Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-06, 20:09   #4321
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

EL lepszy wg mnie bo nie zapycha , po dermablendzie wysyp po jednym użyciu miałam 😈 ale to ja , każdy inaczej reaguje☺
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 20:26   #4322
dorotajaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

a jaki kolor EL..aby nie byl rozowy i kolor taki ladny opalony troszke ciemny
dorotajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 21:00   #4323
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Doroto, troszke ciemny to pojecie wzgledne, dla mnie troszke ciemny jest kolor sand, dla Ciebie moze byc za jasny... Jakich kolorow uzywalas przt podkladach innych marek?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 21:08   #4324
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez dorotajaa Pokaż wiadomość
Hejka..dziewczyny potrzebuje bardzo mega dobrego krycia mam przebarwienie nad gorna warga;( ..wiem ze dermablend do ciala jest mega,ewentualnie estee lauder..tylko potrzebuje kolor opalony i tylko nie rozowe tony..ktory z tych lepszy??
W moim przypadku ani jeden ani drugi podkład nie zapewnia mega dobrego krycia
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 21:18   #4325
dorotajaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

jeszcze pare lat temu jak nie mialam problemu z cera i przebarwieniem..uzywalam AA czekolada..mozecie myslec kobietki co chcecie ale byl dla mnie najlepszy te nowe co teraz sa to jest porazka te AA;( Testowalam takze revlony i dermacole..ale nie moglam tez dobrac dla siebie ladnego ciemnego i zoltego ;( teraz mam akurat z braku laku demermacol 222 i mieszam go z podkladem GOSH najciemniejszym..ale nie pasuje mi te krycie nic nie kryje;//ehh...

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

o jejuu nic nie kryjaa te dwa..to juz nie wiem ;(
dorotajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 19:17   #4326
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Hej
Czy podkład LM ma porównywalne krycie do Remarcable, czy słabsze ? Szukam czegoś dobrze kryjącego, właśnie na poziomie Jacobsa.
nie da się porównać, LM kryje dość dobrze jak na swoją konsystencję, ale Remarcable to prawdziwa, porządnie kryjąca szpachla w porównanu do Laury (w moim odczuciu )

popcorn19 widzę, że też masz Laurę, nawet ten sam odcień co ja Ostatnio coś moja skóra szaleje, powiedz mi, jaką masz cerę i co nakładasz pod ten podkład (krem/bazę) bo ostatnio na wszystkim wygląda u mnie słabo. Włazi w pory i ogólnie jakoś wyglądam jak
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 20:40   #4327
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
nie da się porównać, LM kryje dość dobrze jak na swoją konsystencję, ale Remarcable to prawdziwa, porządnie kryjąca szpachla w porównanu do Laury (w moim odczuciu )

popcorn19 widzę, że też masz Laurę, nawet ten sam odcień co ja Ostatnio coś moja skóra szaleje, powiedz mi, jaką masz cerę i co nakładasz pod ten podkład (krem/bazę) bo ostatnio na wszystkim wygląda u mnie słabo. Włazi w pory i ogólnie jakoś wyglądam jak
Wzięłam próbkę Laury. Nie testowałam jeszcze, ale to faktycznie dwa inne podkłady
KZag jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-09, 12:16   #4328
LoveIsWeakness
Przyczajenie
 
Avatar LoveIsWeakness
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 22
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Witajcie ! Mam problem z podkładem. Każdy podkład u mnie ciemnieje/przybiera kolor pomarańczy oraz różu. Mam cerę, która świeci się na środku czoła i nosie, ale jednocześnie często się przesusza, czerwienieje. W okolicach płatków nosa piecze i również swędzi po nałożeniu każdego kosmetyku. Mniejsza o to. Czy znacie (JASNE) podkłady, które nie ciemnieją ? Przykładowo pasuje mi kolor Bourjois Healthy Mix 51, czuję po nim mega ukojenie, ale też ciemnieje za to Revlon Colorstay jest za ciężki, robi mi skorupę na twarzy, jakbym jakąś gumą się posmarowała. Latem gdy się opalę, i nałożę jakiś podkład, wyglądam jakbym była brudna, bo mam jasne blond włosy i niebieskie oczy

