Wyjątkowy? Prezent - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-07, 09:48   #1
zyskiistraty
Raczkowanie
 
Avatar zyskiistraty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 73

Wyjątkowy? Prezent


Cześć niedługo zbliżają się urodziny mojego Tż niestety te okrągłe czyli 20. Niestety jak narazie nie mam.pojęcia co bym mu mogła sprezentowac najlepiej coś takiego 'wyjatkowego nie jakaś podkoszulke czy kosmetyki ponieważ on zawsze dostaje takie prezenty.. Mój TŻ jedynie co interesuje się siłownia i grami choć wątpię żebym musiała mu kupić coś z tym związanego niestety on nie jest typem ze marzy o jakiś ubraniach czy niewiadomo czym, z każdego prezentu wiadomo zawsze się ucieszy (nie jest wymagający) a jedyne czego wiem ze pragnie to nowego auta czy nowego zegarka (bardzo drogiego) na co mnie naprawdę nie stać. Chciałabym tak jak pisałam żeby ten prezent go ucieszył, zdziwił i był wyjątkowy ktoś może mi doradzić?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zyskiistraty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 10:45   #2
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Wyjątkowy? Prezent

Może coś od serca.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 15:55   #3
chloe79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 13
Dot.: Wyjątkowy? Prezent

Interesuje się grami i siłownią... spraw by w tym czasie interesował się tylko Tobą. Przygotuj specjalną kolację z niespodzianką
chloe79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 16:23   #4
weak
Zadomowienie
 
Avatar weak
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 801
Dot.: Wyjątkowy? Prezent

Cytat:
Napisane przez chloe79 Pokaż wiadomość
Interesuje się grami i siłownią... spraw by w tym czasie interesował się tylko Tobą. Przygotuj specjalną kolację z niespodzianką
Z tą kolacją to może być ciężko, bo pewnie jeszcze nie mieszkają razem, a z rodzicami (tak wnioskuję, bo chłopak ma dopiero 20 lat). Z nimi za ścianą o romantyczną kolację będzie, oj, naprawdę trudno. Chyba, że byłaby akurat okazja.

Autorko, ile maksymalnie możesz wydać? Wiesz jakie gry lubi Twój chłopak? Może mówił Ci, że jakąś chce kupić? Ma własną siłownię? Bo jeśli nie to może jakiś karnet? Dostał już coś kiedyś od Ciebie? Jeśli tak co to było? Pytam, żeby nie rzucić takiej samej propozycji.
__________________

You can't change what's already happened.
I wish you could. But... You just can't.



09.11.2012




Edytowane przez weak
Czas edycji: 2014-06-11 o 16:28
weak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 08:09   #5
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Wyjątkowy? Prezent

Może po prostu coś oryginalnego - jakiś wspólny wypad do spa, albo nurkowanie i jeszcze coś innego. Pomysłów można mieć całe mnóstwo, aby tylko było to coś godnego uwagi. Moim zdaniem stawanie na nudne rozwiązania zwyczajnie mija się z celem - w tych czasach? Przy takich możliwościach?
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-08 09:09:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.