Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30 z plusem

Notka

Kobieta 30 z plusem Forum dla Kobiet trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek; Problemy, porady i tajemnice bycia kobietą świadomą :-)

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2018-03-13, 09:03   #4441
Michell72
Zakorzenienie

Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Zastrzeżona nie mam pojęcia czy Zhi Mu miałam w składzie jakiegoś produktu
Nie kojarzę zielska

Sati jaki kolor masz dobrany z E.L?
Ta nowa wersja Ci pasuje ?

Jan ma wychodne ha ha,więc kawę idę sobie sama zrobić

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

La Mary debatuję nad Ustką.
Mam ponad 500 km.
Nie mało..
Sama nie pojadę.
Muszę poszukać noclegów na parę dni -dla całej rodziny.
A tu mi sceptycznie podchodzą do realizacji pomysłu

Gosia zdrówka
Michell72 jest offline  

Stary 2018-03-13, 09:12   #4442
dircikowa
Rozeznanie

LaMary - skoro wywołałaś temat braku możliwości przenikania przez skórę to "zareklamuję" Wam moje nowe odkrycie

Z łezką w oku (no, może lekko przesadziłam) wspominałam serum, jakie miałam okazję używać (kupione w ampułkach not for sale ...) Skinceuticals - Phloretin CF. To był dla mnie, jak dotąd, kosmetyk o najbardziej widocznym działaniu.
Rozejrzałam się za zamiennikiem i znalazłam coś, co nie aż w tak dużym stopniu drenuje kieszeń:
https://www.sesderma.pl/ferulac_anti-aging-system

Analogiczne główne składniki: floretyna, kwas ferulowy i vit. C.
Floretyna jest składnikiem, który ma zdolność głębokiej penetracji skóry:
https://www.sklepestetyka.pl/floretyna
Jest wykorzystywana nawet do przezskórnego podawania leków (bo przecież gdyby skóra była barierą to nie byłoby leków w plasterkach).
Kwas ferulowy to silny antyoksydant a na dodatek w połączeniu z floretyną absorbuje UVA i UVB (więcej można znaleźć w sieci).

Co do zestawu z Sesderma, to użyłam raptem 3 razy, więc mogę tylko napisać jakie jest pierwsze wrażenie. Konsystencja obu specyfików jest raczej kremowa, może trochę w kierunku balsamu. Zapach niestety mają dość nieprzyjemny co jest "zasługą" składników i efektem braku sztucznych zapachów. Na szczęście zapach się szybko ulatnia. Po użyciu wieczorem - rano moja skóra jest mięciutka i taka ... rozjaśniona. To, że jest taka nawilżona nie jest zbyt oczywiste, bo zwykle, żeby osiągnąć taki efekt potrzebuję - bogatego toniku/lotionu, serum, często ampułki i konkretnego kremu z kropelką oleju.
A tu: mgiełka lotion z vit. C (Mac), do tego zestaw Sesederma i skóra czuje się napojona.
Mam nadzieję, że w dalszym użytkowaniu będzie równie dobrze.

Sati - na objawy, powiedzmy, spadku poziomu hormonów polecam Remifemin - chyba jedyny preparat roślinny na takie przypadłości zarejestrowany jako lek. To naprawdę działa , dobre uzupełnienie strusia
dircikowa jest offline  
Stary 2018-03-13, 09:18   #4443
LaMary
Zadomowienie

Ojej, Gosiu zdrówka życzę

Miszka, no własnie Ty masz ponad 500 km a ja ponad 300 km...
I na dodatek będę nad morzem dwa tygodnie wcześniej... Mój pomysł nie spodobał się Tz ale spodobał się przyjaciółce, która ZAWSZE jest chętna... mówisz...masz...
Mnie również nie opłaca się krótki pobyt dlatego jeśli przyjadę z rodziną to na kilka dni, a jeśli wezmę koleżankę, to wiadomo, że będzie robiła za szofera i wracamy szybciej.
Chciałabym tylko wiedzieć, gdzie stacjonujemy, żebyśmy nie biegały po całej Ustce

Dircik, uważam że marka Skinceuticals jest rewelacyjna, natomiast bardzo lubię sera ( ale tylko sera ) Sesdermy, jednak spektakularnych efektów nie ma... jest tylko milusie

