Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-01, 16:35   #2791
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Mnie nie jara Flamingo wyjątkowo, ładne ale nic co do mnie woła Choć w pierwszym momencie myślałam że przepadnę



Mi się wydaje, że to nie będzie pełen wymiar, bo kurde coś za tanio ...
Może pomadka pełen, a np. cienie nie? Powinni sypnąć jakimiś większymi info, bo tam poza nazwami i ładnym obrazkiem to nic.

Ja z Flamingiem odwrotnie. W sumie to nie jest tak, że jaram się całym Flamingiem, tzn. wszystko mi się oczywiście podoba, ale głównie chcę pomadkę jedną albo dwie, no może trzy Nie no, dwie. Niby nie jest to coś zatrważającego, bo wiadomo, jaki jest wybór, ale no jednak.

Wkurzające, zobaczymy. Nie jestem cierpliwa

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Aż z ciekawości, co oni wyrabiaja na stronie maca, poszłam odwiedzić inne - jukejowską i tam róze co prawda są, nie ma ani jednego z tych limitowanych zapowiadanych, natomiast wszystkie sa ze stałej, wtf?
I czemu zamiast paletki 9 wypuscili pojedyńcze cienie? Czyżby nadmiar wypuszczanych kolekcji odbił sie na nienadązeniu za produkcja?! Tak czy siak cienko to wyglada... shame mac!
No i w jukeju maja ten nowy matchmaster w gabce.
No to jest bez sensu. Stałe kolekcje normalnie można dostać. Wiadomo, są rzeczy, które szybko znikają, ale ogólnie da radę. Jakieś dziwne limitki się nie cieszą popularnością i zalegają im tam długo, a coś, co pewnie by w miarę sprawnie zeszło - nie, bo po co
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 16:36   #2792
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Kurde mol! Czemu u nas nie mogą być takie paletki dodatkowe? znowu hameryka góra http://www.temptalia.com/mac-x-nords...or-spring-2016
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 16:41   #2793
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ja juz nie klikam wiecej. Chcialabym, ale nie potrzebuje. Za niedlugo planuje nowa paletke cieni, roz Mocha w zupelnosci mi wystarczy, bo mam jeszcze kilka innych, a z pomadek to tak naprawde codziennie mecze te same nudziaki (i raczej nigdy mi sie nie znudza). Trzeba cwiczyc silna wole

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kurde mol! Czemu u nas nie mogą być takie paletki dodatkowe? znowu hameryka góra http://www.temptalia.com/mac-x-nords...or-spring-2016


Corii kupujesz tego Bon Bonsa?
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 16:42   #2794
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ja nic nie kliknełam, z cieni Posena rezygnuje, kupie Bon Bonsy - tz sie zgłosił na płatnika

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość


Corii kupujesz tego Bon Bonsa?
Ha ha - telepatycznie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 16:46   #2795
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja nic nie kliknełam, z cieni Posena rezygnuje, kupie Bon Bonsy - tz sie zgłosił na płatnika

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------



Ha ha - telepatycznie


Jak i Ty, to ja tez. Tylko musze poczekac az mi karte podarunkowa aktywuja.
Jeszcze bym chciala Beauty Blendera nudziakowego, ale nikt nie wie, czy on w ogole bedzie w polskiej Sephorze dostepny...
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 16:47   #2796
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kurde mol! Czemu u nas nie mogą być takie paletki dodatkowe? znowu hameryka góra http://www.temptalia.com/mac-x-nords...or-spring-2016
Oni mają takie paletki, ale (chyba) nie mają Zoevy, a my sobie możemy na lajcie zamówić

Bardzo podobne do tych o:
http://mintishop.pl/product-pol-1106...eta-cieni.html
http://mintishop.pl/product-pol-1106...eta-cieni.html

A jakość znakomita.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 16:51   #2797
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość


Jak i Ty, to ja tez. Tylko musze poczekac az mi karte podarunkowa aktywuja.
Jeszcze bym chciala Beauty Blendera nudziakowego, ale nikt nie wie, czy on w ogole bedzie w polskiej Sephorze dostepny...

