AutoMarianna plotkuje - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-16, 16:01   #61
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
A nie wiesz jak bardzo poważna jest to sprawa? Samo to pęknięcie nie brzmi groźnie, ale chyba musiało to też wpłynąć jakoś na silnik skoro samochód odmówił posłuszeństwa.
nie mam pojecia, bo w sprawach mechaniki to ja cienka jestem
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 16:01   #62
SuLoVa
Zakorzenienie
 
Avatar SuLoVa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18 103
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
a mi sie marzy wlasny Peugocik 206..mmm Kiedys sie spelni! Musi
też mi się marzył peugocik 206, ale komu o tym powiedziałam to wszyscy mi odradzali, są strasznie wadliwe...
SuLoVa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 16:22   #63
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Cytat:
Napisane przez SuLoVa Pokaż wiadomość
też mi się marzył peugocik 206, ale komu o tym powiedziałam to wszyscy mi odradzali, są strasznie wadliwe...
na prawde?
moja siostra miala swego czasu 206, teraz ma 307 i ani przy jednym, ani przy drugim nie miala problemow
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 17:29   #64
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: AutoMarianna plotkuje

bo peżociki trzeba szanować,pielegnowac i dbac o nie...to delikatne stworzatka ,ale pielegnowane odwdzieczają sie niezawodnoscia i urzekaja swym urokiem!
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 17:51   #65
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Wlasnie bylam ciekawa czy pracujesz teraz w warszawie... Bo wydawało mi się, że gdzieś coś takiego pisałaś... I na czas pracy mieszkasz też tutaj?

Ja siódemka jeżdżę tylko na odcinku Warszawa Radom i co tu dużo mówić... nie lubię tej trasy. Ale może niedługo polubię teraz prawie połowa jest w remoncie, a jak ją skończa to pewnie będzie cacy. Ale koleiny na odcinku Grójec - Białobrzegi narazie chyba pozostaną, a to one mnie najbardziej dobijają

Cała trasa powinna być ekspresowa. Ile jest tej ekspresówki za Kielcami? Bo tej za Radomiem to chyba jakieś 7km śmiechu warte
No E7 jest jaka jest. Moze w koncu cos ruszy z tymi budowami autostrad?
Do Krakowa mozna jechac jeszcze E8 do Katowic, a potem chyba A1 autostrada do Krakowa. Droga troche dluzsza, platna, ale wg gps-ów (mam nadzieje, ze w koncu poprawnie wymienilam nazwe ) krocej sie jedzie. Z tego co wiem wygodniejsza i ma 2 pasy.

Bo E7 ma przez wiekszosc drogi tylko 1 pas - stad ludzie wyprzedzaja tak, ze ryzykuja zderzenie czolowe. Sa remonty, na szczescie dosc dobrze oznakowane. Tam wymuszaja zwolnienie - kolejny powod dlaczego jedzie sie dluzej. Ekspresowka za Kielcami w strone Radomia jest faktycznie lepsza od tej za Radomiem w strone Kielc. Calkowicie sie zgadzam, ze cala droga powinna sie byc ekspresowka Moze nasze slowa stana sie prorocze?

O pracy nowej to nawet mi sie nie chce jakos rozwijac tematu - dobrze placa, ale atmosfera okazala sie wyjatkowo toksyczna, wiec zwine stamtad zagle jak tylko zobacze jakis ląd. Czasem trzeba sie przyznac do zyciowej pomylki

Mysiamysia mi tez sie bardzo podoba 206, ale jak bede kiedys zmieniac auto na inne to wybiore wiekszy silnik i wiekszy rozmiar. Bo sie troche rozbrykalam.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 19:07   #66
SuLoVa
Zakorzenienie
 
