Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-12, 03:15   #4531
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

alez produkty tu omawiacie
az mi glupio dokladac swoje, bo ja tak strasznie prosto sie "biochemiuje", kiedys przez wizaż nakupiłam tony kosmetykow, potem mazidel, az doszlam do swoich idealow ekologicznych

do ciala, mycia buzi i intymnie uzywam niebieski zel babydreama, jako balsam oliwke "fur mama", do nawilzania buzi olej sliwkowy plus hialuron, czasem maslo kakaowe do buzi i ciala, do wlosow maske i szampon alterry bez sls i silikonow. czasem peeling z "tego co pod reka" plus oliwa.

i tyle w zasadzie
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 09:12   #4532
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez neuilly. Pokaż wiadomość
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że boję się, że sama natura mojej 31 letniej skórze nie pomaga . A tak bardzo bym chciała. Mam wrażenie, że dla mojej dojrzałej skóry to za mało i się rozsypię. Dlatego filorga, skinceuticas czy neostrata musi u mnie być, szkoda tej Liz Earle bo tak ładnie mnie konserwuje Decleor też pewnie odpada, a tak go lubię
Nic się nie przejmuj; po pierwsze kosmetykami Liz też się od razu podjarałam,że hej po drugie ja jestem o ponad 10 lat starsza i znalazłam prawie całą pielęgnację naturalną dla siebie,chociaż trochę to trwało a po trzecie prawie całą Nie bądźmy takimi ortodoksami Pielęgnacja to przede wszystkim przyjemność,nie ponury obowiązek i orka na ugorze (choć z tą orką to jednak czasem mi się wydaje,że owszem

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
do ciala, mycia buzi i intymnie uzywam niebieski zel babydreama, jako balsam oliwke "fur mama", do nawilzania buzi olej sliwkowy plus hialuron, czasem maslo kakaowe do buzi i ciala, do wlosow maske i szampon alterry bez sls i silikonow. czasem peeling z "tego co pod reka" plus oliwa.
Jesteś moją idolką!!!!
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 09:17   #4533
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
alez produkty tu omawiacie
az mi glupio dokladac swoje, bo ja tak strasznie prosto sie "biochemiuje", kiedys przez wizaż nakupiłam tony kosmetykow, potem mazidel, az doszlam do swoich idealow ekologicznych

do ciala, mycia buzi i intymnie uzywam niebieski zel babydreama, jako balsam oliwke "fur mama", do nawilzania buzi olej sliwkowy plus hialuron, czasem maslo kakaowe do buzi i ciala, do wlosow maske i szampon alterry bez sls i silikonow. czasem peeling z "tego co pod reka" plus oliwa.

i tyle w zasadzie
Pieknie
Mi by chyba musieli kawałek móżgu odpowiedzialy za zakupy wyciąć albo wysłac na bezludna wyspę, żebym do takiego ideału pielęgnacyjnego doszła


A w nawiązaniu do dążenia ograniczania uzywanych kosmetyków wklejam info z matique , może komuś sie spodoba:
Tylko teraz przy zakupie maski regenerującej do włosów suchych i zniszczonych z olejkiem z mirabelek Coslys w cenie 59.90 PLN, szampon do włosów suchych o wartości 32 PLN otrzymasz gratis. Promocja ważna do wyczerpania zapsów.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-11-12 o 09:21
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 10:59   #4534
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez neuilly. Pokaż wiadomość

b) używam całej serii Liz Earle łącznie z Hot Cleanser (rano) i też uważam, że mimo iż nie jest w 100% naturalny jest bardzo dobry.
Moim zdaniem nie ma sensu używać preparatu rano, bo skóra jest w miarę czysta - dogłębne oczyszczanie jest za to wskazane wieczorem, ale co kto lubi.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 11:56   #4535
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cześć dziewczyny przeszukiwałam oba wątki przez jakiś czas i mam pytanie jaki krem poleciłybyście do cery odwodnionej? Bo znalazłam chyba dosyć fajny krem firmy Cannaderm z torfem i bardzo mnie to zaintrygowało.To jego skład:
Aqua, Cannabis Sativa Seed Oil, ekstrakt z torfu, Methylglucose Polyglyceryl-3 Distearate, Glycerin, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Panthenol, Sodium Lactate, Sodium PCA, Glycine, fruktoza, Urea, Niacinamide, Inositol, Lactic Acid, Glucose, Allantoin, Arnica Montana, Bisabolol, Glucose monoaminooksydazy, laktoperoksydazy

