Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorczy - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-09-03, 17:37   #1051
k9871
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 341
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Miód rozja¶nia - dziêki nadtlenkowi wodoru w ma³ym stê¿eniu dzia³a jak s³aby rozja¶niacz. Trzeba mu tylko daæ czas na zadzia³anie, na³o¿enie na 10 minut miodu wymieszanego z ogromnymi ilo¶ciami od¿ywek raczej nic nie da To rumianek za¿ó³ca.
k9871 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-09-03, 22:54   #1052
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Mi jedno i drugie lekko rozja¶nia³o i zazo³ca³o. :-P

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-10, 17:55   #1053
laurka02
Przyczajenie
 
Avatar laurka02
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Do³±czam siê do w±tku. Mo¿e komu¶ to pomo¿e. A wiêc. Moje naturalne w³osy to taki mysi blond. Od n lat farbujê w³osy garnierem naturals 10 i by³o ok. Pewnego dnia stwierdzi³am, ¿e fajnie by by³o wprowadziæ jak±¶ zmianê. Wiêc kupi³am sobie farbê Loreal Excellence 10.21, gdy¿ chcia³am uzyskaæ jasny ch³odny blond. Po pierwszym farbowaniu w³osy wysz³y super, jednak po drugim razie (po miesi±cu) gdy siê farbnê³am, w³osy wysz³y niemal, ¿e bia³e . Chcia³am sobie zdeæka przyciemniæ w³osy, ¿eby nie by³y, a¿ tak jasne, dlatego uda³am siê do fryzjera. Fryzjer próbowa³ jak móg³ uratowaæ mi w³osy i przyciemnij, jednak te w³osy zamiast jasnego blondu by³y tonacji ¶redniego blondu z siwymi refleksami (w ¶wietle naturalnym wygl±da³am jak siwa babuszka). Okropnie to wygl±da³o. ¬le siê czu³am z ciemnymi w³osami z siwymi pasmami. Wiec zaczê³am szukaæ innego sposobu i trafi³am na ten post Postanowi³am wzi±æ sprawy we w³asne rêce i dzia³aæ moc± rumianku. Zaparzy³am trzy ³y¿eczki rumianku i po ostygniêciu przela³am do du¿ej miski i rozcieñczy³am po³owê wod±. Trzyma³am w³osy oko³o 10-15 minut, trochê masuj±c te w³osy, aby pozbyæ siê tego okropnego siwego odcienia. Po 15 minutach na³o¿y³am sobie kolejnego dziwol±ga, a dok³adnie mieszankê z cytryny, miodu i ¿ó³tka jajka. Pomiesza³am sk³adniki ze sob± i doda³am je do maski do w³osów, by nadaæ mieszance gêst± konsystencjê. Trzyma³am mieszankê oko³o 15 minut i sp³uka³am ciep³± wod±. Efekt? Cudowny! z ¶redniego blondu zrobi³ siê jasny. Cytryna i miód zrobi³y swoje. A refleksy siwe? Wiêkszo¶æ siwych refleksów zniknê³a, zosta³a zast±piona delikatnie ciep³ym odcieniem. Co prawda gdzie nie gdzie zosta³y siwe pasemka, ale nie rzucaj± siê one tak w oczy i w ¶wietle naturalnym nie s± to siwe w³osy, lecz ja¶niutki blond w ch³odnym odcieniu. Taki eksperyment przeprowadzi³am raz i jestem z niego ogromnie zadowolona. Na pewno zastosujê wywar z rumianku jeszcze raz, by nadaæ w³osom wiêcej z³otych refleksów

Edytowane przez laurka02
Czas edycji: 2016-10-10 o 17:57
laurka02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-01-07, 12:25   #1054
farciara1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomo¶ci: 42
Domowe rozja¶nianie w³osów

Cze¶æ dziewczyny! Czy która¶ z was próbowa³a rozja¶niaæ w³osy domowymi sposobami? Mam jasny blond, nie farbowane, ale bardzo chcia³abym je jeszcze trochê rozja¶niæ. Rozja¶niaj± mi siê od s³oñca w lato, ale jak wiadomo teraz go nie ma.
Czy znacie jakie¶ domowe sposoby? Czy która¶ z was ich próbowa³a?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
farciara1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-01-09, 15:18   #1055
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomo¶ci: 29 331
Dot.: Domowe rozja¶nianie w³osów

Plukanka z rumianku.
Niespecjalnie rozjasnia, ale daje ladny polysk i poprawia kondyncje. Sprobowac mozesz.
Rena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-01-12, 08:56   #1056
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 10 359
Dot.: Domowe rozja¶nianie w³osów

Sok z cytryny, ale ¿eby nie wysuszyæ w³osów to mo¿na nak³adaæ razem z oliw± z oliwek. Latem jak jest mo¿liwo¶æ to wyj¶æ tak na s³oñce na 15 minut to przy¶piesza efekt
__________________


Insta
bernikula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-01-13, 22:30   #1057
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomo¶ci: 3 029
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Najprostsza opcja to rumiankowy szampon. Je¶li w³osy s± podatne na rozja¶nianie, to po pewnym czasie bêdzie widoczna lekka ró¿nica (szczególnie przy czêstym myciu). Najlepiej wybraæ taki, który ma rumianek wysoko w sk³adzie. U mnie najlepiej sprawdza³ siê Timotei do blondu, albo Johnson's baby rumiankowy. Szybszy efekt, ale ju¿ nie do koñca naturalny, mo¿na uzyskaæ przy pomocy rozja¶niaj±cego spreju, np. John Frieda Go Blonder. Po jednej, dwóch aplikacjach powinna ju¿ byæ widoczna lekka ró¿nica

Wys³ane z mojego Redmi 4X przy u¿yciu Tapatalka
ally5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2021-02-19, 21:59   #1058
Natalajkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomo¶ci: 1
Naturalne rozja¶nianie w³osów.

Dziewczyny wiecie co¶ o jaki¶ szamponach które by rozja¶ni³y w³osy? S³ysza³a³am o szampinach które powoduja ¶ciemnienie ponadto maski z kawy te¿ podobno je przyciemniaj± ale nie s³yszalam co zrobiæ aby je rozja¶niæ.

Je¶li jest jaki¶ szampon od¿ywka to chcia³abym aby kego sk³ad nie niszczy³ moich w³osów s± one bardzo delikatne i rzadkie
Natalajkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-02-19 21:59:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.