slonce czy sauna na tradzik ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-10, 13:28   #31
nefretete mmm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 17
Dot.: slonce czy sauna na tradzik ?

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Oj zdziwiłabyś się ilu ludzi po 20 nadal walczy z trądzikiem..
A czy po 20 to nie młody;>? Wiem zwłaszcza, że obecnie długość burzy hormonalnej się wydłuża i jest to całkiem zrozumiałe W każdym razie życzę powodzenia Ale i tak kobiety maja gorzej! Zawsze przed okresem to jakiś sajgon! Nic nie pomaga... Trzeba przeczekać
nefretete mmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 19:34   #32
Wujek_Jez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 17
Dot.: slonce czy sauna na tradzik ?

na jesien i zime kisi sie juz w szafie lampa kwarcowa i mam nadzieje ze pomoze mi uniknac jesiennego wysypu bo juz mialem z nim doczynienia rok temu oprocz slonca zaczalem stosowac domową saune tzn. parówki, godzinne a nawet dluzej juz 3 dni to stosuje i widze poprawe obym sie nie rozczarowal bo chce w to lato wybrac sie qrde nad wode dodatkowo pije herbatke z bratka, uzywam jakiegos kremu antybakteryjnego ziaji i przyczajam sie do tabletek face okey ale boje sie wysypu ktory ponoc na poczatku jest jak z shotguna w tych parówkach pokladam swoje nadzieje bo to w sumie cos typu sauna gdzie pozbywamy sie toksyn co wedlug mnie ma zbawienne dzialanie ja nadal swoje ale jesli okaze sie ze zupelnie nie mialem racji bede swietnym przykladem zeby unikac takich zabiegow ale szczerze mówiąc w to wątpie acha... wybieram sie rowniez na badania posiewu, wymazu czy jakos tak ale tak w sumie nie wiem co to zmieni bo niezaleznie od przyczyn powstawania tradziku ludzie mecza sie z nim latami bezskutecznie.

Edytowane przez Wujek_Jez
Czas edycji: 2010-07-10 o 19:40
Wujek_Jez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 19:42   #33
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: slonce czy sauna na tradzik ?

Cytat:
Napisane przez nefretete mmm Pokaż wiadomość
A czy po 20 to nie młody;>? Wiem zwłaszcza, że obecnie długość burzy hormonalnej się wydłuża i jest to całkiem zrozumiałe W każdym razie życzę powodzenia Ale i tak kobiety maja gorzej! Zawsze przed okresem to jakiś sajgon! Nic nie pomaga... Trzeba przeczekać
Po 20 może oznaczać bliżej 30 i również walkę z trądzikiem...
A trądzik o podłożu hormonalnym to nie byle co, ale poważny powód do leczenia. Taki trądzik może nie odpuścić na wiele lat i może się nasilać. Samo dbanie o higienę nie pomoże.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 19:50   #34
Wujek_Jez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 17
Dot.: slonce czy sauna na tradzik ?

jeszcze wspomne ze moje starsze rodzenstwo rowniez meczylo sie przez wiele lat z tradzikiem, wszelkiego rodzaju badania, antybiotyki, szczepionki i zupelnie nic tzn. chwilowa poprawa. Wiem ze jestem skazany na to samo i probuje sam rozwiazac ten problem. "Do póki walczysz jestes zwyciezca"
Wujek_Jez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.