nadlamany paznokiec do polowy. porady? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-13, 16:41   #1
Kate012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 77

nadlamany paznokiec do polowy. porady?


mialam nadlamany paznokiec kciuka. rano kiedy jeszcze lezalam w lozku, zachaczylam nim o posciel i pekl wzdluz prawie do polowy. poszlo troche krwi. odstaje, wiec trzeba na niego caly czas uwazac. ciezko sie przez niego cokolwiek robi. po myciu rak boli jak cholera. obciac go nie moge bo jest jakby "polaczony" ze skora, jak lekko go dotkne to juz boli. teraz chodze z paznokciem zaklejonym plastrem, zeby go nie urazac. czy moge zrobic z nim cos wiecej? wiem ze wydaje sie ze nie, ale tak jak wspominalam, jest nadlamany prawie do polowy, a moje paznokcie rosna bardzo wolno(ostatnio pilowalam 3 tygodnie temu na bardzo krotko i prawie wcale nie urosly od tamtego czasu, wiec szybko nie odrosnie...
mam odzywke do paznokci 2x5 Herba Studio, kupilam w aptece. ma dobre recenzje i ponoc ma stymulowac wzrost paznokci. nie uzywalam jej jeszcze. wiem ze to glupie, zeby oczekiwac ze nagle paznokciec mi szybko odrosnie po posmarowaniu, ale juz nie wiem co robic. nie chce mi sie chodzic z plastrem na palcu przez 2 miesiace
jesli macie jakies pomysly, bylabym wdzieczna
Kate012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 19:23   #2
lola1420
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10
Dot.: nadlamany paznokiec do polowy. porady?

Zeby jakoś bardziej Ci pomóc musiałabym widziec ten paznokieć, ale może spróbuj czegos takiego http://www.youtube.com/watch?v=cyKv-1Mspr8
Balsam z herba studio jest ok, ale ja nie zauwazyłam jakiegos wzrostu paznokci. Możesz kupić taką odzywke Agda Plus, powinna być w aptece, ale jest dość trudno dostępna.
lola1420 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 17:03   #3
Cammonile
Raczkowanie
 
Avatar Cammonile
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 45
Dot.: nadlamany paznokiec do polowy. porady?

A może wizyta u kosmetyczki? Kiedyś też złamałam poważnie paznokcia i znalazłam na internecie to:
,,Manikiurzystka, stosując technikę zwaną Fiberglass, utwardza paznokieć i zakrywa złamanie. Fiberglass polega na nałożeniu na płytkę włókna jedwabnego z klejem, płynnego szkła, czyli resiny oraz aktywatora.,,

A i nie polecam tego triku z chusteczką. Trzyma sie max jeden dzień a znajoma robiąc tak nabawiła się grzybicy paznokci

Edytowane przez Cammonile
Czas edycji: 2013-06-05 o 17:05
Cammonile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 19:05   #4
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: nadlamany paznokiec do polowy. porady?

Ja lekko nadłamane paznokcie sklejam specjalnym klejem do paznokci. Essence ma np. Fix it czy jakoś tak.
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.