Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-31, 11:06   #1201
poziomkakj
Rozeznanie
 
Avatar poziomkakj
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 736
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy. POMOCY!

hmm skoro masz cienkie wlosy to napewno sa bardzo lekkie, wiec w tym wypaku dobrym sposobem jest suszenie wlosów glowa w dol, a potem pryskanie je lakirem u nasady. U mnie tp sie sprawdza, ale ja staram sie wogole nie suszyc, zeby ich nie zniszczyc. Co do kosmetykow pielegnacyjnych to sie nie wypowiem bo jeszcze na takie nie trafilam ktore spowodowaly by ze wlosow optycznie byloby wiecej.
poziomkakj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 11:10   #1202
triniti020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 24
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy. POMOCY!

Dziękuje za radę.
triniti020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 11:11   #1203
ania7412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy. POMOCY!

Aby nadać włosom objętość najlepiej stosować piankę TAFT (zieloną). Polecam
ania7412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 12:04   #1204
LadyNatt
Przyczajenie
 
Avatar LadyNatt
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań się kłania :D
Wiadomości: 3
GG do LadyNatt Send a message via Skype™ to LadyNatt
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy. POMOCY!

triniti020 mam ten sam problem. Ja mam kolor ciemnej czekolady, włosy mi się świecą ale są cienkie, często oklapnięte a końcówki mam suche jak wiór i też często się zawijają co doprowadza mnie do szału Czasem nawet jak przejade prostownica to i tak sie zwijają te końcówki .
Ja na objętość stosuje balsam z AVOnu, nazywa się Advance techniques i jest z takim fioletowym dziubkiem Moim zdaniem jest on dobry, włosy nie są takie bardzo ulizane. Jeszcze lepszy efekt dała mi pianka do objętości z welli w kolorze zielonym Możesz spróbować Pozdrawiam
LadyNatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 13:07   #1205
katja2407
Raczkowanie
 
Avatar katja2407
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 163
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy. POMOCY!

Jeśli masz dużo włosów, to warstwowe cieniowanie powinno je podnieść. Jeśli chodzi o kosmetyki, to w drogeriach jest spory wybór specyfików zwiększających objętość, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie Jeżeli nie myjesz włosów codziennie, to żeby zapobiec ich oklapywaniu, przed pójściem spać związuj je w kitkę na czubku głowy - rano będą podniesione u nasady
katja2407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 13:09   #1206
triniti020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 24
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy. POMOCY!

Lady natt dziekuje

To widze ze mamy wręcz taki sam problem. Ja tez mam włosy pięknie błyszczące i na tym ich zalety chyba sie kończą.
Ja używałam z avonu z tej smaej lini z fioletowym czubkiem ale spray i polecam go choc oszołamiających efektów nie daje.

Na końcówki uzywam Biosilku. To droga firma ale można zakupic prawie w kazdym salonie fryzjerskim taki malutki flakonik za ok. 10 zł starcza na długo poleciła mi go fryzjerka i jest rewelacyjny ładnie nawilża końcówki. Nalezy go nakładac tylko na końce tuż po umyciu i mała ilośc bo jest dosc tłusy.

Ja bardziej zastawnawiam sie nad fryzurą. Doradzano mi cieniowanie ale boje sie ze będzie jeszcze gorzej.

A dobre opinie słyszłam o szamponie i odzywce Loreala Volume extreme. Dośc drogie ale za 48 zł jest 500 ml czyli bardzo dużo. Sama zamierzam zakupic.

Pozdrawiam

polecajcie dalej
triniti020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 13:14   #1207
triniti020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 24
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy. POMOCY!

dziękuje za poradę. zdecyduję się chyba na cieniowanie bo duzo osób mi to poleca lecz boję sie że to tak bardzo zmmniejszy ich ilośc że przy ich cienkiości i oklapłości da gorszy efekt.

Jak myślicie?

pozdrawiam
triniti020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-31, 13:55   #1208
katja2407
Raczkowanie
 
Avatar katja2407
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 163
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy. POMOCY!

Po cieniowaniu włosy będą lżejsze, będą łatwiej się układać i nie powinny tak szybko oklapywać. Zawsze możesz spróbować tego sposobu ze związywaniem na noc, rano włosy wyglądają o wiele lepiej
katja2407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 14:26   #1209
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy. POMOCY!