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2018-03-13 o 09:21
LaMary jest offline  
Stary 2018-03-13, 09:49   #4444
Black_Satin
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dircikowa Pokaż wiadomość
LaMary - skoro wywołałaś temat braku możliwości przenikania przez skórę to "zareklamuję" Wam moje nowe odkrycie

Z łezką w oku (no, może lekko przesadziłam) wspominałam serum, jakie miałam okazję używać (kupione w ampułkach not for sale ...) Skinceuticals - Phloretin CF. To był dla mnie, jak dotąd, kosmetyk o najbardziej widocznym działaniu.
Rozejrzałam się za zamiennikiem i znalazłam coś, co nie aż w tak dużym stopniu drenuje kieszeń:
https://www.sesderma.pl/ferulac_anti-aging-system

Analogiczne główne składniki: floretyna, kwas ferulowy i vit. C.
Floretyna jest składnikiem, który ma zdolność głębokiej penetracji skóry:
https://www.sklepestetyka.pl/floretyna
Jest wykorzystywana nawet do przezskórnego podawania leków (bo przecież gdyby skóra była barierą to nie byłoby leków w plasterkach).
Kwas ferulowy to silny antyoksydant a na dodatek w połączeniu z floretyną absorbuje UVA i UVB (więcej można znaleźć w sieci).

Co do zestawu z Sesderma, to użyłam raptem 3 razy, więc mogę tylko napisać jakie jest pierwsze wrażenie. Konsystencja obu specyfików jest raczej kremowa, może trochę w kierunku balsamu. Zapach niestety mają dość nieprzyjemny co jest "zasługą" składników i efektem braku sztucznych zapachów. Na szczęście zapach się szybko ulatnia. Po użyciu wieczorem - rano moja skóra jest mięciutka i taka ... rozjaśniona. To, że jest taka nawilżona nie jest zbyt oczywiste, bo zwykle, żeby osiągnąć taki efekt potrzebuję - bogatego toniku/lotionu, serum, często ampułki i konkretnego kremu z kropelką oleju.
A tu: mgiełka lotion z vit. C (Mac), do tego zestaw Sesederma i skóra czuje się napojona.
Mam nadzieję, że w dalszym użytkowaniu będzie równie dobrze.

Sati - na objawy, powiedzmy, spadku poziomu hormonów polecam Remifemin - chyba jedyny preparat roślinny na takie przypadłości zarejestrowany jako lek. To naprawdę działa , dobre uzupełnienie strusia

Dzieki,Dircik!Zapamietam na przyszlosc;-)

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Black_Satin jest offline  
Stary 2018-03-13, 10:33   #4445
aussiewoman
Zakorzenienie

Leje i wieje. Kto się wymieni na słońce?
Ja mam do Ustki 260km, więc na spotkanie się piszę. No i zabieram całą rodzinę tam na weekend Rezerwację mam w jednym z apartamentów podrzuconych przez Sati. Jak dla mnie ok. Już dawno uświadomiłam sobie, że apartamenty z widokiem na morze nie zdarzają się często i nie za taka cenę No i niestety dla nas musi być bardzo czysto i musi być oddzielna sypialnia. Młody ma już swoje lata i nie pasuje nam spanie razem w jednym pokoju.
aussiewoman jest offline  
Stary 2018-03-13, 11:18   #4446
caffeine
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 10

Dzień dobry

Gosia, witaj w klubie - ja również jestem przeziębiona, zatoki... Okazało się, że mój ból głowy to jednak nie z powodu wina
caffeine jest offline  
Stary 2018-03-13, 11:28   #4447
Black_Satin
Raczkowanie

Super Aussie!Bardzo cie lubie
Apartamenty „z widokiem“ sa super drogie a poza tym:kto chce spedzac czas przez okno?! Nad morze sie idzie ;-P

Skinceuticals tez lubie.

Miszka, w EL jestem Pebble, a ty? Fresco jest dla mnie strrrrraszne...

Caffe, no ktory ten krem pod oczy polecasz?Seria Truth?

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Black_Satin jest offline  
Stary 2018-03-13, 11:52   #4448
caffeine
Wtajemniczenie

Uklika, Sati - tak, Henriksen seria total truth, mój ulubiony, niezawodny, zawsze mam w zapasach.
Jakieś dwa tygodnie temu pojawiła się nowa wersja, bananowa (???) - oczywiście zaraz zniknęła ze sklepów.

