Lakiery O.P.I - zna ktoś? - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-16, 11:49   #1351
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

ja z hiszpańskiej chciałabym Pamplona Purple jeśli faktycznie to taki intensywny mocny fiolet...zamiast nieuchwytnego Can You Dig It
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 12:08   #1352
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Kiedy idziesz?
Jak sie da szybko - możew przyszłym tygodniu?
Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Basi chyba Bagietkę brałaś, a nie Katarzynę, Aggie ale mogę źle pamiętać, w każdym razie była wyżej na liście, a Espresso nie znalazłyśmy.
Możliwe, w końcu wiekszośc lakierow wybrałaś Ty
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja z hiszpańskiej chciałabym Pamplona Purple jeśli faktycznie to taki intensywny mocny fiolet...zamiast nieuchwytnego Can You Dig It
OK. To może powoli zaczniemy robić wstępne listy zakupowe na Hiszpańską kolekcję?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 12:15   #1353
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Jak sie da szybko - możew przyszłym tygodniu?
Super
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 12:17   #1354
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Jakbyśmy dzwoniły, trzeba się dopytać, ile buteleczek będzie dostępnych na start
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 12:20   #1355
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Basia: razem 5 - Light my Sapphire, Lincoln Park after Dark, Siberian Nights, Tickle my Francey, Catherine the Grape (o ile dobrze pamiętam, bo wszystkie lakiery mam upchnięte w dwie siateczki i schowane w plecaku - wolałabym, aby w pracy nie wiedziano, jaka jest przyczyna mojego przyjścia o 40 minut póxniej)
Mam Light my Sapphire i Lincoln Park After Dark, hip hip hurra

Dziękuję w imieniu Basi i własnym.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 12:24   #1356
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Mam Light my Sapphire i Lincoln Park After Dark, hip hip hurra
Ostatnio te kolory pojawiły się w ofercie Sephory - kosztują 49zł za buteleczkę

Są też niedobitki kolekcji Indyjskiej (czyli dostajemy kolory z 3-sezonowym opóźnieniem - super!)
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 12:27   #1357
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Mam Light my Sapphire i Lincoln Park After Dark, hip hip hurra

Dziękuję w imieniu Basi i własnym.
Ja znalazłam, ja!
W ogóle ja tam byłam od 9.30, to w sumie wszystko zdążyłam znaleźć z nudów dla wszystkich zakupowiczek, znaczy się.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 12:48   #1358
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Mam Light my Sapphire i Lincoln Park After Dark, hip hip hurra

Dziękuję w imieniu Basi i własnym.
A, to dla Ciebie te dwa kolorki?
Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Ja znalazłam, ja!
W ogóle ja tam byłam od 9.30, to w sumie wszystko zdążyłam znaleźć z nudów dla wszystkich zakupowiczek, znaczy się.
Fajne to było- wchodzę,a tam lakiery już posegregowane Nawiasem mówiąc - szacun wielki za znalezienie czegokolwiek - aczkolwiek dzisiaj lakiery były juz bardziej posegregowane niż przy poprzedniej wizycie, to i tak szukając lakieru po nazwie trzeba się troche namordować...

Fotkę mam strzelić, jak rozumiem?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655

Edytowane przez Aggie125
Czas edycji: 2009-09-16 o 12:49
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 12:51   #1359
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A, to dla Ciebie te dwa kolorki?

Fajne to było- wchodzę,a tam lakiery już posegregowane Nawiasem mówiąc - szacun wielki za znalezienie czegokolwiek - aczkolwiek dzisiaj lakiery były juz bardziej posegregowane niż przy poprzedniej wizycie, to i tak szukając lakieru po nazwie trzeba się troche namordować...

Fotkę mam strzelić, jak rozumiem?
taaaak
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 12:54   #1360
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Mam głupie pytanie czy na buteleczkach lakierów OPI są jakieś oznaczenia dotyczące kolorów/nazwy? Bo mam lakier z wymiany i nie wiem jaki to kolor, wizażanka również nie
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 12:57   #1361
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Mam głupie pytanie czy na buteleczkach lakierów OPI są jakieś oznaczenia dotyczące kolorów/nazwy? Bo mam lakier z wymiany i nie wiem jaki to kolor, wizażanka również nie

