Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-05, 12:05   #2341
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
oo no to poznamy się przy innej okazji ślicznie dziękuję za wspólne zamówionko
ja też mam takie duszności, ale u mnie to jeszcze ten stres robi swoje a co będzie jak wrócę do pracy
Evelinku,jesteś specjalistką od blondów?? ja mam pytanko, 2 tygodnie temu rozjaśniłam włosy z myślą o tym, żeby teraz je pomalowac na kolor właściwy, ale trochę boję się je zniszczyć.. może poczekać aż pójdę malować odrosty do fryzjerki, bo wtedy planuje takie ciemne pasemka na nich zrobić.. powiem szczerze, że brak mi konceptu i w dodatku włos mi się jeży jak myślę o tych odrostach sama w domu to ja raczej nad nimi nie zapanuje ....

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

mykam bo burza u nas...
E tam specjalistka Ty miałaś dość drastyczną zmianę koloru, rozjaśniacze bardzo niszczą włosy, więc ja bym zaczekała. Poza tym - bazowy i na pasemka, więc koro i tak nie planujesz malować w domu, tak będzie wygodniej następnym razem, jeśli się sprawdzą. Trzymam mocno kciuki! Ale nas wzięło na zmianę koloru, no no no
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 12:19   #2342
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

A ja na chwilę weszłam i nadążyć nie mogę. Open'er jest zaje...isty! Pierwszy raz uczestniczę i pod ogromnym wrażeniem jestem Ludzi dużo, ale jakie to hektary. Kilka namiotów w każdym co innego. Przedwczoraj najbardziej mi sie Gossip i The kooks podobali, a wczoraj Fish był świetny, Madness rewelacja, ale Faith No More powalili na kolana poprostu. Genialni! Tylko White Lies nie zdążyłam za dużo zobaczyć bo FNM się rozkręcili i przedłużyli koncert.
Trochę nie dosypiam, ale co tam. Dzisiaj do czwartej rano będzie się działo bo o drugiej Progidy wychodzi Pewnie następnym razem wejdę tu do Was w poniedziałek wieczorem. Pozdro z Openera
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 13:33   #2343
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Czy tylko mnie nie kręcą takie rzeczy jak Open'er?
Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Mnie to nie kręci głównie z tego względu że ja nie lubię dużych zbiorowości ludzkich Nie znoszę tłumu, ocierających się o siebie ludzi. Nie znoszę też głośnej muzyki.
Wolę ciszę i spokój

Mnie też takie zloty nie kręcą, chyba jestem aspołeczna ale w takim tłumie to bym sie tylko denerwowała.

co do alkoholu - eh wczoraj byłam na panieńskim koleżanki i normalnie pierwszy raz w życiu mam kaca - na szczęście już przechodzi - ale masakra no

za to impreza była przednia
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 15:20   #2344
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Od kilku lat sie wybierałam i dzis w koncu zaliczyłam wystawe psów rasowych w Ustroniu Piekna pogoda , sliczne psy i atmosfera letniej labyTego było mi trzeba.
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 16:16   #2345
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

uff, wreszcie po imprezkach powoli wracamy do normalności, dom też

Paula, pisz, pisz, jakoś przeżyjemy i się nie przejmuj - wpuszczaj jednym a wypuszczaj drugim i nie daj się sprowokować!!!

a u nas leje
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 16:47   #2346
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość

Chyba jakieś aukcje na allegro spróbuję przygotować, bo trza się w koncu wziąć za oczyszczanie szaf z za małych ciuchów. Nie ma co się łudzić, że się w nie kiedyś zmieszczę
Mam to samo uczucie.
Ja tak zrobiłam.Wszystkie ciuchy z przed 2 lat , których nie było mi żal wystawiłam na ebayu.


Poszukuje różu mieniacego sie jak lakier do paznocji. Są takie w zależnosci pod jakim katem patrzysz to jest inny kolor.Taki jak tafta wody mienącego się fioletem, rózem.Nie wiem jak to określic.Jak kropla benzyny w wodzie.Taka tecza.
Jak ktoś oglądał Anię w finale YCD to ona miała taki róż.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 17:15   #2347
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

czy ja dobrze widzę ze nie ma wątku dla She Spece??
ja i kasiek robiłyśmy wspólne zamówienie, więc na pewno znajdzie się kilka osób które podzielą się opiniami i zdjęciami, tylko gdzie ??
może ktoś ise skusi i założy??