No, myslę, ze bedziemy zadowolone
Ja dopiero koło weekendu raczej
Ale czemu akurat masz parcie na tego nudziakowego, wiesz jak on bedzie sie brudził i ciezko dopierał?

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Oni mają takie paletki, ale (chyba) nie mają Zoevy, a my sobie możemy na lajcie zamówić

Bardzo podobne do tych o:
http://mintishop.pl/product-pol-1106...eta-cieni.html
http://mintishop.pl/product-pol-1106...eta-cieni.html

A jakość znakomita.
O Zoevie juz duzo sie naczytałam i naogladałam, ale mimo, ze mozna na mintiku kupić, to jakos mnie do nich nie ciągnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-01, 16:56   #2798
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Teraz zajrzałam na szwabolandzką seite - tam sa róze takie, jak miały byc. Boze, co strona kraju danego, to co innego... ale u nas i tak najbiedniej W australii to chyba wsio jest, bo tam to chyba nikt nie kupuje

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------



Nie mówie o stacjonarce

A tak btw jak Twoje wrazenia z macania tego podkładu?

Czy ja wiem... Ciapnęłam go tylko na rękę pędzlem. 1-ka nie jest specjalnie jasna, krycie ma słabe, ale za to zastyga na skórze. Musiałabym go przetestować na twarzy, żeby coś więcej powiedzieć. Głupio tylko, że ma taką małą pojemność, a nie wiadomo po ile będą same wkłady.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 16:58   #2799
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O Zoevie juz duzo sie naczytałam i naogladałam, ale mimo, ze mozna na mintiku kupić, to jakos mnie do nich nie ciągnie
Zoeva dla mnie przewyższa te inne paletki (no dobra, takich kolorów jak Bon Bons nie ma), bo mimo że cena niższa, a marka mało znana, bo wiadomo, u nas się nie dostanie, ale w D. w Niemczech już tak, tam można zmacać, to jakość (pigmentacja, kolory, blendowanie, uniwersalność) przegenialna.

Naprawdę, zaryzykuj kiedyś
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 17:00   #2800
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Czy ja wiem... Ciapnęłam go tylko na rękę pędzlem. 1-ka nie jest specjalnie jasna, krycie ma słabe, ale za to zastyga na skórze. Musiałabym go przetestować na twarzy, żeby coś więcej powiedzieć. Głupio tylko, że ma taką małą pojemność, a nie wiadomo po ile będą same wkłady.
Ja sobie odpuściłam go wtedy, jak Mac Adam mi powiedział, ze słabe krycie, słabsze od WW. Wiec nawet nie testowałam. Twoje słowa mnie tylko utwierdzaja w tym.
Ciekawe, ze tak samo jak Velvetease jest stacjonarnie a nie ma na stronie

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Zoeva dla mnie przewyższa te inne paletki (no dobra, takich kolorów jak Bon Bons nie ma), bo mimo że cena niższa, a marka mało znana, bo wiadomo, u nas się nie dostanie, ale w D. w Niemczech już tak, tam można zmacać, to jakość (pigmentacja, kolory, blendowanie, uniwersalność) przegenialna.

Naprawdę, zaryzykuj kiedyś
No to juz kwestia gustu powiedzmy Jakoś Zoeva z niczym do mnie nei przemawia. A taki TF, Czy UD i owszem. Powiedzmy,z e bardziej w moje gusta jada
A co do dostepnosci, kto wie, czy kiedys i Zoeva nie bedzie w S. albo D. Skoro jzu tyle marek zawitało niedostepnych wczesniej...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 17:00   #2801
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

No, myslę, ze bedziemy zadowolone
Ja dopiero koło weekendu raczej
O Zoevie juz duzo sie naczytałam i naogladałam, ale mimo, ze mozna na mintiku kupić, to jakos mnie do nich nie ciągnie

Niech S. da stacjonarnie vipy, zanim się rozmyślę

Mam zestaw do oczu z Zoevy i jest bardzo dobry Z twarzowych mam tylko 126 i sama nie wiem co o nim myśleć...
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-01, 17:02   #2802
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Może pomadka pełen, a np. cienie nie? Powinni sypnąć jakimiś większymi info, bo tam poza nazwami i ładnym obrazkiem to nic.

