bez pomysłu na wygląd - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-03, 21:56   #1
Martoshka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Unhappy

bez pomysłu na wygląd


witam
niestety należe do grona kobiet, które nie mają najmniejszego pojęcia co na siebie ubrać i jak się pomalować. Poniżej kilka zdjęć ukazujących moją wątpliwą urodę. Nie wiem czy grzywka okazała się dobrym pomysłem... Mam grube uda i szerokie biodra, cieżko coś wybrać w sklepie, a jeszcze trudniej znaleźć fason, który będzie mi odpowiadał. Z analizy kolorystycznej wynikałoby że chyba jestem zima, ale do tego też mam wątpliwości. Ogólnie to nie mam pojęcia jakie ubrania wybierać, tak żeby ukrywały niedoskonałości, a co do makijażu to cały czas ekspetymentuje, jednak z tego też nici. Czy można coś na to poradzić ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2880.jpg (32,4 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hhhhhh.jpg (32,8 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hhhh.jpg (50,0 KB, 204 załadowań)
Martoshka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 22:06   #2
M0niczk4
Rozeznanie
 
Avatar M0niczk4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 852
Dot.: bez pomysłu na wygląd

Witaj
Przede wszystkim bardzo ładna z Ciebie dziewczyna, masz gładką cerę, zdrowe włosy, grzywka dodaje Ci uroku, piękny uśmiech. - czyli podsumowując wszystko co trzeba, Ty masz

Co do ubioru to poleciłabym Ci proste spodnie i tuniki, które zakryłyby biodra, koniecznie jakiś kobiecy dekoldzik (ale już niekoniecznie odsłaniający wszystkie wdzięki).
Włosy - zostawiłabym takie jakie masz, naturalne, zadbane.
Makijaż - jedynie coś delikatnego, bo masz bardzo ładną cerę, można by podkreślić kości policzkowe i oczy.

Powodzenia
M0niczk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 16:15   #3
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: bez pomysłu na wygląd

Co Ty chcesz zakrywać?? Jedyne co powinnaś to podkreślać talie Szerokie paski itd
Ładny kolor włosów. Przydałby sie bronzer do modelowania buzi
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 16:25   #4
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: bez pomysłu na wygląd

Mi się Twoja grzywka bardzo podoba, sama długo miałam podobną. Próbowałaś kiedyś zaszaleć z kolorkami? W jakich najlepiej się czujesz?
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 16:14   #5
Martoshka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: bez pomysłu na wygląd

dzieki za rady
kiedys miałam włosy zafarbowane na czarno ,ale to raczej nie wyglądało ładnie. ostatnio miałam troszeczke jaśniejsze pasemka gdzieniegdzie, ale to tez mi sie nie podobało. z reszta moje włosy wygldaja okropnie. u nasady ciemniejsze a na koncach bardzo jasne, przez to ze caly czas nosze czapke. myslałam o dostosowaniu wlosów u nasady do tych na koncach, to tylko kilka tonów jasniej, ale nie wiem jak to bedzie wygladac. przy skołonnosci włosów do krecenia sie jest strasznie ciezko cokolwiek wymyslic.
i dalej nie mam pojecia czy jestem zimą czy tez nie
tunik raczej nie nosze, bo troche przypominają mi worki, ale sproboje znalezc cos dla siebie. nie wiem czemu ale legginsy mają u mnie minusa.
bardzo lubie bluzki takie jak na zdjeciu ponizej, uwielbiam taki fason. wraz z biustonoszem push-up naprawde tworzą świetny efekt.
proste spodnie to tez dobry pomysł, mam nawet kilka takich, ale lubie tez spodnie typu bootcut, nie za szerokie na dole. odejmują mi troche tłuszczyku na udach, przynajmniej wizualnie
jeszcze raz wielkie dzieki
może ktos ma jakies inne pomysły?
i niech mi ktoś napisze, czy jest ze mnie zima czy nie
pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 348f6f4adf584_0_n.jpg (7,8 KB, 7 załadowań)
Martoshka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.