Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-25, 12:26   #1
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198

Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący


Niedawno pojawił się w sklepach nowy podkład Sorayi- efekt sceniczny. Na KWC są dopiero 4 opinie, dlatego doszłam do wniosku, że możemy podyskutować o nim tu, na forum
Bardzo prosze osoby które mają ten podkład, aby podzieliły się z nami swoimi spostrzeżeniami Napiszcie co o nim myślicie, jaki daje efekt, czy jest trwały, czy nadaje się do cery suchej i czy warty jest swojej ceny?
http://www.s☠☠☠☠☠☠☠☠☠/product.php?group=colour&id=562
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 15:20   #2
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący

Opinie na KWC są bardzo zachęcające. Mnie zainteresowała szczególnie baza silikonowa z tej serii http://www.s☠☠☠☠☠☠☠☠☠/product.php?group=colour&id=561
__________________



"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
G.G. Marquez


olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 20:11   #3
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący

Opinie dot. podkładu rzeczywiście są zachęcające Mam jednak nadzieje, że któraś z jego użytkowniczek wypowie się również tu na forum
Baza pod podkład też mnie zainteresowała
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 20:21   #4
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący

A czy u Was w drogeriach można znaleźć najjaśniejszy odcień 01 jasny beż i czy są testery? Ja ten podkład na razie widziałam tylko w Rossmanie i nie było ani jednego, ani drugiego.

Na forum na pewno wypowiadała się o nim MagJa, chyba w wątku o jasnych podkładach. Jak znajdę, to podlinkuję.

Edit: Znalazłam
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 20:36   #5
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący

Coraz bardziej mnie zaczyna kusić ten podkład
Ja niestety ich jeszcze w sklepach nie widziałam, ale jak następnym razem będe na mieście to się rozejrzę.
Czy ty również jesteś posiadaczką cery suchej?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 20:42   #6
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Coraz bardziej mnie zaczyna kusić ten podkład
Ja niestety ich jeszcze w sklepach nie widziałam, ale jak następnym razem będe na mieście to się rozejrzę.
Czy ty również jesteś posiadaczką cery suchej?
Jeśli pytanie do mnie to nie, mam cerę mieszaną. Ale jestem uzależniona od testowania wszystkiego, co ma jaśniutkie kolory. Nawet jeśli jest przeznaczone dla innego typu cery niż moja. Takie małe zboczenie
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 20:43   #7
slonce00
Zadomowienie
 
Avatar slonce00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 291
Dot.: Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący

Hej dziewczyny

Ja mam ten podkład od jakiegoś miesiąca (kupiłam w naturze). Mam kolor ciepły beż, ale nie jestem nim aż tak bardzo zachwycona. Co do samego podkładu to może i jest kryjący, ale niestety krótko się utrzymuje na skórze. Szczerze mówiąc myślałam, że będzie lepszy.
__________________

slonce00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-25, 20:51   #8
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący

Cytat:
Napisane przez slonce00 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Ja mam ten podkład od jakiegoś miesiąca (kupiłam w naturze). Mam kolor ciepły beż, ale nie jestem nim aż tak bardzo zachwycona. Co do samego podkładu to może i jest kryjący, ale niestety krótko się utrzymuje na skórze. Szczerze mówiąc myślałam, że będzie lepszy.
Czy masz może porównanie do zwykłego podkładu kryjącego?
Ja posiadam ten http://www.s☠☠☠☠☠☠☠☠☠/product.php?group=colour&id=223
i jestem z niego bardzo zadowlona, dlatego tek bardzo jestem ciekawa tego scenicznego.
Powiedz mi jaką masz cere? Czy twoim zdaniem nadaje się do cery suchej, czy nawilża, nie podkreśla suchych skórek?

