Kosmetyki M.A.C - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-07, 21:20   #2521
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny nie chce byc upierdliwa, ale pomozcie !!!
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 21:31   #2522
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Geoniu jak Ci się sprawuje płyn do mycia pędzli?

Właśnie na zakupy z nowej kolekcji jadę w niedzielę... aż się boję że mój portfel tego nie wytrzyma

Perlglide'y wręcz kocham

Eres - ten link nie pokazuje strony.

Shadestick Beige-ing daje bardzo fajny efekt jako baza pod cień - ładnie wydobywa, pogłębia kolor. Jak z trwałością to ciężko mi ocenić bo ostatnio używałam cieni w warunkach "ekstremalnych".

Edytowane przez BrandNewName
Czas edycji: 2008-11-07 o 21:36
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 21:36   #2523
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Geoniu jak Ci się sprawuje płyn do mycia pędzli?

Płyn jak najbardziej polecam, jest świetny do małych pędzli. Niewielka ilość sprawia, ze sa idealnie czyste i suche, praktycznie po kilkunastu sekundach można nakladać inny kolor cienia bez obawy, ze kolory się zmieszają.

Duże pędzle tradycyjnie piorę wodą i szamponem, bo szkoda mi tego płynu, zbyt szybko by się skończył
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 21:40   #2524
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Kosmetyki M.A.C

http://i7.ebayimg.com/01/i/001/08/18/13ab_1.JPG a teraz widac chociaz zdjecie ?? Za ten caly zestaw koles chce tylko 87 euro ...
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 21:41   #2525
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

eres mi tez sie nie otwiera strona ale nie wiem co tam jest napisane bo nie umiem ni w zab po niemiecku
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 21:42   #2526
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Coś mi się zdaje, że kupiłam od Ciebie ostatnio pigmenty, bo konto allegrowiczki "dominika-wrobel2" zostało zawieszone, więc to chyba nie tylko zbieżność
Współczuję, że konto zawiesili
Swoją drogą pigmenty rewelacyjne i oryginalne, kupiłabym z chęcią jeszcze
Tak moje moje.....ale to dla mnie nauczka i Wy też pamiętajcie że muszą być umieszczone dokładne dane dotyczące adresu.....ja zmieniałam adres i któregoś dnia wykasowałam stary a nowego nie wpisałam bo jeszcze go nie pamiętałam......a później jakoś zupełnie zapomniałam wpisać..ciągle na nic czasu nie ma...ale odblokują....tylko nie wiem kiedy pewnie już po weekendzie..chociaż sobie trochę odpocznę...
Wszystko ma plusy i minusy.....jutro mam wolny dzień to robie babeczki... tylko muszę poszukać na wizażu jakiegoś dobrego przepisu..
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 21:45   #2527
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
eres mi tez sie nie otwiera strona ale nie wiem co tam jest napisane bo nie umiem ni w zab po niemiecku
Hmm dziwne, bo ja mam stronke po angielsku ... no ale nic to, zamiescilam link do samego zdjecia. moze chociaz ten sie otworzy!
Jestem strasznie ciekawa waszej opinii, czy to oryginaly i dlaczego cena taka niska ... i oczywiscie czy brac!
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 21:45   #2528
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
http://i7.ebayimg.com/01/i/001/08/18/13ab_1.JPG a teraz widac chociaz zdjecie ?? Za ten caly zestaw koles chce tylko 87 euro ...
mi się ta strona otworzyła ale przyznam szczerze że taka cena to mało realne by one były oryginalne bo nawet gdyby to podliczyć w stanach kupując to wyszłoby sporo drożej za taką ilość..no ale nie wiem niech się może wypowiedzą Geonia i Nevada... mają większe doświadczenie
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 21:46   #2529
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

aha, to ja do Ciebie pisalam w sprawie pedzla do podkladu

to szybciutko wystawiaj spowrotem bo ja mam zamowienie na pigmenty

eres dalej nic - nie wiem dlaczego ale z tego co zdolalam wydedukowac to chodzi o aktualnienei przegladarki co jest bez sensu bo ja mam nowa wersje ( IE i Opery)
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2008-11-07 o 21:48
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 21:53   #2530
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
aha, to ja do Ciebie pisalam w sprawie pedzla do podkladu