Tak, na denku powinna być naklejka z kodem kolory i nazwą.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 13:02   #1362
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Ja przy następnych zakupach muszę koniecznie dorwać Bubble Bath! Na swatchach Sweet Memories nie jets takie kryjące, a poleciła mi go Pani z Opi Na szczęśćie Miso ładnie kryje. Mam też Lincolna
Light my Sapphire jest piękny, kusicie kusicie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 13:04   #1363
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Tak, na denku powinna być naklejka z kodem kolory i nazwą.
Dziękuję za odpowiedź niestety nie ma tej naklejki
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 13:05   #1364
smyk03
Zakorzenienie
 
Avatar smyk03
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 474
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Z Hiszpanki bardzo chciałabym No Spain No Gain lub ew. Berries in the Canaries.
I bardzo mi sie podoba kilka Christmasowych....Można chociaż o nich pomarzyć w tym roku, czy będa na wielkanoc??
smyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 13:09   #1365
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Baybe3, jeśli ciągle reflektujesz, to spokojnie możesz dołączyć - coś podejrzewam, że ze względu na hiszpańską będziemy tam bardzo niedługo jeszcze raz
Dziękuję Pewnie skorzystam. Muszę tylko dokładnie przemyśleć listę i wybrać jakiś ładny granacik.

Poza tym pewnie dziewczyny niebawem powrzucają tu umalowane pazurki więc będzie czym się zachwycać (i co dopisywac do listy)
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 14:48   #1366
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Dziękuję Pewnie skorzystam. Muszę tylko dokładnie przemyśleć listę i wybrać jakiś ładny granacik.
Russian Navy albo Siberian Nights
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 15:17   #1367
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Poza tym pewnie dziewczyny niebawem powrzucają tu umalowane pazurki więc będzie czym się zachwycać (i co dopisywac do listy)
Oj tak, ja już od rana czatuję tu na zdjęcia ogólne, a potem indywidualne.. nie ma to jak się dodatkowo nakręcić
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 15:24   #1368
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Oj tak, ja już od rana czatuję tu na zdjęcia ogólne, a potem indywidualne.. nie ma to jak się dodatkowo nakręcić
Taak, żałuję, że nie wpadłam na pomysł, aby jadąc tramwajem z Barskiej poodkręcać wszystkie lakiery, pomalować sobie wszystkie 20 paznokci, strzelić foty komórką, a poprzyjściu do pracy wrzucać zdjęcia

Tak w ogóle wpadł mi do głowy pewien pomysl: założenie wątko o wspólnych zakupach OPI. Niby nie są to jakieś wielkie zakupy, ale tutaj zaczyna się robić bałągan, tzn. kiedy zaczyna sie tworzenie listy lakierów, potem zmiany, a między tym fotki i pytanie o dobór koloru, to może być ciężko się przez taki wątek przedrzeć. Możę ten wątek zostałby na pogaduchy o kolorach, fotki, wrażenia, itp., a w osobnym wątku dyskutowałybyśmy tylko na temat zakupów? Czyli listy, informacje kiedy i o ktorej, co zostało kupione, co wysłane i co już doszło
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 15:36   #1369
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Taak, żałuję, że nie wpadłam na pomysł, aby jadąc tramwajem z Barskiej poodkręcać wszystkie lakiery, pomalować sobie wszystkie 20 paznokci, strzelić foty komórką, a poprzyjściu do pracy wrzucać zdjęcia

Tak w ogóle wpadł mi do głowy pewien pomysl: założenie wątko o wspólnych zakupach OPI. Niby nie są to jakieś wielkie zakupy, ale tutaj zaczyna się robić bałągan, tzn. kiedy zaczyna sie tworzenie listy lakierów, potem zmiany, a między tym fotki i pytanie o dobór koloru, to może być ciężko się przez taki wątek przedrzeć. Możę ten wątek zostałby na pogaduchy o kolorach, fotki, wrażenia, itp., a w osobnym wątku dyskutowałybyśmy tylko na temat zakupów? Czyli listy, informacje kiedy i o ktorej, co zostało kupione, co wysłane i co już doszło
Aggie, myślę, że bezcenne zdjęcie byłoby, gdyby ktoś uchwycił miny twoich współpracowników w momencie, kiedy dumnie wkraczasz do pracy, podskakując na jednej nodze i kończąc malować paznokcie u stóp i trzymając w zębach 5 nakrętek z pędzelkami od lakierów Opi...

Btw, myslę, że wspólnozakupowy wątek z opi w roli głównej to jest dobry pomysł (choć jam tu nowa i powinnam siedzieć cicho , ) to napomknę, że na perfumowym takie pomysły sprawdzały się idealnie
__________________
Wymiany kosmetyczne?