Jeśli nie jesteś zadowolona z tego podkładu to może chciałabyś wymienić go na inny kosmetyk ( w podpisie jest mój wątek z kosmetykami)? Wprawdzie to nie jest mój kolor, bo ja używam naturalnego ale mimo to bardzo by mi na nim zalezało
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 21:57   #9
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący

ja widziałam dziś u siebie w supersamie ten podkład (bo jest tam stoisko z kosmetykami soraya ) za 18,5zł, były wszystkie odcienie jak i testery. Mi przypasował ciepły beż jednak jego właściwości mnie nie przekonały (może w powodu kiepskiego oświetlenia) Była też baza jednak cena mnie zniechęciła - 33 zł
__________________



"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
G.G. Marquez


olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 22:35   #10
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący

Ja go na razie widziałam tylko w rossmannie i tam faktycznie tylko ciepły bez i nie było testera a zachęciły mnie do niego opinie w wątku o jasnych podkładach, ciekawa jestem jak bardzo jest jasny ten 01
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 09:48   #11
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący

Cytat:
Napisane przez olinkaaa Pokaż wiadomość
ja widziałam dziś u siebie w supersamie ten podkład (bo jest tam stoisko z kosmetykami soraya ) za 18,5zł, były wszystkie odcienie jak i testery. Mi przypasował ciepły beż jednak jego właściwości mnie nie przekonały (może w powodu kiepskiego oświetlenia) Była też baza jednak cena mnie zniechęciła - 33 zł
O jakich wlasciwościach mówisz?
Ja posiadam ten zwykly kryjący i jestem z niego bardzo zadowlona.

Cytat:
Napisane przez pearlania Pokaż wiadomość
Ja go na razie widziałam tylko w rossmannie i tam faktycznie tylko ciepły bez i nie było testera a zachęciły mnie do niego opinie w wątku o jasnych podkładach, ciekawa jestem jak bardzo jest jasny ten 01
Czy dużo osób wypowiadalo sie na temat tego podkladu w wątku o jasnych podkladach?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-26, 11:53   #12
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący

mnie właśnie to krycie za bardzo nie zachwyciło, spodziewałam się czegoś lepszego Na Ciebie lepiej działa bo masz może ładniejszą cerę, ja niestety mam rozszerzone pory i od czasu do czasu pojawiają mi się krostki
__________________



"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
G.G. Marquez


olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 12:07   #13
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący

jeśli chodzi o krycie, to wierze, że podklad może nie być za bardzo kryjący.
Bo mam ten tańszy który również nazywa się kryjący i też za dobrze nie kryje. Nazwa po prostu wprowadza w bląd. Podklad świetnie nawilża i dlugo się utrzymuje.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 16:16   #14
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
O jakich wlasciwościach mówisz?
Ja posiadam ten zwykly kryjący i jestem z niego bardzo zadowlona.


Czy dużo osób wypowiadalo sie na temat tego podkladu w wątku o jasnych podkladach?
właściwie to chyba tylko MagJa, wyżej jest link do jej wypowiedzi, chociaż ostatnio nie wczytuję sie za bardzo watek bladolicych więc może coś przeoczyłam, MagJa napisała, ze jest porównywalny z Buff revlon; chciałabym zobaczyć go na żywo
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 16:58   #15
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący

szukalam tego podkladu Revlon Buff na KWC i niestety nie znalazlam. Czy moglabyś wkleić mi link

I czy ktos ma porównanie tego scenicznego podkladu do zwyklego fluidu kryjącego z Sorayi? Czym one się od siebie różnią?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 17:16   #16
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący

Nazwa tego podkładu to nie buff, buff na nazwa odcienia, bardzo jasnego, może dlatego nie mogłaś go znaleźć na KWC, wklejam linki:

tutaj do skóry suchej/normalnej:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html

do tłustej/mieszanej:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html

ja sie czaje na odcień ivory, jaśniutki i chłodny

a tu info ze strony revlon:
http://www.revlon.com/ProductCatalog...3&ProductID=16

__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 10:43   #17
slonce00
Zadomowienie
 
Avatar slonce00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 291
Dot.: Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Czy masz może porównanie do zwykłego podkładu kryjącego?
Ja posiadam ten http://www.s☠☠☠☠☠☠☠☠☠/product.php?group=colour&id=223
i jestem z niego bardzo zadowlona, dlatego tek bardzo jestem ciekawa tego scenicznego.
Powiedz mi jaką masz cere? Czy twoim zdaniem nadaje się do cery suchej, czy nawilża, nie podkreśla suchych skórek?

