Lakiery hybrydowe - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-11, 15:04   #571
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Odp: Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez asieczka Pokaż wiadomość
niestety Cosmeticszone o ktorej tu najwiecej rozmawiamy na tym forum maja tylko pojemnosc 15ml.. shellac ma pojemnosc 7,3ml ale jest 2,5x drozszy... kwestia jaka kwote chcesz zainwestowac..CZ kupisz taniej ale tez i wiecej..a jak za duzo to zawsze mozesz pozyczac kolezankom )
ja tylko jak pochwalilam sie ze kupuje zestaw od razu mialam pytanie kiedy babski wieczor u mnie w domu)
Dzięki Kochana <3 W takim razie zaraz po przeprowadcze kupuje zestaw i kilka lakierów ;-) Bo nie chcę jeszcze gratów do wożenia
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 09:51   #572
BELLA7777
Przyczajenie
 
Avatar BELLA7777
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 18
Dot.: Odp: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Mam schellac i gelish ...oraz 13 innych firm, nie mam CZ. Wiele zależy od paznokci, u każdego może sprawdzić się lepiej inny produkt. Ja nie matowię paznokci pod żadną firmę. W mojej ocenie shellac jest wygodniejszy w użyciu. Gelish trwalszy. Po przetestowaniu wielu, używam bazy gelish na końcówki paznokci (bez dehydratorów i primerów) oraz bazy Polish Pro na całą płytkę. Kolorówki, jaka popadnie, warunek musi być odmaczalna w zmywaczu do paznokci, czystego acetonu nie używam. Wszystko trzyma mi się "wiecznie", ale może to zasługa moich twardych, zdrowych paznokci, miewam mega długie (to a propos, wypowiedzi, że trzeba krótko obciąć). Zmieniam jak mi się znudzi stylizacja i mam czas na "zabawę".
A powiedz czym zmywasz Schellac'a? Zwykły nieacetonowy zmywacz go "bierze"? Dla mnie też najważniejsza jest kwestia by jak najsprawniej sobie poradzić-zarówno z malowaniem jak i zmywaniem.
Jak kupowałam zestaw Shellac'owy (baza+top+4 lakiery) to hurtownia zasugerowała mi aceton-i używam go. Ale jeśli masz do podpowiedzenia coś co jest zdrowsze dla paznokci- poproszę o info ja mam niestety dość słabe (zawsze takie miałam)

acha, i mówisz że Gelish jest trwalszy od Shellac'a? A jak widzisz Opi w stosunku do tych 2?

Edytowane przez BELLA7777
Czas edycji: 2013-09-12 o 09:53
BELLA7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 10:14   #573
BELLA7777
Przyczajenie
 
Avatar BELLA7777
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 18
Smile Dot.: Lakiery hybrydowe

no i czas najwyższy pochwalić się swoimi "wyczynami"
jakiś czas temu pisałam że startuję z malowaniem sobie samej paznokci, zaczęłam na razie od rąk.
Najpierw spróbowałam koloru Iced Cappuchino- i sam kolor, to nie jest do końca to czego oczekiwałam.... jakość wykonania, no same widzicie trochę marnie Ale to był mój pierwszy raz Lakier trzymał się prawie 10 dni, odprysk miałam tylko na 1 kciuku, ale to z własnej winy.

Drugi raz pomalowałam Masquarade - zakochałam się w tym kolorze . Znacznie sprawniej i ładniej mi poszło malowanie. Nabłyszczenie też wyszło ładniej. Trzyma mi się do dziś (12-sty dzień), i na 1 kciuku mi się tylko z lekka odwarstwia. Nabłyszczenie wciąż jest mega. Dodam, że miałam trochę prac (parę doniczek do uporządkowania etc.) -gdzie na "żywca" sprawdziłam ten lakier-i jest cacy
Bardzo jestem zadowolona z decyzji o zakupie zestawu. Mega oszczędność czasu, no i kasy też, mimo że to nie najtańsze hybrydy

Największy test mnie będzie czekał od przyszłej soboty- zacznie się mega moczenie (urlop= nurkowanie ) i dopiero wtedy okaże się czy wytrzymają
P.S. nie radzę sobie ze zdjęciami... jak wrzucić do 1 postu kilka zdjęć?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130821_152304.jpg (130,8 KB, 205 załadowań)

Edytowane przez BELLA7777
Czas edycji: 2013-09-12 o 10:19
BELLA7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 10:21   #574
BELLA7777
Przyczajenie
 
Avatar BELLA7777
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 18
Dot.: Lakiery hybrydowe

tu załączam kolor Masquarade.