Avatar SuLoVa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18 103
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
na prawde?
moja siostra miala swego czasu 206, teraz ma 307 i ani przy jednym, ani przy drugim nie miala problemow
niop, moja kolezanka niedawno kupila peugota 206 i niestety dosyc czesto zaglada do serwisu...
SuLoVa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 20:23   #67
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Ines no to miałaś przygodę, a raczej ciężki przypadek bezmyślnego kierowcy, upierdliwego kreta... brak słów na niego, ale nie dziwię ci się, że wyszłaś z siebie... pamiętam jak kiedyś mnie tak chamy zastawili, i to w miejscu gdzie nie było można parkować... ja mogłam ze względu na kartę inwalidzką (można parkować pod zakazem), wyskoczyłam na chwilę, bo miałam tatę odebrać (na niego jest karta)... ale kazał przyjechać później i co... wychodze,a jestem tak zablokowana, ze masakra... z miesiac moze mialam prawo jazdy... normalnie powoli, powoli, powoli, zaplakana wyjezdzalam, wnerwiona, i wogole... zrezygnowana, ale udalo sie
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-16, 23:03   #68
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
a ja obydwa mialam podobnej dlugosci, panienskie na 8 liter, obecne na 9... przyzwyczajona jestem, choc niedawno po slubie dopiero i gdzieniegdzie jeszcze uzywam starego, tzn musze podpisywac sie starym... teraz jak mam dowod to juz wiecej moge zalatwic
a co do Mysłowic, to całe życie mieszkaliśmy na Bończyku, bloki na Katowickiej, te 10-pietrowe
a ty?
no prosze....... a ja mieszkalam w samym centrum, na Grunwaldzkiej a chodzilam do starego LO pozdrawiam

edit: a z Jaworzna tez mialam chlopaka
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 00:46   #69
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Mysiamysia mi tez sie bardzo podoba 206, ale jak bede kiedys zmieniac auto na inne to wybiore wiekszy silnik i wiekszy rozmiar. Bo sie troche rozbrykalam.
Chccesz mi powiedzieć ,że w peugocie 2.0 hdi z 136KM to malo?
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 08:12   #70
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
Chccesz mi powiedzieć ,że w peugocie 2.0 hdi z 136KM to malo?
albo 177KM w benzyniaku 2.0 http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3517644 ??
chyba raczej chodzi o wiekszy rozmiar auta, bo jak widac z silnikami i moca problemu nie ma w przypadku 206
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 08:20   #71
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
albo 177KM w benzyniaku 2.0 http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3517644 ??
chyba raczej chodzi o wiekszy rozmiar auta, bo jak widac z silnikami i moca problemu nie ma w przypadku 206

Ooo, fajny mogłabym takiego mieć chociaż pewnie często bym musiała odwiedzać statoil ale uzbierałabym więcej punktów na karcie premium .

Ale tak serio to nie sprawiłabym sobie Peugota... Jeśli będę zmieniać samochód to tak jak Rena - już na coś większego, chociaż trochę. W Peugocie moim zdaniem jest jakoś tak ciasno. Ja mam wrażenie że w mojej Micrze pasażerowie mają więcej przestrzeni.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-17, 08:31   #72
aneczka_1984
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka_1984
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 814
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Czeeść

Ines co za burak wstrętny! Ja sama kierowcą nie jestem, ale bardzo często jeżdżę z mamą, która również bardzo dba o kulturę na drodze. Ale niestety to u nas nie jest częste.

A co to jest zielony listek??
__________________
You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.
aneczka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 08:42   #73
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Ale tak serio to nie sprawiłabym sobie Peugota... Jeśli będę zmieniać samochód to tak jak Rena - już na coś większego, chociaż trochę. W Peugocie moim zdaniem jest jakoś tak ciasno. Ja mam wrażenie że w mojej Micrze pasażerowie mają więcej przestrzeni.
ja tez jak bede zmieniac auto to chce wieksze tzn. w moim Bravo nie narzekam na brak miejsca,szczegolnie, ze jezdze nim co najwyzej ja z TZem (pasazerowie jak sie trafia tez nie narzekaja, a jak zloze tylne siedzenia to spokojnie przewoze sobie rower), ale coraz bardziej podobaja mi sie auta typu Passat, Accord itp. choc TZ ostatnio droga eliminacji wywalil z rozwazan wszystkie japonczyki (w tym Accord), bo stwierdzil (ma 1.90 wzrostu), ze maja za ciasne wnetrza (moze robione dla niewielkich japonczykow?) na moc na razie tez nie narzekam, bo 82KM jeszcze w zupelnosci mi starcza