-------------------------

pure luxe, dziewczyny jeśli dziś zrobię zakupy a zapłacę w środę to jak myślicie będzie się liczyła zniżka, która jest do 6 lipca?? bo musze poczekać az mi kasa na PP dojdzie. cos pisali że ta zniżka nie bezie widoczna w koszyku tylko potem zwracana?!?!

Edytowane przez braworka
Czas edycji: 2009-07-05 o 18:31 Powód: dopisek
braworka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-05, 18:41   #2348
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Muszę się publicznie pochwalić jaki mój fryzjer okazał się wspaniały, z powodu nie najlepszych dla mnie dni i z powodu dość nieciekawej pogody (no i oczywiście tych terminów no bo ciężko fryzjera złapać) poprosiłam, żeby ów fryzjer zrobił mi zabieg w domu. Przyznaje, że się obawiałam, no bo nie będzie profesjonalnych sprzętów no i wiadomo, szampony odżywki i dobre cięcie to nie to samo jak jestem w salonie, ale mimo wszystko zdecydowałam się.

Jestem okropnie zadowolona, wyszło mu jak nigdy Włosy są śliczne nie śmierdzą nie poparzyło mnie w głowę od suszarki, Kolor od razu wyglądał jak ten który chciałam, a nie dopiero po kilku myciach Fryzjer marzenie No i oczywiście wydawać by się mogło, że suma była bajońska Lecz nic z tych rzeczy wyszło 24zł trochę proszków i garść żarcików Pewnie chcecie numer tel, ale nie moge tu podawać, bo to ekskluzywny fryzjer. Ale może odpiszę wam na PW piszcie do Evelinka
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 19:00   #2349
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Wracam po weekendzie na działce i myślałam, że zaległości czytać będę do nocy, a tu już nadrobiłam wątek plotkowy i zakupowy. Faktycznie słaba produkcja postów na ten weekend przypadła.
Liczyłam szczerze mówiąc na jakieś wieści od Pastereczki, a tu wciąż cisza. Może ktoś wie, kiedy się pojawi, skoro sobota nie wypaliła?
Poza tym przez dwa ostatnie dni chodzę bez podkładu - pierwszy raz w tym roku - mama jak mnie zobaczyła, to mówi "ale Ci przez ten krótki czas piegów przybyło!". Musiałam ją uświadomić, że piegi to ja mam cały rok, tylko że teraz ma je okazję zobaczyć.
Pochwalę się jeszcze, że jestem ZACHWYCONA frakcją sojową z Naturalisa (Ilonko). Jeszcze żadne naturalne smarowidło nie poczyniło tyle dobrego dla mojej skóry w tak krótkim czasie. Trzymam kciuki by się to nie zmieniło. W każdym razie moja cera wygląda na tyle dobrze, że bez problemu mogę się pokazać ludziom bez podkładu i to nie tylko w działkowej scenerii.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 19:03   #2350
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

no, no, no, Ewelinek może warto nad karierą pomyśleć

a ja jestem załamana - szukam Oli łóżeczka do pokoju coby wreszcie dała mi spokój i
1. wszystko co znalazłam to badziewie jakieś
2. jak już mi się coś niby spodobało to ceny szok
3. albo ja mam taki gust wypaczony
znacie jakieś perełki - pokój spory, ograniczeń gabarytowych niet, ale chciałabym coś z charakterem
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 19:18   #2351
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ja tak szybciutko Dopiero teraz mi internet zatrybił...

mamoNiny- pędzelek mam u siebie- czy jutro miałabyś wieczorkiem chwilkę?

Ilonko- ten podkład mam wielkości pełnego sampla- nie wiem czy PW dostałaś więc tu piszę

Foxxxy, Evelinku- jeszcze raz dziękuję za przemile spędzony czas

No i oczywiście wiedziałam, że jak mnie od świata odetną to mnie ktos obrobi :P Kogo bym z wizażanek nie widziała to pieknie wygląda! I absolutnie u nikogo nie widzę ani kg nadwagi! Za to u siebie widzę sporo za dużo... I koniec!
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-05, 20:04   #2352
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Od kilku lat sie wybierałam i dzis w koncu zaliczyłam wystawe psów rasowych w Ustroniu Piekna pogoda , sliczne psy i atmosfera letniej labyTego było mi trzeba.
uooo jak jak ja kocham pieski! jak już będę miała ten swój wymarzony home, to jakiegoś przygarnę
Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Muszę się publicznie pochwalić jaki mój fryzjer okazał się wspaniały, z powodu nie najlepszych dla mnie dni i z powodu dość nieciekawej pogody (no i oczywiście tych terminów no bo ciężko fryzjera złapać) poprosiłam, żeby ów fryzjer zrobił mi zabieg w domu. Przyznaje, że się obawiałam, no bo nie będzie profesjonalnych sprzętów no i wiadomo, szampony odżywki i dobre cięcie to nie to samo jak jestem w salonie, ale mimo wszystko zdecydowałam się.