Cytat:
Napisane przez triniti020 Pokaż wiadomość
Lady natt dziekuje

To widze ze mamy wręcz taki sam problem. Ja tez mam włosy pięknie błyszczące i na tym ich zalety chyba sie kończą.
Ja używałam z avonu z tej smaej lini z fioletowym czubkiem ale spray i polecam go choc oszołamiających efektów nie daje.

Na końcówki uzywam Biosilku. To droga firma ale można zakupic prawie w kazdym salonie fryzjerskim taki malutki flakonik za ok. 10 zł starcza na długo poleciła mi go fryzjerka i jest rewelacyjny ładnie nawilża końcówki. Nalezy go nakładac tylko na końce tuż po umyciu i mała ilośc bo jest dosc tłusy.

Ja bardziej zastawnawiam sie nad fryzurą. Doradzano mi cieniowanie ale boje sie ze będzie jeszcze gorzej.

A dobre opinie słyszłam o szamponie i odzywce Loreala Volume extreme. Dośc drogie ale za 48 zł jest 500 ml czyli bardzo dużo. Sama zamierzam zakupic.

Pozdrawiam

polecajcie dalej
Mam identyczny problem. Włosy ciemnobrązowe, średniej długości i kręcące końcówki

Też używam biosilku po nim włosy nie wydają się takie suche.
Naprawdę bardzo wydajny, starcza na długo
Nie wiedziałam, ze można go też stosować na mokre włosy. Muszę spróbować.
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 14:57   #1210
triniti020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 24
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy. POMOCY!

No a ja myślałam że chyba nie spotkam osoby o takim problemie jak ja.
a tu proszę nawet dwie osoby.

Ja stosuję biosilk gdy umyje włosy troszkę osusze ręcznikiem i na końcóweczki. Biosilk jest bardzo tłusty i tym że robie na wilgotne włoski unikam uczucia tłustych końcówek gdy wyschną sa normalne w dotyku ale błyszczące i nawilżone

Czekam na inne wasze sposoby na poradzenie sobie z cienkimi oklapłymi włoskami

Pozdrawiam
triniti020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 14:57   #1211
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy. POMOCY!

Czesc Ja tez mam wlosy bardzo cienkie, i na dodatek ostanio okolo polowy mi wypadlo Mam na szczescie wlosy krecone i "zdrowe" tzn blyszczace i nawilzone. Regularnie podcinam koncowki u fryzjera (co 1,5 miesiaca okolo 2 cm). Zawsze bylam zadowolona ze swojej fryzury jednak ostatnio mialam cieniowane wlosy i chyba fryzjerka zrobila to zle. W kazdym razie wlosy w ogole nie chca sie same ukladac. Mam do gory taka "bąbke"- ale wbrew pozorom nie ma tam super objetosci, a na dole zwisaja smetnie "resztki". Ja juz nie zamierzam cieniowac wiecej wlosow. Najwyzej troszeczke na okolo 2- 3 cm od dolu, ale na pewno nie tak ze gorna warstwe wlosow mam krotka a dolna dluga. Wyglada to strasznie na moich wlosach. Juz sie nie moge doczekac kiedy odrosna. Teraz obcinam tylko dolna warstwe zeby wyrownac Radze dobrze wybrac fryzjera-musi byc kompetentny-moj podobno byl ;D. A po 2 nie wydaje mi sie zeby wlosy wycieniowane dobrze wygladaly na dlugich wlosach. Bedzie efekt taki jak u mnie.

Jesli chodzi o stylizacje to nie pomoge za bardzo bo mam krecone i inaczej sie nimi opiekuje
Ale pianka zwiekszajaca objetosc+ suszenie glowa w dol daje dobre efekty. TYlko ze krotkotrwale. Przede wszystkim lekki szampon i lekka odzywka dodajace objetosci Podobno super efekty daje suszenie na okraglej szczotce ale trzeba miec wprawe ) Ja nie mam
Slyszalam jeszcze o nawijaniu gornych warstw wlosow na duuze walki. Ale tak zeby te walki "lezaly" na samym czubku glowy.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-31, 15:15   #1212
triniti020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 24
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy. POMOCY!

własnie dlatego boję sie cieniowac.
Kiedys miałam włosy pocieniowane ale jak były o wiele krótsze i nie wyglądało to najlepiej. musiałam długo czekac aż włoski odrosną

tylko teraz sa całkowicie bez cieniowania . Są cienkie, oklapłe i chce im nadac zycia ale boję się eksperymentowac. Żeby sie na coś zdecydowac potrzebuję porad


Pozdrawiam
triniti020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 16:05   #1213
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy. POMOCY!

