Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-02-13, 08:32   #4561
Baas
Wtajemniczenie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hesperdyna Pokaż wiadomość
Witam drogie kobietki, nie chce zakładać nowego tematu, bo mam nadzieję, że tu dostanę satysfakcjonującą odpowiedź.
Do rzeczy: mój chłopak ma włosy na plecach, nie są czarne, ale dość ciemne. Karnacja średnia. Jaki laser byłby dla niego dający najlepsze efekty i około ile zabiegów trzeba by było wykonać? Myślałam o laserze Vectus, co sądzicie? A może jest jakiś lepszy laser? Proszę o poradę.
Myślę, że można spróbować VECTUS. Może być różnie, może mieć satysfakcjonujące efekty po 4 zabiegach, a może i po 7...

RZESZÓW - Kto chcę chodzić na siłkę? Szukam kompana.
Baas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 23:52   #4562
hesperdyna
Raczkowanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Baas, w którymś poscie pisałaś, że znasz jakieś gabinety w Rze godne polecenia proszę napisz tu albo do mnie na priv ktore gabinety polecasz, glownie interesuje mnie ten vectus...
hesperdyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 09:26   #4563
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

W Rzeszowie Vectus jest w Annestetic. Robiłam tam dwa zabiegi na pachy i bikini i jak na razie jestem zadowolona z efektów oraz z obsługi . W Rzeszowie jest też jedno miejsce gdzie mają laser Primelase, który ma inną długość fali i podobno lepiej nadaje się dla osób mających jaśniejsze włosy, niestety mało opinii jest o tym laserze

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Stary 2018-02-16, 09:56   #4564
Baas
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
W Rzeszowie Vectus jest w Annestetic. Robiłam tam dwa zabiegi na pachy i bikini i jak na razie jestem zadowolona z efektów oraz z obsługi . W Rzeszowie jest też jedno miejsce gdzie mają laser Primelase, który ma inną długość fali i podobno lepiej nadaje się dla osób mających jaśniejsze włosy, niestety mało opinii jest o tym laserze

Ja właśnie robiłam w ANNESTETIC ostatnio zabiegi przypominające i jestem baaaardzo zadowolona.

Stary 2018-02-19, 10:26   #4565
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Ja właśnie robiłam w ANNESTETIC ostatnio zabiegi przypominające i jestem baaaardzo zadowolona.
Ile robiłaś zabiegów i kto Ci wykonywał?

Pamiętam też że robiłaś też zabiegi chyba LS w innym miejscu (czytałam stare posty). Proszę napisz gdzie to robiłaś i jak możesz to porównaj oba miejsca

Stary 2018-02-21, 21:40   #4566
Baas
Wtajemniczenie

Cytat:
Ile robiłaś zabiegów i kto Ci wykonywał?

Pamiętam też że robiłaś też zabiegi chyba LS w innym miejscu (czytałam stare posty). Proszę napisz gdzie to robiłaś i jak możesz to porównaj oba miejsca

Na poprzedniej stronie napisałam o moich zabiegach, gdzie i ile itd...

Stary 2018-02-23, 12:18   #4567
SylwekKT
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy Mediostar Next to na pewno laser diodowy? czy ipl?byłam na 3 zabiegach tym laserem i włosy bardzo szybko wypadają ( po ok 1,5 tyg) ale równie szybko odrastają .Nie wiem czy to faktycznie laser tak jak zapewnia mnie moja Pani kosmetolog czy jakaś ściema
Tak. Mediostar to laser diodowy. Ale jak to już ktoś napisał na forum laser laserowi nierówny !!!

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Pisałam w wątku o vectusie, ale tam cisza jak makiem zasiał .
Napiszcie mi proszę jaką moc miałyście ustawioną w vectusie w przypadku depilacji bikini i pach?

