Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-28, 16:59   #3391
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ewelinka, super zamowienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Tz kupil grilla bezdymnego i wlasnie testujemy fajna alternatywa dla "blokersow"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smacznego widziałam w tv takie grille

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ja się pytam, czemu ja dostałam duże płatki w małym pudełku?



Uff zdążylam śliczną masz buźkę

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Korinko powiem Ci, że baaardzo do twarzy Ci w tym mocniejszym makijażu
Dzięki Spróbuję na imprezę się mocniej pomalować
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 17:00   #3392
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Wróciłam do domu, a tam czekało na mnie duże limonkowe pudełko z S, z próbkami bazy, perfum i dużymi płatkami tyle radości za całe 5,60 zł Maarthusia jeszcze raz dziękuję

Przepraszam za przekręcone zdjęcia


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ale nie cytujcie ze zdjęciem plissss
Pierwsze zdjęcie to makijaż, a drugie z moimi poprawkami
Usuwam żeby nie straszyć
ładny makijaż ale bardziej podoba mi się wersja "naturalniejsza" z drugiego zdjęcia

Ewelinka - super próbki
<-- młody siedzi obok mnie i kazał tą emotkę wybrać, taki z niego wizażanek hehe
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 17:02   #3393
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
No Niee lubiłam go
Ale przecież w scc jest.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 17:09   #3394
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Powiem Wam, że płatki z D są do nieobszyte brzegi, rwą się, nie polecam zdecydowanie lepsze są płatki z S, a cena porównywalna
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 17:09   #3395
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Sephora na fb napisala przeprosiny
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 17:11   #3396
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ja się pytam, czemu ja dostałam duże płatki w małym pudełku?



Uff zdążylam śliczną masz buźkę

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Korinko powiem Ci, że baaardzo do twarzy Ci w tym mocniejszym makijażu
Oj ale male limonkowe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Smacznego widziałam w tv takie grille

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------



Dzięki Spróbuję na imprezę się mocniej pomalować


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 17:18   #3397
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Proszę... nie wystrasz się
O wiele lepiej z delikatniejszymi brwiami.

Mnie się strasznie nie podobają takie wypracowane, prostokątne brwi.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-28, 17:22   #3398
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale przecież w scc jest.
Ale tam mam nie po drodzegk jest w idealnym miejscu, bo jak przyjeżdżam od którejkolwiek strony to i tak tam idę na autobus do tza z drugiego mieszkania można tam iść na nogach w jakieś 3 min albo przyjechać do kato w brzydką pogodę i nie wychodząc na zewnątrz iść sobie do galerii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 17:51   #3399
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ja się pytam, czemu ja dostałam duże płatki w małym pudełku?
Wrrrrr.

Są jakieś konsekwencje nieodebrania przesyłki z S?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 17:54   #3400
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Sephora na fb napisala przeprosiny
Może dlatego, że wypomniałam im brak publicznych przeprosin w stu mailach i dzisiejszej rozmowie telefonicznej
Ostro się po nich przejechałam. Podobno są świadomi tego, że porozumiewamy się w mediach społecznościowych i nie jesteśmy zadowolone

A ja też dostałam małe pudełko I w dodatku bardzo pogniecione
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 17:59   #3401
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dzięki. Ale wolę siebie w wersji bardziej naturalnej
korninko a ja nie zdążyłam jaka szkoda ;((;(
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-28, 17:59   #3402
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość

Ja moje auto kupuję koniec listopada/początek grudnia potem będziemy świętować a tymczasem liczę na fajną ofertę

edit: uzbierasz
Jak ja już jestem w połowie kwoty jaką muszę uzbierać, to Ty tym badziej
O Gratulacje w grudniu są super promocje, kupowalismy właśnie jedno w grudniu i kilkanaście tys zaoszczędzone, ale warto wcześniej pytać o ofertę ;-)
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------


Pozdrawiamy, jaka pogoda?
Super dzieciaki i super koniki


---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------


kolejna do zabicia muszę zmierzyć dzisiaj limonki i zobaczę ile mają cm obcaska te mają 10cm - więc dużo i nie dużo

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------


będziemy tęsknić obyś wygrała w totka - wtedy będziesz mogła zaglądać do nas jaki kolor 500-tki?
Najpierw muszę chociaż na połowę odłożyć to będę myśleć nad kolorem ale one są piękne chyba w każdej wersji
Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Jak kupowałam swoją ta na szybko mi konsultantka sprawdziła, że 2 były w Bydgoszczy, Jeleniej Górze i Zabrzu. W pozostałych D (ale których to nie wiem) jeśli była to jedna sztuka i mówiła, że przez to że maja tylko jedną mogą nie chcieć oddać. Ogólnie jeśli konsultantka jest zainteresowana sprzedaniem to poszuka.
W Zabrzu tylko duże zostały, chyba że jakaś dostawa była. W razie czego służę pomocą

