Oświetlenie do mieszkania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-13, 11:41   #1
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290

Oświetlenie do mieszkania


Kochane Wizażanki, wybijcie mi proszę z głowy mój durny pomysł
Jestem w trakcie urządzania mieszkania. Generalnie całość jest utrzymana w szarości, bieli i czerni.
Podłogi w przedpokoju, kuchni oraz cała łazienka jest z gresu, o taka:
http://www.romax.waw.pl/images/djcat...324_amand1.jpg . W łazience są fragmenty z ciemnoszarego laminowanego szkła. Szafki kuchenne są z białego lakierowanego mdfu, blaty a'la bardzo ciemny beton, czarna terakota na fragmentach miedzy blatem a szafkami wiszącymi. Sciany z salonie i sypialni pomalowane będą jaśniutką szarością, panele są z dość jasnego drewna w zimnym odcieniu z ciemnoszarymi fugami. Między kuchnią a salonem jest barek, cały czarno-ciemnoszary. Niestety nic nie jest jeszcze skończone, dlatego nie dodaję zdjęć.

Podsumowując jest prosto, męsko i surowo. W związku z tym wpadłam na 'wspaniały' pomysł zawieszenia kolorowych, kryształowych żyrandoli, takich jak tu: http://czerwonamaszyna.pl/lampa-wisz...n,10826,p.html Interesują mnie limonkowe, różowe i czarne. Boję się tego pomysłu, bo lampy do najtańszych nie należą, są mocnym akcentem i bardzo zwracają uwagę. Mogłabym do np. limonkowego żyrandola dobrać dodatki kuchenne i hakery w podobnym odcieniu, różowy by zawisł w sypialny, a czarny w kiblu i salonie

Czy to dobry pomysł? Jeśli nie, to co innego mogłoby tam zawisnąć? Pomóżcie mi podjąć jakąś decyzję, mam co prawda jeszcze ze 2 tygodnie, ale to oświetlenie mi spać nie daje
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 13:04   #2
desdemonik
Zadomowienie
 
Avatar desdemonik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 058
Dot.: Oświetlenie do mieszkania

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Kochane Wizażanki, wybijcie mi proszę z głowy mój durny pomysł
Jestem w trakcie urządzania mieszkania. Generalnie całość jest utrzymana w szarości, bieli i czerni.
Podłogi w przedpokoju, kuchni oraz cała łazienka jest z gresu, o taka:
http://www.romax.waw.pl/images/djcat...324_amand1.jpg . W łazience są fragmenty z ciemnoszarego laminowanego szkła. Szafki kuchenne są z białego lakierowanego mdfu, blaty a'la bardzo ciemny beton, czarna terakota na fragmentach miedzy blatem a szafkami wiszącymi. Sciany z salonie i sypialni pomalowane będą jaśniutką szarością, panele są z dość jasnego drewna w zimnym odcieniu z ciemnoszarymi fugami. Między kuchnią a salonem jest barek, cały czarno-ciemnoszary. Niestety nic nie jest jeszcze skończone, dlatego nie dodaję zdjęć.

Podsumowując jest prosto, męsko i surowo. W związku z tym wpadłam na 'wspaniały' pomysł zawieszenia kolorowych, kryształowych żyrandoli, takich jak tu: http://czerwonamaszyna.pl/lampa-wisz...n,10826,p.html Interesują mnie limonkowe, różowe i czarne. Boję się tego pomysłu, bo lampy do najtańszych nie należą, są mocnym akcentem i bardzo zwracają uwagę. Mogłabym do np. limonkowego żyrandola dobrać dodatki kuchenne i hakery w podobnym odcieniu, różowy by zawisł w sypialny, a czarny w kiblu i salonie

Czy to dobry pomysł? Jeśli nie, to co innego mogłoby tam zawisnąć? Pomóżcie mi podjąć jakąś decyzję, mam co prawda jeszcze ze 2 tygodnie, ale to oświetlenie mi spać nie daje
będzie cudnie, go for it
__________________
Ci wszyscy, którzy nie lubią swojej pracy, czują się lepiej kiedy mogą nazywać nas pracoholikami
desdemonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 13:09   #3
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Oświetlenie do mieszkania

Cytat:
Napisane przez desdemonik Pokaż wiadomość
będzie cudnie, go for it
Nadal mam wątpliwości czy w całym mieszkaniu to powiesić Na próbę zamówiłam jeden czarny- do kibla. Jak mi się spodoba to zamówię pozostałe. To chyba względnie rozsądne wyjście
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 15:24   #4
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Oświetlenie do mieszkania

