Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-19, 15:06   #1561
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
to daj znac jak bylo ja sobie Revision bardzo chwale, a teraz mają fajne promocje. Ide wykanczac bikini i pachy po weekendzie majowym
byłam wczoraj na bikini ale skusiłam się jeszcze na pachy a to dlatego że właśnie mają fajne promocję. Jeśli chodzi o poziom usług to jestem bardzo zadowolona. Po mimo tego że powiedziałam kosmetyczce że to nie pierwszy zabieg LS to i tak zrobiła mi próbę i zostawiła na 10 min żeby zobaczyć jak zareaguje moja skóra.... dodam że nikt tego wcześniej tego nie robił. Zabieg wykonany BARDZO dokładnie
Jedyny minus to to że nie mają chłodnych okładów, miejmy nadzieje że to zmienią.
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 08:56   #1562
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
<nie ma czegos takiego jak bezbolesna depilacja to tak na marginesie>
jest i tu Cię zaskocze

Cytat:
Napisane przez bettyboom1000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - a we Wrocławiu gdzie można wykonać bezbolesną depilację? Co polecacie? Zamierzam wykonać zabieg na łydkach...
Dermed Wrocław - laser LS duet ... nie boli nic a nic

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2013-04-20 o 08:57
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 13:37   #1563
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

ło matko chyba sie nie doczekam aż zaczną wypadać ........... grrrrrrrr ależ ten czas sie wlecze

1.5 tygodnia i nic
ehhhhhhhhhh niecierpliwam
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 19:29   #1564
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
jest i tu Cię zaskocze



Dermed Wrocław - laser LS duet ... nie boli nic a nic
...
ta,też robie LS... i boli
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 19:56   #1565
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Każdy ma inny próg bólu. Jednego boli to, co innego nie rusza w żaden sposób. Nie ma sensu przekonywać kogoś, że depilacja laserowa nie boli, bo pójdzie człowiek z takim nastawieniem (chociaż to akurat plus, taka wiedza naprawdę może u kogoś solidnie zadziałaś na psyche) i się lekko zdziwi.
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 20:14   #1566
lily11666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej dziewczyny, czy któraś ma może jakieś doświadczenia z depilacją w Sopockim Krzywym Domku? Z góry dziękuję za wszelkie opinie

Edytowane przez lily11666
Czas edycji: 2013-04-20 o 20:15
lily11666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 19:50   #1567
lubie siebie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witajcie

to mój pierwszy post na wizażu założyłam go generalnie po to by podzielić się swoimi wrażeniami mojej depilacji laserowej z Wami bo studiując Wasze wypowiedzi stwierdziłam, że czas spróbować tego na sobie - a to dopiero początek mojej przygody.

Niech doświadczone koleżanki wybaczą mi dokładność opisów, ale mam wrażenie, że mogą się one przydać takim niedoświadczonym jeszcze Paniom jak ja

11.04.2013 – próba laserowa laserem Lightsheer Duet na bikini. Pani bardzo miła, wszystko wyjaśniła i odpowiedziała na każde pytanie. Oceniła, ze mam ciemne włoski i jasna skórę, więc efekty powinny mnie bardzo zadowolić już po 4 zabiegu. (ale powiedziała, że zalecają przeprowadzenie po 5-6 zabiegów, aby wyeliminować wszystkie włoski). Aby uniknąć sytuacji, gdy włoski po którymś zabiegu będą zbyt osłabione by zareagować na następny zabieg wydłużają odstępy między zabiegami. Tak, aby włoski się wzmocniły przez jak najczęstsze ich golenie i nie osłabianie w żaden sposób. Próba była mniej bolesna w porównaniu do właściwego zabiegu. Na zabieg należy ogolić się jak najdokładniej, żeby uniknąć poparzeń, ale jeśli gdzieś będą za długie włoski to Pani je zgoli sama.

