Co kupujecie w Mazidłach? Cz.I - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-13, 16:54   #61
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Ja tez mam ochotę na wiele rzeczy, ale jak sobie policzyłam, to było tego zbyt dużo jak na moje skromne możliwości. mam ochotę na hydrolaty róża, rumianek, oczar(poza lawendą, bo źle działą na naczynka, tak wyczytałam u Limariii), oleje (róża, bawełna, komosa), maceraty (brzoza, marchew), kwas salicylowy, kwas mlekowy, ocet ziołowy, kwas askorbinowy, emulgatory, miarki, skrobia. Pocieszam się, że pewne rzeczy starczają na dłużej.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 07:03   #62
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Smok
Z octu zrób sobie tonik, tak jak z normalnego octu jabłkowego. Ile go masz? 5 ml, 10 ml? To użyj do niego 100 ml wody mineralnej i będziesz miała bardzo łagodny tonik, jak chcesz, żeby bardziej złuszczał, zmniejsz ilośc wody. Trzymac w lodówce.
Hydrolat można samodzielnie stosować.
Najlepiej przechowywać hydrolaty w lodówce.
Hydrolaty trzymam w lodówce, fajnie budzą rano
Tonik z octu ziołowego, powiadasz?
Mam 10 ml tego octu, gdzieś czytałam, że stosunek octu do wody powinien wynosić 1:5.

Dzięki Smoku
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 08:14   #63
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Smok
Ja tez mam ochotę na wiele rzeczy, ale jak sobie policzyłam, to było tego zbyt dużo jak na moje skromne możliwości. mam ochotę na hydrolaty róża, rumianek, oczar(poza lawendą, bo źle działą na naczynka, tak wyczytałam u Limariii), oleje (róża, bawełna, komosa), maceraty (brzoza, marchew), kwas salicylowy, kwas mlekowy, ocet ziołowy, kwas askorbinowy, emulgatory, miarki, skrobia. Pocieszam się, że pewne rzeczy starczają na dłużej.
bardzo podobne zamówienie planuję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 19:11   #64
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Aga, to wielką paczkę od Limarii dostaniesz, moje pierwsze zamówienie było skromne: hydrolat i Dry-flo. To co wypisłam, to plany, trzeba zebrac fundusze.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 19:15   #65
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez AniaM69
Hydrolaty trzymam w lodówce, fajnie budzą rano
Tonik z octu ziołowego, powiadasz?
Mam 10 ml tego octu, gdzieś czytałam, że stosunek octu do wody powinien wynosić 1:5.

Dzięki Smoku

Basia Kwiatkowska dała przepis na tonik: 5 ml octu na 100 ml wody, na forum były przepisy 1:5 lub 1:6 (w przypadku octu z czerwonego wina, bo on ma aż 6 %). Ocet jabłkowy, który posiadam ma 5%, ten U Limarii 3,8%.
Ja tonik robię na oko, najcześciej zbliżam się do proporcji nawet 1:1 w przypadku octu jabłkowego, mam cerę przyzywczajoną do kwasów, trochę mnie szczypie, ale mi to nie przeszkadza.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 19:18   #66
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Przepis na tonik-płyn różany do cery suchej ("Wielka Księga Ziół")
3/4 szklanki wody różanej
2/3 szklanki wyciągu z oczaru
6 kropli gliceryny
wstrzasnąć przed użyciem

Ja zamierzam pominąć glicerynę.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 19:20   #67
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Smoku,
dziś w Wordzie (nudząc się w pracy) przygotowałam dwie listy-jedną ze składnikami i cenami zaś drugą z przepisami. Jeszcze ich nie drukowałam bo nie skończyłam wybierać (BTW muszę dopisać ten ocet ziołowy o którym wspominasz-koniecznie). Z maceratów myślałam o tym z brzozy ale w końcu stanęło na kasztanowcu.
Zamówię prawdopodobnie w końcu tygodnia, już nie mogę doczekać się przesyłki.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-16, 21:19   #68
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Ja od kilku dni cieszę się moim pierwszym zamówieniem a juz planuję następne Kupiłam hydrolat różany i oczarowy, kwas askorbinowy, skrobię, miarki i buteleczki. Jeszcze nie robiłam serum ale lada dzień powstanie Hydrolaty sa super, zwłaszcza różany mi podpasował. Buzia nie jest po nim jakos szczególnie nawilzona, ale wczoraj nie stosowałam na niego żadnego kremu i rano buzia miała ładny koloryt
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 08:54   #69
Dalissime'80
Raczkowanie
 
