Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-28, 21:39   #361
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
wg mnie: uwazam ze moj kolor jest obrzydliwy, taki siwo-wyplowialo-blond
a chcialabym zolciutki intensywny ale juz tyle farb bylo na mojej glowie i niestety nic nie chce wziac
Pewnie jest wiele dziewczyn, które marzą o takim właśnie siwym blondzie, ale rozumiem Cię doskonale, zwłaszcza że faktycznie to żaden miodowy blond (na tym zdjeciu w opakowaniu wyszedł dużo jaśniej niż w rzeczywistości na pudełku to wygląda). Ja też się wkurzam, jak chcę coś ciemniejszego, a wciąż osiągam blondy, a do tego naokoło wszyscy mówią "no to super właśnie, ze ci blond wychodzi". Ale ja nie chcę już blondu! Tyle, ze chyba też mam już wytrawione włosy, bo nic nie chce złapać.

Zamówilam dziś ostatecznie w aptece 6B. jak nie wyjdzie, kupię 5 N (pani akurat miała to pudełeczko - na pudełku wygląda to 5N bardzo ciemno i bardzo chłodno).
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 22:53   #362
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Pewnie jest wiele dziewczyn, które marzą o takim właśnie siwym blondzie, ale rozumiem Cię doskonale, zwłaszcza że faktycznie to żaden miodowy blond (na tym zdjeciu w opakowaniu wyszedł dużo jaśniej niż w rzeczywistości na pudełku to wygląda). Ja też się wkurzam, jak chcę coś ciemniejszego, a wciąż osiągam blondy, a do tego naokoło wszyscy mówią "no to super właśnie, ze ci blond wychodzi". Ale ja nie chcę już blondu! Tyle, ze chyba też mam już wytrawione włosy, bo nic nie chce złapać.
Haha, zgłasza się ta, która marzy o platynie
No może nie od razu o całkiem białych włosach, jednak na tyle jasnych, żeby dało się o mnie powiedzieć 'blondynka'..
A że chciałam się zafarbować dosyć łagodnie to się zdecydowałam na C&S.
Przeczytałam ten wątek chyba z 5 razy i dzięki Twoim postom i zdjęciom wybrałam 8A.
Mój naturalny kolor to ciemny mysi blond, ale miałam dużo pasemek rozjaśnionych od Joanny Reflex Blond i od słońca.
Wyszło żółtko na poziomie 7 jak nie ciemnejszym, no i blondu ni ma (coś podobnego jak włosy w Twoim avatarze, może nawet ciemniejsze).
Żółci się pozbyłam gencjaną (pozbywam się na bieżąco w sumie) i jakoś do tego mojego koloru przywykłam.. ale platynka to wciąż moje ciche marzenie.

Ja nie wiem, że baba zawsze chce tego czego akurat nie ma


Aktualnie się bawię we fioletowe pasemka, więc jeszcze się zastanowię porządnie czym się później zafarbuję
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!

Edytowane przez versatille
Czas edycji: 2013-06-28 o 22:54
versatille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 12:25   #363
Hiukset
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 32
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Postaram się wrzucić niebawem jakieś zdjęcia koloru 6N na moich włosach

Wcześniej miałam włosy farbowane na średni popielaty blond (ale pigment zdążył się wymyć do poziomu 8). Zależało mi aby uzyskać kolor mniej więcej podobny do mojego naturalnego (szary, mysi ciemny blond). Problem w tym, że farba właściwie nie przyciemniła koloru... jedynie bardziej wyrównała. Ale to nadal jest średni blond. Kolor sam w sobie jest całkiem ok ale spodziewałam się troszkę większej zmiany
Hiukset jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 10:11   #364
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
jasne, że się pochwalę
ja właśnie chciałam 8v, bo jest przepiękny na opakowaniu. ale nigdzie jeszcze ich nie widziałam...

Kochana ja wlasnei 8v znalazlam w iapteka ))) Jedyny sklep z tym odcieniem ) Mam nadzieje ze szybko mi wsyla bo wlasnie zamowilam ))) Mam swoj jasny blond na poziomie 10 tylko ze gore mam ciepla a koncowki chlodne.. Mam nadzieje ze farba mi to wyrowna ))
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 21:32   #365
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Jestem tydzień po fabowaniu 6B-brąz kakao. Kolor mnie satysfakcjonuje - chciałam uzyskać ładny jasny brąz. Tam gdzie miałam naturalne oraz ciemniejszy blond wyszły z rudawym połyskiem, na reszcie, która po kilku miesiacach przygody z 8A wypłowiały mi na trwale i sa w odcieniu popielatego blondu, kolor 6B wyszedł dokładnie tak jak na opakowaniu. Generalnie teraz jest ok, ale pewnie za miesiac znów wylezie blondzizna. Trzeba to obciąć, zeby sie w końcu pozbyć.
Bratowa przerzuciła się na 8A i ma teraz jaśniutki blondzik tak jak ja miałam w zeszłym roku.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 17:23   #366
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Hej dziewczyny! Wczoraj właśnie zastanawiając się nad tym jaką farbą naturalną pofarbować sobie włosy (bądź co bądź już trochę zniszczone przez to) znalazłam stronkę o farbie Color&Soin. Od razu mnie zachwycił kolor o numerze 8G. I już jestem prawie na niego zdecydowana. Może któraś z Was farbowała sobie włosy tym kolorem i mogłaby się podzielić refleksjami na jego temat?
paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 15:21   #367
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Hej wizażanki.Mam pytanie odnośnie farby C&S 9N-miodowy blond.
Czy farba ta rozjaśni odrost ciemny blond na poziomie 6,raczej ciężkorozjaśniający się.Jaki jest w niej oksydant,9% czy 6%?
__________________

piiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 21:05   #368
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Rozjaśni. Może nie będzie takiego efektu jak się spodziewasz od razu po pierwszym farbowaniu, ale na pewno po 2-3. Ja mam włosy na poziomie 6-5, a u mnie mocno rozjaśniał już blond 8a.
Co do oksydantu to nie pomogę, na kartonikach nie ma takich informacji, nie wiem, skad można by je zaczerpnąć.
Ja teraz zdradziłam C&S (ostatnio używałam kilka razy 6B) na rzecz Revlonu, bo mają popielate ciemne blondy. Ciekawe, co mi wyjdzie z tej przygody
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 22:59   #369
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Poszukuję zdjęć "po malowaniu" 8V, jakby ktoś gdzieś zobaczył i wstawił, byłabym wdzięczna
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 20:12   #370
lynka61
Przyczajenie
 
Avatar lynka61
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Poszukuję zdjęć po farbowaniu Color&Soin 9N + zdjęcie przed farbowaniem. Pomoże ktoś?
lynka61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 11:50   #371
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

dziewczyny ja farbowałam 9N- wyszedł mi rudy a potem 11A i wyszedł mniej rudy- musze wypróbować 8A i 10A moze będą bez ciepłych odcieni?

napiszcie mi prosze jaką płukankę kupić/zrobic aby przytłumić rudawy odcień? do tej pory farbowałam się u fryzjera i jestem początkująca
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 10:31   #372
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

pomocy jaki kolor wybrać, żeby zafarbować moje włosy na kolor jak najbardziej zbliżony do naturalnego (na zdjęciach?) zależy mi na pokryciu siwych włosów i małej ingenerencji w kolor. dodaję kilka zdjęć, bo w zależności od światła różnie to wygląda...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (58,6 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (51,1 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (59,4 KB, 99 załadowań)
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 20:45   #373
kaarolaz
Przyczajenie
 
Avatar kaarolaz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Ja z kolei farbowałam odcieniem 11A na moje ciemniejsze mysie odrosty,całkiem spore bo wyhodowane z 3 m-cy, reszta włosów miała ładny blond taki beżowy, cały czas chodziłam do fryzjera na pasemka blond na które z kolei fryzjerka kładła jasny toner, by lekko rozjaśnić moje naturalne odcienie między pasemkami,by nie gryzły się zbytnio z rozjaśniaczem a sam rozjaśniacz lekko przyciemniał dając właśnie taki ładny beżowy odcień blondu z refleksami. Nie przepadam za platynowym odcieniem, siwe włosy na młodej głowie nie wyglądają wg mnie ładniedlatego nigdy nie farbowałam włosów w całości krzykliwym jaśniutkim, perłowym blondem.Z efektu fryzjerki byłam zawsze zadowolona, ale w efekcie zniszczyło mi włosy.Miałam problem z ich rozczesywaniem, chciałam spróbować więc czegoś delikatnego coś co odżywi włosy a przede wszytskim chciałam zaoszczędzić na kolejnej wizycie u fryzjerki.Padło na tę farbę, jak wspomniałam 11A. Sama farba rewelacja!! odżywiła mi włosy lepiej jak niejedna świetna maseczka do włosówkoloryzacja była amą przyjemnością, żadnego szczypania ani swędzenia..a teraz KOLOR..no cóż nie ten co na opakowaniu bo wyszedł na odroście rudy blond a reszta czyli efekt fryzjerskich zabiegów dosłownie pociemniał może nie tak jak odrost..ale jednak..Zdziwiło mnie to bo po swoim ciemnym odroście bez rozjaśniacza mogłam się tego spodziewać ale dlaczego niżej gdzie kolor był juz jasny wyszedł jeszcze ciemniejszy.Hmm z chęcią kupie jeszczę tę farbę ale nie już ten kolor a może 10A, myślice że on już je rozjaśni i pozbedzie się rudości?
kaarolaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 19:52   #374
agulka121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
pomocy jaki kolor wybrać, żeby zafarbować moje włosy na kolor jak najbardziej zbliżony do naturalnego (na zdjęciach?) zależy mi na pokryciu siwych włosów i małej ingenerencji w kolor. dodaję kilka zdjęć, bo w zależności od światła różnie to wygląda...
Ale Ty masz takie ładne włoski więc nie wiem po co chcesz je farbować. Naprawdę masz tak dużo siwych włosów???? Ja bym nie farbowała na Twoim miejscu bo szkoda niszczyć takie ładne włoski.
agulka121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 21:21   #375
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

agulka niestety siwych coraz więcej. zaczęły pojawiać się z dwa lata temu, i początkowo nie było ich dużo. ale teraz przy każdym uczesaniu wychodzą na wierzch poza tym w sierpniu mam ślub i nie chciałabym, aby siwe włosy było widać na zdjęciach...
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 19:33   #376
kasik25
Raczkowanie
 
Avatar kasik25
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 39
GG do kasik25
Thumbs up [B]Color & Soin 9N miodowy blond[/B]

Color & Soin 9N miodowy blond

Farbę zastosowałam na rozjaśnione pasemkami bardzo jasne włosy. Po nałożeniu farby na wlosy papka zrobiła się ciemnobrązowa, co mnie przeraziło i dlatego skróciłam czas trzymania farby do 30 min zamiast 40 min.

Po wyschnięciu włosów okazało się, że kolor zmienił się w bardzo małym stopniu - stał się cieplejszy, ale jednak mogłam go dłużej potrzymać.

Dodaję fotki przed/w trakcie/i po

Ogólnie farba bardzo fajna, włosy po niej są miękkie. Czy ktoś próbował ton ciemniejszej i może podzielić się efektami? Oczekiwałam bardziej nasyconego odcienia jasnego miodu-perły takiego naturalnego ciepłego blondu, ale może to kwestia za krótkiego czasu trzymania jej na włosach lub zbyt rozjaśnionych pasemek przed farbowaniem??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed 1.jpg (157,1 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w tracie.jpg (117,3 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po.jpg (132,6 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po1.jpg (131,0 KB, 56 załadowań)
kasik25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 18:31   #377
bada_boom
Przyczajenie
 
Avatar bada_boom
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 3
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Zachęcona pozytywnymi opiniami forumek o tej farbie, zdecydowałam się na spróbowanie jej efektów na moich włosach.
1,5 roku temu przeszłam z bardzo ciemnych brązów w rudości (niestety, konieczna była dekoloryzacja). Brązy aplikowałam sobie sama, ale rudościami zajmowała się fryzjerka.
Od paru miesięcy walczę z problemami przesuszonych i wypadających włosów. Jest już zdecydowanie lepiej niż było zanim zaczęłam krucjatę i wreszcie widzę światełko w tunelu, ale i tak włosy traktuję w tej chwili z wybitną wrażliwością. Stąd pokusa spróbowania Color& Soin.

Nie żałuję!

Sama aplikacja bezproblemowa dzięki świetnej, żelowej konsystencji farby. Ilość farby w zupełności wystarczająca na pokrycie włosów sięgających łopatki.
Najważniejsze - włosy są gładkie, lśniące, "zamknięte", a kolor wyszedł dokładnie taki, jaki chciałam!

Na rudawe włosy nałożyłam blond 7N. Wyszedł mi z tej mieszanki piękny "karmelkowy" pseudoblond
bada_boom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 19:07   #378
roxanne22
Raczkowanie
 
Avatar roxanne22
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 128
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

a co z odrostami?? jedna z wizażanek poleciła mi tą farbę ponieważ moje włosy są mega zniszczone od leków hormonalnych, zaczęłam co dopiero przygodę z ich ratowaniem naturalnymi kosmetykami itd ale to dopiero jest sam początek.

Moje włosy są ciemne odrost po miesiącu czasu farbowania to ok 3cm
włosy farbowałam na rudo a wypłukują mi się nie mal do złotego blondu.
Bardzo podoba mi się kolor 8V, 11A i 9N a chciała bym uzyskać coś takiego jak tutaj http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...-ciapki-w.html (oczywiście chodzi mi o kolor po przemianie) tylko który kolor wybrać??? i czy jak kolor mi się znudzi to spokojnie złapie mi inna farba chemiczna?

przepraszam za tyle pytań ale jestem w tym zupełnym laikiem i strasznie dużo informacji jest na początek a samemu ciężko to ogarnąć z góry dziękuję doświadczonym koleżanką za pomoc
roxanne22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 18:26   #379
afyra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 224
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez roxanne22 Pokaż wiadomość
a co z odrostami?? jedna z wizażanek poleciła mi tą farbę ponieważ moje włosy są mega zniszczone od leków hormonalnych, zaczęłam co dopiero przygodę z ich ratowaniem naturalnymi kosmetykami itd ale to dopiero jest sam początek.

Moje włosy są ciemne odrost po miesiącu czasu farbowania to ok 3cm
włosy farbowałam na rudo a wypłukują mi się nie mal do złotego blondu.
Bardzo podoba mi się kolor 8V, 11A i 9N a chciała bym uzyskać coś takiego jak tutaj http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...-ciapki-w.html (oczywiście chodzi mi o kolor po przemianie) tylko który kolor wybrać??? i czy jak kolor mi się znudzi to spokojnie złapie mi inna farba chemiczna?

przepraszam za tyle pytań ale jestem w tym zupełnym laikiem i strasznie dużo informacji jest na początek a samemu ciężko to ogarnąć z góry dziękuję doświadczonym koleżanką za pomoc
Wedlug mnie idealny bedzie 9n, zeby uzyskac taki efekt jak na zdjeciu, ewentualnie mieszanka 11a+9n, farbowalam kiedys 11a i wyszedl kolor ciut podobny do tego, ale bardziej wpadajacy w chlodny blond.

Dziewczyny! Czyli 8a color soin nie jest taki ciemny ? bo chcialabym uzyskac ciemny popiel, zeby powoli wrocic do swojego naturlanego koloru, bo mam odrost ciemny blond i tez zalezy mi na chlodnych odcieniach
__________________
c`est la vie.

Edytowane przez afyra
Czas edycji: 2014-11-26 o 18:27
afyra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-08, 20:07   #380
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Oj nie jest.

Wysłane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 16:13   #381
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

czy ktoś poratuje i powie, gdzie mogę stacjonarnie kupić C&S w Warszawie?
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 06:02   #382
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

W kazdej wiekszej aptece powinny byc dostepne przynajmniej kiedys tak bylo
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 07:05   #383
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
W kazdej wiekszej aptece powinny byc dostepne przynajmniej kiedys tak bylo
dzwoniłam do 4 i nigdzie nie mieli ale dostałam cynk, że podobno jest przy solidarności, kupię następnym razem - marzy mi się 11N
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 08:19   #384
Elle88dw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 459
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

No właśnie, a wiecie dlaczego nie ma już tych farb na dozie?

Rise_against Wejdź na stronę Color&Soin, tam jest spis sklepów, gdzie można kupić te farby
Elle88dw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 10:43   #385
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Elle88dw Pokaż wiadomość
No właśnie, a wiecie dlaczego nie ma już tych farb na dozie?

Rise_against Wejdź na stronę Color&Soin, tam jest spis sklepów, gdzie można kupić te farby
No tak, takie proste rozwiązanie - byłam na tej stronie i przeoczyłam

W tym miesiącu spróbowałam Prodigy L'oreala i też wyszło ładnie

ale od kiedy zobaczyłam ten tutorial i ten kolor to przepadłam http://obsessionhaircare.blogspot.de...ac-wosy-z.html
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 17:30   #386
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Na doz . pl już nie ma tych farb :< tam kupowałam je najtaniej. Ktoś wie gdzie je znajdę równie tanio?

A. właśnie doczytałam, że już ktoś pytał o doza. Przepraszam.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 17:58   #387
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

jest tu ktoś, kto farbuje tym jasnym blondem? zastanawiam się, czy iść w C&S czy trzymać się Garniera...
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 15:28   #388
Kler60
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 6
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Warto kupić te farby? Ile kosztują?
Kler60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 22:11   #389
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Zależy jaki kolor. Ja blondy odradzam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 00:32   #390
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Farby zostały wycofane z Aptek, wiadomo dlaczego???
__________________
You are not alone dear loneliness.
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-19 11:51:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.