18.04.2013 – zabieg pierwszy na bikini całkowite. Skórę ogoliłam dzień wcześniej i starałam się być jak najdokładniejsza, na szczęście uniknęłam podrażnień. Założyłam śmieszne majteczki, piankowe japonki i przykryłam się ręcznikiem. Myślałam, że będę bardziej skrępowana i zażenowana, ale Pani była bardzo delikatna i sprawiła, że było „naturalnie”.
Obawiałam się niepotrzebnie, że zabieg nie obejmie tych ciemnych włosków, które pojedynczo wykraczają na pachwinach poza ten główny zarośnięty obszar. Pani markerem zaznaczyła szerokie pole działania, tak, że wszystko to, co chciałam się w nim znalazło.
Przed obstrzelaniem danego miejsca przykłada do niego taki niebieski zmrożony okład – nie jest to przyjemne i sprawia pewien dyskomfort. Zimno czuć w podbrzuszu i dochodzi aż do stóp. Ale przyznaję, że gdy Pani wychodziła ze strzałami poza schłodzoną skórę to poziom bolesności zabiegu znacznie wzrastał. Poza tym takie chłodzenie podobno mniej naraża skórę na podrażnia i pozwala jej szybciej dojść do siebie po zabiegu.
Zabieg zaczął się od pachwin i miejsca pod brzuchem na dużej głowicy. Pani markerem dzieliła sobie wszystko na mniejsze pola. Duża głowica najpierw zasysa skórę, a później wysyła taki „prąd”. Dla mnie bardziej nieprzyjemne było zasysanie od samego strzału – tu były parametry 11 i 12, czyli maksymalne. Później małą głowicą zrobiła Pani całą resztę – to znaczy wargi, wzgórek łonowy, pachwiny i podbrzusze raz jeszcze, oraz szparę odbytową (tzw. linia bikini). Tu były ustawienia od 34 do 38. Strzał był odczuwalny jako ukucie igłą – takie jak przy pobieraniu krwi z palca. Na pachwinach czy podbrzuszu nie było to bolesne – Pani strzelała w te obszary raz jeszcze z dwóch powodów. Po pierwsze, żeby zabieg był dokładny, a po drugie włosy inaczej reagują na duży i mały laser i to było też po to, by zaczęły odrastać w tym samym czasie przed kolejnym zabiegiem. Natomiast obszar za wargami w stronę odbytu i całe tamte rejony były najbardziej wrażliwe na ból i to mocno nieprzyjemne doświadczenie.
Cały zabieg trwał około 80-90 minut. Wydaje mi się, że Pani była dokładna i nie pominęła żadnego miejsca. Po zabiegu wysmarowała mnie alantanem i umówiła wstępnie na kolejny zabieg za 9 tygodni. Teraz powinnam czekać około 2 tygodni na wypadnięcie włosków, później około 2 tygodnie pięknej i gładkiej skóry, a jeszcze później stopniowe odrastanie włosków. Zabieg kolejny powinien odbyć się najlepiej 2 tygodnie po tym, jak włosy zaczną intensywnie rosnąć. Ta ilość tygodni dla poszczególnych etapów jest sprawą indywidualną – trzeba siebie po prostu obserwować. Jeśli włoski zaczną rosnąć wcześniej lub później należy przesunąć datę zabiegu. Kolejne mają być w nie mniejszych, a może większych odstępach czasu. Pytałam się jeszcze o łydki – tutaj niestety trzeba poświęcić jedno lato (to albo następne), aby uzyskać pełny i zadowalający efekt.

21.04.2013 – skóra już jest ładna. Zaczerwienienie zeszło, zostały jeszcze małe kropeczki. Włoski dalej rosną, ale tak ma być. Mogę je normalnie golić maszynką, ale na razie zaniecham tego. Nie wiem czy przez zabieg czy jakiś inny stres może miesiączka zjawiła się o 4 dni za wcześnie.

Poza tym nie wiem jak odniesiecie się do tego, że podobno po ciąży włoski mogą powrócić. Bo zaburzona maksymalnie zostaje gospodarka hormonalna, organizm szaleje i włosiska mogą się pojawić? Miała któraś z Was takie doświadczenie?

Pozdrawiam serdecznie
Karola

Edytowane przez lubie siebie
Czas edycji: 2013-04-21 o 19:53
lubie siebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 19:57   #1568
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

...
moja pani Doktor tez wspominała o ciąży ,burzy hormonalnej w związku z tym uaktywnianiem sie nowych mieszków włosowych i odrastaniu...podobna sytuacja jak ktos ma zaburzenia hormonalne.ciezko wtedy na stałe wyeliminowac zbędne owłosienie
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 20:38   #1569
katarzyna_szy
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna_szy
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 216
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

lubie siebie super opis, mogłabyś jeszcze zdradzić gdzie wykonywałaś zabieg
dziewczyny nie orientujecie się czy np w studio laser w warszawie jest szansa, by latem ceny zabiegów spadły?
katarzyna_szy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 21:22   #1570
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

pojedyńcze włoski da sie już wyciągnąć, ale to cieszy, od rana mam dobry humor
nareszcie te wstrętne włosiska wypadają

czy te włoski wyciągać czy lepiej czekać aż same wypadną ?