Bardzo lubię całą serię, szczególnie krem spf15 i melting cleanser. Serum też jest super, oczywiście pojawia się problem trwałości vitC w takim opakowaniu - ale co tam, lubię (a vitC mam w aptecznych kosmetykach)

Melting cleanser jest najlepszym kosmetykiem do mycia jaki do tej pory odkryłam. Bezkonkurencyjny nr1.

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

caffeine jest offline  
Stary 2018-03-13, 12:01   #4449
Anyzkowa
Wtajemniczenie

Aussi lokalizacja tych mieszkań co wynajęłaś jest naprawdę dobra. W stroju będziesz szła na plażę. I te dźwięki poru
a na plażę to zalecam o świcie podążać, będzie jeszcze miejsce

u mnie również pada, cały dzień ma padać
mnie to jakoś nie rusza, praca, po pracy angielski a po angielskim kino i pewnie gdzieś trzeba będzie coś zjeść
Anyzkowa jest offline  
Stary 2018-03-13, 12:24   #4450
Black_Satin
Raczkowanie

Anyzku, taaaak, te dzwieki poru sa bardzo romantyczne (Myslisz, ze Aussie bedzie na Bulwarze Portowym? Wooow )

Caffe: dzieki! O tym truth wlasnie myslalam i o banana tez, widze je w nicebeauty, zamowie chyba obydwa, zdaje sie calkowicie na twoja opinie

La Mary: dostalas juz odpowiedz z Ustki? Pakuj przyjaciolke i zwierzatko i wezcie sobie domek w Energetyku, razem z Miszka, albo po sasiedzku z Miszka! No, Miszka, jaka decyzja?

Wszystkim przeziebionym duuuuzo zdrowka i szybkiej poprawy

Black_Satin jest offline  
Stary 2018-03-13, 12:30   #4451
aussiewoman
Zakorzenienie

Haha nie do końca na bulwarze W Grand Baltic będziemy. Ale to blisko do bulwaru
aussiewoman jest offline  
Stary 2018-03-13, 12:45   #4452
Black_Satin
Raczkowanie

No to super Aussie, ale...chyba nowy hotel odkrylas? W Ustce jest GrandLubicz i RoyalBaltic, o ich fuzji GrandBaltic jeszcze nigdzie nie informowano

No ide troche popracowac...

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

OMG, no oczywiscie , ze masz racje Aussie, Apartamenty GrandBaltic a ja tu myslami po hotelach latalam
Dla mnie to juz bulwar! Swietny wybor!

Edytowane przez Black_Satin
Czas edycji: 2018-03-13 o 12:38
Black_Satin jest offline  
Stary 2018-03-13, 13:19   #4453
Anyzkowa
Wtajemniczenie

Aussi jedno i drugie koło siebie, po drugiej str budynku jest port. Na przeciwko masz starą knajpę z dość dobrym jedzeniem. Tydzień temu tam jadłam obiad. Staropolskie dania w dobrej cenie. A co to będzie w sezonie to już nie wiem Obok masz knajpę zrewolucjonizowaną przez p.Gessler, tam królują gołąbki rybne i pizza z wędzoną rybą. Ludzi zawsze dość sporo.
ale o takich drobiazgach będziemy Wam radzić z Satin już przed wyjazdem
Anyzkowa jest offline  
Stary 2018-03-13, 15:21   #4454
caffeine
Wtajemniczenie

Sati, nie zamawiaj dwóch - nie zużyjesz przed terminem przydatności. Zobacz czy nie ma zestawów Ole Henriksen, u mnie często są w promocji, lepiej kupić krem na dzień spf15 i krem pod oczy.

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Czytam przy kawie:
http://kosmetycznyfronesis.blogspot....aine-oraz.html

Ciekawe - chyba sprawdzę składy swoich kosmetyków do włosów.
Nie miałam do tej pory problemów ze skórą na głowie, ale ostatnio tyle tego nakładam... warto wiedzieć.

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

W skrócie - różnica pomiędzy składnikami: betaina, Coco-Betaina i Cocamidopropyl Betaina.
Czy tylko ja mam obsesję na temat INCI

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Czytam i czytam... przemysł kosmetyczny w Polsce rozwija się w niesamowitym tempie, wciąż powstają nowe marki - nie nadążam!

https://chicchiq.com/pl/sklep/

https://miodowamydlarnia.pl

https://www.bionigree.pl
caffeine jest offline  
Stary 2018-03-13, 15:39   #4455
LaMary
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Black_Satin Pokaż wiadomość

La Mary: dostalas juz odpowiedz z Ustki? Pakuj przyjaciolke i zwierzatko i wezcie sobie domek w Energetyku, razem z Miszka, albo po sasiedzku z Miszka! No, Miszka, jaka decyzja?
Caffe, zdrówka życzę

Black Satin, dostałam odpowiedź, nawet zadzwoniłam do nich
Dla pozostałych dziewczyn również informacja:
w Villi Aronia nie ma już wolnych miejsc

Z przykrością donoszą również, że w sezonie letnim NIE akceptują psów.

Nie jest to pierwsza i jednocześnie nieoczekiwana wiadomość dla mnie
Niestety w naszym kraju tylko dużo się mówi o tym, jak kochamy zwierzęta i jacy jesteśmy tolerancyjni
W rzeczywistości nad Bałtykiem w sezonie rzadko który hotel zgadza się na akceptację zwierząt... Poza sezonem owszem jest zgoda, a tak- w sezonie słyszę, że inni goście sobie nie życzą i dzieci się boją.
Nota bene dotychczas każde dziecko na moje psa reaguje identycznie czyli: .mogę pogłaskać?<
No ale okazuje się że zawsze znajdzie się jakiś powód... nawet wydumany...
Wchodząc do jakiejkolwiek restauracji z psem ZAWSZE pytam, czy mogę wejść z psiakiem, żeby mnie przypadkiem nie wyproszono... rzadko przy lokalach stoi przy drzwiach miska z wodą dla psa...

A pies to nie rzecz, nie dam na przechowanie...
Wkurza mnie zawsze taka sytuacja, nie do pomyślenia za granicami naszego bardzo tolerancyjnego kraju
Tak... nawet jak jest napisane na stronie, że akceptują zwierzęta, to trzeba pytać, mało... mój pies to ledwo widoczny, waga w porywach do 2,5 kg... taki filigranowy psiak a CZASAMI usłyszę, że jak będę dbała o czystość (!?) i trzymała na smyczy to łaskawie wyrażana jest wtedy zgoda. I nie wiem wtedy, czy mam się w pas kłaniać, dziękować i może jeszcze wysławiać
A CZASAMI żadne argumenty nie przemawiają do zakutych łbów ( przepraszam za wyrażenie)
Sprzątam każdorazowo po psie, trzymam na smyczy bo by mi zwyczajnie ukradli psa
Co za czasy... no to pozbyłam się skondensowanego jadu...

Hotel Jantar akceptuje psa i jest JESZCZE wolne miejsce ale natomiast ja jestem jeszcze niezdecydowana
Bo nie wiem kto jeszcze się wybiera...

Kończę bo za moment wychodzę z pracy... dzisiaj wtorek, dłuuuuugi dzień
LaMary jest offline  
Stary 2018-03-13, 16:13   #4456
zastrzezona
Raczkowanie

Dziękuję za Wasze spostrzeżenia,
posprawdzam przesłane linki, czekam na próbki kremu z tym zielskiem
hm...tak myślę, a pewne składniki wprowadzane pod skórę za pomocą sonoforezy?

----------------------------------------------------------------------------------

Nie biorę udziału w dyskusji a propos spotkania w Ustce, bo bywam tu najrzadziej, natomiast może się zdarzyć, że spontanicznie podejmę decyzję i Was odwiedzę, zakodowałam termin spotkania: ostatni weekend lipca. Nie martwię się o noclegi, bo zawsze można dojechać z pobliskiej miejscowości albo wziąć taksówkę na powrót

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Edytowane przez zastrzezona
Czas edycji: 2018-03-13 o 16:26
zastrzezona jest offline  
Stary 2018-03-13, 16:44   #4457
Kamlisa
Zakorzenienie