Jestem okropnie zadowolona, wyszło mu jak nigdy Włosy są śliczne nie śmierdzą nie poparzyło mnie w głowę od suszarki, Kolor od razu wyglądał jak ten który chciałam, a nie dopiero po kilku myciach Fryzjer marzenie No i oczywiście wydawać by się mogło, że suma była bajońska Lecz nic z tych rzeczy wyszło 24zł trochę proszków i garść żarcików Pewnie chcecie numer tel, ale nie moge tu podawać, bo to ekskluzywny fryzjer. Ale może odpiszę wam na PW piszcie do Evelinka
hmmmmmmmmmm a co ciekawego zrobiłaś? dawaj foty! a myślisz, że ten fryzjer zająłby się moim łbem? bo szukam kogoś sprawdzonego na te moje blond hery
Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
mamoNiny- pędzelek mam u siebie- czy jutro miałabyś wieczorkiem chwilkę?
znajdę tylko napisz o której i gdzie
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 20:11   #2353
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Foxxxy jesteś niemożliwa Cieszę się, że Ci się podoba
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
no, no, no, Ewelinek może warto nad karierą pomyśleć

a ja jestem załamana - szukam Oli łóżeczka do pokoju coby wreszcie dała mi spokój i
1. wszystko co znalazłam to badziewie jakieś
2. jak już mi się coś niby spodobało to ceny szok
3. albo ja mam taki gust wypaczony
znacie jakieś perełki - pokój spory, ograniczeń gabarytowych niet, ale chciałabym coś z charakterem
Taaa, farbowanie to jeszcze jak cię mogę, ale jakbym się za nożyczki złapała Chyba bym musiała stolicę szerokim łukiem omijać

A z łóżkiem niestety nie pomogę, całe życie mam składaki, uroki M3, ale na pewno musisz szukać przede wszystkim dobrego stelaża, żadna sklejka. I sosna też raczej nie, bo może się rozsychać.

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Ja tak szybciutko Dopiero teraz mi internet zatrybił...

mamoNiny- pędzelek mam u siebie- czy jutro miałabyś wieczorkiem chwilkę?

Ilonko- ten podkład mam wielkości pełnego sampla- nie wiem czy PW dostałaś więc tu piszę

Foxxxy, Evelinku- jeszcze raz dziękuję za przemile spędzony czas

No i oczywiście wiedziałam, że jak mnie od świata odetną to mnie ktos obrobi :P Kogo bym z wizażanek nie widziała to pieknie wygląda! I absolutnie u nikogo nie widzę ani kg nadwagi! Za to u siebie widzę sporo za dużo... I koniec!
Hej, kotku, jak było? Bardzo zmęczona jesteś? Zdążyłaś się dowiedzieć, o której ten egzamin?Ja nawet jak dziś Foxiaka malowałam, to kciuki zaciskałam za Ciebie i założę się, że jej koty krzyżowały łapki (za nas trzy, hehe).

Oczywiście, że obrobi, bo szkoda, żeby taka piękna i wartościowa dziewczyna żyła w ciągłych kompleksach. Uszy do góry
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 20:12   #2354
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Zaczynam się pakować I jak zwykle będzie problem co zabrać
Powinnam chyba iść niedługo spać czeka mnie pobudka przed 4 6.30 mamy pociąg z centralnego, a rano trzeb a będzie dopakować resztę rzeczy, przygotować prowiant itp no i siebie doprowadzić do stanu używalności Ciekawe jak minerały zniosą 7 godzin w pociągu i resztę dnia zwiedzania Mam nadzieję że nie będę straszyć

Nad fryzjerem też powinnam pomyśleć, już okropne mam te moje włosy, ale to dopiero po powrocie
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 20:26   #2355
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Siostra- dziekuje Już odespałam więc zmęczenia nie odczuwam No ale niestety raczej nie zaliczę... Zbyt szczegółowe pytania o konkretne artykuły KNZ... No cóż- chyba się do Ciebie zgłoszę na korepetycje z międzynarodowe publicznego

Aleeeee..... ugotowałam sobie na jutro na obiad kalaforka i jest dobrze
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 20:34   #2356
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

No jak jestem niemożliwa, niemożliwa to bym była jakbym się zmieniła w tą dużą brunete o której myślałaś Dla Ciebie powinnam zostać Tworem czysto internetowym

Dokładnie Wii, obrabiamy Cie obrabiamy bo Ty powinnaś bardziej w siebie wierzyć
A czemu mi nie powiedziałas o egzminie ? Myslalam, ze masz dopiero 7-mego jakis egzmin A ty evelinku tez ani slowa no wy siostry jedne niegrzeczne !!!

