno
no ja mialam czarny i fioletowy. faktycznie fiolet trzymal sie dluzej, no ale byl rzadziej uzywany.. po czarnym za to wlasnie bylam w szoku, ze tak na krótko. Przyznaje jednak, dobry byl i slicznie pachniał mam blyszczyk z tego lata z ysl i tez ma boski zapach, ale inny jednak niz tusz.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 23:44   #1667
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Trochę mnie nie było, więc nieco cofam się z tematem

Miss
, współczuję

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
PayPal nie jest taki bezpieczny - moja koleżanka z fanpejdża pandorowego ostatnio (dosłownie w tym tygodniu, to jakaś plaga narobiła rabanu na fejsie, że miała włamanie właśnie na PP
Heh, to zależy.

Mam kartę bankomatową, którą nie mogę płacić w necie, i paypala, gdzie konta nie mam połączonego z bankiem. Za każdym razem jak chcę zrobić zakupy, muszę wpierw zrobić przelew z banku na paypal, zanim będę mogła zapłacić. Działa to tak jakbym wykonywała zwykły przelew, muszę wklepać hasło smsowe, które dostaję na komórkę.

Jak złodziej poznałby mój nr karty i tak do niczego by mu się nie przydał, nie da się nią płacić w necie. Jak poznałby hasło do paypala, też na nic to mu, bo nie ma tam pieniędzy, konto nie jest połączone z żadną kartą, więc też nic nie kupi

A za każdym razem jak paczki nie dostałam, to otwierałam spór w paypalu i sprawa rozwiązywana była na moją korzyść - pełen zwrot pieniędzy. Także ja sobie bardzo paypala chwalę
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 07:24   #1668
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Ja mam LP w kolorze 2 i jestem z niego bardzo zadowolona. Tutaj mała recenzja La Prairie

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------



01 ma różowy a 02 ma zółty pigment
A ja uważam, że ten puder żadnych cudownych właściwości nie posiada. Dobrze, że od Zośki kupiłam odsypę, bo plułabym sobie w twarz, gdybym szarpnęła się na całe opakowanie. Wcale mnie nie matowił. Kolor za ciemny. Teraz mam Mufe HD i to jest to Ale LP nie polecam bez testowania. Dinulko mam na wymianę rzeczoną odsypkę, jesli chcesz przetestować, to zapraszam
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 07:33   #1669
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam porównanie Dopiero skończyłam całe opakowanie Armaniaka.
Jesli sie wahasz, to wybierz Armaniego, bo to tusz absolutnie świetny, praawie bez wad. Prawie, bo jednak po ok. 3 miesiacach jego wydajnosc zaczyna słabnąć.
To "prawie"... właśnie Używam Amaniego od 2 miesięcy i już się zrobił suchy. Od początku używania osypuje się pod koniec dnia. Uważam, że za taką cenę to niedopuszczalne. Już bardziej byłam zadowolona z MACa, czy chociażby Vipery za 17 zł :P
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 07:53   #1670
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
to mozliwe?
codziennie go uzywalas?
to ja jeszcze bardziej zaskoczę,bo u mnie lancome l extreme "chodzi"bez zarzutu całe 10-11 miesięcy.Jedyny tusz,który jest taki długowieczny
Miałam już chyba z 5 opakowań i każdy jeden miałam tak długo.

Dlatego własnie jestem niemile zaskoczona tuszem diora,heleny,ysl czy givenchy,bo jak widać po lancome można się prędzej znudzić niż skończyć
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 08:01   #1671
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez AnnBlus Pokaż wiadomość
To "prawie"... właśnie Używam Amaniego od 2 miesięcy i już się zrobił suchy. Od początku używania osypuje się pod koniec dnia. Uważam, że za taką cenę to niedopuszczalne. Już bardziej byłam zadowolona z MACa, czy chociażby Vipery za 17 zł :P
No za taka cenę to 2-3 miesiące używania to nieco mało.

Jeśli zaś chodzi o osypywanie sie to nie potwierdze, bo mnie żaden tusz sie nie osypywal.

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
to ja jeszcze bardziej zaskoczę,bo u mnie lancome l extreme "chodzi"bez zarzutu całe 10-11 miesięcy.Jedyny tusz,który jest taki długowieczny
Miałam już chyba z 5 opakowań i każdy jeden miałam tak długo.

Dlatego własnie jestem niemile zaskoczona tuszem diora,heleny,ysl czy givenchy,bo jak widać po lancome można się prędzej znudzić niż skończyć
Ja w ogóle zauważyłam, ze lancomiaki są najdłużej świeże
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 08:07   #1672
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

a ja potrzebuje sobie poprawić humor i nie wiem co kupić, doradzcie Mam ochotę na jakąś fajną szminkę lub błyszczyk
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 08:09   #1673
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Sms to nagroda za ostatnie zakupy w Mario