Jeżeli miałaś zabieg wykonywany Vectus-em to nie sugeruj się parametrami innych osób.To błąd...
Są tylko dwa lasery na świecie które automatycznie dobierają najskuteczniejsze parametry pracy do indywidualnych cech skóry każdej Klientki. Są to Vectus oraz Magma Spark. Oba mają czytnik poziomu melaniny który zdjagnozuje Twoją skórę i dobierze odpowiednie parametry takie jak gęstość impulsu oraz czas jego trwania po to by zabieg był skuteczny ale i bezpieczny. Oznacza to,że parametry zabiegowe Twojej skóry będą różniły się od skóry innych osób. Stąd radzę nie sugerować się tymi wartościami ( oczywiście w przypadku urządzeń typu Vectus czy Spark)
SylwekKT jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 12:31   #4568
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

U mnie parametry były dobierane manualnie, a nie tym skintelem

Stary 2018-02-23, 12:34   #4569
SylwekKT
Przyczajenie

dlaczego manualnie ?
Stary 2018-02-23, 12:34   #4570
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Nie wiem, nie pytałam

Stary 2018-02-23, 12:57   #4571
SylwekKT
Przyczajenie

Szkoda, bo to duży błąd leżący po stronie obsługi. Można by było dostosować najlepsze , indywidualne parametry nie tylko do Twojej skóry ale również do miejsca epilacji ...
Stary 2018-02-25, 11:00   #4572
radioheadka
Zadomowienie

dziewczyny a czy "wszystkie " partie golicie przed laserem? boję się, że po zwyklym goleniu wlosy mogą się wzmocnić i narastac w miejscach, gdzie byl tylko meszek do tej pory (a chcialabym je potraktowac laserem)...
radioheadka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 12:20   #4573
Malina666
Raczkowanie

witajcie
szukam porady wczoraj bylam na pachach laserem moc 40J na wyswietlaczu byla
i niewiem czy nie zostalam poparzona, ktos mi doradzi czy to poparzenie ???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20180225_111601.jpg (55,7 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20180225_111832.jpg (54,0 KB, 31 załadowań)
Malina666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 12:23   #4574
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Jaki to był laser?

Stary 2018-02-25, 12:28   #4575
nikisa
Zakorzenienie

Robiłam 4 zabiegi Vectusem na wąs i niestety, ale znowu zaczął odrastać po ilu zabiegach jest już stały efekt?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 12:42   #4576
Baas
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Malina666 Pokaż wiadomość
witajcie
Smarowałaś to czymś? Ja zawsze jak wracałam po laserze do domu, to smarowałam alantanem.

Stary 2018-02-25, 19:33   #4577
Malina666
Raczkowanie

pierwszy raz tak mi sie zrobilo
smaruje zinalfat minimalnie zniklo
ale wyglada mi to poparzenie
Laser LightSheer
Stary 2018-02-26, 11:22   #4578
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Malina666 Pokaż wiadomość
witajcie
Moje poparzenia wyglądały zupełnie inaczej, kilka stron wcześniej dawałam zdjęcia.
Boli Cię to?
Stary 2018-02-27, 08:40   #4579
Malina666
Raczkowanie

dwa dni bolalo i z tego zrobily mi sie siniaki, ale bol zniknol
Stary 2018-03-13, 17:52   #4580
aleksis53
Przyczajenie

Hej, mogłybyście polecic jakis dobry salon w Lublinie? Bo juz sie zastanawiam czy nie jeździć na laser do innego miasta.... -.-
aleksis53 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-13, 20:53   #4581
gasolina84
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aleksis53 Pokaż wiadomość
Hej, mogłybyście polecic jakis dobry salon w Lublinie? Bo juz sie zastanawiam czy nie jeździć na laser do innego miasta.... -.-
Ja robiłam Vectusem w Laser Estetic, polecam to miejsce

10 przykazań żywieniowych

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller

silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 01:50   #4582
ombrehair
Przyczajenie

Pozdrawiam sededecznie!

