Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-29, 04:36   #1201
betticonfetti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 20
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dopiero zaczynam przygode z BU i po przeczytaniu wszystkich Waszych opinii na temat tych produktow zaluje ze dopiero teraz. Bedzie to moje pierwsze zamowienia wiec bardzo prosze o pomoc i ewentualne skorygowanie mojego zamowienia,dodam ze mam lat 40,cera tlusta,odwodniona ,rozszerzone pory,zmarszczki.
olejek myjacy- drzewko herbaciane
zel hial-peptydowy
hydrolat oczarowy
I zastanawiam sie ktore serum wybrac? czy serum olejek odmladzajacy RENEV z retinolem bedzie ok? czy ktos moze sie podzielic opinia na temat tego serum?
Czy moje zamowienie jest wystarczajace? czy musze cos domowic do tego zestawu?
Bede wdzieczna za wszystkie wskazowki
betticonfetti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 10:16   #1202
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

U mnie wygląda na to, że olejek myjący mnie zapycha Mam nadzieję, że krem anty-oksydacyjny się zapychaczem nie okaże.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 11:04   #1203
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez betticonfetti Pokaż wiadomość
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dopiero zaczynam przygode z BU i po przeczytaniu wszystkich Waszych opinii na temat tych produktow zaluje ze dopiero teraz. Bedzie to moje pierwsze zamowienia wiec bardzo prosze o pomoc i ewentualne skorygowanie mojego zamowienia,dodam ze mam lat 40,cera tlusta,odwodniona ,rozszerzone pory,zmarszczki.
olejek myjacy- drzewko herbaciane
zel hial-peptydowy
hydrolat oczarowy
I zastanawiam sie ktore serum wybrac? czy serum olejek odmladzajacy RENEV z retinolem bedzie ok? czy ktos moze sie podzielic opinia na temat tego serum?
Czy moje zamowienie jest wystarczajace? czy musze cos domowic do tego zestawu?
Bede wdzieczna za wszystkie wskazowki
Ja radziłabym coś tłustego - nawilżającego do żelu hialu-peptydowego, samego nie należy go stosować. Idealne byłoby serum 3xROSE z koenzymem Q10. A serum z retinolem używam to 0,5% retinolu i jest bardzo OK, tylko ma baaardzo lekką konsystencję, zwykle po godzinie nakładam na nie coś bardziej treściwego, bo zwłaszcza teraz w sezonie zimowym mam wrażenie, że nie dosć nawilża.
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 11:38   #1204
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
U mnie wygląda na to, że olejek myjący mnie zapycha Mam nadzieję, że krem anty-oksydacyjny się zapychaczem nie okaże.
Ale chyba nie bezzapachowy?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 11:56   #1205
betticonfetti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 20
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

sunsister bardzo dziekuje za szybka odpowiedz zatem dodam do listy 3xROSE.
I jeszcze jedno pytanie w jakiej kolejnosci te sera? ktore lepsze na dzien a ktore na noc i czy moge je stosowac codziennie czy raczej w odstepach kilkudniowych?
betticonfetti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 12:31   #1206
Andzia1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ale chyba nie bezzapachowy?
Mnie bardzo zapchał pomarańczowy, a bezzapachowy jest OK.
Andzia1971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 12:40   #1207
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Olej tamanu ma dosc sporo kwasu oleinowego tj. gdzies ok 49 %. A im wieksza jego obecnosc w oleju tym wieksze ryzyko zapchania porow. Dlatego zaleca sie stosowanie tamanu w odpowiednim rozcienczeniu.

Natomiast oleje ktore maja mniejsze prawdopdobienstwo zapychania to te ktore maja w skladzie dosc sporo kwasu linolowego i alfa-linolenowego,.Maja wlasciwosci odwrotne od oleinowego tj.odblokowuja pory skory. Dlatego jak Cie "wszystko" zapycha to po prostu zwracaj uwage na "procentowa "obecnosc tych kwasow w danym oleju.

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------



Kochana Ty zamowilas serum migdalowe,prawda?Moglabys mi opisac jego dzialanie ?Bo ja tez jestem w trakcie czekania na niego,wiec jestem ciekawa jak sie sprawuje;d

Odosnie zamowienia...prosze napisz mi kiedy skladalas zamowienie? Bo cos dziewczyny ostatnio pisaly,ze troche zaczeli przekraczac te terminy wysylki. I czy wszystko dostalas w paczce?
A mogłabyś podać przykłady tych olei odblokowujących pory, bo ja to się nie znam, a chce sobie jeszcze niedługo domówić pare rzeczy:P

Nie do mnie było pytanie, ale pozwolę sobie odpowiedzieć, bo używałam to serum 3 razy Mnie po nim nic nie piecze. Ostatnio używałam go wczoraj i dzisiaj widzę, że skóra delikatnie zaczyna się łuszczyć i jest lekko wysuszona. Ogólnie bez tragedii, a spodziewałam się najgorszego Do mnie wysłali po 11 dniach roboczych i w paczce niczego nie brakowało, łącznie z jakimś papierem z niszczarki
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 12:55   #1208
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Andzia1971 Pokaż wiadomość
Mnie bardzo zapchał pomarańczowy, a bezzapachowy jest OK.
Ja po pomarańczowym miałam masakrę na twarzy.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
A mogłabyś podać przykłady tych olei odblokowujących pory, bo ja to się nie znam, a chce sobie jeszcze niedługo domówić pare rzeczy:P
Może ta tabelka coś rozjaśni: https://docs.google.com/View?docid=dcn73vw4_2c899xt
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 14:47   #1209
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ale chyba nie bezzapachowy?
Pomarańczowy. Ale moim zdaniem która wersja nie ma znaczenia - bezzapachowy od pomarańczowego lub herbacianego różni się dodatkiem kilku kropel olejku eterycznego, a olejki eteryczne nie mają zdolności zapychania z tego co wiem. Co najwyżej mogą podrażnić.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 15:08   #1210
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Pomarańczowy. Ale moim zdaniem która wersja nie ma znaczenia - bezzapachowy od pomarańczowego lub herbacianego różni się dodatkiem kilku kropel olejku eterycznego, a olejki eteryczne nie mają zdolności zapychania z tego co wiem. Co najwyżej mogą podrażnić.
No właśnie nie wiem jak to jest... Wszystkie olejki zapachowe (oprócz herbacianego, bo jego nie kupowałam) mnie zapchały. Tylko bezzapachowy nie wyrządza mi żadnej krzywdy.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 15:12   #1211
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem jak to jest... Wszystkie olejki zapachowe (oprócz herbacianego, bo jego nie kupowałam) mnie zapchały. Tylko bezzapachowy nie wyrządza mi żadnej krzywdy.
Chyba mówisz o olejku myjącym, a nie zapachowym? Bo trudno o olejek zapachowy - bezzapachowy Może Lorri się wypowie, ale z tego co wiem to w olejkach eterycznych nie ma co zapychać, mogą ale podrażniać Jesteś pewna, że pomarańczowy Cię zapchał a bezzapachowy nie? To na pewno było zapchanie? A może coś innego było winne? Bo ja nic już z tego nie rozumiem.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 15:20   #1212
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez betticonfetti Pokaż wiadomość
sunsister bardzo dziekuje za szybka odpowiedz zatem dodam do listy 3xROSE.
I jeszcze jedno pytanie w jakiej kolejnosci te sera? ktore lepsze na dzien a ktore na noc i czy moge je stosowac codziennie czy raczej w odstepach kilkudniowych?
Serum z retinolem na pewno na noc i nie codziennie - poczytaj sobie o retinolu na BU. Jego działanie zmienia się z czasem.
http://www.biochemiaurody.com/slownik/retinol.html
Natomiast serum ROSE z żelem hialuronowym możesz stosować codziennie, raczej na noc, bo na dzień powinnaś uzywać filtrów. BU ma krem z naturalnym filtrem - krem antyoksydacyjny - jeśli nie przebywasz dużo na zewnątrz to na zimę powinien wystarczyć.
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 16:58   #1213
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Chyba mówisz o olejku myjącym, a nie zapachowym? Bo trudno o olejek zapachowy - bezzapachowy Może Lorri się wypowie, ale z tego co wiem to w olejkach eterycznych nie ma co zapychać, mogą ale podrażniać Jesteś pewna, że pomarańczowy Cię zapchał a bezzapachowy nie? To na pewno było zapchanie? A może coś innego było winne? Bo ja nic już z tego nie rozumiem.
Mowa o olejku myjącym. Jest wersja bezzapachowa i wersje z olejkami eterycznymi, dlatego nazwałam olejki myjące z ich dodatkiem - zapachowymi . Tak, zapchał mnie olejek pomarańczowy - robiłam do niego kilka podejść i za każdym razem miałam te same reakcje. Przy bezzapachowym nic takiego się nie dzieje. Zresztą kiedyś były też wersje z wanilią i inne, i one również zapychały.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.

Edytowane przez Shazney
Czas edycji: 2011-11-29 o 17:11
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 17:01   #1214
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Może ta tabelka coś rozjaśni: https://docs.google.com/View?docid=dcn73vw4_2c899xt
Dzięki Ci dobra kobieto Od razu sobie do zakładek dodałam

Oj to dobrze, że darowałam sobie ten olejek przy tym zamówieniu, bo miałam ochotę na ten pomarańczowy, a znając moje szczęście mnie na pewno by zapchał A tak to chyba zdecyduje się na bezzapachowy jednak jak teraz będę zamawiać
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 17:43   #1215
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
A mogłabyś podać przykłady tych olei odblokowujących pory, bo ja to się nie znam, a chce sobie jeszcze niedługo domówić pare rzeczy:P

Nie do mnie było pytanie, ale pozwolę sobie odpowiedzieć, bo używałam to serum 3 razy Mnie po nim nic nie piecze. Ostatnio używałam go wczoraj i dzisiaj widzę, że skóra delikatnie zaczyna się łuszczyć i jest lekko wysuszona. Ogólnie bez tragedii, a spodziewałam się najgorszego Do mnie wysłali po 11 dniach roboczych i w paczce niczego nie brakowało, łącznie z jakimś papierem z niszczarki
Oleje te to: olej z pestek malin , olej z nasion truskawki, olej z czarnuszki, olej z nasion czarnej maliny, olej jojoba, olej z pestek arbuza. Olej z nasion czarnej maliny maja najwiecej tych kwasow, pozniej jest malina i truskawka. Ja uzywam maliny i jestem absolutnie zadowolona.

Pytanie o serum migdalowe jest skierowane do wszystkich tych osob ktore go uzywaja wiec i do Ciebie Niestety bardzo malo jest w watku wypowiedzi na jego temat(zaledwie dwie w tym totalnie rozne), wiec nie moge sobie wyrobic pogladu na jego temat.

A zauwazylas rozjasnienie?Wyrownanie kolorytu? Zredukowanie blizn potradzikowych? Zapchal Cie? Mialas jakies niepozadane reakcje? Oprocz luszczenia... Ogolnie oceniasz go dobrze czy srednio?

W ogole jestem zaskoczona,bo dzisiaj dostalam informacje o wysylce paczki co daje 11 dni realizacji zamowienia;d A myslalam,ze bede musiala czekac do nastepnego tygodnia...

A widzialyscie to? Tak mysle,ze chyba jednak nie maja wylozone na klientow i staraja sie usprawnic wszystko...

http://www.biochemiaurody.com/vademe...files-pdf.html
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 17:57   #1216
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem jak to jest... Wszystkie olejki zapachowe (oprócz herbacianego, bo jego nie kupowałam) mnie zapchały. Tylko bezzapachowy nie wyrządza mi żadnej krzywdy.
Pewnie olejki podrażniają (follicular contact dermatitis, rodzaj zapalenia kontaktowego) Ci scianki mieszka włosowych (porów) i stąd powstawanie krostek czy czegos w tym stylu, bo rozumiem że o to chodzi, nie o zaskórniki?
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)

Edytowane przez hey
Czas edycji: 2011-11-29 o 18:02
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 18:03   #1217
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Oleje te to: olej z pestek malin , olej z nasion truskawki, olej z czarnuszki, olej z nasion czarnej maliny, olej jojoba, olej z pestek arbuza. Olej z nasion czarnej maliny maja najwiecej tych kwasow, pozniej jest malina i truskawka. Ja uzywam maliny i jestem absolutnie zadowolona.

Pytanie o serum migdalowe jest skierowane do wszystkich tych osob ktore go uzywaja wiec i do Ciebie Niestety bardzo malo jest w watku wypowiedzi na jego temat(zaledwie dwie w tym totalnie rozne), wiec nie moge sobie wyrobic pogladu na jego temat.

A zauwazylas rozjasnienie?Wyrownanie kolorytu? Zredukowanie blizn potradzikowych? Zapchal Cie? Mialas jakies niepozadane reakcje? Oprocz luszczenia... Ogolnie oceniasz go dobrze czy srednio?

W ogole jestem zaskoczona,bo dzisiaj dostalam informacje o wysylce paczki co daje 11 dni realizacji zamowienia;d A myslalam,ze bede musiala czekac do nastepnego tygodnia...

A widzialyscie to? Tak mysle,ze chyba jednak nie maja wylozone na klientow i staraja sie usprawnic wszystko...

http://www.biochemiaurody.com/vademe...files-pdf.html
Podobno jeszcze olej z orzechów włoskich dobrze działa Dużo olei z tej tabeli co podała Shazney jest na zrób sobie krem
Wiesz po tygodniu używania to ciężko zaobserwować rozjaśnienie blizn tym bardziej, że ja mam duże skłonności do ich powstawania. Ale jeśli chodzi o przebarwienia pigmentacyjne to są odrobinę mniej widoczne, a buzia ma taki zdrowszy koloryt. To łuszczenie to nie jest takie, że mi skóra płatami schodzi, tylko w miejscach gdzie z natury jest bardziej sucha delikatnie się łuszczy (np. okolice skrzydełek nosa). Absolutnie nic mnie nie zapycha, tylko skóra się oczyszcza, więc jest lekki wysyp (4 nowe niespodzianki w ciągu tygodnia, po Cleanance K miałam więcej po każdej nocy )
Moim zdaniem póki co serum jest na +. Spodziewałam się że będzie gorzej po poprzednich doświadczeniach z kwasami.
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 18:16   #1218
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ale nadal pdfów brakuje.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 18:18   #1219
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Skrócili czas realizacji zamówień do 10-12 dni roboczych Złożyłam zamówienie w czwartek i wtedy na stronie podany był dłuższy termin, ale mam nadzieję, że zrealizują szybciej
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 18:25   #1220
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

plineczka003, pseudofeministka - Jestem na razie po drugim użyciu i mogę powiedzieć tylko tyle:
- jednak czuję lekkie pieczenie po nałożeniu serum,
- póki co żadnego widocznego złuszczania ani przesuszenia nie doświadczam (odpukać), być może nie jestem aż tak wrażliwa na kwas migdałowy. Kilka lat temu po odbyciu serii peelingiem kw. migdałowym też nie miałam żadnych reakcji tego typu.
- jestem akurat po olbrzymim wysypie i mogę powiedzieć, że to, co miałam na twarzy (niespodzianki z rodzaju głębokich i bolących) zaczyna się dość szybko goić, natomiat nic nowego mi nie wyskoczyło póki co.

plineczko, jak często używasz tego serum?


Mam jeszcze pytanie dla osób bardziej zorientowanych. Czy mogę w ciągu dnia stosować serum z wit. C, jeśli używam serum z kwasem migdałowym?
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 18:53   #1221
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Serum stosowałam 23, 25 i 28 listopada. Może wydawać się często, ale moja buzia na kwasy jest mało wrażliwa. Jakoś niepokoi mnie ten brak pieczenia. Mam wrażenie, że nakładam krem nawilżający, a nie 10% kwas migdałowy
Nie wiem czy też masz takie wrażenie, ale moja twarz po aplikacji tego serum jest gładka jak po bazie silikonowej, aż by się chciało makijaż nakładać.
Póki co olej tamanu mnie nie zapycha, ale nakładam go na twarz zwilżoną hydrolatem oczarowym lub mieszam z kremem na noc, albo stosuję punktowo
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 18:55   #1222
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
plineczka003, pseudofeministka -

Mam jeszcze pytanie dla osób bardziej zorientowanych. Czy mogę w ciągu dnia stosować serum z wit. C, jeśli używam serum z kwasem migdałowym?
Możesz. Ryzyko podrażnienia jest niewielkie. Jednakże jest możliwość wystąpienia. Jeżeli skóra zacznie szczypać to wtedy odstaw. Osobiście nie sądzę, by mogło wystąpić jeśli migdałka używasz w tak niskim stężeniu na noc.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 21:50   #1223
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Serum stosowałam 23, 25 i 28 listopada. Może wydawać się często, ale moja buzia na kwasy jest mało wrażliwa. Jakoś niepokoi mnie ten brak pieczenia. Mam wrażenie, że nakładam krem nawilżający, a nie 10% kwas migdałowy
Nie wiem czy też masz takie wrażenie, ale moja twarz po aplikacji tego serum jest gładka jak po bazie silikonowej, aż by się chciało makijaż nakładać.
Póki co olej tamanu mnie nie zapycha, ale nakładam go na twarz zwilżoną hydrolatem oczarowym lub mieszam z kremem na noc, albo stosuję punktowo
też zauważyłam, że skóra jest dość gładka zaraz po nałożeniu

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Możesz. Ryzyko podrażnienia jest niewielkie. Jednakże jest możliwość wystąpienia. Jeżeli skóra zacznie szczypać to wtedy odstaw. Osobiście nie sądzę, by mogło wystąpić jeśli migdałka używasz w tak niskim stężeniu na noc.
dziękuję za odpowiedź
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 01:54   #1224
betticonfetti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 20
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dyiekuje sunsister za wszystkie blyskawiczne odpowiedzi w trakcie uzywania produktow podziele sie opinia na ich temat
betticonfetti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 09:52   #1225
strawberry162
Rozeznanie
 
Avatar strawberry162
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 571
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ja po pomarańczowym miałam masakrę na twarzy.
Oświeciło mnie! Też zamówiłam olejek pomarańczowy ( wcześniej używałąm drzewo herbaciane i wszystko było ok) i to pewnie on jest winowajcą a nie serum Lemon! Chociaż powiem szczerze że mój problem na twarzy się delikatnie zmniejszył, tzn. nie pojawia się nic nowego. A to może dlatego że raz myje twarz olejkiem pomarańczowym a raz drzewkiem herbacianym. Ale ze mnie guła, nie wpadłam na to że olejek może zapychać. Teraz zaczne go używać w minimalnych ilościach albo oddam mamusi
__________________
KCIUKI DLA ADASIA

Antonisia

Edytowane przez strawberry162
Czas edycji: 2011-11-30 o 10:04
strawberry162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 12:40   #1226
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

mnie drzewo herbaciane zapchalo strasznie, wysyp na czole mam juz od kilku dni!
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 13:06   #1227
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Hm, a jest ktoś kogo zapchał olejek bezzapachowy? Bo jeśli chodzi o wersje zapachowe to dużo osób narzeka. Aż się boję zamówić
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 22:34   #1228
strawberry162
Rozeznanie
 
Avatar strawberry162
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 571
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Kurcze tak myślę o tych olejkach i myślę i zastanawiam się czy może zamiast zapychać to one oczyszczają skóre przez co pojawia się wysyp? Jak myślicie kobietki?
__________________
KCIUKI DLA ADASIA

Antonisia
strawberry162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 22:41   #1229
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez strawberry162 Pokaż wiadomość
Kurcze tak myślę o tych olejkach i myślę i zastanawiam się czy może zamiast zapychać to one oczyszczają skóre przez co pojawia się wysyp? Jak myślicie kobietki?
W moim przypadku nie. To są bolące, podskórne gule, które muszę doprowadzić do masakrycznego stanu, żeby wydobyć co jest w środku i żeby się to zagoiło. Zwłaszcza, że problemów z cerą generalnie nie mam, poza zapychaniem przez kosmetyki - takie gule mam tylko po nietrafionych kosmetykach.

Edytowane przez Limone
Czas edycji: 2011-11-30 o 22:44
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 22:44   #1230
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
też zauważyłam, że skóra jest dość gładka zaraz po nałożeniu
Ja wlasnie jestem po pierwszej aplikacji serum migdalowego. Cera rzeczywiscie "z miejsca" staje sie gladka. Podczas nakladania jedynie co to poczulam lekkie mrowienie. Jestem ciekawa jak sie bedzie sprawowal w dalszej perspektywie mam nadzieje,ze nie doznam wielkiego wysypu.

A teraz mam maly dylemat,bo razem z serum zamowilam krem Azelo BHA i mam jeszcze polowe toniku BHA 2% i nie wiem jak to wszytko teraz pogodzic tak zeby moja cera sie nie zbuntowala. A zarowno krem Azelo jak i tonik swietnie dzialaja na moja cere i nie chcialabym rrezygnowac z zadnego z nich biorac pod uwage ze terminy leca.... ;d
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.