czy wypadną wszystkie włoski ? i potem odrosną te na które laser nie zadziałał ?
czy wypadną tylko te na które laser zadziałał ? a reszta zostanie

zrobiłam dziś fotkę żeby porównywać efekta
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 21:27   #1571
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
pojedyńcze włoski da sie już wyciągnąć, ale to cieszy, od rana mam dobry humor
nareszcie te wstrętne włosiska wypadają

czy te włoski wyciągać czy lepiej czekać aż same wypadną ?

czy wypadną wszystkie włoski ? i potem odrosną te na które laser nie zadziałał ?
czy wypadną tylko te na które laser zadziałał ? a reszta zostanie

zrobiłam dziś fotkę żeby porównywać efekta
....
nie wolno wyciągać!!! one same mają wypaść a miejsce po nich ma stopniowo się zasklepić...możesz je golić tylko.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 21:58   #1572
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej Dziewczyny,
mam do Was pytanie, konkretnie do Warszawianek.

Czy znacie sprawdzone gabinety wykonujące depilację laserem Sheer Light?

Znalazłam chociażby salon Beauty 4 ever ale ma tak różne opinie że nie czuje się przekonana.
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 22:08   #1573
lubie siebie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez katarzyna_szy Pokaż wiadomość
lubie siebie super opis, mogłabyś jeszcze zdradzić gdzie wykonywałaś zabieg
dziewczyny nie orientujecie się czy np w studio laser w warszawie jest szansa, by latem ceny zabiegów spadły?
dzięki, mam nadzieję, że komuś taki zbiorczy opis się przyda ja robiłam zabieg w Łodzi w takim małym salonie, gdzie nie ma tłoku i nie zajmują się wszystkim - tylko mają sprofilowaną działalność. Mogę podać nazwę tego salonu? bo w regulaminie forum jest napisane, żeby nie reklamować niczego :P (jestem tu nowa i nie chcę podpaść ja zapłaciłam 200 zł za bikini pełne - tu cena jest niezmienna.
lubie siebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 22:30   #1574
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jednak odrosłam tzn częściowo, ale miałam nadzieje, że to już pojedyncze zostaną.
W depiclinic full, więc idę do body laser na Nowogrodzką.
Znacie?
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 22:59   #1575
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ta,też robie LS... i boli
noto współczuje takiego progu bólu
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 23:31   #1576
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ElkaMakeUp Pokaż wiadomość
byłam wczoraj na bikini ale skusiłam się jeszcze na pachy a to dlatego że właśnie mają fajne promocję. Jeśli chodzi o poziom usług to jestem bardzo zadowolona. Po mimo tego że powiedziałam kosmetyczce że to nie pierwszy zabieg LS to i tak zrobiła mi próbę i zostawiła na 10 min żeby zobaczyć jak zareaguje moja skóra.... dodam że nikt tego wcześniej tego nie robił. Zabieg wykonany BARDZO dokładnie
Jedyny minus to to że nie mają chłodnych okładów, miejmy nadzieje że to zmienią.
chlodnych okladow nie bedzie, rozmawialam kiedys o tym.nie mająmiejsca na te chlodziarki czy cos...

wiem ze jest promocja, ja wlasnie sie weekendzie majowym sie wybieram konczyc te pachy i bikini. naprawde juz mam dosc. po weekendzie bedzie 12 tygodni od ostatniego
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 08:20   #1577
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez lubie siebie Pokaż wiadomość
ja zapłaciłam 200 zł za bikini pełne - tu cena jest niezmienna.
Zazdroszczę !!! U mnie bikini głębokie 400 zł
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 12:29   #1578
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
chlodnych okladow nie bedzie, rozmawialam kiedys o tym.nie mająmiejsca na te chlodziarki czy cos...

wiem ze jest promocja, ja wlasnie sie weekendzie majowym sie wybieram konczyc te pachy i bikini. naprawde juz mam dosc. po weekendzie bedzie 12 tygodni od ostatniego
z tą chłodziarką to wydaje mi się że może ich finanse ograniczają, bo taka lodóweczka dużo miejsca nie zajmuję, wiem bo przecież w innych gabinetach widziałam.... no szkoda bo to duży minus jest. Dobrze że mi pani okłady z ręczników robiła bo myślałam że się zapalę

Ja już w tym roku chyba zakończę depilacje bo następne zabiegi wypadają na czerwiec więc mogę się już opalić do tej pory. Najwyżej kontynuacja na jesień
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 16:18   #1579
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
noto współczuje takiego progu bólu
...
beezzz przesady,jakbyś dokładniej przeczytała wątek to bys się dowiedziała,że 90 procent Dziewczyn tutaj robi własnie LS i LS Duet i własciwie każda w mniejszym bądź większym<lub bardzo dużym > stopniu odczuwa ból.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-23, 19:45   #1580
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ElkaMakeUp Pokaż wiadomość
z tą chłodziarką to wydaje mi się że może ich finanse ograniczają, bo taka lodóweczka dużo miejsca nie zajmuję, wiem bo przecież w innych gabinetach widziałam.... no szkoda bo to duży minus jest. Dobrze że mi pani okłady z ręczników robiła bo myślałam że się zapalę

Ja już w tym roku chyba zakończę depilacje bo następne zabiegi wypadają na czerwiec więc mogę się już opalić do tej pory. Najwyżej kontynuacja na jesień
Ja też mam nadzieje teraz skonczyc to bikini i pachy. A jesienią planuję łydki
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 10:58   #1581
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Applefit Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim chętnie napiszę kilka słów na temat depilacji laserowej której niedawno doświadczyłam pierwszy raz w życiu. Pełna obaw poddałam się depilacji pach, bikini i nóg w pewnym Instytucie w Krakowie. Mam jasną karnację i jasne włosy, ale nie białe tylko bardziej blond wpadające lekko w rude. Ważne że, zawierają pigment, mało bo mało, ale wystarczająco aby laser "chwycił" włos. Depilacja laserem diodowym, ponoć tak okrutnie bolesna NIE BOLAŁA KOMPLETNIE NIC! Jestem mile zaskoczona, wykupiłam od razu karnet na 3 wejścia za bardzo korzystną cenę. Dodam że, laser działa posiada funkcję dobierania parametrów pod kątem ilości melaniny w skórze, co minimalizuje ryzyko poparzenia. Genialnie, cieszę się że pojawił się na naszym rynku laser który trwale i skutecznie usuwa zbędne owłosienie i dzięki Bogu nie boli
Serdecznie pozdrawiam
...
nie bolało Cię bo z tego co piszesz masz bardzo jasne włosy z minimalną dawka pigmentu...gdybys miała czarne i grube<tak jak spora liczba dziewczyn tutaj> to bys dopiero poczuła moc lasera z drugiej strony nie ciesz się aż tak bardzo,bo trudniej usunąc takie włoski jak Twoje na stałe . moje niektóre włoski tez odrosły prawie blond i cieńsze....tam laser nie bolał mnie wcale ! ale mnie to nie cieszy,bo one się nie usuneły tak jak te czarne i za każdym razem odrastają.

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-04-24 o 10:59
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 13:12   #1582
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
nie bolało Cię bo z tego co piszesz masz bardzo jasne włosy z minimalną dawka pigmentu...gdybys miała czarne i grube<tak jak spora liczba dziewczyn tutaj> to bys dopiero poczuła moc lasera .
oj prawda
u mnie bikini płytkie pikuś a na wzgórku szło oszaleć z bólu
bikini traktowałam depilatorem i tam włoski miałam cieńsze

pachy też masakra
next time smaruję się emlą
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 22:35   #1583
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

ja jedynie co czułam ( a mam bardzo ciemnie owłosienie ) to zapach palonego ciała...wiec teoria nie do końca się sprawdza

ale ok...widocznie jestem twarda, a nie "miętka"
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 09:26   #1584
varda
Raczkowanie
 
Avatar varda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rybnik/Kraków
Wiadomości: 477
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Kurcze, dziewczyny zaczynam się trochę załamywać. Miałam już 5 zabiegów na pachy, łydki i bikini i o ile bikini idzie całkiem fajnie o tyle łydki tragicznie. Spodziewałam się tego, bo nogi mam sporo ciemniejsze a i włosy miejscowo jasne, ale największym problemem są pachy. Po dwóch pierwszych zabiegach było super aż nagle zaczęło mi odrastać bardzo dużo włosów i do teraz widzę mały ubytek. Mam wrażenie, że włosów zostało wciąż jakieś 50%. Odstępy zachowuję poprawne, a depiluję się w znanym Revision
__________________
وراء كل رجل عظيم امرأة



Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 17:32   #1585
lubie siebie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

23.04. – 5 dni po zabiegu bikini. Podrażniła mi się skóra, tam gdzie obcierały ją brzegi majtek. Nie jakoś mocno, ale z 5 krostek ropnych się zrobiło, ale już je zaleczyłam.
25.04. – 7 dni po zabiegu i 14 dni po próbie Miejsce gdzie była próba jest już mocno przerzedzone W sumie fajnie wyszło, że miałam tygodniową przerwę między próbą a zabiegiem. Dzięki temu z wyprzedzeniem widzę co się będzie działo i wiem czego się spodziewać :P

A powiedzcie mi jak radzicie sobie z wrastającymi włoskami? Robicie peeling albo szorujecie gąbką? No bo niby przez 2 tygodnie po zabiegu nie można robić peelingów i drażnić skóry... A mocno mnie denerwuje, że niektóre włoski są wrośnięte. Czy nie przeszkodzi to w skuteczności zabiegu? Bo one nie mogą wtedy powoli i w swoim tempie wyjść na zewnątrz....

Edytowane przez lubie siebie
Czas edycji: 2013-04-25 o 22:15
lubie siebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 19:45   #1586
Klinika Urody Laime
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Poziom bólu jest zdecydowanie różny, obserwuję to po moich klientkach, które faktycznie najbardziej odczuwają strzały lasera w okolicach wzgórka łonowego i przy wargach. Pracuję akurat na laserze sptf a nie na ls, ale efekty z tego co obserwuję są praktycznie takie same, tyle że ból na sptfie mnijeszy, bo jest z funkcją chłodzenia. Pozdrawiam kosmetolog Anna
Klinika Urody Laime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 15:06   #1587
_____
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Klinika Urody Laime Pokaż wiadomość
Poziom bólu jest zdecydowanie różny, obserwuję to po moich klientkach, które faktycznie najbardziej odczuwają strzały lasera w okolicach wzgórka łonowego i przy wargach. Pracuję akurat na laserze sptf a nie na ls, ale efekty z tego co obserwuję są praktycznie takie same, tyle że ból na sptfie mnijeszy, bo jest z funkcją chłodzenia. Pozdrawiam kosmetolog Anna

sPTF to odmiana IPL, a nie laser!

"Wyposażony przez GSD w opatentowaną technologię PTF będącą ulepszeniem platformy IPL GSD sPTF oferuje wyższą efektywność i bezpieczniejsze zabiegi niż tradycyjny IPL."
http://www.kontact.pl/pl/p/Laser-GSD...logia-PTF/2078
_____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 17:00   #1588
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej dziewczyny
Czy jest tu jakaś wizażanka, która chce zacząć depilację laserową w Kielcach?
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 20:39   #1589
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Darko1 mam problem

otóż włoski pod jedną pachą mam w paski :/ pasek goły, pasek owłosiony, pasek goły i tak na przemian
widać gdzie babka przejechała laserem a gdzie ominęła
miała prawo ominąć tyle miejsca ? czy to jej niedokładność się kłania
druga pacha dużo lepiej, bikini szkoda gadać

czy mam prawo zażądać zwrotu zapłaconej do przodu 1 sesji na pachy ?
bo jestem niezadowolona i nie chce już w tym salonie robić depilacji

moge załączyć zdjęcia tej pachy
bo zrobiłam sobie przed i teraz

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez lubie siebie Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi jak radzicie sobie z wrastającymi włoskami? Robicie peeling albo szorujecie gąbką? No bo niby przez 2 tygodnie po zabiegu nie można robić peelingów i drażnić skóry... A mocno mnie denerwuje, że niektóre włoski są wrośnięte. Czy nie przeszkodzi to w skuteczności zabiegu? Bo one nie mogą wtedy powoli i w swoim tempie wyjść na zewnątrz....
z tego co pisałaś trafiłaś na fajny gabinet więc dzwoń na pewno Ci doradzą
normalnie to ja je delikatnie pumeksem pocieram, zero podrażnień a włoski fajnie wychodzą
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 20:56   #1590
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[QUOTE=Bettina_;40525302]Darko1 mam problem

otóż włoski pod jedną pachą mam w paski :/ pasek goły, pasek owłosiony, pasek goły i tak na przemian
widać gdzie babka przejechała laserem a gdzie ominęła
miała prawo ominąć tyle miejsca ? czy to jej niedokładność się kłania
druga pacha dużo lepiej, bikini szkoda gadać

czy mam prawo zażądać zwrotu zapłaconej do przodu 1 sesji na pachy ?
bo jestem niezadowolona i nie chce już w tym salonie robić depilacji
...
ewidentnie to wina mijaków zrobionych przez kosmetyczkę,nie powinno byc żadnych pominiętych miejsc....masz foty-reklamuj !
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.