Może macie jakieś swoje ulubione?
Boz tego co przeczytała to z szamponów najczęściej polecacie serię Yes to..., zastanawiam się nad szamponem pomidorowym bo nadaje objętości . A tak poza tym to gdzie zaopatrujecie się w kosmetyki? bo na ebayu jest tego pełno, ale w polskich sklepach nie widziałam.
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 12:09   #4536
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
do ciala, mycia buzi i intymnie uzywam niebieski zel babydreama, jako balsam oliwke "fur mama", do nawilzania buzi olej sliwkowy plus hialuron, czasem maslo kakaowe do buzi i ciala, do wlosow maske i szampon alterry bez sls i silikonow. czasem peeling z "tego co pod reka" plus oliwa.
i tyle w zasadzie
Jak ja bym chciała zminimalizować moje kosmetyki do takiej ilości
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 13:28   #4537
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Holuś, tak przypuszczam, bo nie lubię szczoteczek do twarzy, a szmatka dobre recenzje ma. Ja kupiłam szmatko-gąbkę Kanebo dedykowaną na rynek japoński, w czerwonym opakowaniu, za niecałe 40 zł. Jakość ponoć taka sama jak ta na rynek europejski. Jak przyjdzie to zrobię recenzję szmatki i peelingu Suisai, bo też wzięłam na próbę.

Jeszcze kusi mnie maska do włosów Organique, ale mam ich tyle, że się sama przed sobą wstydzę... To znów przez Ciebie Holuś!
ja tez nie lubie szczoteczek ale szmatkę

no odżywka Oganique to klasyka
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-12, 13:41   #4538
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nic się nie przejmuj; po pierwsze kosmetykami Liz też się od razu podjarałam,że hej po drugie ja jestem o ponad 10 lat starsza i znalazłam prawie całą pielęgnację naturalną dla siebie,chociaż trochę to trwało a po trzecie prawie całą Nie bądźmy takimi ortodoksami Pielęgnacja to przede wszystkim przyjemność,nie ponury obowiązek i orka na ugorze (choć z tą orką to jednak czasem mi się wydaje,że owszem

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------



Jesteś moją idolką!!!!


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Pieknie
Mi by chyba musieli kawałek móżgu odpowiedzialy za zakupy wyciąć albo wysłac na bezludna wyspę, żebym do takiego ideału pielęgnacyjnego doszła


A w nawiązaniu do dążenia ograniczania uzywanych kosmetyków wklejam info z matique , może komuś sie spodoba:
Tylko teraz przy zakupie maski regenerującej do włosów suchych i zniszczonych z olejkiem z mirabelek Coslys w cenie 59.90 PLN, szampon do włosów suchych o wartości 32 PLN otrzymasz gratis. Promocja ważna do wyczerpania zapsów.
przerzuciłam sie z zakupami na ciuchy i bizu kosmetyki oddalam przyjaciółkom bo juz nie miescily mi sie w szafkach
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Jak ja bym chciała zminimalizować moje kosmetyki do takiej ilości
dasz rade, u mnie troche to trwalo, az znalazlam swoje perelki z mazidel i drogerii i juz nic wiecej nie musze uzywac bo te sa super dla mnie
tak dla przyjemności wąchania mam maly sloiczek "masla kakaowego" ziaji i balsam alterry bez parabenow, parafiny itd., ale to bardziej pozostalosc, jak je zużyje kiedys tam to juz nie kupie wiecej.

tez mnie kusza polki sklepowe, dlatego juz sie nie rozgladam w rosmanie tylko szybko to co musze, a za to jakis kolczyk kupie czy cos
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 19:01   #4539
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

dotarło moje skromne zamówienie z ZSK
na początek olej jojoba, masło shea i hydrolat z rumianu

od razu mam pytania - jak sobie radzicie z masłem troszkę ciężko je wyjąć
czy mogę sobie dodać trochę tego oleju do masła?
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 19:10   #4540
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
dotarło moje skromne zamówienie z ZSK
na początek olej jojoba, masło shea i hydrolat z rumianu