---------- Dopisano o 02:44 ---------- Poprzedni post napisano o 02:29 ----------

Cytat:
Napisane przez nata w Pokaż wiadomość
Witam. Już od jakiegoś czasu przeglądam forum, ale to mój pierwszy raz. Sama wykonuje zabiegi na laserze diodowym. i chyba moge pomóc. Jesli chodzi o przerwę w zabiegach to wynosi ona od 4 do 5 tyg, w zalezności od partii ciała.Faza anagenu , w tej fazie jest najskuteczniejsza epilacja,trwa różnie w zalezności od partii, np broda i nogi 4 mce, ale nie tylko anagen jest ważny bo telogen też, bo na brodzie jest to 6 tyg a na nogach 4 mce. Firma na której laserze my pracyjemy zaleca przerwę na ciele( czyli nogi, pachy..) 6 tyg a na brodzie 4-5 tyg i trzymajmy się tego lepiej poczekać dłużej niz zrobić za szybko i nieskutecznie. Wybierajmy lasery o długiej fali czyli ok 800 nm, i mocy ok 50 j. Nie ma sensu robić zabiegu na małych parametrach( ok 25 j) bo usuniemy tylko ciemne , grube włosy a jasne zostaną gdyż mają mało melanini i potrzebują większej dawki energi i trzeba powtórzyć w tych miejscach. Bardzo ważne w wyborze lasera jest głowica chłodząca czym większ i lepsze chłodzenie tym mniejszy ból i poparzenia. Ilosć zab to 5- nawet do 8, rzadko jest to 4 tyg . Niestety ani laser ani kosmetyczka nie przeskoczy fazy wzrostu, nie wiemy ile włosów w jakiej jest fazie z tąd te przerwy i ilośc zab konieczna. Najgorzej jest z epilacją wasika i bikini wargi, wiele zabiegów, miedzy innymi gdyz sa to miejsca hormonozależne.Ale osoba wykonująca zabieg może bardzo zmniejszyć ból poprzez dobre chłodzenie , nawet co jeden strzał wydłuży to czas zabiegu ale wy mniej cierpicie . Nie bójcie się o to poprosić płacicie niemałe pieniadze za usługę . W razie pytań służę pomocą
��

Przeczytalam Twoja rzetelena odpowiedz na temat laserow. Zachecalas do zadawania pytan, wiec i ja mam dwa ��

Po pierwsze jak uwazasz, czy laser jest w stanie pobudzic cebulki wlosa i przyspieszyc jego wzrost? Juz mowie o co chodzi, mialam wykonywana depilacje brody laserwm LS, Pani bez mojej zgody i pytania zeszla na szyje i strzelila tam kilka razy, na moja uwage,ze prosze aby tam nie robila, powiedziala,ze "tylko powtorzy kawaleczek i juz konczy" od tej depilacji zauwaylam jasnobrazowe wloski na szyji. Wczesniej byly tylko jasne blond. Czy mozliwe ze pobudzila inne wloski do wzrostu, poniewaz mam tez mikro bamrazowe kropki w tych miejscsch a jestem juz 5 tydz po zabiegu?

Drugie pytanie, co sadzisz o skutecznosci lasera Vectus? Lepszy od LS?

Pozdrawiam sededecznie!

---------- Dopisano o 02:50 ---------- Poprzedni post napisano o 02:44 ----------

Cytat:
Napisane przez imak200 Pokaż wiadomość
Witam,
Chcialabym sie podzielic moimi wrazeniami po depilacji laserem:

1) IPL i laser to nie to samo, IPL to depilacja dlugotrwala ale nie definitywna, laser to depilacja definitywna, ale nie kompletna. Oznacza to ze po IPL wszystkie wlosy po pewnym czasie odrosna, a po laserze zaden wlos nie odrasta, natomiast nowe wlosy rosna (lub wlosy w stanie "uspienia" sie budza. Wiec po lasarze trzeba przewidziec ze raz na jakis czas trzeba bedzie isc na poprawke.

