z czarnych na karmelowa czekolada - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-14, 11:18   #1
xxxgoodgirlxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 11
Question

z czarnych na karmelowa czekolada


Aktualnie mam czarne włosy z poświtem orzechowego brązu. Dodam, że są to włosy farbowane! Dzisiaj kupiłam dwa rozjaśniacze i zacznę kombinować z włosami. Wiem, że zniszczę, ale po stosowaniu odżywek będą lepsze włosy. I mam pytanie mam farbę wellaton karmelowa czekolada używał ktoś jej po rozjaśnianiu? bardzo mnie ciekawi jaki kolor wyjdzie. Nie chciałabym mieć jasnych włosów. Załączam moje zdjęcie.

http://www8.speedyshare.com/data/244...6/24657319.jpg
xxxgoodgirlxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 14:43   #2
piubella
Raczkowanie
 
Avatar piubella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Milano
Wiadomości: 222
Dot.: z czarnych na karmelowa czekolada

takie wlosy masz teraz? w sumie to nie sa czarne. i jak pofarbujesz na karmelowa czekolade po rozjasniaczu to ppowinien wyjsc ladny kolor chociaz ja tej farby nie uwyzalam .
piubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 14:56   #3
loloita20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 70
Dot.: z czarnych na karmelowa czekolada

rozjasnianie wlosow w domu konczy sie placzem i spalonymi wlosami wiec powodzenia!!
loloita20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 16:52   #4
xxxgoodgirlxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 11
Dot.: z czarnych na karmelowa czekolada

akurat na zdjęciu widać jakbym miała brązowe włosy, ale to dlatego, że pod słońce było. Jak napisałam w pierwszym poście wiem, że włosy się niszczą, ale chce powrócić do naturalnego koloru. Akurat teraz mam rozjaśniacz na włosach. Zobaczymy co z tego będzie.. mam nadzieję, że całe mi rozjaśni, a nie tylko górę.
xxxgoodgirlxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 19:32   #5
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: z czarnych na karmelowa czekolada

jak slyszę o domowych dekoloryzacjach to włos mi staje dęba ale to Twoj wybor... tylko, ze zanim wlosy dojda do siebie po takiej operacji to nawet przy stosowaniu odzywek potrwa to kilka miesiecy.
srednie i ciemne kolory po dekoloryzacji łapią zwykle o ton, dwa ciemniej niz pokazane jest to na palecie czy opakowaniu...
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 18:34   #6
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: z czarnych na karmelowa czekolada

Cytat:
Napisane przez Zafirah Pokaż wiadomość
jak slyszę o domowych dekoloryzacjach to włos mi staje dęba ale to Twoj wybor... tylko, ze zanim wlosy dojda do siebie po takiej operacji to nawet przy stosowaniu odzywek potrwa to kilka miesiecy.
srednie i ciemne kolory po dekoloryzacji łapią zwykle o ton, dwa ciemniej niz pokazane jest to na palecie czy opakowaniu...
ja rozjaśniała wiele razy w domu i nie było płaczu jak dotąd. wszystko zależy od włosów. u mnie na szczęście sianem się nie kończyło.
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 23:29   #7
nolka7
Raczkowanie
 
Avatar nolka7
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 33
Dot.: z czarnych na karmelowa czekolada

Cytat:
Napisane przez Zafirah Pokaż wiadomość
tylko, ze zanim wlosy dojda do siebie po takiej operacji to nawet przy stosowaniu odzywek potrwa to kilka miesiecy.
popieram! i wcale nie jest tak latwo je odbudowac, nawet przy uzyciu profesjonalnych odzywek. struktura wlosa zastaje zmieniona na stale i to podwojnie przez podwojna kolorozycje. najlepszym wyjsciem jest koloryzacja u dobrego fryzjera, ktory wie na ile moze sobie z tym pozwolic, aby nie olysiec.
nolka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 13:59   #8
NieTaBajka
Przyczajenie
 
Avatar NieTaBajka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: z czarnych na karmelowa czekolada

Cytat:
Napisane przez Zafirah Pokaż wiadomość
jak slyszę o domowych dekoloryzacjach to włos mi staje dęba ale to Twoj wybor... tylko, ze zanim wlosy dojda do siebie po takiej operacji to nawet przy stosowaniu odzywek potrwa to kilka miesiecy.
srednie i ciemne kolory po dekoloryzacji łapią zwykle o ton, dwa ciemniej niz pokazane jest to na palecie czy opakowaniu...
ja powiem tak... wczoraj rozjaśniałam czarne farbowane włosy 2 rozjaśniaczami ( ze względu na to, że mam włosy za łopatki) z Joanny (moim zdaniem najlepszy) i wyszła co prawda masakra (kilka kolorków znalazło się na głowie) i na to nałożyłam karmelową czekoladę Wellatonu i wyszły u góry złoto-rude a na dole ciepłe karmelkowe ogolnie jest ok ale dziś powtórzę zabieg aby wyrównać kolorek. Podsumowując włoski po karmelkowej czekoladzie wychodzą rude. Mnie się podobają i innym też gdyż twierdzą, że mi pasują no ale to już indywidualna kwestia. Pozdrawiam ; )
NieTaBajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.