Mi sie zawsze najbardziej podobalo jak mialam wlosy tej samej dlugosci, tylko w niektorych miejscach- troche z przodu i troche z tylu mialam wierzchnie pasma troszke krotsze-tak o 2-3cm. (ale tylko niektore-nie cala wierzchnia warstwe!) Po prostu delikatnie wycieniowane. Teraz juz sie boje bo fryzjerka przesadzila, a wlosy beda mi odrastaly minimum pol roku
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 16:30   #1214
triniti020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 24
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy. POMOCY!

Miałam identyczna sytuacje. Włosy odrastały mi rok. Podcinałam regularnie końcówki co przyspeszyło wzrost. Jak były dosc długie ściełam częsc włosów by sie wyrównały
triniti020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 20:42   #1215
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy. POMOCY!

Ja nie podcinam końcówek. Co to ma wspólnego z szybszym rośnięciem? Przecież włosy rosną przy skórze głowy a nie od końcówek.
Cieniowane włosy (długie) nie bardzo mi się podobają. Chyba, ze z przodu przy twarzy
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 21:44   #1216
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Wätek poläczylam ze zbiorczym.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 16:31   #1217
Kallisto
Raczkowanie
 
Avatar Kallisto
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 258
GG do Kallisto
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

hej! `
ja tez mam wlosy cienkie, chociaz od roku uzywam waxu, nafty kosmetycznej, pije pokrzywe i skrzyp polny (oczywiscie z przerwami ), i jest coraz lepiej. wlosy sa zdrowe i takie sztywniejsze przez co wydaja sie grubsze. zbieram teraz sporo komplementow na ich temat, mimo ze jeszccze 1,5 roku temu kolezanki sobie zartowaly ze mam lyse wlosy.....
od 3 miesiecy wuzywam tez szamponu kerastase na objetosc. kosztuje 80zl 250ml ale jest naprawde swietny. goraco polecam, wlosy sa po nim piekne.
no i oczywiscie myje je codziennie. wlosy cienkie maja to do siebie ze na drugi dzien wygladaja juz paskudnie
ostatnio mam tez ochote na kupno skrzypu polnego w spreju, bo ktoras wizazanka mowila ze spryskuje nim wlosy po kazdym myciu i jest swietny. moze warto sprobowac.
__________________
_________________________ _________________________ ___

Odchudzam się i zapuszczam włoski!
Waga 54 a będzie:
50 ,
potem 48
a potem wymarzone 45
Kallisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 20:20   #1218
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

ja używałam kiedys olejku rycynowego,nafty itp i nic mi to nie dało
ja mam takie włosy genetycznie,są zdrowe i nie pomogą im żadne kosmetyki bo na grubosc nie ma sie wpływu
ja myślę po prostu o zrobieniu trwałej
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 21:04   #1219
katttkaa
Zadomowienie
 
Avatar katttkaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mój dom ;)
Wiadomości: 1 415
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez katja2407 Pokaż wiadomość
Jeśli masz dużo włosów, to warstwowe cieniowanie powinno je podnieść. Jeśli chodzi o kosmetyki, to w drogeriach jest spory wybór specyfików zwiększających objętość, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie Jeżeli nie myjesz włosów codziennie, to żeby zapobiec ich oklapywaniu, przed pójściem spać związuj je w kitkę na czubku głowy - rano będą podniesione u nasady

tego to ja bym nie radziła..wiele razy czytałm ża włosy związanę na noc w kitkę łamią się w miejscu gdzie są ściśniete gumką :/

