Essence cz. IX - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-04, 21:41   #4471
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. IX

Ojojoj, jaki dłuuuugi post
Fajny makijaż, a co do mazaka to stwierdzam że nawet jasny byłby dla mnie za ciemny.
Fajne masz coś na pazurach zgaduję że to hello holo, tylko z czym?
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 23:20   #4472
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Ojojoj, jaki dłuuuugi post
Fajny makijaż, a co do mazaka to stwierdzam że nawet jasny byłby dla mnie za ciemny.
Fajne masz coś na pazurach zgaduję że to hello holo, tylko z czym?
Dobrze zgadujesz To jest hello holo, które kocham strasznie, a jako baza lakier z limitki E, YR, 01 Cut off the beige.
Długi, bo jak juz mam chwilę to wszystko opiszę :P
Ciesze się, że makijaz się podoba i dodam jeszcze jedno : wielu facetom też się podoba
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/

Edytowane przez mejaczek
Czas edycji: 2011-06-04 o 23:26
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 00:41   #4473
actriz
Zadomowienie
 
Avatar actriz
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 067
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Teraz dodam ze kocham jasnego pisaka z YR. Ta mocno jak ciemny, ale w inny sposób
ja też się w nim zakochałam
__________________
zużywam kosmetyczne zapasy
...
i ciągle kupuję nowe




~ maniaczka wszelakich mazideł i smarowideł do ust
actriz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 07:47   #4474
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Essence cz. IX

łodzianki drogie pogubiłam się. Byłam w GŁ i w douglasie i nie było YR ale widzę, że wy o niej piszecie, czy znowu była jakaś akcja wykładania i chowania?
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 08:02   #4475
plus que parfaite
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 703
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
ja bylam wczoraj w Poznaniu u Pestce - byly tylko mgielki i paletki (do tego z paletek pokradzione kredki i aplikatory) a ja koniecznie chciałam lakier, ten bezowy do tego praktycznie wszystko wyczyszczone, chcialam rozswietlacz z sun clubu - pustki, lakier morelowy - pustki
czy ktos wie kiedy maja dostawy w Pestce?
[COLOR="Silver"]
ja byłam w Pestce już parę dni temu, ale jedyne co chciałam z YR to był właśnie ten beżowy lakier, którego już nie było... ogólnie stand był praktycznie pełen, brakowało tylko właśnie beżowego lakieru i jaśniejszego pisaka, więc postałam, popatrzyłam i sobie poszłam
__________________
W czerwcu kolorówka, pielęgnacja i pędzle https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post51679446

I parę ciuszków z sieciówek XS-M https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post50571226

Proszę odpisz u mnie - nie subskrybuję wątków
plus que parfaite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 09:47   #4476
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Essence cz. IX

Witam w tej części wątku (który zresztą niedługo się skończy) Dawno się nie udzielałam z braku czasu, ale ciągle Was śledzę intensywnie

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
łodzianki drogie pogubiłam się. Byłam w GŁ i w douglasie i nie było YR ale widzę, że wy o niej piszecie, czy znowu była jakaś akcja wykładania i chowania?
Your Rock ma pojawić się 6 czerwca, czyli jutro, w Naturach. Gdzieniegdzie wystawili wcześniej (np. Zgierz i chyba Kanzas).
W Douglasie ma być Bondi Beach, ale nikt nie wie kiedy dokładnie (miało być pod koniec maja).
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 09:50   #4477
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
łodzianki drogie pogubiłam się. Byłam w GŁ i w douglasie i nie było YR ale widzę, że wy o niej piszecie, czy znowu była jakaś akcja wykładania i chowania?
Teoretycznie wszystkie N powinny wyłożyć 6 czerwca, ale te które są na obrzeżach i nie mają ciągłej kontroli, jak Zgierz i KNZ wyłożyły od razu po dostaniu.
actriz : dostała, bo wyprosiła na Plantowej.
U nas ( w Łodzi) nie było akcji chowania, ale w innych miastach tak ( z tego co pisały dziewczyny)


---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez actriz Pokaż wiadomość
ja też się w nim zakochałam
Łodzianki tak mają Kochamy nasze mazaczki
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 10:14   #4478
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Teoretycznie wszystkie N powinny wyłożyć 6 czerwca, ale te które są na obrzeżach i nie mają ciągłej kontroli, jak Zgierz i KNZ wyłożyły od razu po dostaniu.
actriz : dostała, bo wyprosiła na Plantowej.
U nas ( w Łodzi) nie było akcji chowania, ale w innych miastach tak ( z tego co pisały dziewczyny)
[COLOR="Silver"]
Ja wysępiłam bazę w GŁ.
Byłam tam we wtorek, pani Naturzanka do mnie podeszła z chęcią pomocy to się zapytałam o YR. Powiedziała, że mają na zapleczu, poszła zapytać się kierowniczki, po czym wróciła z informacją, ze wystawią za 2 godziny... Pojawiłam tam się znowu po upływie tego czasu i oczywiście nic nie było... Ta sama pani do mnie podeszła, z tekstem, że jednak przyszłam, ale oni nie mogą wystawić teraz standu, bo dostali odgórne rozporządzenie, że dopiero 6 czerwca... Jednak zapytała się mnie czy mi na czymś szczególnie zależy, ja na to, że na bazie pod cienie i mi przyniosła
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 10:40   #4479
actriz
Zadomowienie
 
Avatar actriz
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 067
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Łodzianki tak mają Kochamy nasze mazaczki



Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Ja wysępiłam bazę w GŁ.
Byłam tam we wtorek, pani Naturzanka do mnie podeszła z chęcią pomocy to się zapytałam o YR. Powiedziała, że mają na zapleczu, poszła zapytać się kierowniczki, po czym wróciła z informacją, ze wystawią za 2 godziny... Pojawiłam tam się znowu po upływie tego czasu i oczywiście nic nie było... Ta sama pani do mnie podeszła, z tekstem, że jednak przyszłam, ale oni nie mogą wystawić teraz standu, bo dostali odgórne rozporządzenie, że dopiero 6 czerwca... Jednak zapytała się mnie czy mi na czymś szczególnie zależy, ja na to, że na bazie pod cienie i mi przyniosła
że też o wszystko się trzeba prosić no
__________________
zużywam kosmetyczne zapasy
...
i ciągle kupuję nowe




~ maniaczka wszelakich mazideł i smarowideł do ust
actriz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 10:47   #4480
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
łodzianki drogie pogubiłam się. Byłam w GŁ i w douglasie i nie było YR ale widzę, że wy o niej piszecie, czy znowu była jakaś akcja wykładania i chowania?
w gdańsku w naturze w CF pojawiło się w poniedziałek, a potem schowali pewnie jutro wystawią, to co zostało ...
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 11:06   #4481
dominisia91l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 16
Dot.: Essence cz. IX

Bylam wczoraj w GŁ w Łodzi i W naturze Panie dolożyły nowości wszystkie eyelinery w żelu oprócz czarnego były i zdaje mi sie ze te nowe lakiery z brokatem nic poza tym nie zauwazyłam a w D również eyelinery wyłożone na stoisku Essence ale włożone w jakieś luki po kosmetykach, widziałam nowe cienie holograficzne lakiery jakieś pojedyńcze
dominisia91l jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 11:17   #4482
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Essence cz. IX

Ja do tej pory w Douglasie w GŁ z nowości widzałam tylko melonowy błyszczyk do ust
Myślałam, że wraz z nowościami, wstawią tam normalną szafę Essence, ale chyba na to się nie zanosi

W poniedziałek kupiłam po długim zastanawianiu się holograficzny cień do powiek 42 mystic purple i skusiłam się na ten nowy mozaikowy puder w kwiatuszki, bo był ostatni (albo jeden jedyny, w drugiej szafie leżał sobie)

Korciły mnie błyszczyki SWM jak były w promocji, ale odpuściłam sobie, ponieważ jakoś błystki Essence mi nie służą.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 17:16   #4483
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Ja wysępiłam bazę w GŁ.
Byłam tam we wtorek, pani Naturzanka do mnie podeszła z chęcią pomocy to się zapytałam o YR. Powiedziała, że mają na zapleczu, poszła zapytać się kierowniczki, po czym wróciła z informacją, ze wystawią za 2 godziny... Pojawiłam tam się znowu po upływie tego czasu i oczywiście nic nie było... Ta sama pani do mnie podeszła, z tekstem, że jednak przyszłam, ale oni nie mogą wystawić teraz standu, bo dostali odgórne rozporządzenie, że dopiero 6 czerwca... Jednak zapytała się mnie czy mi na czymś szczególnie zależy, ja na to, że na bazie pod cienie i mi przyniosła
ciesze się, że zdobyłaś to co chciałaś

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez actriz Pokaż wiadomość





że też o wszystko się trzeba prosić no
Wiesz ja babki z N rozumiem. Dostały nakaz i muszą się go trzymać. szczególnie w dużych miastach, bo tam mają inspekcje. Jakby stand był wystawiony przy nalocie, to by mogły dostać naganę

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Ja do tej pory w Douglasie w GŁ z nowości widzałam tylko melonowy błyszczyk do ust
Myślałam, że wraz z nowościami, wstawią tam normalną szafę Essence, ale chyba na to się nie zanosi

W poniedziałek kupiłam po długim zastanawianiu się holograficzny cień do powiek 42 mystic purple i skusiłam się na ten nowy mozaikowy puder w kwiatuszki, bo był ostatni (albo jeden jedyny, w drugiej szafie leżał sobie)

Korciły mnie błyszczyki SWM jak były w promocji, ale odpuściłam sobie, ponieważ jakoś błystki Essence mi nie służą.
I jak puder, bo nad nim dumam ?
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 17:30   #4484
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. IX

Czy któraś z Was skusiła się może na lakier You are the one? Czy on bardziej wpada w pomarańcz i czerwień czy może róż?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 17:47   #4485
boguska
Raczkowanie
 
Avatar boguska
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 365
Dot.: Essence cz. IX

Ja nie mam, ale znalazłam swatche
http://www.confessionsofabeautyholic...-one-mani.html
http://www.flickr.com/photos/thempre...rs/5438802080/
http://3.bp.blogspot.com/_rhsFMGBTm8...28lut%2529.JPG

Wygląda na koral
boguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 18:09   #4486
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. IX

W Naturze w Ferio pustki, resztki Blossoms. Szkoda, chciałam przygarnąć jakiś lakier z You Rock
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 18:18   #4487
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
W Naturze w Ferio pustki, resztki Blossoms. Szkoda, chciałam przygarnąć jakiś lakier z You Rock
W Magnolii jest You Rock. dzisiaj wrzucę swatche lakierów, ale od razu mówię, że te dwa jasne (miętowy i niebieski) nie przypadły mi do gustu. Nie kryją za dobrze przy 2 warstwach.
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 18:19   #4488
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
W Magnolii jest You Rock. dzisiaj wrzucę swatche lakierów, ale od razu mówię, że te dwa jasne (miętowy i niebieski) nie przypadły mi do gustu. Nie kryją za dobrze przy 2 warstwach.
Kurczę, a to właśnie je brałam pod uwagę.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 18:45   #4489
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
W Naturze w Ferio pustki, resztki Blossoms. Szkoda, chciałam przygarnąć jakiś lakier z You Rock

W Marino YR już jest od kilku dni,jednak skusiłam się na dwa produkty-lakier ,,paradoxal'' i jaśniejszy pisak do ust.Lakiery znikały bardzo szybko,a pisak wzięłam ostatni.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 18:50   #4490
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. IX

Kupiłam ostatnio lakier do frencha z nowości - French Nude 05 Simply Nude... Żałuję, że nie zapytałam się wcześniej tu na forum, czy warto... Strasznie rzadki ten lakier! I przez to strasznie smuży, nakładanie go to męka :/ 1 warstwy w ogóle nie widać, 2 warstwy jako tako, ale te smugi Czy któraś z Was ma może wybielacz do paznokci Pro White Rose, który to ma się nadawać do frencha? Cyt. ze str Essence:
Cytat:
idealny do stworzenia perfekcyjnego manikiuru francuskiego w tonacji różowej
Moje pytanie brzmi, jaki to daje efekt i jak się nakłada? tzn. czy lakier jest rzadki i smuży? Czy faktycznie daje różowe zabarwienie? Bo drugiego takiego wodniaka jak French Nude nie zniese...

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że mi tez wpadł kiedyś w oko ten dwustronny pędzelek liner/kulka... I nie wiem, czemu go nie kupiłam Przecież cena malutka, a pędzelek wyglądał naprawdę milutko, i do tego profesjonalnie...
Teraz go na pewno kupię, bo się potwierdziło, że warto i instynkt mnie nie zawiódł
Jakiś tydzień temu stałam się szczęśliwą posiadaczką tego dwustronnego pędzelka Jest cudny

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że oba to syntetyki. W końcu za 4,90 nie ma się co spodziewać czegoś naturalnego
Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Mysle ze za te 5 pln warto ten dwustronny z H&M kupic Ja mam dwa i potem musialam biegac i kupic mojej mamie i przyjaciolce bo sie zachwycaly Jest po prostu inny ale warto go miec
Tylko, że ja zapłaciłam za niego 9,90 (czy 9,99 ) W każdym razie kosztował niecałe 10 zł. A Wy piszecie, że kupiłyście go za niecałe 5 zł A może ktoś przekleił nalepkę z ceną Cała w skowronkach przyleciałam z nim do chałupy, szczęśliwa, że udało mi się go dostać (w H&M przy rotundzie, jakby ktoś potrzebował), bo w pierwszym h&m-ie, do którego zajrzałam w ogóle ich nie było (czyli na Nowym Świecie), a tu mi z ceną takie przekręty zrobili... I stąd moje pytanie, czy one teraz tak podrożały czy co...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 19:05   #4491
wnika
Zadomowienie
 
Avatar wnika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 991
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Tylko, że ja zapłaciłam za niego 9,90 (czy 9,99 ) W każdym razie kosztował niecałe 10 zł. A Wy piszecie, że kupiłyście go za niecałe 5 zł A może ktoś przekleił nalepkę z ceną Cała w skowronkach przyleciałam z nim do chałupy, szczęśliwa, że udało mi się go dostać (w H&M przy rotundzie, jakby ktoś potrzebował), bo w pierwszym h&m-ie, do którego zajrzałam w ogóle ich nie było (czyli na Nowym Świecie), a tu mi z ceną takie przekręty zrobili... I stąd moje pytanie, czy one teraz tak podrożały czy co...
podrożały ostatnio specjalnie poszłam po ten pędzelek do h&m ale jak zobaczyłam, że są już po 9,9zł, to sobie chwilowo odpuściłam
__________________

'Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć
bo przecież gdzieś tam jest ktoś, kto też w to wierzy...
On Cię wybrał, dawno temu wymyślił Cię sobie...
gdy spotkasz Go, powie Ci, że to Ty...'

wnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 19:07   #4492
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
[COLOR=Silver]Tylko, że ja zapłaciłam za niego 9,90 (czy 9,99 ) W każdym razie kosztował niecałe 10 zł. A Wy piszecie, że kupiłyście go za niecałe 5 zł

ja kupiłam ten dwustronny i ten do blendowania (boski ) i zapłaciłam jakieś 15-14,90 zł, więc albo były po 7 albo jeden za 9, drugi za 5
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 19:29   #4493
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
ciesze się, że zdobyłaś to co chciałaś
I jak puder, bo nad nim dumam ?
A dzięki Wahałam się przez chwilę czy nie poprosić jej również o jaśniejszy flamaster, ale tego nie zrobiłam i przez Was troszkę żałuję

A pudru jeszcze nie zdążyłam przetestować, bo byłam chora. Jedynie co mogę powiedzieć to, że ma drobinki i pachnie kokosem
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 19:45   #4494
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez wnika Pokaż wiadomość
podrożały ostatnio specjalnie poszłam po ten pędzelek do h&m ale jak zobaczyłam, że są już po 9,9zł, to sobie chwilowo odpuściłam
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość

ja kupiłam ten dwustronny i ten do blendowania (boski ) i zapłaciłam jakieś 15-14,90 zł, więc albo były po 7 albo jeden za 9, drugi za 5
To by się zgadzało w takim razie... Dwustronny za 9,90, a ten pojedynczy do cieni - 4,90. Wychodzi ok. 15 zł Muszę jeszcze zaopatrzyć się w ten do cieni...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 20:02   #4495
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość

Tylko, że ja zapłaciłam za niego 9,90 (czy 9,99 ) W każdym razie kosztował niecałe 10 zł. A Wy piszecie, że kupiłyście go za niecałe 5 zł A może ktoś przekleił nalepkę z ceną Cała w skowronkach przyleciałam z nim do chałupy, szczęśliwa, że udało mi się go dostać (w H&M przy rotundzie, jakby ktoś potrzebował), bo w pierwszym h&m-ie, do którego zajrzałam w ogóle ich nie było (czyli na Nowym Świecie), a tu mi z ceną takie przekręty zrobili... I stąd moje pytanie, czy one teraz tak podrożały czy co...
Wygląda na to, że podrożaly. Ja kupowałam trzy razy, ostatnio z dwa miesiące temu i zawsze płaciłam 4,90 (

Udało mi się dorwać żółty lakier z Blossoms

Więcej zdjęć na blogu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg yellow2.jpg (18,4 KB, 29 załadowań)
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 20:02   #4496
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
W Magnolii jest You Rock. dzisiaj wrzucę swatche lakierów, ale od razu mówię, że te dwa jasne (miętowy i niebieski) nie przypadły mi do gustu. Nie kryją za dobrze przy 2 warstwach.
Ja kupiłam ten miętowy W ogole myslalam ze te buteleczki beda jakies wieksze :P
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 20:16   #4497
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ten miętowy W ogole myslalam ze te buteleczki beda jakies wieksze :P
no malutkie jakieś takie
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 20:39   #4498
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. IX

Niby małe, ale mają taką samą pojemność jak te np. z Blossoms.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 20:41   #4499
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Niby małe, ale mają taką samą pojemność jak te np. z Blossoms.
Nie wiem jak to tam upchnęli
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 20:43   #4500
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Wygląda na to, że podrożaly. Ja kupowałam trzy razy, ostatnio z dwa miesiące temu i zawsze płaciłam 4,90 (

Udało mi się dorwać żółty lakier z Blossoms
Więcej zdjęć na blogu
Oooo.... jaki uroczy! I shimmerek nawet widać
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.