P.S. tym razem chyba mi wyszło załączanie zdjęć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130902_074914.jpg (111,9 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130902_074944.jpg (96,4 KB, 81 załadowań)
BELLA7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 11:34   #575
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Bella z jakiej firmy masz hybrydy?

Edytowane przez yashe
Czas edycji: 2013-09-12 o 11:35
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 12:09   #576
asieczka
Przyczajenie
 
Avatar asieczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Odp: Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
Bella z jakiej firmy masz hybrydy?
sadzac po nazwach kolirow jest to cnd shellac
asieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 20:32   #577
katjones
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 8
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny, może doradzicie czemu po kilku dniach końcówki odpryskują? Co mogę robić nie tak?
katjones jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-13, 07:56   #578
BELLA7777
Przyczajenie
 
Avatar BELLA7777
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 18
Dot.: Odp: Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez asieczka Pokaż wiadomość
sadzac po nazwach kolirow jest to cnd shellac
Tak to CND Shellac
BELLA7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 08:47   #579
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez katjones Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może doradzicie czemu po kilku dniach końcówki odpryskują? Co mogę robić nie tak?
Prawdopodobnie źle zabezpieczasz wolny brzeg, nie dokładnie Bądź druga przyczyny, jak masz rozdwajające się paznokcie, to też a się dzieje
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 15:47   #580
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Odp: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez BELLA7777 Pokaż wiadomość
A powiedz czym zmywasz Schellac'a? Zwykły nieacetonowy zmywacz go "bierze"? Dla mnie też najważniejsza jest kwestia by jak najsprawniej sobie poradzić-zarówno z malowaniem jak i zmywaniem.
Jak kupowałam zestaw Shellac'owy (baza+top+4 lakiery) to hurtownia zasugerowała mi aceton-i używam go. Ale jeśli masz do podpowiedzenia coś co jest zdrowsze dla paznokci- poproszę o info ja mam niestety dość słabe (zawsze takie miałam)

acha, i mówisz że Gelish jest trwalszy od Shellac'a? A jak widzisz Opi w stosunku do tych 2?
Próbowałam czystego acetonu, ale nie byłam zadowolona. Zrobiłam własny zmywacz; aceton + gliceryna +woda. Wyeliminowałam wysuszanie skórek, ale nadal "słabo" działał. Dla mnie najlepszy, jest zmywacz Isana z rossmanna (zielony). Szybciej rozpuszcza hybrydę niż czysty aceton. Zmywacz bezacetonowy również rozpuści hybrydę ale będzie to trwało zdecydowanie dłużej, tym samym będzie bardziej szkodliwe.
Jeśli stylizację hybrydową pokrywa się zwykłym lakierem, potem go usuwa zmywaczem, należy starać się aby używać go absolutne minimum i jak najkrócej. "Zalana" hybryda nawet bezacetonowym zmywaczem, będzie podmiękać i "korodować".
Przed przyłożeniem gąbek ze zmywaczem w celu zdjęcia hybrydy całe palce obficie smaruję gliceryną (do kupienia w aptece).

Z trwałością hybryd nie mam problemu, aby ułatwić sobie "demontaż" czasem jako pierwszą warstwę na paznokieć daję orly bonder (do zwykłego mani) lub nail tek foundation III z pominięciem samej krawędzi paznokcia. Ich główna zaleta - szybko wysychają. Pewnie zwykły, bezbarwny lakier też sprawdziłby się, położony na środek paznokcia ale trzeba byłoby czekać z godzinę przed nałożeniem bazy UV.

Jeśli chodzi o bazy, to wg mnie gelish jest najtrwalszy, opi najłatwiejszy do odmoczenia, shellac po środku. Jeśli chodzi o kolorówkę, to w ramach jednej marki mogą być baaaardzo różne przypadki, jeśli chodzi o trwałość, konsystencję, krycie, kurczenie, odmaczanie itp. itd.

Edytowane przez e-Urszula
Czas edycji: 2013-09-13 o 15:50 Powód: literówka
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 12:28   #581
katjones
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 8
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie źle zabezpieczasz wolny brzeg, nie dokładnie Bądź druga przyczyny, jak masz rozdwajające się paznokcie, to też a się dzieje
Dziękuję wczoraj zrobiłam wg rady starałam sie jak najlepiej zabezpieczyć wolyn brzeg. Zobaczymy jak długo sie utrzyma
katjones jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-15, 07:03   #582
pauzaw
Przyczajenie
 
Avatar pauzaw
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Złotów
Wiadomości: 25
Dot.: Lakiery hybrydowe

Red moon lakier nr 008.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rps20130915_080715_339.jpg (29,3 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rps20130915_080841_390.jpg (32,5 KB, 88 załadowań)

Edytowane przez pauzaw
Czas edycji: 2013-09-15 o 07:09
pauzaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 21:22   #583
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

laski, jeśli Wam się podoba to zagłosujcie na mój hybrydowy mani

https://www.facebook.com/photo.php?f...6121309&type=1

to tak przy okazji nikogo nie zmuszam ani nie namawiam:P (wklejam fotkę dla ciekawskich heheh

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Pauzaw piękny ten moon
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0311_1.jpg (91,8 KB, 158 załadowań)

Edytowane przez yashe
Czas edycji: 2013-09-15 o 21:48
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 11:39   #584
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Lakiery hybrydowe

dostałam już kolor 105 (nowosc) http://www.cosmeticszone.pl/oferta/l...aleta-kolorow/ pod koniec tyg nałoże na paznokcie i wstawię fotki.
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 12:16   #585
akigo
Raczkowanie
 
Avatar akigo
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 39
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
dostałam już kolor 105 (nowosc) http://www.cosmeticszone.pl/oferta/l...aleta-kolorow/ pod koniec tyg nałoże na paznokcie i wstawię fotki.
czekamy na efekty
__________________
http://kocipomruk.blogspot.com/
akigo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 12:36   #586
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja również czekam na efekty
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 17:30   #587
akigo
Raczkowanie
 
Avatar akigo
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 39
Dot.: Lakiery hybrydowe

Właśnie, tak a propos estetiq, Rossogatto jak tam Twoje promocyjne hybrydy się sprawują??? Okazały się na poziomie CZ? Było warto zaryzykować?
__________________
http://kocipomruk.blogspot.com/
akigo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 18:57   #588
esmee11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 54
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja po hybrydach miałam strasznie zniszczoną płytke, teraz borykam się z toną odzywek
esmee11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 19:00   #589
asieczka
Przyczajenie
 
Avatar asieczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Odp: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez esmee11 Pokaż wiadomość
ja po hybrydach miałam strasznie zniszczoną płytke, teraz borykam się z toną odzywek
jakich lakierow hybrydowych uzywalas? - jakiej firmy?

Edytowane przez asieczka
Czas edycji: 2013-09-17 o 23:22
asieczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 06:23   #590
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cześć Dziewczyny, co Wy na to żeby założyć wątek w którym zamieszczałybyśmy same zdjęcia pazurków pomalowanych lakierami hybrydowymi z informacją jaka to firma + kolor. Wiadomo że paleta kolorów nigdy nie oddaje tego, jak lakier wygląda na pazurku. Przeglądałam forum i nie znalazłam takiego wątku (są zdobienia, wzorki, galerie lakierów ale o hybrydach nic nie znalazłam). Dajcie znać czy to dobry pomysł, ewentualnie podajcie linka do wątku jeśli taki istnieje a ja go po prostu nie zlokalizowałam
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 12:48   #591
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Bardzo fajny pomysł na wizażu takiego wątku chyba nie ma...
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 12:57   #592
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja też jestem za !
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 14:57   #593
BELLA7777
Przyczajenie
 
Avatar BELLA7777
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 18
Dot.: Odp: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Próbowałam czystego acetonu, ale nie byłam zadowolona. Zrobiłam własny zmywacz; aceton + gliceryna +woda. Wyeliminowałam wysuszanie skórek, ale nadal "słabo" działał. Dla mnie najlepszy, jest zmywacz Isana z rossmanna (zielony). Szybciej rozpuszcza hybrydę niż czysty aceton. Zmywacz bezacetonowy również rozpuści hybrydę ale będzie to trwało zdecydowanie dłużej, tym samym będzie bardziej szkodliwe.
Jeśli stylizację hybrydową pokrywa się zwykłym lakierem, potem go usuwa zmywaczem, należy starać się aby używać go absolutne minimum i jak najkrócej. "Zalana" hybryda nawet bezacetonowym zmywaczem, będzie podmiękać i "korodować".
Przed przyłożeniem gąbek ze zmywaczem w celu zdjęcia hybrydy całe palce obficie smaruję gliceryną (do kupienia w aptece).

Z trwałością hybryd nie mam problemu, aby ułatwić sobie "demontaż" czasem jako pierwszą warstwę na paznokieć daję orly bonder (do zwykłego mani) lub nail tek foundation III z pominięciem samej krawędzi paznokcia. Ich główna zaleta - szybko wysychają. Pewnie zwykły, bezbarwny lakier też sprawdziłby się, położony na środek paznokcia ale trzeba byłoby czekać z godzinę przed nałożeniem bazy UV.

Jeśli chodzi o bazy, to wg mnie gelish jest najtrwalszy, opi najłatwiejszy do odmoczenia, shellac po środku. Jeśli chodzi o kolorówkę, to w ramach jednej marki mogą być baaaardzo różne przypadki, jeśli chodzi o trwałość, konsystencję, krycie, kurczenie, odmaczanie itp. itd.
Bardzo dziękuję za rady i ciekawe wskazówki na pewno skorzystam
BTW- ja to chyba nawet mam gdzieś w szufladzie w domu ten zielony Isany zmywacz...
acha, no i skoro mówisz że Gelish jest trwalszy (nurkowanie mam na myśli)- to na przyszłość pewnie i z tej firmy kupię. A Gelish czym najlepiej Ci się zmywa?
BELLA7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 19:58   #594
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Odp: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez BELLA7777 Pokaż wiadomość
...A Gelish czym najlepiej Ci się zmywa?
Tak jak napisałam - Isana - wszystkie lakiery tym zmywam. Cena w promocji taka sama jak acetonu a dostępność wygodniejsza.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 20:07   #595
ania188
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 12
Dot.: Lakiery hybrydowe

Mój numer 11 z CZ trzyma się już tydzień i dalej wygląda super!
Wykonanie jeszcze nie perfekcyjne ale to drugie w moim życiu hybrydki,wczesniejsze zdjełam tylko dlatego,że to był pierwszy raz więc niedoskonały, ze zdjęciem nie było żadnego problemu,płytka paznokcia super,a co najwazniejsze dzięki hybrydzie uniknęłam złamania
Zdjęcia może nienajlepszej jakości ale chyba siądą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 190920131108.jpg (81,4 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 190920131111.jpg (90,4 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 190920131112.jpg (75,8 KB, 117 załadowań)
ania188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 12:51   #596
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Ciekawe, ciekawe Jutro robię u rak to wypróbuje z dwiema warstwami bazy i zobaczymy jak długo będą się trzymać
Dwie warstwy bazy jednak naprawdę robią swoje
Dziś ściągałam moje dwutygodniowe hybrydki choć wcale nie musiałam, bo trzymały się idealnie, bez żadnego rozwarstwienia, ale postanowiłam zmienić bo już za duży odrost... co przy lakierach z CZ i jednej warstwie bazy trzymają mi się max tydzień! Jestem mega zaskoczona, bo pewnie jak bym ich dziś nie ściągnęła to spokojnie mogłabym je nosić trzeci tydzień albo i dłużej
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 13:59   #597
xvz666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 49
Dot.: Lakiery hybrydowe