Zastrzezona, ja jestem przeciwko substancjom aktywującym rozrost tkanki tłuszczowej, zwłaszcza w okolicy twarzy Uzywałam w okolicy biustu i ok, bez efektu widocznego Uzywałam 1 taki produkt na twarzy, z pupy bodajże, miał podobny albo taki sam preparat w składzie, to miała być taka wolumetria naturalna policzków . I jak nie jestem alergikiem/ wrażliwcem itp. - tak po tygodniu miałam rano obrzek gornej połowy twarzy z obrzękiem pod oczami w szczególności Może cos tam pobudziło mi komórki tłuszczowe w okolicy oka, ale nie o taki efekt mi chodziło
Gosia, Caffe, kurujcie się...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2018-03-13 o 18:22
Kamlisa jest offline  
Stary 2018-03-13, 17:37   #4458
zastrzezona
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Zastrzezona, ja jestem przeciwko substancjom aktywującym rozrost tkanki tłuszczowej, zwłaszcza w okolicy twarzy Uzywałam w okolicy biustu i ok, bez efektu widocznego Uzywałam 1 taki produkt na twarzy, z pupy bodajże, miał podobny albo taki sam preparat w składzie, to miała być taka wolumetria naturalna policzków . I jak nie jestem alergikiem/ wrażliwcem itp. - tak po tygodniu miałam rano obrzek gornej połowy twarzy z obrzękiem pod oczami w szczególności Może cos tam pobudziło mi komórki tłuszczowe w okolicy oka, ale nie o taki efekt mi chodziło
Oj to dobrze, że zamówiłam tylko 4 próbki

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline  
Stary 2018-03-13, 18:39   #4459
caffeine
Wtajemniczenie

Zastrzeżona, napiszesz jaki to krem? Jednak jeśli Kama tak zareagowała to ja już bym miała poważne wątpliwości

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

LaMary - wydaje mi się że w Eris psy bez problemu (to tak na przyszłość)
Mnie tam psiaki nie przeszkadzają, wręcz przeciwnie - lubię
Za to ich właściciele - czasem po prostu zgroza ogarnia... powinna być jakaś komisja zatwierdzająca czy dany osobnik nadaje się na opiekuna psa/kota. I egzamin państwowy
caffeine jest offline  
Stary 2018-03-13, 19:13   #4460
LaMary
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Gosia, Caffe, kurujcie się...
Kama, krem podziałał zgodnie z obietnicą

Dostałam nowy katalog z Douglasa wraz z próbką nowego kremu Biothermy Blue Therapy red algae uplift

https://www.iperfumy.pl/biotherm/bio...SABEgLZePD_BwE

Nie przepadam zbytnio za marką ale skład ma całkiem ciekawy czyli wysoko w inci:
rhamnose, algae extract, caffeine...
krem dzienno -nocny

Caffe, niestety rozczaruję Ciebie... pisałam chyba, że byliśmy już jakiś czas temu w weekend w ich hotelu ( Eris ). Bez psa, którego musieliśmy zostawić moim rodzicom.
Hotel nie akceptuje zwierząt
Zrozumiałe jest dla mnie, jeśli w pobliżu nie ma terenu zielonego, bo dokoła tylko ulica i chodniki. To ok, bo faktycznie mamy wtedy problem, Ale jeśli gdzie okiem sięgnąć mamy połacie zieleni to osobiście nie widzę problemu. Sprzątam każdorazowo po swoim psie. I w miejscach, gdzie mozna przyjechać z psem każdy właściciel przesadnie prawie dba o porządek.
Oczywiście, są miejsca, gdzie pies jest prawie tak samo witany jak goście np. Dworek Jamneński w Łazach. Ale tam sami właściciele mają psa i nie widzą żadnego problemu
Owszem pies wielkości stodoły może być gościem uciążliwym ale nie powinien być problemem jeśli ułożony i potrafi odpowiednio się zachować
LaMary jest offline  
Stary 2018-03-13, 19:40   #4461
mar_jolka
Zadomowienie

Send a message via Skype™ to mar_jolka

LaMary juz jestem w domu. Robie pranie sprzatam...czyli skonczylo sie juz podstawianie mi pod nos wszystkiego...ale nudno mi juz bylo bardzo tam. No i kolezanki naciskaja mnie zebym zrobila nowe mydla. Wiec i za to sie wzielam. Dzis na tapecie bylo mydlo peelingujace z kawa i robilne na kozim mleku. Jutro lub po jutrze musze zrobic nowa partie mydel dla pryszczatej mlodziezy. No i w planie tez jogurtowe. Tak ze wcale a wcale nie mam czasu teraz na nudy. Chwile siadlam i pisze w towarzystwie dwoch psow i kota. Wszystko stesknione i pakuje sie na kolana...a nie sa to miniaturki.

Dzis u nas wlasciwie nie padalo. I nawet lekko swiecilo slonce. No i cieplo byli i tak fajnie pachnial wiatr...calkiem wiosennie. A tu od 17 tego wracaja mrozy. Wcale mi sie to nie podoba.

Odchudzam sie
4 kilo mam wazyc mniej i juz..
Dzis zżarlam tylko jarzynki na patelni robione. I jablko. Nawet nie jestem glodna. Planuje wytrzymac tak tydzien....

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline  
Stary 2018-03-13, 19:49   #4462
zastrzezona
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
LaMary juz jestem w domu. Robie pranie sprzatam...czyli skonczylo sie juz podstawianie mi pod nos wszystkiego...ale nudno mi juz bylo bardzo tam. No i kolezanki naciskaja mnie zebym zrobila nowe mydla. Wiec i za to sie wzielam. Dzis na tapecie bylo mydlo peelingujace z kawa i robilne na kozim mleku. Jutro lub po jutrze musze zrobic nowa partie mydel dla pryszczatej mlodziezy. No i w planie tez jogurtowe. Tak ze wcale a wcale nie mam czasu teraz na nudy. Chwile siadlam i pisze w towarzystwie dwoch psow i kota. Wszystko stesknione i pakuje sie na kolana...a nie sa to miniaturki.

Dzis u nas wlasciwie nie padalo. I nawet lekko swiecilo slonce. No i cieplo byli i tak fajnie pachnial wiatr...calkiem wiosennie. A tu od 17 tego wracaja mrozy. Wcale mi sie to nie podoba.

Odchudzam sie
4 kilo mam wazyc mniej i juz..
Dzis zżarlam tylko jarzynki na patelni robione. I jablko. Nawet nie jestem glodna. Planuje wytrzymac tak tydzien....

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
To tak samo jak ja idę jeszcze na silkę, ale scisłą dietę zaczynam od jutra, trzymam kciuki za nas

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline  
Stary 2018-03-13, 20:30   #4463
mar_jolka
Zadomowienie

U mnie problem z gimnastyka. Nie wiem jak zaczac. To znaczy wiem ze musi byc rozgrzewka. I tyle wiem. Moje przyrzady do cwiczen obrastaja kurzem... juz nawet pomyslalam ze moze jakiegos instruktora poprosze zeby rozpisal mi zestaw taki sensowny na 35-40 minut i trzy zestawy. Poczatkowy, rozwiniety i taki podtrzymujacy. Moze wtedy przed poludniem zmobilizowalabym sie do cwiczen. A tak to tylko sie placze po domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mar_jolka jest offline  
Stary 2018-03-13, 21:08   #4464
Black_Satin
Raczkowanie

Caffe, co do certyfikatow zezwalajacych na posiadanie zwierzat jestem calkowicie twojego zdania, ALE glosuje takze za kursami przygotowujacymi do macierzynstwa i ojcostwa, i ze powinny byc one obowiazkowe, konsekwentnie kontrolowane przez prowadzacego ginekologa... Co ci rodzice z dziecmi wyprawiaja, to juz czasem wszelkie wyobrazenie przechodzi. Niewychowane lub zle wychowane psiaki to male piwo w porownaniu z tym...

LaMary, rajem dla podrozujacych z psami jest, oczywiscie, Francja. Wszedzie widac tam panie ze swoimi pupilami, nawet widok spozywania z tego samego talerza chyba nikogo juz nie dziwi, nawet w najdrozszych lokalach. Podobnie liberalnie jest tez we Wloszech. W Szwajcarii z malym pieskiem mozna praktycznie wszedzie, a latem w ogrodkach restauracyjnych z kazdym, musi sie jednak grzecznie zachowywac
Niestety, widuje w PL bardzo czesto osoby, ktore "nie zauwazaja", ze ich pies sie wlasnie zalatwil i patrzac w obloki ida sobie dalej...
Sama mialam przez 13 lat przepieknego, sporego owczarka szkodzkiego, pies wystawowy, grzeczny i bardzo zadbany: jak przyjezdzalismy z nim do PL udawalam, ze nie umiem po polsku, wtedy bylismy wszedzie bezproblemowo akceptowani No wiadomo, "obcokrajowcy"...albo poniewaz nikt nie odwazyl sie do nas zagadac

Marjolka, tydzien wytrzymasz spokojnie, i duzo pij, to bardzo wazne i pomocne.

Biothermu z Blue Therapy wszystko co probowalam w ogole mi sie nie podobalo Lubie ich zele pod prysznic i fajny BB do ciala, pielegnacja twarzy zupelnie nie na moje wymagania.

Dzieki Caffe za te wskazowke o Ole H.: zapoluje na zestawy! A czy krem pod oczy z spf ma sens? Uzywalabym go tez na noc...

Black_Satin jest offline  
Stary 2018-03-13, 22:21   #4465
caffeine
Wtajemniczenie

LaMary, widziałam w Eris psy, no takie psiska raczej ...ale rzeczywiście - na tarasie, więc jak jest nie wiem. Możliwe że ktoś tylko wpadł na kawę itp

W Oslo jest zakaz wprowadzania psów do restauracji, ale w ogródkach i na zewnątrz kafejek widuję.
caffeine jest offline  
Stary 2018-03-13, 22:28   #4466
mar_jolka
Zadomowienie

U mnie problem z gimnastyka. Nie wiem jak zaczac. To znaczy wiem ze musi byc rozgrzewka. I tyle wiem. Moje przyrzady do cwiczen obrastaja kurzem... juz nawet pomyslalam ze moze jakiegos instruktora poprosze zeby rozpisal mi zestaw taki sensowny na 35-40 minut i trzy zestawy. Poczatkowy, rozwiniety i taki podtrzymujacy. Moze wtedy przed poludniem zmobilizowalabym sie do cwiczen. A tak to tylko sie placze po domu.

mar_jolka jest offline  
Stary 2018-03-13, 22:29   #4467
caffeine
Wtajemniczenie

Satin, a nie masz specjalnego kremu pod oczy na noc??? No jak to?

Na noc można takie super-tłuściochy jak DrHaushka

Jeśli chodzi o spf to zapytam was wszystkie: w kremie czy w podkładzie? Oto jest pytanie...
...a może i tu i tu?

(oczywiście nie mówię to o wyjściu na plaże )
caffeine jest offline  
Stary 2018-03-13, 23:13   #4468
dircikowa
Rozeznanie

Caffe - ja tam mam osobny krem pod oczy na noc Po prostu wtedy muszę dać jakiś duży konkret, który nie nadawałby się raczej pod makijaż.
Co do spf w podkładzie - zdecydowanie na niego nie liczę, bo podkładu używam w ilościach aptekarskich - niezbędne minimum. Ale u mnie krem na dzień wystarczy, żeby miał SPF 15, bo niestety mało przebywam na "świeżym powietrzu". Gdy w plenerze spędzam więcej czasu, staram się pamiętać o SPF 30.
dircikowa jest offline  
Stary 2018-03-13, 23:34   #4469
zastrzezona
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Zastrzeżona, napiszesz jaki to krem? Jednak jeśli Kama tak zareagowała to ja już bym miała poważne wątpliwości

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

LaMary - wydaje mi się że w Eris psy bez problemu (to tak na przyszłość)
Mnie tam psiaki nie przeszkadzają, wręcz przeciwnie - lubię
Za to ich właściciele - czasem po prostu zgroza ogarnia... powinna być jakaś komisja zatwierdzająca czy dany osobnik nadaje się na opiekuna psa/kota. I egzamin państwowy
Taki: https://asianstore.pl/serum/698-lioe...247952224.html

już powątpiewam w jego skład

dobrej nocy i zdrówka

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość

W internetach mnóstwo filmików z ćwiczeniami, tylko najlepiej ćwiczyć pod kontrolą, żeby wykonywać je prawidłowo i nie zrobić sobie krzywdy
np. te zestawy: https://www.youtube.com/results?sear...y=mel+b+cardio

poprzeglądaj sobie, wybierz to, co Ci pasuje...Kama też wrzucała wczesniej linki do ćwiczeń
spalenie 7000 kcal przekłada się na 1kg masy ciała , osobiście zaczynałabym od spacerów i to takich dłuższych, do redukcji masy ciała (spalanie tłuszczu rozpoczyna się po 40 min. intensywnego wysiłku...), krótszych do wzmocnienia mięśni. Dla mnie siłownia, żeby miała sens to jest około 2h ćwczeń na spalenie 1000 kcal ufff...
Do jutra

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline  
Stary 2018-03-14, 08:33   #4470
LaMary
Zadomowienie

Witam z rana 🙂

Mam dzisiaj urlop, niestety zaraz po wypiciu kawy jadę pozałatwiać kilka spraw.”Nie chcem ale muszem”😩

Miłego dnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BFAE5D98-CF23-47B0-BCB8-C91977918731.jpg (211,4 KB, 24 załadowań)
LaMary jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30 z plusem

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości