poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-26, 11:48   #31
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Myślę, że najpierw Ty w swoim mniemaniu musisz poczuć się seksowna, a dopiero potem coś kombinować z wyglądem, choć z tego co widzę to naprawdę wyglądasz świetnie i nic Ci nie brakuje. Oprócz poczucia własnej wartości oczywiście
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 12:38   #32
Blankaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Blankaaa89
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

odkąd załorzyłam ten wątek dużo myśle na ten temat, jestem bardzo zaskoczona tym jaka różnica jest w tym jak ja siebie postrzegam, a tym jak mnie widzą inni. myslałam nad tym co w moim życiu to spowodowało. nie było to tylko to o czym pisałam. zaczełam poważnie myśleć nad terapią.. chyba sama sobie z tym nie poradze.
Blankaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 13:01   #33
ilonkastok
Raczkowanie
 
Avatar ilonkastok
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 251
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Kochana jeśli masz jakiś inny problem, który kieruje Tobą w ten sposób, napisz na pw , jestem psychologiem z zamiłowania i wielu osobom z bliskiego otoczenia i nie tylko pomogłam, więc myślę że w jakiś sposób mogłabym też ofiarować Tobie jakąś pomoc, wystarczy napisać jak coś
ilonkastok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 13:10   #34
fatgirl91
Raczkowanie
 
Avatar fatgirl91
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 110
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Normalnie jesteś taka ładna, że aż Ci zazdroszczę :P
A tak na serio To zgadzam się z dziewczynami, naprawdę nie wiem, dlaczego uważasz się za osobę nieatrakcyjną jesteś naprawdę ładna, jedyną Twoją wadą jest brak samoakceptacji
fatgirl91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 18:12   #35
ewa_r
Raczkowanie
 
Avatar ewa_r
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 91
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

moja propozycja
DSC_1451mm.jpg
__________________
K O K O S H K A . P L
dom + wystrój wnętrz + dekoracje + inspiracje + DIY
ewa_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 18:14   #36
ewa_r
Raczkowanie
 
Avatar ewa_r
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 91
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Cytat:
Napisane przez ewa_r Pokaż wiadomość
moja propozycja
Załącznik 5133542
wkleiłam złe zdjęcie chodziło o to:
01.jpg
__________________
K O K O S H K A . P L
dom + wystrój wnętrz + dekoracje + inspiracje + DIY
ewa_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 18:59   #37
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

wow, fajnie! Kochana nie wiem czy zdarzenia z dzieciństwa wywarły na Tobie takie piętno czy tez może nadal tkwisz w zacofanym towarzystwie, może postaraj się zmienić znajomych na takich o bardziej otwartych umysłach. to pomaga.
też jestem za zapuszczeniem włosów i brwi. koniecznie zapuść i zrób sobie takie w prawdziwe arabskim stylu

dobrze ktoś wyżej napisał. aby czuć sie seksowną albo być tak postrzeganą przez otoczenie trzeba tak się czuć samej w sobie. Ty musisz przerobić swój problem, bo bez tego nie pozbędziesz się kompleksów i niepewności siebie. bez tego ani rusz. seksapil przychodzi sam tylko takim osobom, które pewnie czują sie same ze sobą to specyficzna mowa ciała, zachowanie, coś nieuchwytnego. tego się nie da zrobić makijażem i ubraniami. to sa tylko narzędzia do wydobycia urody
głowa do góry!
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 18:08   #38
Blankaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Blankaaa89
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

macie racje dziewczyny, dzięki Wam wkońcu coś zaczyna do mnie docierać

dziekuje za makijaże, fajne a czy mogłabym prosić jeszcze o jakies z makijazem ust? kilka odcieni? chcę kupić pierwsza w życiu pomadke tylko nie wiem jaki kolor. chce się przełamac

a brwi i włosy to już postanowione a jakie to brwi w stylu arabskim
Blankaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 23:49   #39
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

" a jakie to brwi w stylu arabskim"
no może na wyrost powiedziane, ale większość kobiet o tym typie urody ma ciemne gęste wyraziste brwi i w takich Cię widzę, a nie w cieniutkich niteczkach. )
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 08:01   #40
Blankaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Blankaaa89
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

ok

ciekawe tylko ile beda odrastac ale juz sie wypostazylam w olej recynowy, skrzyp i pokrzywe do parzenia oraz witaminy z drozdzami. Okaze sie co tego wyjdzie

znalazlaby sie chetna osoba do wykonania tych makapow w programie? bardzo proszę
Blankaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 23:47   #41
Sequence
Raczkowanie
 
Avatar Sequence
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 74
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Pobawiłam się trochę kolorami w photoshopie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy.jpg (128,7 KB, 242 załadowań)
Sequence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 08:23   #42
Blankaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Blankaaa89
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Dziekuję Różowe to odpadają napewno ;p
Blankaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 10:30   #43
ewa_r
Raczkowanie
 
Avatar ewa_r
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 91
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

zdecydowanie najładniej w tych koralowych odcieniach
__________________
K O K O S H K A . P L
dom + wystrój wnętrz + dekoracje + inspiracje + DIY
ewa_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 10:37   #44
Bysanda
Zadomowienie
 
Avatar Bysanda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 353
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Jestes bardzo ladna, za Twoja cere oddalabym wszystko

Gdybym byla Toba uzywalabym na pewno cienie do brwi, https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...a-do-brwi.html . Ja uzywam tego jasniejszego koloru, mimo iz mam bardzo ciemnobrazowe brwi, bardzo ladnie wypelnia przeswity. W srodku jest tez pedzelek do malowania, ktory mi w zupelnosci wystarcza. Jezeli masz w domu cien brazowy do oczu tez powinien sie sprawdzic. Ja dowiedzialam sie o takiej opcji chyba z dwa lata temu dopiero
Na usta uzywalabym zwyklego bezbarwnego balsamu do ust, poki nie wybierzesz koloru odpowiedniego dla siebie
Ja uzywam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html bardzo ladnie nawilza i jakby to powiedziec, lekko sie swieca co powoduje ze moje usta sa troche wieksze i cos sie na nich dzieje
Pozdrawiam
Bysanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 12:48   #45
Lukrecija
Przyczajenie
 
Avatar Lukrecija
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Hej!
Według mnie najlepszym sposobem na świetną figurę są ćwiczenia!
Bardzo polecam treningi Ewy Chodakowskiej. Efekty są widoczne już po miesiącu jeżeli ćwiczy się minimum 3 razy w tygodniu. Dziewczyny wysyłają na jej fanpage'a zdjęcia z efektami. Te treningi nie są tylko dla tych, co chcą schudnąć. Można w krótkim czasie wyrzeźbić pięknie sylwetkę, nabrać trochę mięsni.
Jeszcze raz polecam gorąco!!
Lukrecija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 15:11   #46
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Kobietko, co Ty w ogóle piszesz? Po wejściu w Twój wątek zawahałam się, czy aby działów nie pomyliłam.
Masz przepiękną gładką cerę, przepiękną karnację i bardzo kobiecą figurę. Kojarzysz mi się z kwintesencja arabskiej i indyjskiej urody.

Również uważam, że świetnie byś wyglądała z pełnymi, podkreślonymi brwiami i długimi włosami.
Pij te pokrzywy i skrzypy
Do tego wyraziście podkreślone oczy lub usta i będzie cudnie.

Tutaj przykład genialnego podkreślenia oczu

I jeszcze jeden
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg INDIE.jpg (24,7 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bobbibrown.jpg (18,1 KB, 94 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2013-03-10 o 21:15 Powód: post pod postem
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 22:11   #47
didi_b
Rozeznanie
 
Avatar didi_b
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 947
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Nie zaskocze tu nikogo - jestes piękna!
Z cwiczen polecam szostke Weidera (6w), ew sa bardzo podobne do 6w z tym ze np bardziej podkreslaja wciecie w talii.
Masz ladne oczy, podkresl je lekko. Na gornej powiece czarna kreska i tuszem do rzes, dolnej raczej nie podkreslaj, chyba ze np kredka o jasnym odcieniu typu turkus.
Z cieni na Twoim miejsu zaczelabym od brazowych. Od razu zobaczysz zmiane, a nie bedzie ona drastyczna, nie stracisz swojej cudnej naturalnosci

