prawie nikt nie lubi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-09, 20:37   #1
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947

prawie nikt nie lubi?


Były chyba podobne wątki, ale mi jednak chodzi o coś innego.
Myslałam o mojej Femme Rochas. Spotkałam się tylko z jednym głosem- to była Eternity- która twierdziła, że jej się podobał ten zapach. Nie podoba się nikomu więcej, czytam same negatywne opinie.
Bardzo ją lubię i mogłabym czytać jeszcze dziesiątki innych negatywnych głosów, a nie zraziłabym się.
Zastanawia mnie jedno- czyżbym się aż tak bardzo różniła? Jestem jakąś masochistką czy co katująca się jakimś śmierdziuchem? I wmawiającą sobie, że jest ładny i mój???
Ale nie. Femme naprawdę mi się podoba. I cieszę się, że jest przez swoją niepopularność- jakoś bardziej "moja"przynajmniej w odczuciu.
Jakie macie swoje takie ulubione zapachy "ogólnie" nielubiane , niemodne czy niepopularne?
Rachelo, gdybyś uznała, że wątek się z którymś dubluje, to go gdzieś oczywiście podklej, ja nie wiem, gdzie.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 20:48   #2
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: prawie nikt nie lubi?

Ja mam taki zapach. Prawie wcale nie wspomina się o nim na forum. Jest kilka postów w któych dziewczyny piszą, że to straszny niewypał i klapa na całej linii. Muszla Lacroix - jeden z niewielu typowo kwiatowych zapachów, który mogę nosić i mnie nie męczy. Bardzo żałuję, że zniknął z perfumerii i że jestem osamotniona w miłosci do niego
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 21:34   #3
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: prawie nikt nie lubi?

Jednym z takich zapachow jest Obsession Calvina Klein'a. Ciezki, mocny zapach. Baardzo kadzidlany. Ja jednak potrafie go nosic, swego czasu dosyc czesto. Poznalam dzieki mojej przyjaciolce, dzieki niej bardzo polubilam juz wiele lat temu. Aktualnie nie mam w swojej kolekcji, ale chyba musze do niego powrocic.
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 08:53   #4
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: prawie nikt nie lubi?

Nie znam zbyt wielu zwolenników czerwonej herbaty bvlgari.
U mnie jest na jednym z pierwszych miejsc.
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 09:04   #5
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: prawie nikt nie lubi?

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Jednym z takich zapachow jest Obsession Calvina Klein'a. Ciezki, mocny zapach. Baardzo kadzidlany. Ja jednak potrafie go nosic, swego czasu dosyc czesto. Poznalam dzieki mojej przyjaciolce, dzieki niej bardzo polubilam juz wiele lat temu. Aktualnie nie mam w swojej kolekcji, ale chyba musze do niego powrocic.
Ja też od razu pomyślałam o Obsession - na forach nielubiany, ja noszę z przyjemnością, to jedno z moich ulubionych wcieleń kadzidła

To już nie jestem sama

Edytowane przez joasiak1
Czas edycji: 2007-03-10 o 09:53 Powód: literówki
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 09:12   #6
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: prawie nikt nie lubi?

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja mam taki zapach. Prawie wcale nie wspomina się o nim na forum. Jest kilka postów w któych dziewczyny piszą, że to straszny niewypał i klapa na całej linii. Muszla Lacroix - jeden z niewielu typowo kwiatowych zapachów, który mogę nosić i mnie nie męczy. Bardzo żałuję, że zniknął z perfumerii i że jestem osamotniona w miłosci do niego
ja kiedyś poznałam muszlę Lacriox -bardzo mi się podobała i był moment,że chciałam ją kupić ale ak jakoś wyszło,że nie kupiłam. . teraz żałuję...
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 09:18   #7
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: prawie nikt nie lubi?

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Ja też od razu pomyślałam o Obsession - na forach nielubiany, ja noszę z przyjemnością, to jedno z moiich ulubionych wcieleń kadzidła

To juz nie jestem sama
Ja właściwie też chyba lubie obssesion
Szczerze mówiąc nie miałam nigdy okazji zeby je porzadnie przetestować ale testy w perfumerii wypadały całkiem całkiem
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-10, 10:21   #8
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: prawie nikt nie lubi?

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Były chyba podobne wątki, ale mi jednak chodzi o coś innego.
Myslałam o mojej Femme Rochas. Spotkałam się tylko z jednym głosem- to była Eternity- która twierdziła, że jej się podobał ten zapach. Nie podoba się nikomu więcej, czytam same negatywne opinie.
Bardzo ją lubię i mogłabym czytać jeszcze dziesiątki innych negatywnych głosów, a nie zraziłabym się.
Zastanawia mnie jedno- czyżbym się aż tak bardzo różniła? Jestem jakąś masochistką czy co katująca się jakimś śmierdziuchem? I wmawiającą sobie, że jest ładny i mój???
Ale nie. Femme naprawdę mi się podoba. I cieszę się, że jest przez swoją niepopularność- jakoś bardziej "moja"przynajmniej w odczuciu.
Jakie macie swoje takie ulubione zapachy "ogólnie" nielubiane , niemodne czy niepopularne?
Rachelo, gdybyś uznała, że wątek się z którymś dubluje, to go gdzieś oczywiście podklej, ja nie wiem, gdzie.
Wczoraj wyprodukowalam posta i niestety akurat w momencie, gdy go wysylalam- padl mi Wizaz
Kota- ja rowniez b. lubie Femme- nie mam ich obecnie, poniewaz pozna jesienia "wykonczylam" wielka flaszke i na razie nie chce powiekszac zapasow, ale nastepnej jesieni, na 100% do nich powroce Natomiast w poniedzialek pojde wyszpiegowac, czy dostepne sa inne produkty z tej linii- moze balsam, albo zel pod prysznic
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 11:31   #9
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: prawie nikt nie lubi?

Dostałam niedawno próbeczkę "muszli" Lacroix i mi się również bardzo spodobał. Ale wydaje mi się raczej brzpiecznym zapachem, przynajmniej mi kojarzy się ciepło i miło. Dołączam z przyjemnością do wielbicielek (szkoda, że krótko będę się nim cieszyć).
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 12:20   #10
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: prawie nikt nie lubi?

Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość
Nie znam zbyt wielu zwolenników czerwonej herbaty bvlgari.
U mnie jest na jednym z pierwszych miejsc.
Ja lubię czerwoną herbatkę
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 17:33   #11
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: prawie nikt nie lubi?

Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość
Nie znam zbyt wielu zwolenników czerwonej herbaty bvlgari.
U mnie jest na jednym z pierwszych miejsc.
Ja bardzo lubię,amm tylko próbkę ale chcętnie widziałabym pełnowymiarowy flakon.Ja np. bardzo lubię Touch of pink często mieszany z błotem i nielubiany
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-10, 17:56   #12
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: prawie nikt nie lubi?

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja mam taki zapach. Muszla Lacroix - jeden z niewielu typowo kwiatowych zapachów, który mogę nosić i mnie nie męczy. Bardzo żałuję, że zniknął z perfumerii i że jestem osamotniona w miłosci do niego
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Jednym z takich zapachow jest Obsession Calvina Klein'a. .
Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość
Nie znam zbyt wielu zwolenników czerwonej herbaty bvlgari.
U mnie jest na jednym z pierwszych miejsc.
Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię,amm tylko próbkę ale chcętnie widziałabym pełnowymiarowy flakon.Ja np. bardzo lubię Touch of pink często mieszany z błotem i nielubiany
Dziewczyny- muszę zatem z ciekawości wypróbować te wszystkie wymienione przez Was zapachy, kłopot będzie pewnie tylko z muszlą Lacroix.
Kattarino- miło mi że lubisz Femme.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 18:31   #13
ragutka
Zakorzenienie
 
Avatar ragutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 158
Dot.: prawie nikt nie lubi?

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja mam taki zapach. Prawie wcale nie wspomina się o nim na forum. Jest kilka postów w któych dziewczyny piszą, że to straszny niewypał i klapa na całej linii. Muszla Lacroix - jeden z niewielu typowo kwiatowych zapachów, który mogę nosić i mnie nie męczy. Bardzo żałuję, że zniknął z perfumerii i że jestem osamotniona w miłosci do niego
Ja tez podpisuje sie jako wielbicielka muszli Lacroix , ma w sobie taka miękką słodycz , a flakonik uwielbiam.
Nie używam zbyt często ale zawsze mi towarzyszy latem ,nad morzem jakos mi tam się cudnie komponuje.
ragutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 18:41   #14
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: prawie nikt nie lubi?

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Ja też od razu pomyślałam o Obsession - na forach nielubiany, ja noszę z przyjemnością, to jedno z moich ulubionych wcieleń kadzidła

To już nie jestem sama
Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość
Ja właściwie też chyba lubie obssesion
Szczerze mówiąc nie miałam nigdy okazji zeby je porzadnie przetestować ale testy w perfumerii wypadały całkiem całkiem
Ciesze sie, ze zwolenniczek Obssesion przybywa
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 19:37   #15
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: prawie nikt nie lubi?

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
ja kiedyś poznałam muszlę Lacriox -bardzo mi się podobała i był moment,że chciałam ją kupić ale ak jakoś wyszło,że nie kupiłam. . teraz żałuję...
Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Dostałam niedawno próbeczkę "muszli" Lacroix i mi się również bardzo spodobał. Ale wydaje mi się raczej brzpiecznym zapachem, przynajmniej mi kojarzy się ciepło i miło. Dołączam z przyjemnością do wielbicielek (szkoda, że krótko będę się nim cieszyć).
Oj jak miło, że znacie ten zapach. Nie jestem sama

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Dziewczyny- muszę zatem z ciekawości wypróbować te wszystkie wymienione przez Was zapachy, kłopot będzie pewnie tylko z muszlą Lacroix.
.
Kota, mam flaszeczkę na wykończeniu ale jestem czujna Jak tylko upoluję kolejny flakonik obiecuję Ci zgotować próbkę

Cytat:
Napisane przez ragutka Pokaż wiadomość
Ja tez podpisuje sie jako wielbicielka muszli Lacroix , ma w sobie taka miękką słodycz , a flakonik uwielbiam.
Nie używam zbyt często ale zawsze mi towarzyszy latem ,nad morzem jakos mi tam się cudnie komponuje.
No właśnie Dla mnie to wprost wymarzony zapach na plażę. Nawet mój synek mówi, że pachnie piaskiem i morzem. Po części to pewnie sugestia kształtem flakonu ale ja i tak czuję w nim suchy zapach nagrzanych słońcem wydm.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 19:43   #16
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: prawie nikt nie lubi?

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
mam flaszeczkę na wykończeniu ale jestem czujna Jak tylko upoluję kolejny flakonik obiecuję Ci zgotować próbkę
Oj, Tymeno, bardzo dziękuję
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 19:47   #17
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: prawie nikt nie lubi?

O! Przypomniałam sobie, że nigdy nie widziałam tutaj (poza mną) wielbicielki CK One
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 22:05   #18
ragutka
Zakorzenienie
 
Avatar ragutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 158
Dot.: prawie nikt nie lubi?

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
O! Przypomniałam sobie, że nigdy nie widziałam tutaj (poza mną) wielbicielki CK One
Wobec tego i tutaj sie podpisuję, może wielka miłość to aż nie , ale na upały jak dla mnie nie ma nic lepszego.
gdzieś było takie hasło "cudowne orzeżwienie" jak dla mnie to Ck one.
ragutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 22:11   #19
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: prawie nikt nie lubi?

Ragutko, a Femme mam od Ciebie
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-10, 22:18   #20
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: prawie nikt nie lubi?

A Opium? Niewątpliwie kontrowersyjny zapach. Kocham po prostu! Tylko jeszcze nie zebrałam się na odwagę, żeby go nosić. Podoba mi się "piątka", lubię mieszane z błotem Promesse, przymierzam się do kupna Happy... Podoba mi się wiele zapachów nad którymi masy nie rozpływają się z zachwytu. Tym gorzej dla mas. A serio - dzięki "nietypowym" upodobaniom zmniejsza się ryzyko, że spotka się kogoś, kto pachnie tym samym. A dla mnie to jakby był tak samo ubrany.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 12:25   #21
ragutka
Zakorzenienie
 
Avatar ragutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 158
Dot.: prawie nikt nie lubi?

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Ragutko, a Femme mam od Ciebie
O to ja sie bardzo, bardzo ciesze że trafiło w takie dobre ręce
naprawde doceniam wielką klase tego zapachu i jego kompozycji ale niestety do mnie zupełnie nie pasował, zwłaszcza początek bo potem było zupełnie nieżle.
ragutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 13:58   #22
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: prawie nikt nie lubi?

Jestem tu jedyną chyba osobą, której podoba się i mogłaby nosić Mandaryna Lutensa Toccacie się podobał - ale tylko do wąchania
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 18:45   #23
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: prawie nikt nie lubi?

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Ciesze sie, ze zwolenniczek Obssesion przybywa
Oj! przybywa, przybywa gdyby nie próbka od Tristana, to chyba w życiu nie podeszłabym do tych perfum. Mam na myśli Obsession,oczywiscie for Men piękny, ambrowy kadzidlak,przypomina mi trochę Shalimara zawsze miałam opory, ale jak juz wypróbowałam... to przepadłam...muszę je mieć jeszcze w tym roku, mam je na oku



Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
A Opium? Niewątpliwie kontrowersyjny zapach. Kocham po prostu! Tylko jeszcze nie zebrałam się na odwagę, żeby go nosić. Podoba mi się "piątka", lubię mieszane z błotem Promesse, przymierzam się do kupna Happy... Podoba mi się wiele zapachów nad którymi masy nie rozpływają się z zachwytu. Tym gorzej dla mas. A serio - dzięki "nietypowym" upodobaniom zmniejsza się ryzyko, że spotka się kogoś, kto pachnie tym samym. A dla mnie to jakby był tak samo ubrany.

Uwielbiam Opium pod każdą postacią...od zawsze. Podoba mi sie wersja zarówno damska jak i męska. Jeżeli chodzi o sławną "piatkę" ...to jedna z moich pierwszych miłości. Ale jak się wyszło z mroków i weszło na wizaż to mi trochę pomieszało szyki ...teraz moją kolejną fascynacją jest Nu edp.(ale te perfumy lubi prawie kazdy ) i Shalimar i... to by było wszystko...na razie
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 19:09   #24
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: prawie nikt nie lubi?

O właśnie, znów mi się przypomniało - lubię Chanel no5, choć jeszcze jakiś czas temu nie bardzo mi się "widziały"
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 19:40   #25
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: prawie nikt nie lubi?

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Oj! przybywa, przybywa gdyby nie próbka od Tristana, to chyba w życiu nie podeszłabym do tych perfum. Mam na myśli Obsession,oczywiscie for Men piękny, ambrowy kadzidlak,przypomina mi trochę Shalimara zawsze miałam opory, ale jak juz wypróbowałam... to przepadłam...muszę je mieć jeszcze w tym roku, mam je na oku
Ja tez je bardzo lubie, bedzie to moj najblizszy prezent dla TZ. Zawsze mozna podebrac
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 20:07   #26
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: prawie nikt nie lubi?

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o sławną "piatkę" ...to jedna z moich pierwszych miłości. Ale jak się wyszło z mroków i weszło na wizaż to mi trochę pomieszało szyki ...teraz moją kolejną fascynacją jest Nu edp.(ale te perfumy lubi prawie kazdy ) i Shalimar i... to by było wszystko...na razie
No, jeśli chodzi o recenzje "piątki" to przez chwilę nie wiedziałam gdzie jestem Pojęcie "zapach babciny" jest dla mnie abstrakcyjne - jedna babcia była wielbicielką nowoczesnych, świeżych i kwiatowych woni, a druga uwielbia waniliowe perfumy... "Piątka" to była miłość od drugiego wejrzenia. Ale jednak miłość! Najpierw był szok, bo... nigdy nie miałam kontaktu z choćby podobnym zapachem. Nu i Shalimar mam w planach do testowania. W ogóle tak mam, że jak na wizażu coś ma sprzeczne recenzje (mam na myśli zapachy) to natychmiast jestem zaintrygowana. Teraz na celowniku mam Insolence, czerwoną D&G i wszystkie Aqua Allegorie.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 22:39   #27
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: prawie nikt nie lubi?

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
No, jeśli chodzi o recenzje "piątki" to przez chwilę nie wiedziałam gdzie jestem Pojęcie "zapach babciny" jest dla mnie abstrakcyjne - jedna babcia była wielbicielką nowoczesnych, świeżych i kwiatowych woni, a druga uwielbia waniliowe perfumy... "Piątka" to była miłość od drugiego wejrzenia. Ale jednak miłość! Najpierw był szok, bo... nigdy nie miałam kontaktu z choćby podobnym zapachem. Nu i Shalimar mam w planach do testowania. W ogóle tak mam, że jak na wizażu coś ma sprzeczne recenzje (mam na myśli zapachy) to natychmiast jestem zaintrygowana. Teraz na celowniku mam Insolence, czerwoną D&G i wszystkie Aqua Allegorie.

Podobnie jak ja Naprawdę czytanie recenzji i opinii o Chanel No5 i innych "śmierdziuchach wszechczasów" jest fascynujace.
Skojarzenia z tym zapachem sa przeróżne, ale mnie i tak to nie zniechęci do nich, wręcz przeciwnie A leżą doskonale, to taka ostatnia deska ratunku, jak nie wiem co na siebie "włożyć' to stawiam na klasykę Mam teraz przed sobą książkę sióstr Bojarskich Anny i Marii "Siostry B." i tam jest taki fragment:
" Po latach mój przyszły mąż postanowił kupić mi w samolocie perfumy free tax, i dał mi katalog, żebym sobie wybrała. Wybrałam Chanel No5. Obruszył się: " To chyba dla mamusi?! Przecież to niemodne perfumy!", i kupił mi co innego.
Rzeczywiście chciałam zawieść te perfumy matce. Od wielu lat nie było jej stać na Chanel No5. Tylko udawałam, że chcę tych perfum dla siebie. Chociaż gdyby szarpnął się na dwa flakoniki, to jeden byłby dla niej. Ten drugi byłby dla mnie."
Niby dla mamusi, a chce się je mieć. Są jak pomnik perfumiarstwa
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 22:52   #28
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: prawie nikt nie lubi?

Mnie też Chanel No5 nie odrzucają Owszem, mogę nimi pachniec, chociaż na pewno nie należą do moich ulubionych perfum. Za to dołączam się do grona wielbicielek Obsession. Są piękne!
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 23:57   #29
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: prawie nikt nie lubi?

Zastanawialam sie nad tym watkiem i sprawil on, ze doszlam do pewnych wnioskow......Namietnie czytuje ostatnio forum Perfumy,a przede wszystkim recenzje w KWC i po tej lekturze stwierdzilam, ze jestem strasznym dziwolagiem, poniewaz podobaja mi sie (oczywiscie w roznym stopniu) wszystkie perfumy, z jakimi dane mi bylo sie zapoznac Nawet jesli niektore nie rzucaja mnie na kolana, nie potrafie ich ochrzcic mianem "smierdziuchow", lub nawet powiedziec, ze "brzydko pachna".
Wiadomo, ze wszystko zalezy od nastroju, samopoczucia, pory roku,dnia a nawet fazy cyklu hormonalnego- jednak po glebokiej analizie, stwierdzam ze smialo moglabym posiadac w swojej kolekcji wszystkie perfumy, z Byc moze i dezodorantem Basia wlacznie
Moze to kwestia Ph skory? Nawet , gdy perfumy bywaja dla mnie migrenogenne, nie potrafie ich totalnie przekreslic , poniewaz pomimo bolu, odczuwam tez piekno zapachu......
Od pewnego czasu bylam negatywnie nastawiona do Cool Water, jednak obiektywnie przyznaje, ze wcale nie darze antypatia samych perfum, po prostu b. traumatycznie kojarza mi sie z noszaca je osoba, ktora zadala wiele bolu moim bliskim i mnie samej.....
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 16:01   #30
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: prawie nikt nie lubi?

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Podobnie jak ja Naprawdę czytanie recenzji i opinii o Chanel No5 i innych "śmierdziuchach wszechczasów" jest fascynujace.
Skojarzenia z tym zapachem sa przeróżne, ale mnie i tak to nie zniechęci do nich, wręcz przeciwnie A leżą doskonale, to taka ostatnia deska ratunku, jak nie wiem co na siebie "włożyć' to stawiam na klasykę
Mam wrażenie, że szufladkowanie zapachu jako śmierdziucha jest efektem zbyt... hmmm... niecierpliwego? pośpiesznego? testowania. Psikam, natychmiast wącham, fe, śmierdzi, idę dalej. Starsze zapachy nie ujawniają całego swego bogactwa od razu, w przypadku Opium np. też byłam gotowa podpisać się obiema rękami pod opiniami, że to po prostu śmierdzi - ale tylko przez pierwsze pięć minut - po drodze z perfumerii poczułam boski zapach, wręcz archetyp orientu, jego esencję. Niebywale mocny, fakt, ale jaki piękny! I jeszcze mój chłopak calutki dzień i wieczór się nim zachwycał. One wcale nie śmierdzą otoczeniu z tego, co obserwuję... Często wręcz przeciwnie - tą klasę czuć, nawet jak ktoś niezbyt zna się na perfumach. Może i większość nowości pachnie ładnie od pierwszych sekund po rozpyleniu, ale później już nie oferują nic ciekawego, dobrze, jeśli w ogóle są trwałe. Nigdy nie zmywam od razu, nie testuję na papierku, nie skreślam po niuchnięciu z flakonu. Wolę od razu poznawać zapach na skórze - i ewentualnie dać się oczarować. Oczywiście zdarza się, że coś po prostu nie zagra ze skórą - jak u mnie Halloween - ale to chyba wyjątki. Natomiast nagonka na "świeżuchy" typu Light Blue czy Cool Water to moim zdaniem wiele hałasu o nic - jak można się czymś takim emocjonować?.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.