od razu mam pytania - jak sobie radzicie z masłem troszkę ciężko je wyjąć
czy mogę sobie dodać trochę tego oleju do masła?
ja sobie wyciagam kawaleki rozgrzewam na dloni, jak juz jest miekkie to smaruje sobie buzie czy cialko, mozesz pomieszac na dloni jedno z drugim, ale raczej nie dolewaj oleju do masla
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 19:16   #4541
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
ja sobie wyciagam kawaleki rozgrzewam na dloni, jak juz jest miekkie to smaruje sobie buzie czy cialko, mozesz pomieszac na dloni jedno z drugim, ale raczej nie dolewaj oleju do masla
dzięki
może źle zapytałam ale nie chciałam dolać tylko właśnie ewentualnie pomieszać na dłoni i wsmarować

sam olej nałożyłam sobie wczoraj pod oczy ale pierwsze wrażenia - ciężko się wchłania
na całą twarz dodałam kropelkę do swojego kremu po prostu i tu efekt był już lepszy
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-12, 19:22   #4542
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
dzięki
może źle zapytałam ale nie chciałam dolać tylko właśnie ewentualnie pomieszać na dłoni i wsmarować

sam olej nałożyłam sobie wczoraj pod oczy ale pierwsze wrażenia - ciężko się wchłania
na całą twarz dodałam kropelkę do swojego kremu po prostu i tu efekt był już lepszy
bo to olej dla suchych cer, moja mama go uzywa i sobie chwali, ja zawsze mieszam oleje z hialuronem i odrobinka wody (zamiennie mozna z hydrolatem, ktory masz), zeby bylo lzej, z kremem tez dobry pomysl.
maslo shea jest juz w ogole ciężkie, wiec jak Ci sie ciezko wchlanial olej to nie polecam laczyc z shea jeszcze

przy nasteonym zamowieniu kup hialuron, wszystko lepiej sie wchlania z nim
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 19:34   #4543
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

dziewczyny wrazie czego u mnie jest kolorowka Haushki wiec w razie czego moge cos obfocic jakby ktos potrzebowal
kupilam dzis mydlo Aleppo i olejek migdalowy
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 19:45   #4544
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dziewczyny wrazie czego u mnie jest kolorowka Haushki wiec w razie czego moge cos obfocic jakby ktos potrzebowal
kupilam dzis mydlo Aleppo i olejek migdalowy
Pokaż kolorówkę Hauschki! Mamy deficyt eko-kolorówki
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 19:50   #4545
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
bo to olej dla suchych cer, moja mama go uzywa i sobie chwali, ja zawsze mieszam oleje z hialuronem i odrobinka wody (zamiennie mozna z hydrolatem, ktory masz), zeby bylo lzej, z kremem tez dobry pomysl.
maslo shea jest juz w ogole ciężkie, wiec jak Ci sie ciezko wchlanial olej to nie polecam laczyc z shea jeszcze

przy nasteonym zamowieniu kup hialuron, wszystko lepiej sie wchlania z nim
właśnie miałam go kupić i zapomniałam

a masło to do ciała kupiłam bo już mnie dziewczyny uświadomiły że do mojej cery może być za ciężkie
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 19:59   #4546
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Pokaż kolorówkę Hauschki! Mamy deficyt eko-kolorówki
u mnie znaczy w sklepie
ale moge zawsze podjechac po pracy jesli ktos czegos potrzebuje
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 21:45   #4547
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Pod wpływem wspaniałych opinii na YT skusiłam się wraz z koleżanką na próbkę kremu BB. Krem jak pewnie wiecie ma za zadanie ujednolicać koloryt cery i jednocześnie odżywiać i nawilżać ją ... i czy czasem naturalne podkłady w płynie nie dają podobnych efektów Lato przetrwałam bez podkładu, jedynie na wesela smarowałam się próbkami z apteki a zimą moja brzydka broda musi zostać czymś zakryta... czymś dla maksymalnego bledziucha
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 21:51   #4548
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Pod wpływem wspaniałych opinii na YT skusiłam się wraz z koleżanką na próbkę kremu BB. Krem jak pewnie wiecie ma za zadanie ujednolicać koloryt cery i jednocześnie odżywiać i nawilżać ją ... i czy czasem naturalne podkłady w płynie nie dają podobnych efektów Lato przetrwałam bez podkładu, jedynie na wesela smarowałam się próbkami z apteki a zimą moja brzydka broda musi zostać czymś zakryta... czymś dla maksymalnego bledziucha
który wzięłaś?
Ja też się skusiłam, i już 2 próbki mam na miejscu , a 3 zamówione Ale naturalne to one za specjalnie nie są Zastanawia mnie, co za składniki w nich tak niesamowicie działają, i że nikt nie narzeka za specjalnie na zapychanie przez bb, skoro one zawsze mają w składzie tyyyyyle silikonów
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 22:14   #4549
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
który wzięłaś?
Ja też się skusiłam, i już 2 próbki mam na miejscu , a 3 zamówione Ale naturalne to one za specjalnie nie są Zastanawia mnie, co za składniki w nich tak niesamowicie działają, i że nikt nie narzeka za specjalnie na zapychanie przez bb, skoro one zawsze mają w składzie tyyyyyle silikonów
One wcale nie są naturalne.
Kupiłam próbkę Skin79 Już sama perspektywa posiadania tego uroczego różowego opakowania wywołuje u mnie rumieńce ale zapewne na próbce się skończy, trosze się boję zamawiać kosmetyków z Ebaya, że trafię na podróbkę i dopiero narobię bałaganu na twarzy no i że nienaturalny.
Z tymi naturalnymi podkładami jak Lavera Hauschka mam obawy znowu związane z kolorem, bo tam gdzie je kupuje nie mają testerów.
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-12, 22:16   #4550
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Pod wpływem wspaniałych opinii na YT skusiłam się wraz z koleżanką na próbkę kremu BB. Krem jak pewnie wiecie ma za zadanie ujednolicać koloryt cery i jednocześnie odżywiać i nawilżać ją ... i czy czasem naturalne podkłady w płynie nie dają podobnych efektów Lato przetrwałam bez podkładu, jedynie na wesela smarowałam się próbkami z apteki a zimą moja brzydka broda musi zostać czymś zakryta... czymś dla maksymalnego bledziucha
Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
który wzięłaś?
Ja też się skusiłam, i już 2 próbki mam na miejscu , a 3 zamówione Ale naturalne to one za specjalnie nie są Zastanawia mnie, co za składniki w nich tak niesamowicie działają, i że nikt nie narzeka za specjalnie na zapychanie przez bb, skoro one zawsze mają w składzie tyyyyyle silikonów

Zasugeruję delikatnie, że zgodnie z tym, co widnieje w pierwszym poście, rozmowy o kremach BB nie są wskazane.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 22:22   #4551
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;30471816]
Zasugeruję delikatnie, że zgodnie z tym, co widnieje w pierwszym poście, rozmowy o kremach BB nie są wskazane.
[/QUOTE]

Ja tylko chciałam zapytać czy naturalne podkłady nie dają podobnych efektów jak BB, nie w sensie krycia ale dobroczynnego działania na skórę
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 22:34   #4552
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
alez produkty tu omawiacie
az mi glupio dokladac swoje, bo ja tak strasznie prosto sie "biochemiuje", kiedys przez wizaż nakupiłam tony kosmetykow, potem mazidel, az doszlam do swoich idealow ekologicznych

do ciala, mycia buzi i intymnie uzywam niebieski zel babydreama, jako balsam oliwke "fur mama", do nawilzania buzi olej sliwkowy plus hialuron, czasem maslo kakaowe do buzi i ciala, do wlosow maske i szampon alterry bez sls i silikonow. czasem peeling z "tego co pod reka" plus oliwa.

i tyle w zasadzie
Mnie też trochę głupio tu pisać, bo używam niewielu kosmetyków i raczej tych dostępnych w Rossmannie (czyli Alterra głównie, trochę Babydream) i do tego oleje, a dziewczyny tu o takich cudach piszą...
Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
dasz rade, u mnie troche to trwalo, az znalazlam swoje perelki z mazidel i drogerii i juz nic wiecej nie musze uzywac bo te sa super dla mnie
tak dla przyjemności wąchania mam maly sloiczek "masla kakaowego" ziaji i balsam alterry bez parabenow, parafiny itd., ale to bardziej pozostalosc, jak je zużyje kiedys tam to juz nie kupie wiecej.

tez mnie kusza polki sklepowe, dlatego juz sie nie rozgladam w rosmanie tylko szybko to co musze, a za to jakis kolczyk kupie czy cos
Mam podobnie, ciągle kuszą mnie różne drogeryjne - głównie zapachowe - kosmetyki. Ostatnio np. kupiłam cynamonowe masło Eveline - pięknie pachnie, ale w skład wolę nie zaglądać, efektem czego rzadko się nim smaruję i tak sobie leży.

Jestem teraz na etapie zużywania wszystkiego co ma nie do końca przyjazne składy, bo zauważyłam, że im prostszych i bardziej naturalnych kosmetyków używam tym lepiej wygląda moja skóra. Na szczęście tych złych kosmetyków już niewiele zostało.
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dziewczyny wrazie czego u mnie jest kolorowka Haushki wiec w razie czego moge cos obfocic jakby ktos potrzebowal
kupilam dzis mydlo Aleppo i olejek migdalowy
Gdzie w Trójmieście jest kolorówka Haushki? Jak z cenami?


Jestem zachwycona efektami po przejściu na naturalną pielęgnację twarzy, od dawna nie miałam tak promiennej cery. Używam wyłącznie emulsji do mycia twarzy z dziką różą, kremu nawilżającego z aloesem (używam na dzień i na noc) i kremu pod oczy z dziką różą - wszystko Alterry, więc mój portfel jest całkiem zadowolony. Co kilka dni nakładam na noc oleje i jest świetnie.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 22:55   #4553
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Mnie też trochę głupio tu pisać, bo używam niewielu kosmetyków i raczej tych dostępnych w Rossmannie (czyli Alterra głównie, trochę Babydream) i do tego oleje, a dziewczyny tu o takich cudach piszą...

Mam podobnie, ciągle kuszą mnie różne drogeryjne - głównie zapachowe - kosmetyki. Ostatnio np. kupiłam cynamonowe masło Eveline - pięknie pachnie, ale w skład wolę nie zaglądać, efektem czego rzadko się nim smaruję i tak sobie leży.

Jestem teraz na etapie zużywania wszystkiego co ma nie do końca przyjazne składy, bo zauważyłam, że im prostszych i bardziej naturalnych kosmetyków używam tym lepiej wygląda moja skóra. Na szczęście tych złych kosmetyków już niewiele zostało.

Gdzie w Trójmieście jest kolorówka Haushki? Jak z cenami?


Jestem zachwycona efektami po przejściu na naturalną pielęgnację twarzy, od dawna nie miałam tak promiennej cery. Używam wyłącznie emulsji do mycia twarzy z dziką różą, kremu nawilżającego z aloesem (używam na dzień i na noc) i kremu pod oczy z dziką różą - wszystko Alterry, więc mój portfel jest całkiem zadowolony. Co kilka dni nakładam na noc oleje i jest świetnie.
najlepszy sposob na walke z zapachowymi kosmetykami - perfumy ja mam tylko ten jeden krem juz(przydaje sie napiety i lokcie), a jak mam ochote cos niuchac to psikam sie perfumami i ju
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 09:00   #4554
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość

Gdzie w Trójmieście jest kolorówka Haushki? Jak z cenami?

widzialam w Organique w Madisonie. z cenami to nie wiem bo nie interesuje mnie to, ja stosuje kolorowjke tradycyjna
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2011-11-13 o 09:02
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 09:43   #4555
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
najlepszy sposob na walke z zapachowymi kosmetykami - perfumy ja mam tylko ten jeden krem juz(przydaje sie napiety i lokcie), a jak mam ochote cos niuchac to psikam sie perfumami i ju
Dzień dobry wszystkim w niedzielę
Ja mam jeszcze półtora kremu sklepowego i odżywkę do włosów, która nie jest naturalna chyba i trochę balsamu do ciała, ale już rozrobionego olejem i witaminką C
Poza tym do pielęgnacji stosuję same oleje, szampon Babydream, hydrolat rumiankowy i różany oaz glinkę, z której robię maseczki. Mam nadzieję, że już niedługo zamknę się w samej naturalnej półeczce

Ach właśnie, może coś wiecie o odżywce Latte Kallosa do włosów, czy jej skład jest dobry i w miarę naturalny, czy tez zupełnie odwrotnie?
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png

Edytowane przez patiuszka
Czas edycji: 2011-11-13 o 09:48
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 10:12   #4556
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim w niedzielę
Ja mam jeszcze półtora kremu sklepowego i odżywkę do włosów, która nie jest naturalna chyba i trochę balsamu do ciała, ale już rozrobionego olejem i witaminką C
Poza tym do pielęgnacji stosuję same oleje, szampon Babydream, hydrolat rumiankowy i różany oaz glinkę, z której robię maseczki. Mam nadzieję, że już niedługo zamknę się w samej naturalnej półeczce

Ach właśnie, może coś wiecie o odżywce Latte Kallosa do włosów, czy jej skład jest dobry i w miarę naturalny, czy tez zupełnie odwrotnie?
zupełnie odwrotnie

Wiecie, ja zauwazyłam, że oleje mi nie służą najpierw argan mi trochę spaskudził twarz, teraz ze 3 razy uzyłam olejku hauschki i tez jakoś paszcza coraz gorsza......Ja nie wiem co sie dzieję. Skóra na twarzy jakas taka rozpulchniona mi sie robi i bardzo niejednolity kolor ma.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 10:49   #4557
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
zupełnie odwrotnie

Wiecie, ja zauwazyłam, że oleje mi nie służą najpierw argan mi trochę spaskudził twarz, teraz ze 3 razy uzyłam olejku hauschki i tez jakoś paszcza coraz gorsza......Ja nie wiem co sie dzieję. Skóra na twarzy jakas taka rozpulchniona mi sie robi i bardzo niejednolity kolor ma.
Anula, może nakładanie solo oleju nie jest dla Ciebie? Ja poczytałam i teraz nakładam olej z żelem hialuronowym, z tym że oleju daję nie więcej niż 20% I myślałam, że będzie mnie napinać, źle nawilżać, a póki co jest naprawdę super, nawet lepiej niż kiedy stosowałam olej solo.

Szczerze zazdroszczę Dziewczyny, że macie już ustaloną niewielką pielęgnację, ja do tego dążę, dążę i boję się, jak Anula, że trzeba by mi było zrobić jakąś lobotomię

Czy ktoś ma olejek eteryczny grejpfrutowy? Co można z nim robić? Bo sobie kupiłam i nie wiem, do czego używać
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 11:04   #4558
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Anula, może nakładanie solo oleju nie jest dla Ciebie? Ja poczytałam i teraz nakładam olej z żelem hialuronowym, z tym że oleju daję nie więcej niż 20% I myślałam, że będzie mnie napinać, źle nawilżać, a póki co jest naprawdę super, nawet lepiej niż kiedy stosowałam olej solo.

Szczerze zazdroszczę Dziewczyny, że macie już ustaloną niewielką pielęgnację, ja do tego dążę, dążę i boję się, jak Anula, że trzeba by mi było zrobić jakąś lobotomię

Czy ktoś ma olejek eteryczny grejpfrutowy? Co można z nim robić? Bo sobie kupiłam i nie wiem, do czego używać
Olejami bawie sie od ponad 2 lat, ale dopiero teraz tak brzydko mi zaczęły robić, bez względu na sposób aplikacji nawet dodanie do kremu wiecej niz 1 kropli daje nieładny efekt..... może po prostu musze od nich odpocząć?
Może na grupową lobotomię dostaniemy rabat
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-11-13 o 11:06
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 11:46   #4559
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Jestem zachwycona efektami po przejściu na naturalną pielęgnację twarzy, od dawna nie miałam tak promiennej cery. Używam wyłącznie emulsji do mycia twarzy z dziką różą, kremu nawilżającego z aloesem (używam na dzień i na noc) i kremu pod oczy z dziką różą - wszystko Alterry, więc mój portfel jest całkiem zadowolony. Co kilka dni nakładam na noc oleje i jest świetnie.
ja też
a odkąd robię sobie jeszcze maseczki z glinki to nawet mąż powiedział że moja cera ma fajny jednolity koloryt

emulsja Alterry jest super szkoda tylko że żaden ich krem nie pasi do mojego rodzaju cery
ale póki co mam eco cosmetics i jestem zachwycona - cena w miarę a wydajny jak cholera i używam jednego na dzień i na noc

teraz zacznę próbować właśnie z olejami

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Wiecie, ja zauwazyłam, że oleje mi nie służą najpierw argan mi trochę spaskudził twarz, teraz ze 3 razy uzyłam olejku hauschki i tez jakoś paszcza coraz gorsza......Ja nie wiem co sie dzieję. Skóra na twarzy jakas taka rozpulchniona mi sie robi i bardzo niejednolity kolor ma.
może za dużo eksperymentów
jak mi przypasuje jedna rzecz to przeważnie się jej trzymam, i rzadko próbuję coś nowego i nowego
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 12:18   #4560
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
u mnie znaczy w sklepie
ale moge zawsze podjechac po pracy jesli ktos czegos potrzebuje
Myślałam, że coś używasz. Jak kupisz to koniecznie daj znać
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.