Limonkowy kolor żyrandoli może rozjaśnić te nieco ponure kolory, na które się zdecydowałaś.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 19:47   #5
desdemonik
Zadomowienie
 
Avatar desdemonik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 058
Dot.: Oświetlenie do mieszkania

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Nadal mam wątpliwości czy w całym mieszkaniu to powiesić Na próbę zamówiłam jeden czarny- do kibla. Jak mi się spodoba to zamówię pozostałe. To chyba względnie rozsądne wyjście
Bardzo rozsądne a zdjęcia dasz? daaaaj
__________________
Ci wszyscy, którzy nie lubią swojej pracy, czują się lepiej kiedy mogą nazywać nas pracoholikami
desdemonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 08:20   #6
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Oświetlenie do mieszkania

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Limonkowy kolor żyrandoli może rozjaśnić te nieco ponure kolory, na które się zdecydowałaś.
Jest dużo błyszczących powierzchni, które odbijają światło, więc ponuro nie będzie. Nie lubię kolorów we wnętrzach na dużych płaszczyznach, a kolorowe ściany już kompletnie mi się nie podobają. Toleruję tylko kolor w dodatkach, wiec ta limonka może być fajna

Cytat:
Napisane przez desdemonik Pokaż wiadomość
Bardzo rozsądne a zdjęcia dasz? daaaaj
Zdjęcia pokażę oczywiście jak już będzie co pokazywać, na razie gołe ściany są, nawet nie wiem czy wyszpachlowane Rozumiem, że chodzi o zdjęcia całości z żyrandolem, a nie samego żyrandola?
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 12:04   #7
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Oświetlenie do mieszkania

Ta limonka będzie więcej niż fajna uwielbiam taki kolor , jest taki energetyczny.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 16:22   #8
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: Oświetlenie do mieszkania

Z Twojego opisu wnętrza wydają się takie jakie lubię.... Tez planuję czerń, biel, szarości i kolorowe dodatki. Na pewno będzie mneij surowo niż z twojego opisu co prawda. I uwielbiam takie żyrandole. Moim zdaneim świetny pomysł. Juz bym chciała zobaczyć foty

Masz może gdzieś foty tych blatów kuchennych/ Tez planuję białą kuchnię.
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl

Edytowane przez amandi84
Czas edycji: 2011-08-25 o 16:27
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 20:17   #9
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Oświetlenie do mieszkania

Cytat:
Napisane przez amandi84 Pokaż wiadomość
Z Twojego opisu wnętrza wydają się takie jakie lubię.... Tez planuję czerń, biel, szarości i kolorowe dodatki. Na pewno będzie mneij surowo niż z twojego opisu co prawda. I uwielbiam takie żyrandole. Moim zdaneim świetny pomysł. Juz bym chciała zobaczyć foty

Masz może gdzieś foty tych blatów kuchennych/ Tez planuję białą kuchnię.
Nie mam niestety zdjęć blatów, jak już będą gotowe to zrobię i pokażę Niby miały być w połowie września, ale pewnie będą pod koniec lub na początku listopada. Remonty są złe

Znalazłam różowy mały kryształowy żyrandol do srocza We Flo. Jeszcze flaminga bym dokupiła, ale nie ma miejsca. Chyba, że do do wanny wsadzę
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 11:57   #10
nemon
Przyczajenie
 
Avatar nemon
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 29
Dot.: Oświetlenie do mieszkania

No nie wiem... dałaś linka do przykładu takiego bardzo nowoczesnego wystroju i do tego żyrandole??? Dla mnie to się trochę gryzie. Dla mnie tam bardziej pasowałoby takie nowoczesne oświetlenie. Teraz jest na przykład coraz popularniejsze oświetlenie led. Jeżeli potrzebujesz nieco kolorystyki to można je dodać za pomocą właśnie świtała o określonej barwie. Np. coś al'a - oświetlenie sufitowe kuchni albo łazienki.
__________________
Pozdrawiam ;-)

Edytowane przez nemon
Czas edycji: 2011-11-06 o 11:59
nemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 10:10   #11
CafeGo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 6
Dot.: Oświetlenie do mieszkania

Nie wiem gdzie wrzucić ten wątek ale poszukuję lampki robionej w pewnej zachwycjącej mnie technologii, otóż ostatnio na wyjeździe w pensjonacie mieliśmy takie lampki, które nie miały przycisku tylko wszystko jedno w którym miejscu się ją dotknęło, to się włączała, moc światła po każdym dotknięciu rosła -3 stopnie i tak samo za dotknięciem się wyłączała...świetna sprawa! tylko nie wiem teraz gdzie coś takiego znaleźć! jak któraś z Was się z czymś takim spotkała to proszę dajcie znać gdzie
CafeGo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 11:09   #12
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Oświetlenie do mieszkania