Edytowane przez Twitter
Czas edycji: 2009-09-16 o 15:38
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 15:41   #1370
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Twitter Pokaż wiadomość
Aggie, myślę, że bezcenne zdjęcie byłoby, gdyby ktoś uchwycił miny twoich współpracowników w momencie, kiedy dumnie wkraczasz do pracy, podskakując na jednej nodze i kończąc malować paznokcie u stóp i trzymając w zębach 5 nakrętek z pędzelkami od lakierów Opi...
Ja bym chciała, żeby mi ktoś wtedy strzelił fotkę...
Zaraz zaraz, a gdzie ja bym buty wsadziła...? Tam gdzie słońće nie dochodzi?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 16:53   #1371
Helge Wodnica
Raczkowanie
 
Avatar Helge Wodnica
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Due South
Wiadomości: 305
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dzieki dziewczyny!

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Helge Wodnica: 6 lakierów OPI - Kreme de la Kremlin, Russian Navy, YDNJ, Over the Taupe, Tickle my Francey, Louvre Me Louvre me Not. Lincoln Park at Midnight nie znalazlyśmy, tak samo Country Club Khaki Orly. W ogóle okazuje się, że na Orly nie mamy żadnych zniżek, poza tym Orly jest dostępne na Barskiej tylko do dzisiaj.
Agrh*grh! *! A takiego smaka miała na niego, a tu figa.
Z Opi się cieszę.



Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Fajne to było- wchodzę,a tam lakiery już posegregowane Nawiasem mówiąc - szacun wielki za znalezienie czegokolwiek - aczkolwiek dzisiaj lakiery były juz bardziej posegregowane niż przy poprzedniej wizycie, to i tak szukając lakieru po nazwie trzeba się troche namordować...

Fotkę mam strzelić, jak rozumiem?
To wszystkie lakiery są tak powrzucane w jeden miszmasz, czy chociaż kolorami jest to podzielone? Bo ja zawsze rzucam hasło Opi"...", i tyle. To może chociaż opisywać kolorystycznie swoje zachciewajki, co?
Fota obowiązkowa!


Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Czy osoby które kupowały coś teraz od nas mają jakieś plany odnosnie Hiszpanki? Bo jesli faktycznie za kilka dni będzie nowa kolekcja, to można poczekać pare dni z wysyłką i wyslać wszystko razem. Jeśli natomiast ktoś chce wysylkę już jutro - prosze dać znać, dostosuję się
Epidemia Hiszpanki...
Ja bym chciała Pamplona Purple. Arragow'a wspaniałomyślnie nie chcę, bo wydaje mi się za czarny.


Cytat:
Napisane przez Twitter Pokaż wiadomość
Aggie, myślę, że bezcenne zdjęcie byłoby, gdyby ktoś uchwycił miny twoich współpracowników w momencie, kiedy dumnie wkraczasz do pracy, podskakując na jednej nodze i kończąc malować paznokcie u stóp i trzymając w zębach 5 nakrętek z pędzelkami od lakierów Opi...
__________________
Helge Wodnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 16:59   #1372
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Poukłądane jest tokolorami i w miarę możliwości kolekcjami. Ogólnie jest jeden duży stand, nie ma podziału standu tak, aby było widać, gdzie jest ktora kolekcja. Poprzednio był zupełny misz-masz, teraz wszystko było ladnie poukladane

Ale szukając po nazwach trzeba najpierw kukać na kolory, brać lakier ze stojaka i zaglądać pod spód.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 17:03   #1373
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Poukłądane jest tokolorami i w miarę możliwości kolekcjami. Ogólnie jest jeden duży stand, nie ma podziału standu tak, aby było widać, gdzie jest ktora kolekcja. Poprzednio był zupełny misz-masz, teraz wszystko było ladnie poukladane

Ale szukając po nazwach trzeba najpierw kukać na kolory, brać lakier ze stojaka i zaglądać pod spód.
Najgorzej w moim przypadku było z rozpoznawaniem jasnych, bo - jak mówiłam - kompletnie ich nie noszę i nie mam pojęcia, jak który kolor wygląda.
Z ciemnych OPI to mogę zaraz jakiś egzamin zdawać szkoda, że Lincoln Park At Midnight nie było, rozważam jego dołączenie do mojej kolekcji

Edit: obejrzałam Orly wymarzone przez Helge i mogę tylko stwierdzić, że go na 100% nie było. Z tego typu kolorów był jeden, ale o zupełnie innej nazwie; a miałam problem, bo w ogóle nie wiedziałam, jak wyglądał i myślałam, że to jakaś zieleń A w ogóle OPI trwalsze niż Orly, także nie ma czego żałować
__________________
Signature deleted.

