Kosmetyki M.A.C - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-17, 01:53   #2161
małagorzata
Raczkowanie
 
Avatar małagorzata
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 116
Dot.: Kosmetyki M.A.C

http://www.allegro.pl/item461319681_...ory_z_usa.html <------ warto zamowic te cienie??
małagorzata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 08:08   #2162
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez małagorzata Pokaż wiadomość
A gdzie są nazwy cieni ? Co to za numerki ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 08:20   #2163
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez małagorzata Pokaż wiadomość
Nie jestem ekspertem ale...
Cienie prasowane MAC nie maja w opakowaniach lusterek i aplikatorow. Do tego absolutnie wszytskie kosmetyki MAC maja nazwy odcieni, a nie numerki. Ordynarna podroba - NIE KUPUJ!
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 08:26   #2164
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez małagorzata Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nie jestem ekspertem ale...
Cienie prasowane MAC nie maja w opakowaniach lusterek i aplikatorow. Do tego absolutnie wszytskie kosmetyki MAC maja nazwy odcieni, a nie numerki. Ordynarna podroba - NIE KUPUJ!
Prasowańce mam tylko dopaletkowe ale te z aukcji to podróby - oprócz tego co vril napisała opakowanie powinno być inne (zamknięcie jest okrągłe a nie ścięte)

Edytowane przez BrandNewName
Czas edycji: 2008-10-17 o 09:06
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 08:54   #2165
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez małagorzata Pokaż wiadomość
To są podróbki. Na pewno
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 18:44   #2166
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Czy to oryginalne pędzle?

http://www.allegro.pl/item460863633_...sto_z_usa.html
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 18:54   #2167
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Mam, mam, już się chwaliłam Mieszałam go z podkładem, bądź nakładałam na podkład. Ładnie rozświetla podkład. na oczy nie stosowałam.
czyli zadowolona jestes?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-17, 19:25   #2168
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Wedlug mnie nie.
Zestaw ma 24 pedzle, calosc za 199zl. Wychodzi po 8zl za pedzel. Pedzle MACa w Anglli kosztuja srednio 20 funtow za sztuke. Czyli ponad 80zl za pedzel. A tu gosc oferuje 24 sztuki w pokrowcu za 199zl..
Poza tym zdjecia sa nie sa oryginalne. Widzialam juz gdzies podobne, chyba na ebay.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 19:37   #2169
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Była już mowa o pędzlach. MAC nigdy nie produkowal takich zestawów.

To podróby!!
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 19:37   #2170
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Wedlug mnie nie.
Zestaw ma 24 pedzle, calosc za 199zl. Wychodzi po 8zl za pedzel. Pedzle MACa w Anglli kosztuja srednio 20 funtow za sztuke. Czyli ponad 80zl za pedzel. A tu gosc oferuje 24 sztuki w pokrowcu za 199zl..
Poza tym zdjecia sa nie sa oryginalne. Widzialam juz gdzies podobne, chyba na ebay.

Dzięki,w takim razie sę nie skuszę,nie będę za nic ryzykować
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 20:19   #2171
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
czyli zadowolona jestes?
Jestem Chociaż nie jest to coś koniecznie niezbędnego Mam takie coś z Inglota. Kosztowało 17 zł i ma 30 ml Efekt niemal ten sam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-17, 20:25   #2172
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Jestem Chociaż nie jest to coś koniecznie niezbędnego Mam takie coś z Inglota. Kosztowało 17 zł i ma 30 ml Efekt niemal ten sam
a z inglota to co to jest?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 20:45   #2173
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
czyli zadowolona jestes?
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a z inglota to co to jest?
Inglot to AMC Face and Body Bronzer. Można go użyć samego, można położyć tylko na wybrane partie buźki dla rozświetlenia. Ma konsystencję lejącą. Występuje w wersji z drobinkami i bez i w kilku odcieniach. Ja mam wersję z drobinkami nr 94. Położony na podkład na kości policzkowe lekko je przyciemnia i daje glow Akurat ten kolor z MAC-a daje tylko glow A-ha ten Inglot występuje również w dużej butli, bo jakby ktoś chciał stosować do ciała to wiadomo więcej potrzeba
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 21:06   #2174
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dzieki dziewczyny tak myslalam bo na moje nie fachowe oko laika tez mi sie wydawalo ze podroby ale wolalam sie upewnic
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 21:08   #2175
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Inglot to AMC Face and Body Bronzer. Można go użyć samego, można położyć tylko na wybrane partie buźki dla rozświetlenia. Ma konsystencję lejącą. Występuje w wersji z drobinkami i bez i w kilku odcieniach. Ja mam wersję z drobinkami nr 94. Położony na podkład na kości policzkowe lekko je przyciemnia i daje glow Akurat ten kolor z MAC-a daje tylko glow A-ha ten Inglot występuje również w dużej butli, bo jakby ktoś chciał stosować do ciała to wiadomo więcej potrzeba
i efekt podobny tak? to moze przejde poszukac go w inglocie?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 21:35   #2176
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Wedlug mnie nie.
Zestaw ma 24 pedzle, calosc za 199zl. Wychodzi po 8zl za pedzel. Pedzle MACa w Anglli kosztuja srednio 20 funtow za sztuke. Czyli ponad 80zl za pedzel. A tu gosc oferuje 24 sztuki w pokrowcu za 199zl..
Poza tym zdjecia sa nie sa oryginalne. Widzialam juz gdzies podobne, chyba na ebay.
Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Była już mowa o pędzlach. MAC nigdy nie produkowal takich zestawów.