Avatar Dalissime'80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 207
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Dzisiaj przegladalam mazidla i znalazlam to:
http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
macie może jakis pomysł co z tym zrobić? Przepisu zadnego jeszcze z nim nie ma, a opis brzmi nadwyraz zachecająco. Skoro dobrze rozpuszczalny w wodzie i roztworach wodnych to moze dodać do serum z wit. C?
Dalissime'80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 09:17   #70
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Dalissime'80
Dzisiaj przegladalam mazidla i znalazlam to:
http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
macie może jakis pomysł co z tym zrobić? Przepisu zadnego jeszcze z nim nie ma, a opis brzmi nadwyraz zachecająco. Skoro dobrze rozpuszczalny w wodzie i roztworach wodnych to moze dodać do serum z wit. C?

Po pierwsze witaminy C nie łączymy z ekstraktami roślinnymi. A po drugie to cuś, czyli pine bark to jest najtańszy na rynku Pycnogenol (jest kilka wątków o suplementach na wizazu), mieszasz z woda i jesz dla pięknej buzi.

http://www.drugdigest.org/DD/DVH/HerbsTake/0,3927,551937|Pine%2BBark ,00.html
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 09:18   #71
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Dalissime'80
Dzisiaj przegladalam mazidla i znalazlam to:
http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
macie może jakis pomysł co z tym zrobić? Przepisu zadnego jeszcze z nim nie ma, a opis brzmi nadwyraz zachecająco. Skoro dobrze rozpuszczalny w wodzie i roztworach wodnych to moze dodać do serum z wit. C?
To jest ekstrakt roślinny, a takich należy unikać, używając serum z wit. c (nie stosować toników z nimi przed nałożeniem serum, nie dodawać do samego serum). Mogą znajdować się w nich śladowe ilości metali, a one sprawiają, że serum nie działa przeciwrodnikowo, lecz odwrotnie. Moim zdaniem świetnie sprawdzi się zamiast wodnego serum z kwasem askorbinowym. Edycja: o, widzę, że smok mnie uprzedziła .
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.

Edytowane przez amika79
Czas edycji: 2006-08-17 o 09:22 Powód: Dopisek :)
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-17, 09:18   #72
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

To jest po prostu suplement, ale Limaria ze względu na wiele czynników nie może napisać, że to do jedzenia.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 12:30   #73
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Smok
Po pierwsze witaminy C nie łączymy z ekstraktami roślinnymi. A po drugie to cuś, czyli pine bark to jest najtańszy na rynku Pycnogenol (jest kilka wątków o suplementach na wizazu), mieszasz z woda i jesz dla pięknej buzi.

http://www.drugdigest.org/DD/DVH/HerbsTake/0,3927,551937|Pine%2BBark ,00.html
Smoku, a czy serum z wit C to ja moge rano nałożyć po toniku z octu jabłkowego?? Niby to roślinne, wiec nie, ale sama już nie wiem, a mam zamiar wrócić do toniku z niego bo mi służył, a cała butla w lodówce czeka.
BTW robiłam też toniki z białej lub zielonej herbaty, z octem jabłkowym i stabilizwany olejkiem herbacianym. Bardzo dobry był, tylko zapach olejku nie dla wszystkich znośny.
__________________
Więc teraz serca mam dwa
Smutki dwa
I miłość po kres
I radość do łez
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 13:16   #74
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez mar_go
Smoku, a czy serum z wit C to ja moge rano nałożyć po toniku z octu jabłkowego?? Niby to roślinne, wiec nie, ale sama już nie wiem, a mam zamiar wrócić do toniku z niego bo mi służył, a cała butla w lodówce czeka.
BTW robiłam też toniki z białej lub zielonej herbaty, z octem jabłkowym i stabilizwany olejkiem herbacianym. Bardzo dobry był, tylko zapach olejku nie dla wszystkich znośny.