Pytanie mam, dostałam od TŻ Miss Dior BB i trochę boję się otwierać. Czy ona pachnie inaczej od klaczycznej?
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 18:08   #3403
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

korninko masz śliczną buźkę naprawdę, widać że bardzo sympatyczna z Ciebie dziewczyna mi Twoja uroda kojarzy się z greczynką albo hiszpanką ;D

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
O Gratulacje w grudniu są super promocje, kupowalismy właśnie jedno w grudniu i kilkanaście tys zaoszczędzone, ale warto wcześniej pytać o ofertę ;-)

Najpierw muszę chociaż na połowę odłożyć to będę myśleć nad kolorem ale one są piękne chyba w każdej wersji

W Zabrzu tylko duże zostały, chyba że jakaś dostawa była. W razie czego służę pomocą

Pytanie mam, dostałam od TŻ Miss Dior BB i trochę boję się otwierać. Czy ona pachnie inaczej od klaczycznej?
ależ masz fajnego tż.....mi ten zapach się bardzo podoba ale jest inny niż klasyk.
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 18:11   #3404
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
korninko masz śliczną buźkę naprawdę, widać że bardzo sympatyczna z Ciebie dziewczyna mi Twoja uroda kojarzy się z greczynką albo hiszpanką ;D

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------



ależ masz fajnego tż.....mi ten zapach się bardzo podoba ale jest inny niż klasyk.
Ojej dziękuję
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 18:21   #3405
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
to ja głupia nie potrzebnie spanikowałam ale za dużo tego dla mnie było, na codzien to najlepiej cc chanelka i tusz, ewentualnie cień i spora kreska na górnej powiece, błyszczyk na ustach i heja

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------



proszę
Pani bardzo chwaliła stan mojej cery i lunę
Mi się obydwa makijaże podobają, sama rzadko kiedy szminek używam, ale bardzo mi się podobasz z tym kolorem, który zmyłaś. A cera i całość piękne

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ja się pytam, czemu ja dostałam duże płatki w małym pudełku?

Uff zdążylam śliczną masz buźkę

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Korinko powiem Ci, że baaardzo do twarzy Ci w tym mocniejszym makijażu
Oj, musieli się namęczyć, żeby zamówienie się zmieściło. Mi się małe też podobają

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ewelinka, super zamowienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Tz kupil grilla bezdymnego i wlasnie testujemy fajna alternatywa dla "blokersow"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smacznych wyników testowania One są zdrowsze od tradycyjnych, moja mama na działce też tylko takiego używa, mi nawet bardziej smakuje mięsko z takiego grila niż z tradycyjnego

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Może dlatego, że wypomniałam im brak publicznych przeprosin w stu mailach i dzisiejszej rozmowie telefonicznej
Ostro się po nich przejechałam. Podobno są świadomi tego, że porozumiewamy się w mediach społecznościowych i nie jesteśmy zadowolone

A ja też dostałam małe pudełko I w dodatku bardzo pogniecione
Oj, znowu coś kombinują Te małe pudełka to oni pakowali w jakieś inne kartony takie miękkie (dzisiaj w takim dostałam i moje też jest uszkodzone, ale tylko trochę przy wpychaniu chyba)

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Wrrrrr.

Są jakieś konsekwencje nieodebrania przesyłki z S?
Jeżeli przed odbiorem zadzwonisz, że chcesz anulować zamówienie to kurier nawet nie przyjedzie i nie ma żadnych konsekwencji.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 18:31   #3406
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Jeżeli przed odbiorem zadzwonisz, że chcesz anulować zamówienie to kurier nawet nie przyjedzie i nie ma żadnych konsekwencji.
Kuriera chcę bo mam tam też 2 mini zamówienia z małymi pudełkami. Dwa chciałam duże a jak mi wepchną w małe to mi się kolory zdublują.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 18:32   #3407
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Sephora na fb napisala przeprosiny
Dla mnie nic po ich przeprosinach Ja nie wierzę w ich błędy systemu, dodatkowe prezenty dla kilkunastu osób i inne p***alemento (to tylko chwyty marketingowe, które jak widać dobrze działają), którym nas karmią Dokładnie wiedzą co piszemy między sobą, bo przecież to czytają. I tylko potem udają idiotów na infolinii i fejsie Jedno jest pewne - ja do S. wstąpię (o ile w ogóle wstąpię) jak opróżnię każdy jeden kosmetyk do zera

Co mnie zamówieniowo dziś ominęło? Bo właśnie się pakuję na krótki urlopik nad naszym morzem
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 18:41   #3408
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Kuriera chcę bo mam tam też 2 mini zamówienia z małymi pudełkami. Dwa chciałam duże a jak mi wepchną w małe to mi się kolory zdublują.
Przywiezie kurier te nie anulowane Ja tak miałam, pomyliłam się w 1 zamówieniu i chciałam je zmienić po złożeniu, zadzwoniłam i powiedzieli, żebym złożyła drugie. Wysłali dwa (to anulowane też), ale kurier tylko jedno przywiózł. I jeszcze powiedzieli, że gdyby kurier przywiózł dwa to tego anulowanego mam nie odbierać.

