Grube łydki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-04, 14:29   #1
palinkas92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Unhappy

Grube łydki


Witam wszystkie wizażanki:-* od wielu lat męcze sie z nieproporcjonalną objętością mięśni łydek nie jest to tłuszcz tylko mięsień najprawdopodobniej dziedziczny genetycznie:/ jestem osobą bardzo szczupla (50kg).. nigdy nie nosiłam spodniczek ani spodni.. nawet w lato chodze w spodniach, poniewaz mam ogromne kompleksy z tego powodu.. kozaki na zime.. musze przeszukac kilka centrow handlowych zanim znajde takie ktore zapne na mojej "zgrabnej" nóżce;/ spodnie, aktualnie modne rułki.. tragedia!!!! znalazłam ostatnio informacje ze w klinice w Katowicach u znanego chirurga, operowałam w roznych programach o urodzie na tvn czy polsacie jest wykonywana operacja ZMNIEJSZANIA OBJĘTOŚCIA ŁYDKI.. czy ktos w ogole myslal o czyms takim?? marze o normalnych łydkach ale wciaz jestem niezdecydowana (((
palinkas92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 12:42   #2
jagodkaa1
Raczkowanie
 
Avatar jagodkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 48
Dot.: Grube łydki

kurcze, a ja uważam, że mam za chude- oddaj mi troche swoich i obie będziemy zadowolone

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

a tak serio, to ja bym sie chyba bała takiej operacji, spróbuj najpierw pójść do jakiegoś trenera - może ci doradzi jak zmniejszyć masę mięśniową. Jeśli to jednak byłby też tłuszcz, to może spróbuj elektrostymulacji - ponoć jest dobra na miejscowe wyszczuplanie
jagodkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 18:43   #3
riri2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Dot.: Grube łydki

Mam ten sam problem, ale nie tylko łydki ale też uda. Mam to od intensywnej jazdy na rowerze i co gorsza to nie jest tłuszcz tylko mięśnie. Zna ktoś chirurgiczny sposób na zmniejszenie tego albo spalenie mięśni??
riri2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:11.