Przed serum mozna stosować tonik octowy (wit. C nie łączymy z BHA), ale musi to być tonik octowy bez wyciągów roślinnych, czyli wyrzuć tę herbatę, i według tego co wyczytałam, to bez olejku herbacianego, tym bardziej że ten olejek działa fotouczulająco. Do produkcji takiego toniku używanego rano pod serum nie nadaje się ocet ziołowy z mazideł. Dla pewności poczekaj, aż tonik się całkowicie wchłonie, zanim nałożysz serum. Do toniku tylko woda destylowana, bo mineralka nie nadaje się ze względu na serum.
Ja to wiem z teorii, praktyka jak wygląda nie wiem, bo ani serum ani toniku pod filtry nie używam, tylko mydło siarkowe, bo inaczej moja skóra by wariowała. Własnie spotkałam się z taką opinią, że tonik pod serum+filtr to jednak za dużo na raz na skórę, może wystąpić podrażnienie.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 13:33   #75
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Pod serum miałam na myśli tylko ten z octu jabłkowego. Ten z białej herbaty już i tak miał antyutleniacze, więc za dużo dobrego by było Tak się tylko chwalę że robiłam Moja by się chyba obraziła za to za mydło siarkowe BEZ toniku
__________________
Więc teraz serca mam dwa
Smutki dwa
I miłość po kres
I radość do łez
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 13:38   #76
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Mydło siarkowe+tonik z octu wersja na noc, po południu, ale pod filtr żaden tonik nie wchodzi w rachubę, przynajmniej latem.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 09:05   #77
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

będę robić takie rzeczy: serum z jedwabiem i d-pantenolem do włosów, tonik z kwasem salicylowym i mlekowym, serum do twarzy z wit.C, ekspresowe serum do twarzy hialuronowo-jedwabne, peeling enzymatyczny z bromelainą...
Czyli moja lista zakupów przedstawia się mniej więcej tak:
JEDWAB HYDROLIZOWANY, D-PANTENOL 100% - WITAMINA B5, MODYFIKOWANA SKROBIA KUKURYDZIANA DRY - FLO, KWAS ASKORBINOWY USP - WITAMINA C, KWAS L-MLEKOWY, KWAS SALICYLOWY, BAGIETKA BOROKRZEMOWA, BUTELKA SZKLANA o poj. 50 ml z ATOMIZEREM, PIPETA SZKLANA 77 X 7,25 mm, PIPETA SZKLANA 60x6,5 mm, BUTELKA SZKLANA poj. 30ml, BUTELKA SZKLANA poj. 20 ml, BUTELKA SZKLANA poj. 10 ml, NAKRĘTKA 0,88 2 szt., OLEJ (MACERAT) Z KASZTANOWCA, NMF - NATURALNY CZYNNIK NAWILŻAJĄCY, KWAS HIALURONOWY, HYDROLAT OCZAROWY, BROMELAINA, ŁYŻKI MIAROWE (tylko nie wiem czy cały komplet czy dwie wystarczą?)

Dużo, prawda? Może jakoś okroić?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 09:23   #78
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez agabil1
będę robić takie rzeczy: serum z jedwabiem i d-pantenolem do włosów, tonik z kwasem salicylowym i mlekowym, serum do twarzy z wit.C, ekspresowe serum do twarzy hialuronowo-jedwabne, peeling enzymatyczny z bromelainą...
Czyli moja lista zakupów przedstawia się mniej więcej tak:
JEDWAB HYDROLIZOWANY, D-PANTENOL 100% - WITAMINA B5, MODYFIKOWANA SKROBIA KUKURYDZIANA DRY - FLO, KWAS ASKORBINOWY USP - WITAMINA C, KWAS L-MLEKOWY, KWAS SALICYLOWY, BAGIETKA BOROKRZEMOWA, BUTELKA SZKLANA o poj. 50 ml z ATOMIZEREM, PIPETA SZKLANA 77 X 7,25 mm, PIPETA SZKLANA 60x6,5 mm, BUTELKA SZKLANA poj. 30ml, BUTELKA SZKLANA poj. 20 ml, BUTELKA SZKLANA poj. 10 ml, NAKRĘTKA 0,88 2 szt., OLEJ (MACERAT) Z KASZTANOWCA, NMF - NATURALNY CZYNNIK NAWILŻAJĄCY, KWAS HIALURONOWY, HYDROLAT OCZAROWY, BROMELAINA, ŁYŻKI MIAROWE (tylko nie wiem czy cały komplet czy dwie wystarczą?)

Dużo, prawda? Może jakoś okroić?
Pierwsze zamówienie zawsze jest duże - ale to rodzaj inwestycji - pewne rzeczy potem można stosować w różnoraki sposób - np. kwas L-mlekowy.
Ja do tej listy dodałabym jeszcze jedną rzecz : kwas alfa-liponowy (to do serum z wit. c)- wtedy można używać wody demineralizowanej i innej - bo kwas alfa-liponowy przechwytuje jony metali , świetny kwasik do tego jeszcze super antyoksydant - teraz gdy jest dostępny nie wyobrażam sobie serum C+E bez niego
no i na stronie pojawiły się nowe formulacje - właśnie z kwasem alfa-liponowym

a wogóle to na jesien czeka nas baaardzo miła niespodzianka w mazidłach
...a nawet dwie
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 09:35   #79
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Jakie mazidłowe niespodzianki, marianno?
anah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-18, 09:41   #80
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez marianna
Pierwsze zamówienie zawsze jest duże - ale to rodzaj inwestycji - pewne rzeczy potem można stosować w różnoraki sposób - np. kwas L-mlekowy.
Ja do tej listy dodałabym jeszcze jedną rzecz : kwas alfa-liponowy (to do serum z wit. c)- wtedy można używać wody demineralizowanej i innej - bo kwas alfa-liponowy przechwytuje jony metali , świetny kwasik do tego jeszcze super antyoksydant - teraz gdy jest dostępny nie wyobrażam sobie serum C+E bez niego
no i na stronie pojawiły się nowe formulacje - właśnie z kwasem alfa-liponowym

a wogóle to na jesien czeka nas baaardzo miła niespodzianka w mazidłach
...a nawet dwie
miałyście mi okroić a nie dorzucać mąż się ze mną rozwiedzie

Dopisuję ten kwas do listy dziękuję


Jakie niespodzianki?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 09:42   #81
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez anah
Jakie mazidłowe niespodzianki, marianno?
jedna jest na razie w fazie testów a druga dopiero do testów przyjedzie...nie wiem czy jestem uprawniona żeby dokładniej o tym trąbić...ale...życie filtromaniaczek być może stanie sięłatwiejsze a przynajmniej przyjemniejsze
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 09:45   #82
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez marianna
jedna jest na razie w fazie testów a druga dopiero do testów przyjedzie...nie wiem czy jestem uprawniona żeby dokładniej o tym trąbić...ale...życie filtromaniaczek być może stanie sięłatwiejsze a przynajmniej przyjemniejsze
ładnie to tak podpuszczać?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 09:49   #83
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez agabil1
ładnie to tak podpuszczać?
a wiesz jaką mam złośliwą radochę - przy tym
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 09:52   #84
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez marianna
jedna jest na razie w fazie testów a druga dopiero do testów przyjedzie...nie wiem czy jestem uprawniona żeby dokładniej o tym trąbić...ale...życie filtromaniaczek być może stanie sięłatwiejsze a przynajmniej przyjemniejsze
Nie musisz mówić wprost-możesz tak na około ale byśmy się domyśliły Powiedz powiedz
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 10:07   #85
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez natii4


Nie musisz mówić wprost-możesz tak na około ale byśmy się domyśliły Powiedz powiedz
Myslałam, że powiedziałam "na około"
podkreślę: dla filtromaniaczek - co może uprzyjemnić im zycie? ...albo inaczej co teraz najbardziej uprzykrza im życie? ...rano...ciężko się wchłania i tłuste

a drugie myślę , że można powiedzieć - emulgator do robienia kremów na zimno - już nie mogę się doczekać...wreszcie będzie można wykorzystać właściwości olejków roślinnych nie tylko w konsystencji olejkowo/serumowej
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 10:08   #86
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez marianna
Myslałam, że powiedziałam "na około"
podkreślę: dla filtromaniaczek - co może uprzyjemnić im zycie? ...albo inaczej co teraz najbardziej uprzykrza im życie? ...rano...ciężko się wchłania i tłuste

a drugie myślę , że można powiedzieć - emulgator do robienia kremów na zimno - już nie mogę się doczekać...wreszcie będzie można wykorzystać właściwości olejków roślinnych nie tylko w konsystencji olejkowo/serumowej
już się cieszę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 10:17   #87
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez marianna
Myslałam, że powiedziałam "na około"
podkreślę: dla filtromaniaczek - co może uprzyjemnić im zycie? ...albo inaczej co teraz najbardziej uprzykrza im życie? ...rano...ciężko się wchłania i tłuste
Ależ Marianno!
trudno mi sobie wyobrazić jak Limaria ułatwi nam zabawę z filtrami...
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 10:28   #88
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

o nie! znowu się wkręcam w jakieś wizażowe wynalazki

czy to jest jedyne zastosowanie dry flo?
przepisane ze strony farmona:
Dry Flo specjalnie aktywowany bioprotektor regulujący pracę gruczołów potowych.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 10:32   #89
Dalissime'80
Raczkowanie
 
Avatar Dalissime'80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 207
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Sprowadzi azjatyckie filtry
Dalissime'80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 10:34   #90
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez agnieska
Ależ Marianno!
trudno mi sobie wyobrazić jak Limaria ułatwi nam zabawę z filtrami...
agniesko, jestem na 99% pewna, że doskonale wiesz o co chodzi. Mow nam, ale to juz!
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.