Edytowane przez LoveIsWeakness
Czas edycji: 2016-03-09 o 12:18
LoveIsWeakness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 12:53   #4329
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez LoveIsWeakness Pokaż wiadomość
Witajcie ! Mam problem z podkładem. Każdy podkład u mnie ciemnieje/przybiera kolor pomarańczy oraz różu. Mam cerę, która świeci się na środku czoła i nosie, ale jednocześnie często się przesusza, czerwienieje. W okolicach płatków nosa piecze i również swędzi po nałożeniu każdego kosmetyku. Mniejsza o to. Czy znacie (JASNE) podkłady, które nie ciemnieją ? Przykładowo pasuje mi kolor Bourjois Healthy Mix 51, czuję po nim mega ukojenie, ale też ciemnieje za to Revlon Colorstay jest za ciężki, robi mi skorupę na twarzy, jakbym jakąś gumą się posmarowała. Latem gdy się opalę, i nałożę jakiś podkład, wyglądam jakbym była brudna, bo mam jasne blond włosy i niebieskie oczy
Znam ten ból. Możliwe, że masz podobny typ cery do mojej. Mieszana w kierunku suchej, uwrażliwiona, płytko unaczyniona do tego odwodniona. Możliwe, że możesz też cierpieć na ŁZS, ale to tylko takie moje przemyślenia, nie mam żadnego wykształcenia w tym kierunku

Jeśli chodzi o podkłady, to jak dużo ich próbowałaś? Z tych wymienionych przez Ciebie stosowałam oba i oba ciemniały. Revlon w o wiele mniejszym stopniu niż Healthy Mix 51. Z tego drugiego robiła się istna pomarańcza. Ogólnie u mnei te niskopółkowe podkłady zawsze ciemniały . Niestety tylko przerzucenie się na te wysokopółkowe pomogło To samo miałam z korektorami, zawsze ciemniały.

U mnie nie ciemniały: Nars Sheer Glow- ma baardzo jasne odcienie, jednak dla mnie wygląda zbyt sucho, YSL Touche Eclat oraz Clarins Extra Firming, z azjatyckich nigdy nie ściamniała żadna z cushion foundation, które posiadam (mam 3 sztuki).
Najlepiej wybrać parę podkładów, przejść się do Sephory/ Douglada i poprosić o próbki bo przy wrażliwej cerze bardzo ważny jest komfort noszenia, inaczej można oszaleć w trakcie dnia ze ściągającym cere podkładem. Wiem coś o tym.

Jeśli chodzi o wrażliwą cerę, to polecam zmianę sposobu aplikacji podkładu z np. pędzli na gąbeczki jesli jeszcze nie próbowałaś?
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 13:19   #4330
LoveIsWeakness
Przyczajenie
 
Avatar LoveIsWeakness
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 22
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Znam ten ból. Możliwe, że masz podobny typ cery do mojej. Mieszana w kierunku suchej, uwrażliwiona, płytko unaczyniona do tego odwodniona. Możliwe, że możesz też cierpieć na ŁZS, ale to tylko takie moje przemyślenia, nie mam żadnego wykształcenia w tym kierunku

Jeśli chodzi o podkłady, to jak dużo ich próbowałaś? Z tych wymienionych przez Ciebie stosowałam oba i oba ciemniały. Revlon w o wiele mniejszym stopniu niż Healthy Mix 51. Z tego drugiego robiła się istna pomarańcza. Ogólnie u mnei te niskopółkowe podkłady zawsze ciemniały . Niestety tylko przerzucenie się na te wysokopółkowe pomogło To samo miałam z korektorami, zawsze ciemniały.

U mnie nie ciemniały: Nars Sheer Glow- ma baardzo jasne odcienie, jednak dla mnie wygląda zbyt sucho, YSL Touche Eclat oraz Clarins Extra Firming, z azjatyckich nigdy nie ściamniała żadna z cushion foundation, które posiadam (mam 3 sztuki).
Najlepiej wybrać parę podkładów, przejść się do Sephory/ Douglada i poprosić o próbki bo przy wrażliwej cerze bardzo ważny jest komfort noszenia, inaczej można oszaleć w trakcie dnia ze ściągającym cere podkładem. Wiem coś o tym.

Jeśli chodzi o wrażliwą cerę, to polecam zmianę sposobu aplikacji podkładu z np. pędzli na gąbeczki jesli jeszcze nie próbowałaś?




Hej, całkiem możliwe, że mamy podobne cery Chyba skuszę się na kilka próbek. Ogólnie w Douglasie nie ma problemu z ich otrzymaniem? Zastanawiałam się właśnie na kremami BB, ale na lato chyba każdy byłby za jasny
LoveIsWeakness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 13:23   #4331
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez LoveIsWeakness Pokaż wiadomość
Hej, całkiem możliwe, że mamy podobne cery Chyba skuszę się na kilka próbek. Ogólnie w Douglasie nie ma problemu z ich otrzymaniem? Zastanawiałam się właśnie na kremami BB, ale na lato chyba każdy byłby za jasny
Byłam parę razy i w D i S i nie było problemu z próbkami. Ja bardzo lubię krem BB Aqua Rush Water Drop firmy BRTC.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-09, 22:28   #4332
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Testowałam ten nowy ysl i faktycznie najjaśniejszy odcień do któraś 20stka, chyba b20, potem było bd25. Niestety najjaśniejszy za ciemny.. Do tego formuła dla mnie zbyt lejaca, jak dobrze, że nie zamówiłam go w ciemno
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 08:46   #4333
LoveIsWeakness
Przyczajenie
 
Avatar LoveIsWeakness
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 22
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A ja właśnie wcale nie jestem taka biała ... a ciemniejsze odcienie podkładów, to już całkowicie katorga, same pomarańczki. Co powiecie o podkładach COLLISTAR? Testowałyście ?
LoveIsWeakness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 08:42   #4334
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Testowałam ten nowy ysl i faktycznie najjaśniejszy odcień do któraś 20stka, chyba b20, potem było bd25. Niestety najjaśniejszy za ciemny.. Do tego formuła dla mnie zbyt lejaca, jak dobrze, że nie zamówiłam go w ciemno
masz racje bardzo lejaca ale tez lepiej kryje i jest faktycznie long lasting
ja zamowilam BD10 z bootsa
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 10:05   #4335
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
masz racje bardzo lejaca ale tez lepiej kryje i jest faktycznie long lasting
ja zamowilam BD10 z bootsa
Jeszcze na parfumdreams.de jest zamawiałam stamtąd guerlain gold w zolciutkim kolorze 31
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 10:12   #4336
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
masz racje bardzo lejaca ale tez lepiej kryje i jest faktycznie long lasting
ja zamowilam BD10 z bootsa
Mi nowa wersja jakos tak...... kurde. Ćwierkałam dwa i trzy miesiące temu że mam KWC... No i klops. Nowa wersja mi juz tak nie odpowiada jak stara. kryje lepiej ale u mnie tez jest mniej glowy... Czy tylko ja mam takie odczucie?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 10:57   #4337
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Tak masz racje jest mniej glow. Tez o tym dzisiaj myslalam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 03:17   #4338
Masalsideffe
Przyczajenie
 
Avatar Masalsideffe
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Indywidualna sprawa - podkład do mojej cery

Witam,
to mój pierwszy wątek
Zdecydowałam się na założenie konta, ponieważ, mimo iż Wizaż.pl jest moim guru przed zakupem kosmetyków (zawsze sprawdzam opinie), nie potrafię na podstawie informacji dostarczonych przez forumowiczki wybrać sobie podkładu do mojej mieszanej cery. Nie wiem nawet jak sprawdzić czy kolor mojej skóry jest w odcieniu ciepłym czy chłodnym. Powiedziałabym - pośrednim
Moja cera jest bardzo przetłuszczająca się, na nosie jedynie jest sucha. Zazwyczaj moim problemem jest to, że po jakimś czasie po wykonaniu makijażu zaczyna mi wszystko po prostu spływać. Dodam, że jakieś 15 min. po umyciu twarz zaczyna wydzielać sebum. Z kosmetykami, ich doborem jest tragedia. Są kosmetyki nawilżające, które świetnie 'reperują' moją cere np. ...nawilżający... krem Clarins HydraQuench - dla normalnej bądź suchej cery.. moja twarz jest nawilżona, ale nie robi się tak bardzo tłusta, wręcz wygląda dobrze nawet kilka godzin po wsiąknięciu ! co do fluidów - z tych co ostatnio używałam to Affinitone, Affinimat, pomiędzy nimi zużyłam 2 lub 3 opakowania Match Perfection Rimmela, który używam teraz tylko na nos. Chociaż pięknie dopasowuje się do mojej twarzy, po kilku godzinach nie tylko się świecę, jestem po prostu tłusta. Jest to o ile się nie mylę, nawilżający podkład więc..hmm..chyba pogłębia problem. Do rzeczy. Poszukuję podkładu, który jednocześnie na długo będzie matował taki rodzaj skóry bez nienaturalnego efektu, nie będzie pozostawiał smug, nie będzie podkreślał skórek na nosie i będzie ładnie pachniał. Najlepiej żeby był tak samo niewidoczny jak ten z Rimmela. Nie wiedziałam czy sugerując się opiniami, gdy na temat jednego produktu są zarówno dobre jak i złe, uda mi się ostatecznie coś wywnioskować, dlatego skusiłam się by poprosić o poradę kogoś kto na ten temat będzie wiedział więcej niż ja.

Edytowane przez Masalsideffe
Czas edycji: 2016-03-13 o 03:18 Powód: literówka
Masalsideffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 10:16   #4339
popcorn19
Raczkowanie
 
Avatar popcorn19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 153
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

martuunia - używam kremu John Masters Organics z różą oraz bazy MUFE, którą polecałam wyżej. Ostatnio poszłam do znajomych na domówkę, a że przed nie miałam jak zrobić od nowa makijażu to zrobiłam porządny test całej tej mieszanki. Od godziny 8rano do godziny 4nad ranem . W tym czasie musiałam tylko jeden raz przypudrować twarz(+ puder sypki LM). Sama byłam w szoku, że w takim idealnym stanie się to utrzymało na twarzy. Zazwyczaj makijaż mam na sobie 10-12 godzin. A krem jest idealny i dobrze chroni moją twarz przed wysuszeniem.

Próbowałam nowy podkład LM candleglow i niestety wygląda u mnie na twarzy źle. Odcień Creme z Smooth Finish jest jaśniejszy niż Creme w Candleglow.

Edytowane przez popcorn19
Czas edycji: 2016-03-14 o 20:26
popcorn19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-13, 15:18   #4340
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Tak masz racje jest mniej glow. Tez o tym dzisiaj myslalam
No i niestety to u mnie go zdyskwalifikowalo.....

Zamówiłam nowego Chanelka.... Kurcze , fajny. Naprawde fajny. Jestem pozytywnie zaskoczona bo zwykle podkladu chanel nie sa łaskawe dla mojej skóry ( no poza vitalumoere aqua, ale ten niemal kazdemu pasuje) .

Co do YSL.... Niestety wracam do face and body bo nic innego nie wyglada u mnie juz teraz tak naturalnie.

Chanelek fajny... Naprawde, jesli ktos ma suchutka cere to polecam.
Średnio trwaly ale w sumie trwalszy niz Bobbi Brown Skin Foundation, chociaz u mnie w sumie tez trzyma sie on ok.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 16:42   #4341
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Chanelek fajny ale YSL ma lepsza trwalosc wiec Chanelek polecial do kogos innego
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 17:00   #4342
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Tylko czemu gmerali w takiej fajnej formule
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 17:28   #4343
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny polecie dobry podklad skora mieszana-wrazliwa w odcieniu
jasny beż chlodny, i nie żolty!
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 17:42   #4344
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Jaka lipa z tym podkladem YSL. Rowniez dzieki Loyd go pokochalam, to moje KWC
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 18:29   #4345
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dla mnie on utrwalony pudrem nadal wyglada pieknie na twarzy
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 19:43   #4346
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez popcorn19 Pokaż wiadomość
martuunia - używam kremu John Masters Organics z różą oraz bazy MUFE, którą polecałam wyżej. Ostatnio poszłam do znajomych na domówkę, a że przed nie miałam jak zrobić od nowa makijażu to zrobiłam pożadny test całej tej mieszanki. Od godziny 8rano do godziny 4nad ranem . W tym czasie musiałam tylko jeden raz przypudrować twarz(+ puder sypki LM). Sama byłam w szoku, że w takim idealnym stanie się to utrzymało na twarzy. Zazwyczaj makijaż mam na sobie 10-12 godzin. A krem jest idealny i dobrze chroni moją twarz przed wysuszeniem.


u mnie też się super trzyma, raczej dogaduje się z każdym pudrem, którym utrwalam, ale ciężko mi dobrać bazę (czy to krem czy typową bazę). Zamówiłam sobie bazę baby skin z Maybelline (można się domyślić, że dużo nie kosztuje, a słyszałam o niej same dobre rzeczy. Niedługo przetestuję, może będzie to fajnie współgrać). I wiadomo, że u każdego co innego, ale zaciekawiłaś mnie tym kremem Muszę obczaić

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Zamówiłam nowego Chanelka.... Kurcze , fajny. Naprawde fajny. Jestem pozytywnie zaskoczona bo zwykle podkladu chanel nie sa łaskawe dla mojej skóry ( no poza vitalumoere aqua, ale ten niemal kazdemu pasuje) .

Chanelek fajny... Naprawde, jesli ktos ma suchutka cere to polecam.
Średnio trwaly ale w sumie trwalszy niz Bobbi Brown Skin Foundation, chociaz u mnie w sumie tez trzyma sie on ok.
Namówiłaś Nie no, już jakiś czas temu mnie zaciekawił, ale jeszcze nie miałam okazji testować. Loyd, a jak z kryciem w praktyce? Raczej tonuje czy coś tam zakryje? i co z blogiem, ominęło mnie coś czy jeszcze w przygotowaniach?
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 21:01   #4347
popcorn19
Raczkowanie
 
Avatar popcorn19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 153
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość

u mnie też się super trzyma, raczej dogaduje się z każdym pudrem, którym utrwalam, ale ciężko mi dobrać bazę (czy to krem czy typową bazę). Zamówiłam sobie bazę baby skin z Maybelline (można się domyślić, że dużo nie kosztuje, a słyszałam o niej same dobre rzeczy. Niedługo przetestuję, może będzie to fajnie współgrać). I wiadomo, że u każdego co innego, ale zaciekawiłaś mnie tym kremem Muszę obczaić
Na początku zapach kremu może trochę odstraszyć. Chociaż po kilku użyciach przyzwyczaiłam się i już nie zwracam na to uwagi. Za to działanie bajka Daj znać czy Ci się sprawdził.

Namówiłaś Nie no, już jakiś czas temu mnie zaciekawił, ale jeszcze nie miałam okazji testować. Loyd, a jak z kryciem w praktyce? Raczej tonuje czy coś tam zakryje? i co z blogiem, ominęło mnie coś czy jeszcze w przygotowaniach?
Chodzi o Healty Glow? Pisałaś, że masz ten sam odcień co ja - Creme w LM. Babeczka w S. pokazywała mi najjaśniejszy odcień HG i był zbyt ciemny.

Macie może swatche CC kremu Chanel? U mnie w S. niestety go nie było

Edytowane przez popcorn19
Czas edycji: 2016-03-13 o 21:11
popcorn19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 09:22   #4348
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez popcorn19 Pokaż wiadomość
Chodzi o Healty Glow? Pisałaś, że masz ten sam odcień co ja - Creme w LM. Babeczka w S. pokazywała mi najjaśniejszy odcień HG i był zbyt ciemny.

Macie może swatche CC kremu Chanel? U mnie w S. niestety go nie było
tak, o ten podkład mi chodziło. Właściwie kolor Creme od LM jest na mnie bardzo blady, latem na pewno go nie będę mogła używać. Teraz też minimalnie za jasny, ale ciemniejsze dziwnie ciemniały mi na twarzy i się odcinały po krótkim czasie od nałożenia.. Już kiedyś pisałam, że kolory średnie tego Chanelka jak dla mnie i wszystkie przede wszystkim za mało żółte Ale jak nie nałożę, to się nie przekonam i będę tak chodzić koło tego podkładu i męczyć
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 13:07   #4349
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny troche nie w temacie, ale chcialam sie dowiedziec jaki puder sypki polecacie? Najbardziej zalezy mi na przedluzeniu trwalosci makijazu oraz rozswietleniu, ze swieceniem sie twarzy nie mam problemu.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 17:35   #4350
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Mi ostatnio żaden, kompletnie żaden podkład nie odpowiada. ELDW źle wygląda na mojej twarzy, Dermablend jakoś ostatnio przestał mi służyć:/ już nie wiem co robić gdyby nie przebarwienia to w ogóle zrezygnowałabym z makijażu, mam dość poszukiwań podkładu idealnego
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.