to szybciutko wystawiaj spowrotem bo ja mam zamowienie na pigmenty

eres dalej nic - nie wiem dlaczego ale z tego co zdolalam wydedukowac to chodzi o aktualnienei przegladarki co jest bez sensu bo ja mam nowa wersje ( IE i Opery)
zobaczymy jak to wyjdzie..
a co do tego zestawu moim skromnym zdaniem to jest nierealne bo zobacz tam jest 34 sztuki samych cienie cień najtaniej na świecie można chyba kupić za 14,50$i to bez podatku z podatkiem amerykańskim z 16$ no to 16 razy 34 to 544$ za same cienie....a tam jeszcze widzę tusze palete jedna chyba jakas limitowana chociaz pewna nie jestem i pigmentów pare moim okiem patrząc na cenę to nie oryginały.....
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 21:56   #2531
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Kurcze No to moze to opisze - jest to zestaw 43 cieni mac (wszystkie pojedyncze, tylko jedna paleta czworka), do tego 4 sypkie pigmenty pelnowymiarowe, do tego pare innych bajerow ... zestaw jest 53 czesciowy, i wyglada sensownie, tylko ze ja sie na macu az tak dobrze nie znam zeby ocenic jego oryginalnosc ... no bo tyle rzeczy a taka cena ?!?!

Edit: imie sprzedawcy to kezza144
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...

Edytowane przez eres
Czas edycji: 2008-11-07 o 21:58
eres jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 22:32   #2532
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
Kurcze No to moze to opisze - jest to zestaw 43 cieni mac (wszystkie pojedyncze, tylko jedna paleta czworka), do tego 4 sypkie pigmenty pelnowymiarowe, do tego pare innych bajerow ... zestaw jest 53 czesciowy, i wyglada sensownie, tylko ze ja sie na macu az tak dobrze nie znam zeby ocenic jego oryginalnosc ... no bo tyle rzeczy a taka cena ?!?!

Edit: imie sprzedawcy to kezza144
Mi też się nie otwiera, ale jak dla mnie za mało można powiedziec na podstawie malutkiego zdjęcia. Byłabym ostrożna. Z resztą tak samo jak Domcia uważam, że jasne super oferty się zdarzają, ale aż taka......... cos mi się nie chce wierzyc.
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 23:07   #2533
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dzieki dziewczyny, ze sprowadzilyscie mnie na ziemie ... tak wlasnie mi sie to wydawalo strasznie podejrzane, no ale fajnie sie bylo chociaz poludzic przez pare godzin
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 23:44   #2534
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Uczciwe przyznam, że przekopałam wątek od 1-8 str i od 70- do końca Czy mogłybyście zweryfikować dla mnie tego sprzedawcę http://allegro.pl/item465463470_cien...r_gratisy.html
[widziałam kilka pytań o bebe 40, ale niestety bez odpowiedzi ]
Co prawda zdążyłam już u tej pani kupić 9 odsypek, ale chcę sie upewnić, czy nie zostałam oszukana.
_______

Już znalazłam tę informację Trudno się mówi. Cieszę się, że odnalazłam ten wątek. Czy jeśli wkleję zdjęcia tych odsypek, które dostałam, któraś z Was będzie tak miła i mnie oświeci, czy wszystkie są fake ?

Edytowane przez Migdał
Czas edycji: 2008-11-08 o 00:59
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 08:44   #2535
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez zoee5 Pokaż wiadomość
Nevada, bardzo dziękuje za pomoc. Cienie Mac mam po raz pierwszy. Jaki pędzel mam kupić tak na próbę, żeby był najbardziej uniwersalny? Czy masz fluidline, jeżeli tak to jakiego pędzla używasz? Będę czekała na Twoją poradę i opinię o tych cieniach. Mam nadzieję, że dojdę do wprawy, bo bardzo szkoda mi by było.
Zoe absolutne must have z pędzli MACa to 209 do eyelinera np fluidline, 219 pencil brush, 229 Large fluff brush, 213 fluff brush (mój ulubiony i bardzo przydatny) i 239 eye shading brush... do twarzy również są bardzo dobre pędzle, używam do różu i pudru 116 i 129

