Czy warto wybrać ten salon? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-06, 14:55   #1
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670

Czy warto wybrać ten salon?


Witajcie, po raz kolejny naszło mnie na przedłużenie paznokci i tym razem nie chcę popełnić błędu w wyborze salonu - poprzednim razem niestety na trzeci dzień szłam zdejmować paznokcie, bo jak zobaczyłam je w świetle dziennym to zrobiło mi się słabo (naprawdę kiepsko były wykonane, na szczęście właścicielka salonu po moim mailu zaproponowała zdjęcie ich i zwrot pieniędzy, ale mimo wszystko nie było to fajne doświadczenie). Tym razem chcę mądrzej dokonać wyboru, ale kompletnie nie wiem jak zabrać się za szukanie, bo niemal każde miejsce ma i swoich fanów, i grupę niezadowolonych klientów.

Do rzeczy: znalazłam jeden salon w moim mieście, który wygląda całkiem porządnie, ceny są nieco wyższe niż w pozostałych miejscach, poza tym sami prowadzą szkolenia. Sporo osób ich chwali na różnego rodzaju stronach, jednak oglądając zdjęcia trafiłam na kilka takich, które niekoniecznie mi się podobają (tutaj coś nierówno opiłowane, tam żele jak dla mnie za bardzo "wybulone" itd.). Jednak ja chcę najzwyklejsze na świecie jednokolorowe migdałki, więc chyba nie jest to jakaś wielka sztuka Ale z drugiej strony mam dość "trudne" paznokcie, bardzo malutką płytkę która wymaga wprawnej ręki, poza tym na prostych paznokciach widać jak na dłoni wszystkie błędy, a nie chcę kolejny raz bić się o zwrot kasy za paznokciową masakrę. W związku z tym chciałabym, żeby któraś z doświadczonych dziewczyn przejrzała ich galerię i odpowiedziała mi na pytanie, czy warto tam iść?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i opinie
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 17:21   #2
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 4 262
Dot.: Czy warto wybrać ten salon?

Mi osobiście się nie podobają te paznokcie. Krzywo piłowane, niektóre lecą jakoś tak w dół. I na niektórych zdjęciach zdaje mi się, że płytka jest przepiłowana.
Jak dla mnie-szukaj dalej dobrego salonu.
__________________
Nie wydaję pieniędzy na głupoty (tysięczna para butów NIE JEST głupotą)
Miłośniczka butów wszelakich

Podskakuję z Mel B.
Joga

Jem czekoladę aż uszy mi się trzęsą.
----------------------------
Używasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wschód.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 19:57   #3
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy warto wybrać ten salon?

bez przesady,żadnej tragedii tam nie widać,niektóre pazury są poprostu brzydkie jak dla mnie..kwestia jakie sie lubi zdobienia,ale kilka tez całkiem ciekawych i fajnie wykonanych... poza tym na ostateczny wygląd i zachowanie sie pazurów ma wpływ kształt i kondycja naszej naturalnej płytki a z tego co piszesz nie masz najbardziej porządanej przez stylistki Mam wrażenie tez ,że paznokcie w galerii robiły dwie rózne osoby
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 20:39   #4
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Czy warto wybrać ten salon?

Mam na myśli na przykład te zdjęcia:
1 - mocno krzywa linia uśmiechu
2 - to samo
3 - wyraźnie nierówno wypiłowane, szczególnie palec serdeczny i mały w lewej ręce
Ale nie wiem czy się nie czepiam, czy nie warto zaryzykować i ewentualnie zgłaszać wątpliwości podczas zabiegu... Naprawdę nie wiem jak znaleźć dobry salon, w przypadku każdego znajdzie się ktoś, kto jest niezadowolony.

Wiem, że płytki nie mam fajnej do stylizowania, bo jest malutka i do tego naturalne paznokcie mam dość słabe i krótkie, ale wychodzę z założenia, że jeśli ktoś nie odmówi mi zabiegu (bo np. nie czuje się na siłach albo uważa, że na moich paznokciach nie ma sensu nic robić), to powinien zrobić to tak, żeby efekt nie odbiegał od pożądanej normy Mam nadzieję, że uda mi się kogoś takiego znaleźć.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.

Edytowane przez mary_poppins
Czas edycji: 2013-01-06 o 20:43
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:40.