To podróby!!
Zdecydowanie podróby jak już to dziewczyny zauważyły. Ogólnie ostatnio coś all zalała fala podróbek MACowych, niedobrze Te pędzle nawet nie są ładne jakieś takie bezkształtne niektóre. Dziwie się, że ktoś to kupuje, a ostatnio nawet widziałam jak jeden zestaw pędzli - podobnych do tych- poszedł za ponad 300 zł i ludzie wystawiają pozytywne komentarze, a ponieważ są pozytywne komentarze, to następni kupujący się znajdują i koło się zamyka. Ostatnio nawet widziałam pędzle MAC z all ( były w zestawach po 150 zł ) włosie wypada, powyginane, nawet nie jestem pewna czy to naturalne włosie, choc w aukcji tak było napisane, maluje się tym strasznie, a właścicielka nie chciała mi wierzyc, że kupiła badziew i jeszcze usłyszałam, że dałam się zrobic w bambuko kupując w salonie 6 pędzli za 140 euro. Dopiero jak znajoma porównała sobie moje i swoje pędzle to dopiero wtedy się załamała, szkoda, że nie wszyscy tu zaglądają, było by mniej wpadek kupujących
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 22:04   #2177
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
i efekt podobny tak? to moze przejde poszukac go w inglocie?
Z tym, że Inglot to tylko odcienie brązów, a tutaj masz różne odcienie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 00:06   #2178
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Witajcie

Już trochę czasu minęło od kiedy zaczęłam moją MACową przygodę. Myślę, ze pora na krótkie podsumowanie z mojej strony

Spróbowałam kilku róznych kosmetyków, ponieważ ciekawił mnie ogół kosmetyków MACa, nie tylko pigmenty czy cienie prasowane, jak jest w wielu przypadkach MACowego uzaleznienia Niestety po kilku już miesiącach stwierdzam, że tak naprawdę między mną a MACiem nie ma zbyt dobrych stosunków. Na wielu produktach się najzwyczajniej zawiodłam
Ale może po kolei.
Na zdjęciu jest mój obecny zbiór. Niektóre wizażanki pewnie pamiętają, jak dwa miesiące temu wklejałam tu moj zbiorek - wtedy bylo w nim zdecydowanie więcej kosmetyków MACa. Dziś już tylko cienie, trochę osypek pigmentów, puder mineralny, dwa błyszczyki i jeden róż. Dodam tylko, ze nie do konca jestem z tego całego zbioru zadowolona.
Wcześniej miałam jeszcze:
- Shadestick'a. Niby cień, niby genialna baza pod pigmenty. Dla mnie totalnie zbędny kosmetyk o niesamowicie tłustej konsystencji, która szybko zastyga na powiece. Jak już kiedyś wspomniałam, zminia kolor cieni, z niektórych robi zbita miazgę, a inne polepsza. Dziwna rzecz.
- Paints. Kupiłam skuszona zachwalaniami na YouTubie, że to wspaniała baza pod cienie. Bubel, nie baza. Cienie trzymają się godzinę, po czym zbierają sie w zalamaniu powieki. Cięzko sie na tym cieniuje, brak poślizgu. Jako cień stosowany solo słabe, bo nierównomiernie się rozprowadza. No i najgorsze to, że bardzo łatwo przesadzić z ilością, a wtedy ma się już miagę Paintsową na powiece, która za chiny nie chce wtopić się w skórę.
- podkład Select SPF15. Kupiłam chyba tylko dlatego, ze koniecznie chciałam jakiegoś podkładu ze słynnego MACa wypróbować. Zrezygnowałam z tego kosmetyku nie dlatego, ze był bublem, tylko dlatego, ze najzwyczajniej w świecie odzwyczaiłam się od podkładów
- cieliste blyszczyki. Miałam dwa - słynny Florabundance oraz Wildly Lush. Matko! Toż to horror! Przepraszam za porównanie, ale usta w tych blyszczykach wygladają jak usta Dody. Maksymalnie plastikowe i ninaturalne, jakby przyklejone i wybielone do koloru skóry. Wyglądałam jak plastikowa lala, co przyznam nie jest moim wymarzonym wyglądem Nie wsiąkają w skórę ust, tylko trzymają się na nich taką tłustą kołderką. Okropność.
- iskrzące błyszczyki. Bountiful i Morning Glory. Kolory podobne jak bracia. Gdybym wiedziała, na pewno nie kupiłabym Motning Glory wysyłkowo. Bardzo mocno iskrzą i zostawiają taka taflę wodnych iskier na ustach. Mnie to nie pasuje zupelnie, podobnie jak w przypadku cielistych, wyglądam jak plastikowa lala. Jednak te iskrzące nie tworzą już takiej warstweki grubej na ustach.
- róż Pinch O'Peach. Ładny kolor, fakt. Ale za ciepły dla mnie Jest taki "typowy", a ja jednak lubuję się w malinowych różach.