Ja z Flamingiem odwrotnie. W sumie to nie jest tak, że jaram się całym Flamingiem, tzn. wszystko mi się oczywiście podoba, ale głównie chcę pomadkę jedną albo dwie, no może trzy Nie no, dwie. Niby nie jest to coś zatrważającego, bo wiadomo, jaki jest wybór, ale no jednak.

Wkurzające, zobaczymy. Nie jestem cierpliwa
szukałam w innych krajach infoo gramaturze , ale nigdzie tego boxa nie mają



Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ja juz nie klikam wiecej. Chcialabym, ale nie potrzebuje. Za niedlugo planuje nowa paletke cieni, roz Mocha w zupelnosci mi wystarczy, bo mam jeszcze kilka innych, a z pomadek to tak naprawde codziennie mecze te same nudziaki (i raczej nigdy mi sie nie znudza). Trzeba cwiczyc silna wole


Oj ja i tak chciałam kupić z 2 róże i pojedyńcze neutralne cienie z MAC plus szukałam jakichś kredek linerów bo nie zawsze mi się chce z żelowym bawić, bardzo mi się podoba ten cień texture , ale daruje sobie ten box z nim, bo róż zbyt intensywny, pomadkę vegas volt co prawda chciałam ale nie teraz, kredka nie dla mnie, więc dla samych cieni bez sensu, natomiast natural flare mi się przyda.

Moze nie planowałam tych zakupów teraz od razu, ale lepiej kupić w boxie niż oddzielnie
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 17:03   #2803
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Zoeva dla mnie przewyższa te inne paletki (no dobra, takich kolorów jak Bon Bons nie ma), bo mimo że cena niższa, a marka mało znana, bo wiadomo, u nas się nie dostanie, ale w D. w Niemczech już tak, tam można zmacać, to jakość (pigmentacja, kolory, blendowanie, uniwersalność) przegenialna.





Naprawdę, zaryzykuj kiedyś


Palety z Zoevy mnie nie kuszą w ogóle ale ja nie lubię kartonowych opakowań po prostu
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 17:03   #2804
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Niech S. da stacjonarnie vipy, zanim się rozmyślę

Mam zestaw do oczu z Zoevy i jest bardzo dobry Z twarzowych mam tylko 126 i sama nie wiem co o nim myśleć...
A bo to tylko Goldy na razie maja VIPy??
A kiedy maja byc blacki?
Jak chcesz, mozesz skorzystać z mojej karty stacjonarnie jak bede tez kupowac?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 17:06   #2805
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

No, myslę, ze bedziemy zadowolone
Ja dopiero koło weekendu raczej
Ale czemu akurat masz parcie na tego nudziakowego, wiesz jak on bedzie sie brudził i ciezko dopierał?

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------



O Zoevie juz duzo sie naczytałam i naogladałam, ale mimo, ze mozna na mintiku kupić, to jakos mnie do nich nie ciągnie
Z Zoeva mam tak samo - nie wiem dlaczego.
A chce bezowego, bo mi sie zdaje, ze nie bedzie farbowal ani nie zrobi sie brzydki z czasem.

Corii a do kiedy sa VIPy dla goldow? Ja myslalam, ze teraz nic nie ma stacjonarnie
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 17:07   #2806
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A bo to tylko Goldy na razie maja VIPy??


A kiedy maja byc blacki?


Jak chcesz, mozesz skorzystać z mojej karty stacjonarnie jak bede tez kupowac?


Tak, ja jestem skromnym blackiem Poczekam i pomyślę, skoro i tak Mac trenuje moją cierpliwość ale dziękuję

Pooglądam sobie tutoriale z Bon Bonkiem na YT, może mi się odechce zakupów albo utwierdzę się w przekonaniu, że to jest to
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 17:08   #2807
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Teraz zajrzałam na szwabolandzką seite - tam sa róze takie, jak miały byc. Boze, co strona kraju danego, to co innego... ale u nas i tak najbiedniej W australii to chyba wsio jest, bo tam to chyba nikt nie kupuje [COLOR="Silver"]
W Australii w MACowych stacjonarkach jest niemal taki szał zakupowy jak w Londynie na Oxford Street, szczególnie limitki wykupowane są w okamgnieniu.
Dobrze więc,że jest stronka gdzie jest wszystko..

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja sobie odpuściłam go wtedy, jak Mac Adam mi powiedział, ze słabe krycie, słabsze od WW. Wiec nawet nie testowałam. Twoje słowa mnie tylko utwierdzaja w tym.
Ciekawe, ze tak samo jak Velvetease jest stacjonarnie a nie ma na stronie
Dobrze, że Velvetease jest choć w Dougu, choć nie wszystkie kolory. Czekam na dostawę
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 17:13   #2808
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Z Zoeva mam tak samo - nie wiem dlaczego.
A chce bezowego, bo mi sie zdaje, ze nie bedzie farbowal ani nie zrobi sie brzydki z czasem.

Corii a do kiedy sa VIPy dla goldow? Ja myslalam, ze teraz nic nie ma stacjonarnie
No to znów po co sie zmuszać Kosmetyki to ma bcy przyjemnosc przeciez

No jak mój fioletowy jest upaprany to co dopiero bezowy!

Do 6 marca. A co, pomoc Ci? Ja bede kupowac swojego Bon Bonsa, wiec moge i Tobie, umówimy sie, podjedziesz,etc

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Tak, ja jestem skromnym blackiem Poczekam i pomyślę, skoro i tak Mac trenuje moją cierpliwość ale dziękuję

Pooglądam sobie tutoriale z Bon Bonkiem na YT, może mi się odechce zakupów albo utwierdzę się w przekonaniu, że to jest to
To jak coś, to pisz do mnie smiało

Juz ogladałam wczoraj i pare dni wczesniej i przeciwnie - zachciało mi sie bardziej

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
W Australii w MACowych stacjonarkach jest niemal taki szał zakupowy jak w Londynie na Oxford Street, szczególnie limitki wykupowane są w okamgnieniu.
Dobrze więc,że jest stronka gdzie jest wszystko..



Dobrze, że Velvetease jest choć w Dougu, choć nie wszystkie kolory. Czekam na dostawę
No cos takiego! Nie powiedziałabym
Moze wiec dlatego daja full wypas, bo zarabiaja

Mysle ze na stronei maca tez sie w końcu pojawia, tylko pewno wtedy połowa bedzie miala status "chwilo wyprzedana"
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-03-01 o 17:10
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 17:16   #2809
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Zmacałybyście Zoevę i karton by nie miał znaczenia

Neath, ja właśnie w końcu swój set do oczu dostałam, ale nie wzięłam ze sobą żadnej palety, więc poza pomizianiem nie ruszalam, ale może jutro je obadam dokładniej, to może wpadnę na genialny pomysł dla niego
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-01, 17:17   #2810
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to znów po co sie zmuszać Kosmetyki to ma bcy przyjemnosc przeciez

No jak mój fioletowy jest upaprany to co dopiero bezowy!

Do 6 marca. A co, pomoc Ci? Ja bede kupowac swojego Bon Bonsa, wiec moge i Tobie, umówimy sie, podjedziesz,etc
6 jest w niedziele, a pisalas, ze moze w weekend bedziesz kupowac. To byloby bosko jakbysmy sie przy okazji umowily na jakas kawe albo cos. I bym przy okazji mogla skorzystac
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 17:21   #2811
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
6 jest w niedziele, a pisalas, ze moze w weekend bedziesz kupowac. To byloby bosko jakbysmy sie przy okazji umowily na jakas kawe albo cos. I bym przy okazji mogla skorzystac
No bo nie wiem kiedy dokładnie bede miała kasę, gdybym wiedziała, to bym teraz Ci napisała.Tak czy siak jestem za A Tobie kiedy pasuje tak mniej wiecej?

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Zmacałybyście Zoevę i karton by nie miał znaczenia
Ja o kartonie nic nie pisałam
No po prostu nei kusi mnie ta marka i tyle, mam pod nosem tyle fajnych innych, ze ....
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 19:32   #2812
Onomatopoeia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Dobrze, że Velvetease jest choć w Dougu, choć nie wszystkie kolory. Czekam na dostawę
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja sobie odpuściłam go wtedy, jak Mac Adam mi powiedział, ze słabe krycie, słabsze od WW. Wiec nawet nie testowałam. Twoje słowa mnie tylko utwierdzaja w tym.
Ciekawe, ze tak samo jak Velvetease jest stacjonarnie a nie ma na stronie [COLOR="Silver"]

Velvetease są na stronie, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę
Onomatopoeia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 19:33   #2813
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Onomatopoeia Pokaż wiadomość
Velvetease są na stronie, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę
A to czemu ich nie dali na głownje stronie w nk, ja i na innych stronach maca? No coś im się juz całkiem pokićkało
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 19:38   #2814
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A to czemu ich nie dali na głownje stronie w nk, ja i na innych stronach maca? No coś im się juz całkiem pokićkało

To tak jak było z Oval 6
Chyba niezbyt zależy im na sprzedaży...
Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie wpisywać w wyszukiwarkę całą resztę produktów żeby cokolwiek znaleźć....przedziwne praktyki...

W ogóle MAC online zbiera u mnie ostatnio masę minusów....

A może cała pozostałe produkty z Flamingo są w wyszukiwarce?

Edytowane przez Jowita Agnieszka
Czas edycji: 2016-03-01 o 19:44
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 19:41   #2815
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość

To tak jak z Oval 6
Chyba niezbyt zależy im na sprzedaży...
Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie wpisywać w wyszukiwarkę całą resztę produktów żeby cokolwiek znaleźć....przedziwne praktyki...

W ogóle MAC online zbiera u mnie ostatnio masę minusów....

A może cała reszta produltów z Flamingo jest w wyszukiwarce?
Taaak, olewaja człowieka jak nie wiem. Mam wrazenie, ze tą stroną to zarządza jakis amator

Masz całkowita racje, jak nie wydłuzonę podróze paczek, to braki na stronie w kolekcjach juz do początku
Niechlujnie to wszystko zrobione, ze tak powiem...

Ja juz tak szukałam flamingów jak sie pojawiły i nie znalazłam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-03-01 o 19:42
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 19:44   #2816
Onomatopoeia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A to czemu ich nie dali na głownje stronie w nk, ja i na innych stronach maca? No coś im się juz całkiem pokićkało

Były przez pare dni na głównej, ale jak dzisiaj wrzucili nowe kolekcje to zniknęły
Onomatopoeia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 19:48   #2817
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Onomatopoeia Pokaż wiadomość
Były przez pare dni na głównej, ale jak dzisiaj wrzucili nowe kolekcje to zniknęły
No tak, ja nie zagladam na strone co dzien, ale jak zagladalam to nie widziałam. Ale i tak nie wiem, po co oni tak kombinują...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 19:54   #2818
Onomatopoeia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No tak, ja nie zagladam na strone co dzien, ale jak zagladalam to nie widziałam. Ale i tak nie wiem, po co oni tak kombinują...
Też tego nie rozumiem. Z jednej strony są niby dobrze zorganizowani i poinformowani, bo napisali mi maila, że Flamingo wejdzie na stronę dzisiaj, ale z drugiej strony nie omieszkali wspomnieć, że nie wrzucą 90% kolekcji
Onomatopoeia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 19:56   #2819
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Onomatopoeia Pokaż wiadomość
Też tego nie rozumiem. Z jednej strony są niby dobrze zorganizowani i poinformowani, bo napisali mi maila, że Flamingo wejdzie na stronę dzisiaj, ale z drugiej strony nie omieszkali wspomnieć, że nie wrzucą 90% kolekcji
Własnie.... maile wysylaja, mamia człeka, a jak przyjdzie co do czego, to tego nie ma, tamtego nie ma i se liż człowieku torta przez szybkę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 20:08   #2820
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Własnie.... maile wysylaja, mamia człeka, a jak przyjdzie co do czego, to tego nie ma, tamtego nie ma i se liż człowieku torta przez szybkę
Rozbawiło mnie to, ale na to niestety wychodzi- brak profesjonalizmu na całej linii.
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.