Jeśli nie jesteś zadowolona z tego podkładu to może chciałabyś wymienić go na inny kosmetyk ( w podpisie jest mój wątek z kosmetykami)? Wprawdzie to nie jest mój kolor, bo ja używam naturalnego ale mimo to bardzo by mi na nim zalezało
Niestety nie mam porównania z innym podkładem, bo to był mój pierwszy tej firmy. Cerę mam normalną, gładka. Jeśli chodzi o wymiane to przykro mi ale niestety nie wchodzi w grę, bo podkład oddałam siostrze.
__________________

slonce00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 13:09   #18
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o krycie, to wierze, że podklad może nie być za bardzo kryjący.
Bo mam ten tańszy który również nazywa się kryjący i też za dobrze nie kryje. Nazwa po prostu wprowadza w bląd. Podklad świetnie nawilża i dlugo się utrzymuje.

Też mam ten podkład (kryjący w tubce... kolor jasny beż) Rzeczywiście nie bardzo on kryje..Osoby z bliznami po trądziku albo krostkami mogą być zawiedzione..ja na szczęście nie potrzebuję takiego mocnego krycia i ten podkład jest dla mnie Idealny... Nawilża moją przesuszoną skórę i nie widać suchych skórek...


Ten sceniczny pewno będzie miał taki sam odcień jak bo firma Soraya wszystkie podkłady robi w tych samych kolorkach ..są identyczne..

i chwała im za to Nie trzeba znowu szukać i dobierać tylko bierzesz upatrzony i już ..bez problemu
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 19:22   #19
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący

Cytat:
Napisane przez pearlania Pokaż wiadomość
Ja go na razie widziałam tylko w rossmannie i tam faktycznie tylko ciepły bez i nie było testera a zachęciły mnie do niego opinie w wątku o jasnych podkładach, ciekawa jestem jak bardzo jest jasny ten 01
Ja dziś dorwałam tester 01 w A'proposie. Rzeczywiście jest jaśniutki, ale o ile to nie było jakieś złudzenie wywołane tragicznym oświetleniem sklepowym, to jest on dość chłodnym odcieniem, z lekką domieszką różu. (Więc dla mnie odpada, buuuuu).
Powiedziałabym, że jeśli nawet jest równie jasny, co Revlon CS Buff, to kolorystycznie bardziej jest zbliżony do Ivory CS Revlona, on też jest taki chłodnawy.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 19:31   #20
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Ja dziś dorwałam tester 01 w A'proposie. Rzeczywiście jest jaśniutki, ale o ile to nie było jakieś złudzenie wywołane tragicznym oświetleniem sklepowym, to jest on dość chłodnym odcieniem, z lekką domieszką różu. (Więc dla mnie odpada, buuuuu).
Powiedziałabym, że jeśli nawet jest równie jasny, co Revlon CS Buff, to kolorystycznie bardziej jest zbliżony do Ivory CS Revlona, on też jest taki chłodnawy.
Chłodny mówisz, jak ivory revlona...ja właśnie na ivory sie czaję bo wydaje mi sie odcieniem idealnym dla mnie teraz bo ja właśnie chłodna jestem, buff jest dla mnie za żółty a ivory marzenie koniecznie muszę go znaleźć, pytałam dziś w jednej drogerii ale nie było w ogóle tego podkładu, zajrzę do jeszcze 2 które będę jutro prawdopodobnie mijać a one lubią mieć nowości

dziękuję za informację
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 22:33   #21
halszkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący

Ja posiadam sceniczny Podkład Kryjący 02.
Mam cerę tłustą, ze skłonnością do krostek. Krycie nie jest jakies zniewalające, ale w porównaniu do np. Korygującego Sorayi jest świetny.
Znalazłam sposób na krycie podkładem jak korektorem. W miejsce gdzie występuje wyjątkowe zaczerwienienie np, nakładam troszkę podkładu opuszkiem palca i czekam moment. Po minucie nie widak juz różnicy z barwą pozostałej skóry a zaczerwienienie zlikwidowane.
Trwałośc jest wystarczająca, a matowienie niczym nie ustępuje podkładowi Matującemu Sorayi.

Mówiąc ogólnie używam i będę używać Scenicznego, poniewaz jak wszystkie podkłady Sorayi, których uzywałam (sceniczny, korygujący, matujący) nawilża skórę, wręcz chroni ją przed czynnikami zewnętrznymi, w ogóle nie czuc go na skórze, twarz wydaje sie jak potraktowana kremem nawilżającym.
Nie podkreśla suchej skóry.
halszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 22:34   #22
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący

Cytat:
Napisane przez pearlania Pokaż wiadomość
Chłodny mówisz, jak ivory revlona...ja właśnie na ivory sie czaję bo wydaje mi sie odcieniem idealnym dla mnie teraz bo ja właśnie chłodna jestem, buff jest dla mnie za żółty a ivory marzenie koniecznie muszę go znaleźć, pytałam dziś w jednej drogerii ale nie było w ogóle tego podkładu, zajrzę do jeszcze 2 które będę jutro prawdopodobnie mijać a one lubią mieć nowości

dziękuję za informację
Proszę bardzo.
Cieszę się, że wyniki moich oblukiwań mogły się komuś przydać
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 14:37   #23
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący

dziewczyny, czyli mówicie, ze nada się ten podkład do bardzo suchej cery? Nie podkreśla suchych skórek?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 20:35   #24
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący

Oglądałam dzisiaj te podkłady w Rossmannie i musze przyznać, że wyglądają całkiem nieźle Dają taką gumową/silikonową powłokę i bardzo matują... nawet zaczęłam się zastanawiać, czy aby nie wysmarowałam się fluidem matującym... ale to był jednak ten do cery suchej i normalnej. Stąd mam wątpliwości, czy on nadaje się do bardzo suchej cery...
Konsystencją przypomina raczej fluidy matujące do cery normalnej i mieszanej
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 07:12   #25
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący

Madzia ja mialam okazje przetestowac ten podklad (wersja do skóry suchej) odcien 01 (bardzo jasny, lekko wpadający w róż). Dla mnie efekt jest zbyt matowy i nie kupie go dlatego ze krycia nie potrzebuje a chcialam sobie tak po prostu go wypróbować Twarz wyglądała na troche zmęczoną... Wg mnie efekt taki sobie...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 10:23   #26
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Madzia ja mialam okazje przetestowac ten podklad (wersja do skóry suchej) odcien 01 (bardzo jasny, lekko wpadający w róż). Dla mnie efekt jest zbyt matowy i nie kupie go dlatego ze krycia nie potrzebuje a chcialam sobie tak po prostu go wypróbować Twarz wyglądała na troche zmęczoną... Wg mnie efekt taki sobie...
A powiedz mi jaką masz cere? Czy twoim zdaniem on będzie podkreślał suche skórki?
Rzeczywiście różni się od większości podkładów do cer suchych, dlatego, że ten jest właśnie matujący... troche to dziwne...
I rzeczywiście twoja cera wyglądała po nim na zmęczoną
Ciekawe jak będzie z tą bazą pod podkład
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 11:06   #27
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący

Hmmm... mam wątpliwości czy określić moją skórę suchą czy normalną...ale raczej to drugie... Suchych skórek nie mam ale biorąc pod uwagę ten silny efekt matujący tego podkładu to myślę że osoby z takimi skłonnościami mogą być niezadowolone...
On się w ogóle wg mnie nie nadaje do skóry suchej...

Madzia Ty chyba lubisz nowe wątki zakładać
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 13:24   #28
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Madzia Ty chyba lubisz nowe wątki zakładać
Hmmm... czy ja wiem Po prostu jestem ciekawa wielu rzeczy i lubie zadawać pytania
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 15:04   #29
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący

No właśnie -jeżeli poruszamy już nowości Sorayi .. to jak się sprawuje baza silikonowa do cery suchej?? Czy rzeczywiście po jej zastosowaniu podkład dłużej się trzyma??
Zainteresowała mnie dziś w Rossmannie
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 17:14   #30
majashih
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 345
GG do majashih
Dot.: Soraya Make-up sceniczny, idealnie kryjący

Dziewczyny a nie wiecie gdzie można dostać w Warszawie ten soraya sceniczny najjasniejszy odcien?nie mam czasu sprawdzac w wielu sklepach,wiec chodzi mi o jeden konkretny
__________________
07.06.2009
majashih jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.