Jeszcze paletek nie otrzymałam, ale poszperam w necie jakie rodzaje cieni są w paletce warm...i może już będę mogła coś powiedzieć

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
Tak moje moje.....ale to dla mnie nauczka i Wy też pamiętajcie że muszą być umieszczone dokładne dane dotyczące adresu.....ja zmieniałam adres i któregoś dnia wykasowałam stary a nowego nie wpisałam bo jeszcze go nie pamiętałam......a później jakoś zupełnie zapomniałam wpisać..ciągle na nic czasu nie ma...ale odblokują....tylko nie wiem kiedy pewnie już po weekendzie..chociaż sobie trochę odpocznę...
Wszystko ma plusy i minusy.....jutro mam wolny dzień to robie babeczki... tylko muszę poszukać na wizażu jakiegoś dobrego przepisu..
Domciu przykro mi i znam ból ''kopa'' zadanego przez Allegro dobrze ,że chociaż Ci odblokują...
Ja uwielbiam piec ciasta to mnie relaksuje, wczoraj miałam zły dzień ,a w lodówce składniki na sernika tiramisu... no i oczywiście go zrobiłam
Polecam blog ''moje wypieki''

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
http://i7.ebayimg.com/01/i/001/08/18/13ab_1.JPG a teraz widac chociaz zdjecie ?? Za ten caly zestaw koles chce tylko 87 euro ...
Eres, przeczytaj jeszcze raz opis, często w takich aukcjach jest tak ,że do wyboru ze wszystkiego jest tylko kilka rzeczy ,a nie cały komplet...
Za małe zdjęcie aby oceniać oryginalność, czy wypisane są nazwy cieni?

Cytat:
Napisane przez Migdał Pokaż wiadomość
Uczciwe przyznam, że przekopałam wątek od 1-8 str i od 70- do końca Czy mogłybyście zweryfikować dla mnie tego sprzedawcę http://allegro.pl/item465463470_cien...r_gratisy.html
[widziałam kilka pytań o bebe 40, ale niestety bez odpowiedzi ]
Co prawda zdążyłam już u tej pani kupić 9 odsypek, ale chcę sie upewnić, czy nie zostałam oszukana.
_______

Już znalazłam tę informację Trudno się mówi. Cieszę się, że odnalazłam ten wątek. Czy jeśli wkleję zdjęcia tych odsypek, które dostałam, któraś z Was będzie tak miła i mnie oświeci, czy wszystkie są fake ?
Oczywiście, wklejaj najlepiej też kolory roztarte na skórze...

Ja powiem prywatnie ,że dostałam ostatnio od użytkowniczki Allegro zażalenie na pigmenty bebe, nie będę tutaj pisała szczegółów, podałam link do wątku tej Pani i być może sama opisze sytuacje
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 11:20   #2536
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny czym różnią się cienie prasowane matte od matte2 ?
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 11:38   #2537
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Eres, przeczytaj jeszcze raz opis, często w takich aukcjach jest tak ,że do wyboru ze wszystkiego jest tylko kilka rzeczy ,a nie cały komplet...
Za małe zdjęcie aby oceniać oryginalność, czy wypisane są nazwy cieni?
Wyraznie napisane jest, ze koles sprzedaje caly zestaw. Tak, jest lista nazw i kolorow, ale ... napisalam wczoraj do niego maila z prosba o wieksze zdjecie oraz pytaniem, dlaczego tak tanio, a dzis dostalam emaila od Ebay z ostrzezeniem, ze ten pan zajmuje sie fishingiem i ze mam w ogole nie otwierac korespondencji przychodzacej od niego Tak wiec dalam sobie na luz.
Eh, nie mam szczescia do Ebaya, co zrobie podchod, to albo paczka nie dojdzie, albo jacys oszusci :/
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 14:15   #2538
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
GG do mucia18
Dot.: Kosmetyki M.A.C