Wiem ze najgorzej jest z psychika. Cos lub ktos powoduje ze tracimy poczucie wlasnej wartosci... Jednak autosugestia to potega, przekonaj sama siebie ile jestes warta. Nie wiem czy czytalas taka ksiazke lub moze ogladalas film 'Wedrujace dzinsy'. Dziewczeta uwierzyly ze spodnie maja cos w sobie magicznego (bo pasowaly na kazda mimo roznych figur) co dodawalo im wiary w siebie. Przekonane ze dzieki nim stanie sie cos cudownego zaczynaly miec odwage na robienie rzeczy o ktorych od dawna marzyly. Kazdy chcac w sobie cos zmienic szuka pomocy w wygladzie bo tu najlatwiej a to wszystko siedzi w glowie,w psychice. Znam mase dziewczyn ktore wcale nie sa ladne, niektore z nich nie sa nawet przecietne a dzieki radosci jaka z soba niosa, energii i bijacego poczucia wlasnej wartosci ludzie lgna do nich i nie moga odpedzic sie od facetow musisz znalesc swoje 'dzinsy' ktore pomoga Ci zmienic swoje myslenie. Spojrz na swoje dzieci i pomysl przez chwile, ze te cudowne potworki sa Twoim dzielem.
Pozdrawiam!
didi_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 22:53   #48
WiemTo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 70
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Jesteś całkiem urodziwa, mówię to jako mężczyzna. Nie wiem czy często wychodzisz z domu. Jeśli nie to zacznij. Poza tym, że w ten sposób poprawisz swoją pewność siebie to dowiesz się jak ubierają się inne "atrakcyjne" kobiety oraz na co zwracają uwagę w swoim wyglądzie.
WiemTo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 08:04   #49
Blankaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Blankaaa89
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Cytat:
Napisane przez ewa_r Pokaż wiadomość
zdecydowanie najładniej w tych koralowych odcieniach
mi też najbardziej przypadły do gustu

Cytat:
Napisane przez Bysanda Pokaż wiadomość
Jestes bardzo ladna, za Twoja cere oddalabym wszystko

Gdybym byla Toba uzywalabym na pewno cienie do brwi, https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...a-do-brwi.html . Ja uzywam tego jasniejszego koloru, mimo iz mam bardzo ciemnobrazowe brwi, bardzo ladnie wypelnia przeswity. W srodku jest tez pedzelek do malowania, ktory mi w zupelnosci wystarcza. Jezeli masz w domu cien brazowy do oczu tez powinien sie sprawdzic. Ja dowiedzialam sie o takiej opcji chyba z dwa lata temu dopiero
Na usta uzywalabym zwyklego bezbarwnego balsamu do ust, poki nie wybierzesz koloru odpowiedniego dla siebie
Ja uzywam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html bardzo ladnie nawilza i jakby to powiedziec, lekko sie swieca co powoduje ze moje usta sa troche wieksze i cos sie na nich dzieje
Pozdrawiam
dziękuję i dziękuję za porady, a gdzie kupujesz te cienie do brwi, nie kojarzę wgóle nazwy firmy, sprawdze jak to bedzie wygladalo

Cytat:
Napisane przez Lukrecija Pokaż wiadomość
Hej!
Według mnie najlepszym sposobem na świetną figurę są ćwiczenia!
Bardzo polecam treningi Ewy Chodakowskiej. Efekty są widoczne już po miesiącu jeżeli ćwiczy się minimum 3 razy w tygodniu. Dziewczyny wysyłają na jej fanpage'a zdjęcia z efektami. Te treningi nie są tylko dla tych, co chcą schudnąć. Można w krótkim czasie wyrzeźbić pięknie sylwetkę, nabrać trochę mięsni.
Jeszcze raz polecam gorąco!!
niestety u mnie filmiki z netu nie dzialaja wogole, choc czytalam ze to sa dobre treningi, chyba ze znajde kogos kto mi to wysle

Cytat:
Napisane przez Iska00 Pokaż wiadomość
Kobietko, co Ty w ogóle piszesz? Po wejściu w Twój wątek zawahałam się, czy aby działów nie pomyliłam.
Masz przepiękną gładką cerę, przepiękną karnację i bardzo kobiecą figurę. Kojarzysz mi się z kwintesencja arabskiej i indyjskiej urody.

Również uważam, że świetnie byś wyglądała z pełnymi, podkreślonymi brwiami i długimi włosami.
Pij te pokrzywy i skrzypy
Do tego wyraziście podkreślone oczy lub usta i będzie cudnie.

Tutaj przykład genialnego podkreślenia oczu
Dziękuję ale jak taki makijaż wykonać z tymi brwiami to az sie boje.. po kilku dniach juz troche zaczely odrastac i nie wyglada to fajnie.. wrr.. ;p

Cytat:
Napisane przez didi_b Pokaż wiadomość
Nie zaskocze tu nikogo - jestes piękna!
Z cwiczen polecam szostke Weidera (6w), ew sa bardzo podobne do 6w z tym ze np bardziej podkreslaja wciecie w talii.
dziękuję o 6 weidera slyszalam, a te drugie cwiczenia to jakies konkretne? moglabys mi nazwe pdaac lub link

Cytat:
Napisane przez didi_b Pokaż wiadomość
Masz ladne oczy, podkresl je lekko. Na gornej powiece czarna kreska i tuszem do rzes, dolnej raczej nie podkreslaj, chyba ze np kredka o jasnym odcieniu typu turkus.
Z cieni na Twoim miejsu zaczelabym od brazowych. Od razu zobaczysz zmiane, a nie bedzie ona drastyczna, nie stracisz swojej cudnej naturalnosci
spróbuje i z tymi cieniami i z propozycjami reszty dziewczyn, jak coś mi z tego wyjdzie spróbuje zdjęcia dać

Cytat:
Napisane przez didi_b Pokaż wiadomość
Wiem ze najgorzej jest z psychika. Cos lub ktos powoduje ze tracimy poczucie wlasnej wartosci... Jednak autosugestia to potega, przekonaj sama siebie ile jestes warta. Nie wiem czy czytalas taka ksiazke lub moze ogladalas film 'Wedrujace dzinsy'. Dziewczeta uwierzyly ze spodnie maja cos w sobie magicznego (bo pasowaly na kazda mimo roznych figur) co dodawalo im wiary w siebie. Przekonane ze dzieki nim stanie sie cos cudownego zaczynaly miec odwage na robienie rzeczy o ktorych od dawna marzyly. Kazdy chcac w sobie cos zmienic szuka pomocy w wygladzie bo tu najlatwiej a to wszystko siedzi w glowie,w psychice. Znam mase dziewczyn ktore wcale nie sa ladne, niektore z nich nie sa nawet przecietne a dzieki radosci jaka z soba niosa, energii i bijacego poczucia wlasnej wartosci ludzie lgna do nich i nie moga odpedzic sie od facetow musisz znalesc swoje 'dzinsy' ktore pomoga Ci zmienic swoje myslenie. Spojrz na swoje dzieci i pomysl przez chwile, ze te cudowne potworki sa Twoim dzielem.
Pozdrawiam!
nie czytałam tej książki ale brzmi to ciekawie.. tak masz raje ze najlatwiej szuka w wygladzie, ale tez jest tak przynajmniej u mnie, że to o w srodku nie tak i to o sie zle dzieje latwiej ukryć. nikt nie jest w stanie bez "zaproszenia" wejść do naszego wnętrza, a fizyzność widzą wszyscy[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez WiemTo Pokaż wiadomość
Jesteś całkiem urodziwa, mówię to jako mężczyzna. Nie wiem czy często wychodzisz z domu. Jeśli nie to zacznij. Poza tym, że w ten sposób poprawisz swoją pewność siebie to dowiesz się jak ubierają się inne "atrakcyjne" kobiety oraz na co zwracają uwagę w swoim wyglądzie.
Wiesz nie jestem odludkiem, nawet gdbym pragnela to jest to niemozliwe. Wiem jak inne kobiety sie ubieraja itp ale to niedodaje mi pewnosi siebie. to ze inne kobiety sa ladniejsze ode mnie, lepiej wygladaja wpedza mnie w jeszze wieksze przekonanie o swojej beznadziejnosi. U mnie tak to dziala nie odwrotnie.
Blankaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-03, 13:17   #50
Beauty007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Droga Blanko, zmień kolor włosów, zrzuć rozciągnięte swetry, załóż sexowne legginsy i spróbuj się zacząć uśmiechać bez powodu. Pozdrawiam i zapraszam;-) Basia
Beauty007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 14:24   #51
Blankaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Blankaaa89
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

hmm a jaki kolor proponujesz?
Blankaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 15:06   #52
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Cytat:
Napisane przez Blankaaa89 Pokaż wiadomość
mi też najbardziej przypadły do gustu

gdzie kupujesz te cienie do brwi, nie kojarzę wgóle nazwy firmy, sprawdze jak to bedzie wygladalo
Te paletki są dostępne w drogeriach Natura - podobnie jak inne kosmetyki tej firmy.


ale jak taki makijaż wykonać

Małe przeszkolenie

http://www.snobka.pl/artykul/wideoma...cie-reki-14374


http://www.snobka.pl/artykul/wideoma...odrozami-12607

z tymi brwiami to az sie boje.. po kilku dniach juz troche zaczely odrastac i nie wyglada to fajnie.. wrr.. ;p

Czasami tak bywa, że najpierw musi być gorzej , aby potem było duże lepiej
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 20:06   #53
didi_b
Rozeznanie
 
Avatar didi_b
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 947
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/aktualnosci/cwicz...-smukla-talie/
Niestety nie znalazłam lepszej strony. Pamiętam że kiedyś znalazłam taką fajna, z boku były różne ćwiczenia a teraz coś jej nie mogę znaleźć :-( ale tu tez jest pare przydatnych linkow. Sama robilam 6w i czulam sie bardzo dobrze z myślą, że robię coś dla siebie, dla zdrowia.
To moze książka Ci troszke pomoze. Choć wiem ze bedac mamusią na pewno nie masz czasu ale jest to znakomity relaks i rewelacyjna terapia pozwalająca na chwile pozyc w innym swiecie niz jestes. Film tez polecam jesli ksiazka nie wypali choc nic nigdy nie dorowna ksiazce przeczytałam 3 czesci.
Potrzebujesz czasu na to zeby sprobowac w ciagu dnia zagospodarowac na tyle czasu zeby o siebie zadbac, potem czasu na to zeby w koncu umiec siebie pokochac. Musisz wiec byc bardzo cierpliwa i zaangazowana czego zycze Ci z calego serca, bo warto, zrozumiesz to na pewno kiedy osiagniesz swoj cel
didi_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 12:01   #54
Blankaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Blankaaa89
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Cytat:
Napisane przez Iska00 Pokaż wiadomość
Te paletki są dostępne w drogeriach Natura - podobnie jak inne kosmetyki tej firmy.


ale jak taki makijaż wykonać

Małe przeszkolenie

http://www.snobka.pl/artykul/wideoma...cie-reki-14374


http://www.snobka.pl/artykul/wideoma...odrozami-12607

z tymi brwiami to az sie boje.. po kilku dniach juz troche zaczely odrastac i nie wyglada to fajnie.. wrr.. ;p

Czasami tak bywa, że najpierw musi być gorzej , aby potem było duże lepiej
prztestuje ta paletke dzięki za linki jak coś stworze to pokaże co mi wyszło

Cytat:
Napisane przez didi_b Pokaż wiadomość
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/aktualnosci/cwicz...-smukla-talie/
Niestety nie znalazłam lepszej strony. Pamiętam że kiedyś znalazłam taką fajna, z boku były różne ćwiczenia a teraz coś jej nie mogę znaleźć :-( ale tu tez jest pare przydatnych linkow. Sama robilam 6w i czulam sie bardzo dobrze z myślą, że robię coś dla siebie, dla zdrowia.
To moze książka Ci troszke pomoze. Choć wiem ze bedac mamusią na pewno nie masz czasu ale jest to znakomity relaks i rewelacyjna terapia pozwalająca na chwile pozyc w innym swiecie niz jestes. Film tez polecam jesli ksiazka nie wypali choc nic nigdy nie dorowna ksiazce przeczytałam 3 czesci.
Potrzebujesz czasu na to zeby sprobowac w ciagu dnia zagospodarowac na tyle czasu zeby o siebie zadbac, potem czasu na to zeby w koncu umiec siebie pokochac. Musisz wiec byc bardzo cierpliwa i zaangazowana czego zycze Ci z calego serca, bo warto, zrozumiesz to na pewno kiedy osiagniesz swoj cel
dziękuję za wsparcie

a co do brwi to te zapuszczanie to koszmar.. najgorsze że teraz jeszcze bardziej widać że są nierówne i te odrastające są takie ciemne i szerokie.. na zdjęciu to widać, a na żywo jest jeszcze gorzej. ile takie brwi mogą odrastać?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000500.jpg (72,5 KB, 200 załadowań)
Blankaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 12:43   #55
Bohemienne
Raczkowanie
 
Avatar Bohemienne
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dijon
Wiadomości: 188
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Cześć ślicznotko! Podpisuje się pod wszystkim co dziewczyny napisały ale też dodan od siebie - mam super sexy kształty ;D
Ja właśnie zakończyłam zapuszczanie brwi - zajęło mi to 3 tygodnie bez jakichkolwiek odżywek. Trzeba przetrzymać i pogodzić się z myślą "tak teraz wyglądam dziwnie, ale robię to żeby wyglądać ładnie"
Buziaki i powodzenia! Będę tu zaglądać żeby zobaczyć jak Ci idzie !
__________________
Keep smiling it doesn't cost anything!

Sacre Francais!


I WANNA MORE SPORT!!!
Bohemienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 11:29   #56
szalona sroczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 34
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Cytat:
Napisane przez Blankaaa89 Pokaż wiadomość
dziekuje, nie spodziewalam sie tak milych slow moze cos w tym jest ze problem tkwi w srodku.. sama nie wiem..


postaram sie poszukac takiego zdjecia. jesli chodzi o figure to wydaje mi sie ze jestem gruba, uda, boczki brzuch.. chcialabym jakos to ukryc. przed ciazami mialam niewiele kraglosci i ciezko jest mi sie przestawic. nie wiem co powinnam ubierac, jakie fasony itp ale masz racje wiekszym problemem sa rozstepy na bokacz bioder i biuscie.. i wogole biust.. moj TZ mowi ze mu sie podoba a ja widze ze sie zmienil. jest mniejszy, mniej jedrny. moze cwiczenia by pomogly. ja nawet nie wiem jak o niego dbac. w internecie jest tyle info ze cieko sie polapac.. poza tym chcialabym uslyszec od mojego TZ ze jestem seksowna.. wiem ze to glupie. ale zwykle uzywa slow bardzo ladna, atrakcyjna, sliczna, ale nigdy ze jestem seksowna, czy cos w tym rodzaju. a i tak zwykle z niego to wyciagam tak jakby..

wiesz w domu czesto sluchalam krytycznych uwag pod moim adresem, kiedys sie nie przejmowalam a teraz.. nie wiem co sie zmienilo ze zaczelam.. a tak przed wyprowadzka z poprzedniego miasta na moim osiedlu mieszkali skini czesto mnie osmieszali i nazywali kundlem.. bardzo to przykre.. i zaczelam myslec ze maja racje.
o rany, taka ślicznotka i ma kompleksy! po trzech ciążach wyglądasz bosko, większość kobiet wygląda tragicznie po ciąży i do tego ma problem z odchudzaniem, a twoja figura zachwyca. ja też mam rozstępy, a w ciąży nigdy nie byłam myślę, że za bardzo się tym przejmujesz, ale ćwiczenia na peno nie zaszkodzą
__________________
Zapraszam do mnie, może znajdziecie coś ciekawego - kosmetyki, błyskotki, życie
http://szalona-sroczka.blogspot.com/
szalona sroczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 20:38   #57
doro_ta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 33
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Hej ,zastanawiam się jakie masz kompleksy .Może wejdź w wątek Krzywe nogi i zobacz - to możesz wszystko Ci przejdzie Między innymi ja należę (lub należałam ) do posiadaczek krzywych nóg ale moja psychika nie wytrzymała i poddałam się operacji Więc ? Możesz tam zobaczyć moje nogi przed i po Jesteś bardzo ładną kobietą ! Uwierz w to.Pozdrawiam
doro_ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 13:11   #58
drama_queen20
Przyczajenie
 
Avatar drama_queen20
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 8
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

chyba nie napiszę nic nowego,ale jesteś po prostu przepiękna!!
__________________
you talkin' to me?
drama_queen20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 16:33   #59
Blankaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Blankaaa89
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Cytat:
Napisane przez Bohemienne Pokaż wiadomość
Cześć ślicznotko! Podpisuje się pod wszystkim co dziewczyny napisały ale też dodan od siebie - mam super sexy kształty ;D
Ja właśnie zakończyłam zapuszczanie brwi - zajęło mi to 3 tygodnie bez jakichkolwiek odżywek. Trzeba przetrzymać i pogodzić się z myślą "tak teraz wyglądam dziwnie, ale robię to żeby wyglądać ładnie"
Buziaki i powodzenia! Będę tu zaglądać żeby zobaczyć jak Ci idzie !
Dziękuję
Szczerze mówiąc u mnie napewno zajmie to znacznie dłużej, bo już drugi tydz. zapuszczania a widać że jeszcze sporo zostało. Ja miałam bardzo dużo wyregulowane i bardzo długo tak robiłam, już nawet nie pamiętam siebie w naturalnych brwiach. Troche mnie to przeraża ale mam nadzieję że wyjdzie mi to na dobre ;p postaram sie wrzucić nowe zdjęcie z postępami w zapuszczaniu brwi Oczywiście bardzo zapraszam do zaglądania, bardzo pomoaga wsparcie Wasze

Cytat:
Napisane przez szalona sroczka Pokaż wiadomość
o rany, taka ślicznotka i ma kompleksy! po trzech ciążach wyglądasz bosko, większość kobiet wygląda tragicznie po ciąży i do tego ma problem z odchudzaniem, a twoja figura zachwyca. ja też mam rozstępy, a w ciąży nigdy nie byłam myślę, że za bardzo się tym przejmujesz, ale ćwiczenia na peno nie zaszkodzą
bardzo miło mi że tak uważasz * powiem szczerze, że cieżko mi z tymi ćwiczeniami, nie mogę być na tyle konsekwentna jakbym chciała. Mam nadzieję że sie wkońcu mi się uda.. Może jak się ta zima skończy to jakoś energii wiecej będę miała do regularnych ćwiczeń. Narazie to tak w kratkę mi wychodzi.

Cytat:
Napisane przez doro_ta Pokaż wiadomość
Hej ,zastanawiam się jakie masz kompleksy .Może wejdź w wątek Krzywe nogi i zobacz - to możesz wszystko Ci przejdzie Między innymi ja należę (lub należałam ) do posiadaczek krzywych nóg ale moja psychika nie wytrzymała i poddałam się operacji Więc ? Możesz tam zobaczyć moje nogi przed i po Jesteś bardzo ładną kobietą ! Uwierz w to.Pozdrawiam
No to wisz jest trudne pytanie bo mam ich mnóstwo, ale raczej bez sensu jest wymienianie tego bo wkoncu jestem tu zeby sie ich pozbyc ) ale rozumiem co mialas na mysli ;p bardzo Ci dziekuje za mile slowa )

Cytat:
Napisane przez drama_queen20 Pokaż wiadomość
chyba nie napiszę nic nowego,ale jesteś po prostu przepiękna!!
jej.. DZIEKUJE!!

czy ktoras z Was przedluzala wlosy? drogi to interes?

Jeszcze raz dziękuję wszystkim którzy odwiedzaja moj watek, barzo duzo mi daje Wasze wsparcie.
Blankaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 12:48   #60
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

ojej, nie przedłużaj włosów! To strasznie niszczy. Sama tego nie robiłam, ale koleżanka się skusiła i zdjęła chyba po miesiącu. Z tego co wiem zapłaciła ponad 1tys zł. Chyba lepiej zainwestować w dobrą pielęgnację. Zerknij na blogi włosomaniaczek i watki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=680883
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=680742
i wiele, wiele więcej
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.