2) co do czas pomiedzy seansami - mowi sie ze wlosy rosna fazami i to prawda. Z tym ze fazy kazdego wlosa nie sa zsynchronizowane, wiec jest tak ze na 100% wlosow mamy zawsze okolo 30% ktorpierwsze jak uwazasz, czy laser jest w stanie pobudzic cebulki wlosa i przyspieszyc jego wzrost? Juz mowie o co chodzi, mialam wykonywana depilacje brody laserwm LS, Pani bez mojej zgody i pytania zeszla na szyje i strzelila tam kilka razy, na moja uwage,ze prosze aby tam nie robila, powiedziala,ze "tylko powtorzy kawaleczek i juz konczy" od tej depilacji zauwaylam jasnobrazowe wloski na szyji. Wczesniej byly tylko jasne blond. Czy mozliwe ze pobudzila inne wloski do wzrostu, poniewaz mam tez mikro bamrazowe e rosna w danej chwili, ale nie sa w tym samym momencie fazy. I te ktore nie rosna, tez nie sa zsunchronizowane, wiec moze byc tak ze czesc "obudzi" sie po kilku tygodniach a czesc po miesiacu lub dluzej od ostatniego seansu Jako ze depilacja laserem ma dwa cele - pierwszy to zlikwidowac "na zawsze" owlosienie a drugi to upewnic sie ze pacjentka jest w komfortowej sytuacji miedzy seansami, dlugosci miedzy seansami sa rozne. Dlugosc miedzy pierwszym i trugim seansem - okolo 4-6 tygodni, nastepny okolo 8 tygodni a pozniej ok 3 miesiace. W ten sposob nawet miedzy seansami mozemy sie cieszyc gladka skora.

3) lasery - lasery diodowe i lasery aleksandrytowe maja podobne dzialanie i wyniki sa podobne. Problem - lasery aleksandrytowe sa dwa razy drozsze niz diodove (180 tys. dolarow v. 90 tys dolarow) wiec wiadomo co sie wybiera w gabinetach. Zaleta laseru aleksandrytowego jest jego system schladzania lodowatym powietrzem - standard to 834°C a niektore nawet do -60 (!!!). Takim laserem depilacja praktycznie nie boli, bardziej szczypie zimne powietrze niz "strzal" laserem i lekarz moze robic szybko (1h15 min na cale nogi, bikini glebokie i pachy).

4) moc lasera - moc musi bys dobrana przez lekarza ktory sie na tym zna (czyli przeszedl szkolenie). na poczatek nie warto brac zbyt duzej mocy, nie musi bolec zeby dzialalo. Moc zwieksza sie z czasem (na koncowych seansach) gdy zostaja juz tylk wloski jasniejsze i ciensze (ktorych poprzednia moc nie wyeliminowala).

5) seanse - prawda jest taka, ze trzeba tych seansow zrobic sporo; w wiekszosci przypadkow okolo 8, czasami 6. I jeszcze precyzja dla tych ktore po 3 - 4 zabiegu byly "wysypane" - to po prostu wlosy z nowej fazay. Nie martwcie sie o to ze wlosy "wrocily" .

Zycze wszystkim powodzenia z laserem i chetnie odpowiem ne pytanie (odpowiedzi z drugiej reki moj maz jest dermatologiem i praktykuje laser od 10 lat (miedzy innymi na swojej zonie ).
Pisze z prosba o porade, bo widze,ze masz duze doswiadczenie z laserami
pierwsze jak uwazasz, czy laser jest w stanie pobudzic cebulki wlosa i przyspieszyc jego wzrost? Juz mowie o co chodzi, mialam wykonywana depilacje brody laserwm LS, Pani bez mojej zgody i pytania zeszla na szyje i strzelila tam kilka razy, na moja uwage,ze prosze aby tam nie robila, powiedziala,ze "tylko powtorzy kawaleczek i juz konczy" od tej depilacji zauwaylam jasnobrazowe wloski na szyji. Wczesniej byly tylko jasne blond. Czy mozliwe ze pobudzila inne wloski do wzrostu, poniewaz mam tez mikro bamrazowe

Edytowane przez ombrehair
Czas edycji: 2018-03-14 o 01:46
ombrehair jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 15:05   #4583
Joy'ho
Przyczajenie

Dziewczyny,

Czaję się na depilację - bikini całkowite, łydki + pachy.

Najpierw myślałam o LS albo LS Duet. Potem rozkminiałam Mirackiego i Vectus, ale głównie dlatego że ma raty 0% :P

Teraz dostałam kontakt do dziewczyny, która wykonuje zabieg laserem Motus AX (aleksandrytowy). Ceny nie są rewelacyjne, ale podobno jest bezbolesny i skuteczny.