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Dla mnie nic po ich przeprosinach Ja nie wierzę w ich błędy systemu, dodatkowe prezenty dla kilkunastu osób i inne p***alemento (to tylko chwyty marketingowe, które jak widać dobrze działają), którym nas karmią Dokładnie wiedzą co piszemy między sobą, bo przecież to czytają. I tylko potem udają idiotów na infolinii i fejsie Jedno jest pewne - ja do S. wstąpię (o ile w ogóle wstąpię) jak opróżnię każdy jeden kosmetyk do zera

Co mnie zamówieniowo dziś ominęło? Bo właśnie się pakuję na krótki urlopik nad naszym morzem
Udanego wyjazdu

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-07-28 o 18:39
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 18:42   #3409
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Przywiezie kurier te nie anulowane Ja tak miałam, pomyliłam się w 1 zamówieniu i chciałam je zmienić po złożeniu, zadzwoniłam i powiedzieli, żebym złożyła drugie. Wysłali dwa (to anulowane też), ale kurier tylko jedno przywiózł. I jeszcze powiedzieli, że gdyby kurier przywiózł dwa to tego anulowanego mam nie odbierać.
To super. Zobaczę po pudłach co przywiezie. No chyba że przemyślę temat zanim zamówienia dotrą i wezmę wszystko.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-28, 18:49   #3410
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Witam Wszystkich

Korinka pasuje Ci taki mocniejszy makijaż. Fajnie właśnie wyglądają takie wyraziste brwi, ja to takie lubię. I do tego idealny nosek masz

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
dotarły moje zamówienia z C - różowy zestaw nawilżający i S - niestety dziady wsadziły żel pod prysznic w małe pudełko, ledwo się domykało razem z próbkami
Piękne pudełko

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
korinka śliczny makijaż, a brwi wcale za mocne nie były i kształt też ładnie zrobiony, pomadka śliczny kolorek

Zakochalam się w zapachu za ponad 1300 zł za 100 ml, jak żyć?

Za mną chodzą od paru dni hypnotic poison diora, mam na nie ochotę
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 18:50   #3411
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Chciałabym podziękować osobie, która wstawiła wczoraj linka do pasztetu z cukini, zrobiłam i wyszła poezja.
Zaglądam do Was często choć ostatnio ograniczyłam mocno zakupy i Sephory chyba od pół roku nie nawiedziłam.
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 18:54   #3412
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
To super. Zobaczę po pudłach co przywiezie. No chyba że przemyślę temat zanim zamówienia dotrą i wezmę wszystko.
Małe też ładne są
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 18:56   #3413
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale przecież w scc jest.
Jest, ale do GK bliżej

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ale tam mam nie po drodzegk jest w idealnym miejscu, bo jak przyjeżdżam od którejkolwiek strony to i tak tam idę na autobus do tza z drugiego mieszkania można tam iść na nogach w jakieś 3 min albo przyjechać do kato w brzydką pogodę i nie wychodząc na zewnątrz iść sobie do galerii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Oj ale male limonkowe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Si

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość


Oj, musieli się namęczyć, żeby zamówienie się zmieściło. Mi się małe też podobają
Ojj tak, pokrywka była uchylona, ale na szczęście pudełko całe małe jest urocze nawet ładniejsze niż duże ale w dużym można więcej pomieścić
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 19:07   #3414
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Małe też ładne są
Wiem ale te kolory już będę mieć. Gdybym wiedziała że wsadzą do małych to bym wybrała inne żeby mieć wszystkie.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 19:11   #3415
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Udanego wyjazdu
1 torba ubrań, 6 kosmetyczek wypełnionych po brzegi Oj, denko wyczuwam
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 19:12   #3416
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość





Jakie próbki
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ewelinka, super zamowienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Tz kupil grilla bezdymnego i wlasnie testujemy fajna alternatywa dla "blokersow"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 19:13   #3417
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 19:27   #3418
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;63551486]Treść usunięta[/QUOTE]

Kostek.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 19:27   #3419
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Korinka3 ładnie Ci w tym makijażu, ładna jesteś

Ja dzisiaj odebrałam kolejne zamówienie z tagomago. Kupilam tą żółtą emulsję nawilżającą i redness solutions z cliniqua. Nawilżacz jest z 12.2014 a podklad z lipca.

Bardzo lubie tą emulsję. Kończe właśnie dwusetkę, mam ją od 12.2014 r.

Jutro będę miała pewnie do odbioru maseczkę z einsenberga tą relaksującą z pudełkiem czerwonym i mini baza ud. Tej oczyszczającej chyba nie odbiorę z poczty
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 19:32   #3420
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Gratuluję wszystkich zakupów i tych kosmetycznych, i samochodowych

Siedzę właśnie z tą nową maseczką peel off z Ori i normalnie padłam jak zobaczyłam jej kolor. Jest jak zmielone złoto. Wyglądam jak człowiek w żelaznej masce Ale chyba będzie niewydajna, bo nałożyłam jej niemało a i tak wyszła cienka warstwa którą będzie raczej ciężko zdjąć jednym pociągnięciem
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-04 19:14:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.