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Owszem codziennie. Dlatego mnie dziwią opinie o wysychaniu.To był mój pierwszy górnopółkowy tusz, z którego tak byłam zadowolona, ze został ze mna na dłuzej, no i miałam wersje kolorowe też.
Do dzisiaj dla mnie on jest numero uno
ja tez go kocham u mnie wytrzymal tez pol roku, ale maniakalnie czyscilam szczoteczke
Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
A ja uważam, że ten puder żadnych cudownych właściwości nie posiada. Dobrze, że od Zośki kupiłam odsypę, bo plułabym sobie w twarz, gdybym szarpnęła się na całe opakowanie. Wcale mnie nie matowił. Kolor za ciemny. Teraz mam Mufe HD i to jest to Ale LP nie polecam bez testowania. Dinulko mam na wymianę rzeczoną odsypkę, jesli chcesz przetestować, to zapraszam
szkoda, ze on Ci nie podszedl, ale dobrze, ze znalazlas swoj ideal ja LP kocham, jakos sie dobrze dogaduje z moja cera
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 08:24   #1674
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez pumka_83 Pokaż wiadomość
hej, ja kupiłam za namową konsultantki z Douglasa http://en.rougebunnyrouge.com/catalo...er/category/3/ i żałuję bardzo chciałam kupić BB Clinique'a jednak konsultantka twardo namawiała mnie na ten "podkładzik" twiedząc że ma wysokie filtry itd...jak Clinique. Jednak nigdzie nie znalazłam jaki dokładnie ma filtr (chyba SPF 15) nawet na opakowaniu. To był ostatni mój zakup tej firmy

jaki ma filtr nie wiem ale jakościowo bardzo mi odpowiadał. ma słabe krycie (to raczej krem koloryzujacy niz podklad) ale jest bardzo wydajny i dobrze rozprowadza sie po buzce i nie podkreswlal suchych skorek na moim czole. ja bylam bardzo zadowolona ale jak pisalam wczesniej-o filtrze nic nie wiem....
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 09:37   #1675
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Własnie poczta przyniosła mi miniaturke tuszu Lancome Star, od razu umalowałam rzęsy - efekt na zdjeciu.
Szczoteczka super - bo jest identycznie spłaszczona, jak Armaniego, wiec sie swietnie operuje
Wow!!! Ty to masz wejścia pieknie!!
Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość

Zapomniałam jeszcze napisać że mam jeszcze Korresowy tusz z jakimś tam olejkiem, który stymuluje wzrost rzęsiorków
ciekawe, Zocha dj znac co i jak
Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Corii ja bym sie na Twoim miejscu zastanowiła nad używaniem odżywki do rzęs - w Twoim przypadku to zbyt ryzykowna sprawa bo jak zadziała to Ci te włochate oczy całkiem zarosną i będziesz musiała warkocze pleść ))))

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A ja wrócilam wlasnie z Douglasa, Sephory i Mario
Przetestowałam ten tusz Lancome Star na moich rzęsach się w ogóle nie sprawdził no ale wiadomo jak to testy w perfumerii
Przyszedł mi dziś Alien z eglamour i kupilam również tusz Armaniego Excess, w Mario upolowałam w końcu bronzer bahama mama, zaplaciłam za niego 51 zł więc to chyba jego normalna cena
Never super zakupy
Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Święte słowa, ja czasem mam ochotę trochę moje przyciąć, bo mi o okulary chaczą.
Ja już po zakupach
W końcu znalazłam genialny balsam do ust, oczywiście z JMO, testowałam ten nowy tusz z lancome i mi się nie podoba tzn. Efekt taki jak po tuszu za 5 zł.
balsam JMO równiez bardzo lubie a najbardziej moje dziecko
co kupilas ciekawego
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam porównanie Dopiero skończyłam całe opakowanie Armaniaka.
Jesli sie wahasz, to wybierz Armaniego, bo to tusz absolutnie świetny, praawie bez wad. Prawie, bo jednak po ok. 3 miesiacach jego wydajnosc zaczyna słabnąć. Tutaj lepszy lancome, który otwarłam na wiosnę, a jeszcze teraz w grudniu był mokry.
Ale zawsze jest jakies "ale"
Dzięki
niestety tak jest, otworzylam niemal w tym samym czasie co givenchy i givenchy smiga a armani juz nie tak jak na poczatku... ale cos za coś...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 09:37   #1676
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość



ja tez go kocham u mnie wytrzymal tez pol roku, ale maniakalnie czyscilam szczoteczke

szkoda, ze on Ci nie podszedl, ale dobrze, ze znalazlas swoj ideal ja LP kocham, jakos sie dobrze dogaduje z moja cera
Dla mnie ten puder też jest idealny (mam cerę mieszaną w kierunku suchej) .
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 09:38   #1677
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
a ja potrzebuje sobie poprawić humor i nie wiem co kupić, doradzcie Mam ochotę na jakąś fajną szminkę lub błyszczyk
ja kocham addicta diora i a.extreme diora,mam 5
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 09:44   #1678
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość

Never super zakupy
Dziękuje

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
ja kocham addicta diora i a.extreme diora,mam 5
Ja ostatnio z Diora kupilam dwie pomadki z grand ball, szkoda, że tak malo kolorów bo bym kupiła więcej Musze się porozglądać za Addictami, jakiś czas temu chyba nawet miałam ta pomadkę ale zgubiłam
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 09:46   #1679
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

ehh na choisee nie ma juz nic do wlosow oprocz oleju
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 09:51   #1680
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tego Ci nie powiem, bo ja ysl efc z powodzeniem używałam zawsze około 6m miesięcy i nic mi się z nim nie działo. Ale wiem, ze inni skarża sie na wysychanie. Ja tego nie potwierdzam, a miałam ich chyba 4 opakowania.
Moim zdaniem tusze YSL od samego początku są bardziej suche niż inne, dlatego, szczególnie jeśli ktoś przyzwyczajony jest do tuszy bardziej mokrych, ma wrażenie, ze YSL szybciej wysycha. Ja zużyłam już kilka tuszy Singulier i każdy używałam też ok 6 m-cy. Jak wydawało mi sie że jest zbyt suchy to psiknęłam delikatnie szczoteczkę wodą termalną. Efekty stosowania tuszu, moim zdaniem, do samego końca były takie same. Dla mnie ten tusz jest, jak do tej pory, najlepszy (szczególnie kolor 5 - granatowy )
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.