Nigdzie nie mogę znaleźć o nim opinii, poza artykułami sponsorowanymi

Trochę się martwię, że wydam prawie tysiaka na sesje, a to nie będzie miało rewelacyjnych efektów...
Czy któraś z Was testowała ten laser?
Joy'ho jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 15:20   #4584
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Laser aleksandrytowy podobno jest nawet skuteczniejszy niż diodowy (np. Vectus czy LS) ale samo urządzenie jest bardzo drogie, więc w Polsce bardzo mało gabinetów oferuje zabiegi tego typu laserami. Stąd też mało opinii o tych laserach na polskich stronach. Youtuberka Nissiax83 nagrywala kiedyś filmiki o depilacji laserowej, a pamiętam, że mówiła, że robiła zabiegi laserem aleksandrytowym, więc polecam obejrzeć jej filmy

Stary 2018-03-20, 23:27   #4585
ombrehair
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Joy'ho Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

Czaję się na depilację - bikini całkowite, łydki + pachy.

Najpierw myślałam o LS albo LS Duet. Potem rozkminiałam Mirackiego i Vectus, ale głównie dlatego że ma raty 0% :P

Teraz dostałam kontakt do dziewczyny, która wykonuje zabieg laserem Motus AX (aleksandrytowy). Ceny nie są rewelacyjne, ale podobno jest bezbolesny i skuteczny.

Nigdzie nie mogę znaleźć o nim opinii, poza artykułami sponsorowanymi

Trochę się martwię, że wydam prawie tysiaka na sesje, a to nie będzie miało rewelacyjnych efektów...
Czy któraś z Was testowała ten laser?
Tez czytałam o Motusie, ale maja mniejsza fale(wiązke 755-alex, 850-diod) to raz, a dwa zalezu jaki typ włosa masz.
Wszedzie gdzie szukalam informacji o motusie, bylo napisane,ze jest najlepszy do jasnych i cienkich wlosow. Z tego co pamietam Nissiax wielokrotnie powtarzala,ze zalecono jej laser aleksandrytowy wlasnie ze wzgl na lagodne owlosienie.
Ja mialam kilanascie (11) zabiegow LS na bikinii wykonane i jestem srednio zadowlona, wystarczy 4mies przerwy i kłaki rosna jak szalone.
Hormony i inne badania w normie.
Przerzucilam sie obecnie na Vectus, ale zobaczymy co bedzie. Moze jakas oporna jestem po prostu na te lasery?

Edytowane przez ombrehair
Czas edycji: 2018-03-20 o 23:32
Stary 2018-03-20, 23:30   #4586
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Cytat:
Napisane przez ombrehair Pokaż wiadomość
Tez czytałam o Modusie, ale maja mniejsza fale, to raz, a dwa zalezu jaki typ włosa masz. Wszedzie gdzie szukalam i informacji o modusie, bylo napisane,ze jest najlepszy do jasnych i cienkich wlosow. Z tego co pamietam Nissiax wielokrotnie powtarzala,ze zalecono jej taki laser wlasnie ze wzgl na lagodne owlosienie.
Ja mialam kilanascie (11) zabiegow LS na bikinii wykonane i jestem srednio zadowlona, wystarczy 4mies przerwy i kłaki rosna jak szalone. Hormony i inne badania w normie. Przerzucilam sie obecnie na Vectus, ale zobaczymy co bedzie. Moze ja jakas oporna jestem po prostu na te lasery?
A jakie miałaś odstępy między zabiegami?

Stary 2018-03-21, 10:12   #4587
smerffie
Zakorzenienie

Mam podobnie z bikini, ponad 10 zabiegow A na targach dalej duuuzo. Dobrze że już mam preferencyjna cenę zastanawiam się czy nie zrobić jednego zabiegu z emla (70zł więcej) Ale noże wtedy da się podbić moc dużo skoro nie będzie tak boleć?

INSTA
smerffie jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 11:42   #4588
paulinkka
Wtajemniczenie

Cytat:
Tez czytałam o Motusie, ale maja mniejsza fale(wiązke 755-alex, 850-diod) to raz, a dwa zalezu jaki typ włosa masz.
Wszedzie gdzie szukalam informacji o motusie, bylo napisane,ze jest najlepszy do jasnych i cienkich wlosow. Z tego co pamietam Nissiax wielokrotnie powtarzala,ze zalecono jej laser aleksandrytowy wlasnie ze wzgl na lagodne owlosienie.
Ja mialam kilanascie (11) zabiegow LS na bikinii wykonane i jestem srednio zadowlona, wystarczy 4mies przerwy i kłaki rosna jak szalone.
Hormony i inne badania w normie.
Przerzucilam sie obecnie na Vectus, ale zobaczymy co bedzie. Moze jakas oporna jestem po prostu na te lasery?
A mialas robione duza glowica? Tez mialam 7 zabiegow i odroslo bardzo bardzo duzo.
paulinkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 23:33   #4589
ombrehair
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
A mialas robione duza glowica? Tez mialam 7 zabiegow i odroslo bardzo bardzo duzo.
Nie mialam mała głowica.
Nie wiem od czego to zalezy. Mojej kolezance po 7 zab tez odroslo, ja teraz mialam 11 i widze lekka poprawe, ale zobaczymy po kolejnych miesiacach.
A mial ktos doswiadczenia z vectusem po LS?

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------

Cytat:
A jakie miałaś odstępy między zabiegami?

Szczerze mowiac te zabiegi (11) mialam wykonywane na przestrzeni chyba 3/4lat wiec ciezko mi powiedziec jakie mialy odstepy. Zastanawiam sie czy nie za dlugie. Ostatanio wykonalam brode w tym gabinecie i zostalam poinformowana,ze mam przyjsc za 7/8tyg na 2 zabiegc gdzie po 3 tyg mialam juz full klakow.
Obdzwonilam 6 innych gabinetow i wszedzie robili wielkie oczy( smiesznie brzmia wielkie oczy przez telefon ), ze takie dlugie odstepy i ze przegapia sie faze anagenu.
Takze zmienilam gabinet i probuje na vectusie, ale tymi postami,ze nie macie rezultatow tez mnie zalamujecie. Nie widzicid ZADNEJ poprawy? Przerzedzenie wlosow, jasny kolor- nic? (

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Mam podobnie z bikini, ponad 10 zabiegow A na targach dalej duuuzo. Dobrze że już mam preferencyjna cenę zastanawiam się czy nie zrobić jednego zabiegu z emla (70zł więcej) Ale noże wtedy da się podbić moc dużo skoro nie będzie tak boleć?
Nie wiem , mam wysoki prog bolu. Nie smarowalam, bolalo , czasamk lezka poleciala, ale to przejsciowe przeciez
Stary 2018-03-22, 10:39   #4590
paulinkka
Wtajemniczenie

Cytat:
Nie mialam mała głowica.
Nie wiem od czego to zalezy. Mojej kolezance po 7 zab tez odroslo, ja teraz mialam 11 i widze lekka poprawe, ale zobaczymy po kolejnych miesiacach.
A mial ktos doswiadczenia z vectusem po LS?

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------

Szczerze mowiac te zabiegi (11) mialam wykonywane na przestrzeni chyba 3/4lat wiec ciezko mi powiedziec jakie mialy odstepy. Zastanawiam sie czy nie za dlugie. Ostatanio wykonalam brode w tym gabinecie i zostalam poinformowana,ze mam przyjsc za 7/8tyg na 2 zabiegc gdzie po 3 tyg mialam juz full klakow.
Obdzwonilam 6 innych gabinetow i wszedzie robili wielkie oczy( smiesznie brzmia wielkie oczy przez telefon ), ze takie dlugie odstepy i ze przegapia sie faze anagenu.
Takze zmienilam gabinet i probuje na vectusie, ale tymi postami,ze nie macie rezultatow tez mnie zalamujecie. Nie widzicid ZADNEJ poprawy? Przerzedzenie wlosow, jasny kolor- nic? (

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

Nie wiem , mam wysoki prog bolu. Nie smarowalam, bolalo , czasamk lezka poleciala, ale to przejsciowe przeciez
Dziewczyny mowia, ze im dluzsze przerwy tym lepiej. Jesli w gabinecie mowia, zebys przyszla po miesiącu to ponoć naciągają na kasę.
paulinkka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości