Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-16, 19:54   #1171
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

a co mysliscie o vit ice? urządzeniu do masażu lodem? wydaje mi się to o tyle fajne, ze nie naciagamy skory itd. jak przy innych domowych masazach, nie szkodzimy jej cieplem (naczynka) i wydaje mi się, ze przy tym nie ma mowy o skutkach ubocznych?
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 19:57   #1172
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Zazdroszcze dziewczynom, ktorym ruch i dieta pomagaja - u mnie niestety efekty sa zerowe :/ Co prawda nie mam wielkiego cellulitu- troche na przodach ud, widoczne z bliska nierownosci, ale nic z nim sie nie da zrobic. Jestem instruktorem fitness i cwicze jakies 15 godzin w tygodniu :P Do tego jestem dietetykiem, wiec mam hopla na punkcie diety i naprawde bardzo bardzo rzadko robie odstepstwa w postaci "śmieci"

Od kilku lat regularnie robie peelingi kawowe, prbowalam roznych zeli i kremow - tych rogich, tanich - zero absolutne zero efektu...

Teraz, jak troche kasy odloze sobie po urlopowych szalenstwach to skusze sie na zabiegi biotermiczne - mamy urzadzenie w pracy i panie sa zadowolone z efektow. Tyle, ze mam wrazenie, ze jak ktos ma duzy cellulit to take rzeczy dzialalja, przy moim niewielkich nie spodziewam sie znacznej poprawy...

Cellulit pojawil sie u mnie wraz z antykoncepcja i pewnie gdybym przestala brac tabletki, to mzoe bylaby sznsa, zeby zniknal... Ale wole juz ten cellulit niz dziecko, obecnie

Pozdrawiam
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 15:06   #1173
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Recepta na sukces to sport, zdrowe odżywianie i oczywiście wspomoże w postaci solidnych kosmetyków. Dobry krem to GUAM ANTYCELLULITE. Nie wierzcie proszę, że pomogą wam kosmetyki za 9,9 zł. Przerabiałam już ten temat.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 08:38   #1174
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
no bo rozstepy maja rozwe zabarwienie i sa w formie jakby blizn, a ja mam taka zgnieciona skore...ech nie wiem jak to opisac;/ jak z tym walczyc???
na początku kiedy powstają to owszem są różowe, później przybierają kolor biały, a na końcu kolor skóry i wtedy właśnie wyglądają tak jakby się źle spało na poduszce i skóra się poodciskała.
Najłatwiej walczyć z rozstępami kiedy są w kolorze różowym czyli w jego początkach, później już coraz trudniej niestety.
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 09:22   #1175
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Dziewczyny przyznam szczerze, że w Waszym wątku jestem pierwszy raz i nie czytałam jego pełnej treści natomiast z doświadczenia w walce z różnorodnymi nierównościami na skórze wiem, że pomaga przede wszystkim SYSTEMATYCZNOŚĆ... Stosowanie zdrowej diety, z racjonalną dawką sportu każdego dnia oraz naprawdę dobrego kosmetyku. Polecam w szczególności produkty firmy Collistar - Saline Cream, którego używam od lat oraz najnowszego olejku Nuxe Body Contouring Oil, który wyraźnie poprawia napięcie skóry i widocznie wygładza nierówności. Ja stosuję również codziennie masaż skóry pod prysznicem, posiadam drewnianą okrągłą szczotkę z Body Shopu. Z peelingów polecam gorąco drenujący firmy Collistar Talasso Scrub - niezawodny. A tak na co dzień tańszy peeling z Lirene Body Shaping lub pomarańczowy skierowany na walkę z cellulitem. Dodam, że stosowałam naprawdę szeroką gamę kosmetyków do pielęgnacji i te są moim zdaniem najskuteczniejsze. Być może nie miałam wielkich problemów z cellulitem, ale zawsze kobieta znajdzie coś do czego się przyczepi Podane przeze mnie kosmetyki naprawdę się sprawdziły i gorąco je polecam
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 08:42   #1176
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Nevada87, popieram w zupełności.
Jeżeli chodzi o systematyczność, to jest to chyba najważniejsze.
Trzymam dietę od kilku lat, odżywiam się zdrowo, swego czasu ćwiczyłam (przez studia i brak czasu nieco to zaniedbałam), we wrześniu powracam do ćwiczeń

Jeżeli chodzi o cellulit, to dla mnie strzałem w dziesiątkę okazał się masaż masażerami i szczotami ( w rossmanie kupicie za grosze, jakieś 9 zł za sztukę). Masuję się od miesiąca, a cellulitu praktycznie nie mam. Ze słodyczami u mnie nie ma problemu, bo ich nie jem. Do tego oliwka, balsam z Perfecty albo z Eveline i dwa razy dziennie masaż Tylko ważne, żeby się nie zniechęcać. Efekty po tygodniu REGULARNEGO masażu są zauważalne i wyczuwalne

pzdr
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 16:28   #1177
rewelaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 20
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Mam pytanie a nie chcąc zakładać nowego wątku, odświeżę go. Jestem obecnie w ciąży i używam balsamu na rozstępy i normalnego nawilżającego. Niestety zauważyłam wstrętny cellulit . Chcę kupić sobie balsam na to "ustrojstwo" ale pytanie czy mogę używać jednego i drugiego naraz bądź na przemian?
rewelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 18:31   #1178
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

moim zdaniem tak. jednego rano, a drugiego wieczorem. Powinny się ładnie uzupełniać. Sprawdzaj jednak dobrze skład produktu, bo niektóre są niewskazanedla kobiet w ciąży.
pozdrawiam : )
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 20:01   #1179
rewelaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 20
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Dzięki wielkiee!
rewelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 10:31   #1180
Discover _The_Truth
Raczkowanie
 
Avatar Discover _The_Truth
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraina, gdzie dziewic już zabrakło.
Wiadomości: 217
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Odświeżam wątek również ! Używał ktoś Ziaja w czarnym opakowaniu? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...cellulitu.html Same dobre opinie, zamierzam kupić + te szczotki do masażu Głownie chodzi mi o moje uda ! Trochę się opuściłam hehe
__________________
And you must remember that :
There is
"lie" in believe,
"over" in lover,
"end" in friend,
"us" in trust,
"ex" in next
and "if" in life.
Discover _The_Truth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 14:50   #1181
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Powiem Wam bardzo ciekawą rzecz - kiedyś schudłam 20 kg i cellulit zniknął odzywiałam się zdrowo, piłam bardzo dużo wody, całkowicie wyrzekłam się kawy (nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie), jadłam dużo warzyw I owoców (choć podobno dużo fruktozy szkodzi), ruszałam się hmmm... nie jakoś specjalnie dużo, max 3 razy w tygodniu, żadnych forsownych cwiczeń.

Zawsze myślałam,że STRES ma największe znaczenie, ale okazało się, że wcale nie (to samo z kortyzolem i otyłością brzuszną) - sprawdziłam na sobie.

Potem niestety przytyłam i cellulit wrócił. Teraz zaczynam od nowa (który to już raz...)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 11:13   #1182
Yo_Landi
Raczkowanie
 
Avatar Yo_Landi
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 141
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Podbijam wątek Słyszałyście o czymś takim, jak "Celluprogram"? Widziałam jego videorecenzję na Youtube - połączenie diety, ćwiczeń, masaży i zabiegów domowych/w gabinecie (są dwie wersje programu). Jest tu ktoś, kto to stosował? Jestem ciekawa opinii użytkowników tego programu.
Yo_Landi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 12:35   #1183
brizoo
Raczkowanie
 
Avatar brizoo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 244
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

A możesz podac linka do filmu dot. tego Celluprogramu? Ja sama borykam się z cellulitem, ale niestety same kremy nic nie dają, a ćwiczę nieregularnie
brizoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 09:52   #1184
Yo_Landi
Raczkowanie
 
Avatar Yo_Landi
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 141
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Nie wiem, czy mogę linkować Wpisz:
Cellulit - 30dni walki: Recenzja CelluProgram i na pewno znajdziesz Ja sobie chyba zrobię prezent na mikołajki i zamówię, trochę opinii znalazłam, pozytywnych, więc w sumie można spróbować.
Ja nawet mimo ćwiczeń z Chodakowską mam cellulit, więc się nie przejmuj :P
Yo_Landi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 10:26   #1185
brizoo
Raczkowanie
 
Avatar brizoo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 244
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Obejrzałam Btw bardzo sympatyczna ta dziewczyna, obejrzałam parę innych filmików. A pomysł na ten Celluprogram bardzo mi się podoba, forma poradniko-dziennika najbardziej. Ja się może jeszcze wstrzymam ten miesiąc, bo boję się, że nie miałabym czasu wykonywac tych wszystkich ćwiczeń i zabiegów, ale może będzie to moje noworoczne postanowienie.
brizoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 11:19   #1186
ciekawaswiata22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 72
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

a ja mam takie pytanie, dzis natknelam sie na tabletki hudrominum i tak sie zastanawiam czy one by nie pomogly na cellulit? poszukalam troche w necie ale nie znalazlam satysfakcjonujacej odpowiedzi bo nie wiem czy moj cellulit zalicza sie do wodnego, jestem szczupla malo pije wody ogolnie i prawie zero ruchu i niezdrowe jedzienie jem, cellulit mam od kiedy pamietam a skore mam sucha, czy jak zaczne brac tabletki takie to nie zrobie sobie krzywydy ? tzn nie odwodnie organizmu?
ciekawaswiata22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 16:01   #1187
ekspedientka
Raczkowanie
 
Avatar ekspedientka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: k/Częstochowy
Wiadomości: 451
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Moim zdaniem możesz zrobić sobie krzywdę, ponieważ, jeżeli nie stosujesz w pierwszej kolejności naturalnych, elementarnych zasad zdrowej diety, to cóż może pomóc tabletka, jak nie zaszkodzić?
__________________
czytam, tańczę po dawnemu, dbam o linię:
159cm, wiek 42-
-START: 57,3 ... 56,2 ...55,8 , ... cel: 51kg
"Czy popełniasz te 5 błędów i niepotrzebnie tyjesz?" - darmowy poradnik

Edytowane przez ekspedientka
Czas edycji: 2013-02-23 o 16:04
ekspedientka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 09:17   #1188
Ryjkoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 6
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

http://zwalczecellulit.blog.pl/
Wspierajcie mnie. Podpowiadajcie. Piszcie.
Ryjkoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 13:29   #1189
Nylony
Raczkowanie
 
Avatar Nylony
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 42
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Hej!

Biorę antydepresany i tak jak za pierwszym razem, zaczął mi się robić cellulit. Nie wiem czy mam go zwalczać tak samo jak osoby, które mają go z powodu złego trybu życia lub odżywiania? Zastanawiam się też, czy to na pewno cellulit? Może to coś innego? Nierówna skóra, tak jakby... wodnista? Dodam, że to mi się robi tak jakby "na mięśniach" - ćwiczę pilates i jogę, a mimo wszystko trzęsę się jak galareta, kiedy biorę te leki.

Dziękuję za wszelkie sugestie
Nylony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 19:00   #1190
Normotonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 378
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Czy to jest cellulit?

Zdjęcia poniżej.

Moje uda na granicy z pośladkami wyglądają na takie jakby pomarszczone. Jak ścisne to uwidacznia się nierówność. Dodam iż dopiero od mieasiąca ćwicze, wcześniej nie ćwiczyłam, nie uprawiałam sportu. Nosiłam obcisłe spodnie (na szczęście kupiłam nowe, luźniejsze), moja dieta tez pozostawia do życzenia (mam wystający brzuch, 162 cm wzrostu, 50 kg wagi).

Edytowane przez Normotonia
Czas edycji: 2015-02-19 o 17:26
Normotonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 19:32   #1191
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

tak to cellulit
dieta dieta i jeszcze raz dieta +ćwiczenia+ ewentualnie kosmetyki
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 22:13   #1192
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Hej, wiem że może wydawać się to oczywiste, ale co najbardziej wpływa na pojawianie się cellulitu? Chodzi mi o nieodpowiednią dietę. Jakich rzeczy unikać w jedzeniu?
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 22:29   #1193
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

należy unikać:
Słodyczy,tłustych smażonych potraw (ogólnie zrezygnować ze smażenia),soli,alkoholu
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 10:53   #1194
monisw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

A co robić jeśli stosunkowo zdrowa dieta nei przynosi efektów. Jem bardzo regularnie, praktycznie codziennie jem jakąś warzywną sałatkę i wyrzekam się fast, a cellulit cały czas mam. Czy znacie może jakieś zioła/składniki/ tabletki, które moga wesprzeć ta walkę ? Swego czasu jak chciałam zrzucić parę kilo stosowałam chrom jako wsparcie. Czy wiecie czy na cellulit tez pomoże ?
monisw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 11:33   #1195
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Patrycjaa99 Pokaż wiadomość
Hej, wiem że może wydawać się to oczywiste, ale co najbardziej wpływa na pojawianie się cellulitu? Chodzi mi o nieodpowiednią dietę. Jakich rzeczy unikać w jedzeniu?
http://portal.abczdrowie.pl/cellulit-czego-nie-jesc

http://cellulitowo.pl/jaka-diete-uwi...oba-na-zawsze/

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez monisw Pokaż wiadomość
A co robić jeśli stosunkowo zdrowa dieta nei przynosi efektów. Jem bardzo regularnie, praktycznie codziennie jem jakąś warzywną sałatkę i wyrzekam się fast, a cellulit cały czas mam. Czy znacie może jakieś zioła/składniki/ tabletki, które moga wesprzeć ta walkę ? Swego czasu jak chciałam zrzucić parę kilo stosowałam chrom jako wsparcie. Czy wiecie czy na cellulit tez pomoże ?
Pij dużo wody mineralnej niegazowanej - przynajmniej 8 szklanek dziennie.
Do tego zielona herbata. Piję również herbatkę ekologiczną z pokrzywy
Nie polecam faszerować się tabletkami - po co dodatkowa chemia
Pomyśl o ćwiczeniach - one naprawdę bardzo dużo dają.
Pomyśl o pielęgnacji - zabiegach antycellulitowych np: masażach, peelingach, okładach kawowych.
http://www.alinarose.pl/2012/04/jak-...u-sposoby.html

Najlepsze efekty są jak połączysz ze sobą te 3 elementy:
Zdrowe odżywianie + aktywność fizyczna (min. 3 razy w tygodniu) + pielęgnacja
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 15:59   #1196
Normotonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 378
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja największy problem mam z cellulitem na pośladkach. Mimo pielęgnacji, zmiany diety i ćwiczeń mam masakrę na pupie. I tak od dawna.
Normotonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 23:32   #1197
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

A jakich kosmetyków używałaś? Wiele z nich niestety nie działa. Może wypróbuj kosmetyków z serii pomarańczowa skórka bielendy. Ja używam peelingu cukrowego pare razy w tygodniu i koncentrat ujędrniający i naprawde dobrze radzą sobie z cellulitem
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 13:28   #1198
monisw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.


Do tego zielona herbata. Piję również herbatkę ekologiczną z pokrzywy

A jak działa ta pokrzywa, bo juz kiedyś o tym słyszałam, ale jakoś średnio mi sie kojarzy z odchudzaniem i cellulitem ?
monisw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 13:22   #1199
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez monisw Pokaż wiadomość

Do tego zielona herbata. Piję również herbatkę ekologiczną z pokrzywy

A jak działa ta pokrzywa, bo juz kiedyś o tym słyszałam, ale jakoś średnio mi sie kojarzy z odchudzaniem i cellulitem ?
pokrzywa ma własciwosci usuwajace wode z organizmu i generalnie niweluje obrzeki
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 14:56   #1200
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez monisw Pokaż wiadomość
A co robić jeśli stosunkowo zdrowa dieta nei przynosi efektów. Jem bardzo regularnie, praktycznie codziennie jem jakąś warzywną sałatkę i wyrzekam się fast, a cellulit cały czas mam. Czy znacie może jakieś zioła/składniki/ tabletki, które moga wesprzeć ta walkę ? Swego czasu jak chciałam zrzucić parę kilo stosowałam chrom jako wsparcie. Czy wiecie czy na cellulit tez pomoże ?
Powiem tak: zredukowalam wlasny cellulit w jakichs 95% w zaledwie 3 tygodnie! A wczesniej mialam taki, ze stojac/chodzac/lezac byl widoczny. Dodam, ze jestem palaczka od ponad 10 lat i pracuje w trybie siedzacym. Co robilam? Nic nowego nie wymysle - po prostu cwiczenia i dieta. Dieta bardzo "czysta" + cwiczylam jakies 3/4 razy w tygodniu Cindy Crawford "Shape your body" (mozna znalezc na youtube). Mysle, ze to glownie zasluga cwiczen, bo pare lat temu tez mi tak szybko zredukowaly cellulit. Jedyny minus, ze w trakcie cwiczen nogi robia sie dosc wyrobione i uda sa troche szersze (mowie to z perspektywy osoby, ktora zawsze miala bardzo szczuple nogi - w udzie mam jakies 52cm). Jak sie robi tydzien przerwy od cwiczen, to wracaja do normy. Niestety, trzeba byc regularnym. 2 miesiace przerwy zrobilam, bo jestem leniuch i cellulit mi wrócil, ale to chyba zaskoczeniem nie jest. Równiez zauwazylam, ze slodkie rzeczy mi go nasilaja.

Jak ktos zainteresowany dieta, ktora prowadzilam, to moge napisac wiecej Cwiczenia polecam bardzo!

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Sumujac, sama dieta ciezko cos osiagnac. W cellulicie (w przeciwienstwie do diety), cwiczenia to jakies 75%, a 25% to dieta.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2014-07-02 o 14:51
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-30 23:04:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.