Edytowane przez Rayne
Czas edycji: 2009-09-16 o 17:05
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 17:31   #1374
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
OK, co mam ja:

MoniaK
- lakier do frencha: Mimosa For Mr and Mrs
- bardzo ciemny fiolet/śliwka: Siberian Nights
dziękuję bardzo Już się nie mogę doczekać aż dostanę paczkę. Szkoda tylko że nie było Bublle Bath ale jakbyście były następnym razem to pliss pamiętajcie o mnie, bo szalenie spodobał mi się ten kolor
Rayne, napisz mi proszę rozliczenie na pw.

Aggie, świetny pomysł z wątkiem zakupowym Rzeczywiście tutaj robił się bałagan. Czekamy na zbiorowe zdjęcia Opików
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 17:40   #1375
kate781
Raczkowanie
 
Avatar kate781
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 277
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cześć dziewczyny.

się melduje kolejna miłośniczka OPI (tudzież ChG )

Widzę, że agabil szuka CAN U DIG IT. Powiem tak - żeby nie przekroczyć uprawnień - jeśli nadaj jesteś zainteresowana to zapraszam na priv może jakaś wymiana

i nie doczytałam czy tu o tym wpominałyście - ja się zaopatruję w OPI na: www.victoriasbeauty.com - polecam
kate781 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 17:44   #1376
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dziewczynki, moim zakupowiczkom wyślę wyliczenia wieczorem, bo teraz muszę jeszcze coś załatwić Postaram się również dziś lub jutro rano kupić koperty bąbelkowe, także najpóźniej w piątek wysyłka
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 18:05   #1377
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Dziewczynki, moim zakupowiczkom wyślę wyliczenia wieczorem, bo teraz muszę jeszcze coś załatwić Postaram się również dziś lub jutro rano kupić koperty bąbelkowe, także najpóźniej w piątek wysyłka
ok. świetnie jeszcze raz dziękuję


Dziewczyny, czy któraś widziała na żywo kolekcję welwetową Suede? Jestem ciekawa jaki dają efekt
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 18:11   #1378
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Basi chyba Bagietkę brałaś, a nie Katarzynę, Aggie ale mogę źle pamiętać, w każdym razie była wyżej na liście, a Espresso nie znalazłyśmy.
Dziękuję dziewczęta , i bagietka, i Kasieńka podobają mi się bardzo, i z każdego wyboru byłabym zadowolona

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość

Basiu, głupek ze mnie i zapomniałam wziąć RRR - mogę Ci osobno wysłać, ew. jeśli reflektujesz na hiszpańską, to obiecuję tym razem nie zapomnieć
Ja na kolekcję hiszpańską także jestem nakręcona, prócz Aragona pewnie zechcę jeszcze jakiś lakier, więc oczywiście- możesz dorzucić do tej koperty RRR
Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Jakbyśmy dzwoniły, trzeba się dopytać, ile buteleczek będzie dostępnych na start
Taaaak, dużo Aragonów poprosimy

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość

Fotkę mam strzelić, jak rozumiem?
Taaaak, czekamy na fotkę zbiorczą

A co Wam udało się upolować dla siebie?
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 18:14   #1379
Oczko160
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 114
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
OK, co mam ja:


Oczko160
1. Parlez-vous OPI
2. Baguette me not
3. Tickle my France-y
Ah, dzieki ci, dzieki ci, dzieki ci. Yay juz sie nie moge doczekac!!
Oczko160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 18:18   #1380
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Basiu, przyznam, że raz dostalam oczopląsu, a dwa, czekam na Hiszpankę i wtedy sie obkupię. Tak więc dzisiaj wyszlam tylko z zakupami wspólnymi

Wiecie co, przypomniało mi się, jak z rok temu bawiłyśmy się z dziewczynami w wymyślanie KOLEKCJI POLSKIEJ. No bo wszystko już chyba było, a dlaczego nie ma kolekcji polskiej?

Wymyśliłysmy wtedy m.in strażacką czerwień ("Solidarity") oraz ciemny granat z drobinkami jak usiane gwiazdkami niebo ("Copernicus"). Był ten ciemnojagodowy ("Blueberry scrub"). I biały ze srebrnymi drobinkami ("Swirling Snow"). I kilka innych.

Wtedy trochę żartowałyśmy, ale dzisiaj pod wplywem tych zakupów naszła mnie myśl -czy byłoby możliwe skomponowanie takiej kolorystycznej kolekcji i napisanie do OPI z prośbą o rozważenie wprowadzenia polskiej kolekcji?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.