Cytat:
Napisane przez CafeGo Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie wrzucić ten wątek ale poszukuję lampki robionej w pewnej zachwycjącej mnie technologii, otóż ostatnio na wyjeździe w pensjonacie mieliśmy takie lampki, które nie miały przycisku tylko wszystko jedno w którym miejscu się ją dotknęło, to się włączała, moc światła po każdym dotknięciu rosła -3 stopnie i tak samo za dotknięciem się wyłączała...świetna sprawa! tylko nie wiem teraz gdzie coś takiego znaleźć! jak któraś z Was się z czymś takim spotkała to proszę dajcie znać gdzie
Jakiś czas temu były w Biedronce Poszukaj, może się gdzieś jeszcze uchowały.
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 09:43   #13
asiulek855
Raczkowanie
 
Avatar asiulek855
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 33
GG do asiulek855
Dot.: Oświetlenie do mieszkania

Co myślicie o takim żyrandolu do sypialni? Ma średnice 40 cm.
Ściany sypialni zaplanowałam w odcieniach fioletu. Jakie są wasze opinie? Może polecicie coś podobnego i w uniwersalnym kolorze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bolzano.jpg (80,2 KB, 21 załadowań)
asiulek855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 10:53   #14
Jarek562
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: Oświetlenie do mieszkania

Hej,

Dołączam się do dyskusji, mam do Was pytanie,
Jak myślicie czy tego typu oświetlenie da radę dobrze oświetlić salon o powierzchni 40m^2? Pewnie do zależy od wkręconych żarówek, ale czy tylko? proszę o opinie

oto nasze typy:

http://www.krislamp.pl/produkt/46/zy...flores_tg-7053

http://www.krislamp.pl/produkt/41/la...towa_figaro_5l

http://www.krislamp.pl/produkt/45/zy...flores_tg-7053
Jarek562 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 18:31   #15
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Oświetlenie do mieszkania

Przede wszystkim żaden żyrandol nie da rady DOBRZE oświetlić salonu o powierzchni 40 m2. Do tego potrzebnych jest kilka punktów świetlnych.
Górny żyrandol może mniej więcej oświetlić pomieszczenie, ale potrzebne będzie dodatkowe oświetlenie nad stołem czy w okolicy kanapy i stolika kawowego.
Jestem przeciwniczką jednego dużego punktu świetlnego, który miałby być głównym źródłem światła w dużym pomieszczeniu. Owszem, coś, co można szybko włączyć, aby mieć orientację w pokoju czy wspomóc inne źródła światła przydaje się, ale dla mnie minimum w takim pokoju to lampa nad stołem + lampa nad stolikiem, do tego ze dwie lampy stojące, np. taka do czytania na kanapie czy fotelu czy jakieś kinkiety, które zrobią nastrój podczas wieczornego siedzenia przed tv czy kominkiem (co kto woli).
Jeden duży żyrandol z kilkoma żarówkami żre energię nie doświetlając dobrze żadnego z kątów w pokoju...
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 19:05   #16
A_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 357
Oswietlenie salonu

Mam salon ok 50 m2 z czego czesc to jadalnia z osobna lampa nad stolem, poza tym mam wyjscie z kablami na trzy kinkiety scienne, czy cos takiego: http://www.alalampa.pl/kinkiety_a_la..._11,p757364594

zapewni mi dostateczna ilosc swiatla?
A_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 21:03   #17
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Oswietlenie salonu

Jedna lampa nad stołem i trzy kinkiety na całe 50m2?
Moim zdaniem to zdecydowanie za mało. Jedna lampa nad stołem, kolejna nad częścią wypoczynkową, do tego min. te trzy kinkiety. Ja bym dostawiła jeszcze jakąś lampę podłogową przy kanapie - taką do włączenia np. przy czytaniu, ewentualnie dwie lampy stołowe na komodach.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 18:56   #18
maria_mag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 103
Dot.: Oswietlenie salonu

Też wydaje mi się że może być za mało, chyba że ta lampa nad stołem daje jakieś mega światło na całą powierzchnię?

Elfia ma rację, dodałabym na Twoim miejscu jakąś lampę stojącą podłogową albo stołową ,mniejszą lub większą. Zobacz może coś z tych xxx bo jak lubisz takie nowoczesne to tam jest spory wybór takiego właśnie oświetlenia

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-24 o 12:20 Powód: Link.
maria_mag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 08:19   #19
PatiNova
Przyczajenie
 
Avatar PatiNova
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 8
Dot.: Oświetlenie do mieszkania

Polecam ciekawy artykuł na temat oświetlenia - http://www.deconova.pl/porady3.php - może się przyda?
Mnie przynajmniej zainspirował do wprowadzenia większych zmian w mieszkaniu
__________________
"Optymizm jest zawsze wynikiem niedostatecznych informacji". Jacques Tati
PatiNova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-16, 09:29   #20
smartfan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Dot.: Oświetlenie do mieszkania

Wg mnie wiszące lampy sufitowe są nietypowym pomysłem, jak do łazienki. Lepiej włożyć trochę wysiłku i zrobić sufit z punktowymi LED'ami.
a-5533-9828.jpg

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-04-23 o 10:15 Powód: link
smartfan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 22:04   #21
comraden
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3
Dot.: Oświetlenie do mieszkania

Co nie znaczy, że takie wiszące lampy w łazience by źle wyglądały . A czy takie punktowe LEDy mogą zdać egzamin jako oświetlenie do obrazów?

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2015-05-29 o 09:16 Powód: ukryty link reklamowy, edycja posta przez użytkownika
comraden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 16:27   #22
patka9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Oświetlenie do mieszkania

Cytat:
Napisane przez comraden Pokaż wiadomość
Co nie znaczy, że takie wiszące lampy w łazience by źle wyglądały . A czy takie punktowe LEDy mogą zdać egzamin jako xxx
Mi się podoba takie niekonwencjonalne rozwiązanie, oczywiście łazienka potrzebuje więcej, niż jednego oświetlenia, ledy też się przydadzą np. nad wanną lub kabiną prysznicową.
__________________
http://isd-poland.pl

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2015-07-19 o 16:34 Powód: link reklamowy w cytacie
patka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 09:00   #23
dagaP
Raczkowanie
 
Avatar dagaP
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Kościan
Wiadomości: 128
Dot.: Oświetlenie do mieszkania

ja stawiam na ten limonkowy kolor
dagaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 14:09   #24
natalialis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Dot.: Oświetlenie do mieszkania

Świetnym sklepem z lampami jest xxx . Mają oni lampy z firm włoskich i hiszpańskich, co bardzo mnie satysfakcjonuje, bo kocham styl zagraniczny. Posiadam kolekcję w moim domu i jestem z nich zadowolona. Wnętrze wygląda świetnie.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2015-07-19 o 16:34 Powód: reklama
natalialis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 15:58   #25
ponetna
Przyczajenie
 
Avatar ponetna
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 13
Dot.: Oświetlenie do mieszkania

A jak Wam się podoba coś takiego?



Co prawda nadaje się bardziej do sypialni albo pokoju dziecka, gdzie w dzień korzystamy z naturalnego światła, ale moim zdaniem super to wygląda . Naprawdę ciekawy efekt i coś nietuzinkowego, innego niż wszystkie inne lampy czy żyrandole. Super prezentują się też sufity podświetlane z oświetleniem ledowym.
ponetna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 20:02   #26
dogadyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Oświetlenie do mieszkania

Muszę przyznać ze wygląda bardzo oryginalnie. Ja sobie zakupiłem ostatnio na xxx bardzo nowoczesny żyrandol do sypialni.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-09-02 o 21:00 Powód: Link.
dogadyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 16:24   #27
MinakoA
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 13
Dot.: Oświetlenie do mieszkania

Dziewczyny, czy któraś z Was ma w domu lampy italux? Zastanawiam się nad ich kupnem,bo mi się podobają z wyglądu, ale nie wiem czy dają dużo światła?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-11-30 o 16:53 Powód: Link.
MinakoA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 11:35   #28
spejson
Przyczajony tygrys
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 18
Dot.: Oświetlenie do mieszkania

U mnie w mieszkaniu mam standardowe lampy z żarówkami led Bez udziwnień, w mieszkaniu jest jasno a za prąd nie płacę nie wiadomo ile. Polecam Ci ten artykuł na temat oświetlenia w domu.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-08-01 o 15:49 Powód: Link.
spejson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 09:39   #29
Pomadeczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 14
Dot.: Oświetlenie do mieszkania

Do takiego wystroju nie będzie w żadnym wypadku pasować taki żyrandol! Lepszym pomysłem są jakieś oprawy LED, czy coś bardziej stonowanego, z tego co mi się kojarzy Klusdesign.pl ma oprawy, które mogłyby się sprawdzić w takim wnętrzu.
Pomadeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 12:01   #30
Szymon507
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 26
Dot.: Oświetlenie do mieszkania

Najlepsze są jednak najprostsze rozwiązania. Jedna lampa wisząca z żarówkami 60-80 watt da dobre światło.
Szymon507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-02 15:36:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.