MAmoNiny w sumie odkurzałyśmy odrosty więc nic poważnego i bez drastycznych zmian Ale efekt mnie powalił. wszelkie konsultacje przeprowadź z evelinkiem, bo to ona się na tym zna

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-07-05 o 20:38
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 20:38   #2357
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Siostra- dziekuje Już odespałam więc zmęczenia nie odczuwam No ale niestety raczej nie zaliczę... Zbyt szczegółowe pytania o konkretne artykuły KNZ... No cóż- chyba się do Ciebie zgłoszę na korepetycje z międzynarodowe publicznego

Aleeeee..... ugotowałam sobie na jutro na obiad kalaforka i jest dobrze
Hihi, ja bardzo chętnie, tylko szkoda, że nie mam wspomagaczy ze sobą Kalafiorek, mniam. A mnie też kobieta przetrzepała na ustnym pmp w cztery strony, a swoją seminarzystkę pytała o rzeczy, których może bym wiedziała gdzie szukać. Pmp przyjemnie się czyta, ale jest tego duuużo
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 20:46   #2358
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Chyba od jutra zacznę wkuwać na pamieć artykuły karty NZ
Zdecydowanie za dużo materiałów jest z PMP a mój wykładowca bardzo dokładny i niestety z każdego tematu pytanie zada.
Trudno sie mówi i uczy sie dalej

Foxxxy- no przecież mówiłam o egzaminie
1 sierpnia jade na wesele- nie mam sukienkiiiiiii!

Siostro- ja musze włosy henną czarną zrobić- może jak wpadniesz następnym razem to Cię wykorzystam bo ja chyba niedokładnie nakładam jednak

Niedlugo TŻ wyjeżdzą więc będę miała wolną chatę Także bardzo chętnie przyjmę wszystkie minerałomaniaczki
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 21:05   #2359
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Hello, ladies Ja wrocilam, ale widze ze na wielu frontach wakacyjna cisza. Odpoczelam ale fotki z urlopu definitywnie skierowaly moje mysli na tor dietetyczny! od jutra zamierzam chodzic na basen, codziennie.
Na pocieche zdazylam dzisiaj trzasnac zamowienie z SN i moja wymarzona Freye Mische z listkow
Stosowalam szybki sposob na mineraly latem, przynajmniej gdy nie trzeba do pracy. Mieszalam podklad z Soft focusem i lekko LHK, nawet bez specjalnego wcierania czy stemplowania. Malo krycia ale i 100% naturalnosci. Przetrwalo nawet w upalach.
Cathy, myslalam o Tobie jadac przez Zegrze, kiedy spotkanie?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-05, 21:07   #2360
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Spokojnie WI do pierwszego jeszcze daleko, przeceny zdążą jeszcze nabrać tempa Pójdziemy poszukać sukienki tylko po 15-stym
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 21:10   #2361
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Hej!
a mnie opener kręci
a dzisjaj prodigy, Dominiko poskacz i za mnie

ech, nie nadaję się na zakupy stanikowe przez neta, za drogi interes, zamnim trafię na swoj rozmiar to chyba straciłabym całą pensję i tyle. Dostałam freyę pipę (tnx Cotko ) i znów nie tak, za mała, buły pod pachami . E tam, będę kupować konrady, niplexy z wiedzą że to nie to
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 21:12   #2362
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
No jak jestem niemożliwa, niemożliwa to bym była jakbym się zmieniła w tą dużą brunete o której myślałaś Dla Ciebie powinnam zostać Tworem czysto internetowym

Dokładnie Wii, obrabiamy Cie obrabiamy bo Ty powinnaś bardziej w siebie wierzyć
A czemu mi nie powiedziałas o egzminie ? Myslalam, ze masz dopiero 7-mego jakis egzmin A ty evelinku tez ani slowa no wy siostry jedne niegrzeczne !!!

MAmoNiny w sumie odkurzałyśmy odrosty więc nic poważnego i bez drastycznych zmian Ale efekt mnie powalił. wszelkie konsultacje przeprowadź z evelinkiem, bo to ona się na tym zna
Ty Tworze Czysto Internetowy Rozbrajają mnie twoje txt, mogłabym cały dzień tarzać się po podłodze ze śmiech, ale powstrzymują mnie resztki zdrowego rozsądku (zwykle)

Oj, nie zauważyłam posta MamyNiny, zresztą Twojego też wcześniej nie, za szybko stukacie Odrosty to czysta robota

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość

hmmmmmmmmmm a co ciekawego zrobiłaś? dawaj foty! a myślisz, że ten fryzjer zająłby się moim łbem? bo szukam kogoś sprawdzonego na te moje blond hery
MamoNiny, ja to bym się trochę bała, na moim i twoim miejscu. Ale zawsze możemy pokombinować, tylko musiałabym wiedzieć, co chcesz.

Dopiero teraz dokopałam się do Twoich zdjęć- naprawdę blond ujmuje Ci lat, ale chyba tez widziałabym Cię w czymś chłodniejszym. Jakby coś- pisz

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Chyba od jutra zacznę wkuwać na pamieć artykuły karty NZ
Zdecydowanie za dużo materiałów jest z PMP a mój wykładowca bardzo dokładny i niestety z każdego tematu pytanie zada.
Trudno sie mówi i uczy sie dalej

Foxxxy- no przecież mówiłam o egzaminie
1 sierpnia jade na wesele- nie mam sukienkiiiiiii!

Siostro- ja musze włosy henną czarną zrobić- może jak wpadniesz następnym razem to Cię wykorzystam bo ja chyba niedokładnie nakładam jednak

Niedlugo TŻ wyjeżdzą więc będę miała wolną chatę Także bardzo chętnie przyjmę wszystkie minerałomaniaczki
Ja chętnie pomogę, chociaż henną włosów jeszcze nie robiłam. Brwi, rzęsy to tak, ale włosów niet. Na czym to dokładnie polega i jaki jest efekt?

A z tą nauką to poczekaj do wyników

Hihi, to ja się niniejszym bezczelnie wpraszam Może Twój pluszak wreszcie przestanie przede mną uciekać

Edit: Pranie Mischa

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-07-05 o 21:15
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 21:14   #2363
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Cathy, myslalam o Tobie jadac przez Zegrze, kiedy spotkanie?
zamordować to mało !
przez Zegrze przejeżdzała i nie wpadła choć na sekundę...No ręce opadają po prostu
Może byś nawet załapała się na mój mega kiczowaty makijaż Barbie zrobiony prowokacyjnie na MM
Nie gadam z Wami
i nie będzie spotkania !
Foch !

a serio Spotkanie będzie, będzie, o ile chętne będą, żeby mnie odwiedzić Planowany termin- początek sierpnia, potem może być drugi weekend sierpnia, potem trzeci itd
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 21:25   #2364
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

O jejku... Cathy... ja ostatnio jadłam pyszny obiad nad Zegrzem ale ono za duże żebym Cię znalazła

Hennę do włosów specjalna kupuję i nakłada sie ja normalnie jak farbe

Wyprzedaże no na to liczę To Foxxxy pamiętaj, że ja Cie jeszcze męczyc będę
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-07-05 o 21:27
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 21:29   #2365
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
O jejku... Cathy... ja ostatnio jadłam pyszny obiad nad Zegrzem ale ono za duże żebym Cię znalazła

Zegrze za duże No toś teraz przesadziła Tutaj stojąc przy jednej tablicy, że się zaczyna i przy drugiej, że się kończy, można ze sobą bez telefonu rozmawiać Takie wielkie to nasze Zegrze
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 21:29   #2366
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Wiii przecież masz taki śliczny kolor włosów, ja bym już nic nie kombinowała. Zresztą Evelinek potwierdzi
Powiedz no nam jak się MudMask sprawuje ?

A Evelinku jak się Lily Lolo sprawuje ? Mam nadzieje, że te zachwyty to były szczere z Twojej strony, z mojej dodaje, że to naprawdę super wyglądało lekko i ślicznie, no i powiedz no jak ten żel na oczyska Trzymało się wszystko zieleni ?

Cathy będziemy się musiały do jakiegoś busika nad to Zegrze wpakować
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 21:34   #2367
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Chyba wynająć i to nie busika atylko autokar hehe

Końcówki zawsze mam jaśniejsze co mnie denerwuje :P I dlatego przyciemniam włosy Poza tym fajne są wlosy po hennie
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 21:57   #2368
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Wi to obetnij końcówki będzie łatwiej W ogóle przez Ciebie mam taką chrapke na Cienie lumiere, że aż tam wlazłam a co ja wczoraj mówiłam?!! Że już jestem zaopatrzona na wieki wieków Amen. Ale czy próbki cieni naprawde kosztują 5 $? Bo mi miłość przechodzi

Za to wlazłam na SheSpace i tam i tania wysyłka i tanie próbasy więc może zaryzykuje, a z Painta mi nie wysłali nic więc może jakoś przełkną te 12 próbek po cencie

Kurka wodna Nemo wsadził ogon w talerz po sałatce I śpi
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 21:59   #2369
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
MamoNiny, ja to bym się trochę bała, na moim i twoim miejscu. Ale zawsze możemy pokombinować, tylko musiałabym wiedzieć, co chcesz.

Dopiero teraz dokopałam się do Twoich zdjęć- naprawdę blond ujmuje Ci lat, ale chyba tez widziałabym Cię w czymś chłodniejszym. Jakby coś- pisz
no właśnie, nie mogłam osiągnąć nic chłodniejszego na moich włosach bez powtórnego malowania-wyszło jak widać (jak rozjaśniałam kilka lat temu u fryzjera, to po rozjaśnieniu był kolor marchewkowy). a marzyłam o czymś takim jak ma kamilanna (boskie zdjęcie na makijazu mineralnym): zimny, jasny blond z ciemnymi, czarnymi refleksami (żeby moje odrosty były mniej widoczne, bo obawiam się czy jednolitego kolorku, nie musiałabym za często malować
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 22:27   #2370
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
O jejku... Cathy... ja ostatnio jadłam pyszny obiad nad Zegrzem ale ono za duże żebym Cię znalazła

Hennę do włosów specjalna kupuję i nakłada sie ja normalnie jak farbe

Wyprzedaże no na to liczę To Foxxxy pamiętaj, że ja Cie jeszcze męczyc będę
Aha, to się pobawimy Też czekam na wyprzedaże. I na cudowny przypływ gotówki

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Wiii przecież masz taki śliczny kolor włosów, ja bym już nic nie kombinowała. Zresztą Evelinek potwierdzi
Powiedz no nam jak się MudMask sprawuje ?

A Evelinku jak się Lily Lolo sprawuje ? Mam nadzieje, że te zachwyty to były szczere z Twojej strony, z mojej dodaje, że to naprawdę super wyglądało lekko i ślicznie, no i powiedz no jak ten żel na oczyska Trzymało się wszystko zieleni ?

Cathy będziemy się musiały do jakiegoś busika nad to Zegrze wpakować
Evelinek potwierdza Ale, że Whitey ma urodę Śnieżki, to i włoski można przyciemnić, a poza tym henna też wzmacnia włosy, prawda? Ok, kusi mnie, bo jeszcze nigdy nie nakładałam tego na włosy

Foxxxy LL zostały u Ciebie po parapetowym malowaniu. Wiem, ciamajda ze mnie. A zachwyty jak najbardziej szczere, po powrocie co rusz zaglądałam w lusterko i dochodzę do wniosku, że właśnie tak powinien wyglądać makijaż mineralny. Na początku myślałam, że EDM jest ok 9matte, bo intensive to katastofa), później Lumiere, ale dziś w EGM i LL, czułam się, jakbym autentycznie nie miala nic na twarzy. Nawet oglądalam ich stronę i mają promocję do jutra -15%. Będę się musiala poważnie przyjrzeć obu firmom. A kolor faktycznie idealny

I jeszcze dzięki Tobie utwierdziłam się w przekonaniu, że muszę, po prostu muszę mieć silice. Fotoszop jak marzenie.

Natomiast żel Miałaś świętą rację, trzyma się to jak diabłu ogon, mnie normalnie cienie spływają po ok godzinie, z baza kilka godzin, ale zbierają się w załamaniach. W tym momencie nie ma śladu kreski, kolor żywy i na swoim miejscu. Zdecydowanie moje must have. Baza dla opornych

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Chyba wynająć i to nie busika atylko autokar hehe

Końcówki zawsze mam jaśniejsze co mnie denerwuje :P I dlatego przyciemniam włosy Poza tym fajne są wlosy po hennie
I to ten londyński piętrowy Cathy, nie opędzisz się od nas!
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.