Hej ; )
Podejrzewam, że gdzieś w treści wątku znalazłabym tę informację, ale cóż - to zbyt pracochłonne. Przejrzałam sporą część i nie mam siły przekopywać tego dalej, a na pewno znajdzie się ktoś kto od razu mi podpowie ; )

Z hybrydą styczność mam od niedawna, w sumie tylko na własny użytek w domowym zaciszu. Ew jakimś koleżankom, czy mamie. Więc niewiele mam w tej kwestii do gadania. Zbieram się do kupna hybryd z Cosmetics Zone, bo wyczytałam tu mnóstwo pozytywnych opinie. Ale moje pytanie - czy polecacie jakiś dobry, niedrogi (do 30zł) base i top w jednym? Robię paznokcie tylko sobie, więc nie używam tego aż tak dużo. Cosmetics Zone ma jedno i drugie osobno i to w 15ml buteleczkach i chyba póki co nie potrzebuję tego w takiej ilości. Byłabym bardzo wdzięczna za podpowiedź ; ).


A inne pytanie - hybrydy firmy Kodo. Nigdzie nie mogę znaleźć o nich opinii. Na stronie producenta 15ml kosztuje 45zł. Mam możliwość kupienia go po 3,99zł (krótka data ważności + zamykanie się salonu). I gdybym kupowała to już większa ilość. Niby nieduże pieniądze, ale nie chce tego wyrzucać w błoto. Jakieś doświadczenia z Kodo?

Serdeczne dziękuję z góry!
xvz666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 14:29   #598
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez xvz666 Pokaż wiadomość
Hej ; )
Podejrzewam, że gdzieś w treści wątku znalazłabym tę informację, ale cóż - to zbyt pracochłonne. Przejrzałam sporą część i nie mam siły przekopywać tego dalej, a na pewno znajdzie się ktoś kto od razu mi podpowie ; )

Z hybrydą styczność mam od niedawna, w sumie tylko na własny użytek w domowym zaciszu. Ew jakimś koleżankom, czy mamie. Więc niewiele mam w tej kwestii do gadania. Zbieram się do kupna hybryd z Cosmetics Zone, bo wyczytałam tu mnóstwo pozytywnych opinie. Ale moje pytanie - czy polecacie jakiś dobry, niedrogi (do 30zł) base i top w jednym? Robię paznokcie tylko sobie, więc nie używam tego aż tak dużo. Cosmetics Zone ma jedno i drugie osobno i to w 15ml buteleczkach i chyba póki co nie potrzebuję tego w takiej ilości. Byłabym bardzo wdzięczna za podpowiedź ; ).


A inne pytanie - hybrydy firmy Kodo. Nigdzie nie mogę znaleźć o nich opinii. Na stronie producenta 15ml kosztuje 45zł. Mam możliwość kupienia go po 3,99zł (krótka data ważności + zamykanie się salonu). I gdybym kupowała to już większa ilość. Niby nieduże pieniądze, ale nie chce tego wyrzucać w błoto. Jakieś doświadczenia z Kodo?

Serdeczne dziękuję z góry!
Baza i top w jednym? pierwsze słyszę...
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 15:11   #599
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lakiery hybrydowe

Zdecydowanie odradzam bazę i top w jednym. Każdy z tych produktów ma inne zadanie. Podzielam zasadę - jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 16:36   #600
xvz666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 49
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Baza i top w jednym? pierwsze słyszę...
No ja właśnie znalazłam strasznie dużo tego typu produktów, z tym że wszystkie są z tej bardzo, bardzo niskiej półki (INS itp).
Dlatego chciałam dowiedzieć się, czy te lepsze firmy też takie produkują ; P.
Ale też wydaje mi się, jak napisała Urszula
Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego
A te dwa produkty osobno, ale w pojemności 6ml, a nie 15ml?
xvz666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.