Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie? - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-23, 10:42   #4561
iScharlotte
Raczkowanie
 
Avatar iScharlotte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 79
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Właśnie zauważyłem, że z mojego biszkopcika zakupionego jakoś w lipcu/sierpniu zrobił się jeden wielki glut... Po takim czasie można reklamować?
iScharlotte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 10:45   #4562
Peppa 3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 36
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Harda użwam od niedawna,dopiero pierwsza buteleczka. jak dla mnie super, ale trzeba się przyłożyć do nakładania. Na początku bywało różnie
Peppa 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 10:53   #4563
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Peppa 3 Pokaż wiadomość
Harda użwam od niedawna,dopiero pierwsza buteleczka. jak dla mnie super, ale trzeba się przyłożyć do nakładania. Na początku bywało różnie
Sądzisz, że my się nie przykładamy, używałam starszej wersji i różnica jest nieporównywalna, DC traci klientów - bo wprowadza złą politykę sprzedaży, brak szacunku do klienta, pracując kiedyś w hurtowni kosmetycznej, czekałyśmy 6 tygodni na zamówienie, które podobno zostały wysłane, na bardzo duże kwoty... obsługa klienta dramat.
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 11:09   #4564
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

to fakt, hard strasznie się popsuł. Starsza wersja mocno utwardzała paznokcie, ta nowa jest zbyt elastyczna
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 11:31   #4565
Peppa 3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 36
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Sądzisz, że my się nie przykładamy, używałam starszej wersji i różnica jest nieporównywalna, DC traci klientów - bo wprowadza złą politykę sprzedaży, brak szacunku do klienta, pracując kiedyś w hurtowni kosmetycznej, czekałyśmy 6 tygodni na zamówienie, które podobno zostały wysłane, na bardzo duże kwoty... obsługa klienta dramat.
Nie miałam na myśli Was... bardziej swoje początki. Po prostu jak we wszystkim musiałam nabrać wprawy.Co do poprzedniej wersji harda to nie słyszałam o niej,bo dopiero ostatnio się tym zainteresowałam. A z tego co widziałam dziewczyny bardzo dobrze oceniały,dlatego sama zdecydowałam się spróbować.nie podważam Waszego zdania,każdy indywidualnie "czuje" dany produkt i tyle.
Peppa 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 11:38   #4566
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Peppa 3 Pokaż wiadomość
Nie miałam na myśli Was... bardziej swoje początki. Po prostu jak we wszystkim musiałam nabrać wprawy.Co do poprzedniej wersji harda to nie słyszałam o niej,bo dopiero ostatnio się tym zainteresowałam. A z tego co widziałam dziewczyny bardzo dobrze oceniały,dlatego sama zdecydowałam się spróbować.nie podważam Waszego zdania,każdy indywidualnie "czuje" dany produkt i tyle.
co do pogrubionego: bo DC pokazuje właśnie to, co chce pokazać
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 11:51   #4567
Grazia31
Raczkowanie
 
Avatar Grazia31
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 54
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez iScharlotte Pokaż wiadomość
Właśnie zauważyłem, że z mojego biszkopcika zakupionego jakoś w lipcu/sierpniu zrobił się jeden wielki glut... Po takim czasie można reklamować?
Można reklamować. I potwierdzam że odsyłają,bo koleżanka miała kiedyś problem -pędzelek jej się wykrzywił.

Ja myślę że nie ma się co wściekać tylko właśnie odsyłać wadliwe produkty i tyle. Wiem,że na inne marki dziewczyny też narzekają,więc ideału się chyba nie znajdzie. Ja jestem zadowolo na z semilaca,dlatego nie eksperymentuję już. Myślę,że w tym przedziale cenowym nie znajdę nic lepszego.
Grazia31 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-23, 11:59   #4568
kosmetycznamajka
Raczkowanie
 
Avatar kosmetycznamajka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 121
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Grazia31 Pokaż wiadomość
Można reklamować. I potwierdzam że odsyłają,bo koleżanka miała kiedyś problem -pędzelek jej się wykrzywił.