czy ma ktoś glitter mac black- chciałabym zobaczyc jakiej wielkosci sa "płateczki" bo moje jakies takie dość duże...
__________________
WYMIANA
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 14:33   #2539
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez mucia18 Pokaż wiadomość
czy ma ktoś glitter mac black- chciałabym zobaczyc jakiej wielkosci sa "płateczki" bo moje jakies takie dość duże...
Ja mam
Proszę:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg glitter1.jpg (38,7 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg glitter2.jpg (30,5 KB, 27 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-08, 15:41   #2540
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ni z tego, ni owego wzielo mnie nagle na podwojne cienie Electroflash Fresh Green Mix, one sa za ladne
Bije sie z myslami... Powiedzcie, ze sa paskudne Chociaz widzac zdjecia makijazu Nevady raczej nie uwierze
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 18:57   #2541
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Poniżej zdjęcia odsypek, które kupiłam. Proszę o Wasze opinie:

1. Jardin Aires
2. Gold Regular
3. Vanilla
4. Apricot Pink
5. Circa Plum
6. Subtle
7. Tea Time
8. Gilded Green
9. Turquoise
10. Softwashed
11. Viz- A- Violet
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (75,9 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aa.jpg (85,8 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (83,5 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (83,9 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f.jpg (75,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g.jpg (64,8 KB, 68 załadowań)
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 19:25   #2542
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
Wyraznie napisane jest, ze koles sprzedaje caly zestaw. Tak, jest lista nazw i kolorow, ale ... napisalam wczoraj do niego maila z prosba o wieksze zdjecie oraz pytaniem, dlaczego tak tanio, a dzis dostalam emaila od Ebay z ostrzezeniem, ze ten pan zajmuje sie fishingiem i ze mam w ogole nie otwierac korespondencji przychodzacej od niego Tak wiec dalam sobie na luz.
Eh, nie mam szczescia do Ebaya, co zrobie podchod, to albo paczka nie dojdzie, albo jacys oszusci :/
Niestety

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ni z tego, ni owego wzielo mnie nagle na podwojne cienie Electroflash Fresh Green Mix, one sa za ladne
Bije sie z myslami... Powiedzcie, ze sa paskudne Chociaz widzac zdjecia makijazu Nevady raczej nie uwierze
No niestety cienie są super, ta edycja wypiekanych jest dużo lepsza od poprzedniej, bynajmniej kolorystycznie można coś dla siebie wybrać, przy tamtej były same ciemne kolory, mało zaskakujące

Cytat:
Napisane przez Migdał Pokaż wiadomość
Poniżej zdjęcia odsypek, które kupiłam. Proszę o Wasze opinie:

1. Jardin Aires
2. Gold Regular
3. Vanilla
4. Apricot Pink
5. Circa Plum
6. Subtle
7. Tea Time
8. Gilded Green
9. Turquoise
10. Softwashed
11. Viz- A- Violet
Migdałku
Co to jest gold regular i softwashed? ja o takich pigmentach w ogóle nie słyszałam, bardzo słabiutko wyglądają na skórze,a niektóre w pojemnikach słabo przypominają oryginały...myślę jednak ,że 3 są oryginalne tea time, gilded green i circa plum...czyli wszystkie trzy z edycji limitowanej colour forms.
Zaraz polecę do swojej pigmentowni i posprawdzam, może obfocę i wtedy powiem coś więcej
Napisz jak nakładałaś cienie, na mokro, aplikatorem czy palcem?
Jeszcze pytanko, mogłabyś opisać te kolory? na zdjęciu nie widać, a większość pigmentów ma wielowymiarowe kolory np Twoja vanilla jest po prostu tylko kremowa?
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 19:32   #2543
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość

No niestety cienie są super, ta edycja wypiekanych jest dużo lepsza od poprzedniej, bynajmniej kolorystycznie można coś dla siebie wybrać, przy tamtej były same ciemne kolory, mało zaskakujące

Dziewczyny, możecie napisać o jakich cieniach jest mowa? Które są takie fajne (oprócz tego, że wszystkie )?
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 19:49   #2544
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Kosmetyki M.A.C

a propos pedzli mac - mam pewna uwage -dosyc wazna dla tych ktore mysla o zakupie.

jestem w posiadaniu zestawu pedzli z serii colour forms, myje je woda i szamponem (zbyt wielka ze mnie sknera zeby kupic plyn ). po ostatnim myciu bylam w szoku. kiedy wzielam do reki pedzel okazalo sie ze pokrycie rekojesci jest czesciowo zniszczone - woda musiala sie dostac przez pekniecie w plastiku i spowodowala ze drewniany patyczek ktory jest baza pedzla zwiekszyl swoja objetosc - teraz mam z 5 centymetrow dziury w pedzlu - tzn pedzle z zestawow nie sa niezniszczalne a ich plastikowa powloka moze pekac. nie ma to wplywu na uzytecznosc pedzla ale moze irytowac jesli ktos jest esteta lub w pedzlach liczy na "niemiecka trwalosc".
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 19:59   #2545
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

dzieki
ale rozumiem ze z pedzlami z regularnej kolekcji nie ma takich problemow?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 20:23   #2546
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Migdał Pokaż wiadomość
Poniżej zdjęcia odsypek, które kupiłam. Proszę o Wasze opinie:

1. Jardin Aires
2. Gold Regular
3. Vanilla
4. Apricot Pink
5. Circa Plum
6. Subtle
7. Tea Time
8. Gilded Green
9. Turquoise
10. Softwashed
11. Viz- A- Violet
Nie otrzymałam jeszcze od Ciebie odpowiedzi na moje pytania ,ale zdjęcia już mam także dla porównania wklejam i sama możesz ocenić jak to wygląda u Ciebie
Cienie nakładałam wierzchołkiem opuszka palca z zakrętki bez żadnych ulepszaczy (tzn na sucho, nie na mokro) prosto na skórę

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, możecie napisać o jakich cieniach jest mowa? Które są takie fajne (oprócz tego, że wszystkie )?
Mówimy o cieniach z kolekcji Electroflash, konkretnie Vril miała na mysli Fresh Green Mix
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pigmentywizaz.jpg (79,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pigmentywizaz1.jpg (91,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pigmentywizaz2.jpg (75,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolorynaskorze.jpg (74,0 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolorynaskorze1.jpg (65,9 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vanilla.jpg (69,9 KB, 72 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 20:25   #2547
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Migdałku
Co to jest gold regular i softwashed? ja o takich pigmentach w ogóle nie słyszałam, bardzo słabiutko wyglądają na skórze,a niektóre w pojemnikach słabo przypominają oryginały...myślę jednak ,że 3 są oryginalne tea time, gilded green i circa plum...czyli wszystkie trzy z edycji limitowanej colour forms.
Zaraz polecę do swojej pigmentowni i posprawdzam, może obfocę i wtedy powiem coś więcej
Napisz jak nakładałaś cienie, na mokro, aplikatorem czy palcem?
Jeszcze pytanko, mogłabyś opisać te kolory? na zdjęciu nie widać, a większość pigmentów ma wielowymiarowe kolory np Twoja vanilla jest po prostu tylko kremowa?
Vanilla to był jedyny kolor, który porównałam z testerem w MACu w ZT i wydawał mi się zbliżony. Nie do końca udało mi się uchwycić te odcienie aparatem - ale vanilla w pudełeczku wygląda jak biały/ kremowy pył z mniejszymi złotymi drobinkami. Po roztarciu, patrząc pod różnym kątem, kolor jest biały albo złocisty (taka jakby poświata)- na oku wygląda tak złotawo.
Jardins w pudełeczku to jest taki brzoskwiniowy beż (trochę łosoś) ze złocistymi drobinkami. Po roztarciu jest nieco bardziej widoczny niż na załączonych przeze mnie zdjęciach- ale na oku kolor szybko znika(nawet na bazie artdeco) i zostają tak jakby same te brokatowe drobinki (kolor nie jest też od razu całkowicie jednolity, tylko te drobinki się wyraźnie odznaczają). Circa plum, gilded green, viz-a- violet i subtle dają wg. mnie najbardziej wielowymiarowy efekt. Najbardziej tępy wydaje mi się tea time- w pudełeczku i roztarty wygląda jak matowy brąz ze srebrnymi drobinkami (a jardin wygląda jak perła z drobinkami/ brokatem). Cienie 1-4 nakładałam pędzelkiem sephory, a resztę przejechałam palcem
A nazwy gold regular i softwashed wg opisu aukcji to LE
Najlepszym testem będzie chyba zamówienie pigmentów od zaufanej wizażanki i porównanie. Mądry Polak po szkodzie, ale i tak się cieszę- bo przymierzałam się do kolejnych zakupów u tej pani Pozdrawiam

__________________
Nevada87 bardzo Ci dziękuję za pomoc Z tego, co widzę, to vanilla i subtle wyglądają podobnie jak u mnie- ale ten softwashed, gold czy apricot pink to jakaś inna bajka :/

Edytowane przez Migdał
Czas edycji: 2008-11-08 o 20:38
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 20:31   #2548
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Migdał Pokaż wiadomość
Vanilla to był jedyny kolor, który porównałam z testerem w MACu w ZT i wydawał mi się zbliżony. Nie do końca udało mi się uchwycić te odcienie aparatem - ale vanilla w pudełeczku wygląda jak biały/ kremowy pył z mniejszymi złotymi drobinkami. Po roztarciu, patrząc pod różnym kątem, kolor jest biały albo złocisty (taka jakby poświata)- na oku wygląda tak złotawo.
Jardins w pudełeczku to jest taki brzoskwiniowy beż (trochę łosoś) ze złocistymi drobinkami. Po roztarciu jest nieco bardziej widoczny niż na załączonych przeze mnie zdjęciach- ale na oku kolor szybko znika(nawet na bazie artdeco) i zostają tak jakby same te brokatowe drobinki (kolor nie jest też od razu całkowicie jednolity, tylko te drobinki się wyraźnie odznaczają). Circa plum, gilded green, viz-a- violet i subtle dają wg. mnie najbardziej wielowymiarowy efekt. Najbardziej tępy wydaje mi się tea time- w pudełeczku i roztarty wygląda jak matowy brąz ze srebrnymi drobinkami (a jardin wygląda jak perła z drobinkami/ brokatem). Cienie 1-4 nakładałam pędzelkiem sephory, a resztę przejechałam palcem
A nazwy gold regular i softwashed wg opisu aukcji to LE
Najlepszym testem będzie chyba zamówienie pigmentów od zaufanej wizażanki i porównanie. Mądry Polak po szkodzie, ale i tak się cieszę- bo przymierzałam się do kolejnych zakupów u tej pani Pozdrawiam
Wyżej masz foty Vanilla dodatkowo delikatnie połyskuje na róż

Viz-a-violet wygląda na bardzo ciemny w pojemniczku ,który pokazałaś, normalny to taki jasny fiołek... jak robiłam dla Ciebie ten swatch próbek na skórze i poszłam umyć dłoń to nie mogłam zmyć pigmentów, także nie ma opcji ,że pozostaje tylko pyłek na powiece
Wczoraj np nałożyłam sobie kolor burnt burgundy na skórę żeby zrobić swatch i do dzisiaj mi nie zszedł ,dopiero po drugiej kąpieli i szorowaniu także pigmenty są raczej odporne na starcie, ale to pewnie też zależy od koloru

Nie ma czegoś takiego jak gold regular i softwashed
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 20:32   #2549
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nevado mam prywatne pytanie: nie bylas czasami dzis w CH Matarni? wydawalo mi sie ze widzialam Ciebie .
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 20:35   #2550
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Nevado mam prywatne pytanie: nie bylas czasami dzis w CH Matarni? wydawalo mi sie ze widzialam Ciebie .
Niestety nie, prywatnie jeszcze dopowiem ,że po sklepach latam w tygodniu, nie cierpię tłoków w weekendy
Dzisiaj zaliczyłam tylko bomi w poszukiwaniu smakowitych owsianek nestle
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.