Tyle odpadło z mojej kolekcji. olecą w świat i mam nadzieję, ze znajdą dobrych wlaścicieli. Zostawiłam sobie jak widzicie wiele cieni prasowanych. Jestem szalenie zadowolona z quadu Tempting. Kocham te kolorki Tak samo Shadowy Lady quad jest wspaniały, tylko kolory bardziej wieczorowe. Z palety 15 mam kilka ulubionych, jednak bez niektórych z tych cieni mogłabym sie spokojnie obejść, tym bardziej, ze znalazłam inną wspaniałą firmę, któa stwworzyła piękne nude'owe kolorki w jednej wielkiej palecie, łudząco podobne, do tych, które mam z MACa Mimo wszystko nie puszczę na razie w świat prasowańców, ponieważ mam je w wersji "refill" i ciężko byłoby słać je gdzieś, gdy są takie podatne na uszkodzenie Obecność niektórych kolorów w tej palecie jednak mnie razi Doszlam do jednego wniosku - jeśli prasowańce MACa, to tylko mocne kolory. Nude'owe można po porstu znaleźć w tańszej wersji innych firm kosmetycznych.
Zostawiłam jeden róż - Dame. Lubię go, ale i tak uważam, ze jest trochę zbyt ciepły :/
Mineralize Skinfinish Natural. Mój wybawca i geniusz! Bez niego nie wychodze z domu Mam dwa - jeden ciemniejszy (używałam latem) i jeden jasniejszy (teraz jesienią używam). Wg. mnie najlepszy puder jak kiedykolwiek miałam, a miałam wiele. Nie podrażnia, nie zapycha, kryje odpowiednio, ale daje bardzo naturalny efekt. No i najlepsze jest to, że jest bardzo wydajny. To zdecydowanie mój ulubiony kosmetyk MACa
Z błyszczyków zostawiłam dwa. Spring Bean, który jest dość oryginalny. Daje ciepłe, miodowe wykończenie na ustach, a drobinki sa o wiele mniej widoczne niż w Bountiful czy Morning Glory. Wygląda bardzo naturalnie. No i mój nr 1 z MACowych błyszczyków - z serii Cult of Cherry. Jest pięknie wisniowy, ale naturalny (przepraszam, ze nadużywam słowa "naturalny"). Z moją urodą wspaniale się komponuje, usta nie są plastikowe, ani nie wyglądają jak przyklejone. Wspaniały kolor i wspaniała jakość.
Posiadam jeszcze dwa pędzle, zktórych tez jestem bardzo zadowlona


Na razie moich MACowych zakupów koniec. Myślę, ze będę kupować w MACu przy okazji, kiedy raz w roku odwiedze Warszawę albo inny Kraków Nie mam już ochoty na MACowe eksperymenty i na pewno nie będę już wiecej kupowac MACa wysyłkowo, ponieważ w większości przypadków nie trafiałam w to, co chciałam (oprócz Cult of Cherry, za którą serdecznie dizekuję!!!). Może kupię jeszcze jakiś roż, jeśli znajdę malinowy kolor. Interesują mnie tez pędzle- kabuki i jakiś do różu. I chyba na tym koniec. Cieni mam tyle, ze nigdy ich nie zuzyję, a pewnie szybciej mi sie znudzą. MAC to ciekawa firma, ale dla mnie trochę zbyt różnorodna. Może tak, powiem już bez owijania - zawiodłam się trochę na MACu. Takie mam odczucie po kilku miesiącach. Przez to, ze się zawiodłam, odechciewa mi sięna MACa wydawac pieniądze. Może jeśli w Trójmieście kiedyś pojawi się jakiś salon, to znów zacznę eksperymenty. Na razie zaspokoiłam swoją MACową ciekawość