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
ja używałam kiedys olejku rycynowego,nafty itp i nic mi to nie dało
ja mam takie włosy genetycznie,są zdrowe i nie pomogą im żadne kosmetyki bo na grubosc nie ma sie wpływu
ja myślę po prostu o zrobieniu trwałej
trwała??bedziesz żałować z włosow zrobi Ci się siano moja mama tak jak i ja obie mamy cienkie i rzadkie włosy same piorka na głowie u też mamka zawsze trwałą robiła..parę dobrych lat..na poczatku efekt był okej ale potem włosy yły brzydkie i znów szła robić trwałą by polepszyć ich wygląd bo nic się nie układały i tak cały czas aż wkońcu namowiłam ją by z ty przestała i używa waxa i nafty oraz szamponu radicala i z avonu tego fioletowego i podcina końcówki co 1,5 miesiąca i teraz ma o wile ładniesze włosy mi niestety ten fioletowy z avonu nic nie daję na objetość :/
katttkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 05:41   #1220
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kallisto Pokaż wiadomość
hej! `
ja tez mam wlosy cienkie, chociaz od roku uzywam waxu, nafty kosmetycznej, pije pokrzywe i skrzyp polny (oczywiscie z przerwami ), i jest coraz lepiej. wlosy sa zdrowe i takie sztywniejsze przez co wydaja sie grubsze. zbieram teraz sporo komplementow na ich temat, mimo ze jeszccze 1,5 roku temu kolezanki sobie zartowaly ze mam lyse wlosy.....
od 3 miesiecy wuzywam tez szamponu kerastase na objetosc. kosztuje 80zl 250ml ale jest naprawde swietny. goraco polecam, wlosy sa po nim piekne.
no i oczywiscie myje je codziennie. wlosy cienkie maja to do siebie ze na drugi dzien wygladaja juz paskudnie
ostatnio mam tez ochote na kupno skrzypu polnego w spreju, bo ktoras wizazanka mowila ze spryskuje nim wlosy po kazdym myciu i jest swietny. moze warto sprobowac.

a ktorego WAXu uzywasz? bo mam zamiar kupic ale nie wiem jeszcze ktory...
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 10:29   #1221
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

NIgdy nie cieniujcie cienkich wlosow ,to optycznie sprawia ze jest ich jeszcze mniej ...Niewiem skad ta opinia ze bedzie ich wiecej ,przeciez cieniuje sie grube wlosy zeby wlasnie nadac im lekkosci

Edytowane przez isKraMc
Czas edycji: 2009-02-02 o 10:30
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 12:10   #1222
FruityFish
Raczkowanie
 
Avatar FruityFish
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 103
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez isKraMc Pokaż wiadomość
NIgdy nie cieniujcie cienkich wlosow ,to optycznie sprawia ze jest ich jeszcze mniej ...Niewiem skad ta opinia ze bedzie ich wiecej ,przeciez cieniuje sie grube wlosy zeby wlasnie nadac im lekkosci
Zgadzam się. Zawsze miałam pocieniowane, tak z przyzwyczajenia i nigdy nie byłam zadowolona z moich włosów. A też nie mam ich za wiele, są cienkie i przyklapniete. Ostatnio obciełam do ramion, zwykle, bez zadnego cieniowania, po prostu wyrównałam i teraz o wiele bardziej mi sie podobają.
Tak ich jakoś...więcej teraz
__________________

Show me how to do like you
Show me how to do it.
- STEVIE WONDER
FruityFish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 12:12   #1223
Sylwia-20lat
Przyczajenie
 
Avatar Sylwia-20lat
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
GG do Sylwia-20lat
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

a co myslicie o headline? ponoc podnosi objętość?
Sylwia-20lat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 14:12   #1224
Kallisto
Raczkowanie
 
Avatar Kallisto
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 258
GG do Kallisto
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez veiled Pokaż wiadomość
a ktorego WAXu uzywasz? bo mam zamiar kupic ale nie wiem jeszcze ktory...
kurcze teraz mam reinforest kosztowal chyba ok.15zl. wczesniej uzywalam jakiejs innej firmy za 25zl. i nie wiem czy nie byl lepszy. niestety nazwy nie pamietam. do wlosow blond.
__________________
_________________________ _________________________ ___

Odchudzam się i zapuszczam włoski!
Waga 54 a będzie:
50 ,
potem 48
a potem wymarzone 45
Kallisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 14:24   #1225
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez katttkaa Pokaż wiadomość
tego to ja bym nie radziła..wiele razy czytałm ża włosy związanę na noc w kitkę łamią się w miejscu gdzie są ściśniete gumką :/



trwała??bedziesz żałować z włosow zrobi Ci się siano moja mama tak jak i ja obie mamy cienkie i rzadkie włosy same piorka na głowie u też mamka zawsze trwałą robiła..parę dobrych lat..na poczatku efekt był okej ale potem włosy yły brzydkie i znów szła robić trwałą by polepszyć ich wygląd bo nic się nie układały i tak cały czas aż wkońcu namowiłam ją by z ty przestała i używa waxa i nafty oraz szamponu radicala i z avonu tego fioletowego i podcina końcówki co 1,5 miesiąca i teraz ma o wile ładniesze włosy mi niestety ten fioletowy z avonu nic nie daję na objetość :/
ale mi chodzi o lekką trwałą,tą kwaśną,poza tym nic innego się z moimi włosami nie da zrobic,mam podłużną twarz i źle mi w prostych włosach,chce w końcu wyglądac lepiej,nawet takim kosztem,w końcu co mnie obchodzi co będzie za parę lat,skoro teraz nie mogę na siebie patrzecchce byc piękna teraz i już
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 15:32   #1226
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez FruityFish Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Zawsze miałam pocieniowane, tak z przyzwyczajenia i nigdy nie byłam zadowolona z moich włosów. A też nie mam ich za wiele, są cienkie i przyklapniete. Ostatnio obciełam do ramion, zwykle, bez zadnego cieniowania, po prostu wyrównałam i teraz o wiele bardziej mi sie podobają.
Tak ich jakoś...więcej teraz

Dokladnie ja mialam tak samo ,mam cienkie wlosy ,zdrowe ale cienkie i wycienowane wygladaly poprostu strasznie jak jakies postrzepione piora. Od kad scielam na prosto jest ich dwa razy wiecej ...

Co do trwalej to juz probowalam ,nawet stylingu i to wszystko pic na wode wlosy sa dlugi a to sprawia ze sa ciezkie i trwala raczej ich nie uniesie co najwyzej spali i uzyskany efekt bedzie przypominal siano ,co sprawi ze owszem wlosy beda wygladac na gestsze ale tylko przez krotki czas bo puzniej zaczna wypadac i lamac sie.

Edytowane przez isKraMc
Czas edycji: 2009-02-03 o 13:12
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 19:24   #1227
emoewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
jak stawiać włosy????

mam cienkie wlosy i zawsze mam problem z postawieniem ich. jakies porady? (jak stawiać? na co?)
emoewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 05:49   #1228
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: jak stawiać włosy????

a ja dzisiaj ide kupic to "cudo"- (zobaczymy jak sie sprawdzi)...https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,22289,garnier-fructis-objetosc-energia-lekka-maseczka-ekspresowa-pielegnacja.html
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 19:15   #1229
gwiazdeczka730
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

wiem co znaczy mieć cienkie włosy
dlatego tez zapisalam sie do tego forum
mam cienkie wlosy za ramiona,ostatnio byłam zmuszona podciąć koncówki
bo włosy byly zniszczone a koncowki -wiadomo.
Jesli chodzi o sposoby na to by nasze cienkie wlosy lepiej sie prezentowaly
proponuje zrezygnowac - z prostowania, karbowania i tych innych technik ktore mają na celu- nie poprawe a pogorszenie stanu naszych wlosow )

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Ponadto są takie tabletki
-Skrzypowita
-Skrzyp polny
-Capivit ,,Piękne włosy^
aby sie przekonać trzeba spróbować czy rzeczywiście dają jakieś efekty
sama nie testowałam ich jeszcze ale moje koleżanki polecają. Ponoć wlosy nie wypadają i rośnie ich wiecej wax - tez ponoć cos daje
gwiazdeczka730 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 20:13   #1230
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

ostatnio Reese Witherspoon czy jakoś tak taka aktoreczka wyznała że na swoje cienkie wloski ma sposob myje włoski szamponem do dzieci cos a'la Johnsons . Taki żółty.
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 23:02:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.