Cytat:
Napisane przez aneczka_1984 Pokaż wiadomość

A co to jest zielony listek??
oznaczenie, ze jestes poczatkujacym kierowca
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 14:14   #74
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Basiu, namieszalam Ci z tym fotelikiem, okazalo sie ze to byl ktos kto wyprzedawal ostatnie sztuki i juz ich nie ma niestety i sprzedawca sie nawet tym juz nie zajmuje Sorki za zamieszanie. Glupio wyszlo.

Wlasnie weszlam na strone i mam juz plastik do odbioru w urzedzie Jutro po nie ide Cudownie
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 17:50   #75
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
albo 177KM w benzyniaku 2.0 http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3517644 ??
chyba raczej chodzi o wiekszy rozmiar auta, bo jak widac z silnikami i moca problemu nie ma w przypadku 206
o jaaaa,ale piękność
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 18:16   #76
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
no prosze....... a ja mieszkalam w samym centrum, na Grunwaldzkiej a chodzilam do starego LO pozdrawiam

edit: a z Jaworzna tez mialam chlopaka
No ja nie chodziłam do LO w Mysłowicach, ogólnie nie chodziłam do LO, chodzilam do technikum ekonomicznego w Katowicach, do Kocura ja też miałam chłopaka z Jaworzna, teraz to mój mąż

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Ooo, fajny mogłabym takiego mieć chociaż pewnie często bym musiała odwiedzać statoil ale uzbierałabym więcej punktów na karcie premium .

Ale tak serio to nie sprawiłabym sobie Peugota... Jeśli będę zmieniać samochód to tak jak Rena - już na coś większego, chociaż trochę. W Peugocie moim zdaniem jest jakoś tak ciasno. Ja mam wrażenie że w mojej Micrze pasażerowie mają więcej przestrzeni.
No to prawda że w Peugotach jest mało miejsca... mój tata ma 206 i nie jest go za wiele...

Cytat:
Napisane przez Bulba1 Pokaż wiadomość
Basiu, namieszalam Ci z tym fotelikiem, okazalo sie ze to byl ktos kto wyprzedawal ostatnie sztuki i juz ich nie ma niestety i sprzedawca sie nawet tym juz nie zajmuje Sorki za zamieszanie. Glupio wyszlo.

Wlasnie weszlam na strone i mam juz plastik do odbioru w urzedzie Jutro po nie ide Cudownie
Nie ma problemu my upatrzylismy sobie juz wozek z fotelikiem hehehe gratuluje plastiku. Ja swoj (dowod osobisty z nowym naziwskiem) tez juz odebralam

A tak wogole to cicho cos tutaj dzis, myslalam,ze bede miala wiecej do nadrabiania
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 19:59   #77
Camomile
Zadomowienie
 
Avatar Camomile
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Camomile - dokonałaś już jakiegoś wyboru auta dla siebie?
Melduje, ze TAK.
W koncu wybralismy z TZ Forda Fieste, rocznik 2005, milosc od pierwszego wejrzenia .
Wkleilam fote w "moim" watku o Micrze:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...0&postcount=25

Teraz tylko musze poczekac na prawo jazdy i moge jezdzic .
Camomile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 21:51   #78
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
Chccesz mi powiedzieć ,że w peugocie 2.0 hdi z 136KM to malo?
Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
albo 177KM w benzyniaku 2.0 http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3517644 ??
chyba raczej chodzi o wiekszy rozmiar auta, bo jak widac z silnikami i moca problemu nie ma w przypadku 206
o to nawet nie myslalam w ten sposob. Dosc usportowiona ta wersja.

Zaskocze Was (sama sie zaskoczylam ), ale moim obiektem westchnien jest teraz ... volvo s40
http://www.volvocars.pl/models/s40/

Chyba nie predko bedzie mnie na niego stac . Na razie wiec tylko wzdycham jak widze reklamy.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 06:54   #79
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Mnie się nie podoba, ale wiadomo - Volvo to klasa sama w sobie .
No no Rena, rozkręcasz się

Ja nie mam wymarzonego samochodu... A jako, że zawsze marzę tylko o tym co jest (jako tako) w moim zasięgu, w ogóle nie kręcą mnie ani sportowe samochody, ani luksusowe limuzyny...
Nawet nie wiem jaki bym chciała kupic samochód kiedy pozbędę się obecnego... To nie stanie się tak prędko, ale naprawdę nie mam pomysłu. Na pewno najpierw będę szukała wśród japończyków. I chyba jednak hatchbackow. Na pewno nie prędko będę się rozglądać za większym, rodzinnym samochodem . Narazie wystarczy mi, by był trochę większy od obecnego i pięciodrzwiowy...
I jeszcze koniki musi mieć więcej koników nie "bardzo dużo", po prostu "więcej"
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-18, 12:20   #80
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: AutoMarianna plotkuje

ja sobie lubię na Mini Coopery popatrzeć, tylko popatrzeć, bo nie śmiem nawet myśleć o kupnie takowego
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 12:48   #81
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: AutoMarianna plotkuje

ja też popatrzec lubie,ale w sumie jak bym miala nawet kase, to i tak bym nie kupila tak samo lubie patrzec na chlyslery te takie garbuskowate... ale tez bym nie kupila
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 18:58   #82
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: AutoMarianna plotkuje

co tu dzisiaj tak cicho?
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 19:11   #83
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Mnie się nie podoba, ale wiadomo - Volvo to klasa sama w sobie .
No no Rena, rozkręcasz się

Ja nie mam wymarzonego samochodu... A jako, że zawsze marzę tylko o tym co jest (jako tako) w moim zasięgu, w ogóle nie kręcą mnie ani sportowe samochody, ani luksusowe limuzyny...
Nawet nie wiem jaki bym chciała kupic samochód kiedy pozbędę się obecnego... To nie stanie się tak prędko, ale naprawdę nie mam pomysłu. Na pewno najpierw będę szukała wśród japończyków. I chyba jednak hatchbackow. Na pewno nie prędko będę się rozglądać za większym, rodzinnym samochodem . Narazie wystarczy mi, by był trochę większy od obecnego i pięciodrzwiowy...
I jeszcze koniki musi mieć więcej koników nie "bardzo dużo", po prostu "więcej"
Ja nie uwazam tego samochodu za nierealnego Jak pisalam niepredko, bo nie planuje w najblizszym czasie zmieniac - ani budzetu, ani czasu, by sie rozejrzec i przemyslec, ani powiedzmy sobie szczerze pilnej potrzeby.
Dla mnie to oczywiste, ze bede miala kiedys inny samochod. Z fordem ka slubu nie bralam. Bardzo fajne autko na pierwsze autko, na jakis tam etap zycia, ktorego nigdy nie zalowalam/nie zaluje.
I rodzine kiedys mi przyjdzie zalozyc. Bo nie mozna tak cale zycie przezyc jak ja mam teraz - praca, praca, imprezy, praca, praca, podroze, praca, praca. Trzeba sie bedzie kiedys ustatkowac. Nie zamierzam sie migac.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 19:24   #84
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: AutoMarianna plotkuje

hehehe praca, praca, praca, imprezy, praca, praca... no ladnie, u mnie juz ten etap zycia za mna... tzn nie mowie,ze imprezom mowie nie,ze praca cos tam... ale teraz to mąż, dzidzia w drodze i wogole troche inne wartosci
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 19:49   #85
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
hehehe praca, praca, praca, imprezy, praca, praca... no ladnie, u mnie juz ten etap zycia za mna... tzn nie mowie,ze imprezom mowie nie,ze praca cos tam... ale teraz to mąż, dzidzia w drodze i wogole troche inne wartosci
Ja na tych imprezach to wlasnie meza szukam Na biologii w szkole mnie uczono, ze sama nie wiele zdzialam jesli chodzi o prokreacje
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 19:52   #86
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Rena
ja to męża w realu znalazłam... w sklepie real oczywiście... i żeby śmiesznie było to w pracy
no i mąż jak znalazł, dziecko w drodze... normalnie aż dziw
a jednak
prawdą jest, że kandydata na męża można znaleźć wszędzie
mój to się śmieje, że mnie z promocji realowskiej wziął
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 20:09   #87
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Nie no ja zartuje - wiadomo, ze w tym temacie nigdy nic sie nie da zaplanowac Ale czasem lubie sobie tak dopisywac mojemu zyciu i poczynaniom jakis glebszy sens.

Tak, aby wierzyc, ze to czemus sluzy i ktos nad tym czuwa.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 20:18   #88
Camomile
Zadomowienie
 
Avatar Camomile
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: AutoMarianna plotkuje

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
o to nawet nie myslalam w ten sposob. Dosc usportowiona ta wersja.

Zaskocze Was (sama sie zaskoczylam ), ale moim obiektem westchnien jest teraz ... volvo s40
http://www.volvocars.pl/models/s40/

Chyba nie predko bedzie mnie na niego stac . Na razie wiec tylko wzdycham jak widze reklamy.
Mi tez sie Volvo podoba, ale C30, ten: http://www.volvocars.pl/All-Cars-MY08/Volvo-C30/.

A poki co mam juz eleganckie, brytyjskie prawko, i dzis pierwszy raz pojezdzilam autkiem, ale nie szlo mi zbyt dobrze , troche dziwnie po lewej stronie i na ruchliwa ulice w ogole nie wyjechalam, jutro pewnie tez sie nie odwaze. Ale mysle, ze z czasem sie wyrobie, trzymajcie kciuki.
Camomile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 20:34   #89
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: AutoMarianna plotkuje

To c30 tez jest jak dla mnie godne uwagi Podobaja mi sie jeszcze toyoty corolle.

Ja mam duuuuuuuuzo czasu na zastanawianie sie I zero presji.

Camomile - nie od razu Kraków zbudowano! Nawet na wizazu mozna znalezc co ja wyczynialam/przezywalam jak bylam takim totalnym przedszkolakiem motoryzacyjnym. Uszy do gory, i na fotel kierowcy marsz!
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 08:50   #90
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: AutoMarianna plotkuje

a ja od dzis z nowym doswiadczeniem: wymiana paska klinowego (nie, nie wymienialam sama )
wczoraj jak TZ jechal to strzelil pasek klinowy od alternatora, a ten od wspomagania wylecial na droge. na szczescie nie byla to droga impreza (i niezbyt czasochłonna - dzis wieczorem jedziemy w gory, dobrze ze ten pasek na Slowacji sie nie rozwalil). pasek kosztowal nas 16, montaz na poczekaniu obu w warsztacie 20, wiec jest ok
troche nasza wina, bo olalismy takie jakby cwierkanie paska klinowego w wilgotnych warunkach pogodowych. a to byly luzy na pasku i tak to sie skonczylo. wiec dziewczyny: jak wam 'cwierka' pasek klinowy idzcie do jakiegos warsztatu go napiac, bo moze strzelic
tak a propos: koszmarnie sie jedzie moim Bravo bez wspomagania. chyba by mi lapki odpadly gdybym miala tak na codzien.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.