Pozdrawiam wszystkie MACoholiczki i życzę powodzenia w MACowej eksploracji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4226.jpg (53,7 KB, 154 załadowań)
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 08:01   #2179
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość

Tyle odpadło z mojej kolekcji. olecą w świat i mam nadzieję, ze znajdą dobrych wlaścicieli. Zostawiłam sobie jak widzicie wiele cieni prasowanych. Jestem szalenie zadowolona z quadu Tempting. Kocham te kolorki Tak samo Shadowy Lady quad jest wspaniały, tylko kolory bardziej wieczorowe. Z palety 15 mam kilka ulubionych, jednak bez niektórych z tych cieni mogłabym sie spokojnie obejść, tym bardziej, ze znalazłam inną wspaniałą firmę, któa stwworzyła piękne nude'owe kolorki w jednej wielkiej palecie, łudząco podobne, do tych, które mam z MACa Mimo wszystko nie puszczę na razie w świat prasowańców, ponieważ mam je w wersji "refill" i ciężko byłoby słać je gdzieś, gdy są takie podatne na uszkodzenie Obecność niektórych kolorów w tej palecie jednak mnie razi Doszlam do jednego wniosku - jeśli prasowańce MACa, to tylko mocne kolory.
Zdradź co odkryłaś
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-18, 09:36   #2180
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Z tym, że Inglot to tylko odcienie brązów, a tutaj masz różne odcienie
ostatnio jestem rozkochana w brazach ale przyznam sie ze nic takiego w inglocie jak opisujesz nie widzialam wiec bede musiala tam niezle poszperac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 10:03   #2181
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Zdradź co odkryłaś
Czyzby Coastal Scents Neutral Palette? Bo tez sie na nia czaje.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 11:37   #2182
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Zdradź co odkryłaś
Tak tak tak, szybciutko mów!!
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 12:29   #2183
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Zdradź co odkryłaś
Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Czyzby Coastal Scents Neutral Palette? Bo tez sie na nia czaje.
Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Tak tak tak, szybciutko mów!!
Mi też się udzieliła ciekawość
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 14:39   #2184
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Tak, kochane Coastal Scents Neutral Palette. Jest genialna! Tyle świetnie napigmentowanych kolorów za niską (w porównaniu do ilości) cenę. Skusiłam się i nie żałuję Naprawdę szczerze polecam.
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 15:32   #2185
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Tak, kochane Coastal Scents Neutral Palette. Jest genialna! Tyle świetnie napigmentowanych kolorów za niską (w porównaniu do ilości) cenę. Skusiłam się i nie żałuję Naprawdę szczerze polecam.
http://www.coastalscents.com/cfwebst...al-palette.cfm czy te cienie są całkiem matowe? Gdzie ją kupiłaś, kolory rewelacyjne
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 16:30   #2186
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
http://www.coastalscents.com/cfwebst...al-palette.cfm czy te cienie są całkiem matowe? Gdzie ją kupiłaś, kolory rewelacyjne

Mamy w sumie mieszankę - niektóre sa perłowe, niektóre mocno iskrzące, jeszcze inne - matowe, ale tych jest mało. Kupiłam z tej stronki, do której link podałaś. Robiłam większe zamówienie, więc przesyłka nie wyszła mi mało, jednak i tak uważam, ze naprawdę opłaca się kupić tę palete Cienie są miękkie i trwałe, widoczne na powiece
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 16:34   #2187
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Mamy w sumie mieszankę - niektóre sa perłowe, niektóre mocno iskrzące, jeszcze inne - matowe, ale tych jest mało. Kupiłam z tej stronki, do której link podałaś. Robiłam większe zamówienie, więc przesyłka nie wyszła mi mało, jednak i tak uważam, ze naprawdę opłaca się kupić tę palete Cienie są miękkie i trwałe, widoczne na powiece
a jakby sie kupilo sama ta paletke to wysylka wiesz jaka by wyszla? bo nigdzie nie widze o tym informacji
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 16:41   #2188
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a jakby sie kupilo sama ta paletke to wysylka wiesz jaka by wyszla? bo nigdzie nie widze o tym informacji
nie mam pojęcia przesyłka w dużej mierze zależy od wielkości paczki. A przyznam, że ta paletka jest duża... Więc pewnie najtaniej nie wyjdzie
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 17:21   #2189
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
nie mam pojęcia przesyłka w dużej mierze zależy od wielkości paczki. A przyznam, że ta paletka jest duża... Więc pewnie najtaniej nie wyjdzie
no ale w sumie kupujac pojedyncze cienie np inglota drozej wyjdzie chociaz cieni nie uzywam ale przyznam sie ze kocham takie kolorki!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 17:24   #2190
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki M.A.C

dziękuję Wilhelmino na odpowiedź paletka jest piękna i bardzo mnie kusi, bardziej niż ta pstrokata 120
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.