Ja myślę że nie ma się co wściekać tylko właśnie odsyłać wadliwe produkty i tyle. Wiem,że na inne marki dziewczyny też narzekają,więc ideału się chyba nie znajdzie. Ja jestem zadowolo na z semilaca,dlatego nie eksperymentuję już. Myślę,że w tym przedziale cenowym nie znajdę nic lepszego.
potwierdzam, reklamacje rozpatrują szybko i sprawnie

dziewczyny, doradźcie jaki kolor na 18 koleżanki. mam błyszcząca czarną sukienkę i cieliste szpilki. jaki kolorek z semilaka teraz jest na topie?
__________________
Ciesz się każdym dniem i uśmiechaj
kosmetycznamajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 12:33   #4569
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez kosmetycznamajka Pokaż wiadomość
dziewczyny, doradźcie jaki kolor na 18 koleżanki. mam błyszcząca czarną sukienkę i cieliste szpilki. jaki kolorek z semilaka teraz jest na topie?
dla mnie już żaden
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 12:44   #4570
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Heh tak czytam i chyba jednak nadal wole cz czy allepaznokcie.

nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 12:45   #4571
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez kosmetycznamajka Pokaż wiadomość
jaki kolorek z semilaka teraz jest na topie?
Hmm, taki który aktualnie przechodzi cenzurę DC, najlepiej lukrowo cukierkowy, slodko pierdzacy, nad ktorym pieja miliony

Oj wylewa sie jad rowniez ze mnie.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-23, 12:48   #4572
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 13:03   #4573
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez kosmetycznamajka Pokaż wiadomość
potwierdzam, reklamacje rozpatrują szybko i sprawnie

dziewczyny, doradźcie jaki kolor na 18 koleżanki. mam błyszcząca czarną sukienkę i cieliste szpilki. jaki kolorek z semilaka teraz jest na topie?
ja bym dała frappe skoro sukienka błyszcząca

Obsługa w dc aktualnie jest bez zarzutu jednak polityka firmy mnie również się nie podoba. Jasne, że są wadliwe produkty, jasne, że można odsyłać i reklamować tylko to strata czasu po prostu.
Hard wersja pierwsza był dużo lepszy- chociaż z tego co pamiętam twierdzą, że nic nie zmienili... Poprzedni mimo, że teoretycznie po terminie ma się dobrze, nowy tak mi zgęstniał, że nie idzie go juz w sumie używać a przynajmniej ja nie mam do niego cierpliwości skoro po odkręceniu jest jeden wielki glut jakby kula na pędzelku zdecydowanie wole extra base z neo nail.

A już blokowanie za niepochlebną opinię pominę tylko milczeniem

Gdzie te czasy kiedy semilac kosztował coś koło 22 zł? Cena wzrosła, jakość spadła chociaż ponoć dostajemy to co w pierwotnej wersji? Niesmak trochę pozostaje jednak...
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 14:30   #4574
Lilianna Koc
Raczkowanie
 
Avatar Lilianna Koc
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 41
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez aniaem84 Pokaż wiadomość
ja bym dała frappe skoro sukienka błyszcząca

Obsługa w dc aktualnie jest bez zarzutu jednak polityka firmy mnie również się nie podoba. Jasne, że są wadliwe produkty, jasne, że można odsyłać i reklamować tylko to strata czasu po prostu.
Hard wersja pierwsza był dużo lepszy- chociaż z tego co pamiętam twierdzą, że nic nie zmienili... Poprzedni mimo, że teoretycznie po terminie ma się dobrze, nowy tak mi zgęstniał, że nie idzie go juz w sumie używać a przynajmniej ja nie mam do niego cierpliwości skoro po odkręceniu jest jeden wielki glut jakby kula na pędzelku zdecydowanie wole extra base z neo nail.

A już blokowanie za niepochlebną opinię pominę tylko milczeniem

Gdzie te czasy kiedy semilac kosztował coś koło 22 zł? Cena wzrosła, jakość spadła chociaż ponoć dostajemy to co w pierwotnej wersji? Niesmak trochę pozostaje jednak...
Cena wzrosła, ale wzrosła też pojemność, więc opłaca ise lepiej Co do tego nasilonego hejtu na firmę to jestem w szoku, nie wiem czy im się zmienił administrator na fanpage Fb, czy co? O takie buble takiej dużej marki bym nie podejrzewała... Mam dużo doświadczeń z hybrydami, z Semilacami na szczęście same pozytywne. W realu też nigdy nie spotkałam się z żadnymi negatywnymi opiniami (raz moja kuzynka miała pyłek jakiś w lakierze, ale bez problemu wymienili, więc na +). Ja osobiście zawsze polecałam i polecam lakiery semilac, ale nie odnoszę się tu do działań samej firmy, bo nie wiem co jest przyczyną..
Lilianna Koc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 14:45   #4575
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Lilianna Koc Pokaż wiadomość
Cena wzrosła, ale wzrosła też pojemność, więc opłaca ise lepiej Co do tego nasilonego hejtu na firmę to jestem w szoku, nie wiem czy im się zmienił administrator na fanpage Fb, czy co? O takie buble takiej dużej marki bym nie podejrzewała... Mam dużo doświadczeń z hybrydami, z Semilacami na szczęście same pozytywne. W realu też nigdy nie spotkałam się z żadnymi negatywnymi opiniami (raz moja kuzynka miała pyłek jakiś w lakierze, ale bez problemu wymienili, więc na +). Ja osobiście zawsze polecałam i polecam lakiery semilac, ale nie odnoszę się tu do działań samej firmy, bo nie wiem co jest przyczyną..
Hmm 1ml za prawie 10 zł ? ;-/

nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 14:59   #4576
Lilianna Koc
Raczkowanie
 
Avatar Lilianna Koc
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 41
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Hmm 1ml za prawie 10 zł ? ;-/

nabazgrane w notatniku
Dokładnie 7. Tak czy inaczej za jakośc semilaca jak dla mnie spoko cena.
Lilianna Koc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 15:16   #4577
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Lilianna Koc Pokaż wiadomość
Dokładnie 7. Tak czy inaczej za jakośc semilaca jak dla mnie spoko cena.
Jakie 7, w połowie zeszlego roku kupowałam Semilaki za 18zł. Wzrost ceny o ponad 50% w ciągu roku, nieźle
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 15:28   #4578
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Lilianna Koc Pokaż wiadomość
Cena wzrosła, ale wzrosła też pojemność, więc opłaca ise lepiej Co do tego nasilonego hejtu na firmę to jestem w szoku, nie wiem czy im się zmienił administrator na fanpage Fb, czy co? O takie buble takiej dużej marki bym nie podejrzewała... Mam dużo doświadczeń z hybrydami, z Semilacami na szczęście same pozytywne. W realu też nigdy nie spotkałam się z żadnymi negatywnymi opiniami (raz moja kuzynka miała pyłek jakiś w lakierze, ale bez problemu wymienili, więc na +). Ja osobiście zawsze polecałam i polecam lakiery semilac, ale nie odnoszę się tu do działań samej firmy, bo nie wiem co jest przyczyną..
Co z tego że firma wymienia?problem jest w tym że trzeba wymieniać bo ciągle jest coś nie tak. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca bądź mieć jedynie charakter incydentalny.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 20:01   #4579
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Co z tego że firma wymienia?problem jest w tym że trzeba wymieniać bo ciągle jest coś nie tak. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca bądź mieć jedynie charakter incydentalny.
Dokładnie tak, na kilkanaście Semilaców jakie kupiłam kilka musiałam wymienić bo albo pędzelek był tak skręcony że nie dało się malować albo paprochy były albo bąblowały. Kupuję te lakiery bo mam je stacjonarnie ale zachwytu brak
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-23, 20:20   #4580
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dziewczyny! Do hybryd jakich innych firm porównałybyście konsystencję lakierów Semilac?
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-24, 08:28   #4581
lavonne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 16
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Jakie 7, w połowie zeszlego roku kupowałam Semilaki za 18zł. Wzrost ceny o ponad 50% w ciągu roku, nieźle
Oficjalna cena Semilaców wynosiła 24 zł za 6ml., zaś w promocji były po 21 zł. Jeśli ktoś sprzedawał po 18, to znaczy, że nie przestrzegał cennika firmy. Obecnie oficjalna cena to 29 zł. za 7ml. Czyli za 1 ml. płacimy 14gr. więcej niż wcześniej. Jak patrzę na inne firmy, to widzę również wzrost cen. Same tu piszecie, że te czy owe lakiery podrożały.Wielkim plusem DC jest to, że nie ma żadnych problemów z reklamacjami. Ostatnio wymieniałam Top i trwało to tylko 4 dni. Szybko.
lavonne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-24, 08:39   #4582
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez lavonne Pokaż wiadomość
Wielkim plusem DC jest to, że nie ma żadnych problemów z reklamacjami. Ostatnio wymieniałam Top i trwało to tylko 4 dni. Szybko.
Jednak konieczność reklamacji produktu powinna być sytuacją wyjątkową, a nie codzienną. Nie jest niczym nadzwyczajnym szybkie i pozytywne rozpatrywanie reklamacji wadliwego produktu przez producenta, zaletą producenta powinna być wysoka jakość produktu przez niego oferowanego.
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-24, 09:15   #4583
lavonne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 16
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez DreamQueen Pokaż wiadomość
Jednak konieczność reklamacji produktu powinna być sytuacją wyjątkową, a nie codzienną. Nie jest niczym nadzwyczajnym szybkie i pozytywne rozpatrywanie reklamacji wadliwego produktu przez producenta, zaletą producenta powinna być wysoka jakość produktu przez niego oferowanego.
Z tym się w całej pełni zgadzam.Jednak nie mogę oprzeć się wrażeniu, że chyba niektóre osoby chcą zdyskontować te produkty. Myślę, że profesjonalistom nie jest po drodze z Semilacami. Może dlatego, że dużo dziewczyn używa ich w domu tylko dla siebie. Dostępność i niewygórowana cena robią swoje. Wolę mieć kilka kolorów Semilaca niż jeden, za te pieniądze, z innej firmy. Czytam dużo na forach i wnioskuję, że każda firma ma trochę za uszami. Trudno nam Polkom wszystkim dogodzić.
lavonne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-24, 09:40   #4584
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

To mówicie że jak lakier bąbluje to niekoniecznie jest to wina tej co go nakłada? Troszkę mnie to pocieszyło
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-24, 10:34   #4585
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez lavonne Pokaż wiadomość
Oficjalna cena Semilaców wynosiła 24 zł za 6ml., zaś w promocji były po 21 zł. Jeśli ktoś sprzedawał po 18, to znaczy, że nie przestrzegał cennika firmy. Obecnie oficjalna cena to 29 zł. za 7ml. Czyli za 1 ml. płacimy 14gr. więcej niż wcześniej. Jak patrzę na inne firmy, to widzę również wzrost cen. Same tu piszecie, że te czy owe lakiery podrożały.Wielkim plusem DC jest to, że nie ma żadnych problemów z reklamacjami. Ostatnio wymieniałam Top i trwało to tylko 4 dni. Szybko.
A co komu ze sprzedawał za 18 . Widać miał dostęp do tańszych i mógł zrobić mniejszy narzut i sprzedawać taniej
Pozatym jednak fajniej jak że wzrostem ceny rośnie czegoś jakość a nie ze cena coraz wyższa a jakosc drastycznie w dół.
nabazgrane w notatniku

Edytowane przez diabliczka66
Czas edycji: 2015-10-24 o 10:35
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-24, 10:42   #4586
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez DreamQueen Pokaż wiadomość
Jednak konieczność reklamacji produktu powinna być sytuacją wyjątkową, a nie codzienną. Nie jest niczym nadzwyczajnym szybkie i pozytywne rozpatrywanie reklamacji wadliwego produktu przez producenta, zaletą producenta powinna być wysoka jakość produktu przez niego oferowanego.
Ale weź też pod uwagę to, że Semilac stał się bardzo popularny, coraz więcej osób używa tych lakierów, są też coraz łatwiej dostępne, a wraz ze wzrostem popularności i produkcja musiała stać się bardziej masowa - a przy takiej łatwiej o buble.
Ja, na szczęście, tylko raz trafiłam na paprochy w lakierze, nie reklamowałam, bo nie wiedziałam, że tak można ( to był mój pierwszy semilac, więc no :P), a przy następnych wszystko było już tak, jak powinno. Nie wiem, może miałam szczęście.
Ale oczywiście, takich przypadków nie usprawiedliwiam, bo nie powinny mieć miejsca na pewno. Każdy by chciał kupić produkt, który spełnia jego oczekiwania i zapewnienia producenta, to jest jasne. Ale wiele rzeczy się reklamuje, mimo że też, teoretycznie, powinno być ok. Mnie ostatnio przysłali niedziałającego laptopa i też musiałam go odesłać, złożyć reklamację i czekać na nowy, inne sprzęty też nie zawsze 'dożywają' do końca gwarancji, ciuchy też nie zawsze wytrzymują te dwa lata i też trzeba reklamować. Życie.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-24, 10:42   #4587
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez lavonne Pokaż wiadomość
Oficjalna cena Semilaców wynosiła 24 zł za 6ml., zaś w promocji były po 21 zł. Jeśli ktoś sprzedawał po 18, to znaczy, że nie przestrzegał cennika firmy. Obecnie oficjalna cena to 29 zł. za 7ml. Czyli za 1 ml. płacimy 14gr. więcej niż wcześniej. Jak patrzę na inne firmy, to widzę również wzrost cen. Same tu piszecie, że te czy owe lakiery podrożały.Wielkim plusem DC jest to, że nie ma żadnych problemów z reklamacjami. Ostatnio wymieniałam Top i trwało to tylko 4 dni. Szybko.
24zł czy jakoś tak kosztowały przed zmianą pojemności, ja kupowałam jakoś w maju-czerwcu 2014 (kiedy mało kto słyszał o tej firmie i ciężko było znaleźć jakiekolwiek opinie) i chodziły po 18zł wtedy. Potem zaczęli się promować to i cena poszła w górę.
w CZ też nie ma problemu z reklamacją.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-24, 11:04   #4588
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
24zł czy jakoś tak kosztowały przed zmianą pojemności, ja kupowałam jakoś w maju-czerwcu 2014 (kiedy mało kto słyszał o tej firmie i ciężko było znaleźć jakiekolwiek opinie) i chodziły po 18zł wtedy. Potem zaczęli się promować to i cena poszła w górę.
w CZ też nie ma problemu z reklamacją.
No i cz wysyła szybko ;p zamówione 22 grudnia normalnie 24 grudnia przed wigilia miałam w domu ;p

nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-24, 11:14   #4589
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
Ale weź też pod uwagę to, że Semilac stał się bardzo popularny, coraz więcej osób używa tych lakierów, są też coraz łatwiej dostępne, a wraz ze wzrostem popularności i produkcja musiała stać się bardziej masowa - a przy takiej łatwiej o buble.
Wzrastająca popularność produktu nie jest dla mnie wytłumaczeniem jego nagle pojawiających się wad. Skoro produkt staje się popularny, to producent powinien zadbać o jego jak najwyższą jakość, dzięki czemu firma zwiększyłaby swoje szanse na zysk oraz zyskałaby zadowolenie klientów. Uważam, że to dotyczy nie tylko lakierów do paznokci, ale także każdego innego towaru. Oczywiście, zdarzają się wadliwe egzemplarze, jednak powinny one być sporadycznymi, pojedynczymi przypadkami, a nie znaczną częścią produkowanych sztuk.

Edytowane przez DreamQueen
Czas edycji: 2015-10-24 o 11:19
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-24, 11:17   #4590
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez DreamQueen Pokaż wiadomość
Wzrastająca popularność produktu nie jest dla mnie wytłumaczeniem jego nagle pojawiających się wad. Skoro produkt staje się popularny, to producent powinien zadbać o jego jak najwyższą jakość. Uważam, że to dotyczy nie tylko lakierów do paznokci, ale także każdego innego towaru. Oczywiście, zdarzają się wadliwe egzemplarze, jednak powinny one być sporadycznymi, pojedynczymi przypadkami, a nie znaczna częścią produkowanych sztuk.
No ale im produkt jest bardziej popularny, tym więcej się go produkuje. A że chce się wyprodukować jak najwięcej za jak najmniej i to w jak najkrótszym czasie, to jest, jak jest. A co producent powinien, to już zupełnie inna sprawa.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 10:48:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:35.